امروز : 3224
ديروز : 2841
افراد آنلاين : 11
همه : 1158807
 
نوشته شده توسط : طراح

تاير يا همان لاستيك يكي از اجزاي اصلي يك خودرو محسوب مي شود و بر سرعت و ماندگاري خودرو تأثير بسيار زيادي دارد. تمام وسيله هاي نقليه داراي تاير  مي باشند و هر يك از وسايل بسته به نوع و شرايطي كه از آنها استفاده مي كنند از تاير مخصوص به خود استفاده مي كنند.

در هميشه درخريد تاير يا همان لاستيك بايد دقت لازم را به خرج برد. عمر تاير بر اساس نشانه هايي كه بر روي تاير حك شده است مشخص مي شود. مشورت با يك كارشناس متبحر ، نتيجه خريد بسيار رضايتمند خواهد بود. بر روي تاير سال توليد مدل، نوع استاندارد،شركت سازنده، حداكثر باد مجاز، چسبندگي، مقاومت حرارتي، ساختار تاير، قابليت هاي استفاده در برف و گِل و لاي، حداكثرسرعت، عمر آج ، مواد تشكيل دهنده لاستيك ، ابعاد تاير و ... نوشته شده است كه بر اساس آنها خريد تاير  مناسب بسيار راحت تر خواهد شد. امروزه تاير در مدل ها و اندازه هاي متنوعي ساخته مي شوند كه براي مصارف گوناگوني به كار گرفته مي شوند. استفاده از تاير با كيفيت و استاندارد به خودرو زيبايي و از همه مهمتر كاركرد بالايي را مي دهد. تايرها براي وسايل نقليه خودرو ، موتورسيكلت، دوچرخه ، هواپيما و .... ساخته مي شوند.

هريك از آنها نيز داراي تايرهاي متفاوت مناسب با شرايط آب و هوايي و منطقه اي توليد مي شوند. استفاده از رينگ هاي زنگ زده و جوشكاري شده و آسيب ديده موجب آسيب ديدگي تاير و قطعات ديگر خودرو خواهد شد. 5 سال يكبار معمولاً تايرها بررسي شده و در صورت نياز حتماً مورد تعويض قرار بگيرند. درگذشته توليد تاير به كشورهاي پيشرفته اروپايي جون آلمان، انگليس، سوئد، فرانسه و ... همچنين چين و كره و ژاپن و ... تعلق داشت ولي امروزه كشور ايران نيز در ساخت تاير نيز پيش قدم شده و شروع به ساخت تاير استاندارد با شرايط چهار فصل شده است.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

لاستيك به عنوان بخش مهمي از خودرو در حركت بسيار تاثير گذار مي باشد. لاستيك ها داراي انواع مختلفي هستند كه با توجه به خودرو ها ساخته شده است. لاستيك از انواع نمونه هاي سطح پهن و يا سطح معمولي تشكيل مي شود كه در برند هاي مختلفي مي توانيم نمونه هاي آن را ببينيم. استفاده از يك لاستيك خوب و با كيفيت موجب تعادل بهتر خودرو مي شود. يك لاستيك با كيفيت از بهترين متريال ساخته شده و جنس متعادلي دارد كه خيلي نرم و خيلي خشك نباشد و همين طور در زمان استفاده از آن احساس راحتي بيشتر در خودرو ايجاد مي شود. لاستيك ها در برند هاي مختلف توليد مي شوند كه از نمونه هاي معروف آن ميشلن، كومهو و... مي باشند كه اين برند هاي معروف از لاستيك از كيفيت بالايي برخوردارند و انواع لاستيك با هر سليقه اي را توليد مي كنند و به اين صورت اين لاستيك ها توانسته اند مشتريان بسياري را به خود جذب كنند.

لاستيك با كيفيت عمر بالايي هم دارد يعني در استفاده ي مناسب از آن مي تواند مدت طولاني دوام داشته باشد و كيفيت آن بعد از مدتي پايين نمي آيد. در زمان خريد لاستيك دقت داشته باشيد تا لاستيك هاي چند ساله را به شما نفروشند زيرا برخي از فروشگاه ها لاستيك هايي كه چند سال مانده را با قيمت ارزان تر مي فروشند و شما هم اگر متوجه تاريخ توليد لاستيك نشويد با رضايت اين محصول را خريداري مي كنيد ولي بايد بدانيد اين لاستيك ها كيفيتشان از دست رفته و بعد از مدت كوتاهي خشك و يا دچار پوسيدگي مي شوند. بنابراين در زمان خريد لاستيك يكي از نكاتي كه بايد به آن دقت كنيد تاريخ توليد لاستيك مي باشد. لاستيك خودروي خود را هر چند وقت يكبار چك كنيد و باد آن را تنظيم نماييد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

براي سفر كردن به كشور هاي ديگر بايد اخذ ويزا صورت گيرد. پس از برنامه ريزي براي سفر به كشور ديگر و انتخاب هدف ، بايد نسبت به اخذ ويزا توسط خدمات اخذ ويزا اقدام كنيم. خدمات اخذ ويزا شامل مراحلي مي باشد كه بايد به درستي صورت گيرد. در ابتدا بايد از سفارت زمان مراجعه داشته باشيد. اخذ ويزا مداركي را براي شما تكميل مي كند و سپس با انجام مراحل مرتبط و تعيين مصاحبه ، آمادگي هاي لازم را براي شما بازگو مي كند. در واقع خدمات اخذ ويزا مراحل اخذ ويزا را براي شما تكميل مي كند و پس از مشخص شدن وضعيت ويزاي شما به شما خبر نهايي را مي دهد. برخي موارد در گرفتن ويزا تاثير گذار هستند كه عبارتند از گردش حسابتان، تاريخچه ي سفر هاي قبلي، شغل، بيمه و همين طور ميزان دارايي و ملك شما و... 

براي اخذ ويزا بايد در زمان مصاحبه صداقت داشته باشيد و قصد سفرتان كاملا مشخص شده باشد. درست است كه خدمات اخذ ويزا تمامي روند اخذ ويزا را با شما هماهنگ مي كند ولي در بخشي از روند بايد خودتان هم موثر باشيد. اخذ ويزا توسط خدمات اخذ ويزا براي افراد متاهل راحت تر است. شما با استفاده از هماهنگ كردن محل اقامتتان به وسيله ي رزرو كردن هتل و يا گرفتن دعوت نامه مي توانيد شرايط بهتري براي اخذ ويزا داشته باشيد. خدمات اخذ ويزا از ابتدا تا پايان روند اخذ ويزا همراه شما است و مي توانيد از مشاورين مجرب خدمات اخذ ويزا در اين زمينه كمك بگيريد. شركت هايي خدمات اخذ ويزا را به عهده مي گيرند و مراحل كاري شما را راحت تر و بي دردسر طي مي كنند.

براي اخذ ويزا و برخورداري از خدمات اخذ ويزا به سايت مجله گردشگري توريستي ها مراجعه كنيد و با استفاده از پشتيباني همه ساعته ي ما مي توانيد اطلاعات مورد نياز را براي خدمات اخذ ويزا كسب كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

فانتوم يكي از وسيله هاي پروازي مي باشد كه مي توان در تهيه ي عكس ها از مسير دور از زمين استفاده كرد. فانتوم نسبت به مويك اندازه ي بزرگتري دارد. اندازه ي فانتوم جمع و جور تر و اندازه ي كوچكي دارد كه مي توان در حمل و نقل آن را به راحتي جابجا كرد. در زمان خرابي فانتوم بايد از تعميرات فانتوم بهره مند شويم. فانتوم مي تواند تا 5000 بار تا شود و به همين دليل خيلي زود احتياج به تعميرات فانتوم پيدا نمي كند و مي توانيد زمان بسياري را از اين دستگاه استفاده كنيد ولي اگر روزي فانتوم شما نياز به تعميرات فانتوم پيدا كرد مي توانيد به سادگي به يكي از مراكز ارائه دهنده ي تعميرات فانتوم مراجعه كنيد و از آن ها بخواهيد تعميرات فانتوم را انجام دهيد.

 براي انجام تعميرات فانتوم به مراكز معتبر مراجعه كنيد. در زمان خرابي فانتوم مي تواند از جهت هايي مانند دوربين و يا سنسور ها و بال ها دچار خرابي شود و براي هر كدام از اين ها نياز تعميرات فانتوم به صورت تخصصي مي باشد كه بايد آن را دست يك تعمير كار ماهر براي تعميرات فانتوم قبسپاريد تا تعمير به خوبي انجام گيرد و صدمه ي بيشتري به فانتوم وارد نشود. تصاوير به وسيله ي فانتوم تصوير برداري مي شود كه مي توان تصاوير را با زوم به دست آورد. فانتر داراي كنترل از راه دور مي باشد كه در برخي موارد تعميرات فانتوم بر روي كنترل انجام مي گيرد.

برخي از انواع مويك و فانتوم داراي پسورد مي باشد و همين طور استفاده از واي فاي و كنترل آن در دفترچه ي مربوطه ذكر شده و با يادگيري مي توانيد آن را به خوبي راه اندازي كنيد. براي خريد و يا دريافت تعميرات فانتوم مي توانيد از طريق سايت اقدام كنيد. ن سبك مي باشد كه در حمل و نقفل فانتوم بسيار موثر است. :: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

فروشگاه آموت يك از فروشگاه هاي عرضه كننده ي انواع پهپاد در مدل هاي متنوع مي باشد. انواع اين پهپاد ها شامل مويك2 ، فانتوم، اينسپاير، رونين و... مي باشد. فروشگاه آموت يكي از بزرگترين و معتبرترين مراكز براي فروش انواع مويك2 و فانتوم بوده و مي توانيد به صورت اينترنتي نيز از خدمات فروشگاه آموت برخوردار شويد. همان گونه كه مي دانيم از اين پهپاد ها براي تصوير برداري از فاصله ي دور استفاده مي شود. براي اين كه تصاويري بسيار با كيفيت داشته باشيم مي توان از انواع مويك2 و فانتوم استفاده كرد كه اين وسيله ها داراي محدوده ي پرواز مشخصي هستند و داراي دوربين با كيفيت و كنترل مي باشند . استفاده از اين پهپاد ها راحت بوده و مي توانيد آن را به سادگي انجام دهيد.

 فروشگاه آموت انواع مويك و فانتوم را با بهترين قيمت عرضه مي دارد و شما از اصل بودن اين وسيله ها خاطر جمع خواهيد بود. در زمان نياز به تعميرات مويك2 و فانتوم مي توانيد از خدمات فروشگاه آموت استفاده كنيد زيرا فروشگاه آموت انواع تعميرات تخصصي پهپاد ها را انجام مي دهد. در فروشگاه آموت مي توانيد انواع لوازم يدكي پهپاد ها را از جمله محافظ و كيف و... را خريداري كنيد. انواع باتري هاي مويك2 و فانتوم و ساير پهپاد ها را مي توانيد از فروشگاه آموت خريداري كنيد.

انواع تجهيزات پهپاد ها را مي توانيد در سايت فروشگاه آموت مشاهده كنيد و در صورت تمايل نسبت به خريد اقدام كنيد. فروشگاه آموت ساليان بسياري را در اين زمينه فعاليت داشته و انواع مويك2 را به صورت مستقيم عرضه مي كند كه تمامي قيمت ها مناسب بوده و تمامي لوازم به صورت اورجينال عرضه مي گردد. فروشگاه آموت تمامي محصولات را ضمانت به شما عرضه مي داريد. براي سفارش از سايت فروشگاه آموت ديدن كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

مويك 2 يكي از وسيله هايي است كه در شرايط مختلفي مي تواند كارايي داشته باشد. مويك 2 يك وسيله ي پروازي است كه مجهز به دوربين بوده و مي تواند در مكان هايي كه مي خواهيد تصاوير خوب و با كيفيتي را ايجاد كند. فروش مويك 2 در انواع مختلفي صورت مي گيرد كه دو نوع اصلي مويك 2 ، مويك 2 زوم و مويك 2 پرو مي باشد كه اين دو در كيفيت دوربين با هم تفاوت هايي دارند ولي هر دو فروش مويك 2 داراي دوربين خوبي بوده و تصاوير با كيفيتي را تهيه مي كنند.

در نوع مويك 2 زوم مي توان تصاوير را خيلي بيشتر از نوع ديگر مويك 2 زوم كرد و در مواقعي كه بايد تصاوير با دقت بالاتري و بزرگ تر ايجاد شود مي توان از مويك 2 زوم استفاده كرد. مويك 2 محدوده ي هشت كيلومتر را ساپورت مي كند و مي تواند در زاويه ي 30 تا 90 درجه مي تواند حركت كند. فروش مويك 2 در مراكز و فروشگاه هاي بسياري صورت مي گيرد كه در انواع مختلف فروش مويك 2 صورت مي گيرد. شركت هايي كه فروش مويك 2 را انجام مي دهند آن را با گارانتي عرضه مي دارند كه شما مي توانيد به سادگي آن را تهيه كنيد.

فروش مويك 2 به صورت تقلبي نيز در بازار وجود دارد كه در زمان خريد مويك 2 بايد دقت داشته باشيم تا در دام فروش مويك 2 تقلبي قرار نگيريم. فروش مويك 2 در چند سال اخير بيشتر از قبل شده و شركت هاي فروش مويك 2 هم بيشتر از قبل فعاليت دارند و مي توان از اين دستگاه مدرن و كاربردي استفاده ي بسياري كرد. براي خريد مي توانيد به صورت حضوري و اينترنتي خريد خود را انجام دهيد. فروش اينترنتي مويك 2 در سايت رسمي انجام مي گيرد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

مويك 2 وسيله اي پروازي است كه اغلب براي فيلم برداري و نصب دوربين بر روي آن استفاده مي شود. نام ديگر مويك 2 ، كوادكوپتر است. تعميرات مويك 2 يكي از مهم ترين بخش داشتن يك مويك 2 است به اين ترتيب بايد شركتي را براي تعميرات مويك 2 خود انتخاب كنيم كه اين اطمينان حاصل شود كه مويك 2 ما تعميرات مويك 2 مناسبي داشته باشد و سلامت آن تضمين شود. برخي از تعميرات مويك 2 به طور رايگان با توجه به نمايندگي آنان انجام مي پذيرد. تعميرات مويك 2 بايد بسيار حرفه اي صورت بگيرد و براي مواردي مانند سقوط مويك 2 در آب و يا موجه شدن آن با ساختمان و اشياء بتوان آن را مجدد به حركت درآورد.

براي جلوگيري از بروز بيشتر مشكلات و تعميرات مويك 2 اگر در حين پرواز مويك 2 ما به چيزي برخورد كرد ما بايد اهرم قدرت آن را بكشيم به اين صورت موتور مويك 2 خاموش مي شود و از آسيب ديدن بقيه ي لوازم آن جلوگيري مي شود. اگر هم مويك 2 شما داخل آب افتاد بايد موتور ها و برد اصلي را خاموش كنيد و سپس به تعميرات مويك 2 بپردازيد. به اين صورت شما از طريق اين كار ها پنجاه درصد مويك 2 خود را نجات داده ايد. هزينه ي تعميرات مويك 2 بسيار بالا مي باشد ولي شما با مراقبت خوب از دستگاه مي توانيد كمتر به تعميرات مويك 2 نياز پيدا كنيد.

بعد از تعميرات مويك 2 شما بايد ملخ هاي آن را چك كنيد كه شكستگي نداشته باشد و همينطور به باتري نگاهي بيندازيد كه دچار خرابي يا باد كردگي نباشد. زماني كه مويك 2 شما در حال پرواز به يك سمت كشيده شود يعني نياز به تعميرات مويك 2 داريد. همينطور زماني كه باتري آن دچار مشكل شود و يا موتور كار كند ولي عملا پروازي صورت نگيرد نيز به تعميرات مويك 2 نياز داريد. فروشگاه اينترنتي شركت آموت در خدمت شماست تا تعميرات مويك 2 شما را به صورت حرفه اي انجام دهد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

تابلو و تابلو سازي امروزه بسيار مورد توجه قرار گرفته و تقريبا تمامي مكان هاي تجاري داراي تابلو مي باشند. تابلو سازي انواع مختلفي از تابلو ها را توليد مي كند كه هر يك از اين تابلو ها مي تواند كارايي خوبي داشته باشد. براي سفارش تابلو بايد به تابلو سازي مراجعه داشته باشيم و تابلوي مورد نظر خود را سفارش دهيم. براي انتخاب تابلوي مناسب بايد به شغل مورد نظر خود دقت داشته باشيد مثلا براي مكان هاي تجاري و فروشگاه ها از تابلو روان استفاده مي شود و براي مكان هاي اداري از تابلو هاي كلاسيك و ساده تر استفاده مي شود

 تابلو سازي داراي انواع مختلفي مي باشد مثلا تابلو سازي چلنيوم كه در آن از حروف برجسته استفاده مي شود و يا تابلو سازي با فلز كه در اين نوع تابلو سازي مي توان حروف را هم به صورت ساده و هم به صورت برجسته ساخت كه بستگي به نوع درخواست مشتري دارد. تابلو سازي با كيفيت به دليل ايجاد يك نوع بازاريابي بسيار مهم مي باشد. شما با داشتن يك تابلو مي توانيد فروشگاه خود را به ديد تمام عابران برسانيد و مشتريان بسياري را به دست بياوريد.  پس تابلو و تابلو سازي يكي از راحت ترين وسيله هاي تبليغاتي است كه مي توانيد از انواع مختلف آن استفاده كنيد مثلا از تابلو روان در بسياري از فروشگاه ها و رستوران ها استفاده مي شود و مي توان در اين نوع از تابلو سازي متن مورد نظر را با استفاده از برنامه اي وارد كرد و آن را در مقابل ديد همگان قرار داد.

تابلو سازي هاي بسياري در سرتاسر كشور قرار دارند كه براي ساخت تابلو بايد از آن ها درخواست سفارش داشته باشيد. در ابتدا بايد نوع تابلوي مورد نظر خود را به تابلو سازي سفارش دهيد كه در انتخاب آن بايد دقت بسياري كنيد و همين طور مي توانيد از پشتيباني تابلو سازي نيز كمك بگيريد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

مويك2 يكي از وسيله هاي مدرن مي باشد كه نام ديگر آن كوآدكوپتر است. در مويك2 از دو دوربين استفاده شده است. مويك2 شامل دو مدل پرو و زوم مي باشد. در واقع مويك2 يكي از پهپاد هايي است كه بسيار پيشرفته مي باشد و مي توان از آن استفاده هاي بسياري كرد. مويك2 وصسيله اي است كه به پرواز درامده و در يك محدوده ي مضشخص2 مي تواند با استفاده از دوربين هايش تصاويري را از محل مورد نظر تهيه كند.

تفاوت هايي كه در انواع مويك2 در تنوع مويك2 پرو و مويك2 زوم است تفاوت در دوربين هاي اين دو نوع مويك است. در مويك2 از نوع پرو از يك دوربين شامل تصوير يك اينچي استفاده مي شود كه تصاوير خوبي را مي تواند تهيه كند. پس تصاوير ايجاد شده با استفاده از مويك2 با كيفيت و طبيعي مي باشد. در مويك2 از نوع زوم مي توان بيشتر از مويك2 پرو زوم كرد و تقريبا دو برابر مي باشد و تصاوير خيلي خوبي را ثبت مي كند.

در صورتي كه مويك2 به خوبي و تماما شارژ شود مي تواند 31 دقيقه پرواز داشته باشد. انواع مويك2 مي تواند در سرعت هاي مختلفي پرواز داشته باشند. همين طور محدوده ي هر يك از انواع مويك2 مختلف مي باشد كه محدوده ي مويك2 تقريبا 8 كيلومتر مي باشد. حافظه ي داخلي مويك2 شامل 8 گيگا بايت مي باشد ولي براي استفاده ي بيشتر مي توانيد تا حافظه ي 128 گيگ رم استفاده كنيد. محور كنترل در مويك2 شامل زواياي 30 تا 90 درجه مي باشد كه كارايي آن را بيشتر كرده است. مويك2 را مي توانيد از شركت ها و مراكز فروش تهيه كنيد ولي در زمان خريد مويك2 دقت كنيد تا مدل اصلي از انواع آن را تهيه كنيد و حتما از مراكز معتبر مويك2 را خريداري كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

تابلو از مهم ترين وسيله هاي تبليغاتي است. تابلو و تابلوسازي در تمامي كشور هاي دنيا مورد توجه قرار گرفته و داراي تنوع بالايي است كه هر ساله نمونه هاي جديدتري از تابلو را مي توانيم داشته باشيم. تابلوسازي انواع تابلو ها نظير تابلوسازي چلنيوم ، تابلوسازي با پلاستيك، تابلوسازي با فلز و... كه هر كدام از اين تابلو ها مزيت هاي خاص خود را دارد. در تابلوسازي جنس مورد استفاده در تابلو ها بسيار مهم است و مي تواند بسيار تاثير گذار باشد مثلا  تابلوسازي با جنس فلز يكي از پر طرفدار ترين نوع تابلوسازي مي باشد زيرا اين تابلو ها با جنس فلز بسيار با دوام بوده و مي تواند سال ها براي ما مورد استفاده قرار بگيرد يعني در واقع اين تابلو تا زماني كه از بين نرود خراب نمي شود زيرا در تابلوسازي با جنس فلز از ال اي دي و چراغ استفاده نمي شود و يك تابلوي كلاسيك و يكنواخت است. در تابلوسازي ساخت تابلو با ال اي دي بسيار جذاب مي باشد و مي تواند مورد توجه بسياري از عابرين قرار بگيرد كه بسياري از فروشگاه ها از اين نوع تابلو استفاده مي كنند.

در تابلوسازي از جنس هاي ضعيف تري مانند پلاستيك نيز استفاده مي شود كه دوام پايين تري دارد ولي ميتواند در طرح هاي جذاب ساخته شود. در تابلوسازي انواعي تابلو را مي توان در تركيب اين ها هم يافت مثلا از تركيب پلاستيك و چراغ هاي ال اي دي و يا فلز و چراغ و... كه هر كدام از اين تابلو ها با توجه به كارايي بايد انتخلاب شوند. 

انواع تابلوسازي پيشرفت بسياري داشته و توانسته در فروش تاثير بسيار بالايي ايجاد كند. براي سفارش تابلو بايد به تابلوسازي مراجعه داشته باشيم و مي توان به صورت حضوري و اينترنتي تابلوي خود را سفارش دهيم. براي سفارش به سايت مراجعه بفرماييد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ]