امروز : 117
ديروز : 2519
افراد آنلاين : 5
همه : 1164284
 
نوشته شده توسط : طراح

كلاه ايمني مهندسي از مهمترين ابزارآلات ايمني مي باشد، كه سر را از آسيب ديدگي شديد محفوظ مي دارد و به عبارتي مانع از صدمات جدي به سر مي شود و با استفاده به موقع، در محيط هاي پر خطر احتمال وقوع خطرات جدي به سر را كاهش مي دهد. از نظر سازمان بهداشت و درمان استفاده از كلاه هاي ايمني مهندسي براي مشاغل پر خطر چون مهندسان ساختمان، مهندسان معدن، كاركنان فني سازمان برق و آب و فاضلاب، كارهاي نظامي، كارهاي پتروشيمي، آتش نشانان و ... اجبار نموده است و در صورت عدم استفاده از كلاه هاي ايمني مهندسي و پرسنل ديگر، مشمول به جريمه مي شوند.

براي خريد انواع كلاه ايمني مهندسي مي توانيد به فروشگاه هاي عرضه كنند? انواع تجهيزات ايمني مراجعه نمائيد و با قيمت خريد ارزان و مناسب، با كيفيت ترين كلاه ايمني را متناسب با نوع حرفه اي كه انجام مي دهيد خريداري نمائيد.

خريد كلاه ايمني مهندسي نياز به آگاهي دارد، چرا كه كلاه ايمني در انواع رنگ و امكانات متنوع مي باشند كه بر اساس نوع مشاغل طراحي شده اند. در حالت كلي كلاه هاي ايمني مهندسي به سه كلاس A، B و C تقسيم بندي مي شوند. براي خريد كلاه ايمني پرشين درف  به سايت مراجعه كنيد.

كلاه ايمني مهندسي با كلاس A متناسب با مشاغلي است كه سرويس هاي خدمات عمومي ارائه مي دهند همچون ساختمان سازان، كارهاي توليدي، كارهاي حفاري، كشتي سازي و ... .

كلاه ايمني كلاس B بهترين كلاه ايمني براي مشاغلي است كه با ولتاژهاي برق بالا تا بيست هزار ولت در ارتباط مي باشند همانند مشاغل بخش هاي الكتريكي و مهندسان و كاركنان فني وزارت برق و ... .

كلاه ايمني كلاس C نيز از نظر رساناي برق هيچ محافظتي ندارد و بيشتر براي عدم برخورد ضربه و فشار به سر طراحي شده اند و به دليل استفاده از آلومينيوم و سبك بودن، مناسب ترين گزينه براي افرادي مي باشد كه در كارهاي توليدي، ساختماني، تصفيه خانه ها، صنايع معدني، صنايع شيميايي و ... .:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

كفش ايمني يكي ديگر از اقلام تجهيزات ايمني مي باشد كه در برخي از مشاغل نقش بسزايي در حفظ سلامتي پرسنل دارد و حس رضايت مندي افراد را به دنبال خواهد داشت و كار كردن را براي افراد مشكل خواهد نمود. فروش انواع كفش ايمني نياز به آگاهي كامل به نوع حرفه و همچنين آگاهي نسبي به انواع كفش ايمني دارد تا بتواند كارايي و كيفيت لازم را داشته باشند.

افرادي كه در حرفه هاي پر خطر فعاليت دارند، مهم است كه با استفاده از تجهيزات ايمني، سطح امنيت جاني خود افزايش داده و با آسايش خيال و آسودگي خاطر فعاليت خود را انجام دهند. براي ساخت انواع كفش ايمني بايد تمام اصول ايمني در آن رعايت شده باشد، به عبارتي متناسب با نوع فعاليت برخي از حرفه ها، نياز است كفش ايمني آهني خريداري شود و يا براي پرسنل آتش نشان، استفاده از كفش ايمني ضد حريق و مقاوم نسبت به حرارت و گرما از ويژگي هاي كفش ايمني آتش نشاني مي باشد.

از مهمترين ويژگي هاي چكمه سفيد صادقي مي توان به پنجه فولادي (آهني)، خاصيت ضد لغزش، مقاوم در برابر مواد شيميايي و اسيدي، ضد حريق و آتش، داراي كفي مقاوم و عرقگير اشاره نمود، كه هر كدام از اين ويژگي ها بر روي قيمت و كيفيت كفش ايمني تأثير مستقيم دارد. به همين خاطر قيمت ارزان كفش ايمني منوط به پايين بودن كيفيت كفش ايمني نمي باشد. بهتر است متناسب با نوع حرفه، كفش ايمني خريداري شود تا در شرايط وقوع حادثه، قابليت جلوگيري از صدمات جسماني را از خود نشان دهد.

از مهمترين بخش هاي كفش ايمني مي توان به زيره كفش ايمني، رويه كفش ايمني و سرپنجه كفش ايمني اشاره نمود كه نقش بسار مهمي در انتخاب نوع كفش ايمني دارد. به دليل آنكه كف پا به عنوان قلب دوم به حساب مي آيد، در نتيجه در خريد كفش ايمني توجه لازم به كار برده شود تا خستگي مفرط براي افراد حاصل نشود.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

لباس كار از مهمترين تجهيزات ايمني است كه اكثر مشاغل در امان ماندن از خطرات ناشي از حوادث كاري، نياز دارند با پوشش لباس كار، در محل كار حضور داشته باشند. استفاده از لباس هاي كار از ضروريات برخي از مشاغل محسوب مي شود و كارفرمايان با توجه به چنين نكاتي خريد لباس كار را انجام مي دهند.

لباس هاي كار متناسب با حرفه توليد مي شوند و هنگام خريد لباس كار بايد يكسري اصول اصلي را رعايت نمود تا لباسكار همان ويژگي داشته باشد كه براي آن حرفه نياز است. به عنوان مثال براي افرادي كه در مشاغل نيروي دريايي فعاليت دارند، بايد از لباس كار عايق و به نوعي ضد آب استفاده نمايند ولي براي نجاران ضد آب بودن لباس كار چندان اهميت زيادي ندارد و تنها ضخيم بودن و مقاوم بودن و دوخت لباس كار توجه مي شود.

به همين جهت، افرادي كه مسئول خريد لباس كار و انواع تجهيزات ايمني مي باشند، بايد با آگاهي كامل نسبت به حرفۀ خود و ويژگي هاي وسايل ايمني اقدام به خريد تجهيزات ايمني نمايند تا داراي كيفيت عالي و كارايي بهينه باشد.

هنگام خريد انواع لباس نگهباني  و... بايد به نوع دوخت، جنس پارچه، رنگ پارچه و همچنين مدل لباس كار توجه نمود، چرا كه در برخي از كارها رنگ لباس نيز معنا و مفهوم خاص خود را دارد و مهم است كه لباس كار با رنگ مشخص خريداري شود و يا با مدل سرهم دوخته شده باشد. به هر ترتيب كيفيت و رعايت تمام نكات مطرح شده، اهميت بيشتري نسبت به قيمت لباس كار دارد و قيمت خريد لباس كار در وهلۀ دوم اهيمت دارد.

قيمت ارزان لباس كار منوط به بي كيفيت بودن لباسكار نمي باشد، به همين خاطر به جنس و ويژگي هاي لباس كار بايد توجه نمود، همچنين اصول استاندارد بودن سايز و مدل در دوخت لباسكار رعايت شده باشد، تا خريد مطمئني داشته باشيد. :: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

خريد تجهيزات ايمني بستگي به نوع فعاليت دارد و ممكن است در برخي از مشاغل از دو يا سه مورد تجهيزات ايمني داشته باشند و در برخي از مشاغل بيش از 5 وسيل? ايمني داشته باشند تا بتوانند اعضاي خود را از آسيب ديدگي محفوظ نمايند و سطح كيفي كار را ارتقاء ببخشند. ما در اين مقاله قصد داريم راهنماي خريد تجهيزات ايمني را شرح داده و نكاتي بر سطح دانش شما بي افزاييم.

همانطور كه مي دانيد از مهمترين مسائلي كه هنگام شروع كار مطرح مي گردد، بحث "اول ايمني و سپس كار" مي باشد و تأكيد فراواني بر استفاده از انواع تجهيزات ايمني مي باشد. برخي از فعاليت هاي صنعتي، ساختمان سازي، كارگاه هايي كه با مواد شيميايي در ارتباط هستند، آتش نشانان، نيروهاي پالايشگاه هاي نفت و گاز و غيره با اجسام و لوازم پر خطر سر و كار دارند، به همين دليل بايد از لوازم ايمني استفاده نمايند. براي خريد تجهيزات ايمني به سايت مراجعه كنيد.

 

كلاه ايمني، گوشي صدا، انواع لباس كار، انواع كفش ايمني، انواع كلاه ايمني، محافظ هاي گوش، انواع عينك ايمني  ، انواع نگهدارنده هاي ابزارآلات، انواع دستكش ايمني و ... تعدادي از تجهيزات ايمني محسوب مي شوند كه متناسب با نوع حرفه از الياف و مواد اولي? متفاوت ساخته مي شود تا كارايي لازم را داشته باشند.

براي  خريد تجهيزات ايمني بايد به نوع حرفه توجه داشته باشيد، چرا كه افرادي كه در مراكز آتش نشاني فعاليت دارند، بايد لباس ضد حريق و آتش سوزي را استفاده نمايند ولي براي افراد نجار، عينك و دستكش مهمترين تجهيزات ايمني مي باشد و ما بقي رشته هاي كاري نيز متناسب با نوع شغل، خريد وسايل ايمني را انجام مي دهند.

ايمني در محيط كارگاه اهميت بالايي در راندمان كاري پرسنل دارد، به همين دليل خريد تجهيزات ايمني با كيفيت نيز نقش بسيار زيادي در طول عمر وسايل و ايمني اعضاء بدن از آسيب ديدگي حوادث كاري دارد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

اكارديو گرافي يا همان اكوي قلب كه با استفاده از دستگاه سونوگرافي داپلر انجام مي شود، براي ديدن دريچه ها و عروق قلب بيمار تجويز مي شود، تا پزشك بعد از مطالعه نتايج آن بتواند بهترين تصميم گيري را داشته باشد. دستگاه انجام اكارديوگرافي قلب به جاي اشعه ايكس از امواج صوتي استفاده مي كند، كه خطري براي بيمار ندارد. عمل اكوي قلب معمولا براي آن دسته از بيماراني تجويز مي شود كه با علائم انسداد شريان هاي خوني، مشكلات دريچه قلب، وجود صداي اضافي در قلب، كارديوميوپاتي، نقص مادرزادي قلب، پرفشاري رگ ريوي و غيره به پزشك مراجعه مي كنند، و توسط يك دستگاه شبيه سونوگرافي انجام مي شود. در مطب دكتر رياستي انجام اكورديوگرافي و يا اكوي قلب توسط بهترين دستگاه هاي سنوگرافي داپلر انجام مي شود، كه بهترين خروجي را براي بيماران به همراه دارد. قيمت انجام اكوي قلب در اين مراكز با توجه به كيفيت دستگاه و خدمات ارائه شده توسط پزشكان آن بسيار مناسب تر از ديگر مجموعه هاي درماني است و سبب شده كلينيك دكتر رياستي به عنوان بهترين مطب تخصصي قلب و عروق در تهران شناخته شود.

اكوي قلب را مي توان يك روش پيشرفته تر و حرفه اي تر از نوار قلب است، كه با استفاده از آن امواج صوتي بي ضرر را بر روي قلب بيمار مي تابانند، و با استفاده از آن مي توانند به خوبي نحوه ي كاركرد قلب و شريان ها را بررسي نمايند.

بنابراين مي توان اكاريو گرافي قلب را يكي از ساده ترين و بي ضرر ترين روش هاي تشخيص و درمان بيمارهاي قلبي دانست. دكتر رياستي از معتبر ترين و مجرب ترين پزشكان قلب و عروق در تهران مي باشد، كه اكوي قلب در كلينيك او با استفاده از پيشرفته ترين دستگاه هاي اكارديو گرافي و توسط پزشكان مجرب از جمله دكتر رياستي انجام مي شود.  درمان بيماري هاي عروق كرونر در كلينيك تخصصي قلب و عروق دكتر رياستي انجام مي گيرد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

آنژيوگرافي نوعي از عكس برداري است كه پزشك را از وضعيت شريان هاي خوني و عروق بيمار آگاه مي سازد، و اغلب پزشكان قلب و عروق از اين روش استفاده مي كنند تا از باز بودن كليه عروق خوني منتهي به قلب اطمينان حاصل نمايند. دكتر رياستي از با سابقه ترين و مجرب ترين پزشكان در اين زمينه مي باشد كه با استفاده از بهترين دستگاه هاي آنژيوگرافي اين فرايند را به بهترين شكل ممكن انجام مي دهد، و شايد همين موضوع دليل محبوبيت و شهرت او در بين متخصصين قلب و عروق در تهران مي باشد. قبل از  آنژيوگرافي حرفه اي  كليه عروق بيمار با استفاده از ماده حاجب پر مي شود و سپس با استفاده از پرتو هاي ايكس به عكس برداري و درمان بيماران مي پردازند.  سابقه انجام عمل آنژيو گرافي قلب به حدود نيم قرن مي رسد، كه از آن زمان تا كنون با اين روش درماني تعداد بسياري از بيماران داراي گرفتگي عروق درمان شده اند.

مطب فوق تخصصي دكتر نكيسا از معتبر ترين مراكز درماني قلب و عروق در تهران مي باشد، كه با استفاده از يك تيم مجرب پزشكي به بيماران قلب و عروق خدمات درماني ارائه مي دهد. عمل آنژيوگرافي قلب از دو راه آنژيو از طريق كشاله ران و آنژيوگرافي از طريق قلب انجام مي شود، كه بسته به نظر پزشك براي بيماران  تجويز مي شود.  انجام عمل آنژيوگرافي كاروتيد  در مركز انجام مي گيرد.

عمل آنژيوگرافي قلب عموما براي بيماراني با علائم نارسايي وريدي، عروق كرونري، عروق محيطي و عروق ترومبوز وريدي انجام مي شود. مي توان گفت عمل آنژيو گرافي قلب كوچكترين عوارضي ندارد و معمولا بدون درد و ناراحتي انجام مي شود، كه الته در برخي بيماران تپش قلب، برافروختگي و تهوع را به همراه دارد، كه امري طبيعي و موقتي بوده و جاي نگراني ندارد. اما با توجه به اين موضوع كه قلب يك عضو حياتي در بدن است، براي درمان آن بايد به مراكز معتبر درماني مراجعه كرد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

ميكرونيدلينگ از متدهاي جديد معجزه آساي جوانسازي پوست صورت مي باشد كه افراد زيادي را به خود جذب نموده است و توانسته اند به نتايج قابل قبولي دست يابند. كار ميكرونيدلينگ توسط دستگاهي صورت مي پذيرد كه داراي سوزن هاي ظريف متعددي مي باشد كه با غلتاندن آن بر روي سطح پوست، باعث خراشيده شدن پوست صورت مي گردد، بنابراين منجر به ساخت كلاژن و الاستين در پوست مي شود و باعث ضخيم شدن لايۀ اپيدرم پوست مي گردد و به نوعي با ترميم بافت از بين رفته، باعث ايجاد سطح ظريف و در نهايت جوان سازي پوست مي گردد. براي شركت در كلاس هاي آموزش آرايشگري بانوان به سايت مراجعه كنيد.

عمليات ميكرونيدلينگ توسط افراد باتجربه و متخصص و مهارت ديده صورت مي گيرد تا نتيجۀ اثربخش تري داشته باشد، به همين بخشي از آموزش آرايشگري بانوان، به آموزش ميكرونيدلينگ و همچنين مزاياي متد ميكرونيدلينگ اختصاص داده شده است، چرا كه در برخي از آرايشگاه ها به صورت تخصصي فرآيند ميكرونيدلينگ انجام مي گيرد و نياز است كه آرايشگران بانوان نيز در رابطه با روش جوان سازي پوست توسط ميكرونيدلينگ آشنا باشند و آگاهي نسبي از اين تكنيك داشته باشند .

در آموزش آرايشگري بانوان دوره هايي از قبيل دوره ي آموزش اكستنشن  ، اصلاح ، دوره هاي تخصصي مو و پوست انجام مي گيرد. طي اجراي مراحل ميكرونيدلينگ است كه با بكارگيري از تعداد زيادي سوزن ريز و استريل شده بستر درم و اپيدرم دچار سوراخ شدگي مي شوند و در نهايت با ايجاد كلاژن، عمق لايۀ اپيدرم افزايش پيدا نموده و در نتيجه با بازسازي پوست، زمينه براي جوان سازي پوست صورت بوجود مي آيد. علاوه بر متد جوانسازي ميكرونيدلينگ، روش هاي لايه برداري و پيلينگ نيز وجود دارند كه داراي مراحل متفاوت ولي در عين حال باعث بهبود و ترميم سازي پوست صورت مي شود و بر روي ميزان كلاژن سازي پوست تأثير مي گذارد.

در مباحث آموزش آرايشگري بانوان از انواع كاربردهاي ميكرونيدلينگ نام رفته است كه عبارتند از جوان سازي و رفع چين و چروك پوست صورت، مرتفع سازي جاي جوش و آكنه، انجام استرچ مارك يعني برطرف نمودن ترك هاي ناشي از چاق و بارداري و همچنين مرتفع ساختن جاي زخم هاي سوختگي و غيره مي باشند و جزء مزاياي اجراي ميكرونيدلينگ مي باشند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

لاستيك لاسا در واقع همان محصولات توليدي انواع لاستيك شركت بريجستون ژاپن مي باشد كه در تركيه با برند لاسا وارد كشورهاي ديگري كه امكان وارد كردن مستقيم برند لاستيك بريجستون را ندارند و يا به سختي وارد مي كنند. تاير لاسا از معتبرترين برندهاي لاستيك مي باشد كه در نوع خود قابل مقايسه با برندهاي هم رقيب خود مي باشد و انواع لاستيك سواري را با كيفيت عالي و رعايت استانداردهاي بين المللي عرضه مي كند. براي خريد اينترنتي لاستيك سواري به سايت مراجعه كنيد.

از مهمترين ويژگي هاي لاستيك سواري لاسا مي توان به كيفيت عالي آن اشاره نمود كه بر اساس تنوع خودروهاي توليدي جهان ساخته شده اند و تمام اصول طراحي و ساخت لاستيك در فرآيند توليد لاستيك هاي لاسا رعايت شده است و تحت نظارت كامل مهندسان شركت بريجستون و سابانچي ساخته مي شوند.

از ديگر مزاياي تاير لاسا، به قيمت مناسب و ارزان لاستيك سواري لاسا اشاره مي كنيم كه به دليل نزديك بودن كشور تركيه به ايران، هزينه كمتري براي واردات لاستيك هاي لاسا نياز است و به همين دليل طرفداران زيادي را به خود جذب نموده است.

ويژگي ديگر لاستيك هاي لاسا، مدت زمان توليد لاستيك سواري مي باشد كه در مدت زمان كوتاهي، سفارشات توليد لاستيك لاسا تحويل داده مي شود، در صورتي كه برندهاي چين و كره بيش از يك ماه زمان مي برد. بنابراين به راحتي مي توان خريد انبوه شركت هاي خودروسازي را مرتفع ساخت.

باتوجه به مطالب مطرح گرديده، لاستيك سواري از نوع لاسا به صورت تضمين شده و با گارانتي در فروشگاه هاي معتبر و با قيمت خريد ارزان به فروش مي رسد و تمام افراد مي توانند با توجه به نوع خودرو سواري و ميزان مصرف، مناسب ترين تاير را انتخاب نمايند و سازگار با شرايط آب و هوايي چهار فصل، از لاستيك سواري لاسا استفاده نمائيد. هنگام خريد انواع لاستيك مانند خريد لاستيك سواري بارز B440 165/80/13 بايد تمام نوشته هاي مندرج بر روي تاير را بررسي نمائيد و در صورتي كه هم? شرايط لاستيك قابل قبول بودف سپس اقدام به خريد تاير لاسا نمائيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

لاستيك ميشلن محصول ايده و پشتكار برادران ميشلن ادوارد و آندره مي باشد كه اقدام به راه اندازي شركت توليد لاستيك نمودند كه طولي نكشيد در سراسر جهان مطرح گرديده شد و در كاروليناي جنوبي آمريكا و كلرمون فران كشور فرانسه مراكز توليد انواع لاستيك ميشلن راه اندازي شد و سالانه ميليون ها لاستيك ساخته و وارد بازار فروش مي شود.

خريد  لاستيك ميشلن اصل  در ايران طرفداران زيادي پيدا كرده است، چرا كه كيفيت، استحكام و طول عمر بالاي انواع لاستيك ميشلن در جهان مطرح مي باشد و به راحتي مي توان، متناسب با ويژگي هاي مندرج بر روي تاير، بهترين تاير را كه به شرايط فني خودرو شما سازگار مي باشد، را با قيمت مناسب خريد نمائيد.

در حال حاضر در كشورهاي متعددي تاير ميشلن توليد مي شود كه  مي توان به تاير ميشلن فرانسه، لاستيك ميشلن انگلستان، لاستيك ميشلن لهستان، تاير ميشلن آلمان، تاير سواري ميشلن ايتاليا ، لاستيك سواري ميشلن مجارستان و .. اشاره نمود كه در ايران، مي توانيد از فروشگاه هاي بزرگ و معتبر خريداري نمائيد. براي خريد لاستيك ميشلن به سايت مراجعه كنيد.

خريد لاستيك نياز به آگاهي و دانش كافي به ويژگي هاي انواع لاستيك دارد، تا اين علم را داشته باشيد، كه نشانه هايي كه بر روي لاستيك سواري ميشلن حكاكي شده اند را درك نموده و بر اساس نوع خودرو سواري، لاستيك سواري را انتخاب كنيد، تا طول عمر بالا و در عين حال كارايي مفيد خود را حفظ نمايد. براي خريدلاستيك سواري ميشلن primacy3 205/55/16 به سايت مراجعه كنيد. ميشلن از آنجايي كه از برندهاي جهاني مي باشد، از اين رو خريد لاستيك انواع خودروها را با كيفيت بالا و شرايط عالي براي تمام كشورها فراهم نموده است و موجب رشد فروش انواع تاير ميشلن گشته است. در واقع هدف شركت ميشلن، بهبود كيفيت لاستيك سواري ، لاستيك كشاورزي، لاستيك صنعتي، لاستيك نظامي و غيره ميباشد كه از بهترين مواد اوليه براي ساخت انواع لاستيك ميشلن استفاده نموده است و موجب مشهور شدن اين برند در ميان رقباي تجاري خود شده است.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

لاستيك نانكن در واقع لاستيك نانكنگ (NANKANG) مي باشد كه در ايران به اشتباه با نام نانكن معرفي شده است. تاير نانكن از محصولات قديمي كشور تايوان مي باشد كه به دليل كيفيت لاستيك هاي سواري، كشاورزي، ماشين آلات سنگين محبوبيت فراواني پيدا كرده است و افراد زيادي مايل هستند از انواع لاستيك نانكن براي خودرو خود استفاده نمايند و از مزاياي آن بهره مند گردند. فروش مستقيم لاستيك نانكن در سايت قرار دارد.

images?q=tbn%3AANd9GcQ5G2bZQAqj6bNjk95YNqx1lNXB7AYuj6B2WjzA3Xm5vRXopKhB

لاستيك نانكن با وجود قدمت طولاني كه در ساخت انواع تاير دارد، در حال حاضر نيز با استفاده از مواد پيشرفته و به كار گيري انواع متريال با دوام و سازگار با شرايط آب و هوايي 4 فصل، انواع تاير نانكن را توليد مي نمايد. لاستيك هاي نانكن به دليل كيفيت بالايي كه دارد، طرفداران زيادي را در ايران به خود جذب نموده است و با قيمت خريد مناسب به فروش مي رسد، به همين دليل افراد زيادي مايل هستند از لاستيك سواري نانكن استفاده مي كنند. براي خريد انواع لاستيك مسابقه اي نانكن  به سايت مراجعه كنيد. از ديگر ويژگي هاي تاير نانكن مي توان به أخذ گواهينامۀ Q1 اشاره نمود كه از شركت فورد آمريكا كسب نموده اند و موجب معتبرتر شدن برند نانكن در جهان شده است و انواع لاستيك هاي خودرو را با قيمت ارزان عرضه مي كنند. از مهمترين ويژگي ها و مشخصات لاستيك نانكن مي توان به قابليت توليد انواع تاير در سايز، ابعاد و كارايي هاي مختلف اشاره نمود كه متناسب با خودروهاي سواري، اسپرت، سرعتي، كشاورزي، صنعتي و ... ساخت انواع لاستيك را انجام مي دهد و در سراسر جهان از معتبرترين برندهاي لاستيك به حساب مي آيد و سهم بزرگي از بازار خريد و فروش لاستيك را به خود اختصاص مي دهد.

images?q=tbn%3AANd9GcQqoslpZQT0g_1UADBQekHDnqA9_xSD0K3_KljV-3rYNiTPSLI1

براي خريد انواع تاير سواري نانكن، به تمام مشخصات فني كه بر روي لاستيك حكاكي شده است، توجه داشته باشيد و ابعاد لاستيك نانكن ، وزن قابل تحمل، ميزان دماي قابل تحمل دما، تاريخ توليد، نوع سازگاري با شرايط آب و هوايي، عمق رينگ و ... را بررسي كامل نمائيد و سپس خريداري نمائيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ]