امروز : 3100
ديروز : 2841
افراد آنلاين : 12
همه : 1158683
 
نوشته شده توسط : طراح

همبرگرزن يكي از وسايلي است كه بسيار كارايي دارد و در بسياري از مشاغل استفاده مي شود. همبرگرزن براي ساختن همبرگر مي باشد يعني مواد همبرگر را داخل همبرگرزن مي ريزيم و در مدل هاي دستي همبرگرزن با فشردن دستي همبرگر ساخته مي شود كه بهتر از تهيه ي دستي همبرگر بوده ولي استفاده از همبرگرزن دستي نيز تا حدودي سخت و دشوار مي باشد  نيروي بسياري براي اين كار مي خواهد. ولي در مدل هاي برقي همبرگرزن به صورت اتوماتيك مي توان تعداد بسيار زيادي از همبرگر را ساخت و ظرف مدت كوتاهي اين كار را انجام داد به طور كلي خريد آنلاين انواع همبرگر زن امروزه بسيار شده است .

 صاحبان فست فود ها با استفاده از همبرگرزن مانند همبرگر زن دستي براكس مدل BM-130  كار هاي خود را بسيار سريع پيش مي برند. موادي كه در ساخت همبرگر استفاده مي شود از گوشت و ادويه جات مخصوص تهيه مي شود. با استفاده از همبرگرزن مي توان به راحتي تعداد بسياري همبرگر را در زمان خيلي كم درست كرد. نيروي مورد استفاده در همبرگرزن به صورت اتوماتيك مي باشد. روش استفاده در همبرگرزن اتوماتيك به صورت تزريق گوشت و مايع مي باشد كه از خروجي دستگاه به صورت همبرگر فرم ميگيرد. از همبرگرزن مي توان در منزل نيز استفاده كرد و با استفاده از آن همبرگر و غذا هاي ديگر را در منزل درست كرد. با استفاده از به كارگيري همبرگرزن اتوماتيك شما در زمان و انرژي خود بسيار صرفه جويي كرده ايد.

با استفاده از همبرگرزن دستي امگا مدل C/95 مي توان همبرگر را به طور استاندارد دراورد و غذاي باكيفيتي را ارائه داد. دستگاه همبرگرزن مي تواند همبرگر را در ضخامت و سايز هاي مورد نظر شما تهيه كند. براي خريد همبرگرزن مي توانيد به فروشگاه هاي معتبر در اين زمينه مراجعه كنيد و همبرگرزن خود را تهيه كنيد. همبرگرزن در انواع و برند هاي مختلفي عرضه مي گردد كه مي توانيد انواع آن را در سايت مشاهده كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

در گذشته و زماني كه هنوز دستگاه پول شمار ابداع نشده بود برخي سازمان ها و مراكز كه با اسكناس ارتباط مستقيمي داشتند بصورت دستي شمارش اسكناس را انجام ميدادند كه شمارش دستي دردسرهاي زيادي را نيز بوجود مي آورد. با ابداع پول شمار در طي ساليان اخيز ديگر شمارش اسكناس دردسرهاي قبلي را ندارد و به راحتي ميتواند تعداد اسكناس هاي زيادي را در مدت زمان كوتاهي بشمارد و از اين رو خريد آنلاين انواع پول شمار بسيار انجام مي گيرد .

ويژگي هاي پول شمار

از مهمترين ويژگي هاي پول شمار در مدت زمان شمارش اسكناس ميباشد. مدت زماني كه پول شمار مانند پول شمار جعل ياب مگنر براي شمارش اسكناس صرف ميكند قابل مقايسه با روش هاي دستي نيست و در مدت زمان كوتاهي ميتواند تعداد زيادي اسكناس را بشمارد. بخصوص در بانك ها استفاده از پول شمار ميتواند در زمان صرفه جوي زيادي را به عمل آورد و مشتري مدت زمان زيادي را براي شمارش پول معطل نماند. در گذشته مشتريان بانك ها بايد زمان زيادي را براي شمارش اسكناس ها صرف ميكردند كه اين كار بسيار زمان بر بود و صف هاي طويلي در بانك ها به همين خاطر تشكيل ميشد. اما با پيدايش پول شمار و با تسهيل شدن شمارش پول ديگر خبري از صف هاي طولاني نيست. از ويژگي هاي پول شمار بايد به دقت آن اشاره نمود. دقت دستگاه پول شمار به هيچ وجه با روش هاي دستي قابل مقايسه نيست و كوچكترين خطايي در هنگام شمارش اسكناس توسط پول شمار رخ نخواهد داد. عدم پاره شدن اسكناس  نيز از ديگر ويژگي هاي پول شمار است. در شمارش پول به روش هاي دستي احتمال پاره شدن اسكناس ها بسيار زياد است ولي با استفاده از پول شمار ديگر اسكناس ها پاره نخواهند شد و كاملا سالم ميمانند.

پول شمار مانند پول شمار روميزي سايان مدل مگا از قيمت بسيار مناسبي برخوردار است و از تجهيزات گران قيمت محسوب نميشود به همين خاطر در بانك ها و سازمان ها چندين دستگاه پول شمار براي خدمات رساني هر چه بيشتر به مردم به كار گرفته ميشود.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

باركد خوان بيسيم وسيله اي است كه الكترونيكي بوده و با تابش نور كار مي كند. از باركد خوان بيسيم در بسياري از فروشگاه ها و توليدي ها استفاده مي شود. باركد خوان بيسيم توانايي خواندن باركد محصولات را دارد و مي تواند آن محصول را تشخيص دهد. باركد يك كدي است كه مشخص كننده ي كالا بوده و به صورت خطوطي با عرض مختلف مي باشد. دو نوع باركد وجود دارد كه به صورت خطي و ماتريس داده است. براي خريد انواع باركد خوان بيسيم يكي از انواع وجود دارد كه باركد خوان بيسيم قلمي است كه به نور و بازتاب آن حساس است. باركد خوان بيسيم ليزري نيز وجود دارد كه از اشعه ي ليزر در آن استفاده مي شود. در اين نوع از باركد خوان بيسيم ها از يك ديود حساس به نور استفاده مي شود. در اين نوع از باركد خوان بيسيم اندازه ي نور منعكس شده و نوع آن موجب كاركرد و تشخيص آن مي شود. براي خريد آنلاين انواع باركد خوان بيسيم به سايت مراجعه كنيد.

 در باركد خوان بيسيم چند بعدي مانند باركد خوان بلوتوثي بيسيم ديتا لاجيك 1 QBT213 از خطوط منحني و مستقيم استفاده مي شود كه با استفاده از يك الگوي خاص باركد را تشخيص مي دهند. از ديگر مدل باركد خوان بيسيم ، باركد خوان بيسيم همراه مي باشد كه شبيه به كارت خوان بوده و قابل حمل است. در اين نوع از باركد خوان بيسيم سيم استفاده نشده و مي توان در فاصله هاي دور از آن استفاده كرد. نوعي ديگر از باركد خوان بيسيم كه بسياري از فروشگاه ها از آن استفاده مي كنند به صورت سيمي است و در صندوق هاي بيسيم از آن بيشتر استفاده مي شود.

باركد خوان بيسيم هاي ميزي مانند باركد خوان نوري بيسيم ديتا لاجيك QM2131 نيز وجود دارد كه مي تواند به وسيله ي بلوتوث كار كند و نياز به سيم را ديگر نداشته باشد و به راحتي و بدون كابل از آن مي توان استفاده كرد. يك دسته از باركد خوان بيسيم روميزي وجود دارد كه ابعاد بزرگتري در مقايسه با انواع باركد خوان بيسيم دارند كه در صورت عبور كالا از مقابل آن بسيار راحت تر تشخيص مي دهند و براي كالا هاي بزرگتر نيز مي توان از آن استفاده كرد:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

از زماني كه ترازو اختراع شده تا به حال استفاده اي بسياري را از ترازو داشته ايم كه موجب شده ترازو به عنوان يك وسيله ي ضروري در زندگي ما قرار بگيرد. به دليل فراوان بودن ترازو ها مي توان انواع مختلف آن را در بيشتر فروشگاه ها پيدا كرد. ترازو ها داراي برند هاي خوبي نظير ترازو رادين مي باشند كه توانسته نام خوبي را در ميان ترازو ها به دست آورد و خريد اينترنتي انواع ترازو رادين را داراي رونق كند . به دليل كيفيت بالا و مقاومت خوب بدنه ي ترازو رادين مي توان در بخش هاي مختلف از ترازو رادين استفاده كرد.

از انواع ترازو رادين ، ترازو ديجيتالي فروشگاهي ، ترازو آزمايشگاهي ، ترازو صنعتي و انواع باسكول ها مي باشد كه در نمونه هاي بسياري از ترازو رادين مانند ترازو باركد پرينتر رادين مدل 6700 از قابليت ديجيتالي بودن استفاده شده است. برخي از انواع ترازو رادين داراي امكاناتي مثل اتصال به واي فاي و پرينتر مي باشد كه داشتن اين امكانات يكي ديگر از دلايل فروش بالاي ترازو رادين مي باشد. شركت ترازو رادين در سال 1389 شروع به فعاليت خود كرده است و در اين زمان اندك توانسته با بهترين ترازو ها رقابت داشته باشد و مشتريان بسياري را جذب كند.

انواع مختلف ترازو رادين داراي دقت هاي مختلفي براي وزن گيري هستند . انواع ترازو رادين داراي ترازو با علمك و بدون علمك و همين طور انواع ترازو هاي ديجيتالي مي باشد كه مي تواند به نياز هاي بخش هاي مختلف صنعتي جوابگو باشد. براي خريد ترازو رادين بهتر است آن را از نمايندگي هاي معتبر خريداري كنيد. در زمان خريد ترازو رادين بايد دقت داشته باشيد كه ترازو رادين را با چه امكاناتي مي خواهيد يكي از مدل هاي جديد ترازو سيم كارتي رادين مدل Plus 6700 است . فروشگاه هاي معتبر در زمينه ي فروش ترازو رادين را ميتوانيد در سراسر كشور پيدا كنيد. خريد ترازو رادين را مي توانيد به صورت اينترنتي نيز داشته باشيد. براي خريد ترازو رادين به سايت مراجعه كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

مبل به معناي نشيمن گاه بوده و براي راحتي در امر نشستن توليد شده است. در واقع مبل چهارپايه اي است كه به صورت راحت تعبيه شده و مي توانيم به جاي نشستن بر روي زمين برروي آن بنشينيم. مبل ها انواع مختلفي دارند كه از مدل هاي متداول و راحت مبل، مبل راحتي مي باشد. همان طور كه از نام مبل راحتي مشخص است به صورت راحتي مي توان از آن استفاده كرد. بسياري از افراد راحتي را به زيبايي و ديگر مزايا ترجيح مي دهند كه بسيار هم مهم مي باشد و از اين رو خريد آنلاين انواع مبل راحتي را انجام مي دهند .

 مبل ها به انواع مبل راحتي ، مبل استيل و مبل كلاسيك تقسيم بندي مي شوند. مبل هاي كلاسيك و استيل تقريبا يكي هستند ولي در بخش هايي هم تفاوت دارند ولي مبل راحتي مانند مبل راحتي آوانته فرق عمده اي با ديگر مبل ها دارد. نرم بودن نشيمن گاه يكي از ويژگي هاي مبل راحتي مي باشد. همين طور داشتن دسته هاي پهن و نرم و استفاده از بالشتك بر روي آن هم از ويژگي هاي ديگر مبل راحتي مي باشد.

از انواع مبل راحتي مي توان به كاناپه، لاوست، مبل تخت خواب شو و مبل ال شكل و... اشاره كرد.  نشيمن گاه مبل راحتي مي تواند به صورت پيوسته و جدا شونده باشد كه هر كدام مزايا و معايب خود را دارند مثلا مبل راحتي با نشيمن گاه پيوسته مي تواند سالم تر بماند و دير تر خراب شود ولي مبل راحتي با نشيمن گاه جدا شونده امكان تعويض قسمت هاي مختلف آن را دارد. استفاده از مبل راحتي موكا بسيار راحت بوده و امروزه طرفداران بسياري را در ميان جوانان دارد. مبل راحتي به خانه سبك مدرني ميدهد و در استفاده از آن اذيت نمي شويد. هم چنين براي افراد سالمند نيز استفاده از مبل راحتي مي تواند راحتي را براي آنان به وجود بياورد. براي ديد محصولات به سايت مراجعه كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

قلب به عنوان عضوي كه براي ادامه ي حيات به آن نياز داريم بايد هميشه به درستي كار كند. در شرايطي قلب ما دچار ناراحتي هايي مي شود كه در ابتدا اگر اقدام به درمان كنيم زود تر شرايطمان بهتر مي شود ولي در زمان هايي قلب با مشكلات جدي تري روبرو خواهد شد كه بايد درمان اساسي انجام گيرد. از بهترين متخصص ها متخصص قلب نارمك مي باشد كه دكتر رياستي به عنوان بهترين متخصص در زمينه ي قلب و عروق در اين مركز فعاليت دارند. مركز متخصص قلب نارمك داراي علم بسيار بالا در زمينه ي قلب مي باشد كه با تجارب بسياري كه در درمان هايش داشته مي توان از دكتر رياستي به عنوان متخصص بسيار مجرب ياد كرد. برخي شرايط زمينه ي بيماري هاي قلبي را ايجاد مي كند مانند درد در ناحيه ي قفسه ي سينه و همين طور تير كشيدن قلب كه بايد متخصص قلب نارمك به موقع آن را درمان كند زيرا در صورتي كه اين شرايط سخت تر شود مي تواند زمينه ي بيماري ها و ناراحتي هاي بزرگ را فراهم كند. متخصص قلب شرق تهران با توجه به مراقبت هاي ويژه اي كه در مركز دارد بيمار را تحت نظر قرار داده و درمان را شروع مي كند.

متخصص قلب نارمك از پيشرفته ترين درمان بهره مي گيرد و با توجه به شرايط بيمار مراحل درمان را آغاز مي كند. در شرايطي قلب دچار انسداد در عروق خود مي شود كه بسيار مهم مي باشد و در صورت بي توجهي مي تواند منجر به ايست قلبي شود و پيامد هاي بدي را به دنبال داشته باشد. دكتر رياستي به عنوان بهترين متخصص قلب نارمك با علم بالاي خود در زمينه ي بيماري هاي قلبي به سرعت ناراحتي را تشخيص داده و نسبت به درمان اقدام مي نمايد.

كلينيك تخصصي قلب و عروق دكتر رياستي از بهترين مراكز در كشور مي باشد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

همان طور كه مي دانيد متخصص قلب نوعي پزشك است كه تخصص قلب و عروق را دارد. در شرق تهران نيز متخصصين مجربي مانند متخصص قلب شرق تهران دكتر رياستي وجود دارند. متخصص قلب شرق تهران به درمان بيماري هاي قلبي مي پردازد و همين طور در زماني كه مي خواهد مشكلي براي قلب پيش بيايد از بروز آن پيشگيري مي كند. در مراكز متخصص قلب شرق تهران بر طبق تخصص متخصص قلب شرق تهران دكتر رياستي علم و تجربه ي بسيارذي در زمينه ي مشكلات قلبي داشته و مي تواند با بهترين شيوه درمان را انجام دهد. از نظر علمي متخصصين قلب نزديك به ده سال مهارت آموزي را انجام مي دهند و با داشتن تجربه و درمان مراجعين علم تجربي نيز دارند كه مي توانند درمان را به خوبي انجام دهند.

 همان طور كه مي دانيد قلب اصلي ترين عضو بدن است و در صورت بروز مشكلات قلبي بايد بسيار به آن توجه كرد و سريعا به مراكز متخصص قلب شرق تهران مراجعه كرد تا تحت نظر قرار گيرند زيرا مشكلات و بيماري هاي قلبي مي توانند مشكلات جبران ناپذيري باشند و با زندگي انسان در ارتباط است. پس براي انتخاب يك متخصص در زمينه ي قلب بايد بسيار حساس بود. دكتر رياستي در متخصص قلب شرق تهران با توجه به علم و دانش بسيار در زمينه ي قلب توانسته مشتريان خود را راضي نگه دارد و بهترين درمان را براي بيماران خود پيش مي گيرد و متخصص قلب نارمك مي باشد. انسداد عروق يكي ديگر از مشكلات قلبي است كه بسيار خطرناك است و بايد شخص بيمار فورا تحت نظر متخصص قلب شرق تهران قرار گيرد. توانايي يك تخصص مجرب بسيار اهميت دارد و مراقبت ويژه از بيمار بايد به صورت تخصصي انجام گيرد.

كلينيك تخصصي قلب و عروق دكتر رياستي از بهترين مراكز متخصص قلب شرق تهران مي باشد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

جرثقيل براي جابجايي اجسام از محلي به محل ديگر مورد استفاده قرار مي گيرد. همين طور حركت عمودي جرثقيل باعث شده در بالا و پايين بردن اجسام از آن استفاده شود. يونانيان اولين افرادي بودند كه جرثقيل را اختراع كردند كه در ابتدا لوازم يدكي جرثقيل به صورت كم و با قابليت كم تر بودند كه با پيشرفت آن ماشين توانست كامل و مقاوم شود. از جرثقيل با توجه به قابليت هاي لوازم يدكي جرثقيل در بارگيري نيز استفاده مي شود. در گذشته جرثقيل ها از چوب و سنگ تهيه مي شدند و با پيشرقت آن ها خريد آنلاين لوازم يدكي جرثقيل افزايش پيدا كرده است .

 انواع مختلفي از جرثقيل و لوازم يدكي جرثقيل وجود دارد. جرثقيل سقفي زنجيري يكي از انواع جرثقيل آويز مي باشد كه به صورت سقفي و استفاده از پل ها مي باشد كه در زمان كمبود فضا از آن استفاده مي شود. جرثقيل هاي دروازه اي يكي ديگر از انواع جرثقيل هاست كه براي جابجايي بار از آن استفاده مي شود. در جرثقيل هاي دروازه اي يكي از انواع لوازم يدكي جرثقيل بسيار مهم بالابر هاست كه شامل يك يا چند بالابر مي شود. از انواع ديگر جرثقيل دروازه اي است كه اين نوع براي تخليه ي بار از كارخانه و ديگر جا ها استفاده مي شود و از لوازم يدكي جرثقيل مهم آن پل ها و كنسول مي باشد كه اين لوازم يدكي جرثقيل را مي تواند در تعداد مختلف دارا باشد. شركت پارت يدك راهسازي در خدمت شماست.

يكي ديگر از لوازم يدكي جرثقيل در نوع دروازه اي داشتن ريل به دليل سهولت كار مي باشد. خريد لوازم يدكي جرثقيل را مي توانيد از فروشگاه هاي معتبر مانند پارت يدك راهسازي انجام دهيد. با توجه به مدل جرثقيل ها ، لوازم يدكي جرثقيل نيز متنوع مي باشد و مي توانيد انواع لوازم يدكي جرثقيل را در سايز هاي مختلف پيدا كنيد. در زمان خريد از كيفيت و اصل بودن لوازم يدكي جرثقيل خريداري شده مطمئن شويد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

اتوبار براي حمل كالا هاي شما مي باشد. برخي از شركت ها خدمات اتوبار را ارائه مي دهند كه مي توانيد به وسيله ي اين شركت ها از خدمات اتوبار بهره مند گرديد و به راحتي كالا هاي خود را جابجا كنيد. بسياري از ما تا بحال از اتوبار استفاده كرده ايم كه مي تواند براي انتقال وسايل منزل و يا انتقال جهيزيه باشد و يا براي هر كالايي كه نياز به جابجايي داشته باشد. اتوبار دو نوع درون شهري و برون شهري دارد. از اتوبار ارزان درون شهري استفاده ي بيشتري مي شود و در حمل ونقل در شهر ها نقش مهمي را ايفا مي كند. در اتوبار درون شهري انواع اتوبار ها بر اساس استان ها تقسيم بندي مي شوند و در اتوبار برون شهري بر اساس كشور ها تقسيم مي شود و شهر هاي مختلفي را مي تواند ساپورت كند.

اتوبار با باربري شهري تفاوت دارد، اتوبار به اسباب كشي وسايل منزل و يا شركت و يا كالا هاي مشخص و بسته بندي شده مي باشد ولي باربري براي انتقال تمامي بار ها به كار مي رود و محدوديتي براي آن وجود ندارد. شركت هاي بسياري اتوبار را در نقاط شهري و برون شهري حتي بين المللي انجام مي دهند. در واقع بدون استفاده كردن از اتوبار نمي توان بار ها را با مسئوليت و به خوبي انتقال داد.

امروزه شركت هاي اتوبار بسيار تخصصي شده اند و براي كالا هاي مختلف از خودرو هاي مختلفي استفاده مي كنند. مثلا براي جابجايي سنگ ومصالح در اتوبار و يا جابجايي مواد غذايي از يك خودرو استفاده نمي شود. اتوبار با كيفيت بالا مدنظر بسياري از افراد مي باشد و افراد مي خواهند كالا هايشان بدون صدمه ديدن و به درستي جابجا شود بنابراين براي انتخاب شركت اتوبار بايد بسيار دقت كرد و شركت اتوبار را با توجه به حرفه اش انتخاب كرد. براي سفارش انتقال بار و اتوبار به سايت مراجعه كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

براي ضبط كردن فيلم در خانه و يا فروشگاه و شركت و ديگر مكان ها مي توان از خريد و فروش انواع دوربين مدار بسته استفاده كرد. اولين دوربين ها در آمريكا توليد شدند و مورد استفاده قرار گرفتند. استفاده از دوربين مدار بسته عصر جديدي از تكنولوژي را رقم زد و توانست بسياري از مشكلات ما را حل كند. انواع مختلفي از دوربين مدار بسته وجود دارد مانند دوربين مدار بسته آنالوگ كه اين دوربين مدار بسته نوع رايج دوربين مي باشد و قيمت كمتري را نسبت به مدل هاي ديگر دوربين مدار بسته دارند، اين نوع قيمت كمتر و نصب راحت تري دارد كه از چند دوربين و يك ضبط كننده تشكيل مي شود. براي خريد اينترنتي دوربين مداربسته به سايت مراجعه كنيد.

 از انواع دوربين مداربسته دام آنالوگ HD دادهوا مدل DH_SD22204I_GC و دوربين مداربسته ميني بولت تحت شبكه هايك ويژن  مدل DS_2CD2022WD_I وضوح بالاتري دارد كه در مكان هاي امنيتي بيشتر از اين نوع از دوربين مدار بسته استفاده مي شود زيرا تشخيص چهره با استفاده از اين نوع دوربين ها بهتر مي باشد و قيمت آن مقدار كمي از مدل هاي معمولي دوربين مدار بسته گران تر است ولي كارايي بيشتر و بهتري دارد و خريد آن توصيه مي شود، نوع سوم دوربين مدار بسته آنالوگ تحت شبكه مي باشد كه نام ديگرش دوربين اينترنتي نيز مي باشد، كار كردن با اين نوع از دوربين مدار بسته به صورت آنلاين امكان پذير است و مي توان تصاوير را با استفاده از اينترنت دريافت كرد. در اين نوع از دوربين مدار بسته از تجهيزات شبكه اي بيشتري استفاده مي شود. براي اين كه دوربين مدار بسته از نوع شبكه اي را راه اندازي كنيد نياز به سوئيچ كردن شبكه مي باشد. براي استفاده از دوربين مدار بسته اينترنتي به مودم روتر نياز داريم. با استفاده از دوربين مدار بسته اينترنتي نيز مي توانيم تصاوير بسيار خوبي را داشته باشيم.

امروزه دوربين ها تقريبا در همه ي فروشگاه ها و مراكز ديده مي شود. براي سفارش انواع دوربين مي توانيد به سايت مراجعه كنيد و انواع محصولات را مشاهده كنيد و خريد خود را انجام دهيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ]