امروز : 2986
ديروز : 2841
افراد آنلاين : 10
همه : 1158569
 
نوشته شده توسط : طراح

براي جلوگيري از بروز حوادث ناشي از حركت خودرو ها و ديگر وسيله هاي نقليه از زمان هاي گذشته از تابلو راهنما استفاده مي شد كه در گذشته به دليل نبود تابلو هاي ترافيكي از تكه هاي چوب نوشته شده استفاده مي كردند ولي امروزه با پيشرفتي كه داشتيم توانستيم انواع تابلو هاي ترافيكي را توليد كنيم و بتوانيم با استفاده از تابلو هاي ترافيكي حوادث را بسيار كم كنيم. تابلو هاي ترافيكي انواع مختلفي دارد كه مي توان انواع هشدار دهنده و انواع راهنمايي كننده و انواع منع كننده را نام برد. امروزه ساخت و توليد تابلو هاي ترافيكي يك شغل مجزا مي باشد و مي توان خريد آنلاين تابلو هاي ترافيكي را انجام داد و به دليل استفاده ي زيادي كه از اين تابلو هاي ترافيكي مي شود مي توان توليد بسياري را از تابلو هاي ترافيكي داشت. انواع تابلو هاي ترافيكي شبرنگ را داريم كه براي استفاده در شب بسيار خوب مي باشند و با بازتاب نور براي ما نمايان مي شوند. براي سفارش آنلاين تابلو هاي ترافيكي به سايت مراجعه كنيد.

از ميان انواع تابلو هاي ترافيكي نوعي از تابلو ها راهنماي مسير هستند كه در اتوبان ها و جاده ها بسياري از اين تابلو ها را مشاهده مي كنيم، اين تابلو هاي ترافيكي از ورق گالوانيزه ساخته مي شوند. يكي ديگر از انواع تابلو هاي ترافيكي تابلوهاي انتظامي هستند كه به دو دسته ي شهري و جاده اي تقسيم مي شوند. سفارش اينترنتي تابلو هاي راهنمايي و هشداري امكان پذير مي باشد.

 در انواع تابلو انتظامي شهري از مدل قالبي با رنگ الكترواستاتيك استفاده مي شود و در نوع جاده اي آن از ورق گالوانيزه استفاده مي شود كه اندازه ي آن بزرگتر مي باشد. تابلوي اسمي معابر و كوچه ها يكي ديگر از تابلو هاي ترافيكي مي باشد كه اين تابلو ها از ورق ساخته مي شود و پوشش روي آن از رنگ الكترواستاتيك مي باشد كه برخي به شكل مستطيل و برخي از نوع پيكاني ساخته مي شود. براي خريد انواع تابلو هاي راهنمايي و هشداري به سايت مراجعه كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

سايبان هاي برقي بعد از نوع دستي خود به منظور سهولت استفاده اكثر اصناف و كسبه وارد بازار شدند و به سرعت مورد توجه بازاريان قرار گرفتند، كه موارد استفاده از آن ها هم نسبت به نوع دستي كه فقط در جلوي درب مغازه ها نصب مي شدند، بيشتر است. قيمت خريد انواع سايبان برقي با توجه به نوع طراحي و ابعاد و اندازه هاي آن تعيين مي شود، و اكثر مغازه هاي لوكس و فروشگاه هاي مدرن نمونه اي از انواع سايبان برقي را براي خود نصب نموده است. امروزه از سايبان هاي برقي به منظور آفتاب گير براي خودرو هاي پارك شده و در جلوي پنجره هاي منازل هم استفاده مي شود، قيمت سايبان برقي هم در اين نمونه ها متفاوت است.قيمت سايبان برقي را مي توان با مراجعه به وب سايت شركت هاي عرضه كننده اين محصولات به راحتي پيدا كرد.قيمت خريد و فروش سايبان برقي در كنار سهولت نصب و استفاده آسان از  آن ديگر دلايل پذيرش سريع آن توسط صاحبان صنايع و املاك بوده است.

جنس و نوع سايبان از ديگر عواملي هستند كه در تعيين قيمت سايبان برقي دخيل هستند، براي مثال قيمت سايبان برقي در مدل هاي برزنتي، فلكسي و ترانزيتي متغير است. سايبان هاي برقي علاوه بر نمايش بهتر ويترين مغازه ها در برابر تابش نور خورشيد، در برابر باران هم از ويترين مغازه ها محافظت مي كنند، و  از مهمترين مزاياي آن مي توان به سهولت استفاده اشاره كرد، زيرا تنها با فشار دادن دكمه ريموت مي توانيد، آن را باز يا بسته نماييد. قيمت سايبان اتوماتيك مدل 2334 بسيار مناسب است.

 قيمت سايبان برقي هم در مقايسه با مزاياي بيشمار استفاده از آن بسيار مناسب است، و شايد اين مورد يكي از دلايلي است، كه سبب استفاده فراگير از آن شده است. با مراجعه به فروشگاه هاي اينترنتي شركت هاي خدماتي در اين راستا مي توانيد ليست قيمت سايبان برقي مانند قيمت سايبان اتوماتيك مدل 2033  را با توجه به نوع كاربري و جنس آن را پيدا كنيد و به سرعت سايباني متناسب با نياز خود را سفارش دهيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

 سالهاست كه اصناف مختلف براي ممانعت كردن از برخورد نور شديد خورشيد و يا قطرا باران به ويترين مغازه هايشان از انواع چادر مغازه استفاده مي كنند، كه در گذر زمان از نمونه هاي ساده دستي فاصله گرفتند و نوع برقي آن به بازار آمد. استفاده از چادر مغازه علاوه بر محافظت از ويترين ها در برابر عوامل محيطي، ظاهري شكيل و مدرن هم به مغازه ها مي دهد. زيرا اين  روز ها شركت هاي ارائه دهنده اين خدمات، انواع چادر مغازه را با توجه به نوع طراحي سر در مغازه ها و متناسب با ديزاين آن ها مي سازند، كه سبب شده خريد و فروش انواع چادر مغازه نسبت به گذشته بسيار بيشتر شود. چادر مغازه  در دو سته دستي و برقي قرار مي گيرد، كه نوع برقي آن به دليل استفاده ساده به سرعت مورد توجه اصناف قرار گرفت، زيرا تنها با فشردن يك دكمه مي توان آن را جمع و يا باز نمود. چادر مغازه را با توجه به سفارش انواع چادر مغازه ، و در نوع هاي برزنتي، فلكسي و ترانزيتي  مي سازند و روي پرده هاي آن را با توجه به زمينه كاري، برند مغازه را طراحي مي كنند، تا زمينه تبليغات را هم براي خود فراهم سازند.

 

در فروشگاه برزن چادر مغازه را مي توان متناسب با سر درب مغازه به صورت كالسكه اي، نيم كره و يا ساده سفارش داد و به سرعت نصب نمود. با روي كار آمده چادر هاي برقي استغاده از انواع چادر مغازه تنها به سر درب فروشگاه ها و مغازه ها ختم نمي شود، بلكه از آن ها مي توان  به منظور آفتابگير خودرو ها ، پنجره ها و استخر ها هم استفاده كرد، به طوريكه در خانه هاي لوكس و امروزي هم مي توان نمونه اي از چادر مغزه را با طراحي متفاوت مشاهده كرد.  

برخي كافه ها و رستوران ها از چادر مغازه با طراحي خاص براي زيبا تر كردن ورودي محل كار خود استفاده مي كنند، و در نهايت قيمت انواع چادر مغازه با توجه به نوع استفاده، فضاي در برگرفته، نوع طراحي و جنس آن از سوي شركت هاي عرضه كننده اين خدمات تعيين مي شود. شما مي توانيد از سايت گروه فني مهندسي برزن خريد چادر مغازه را انجام دهيد:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

درمان اعتياد مي تواند با روش هاي مختلفي صورت گيرد كه اولين روشي كه هر كسي به ذهنش مي رسد شايد بستري كردن فرد داراي اعتياد و مداواي او مي باشد اما روش هايي براي درمان اعتياد بدون بستري و كاملا رايگان نيز وجود دارد كه به صورت هاي مختلفي انجام مي گيرد كه در برخي با سم زدايي آغاز مي شود. سم زدايي بدن به سه روش مي باشد كه به نام هاي سم زداي سريع و سم زدايي تدريجي و سم زدايي فوق سريع است. زماني كه بيمار به كلينيك اعتياد مراجعه مي كند در ابتدا با استفاده از مشاوره دادن بايد آن را درمان كرد زيرا اولين چيز براي شروع اعتياد ذهن آدمي مي باشد كه اگر ذهن از دام اعتياد رهايي يابد بستري فراهم خواهد شد كه بدن نيز رهايي يابد. در ابتدا آزمايش براي افراد داراي اعتياد گرفته مي شود و سپس درمان آغاز مي شود.

روند بهبود و درمان در درمان اعتياد چگونه است ؟ درمان اعتياد بدون بستري و كاملا رايگان در برخي از كلينيك ها انجام مي گيرد. سم زدايي در درمان اعتياد بدون بستري از طريق تزريق سرم و استفاده از دارو هاي ضد مخدر مي باشد. با استفاده از دارو هاي ضد مخدر در درمان اعتياد بدون بستري ، اين دارو ها به گيرنده هاي عصبي مواد مخدر چسبيده و مواد را پاك مي كند. 

با استفاده از درمان اعتياد بدون بستري و كاملا رايگان مي توانيد از دام اعتياد رهايي يابيد. دوره هاي اعتياد به دو دوره ي سم زدايي و دوره ي توان بخشي تقسيم بندي مي شود كه پس از انجام سم زدايي بايد توان بخشي به بيمار انجام گيرد. در روش درمان اعتياد بدون بستري و كاملا رايگان درمان بدون نياز به مراجعه هاي مكرر به كلينيك انجام مي گيرد و با تجويز دارو بيمار مي تواند اعتياد خود را ترك كند. استفاده از كلاس هاي ورزشي درمان اعتياد نيز مناسب است  براي اطلاعات بيشتر به سايت مراجعه كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

ناوداني يك نوع پروفيل است كه از جنس فولاد ساخته شده است. شكل ناوداني به شكل u مي باشد. سطح داخلي مقطع ناوداني به شكل دايره نيز وجود دارد. از ناوداني در صنايع و ساختمان سازي استفاده مي شود. خريد و فروش انواع ناوداني در دو مدل ساده و مشبك وجود دارد. ناوداني در مدل ساده براي صنايع و ساختمان ها استفاده مي شود كه در توليد آن از ورق گرم استفاده مي شود. اين نوع از ناوداني در سايز هاي مختلفي مانند 12، 10 ، 8 ساخته مي شود. ناوداني مشبك نيز با ورق گرم گالوانيزه مي گردد و به صورت هاي گرم و سرد ساخته مي شود. از ناوداني براي ترميم بنا هاي معماري و چارچوب و ماشين آلات مورد استفاده قرار مي گيرد. ناوداني اروپايي يكي از انواع ناوداني مي باشد كه در وزن هاي سنگين تر و سايز بزرگتري مي باشد كه براي پروژه هاي عمراني بزرگ مورد استفاده قرار مي گيرد. از اين نوع از ناوداني مي توان به صورت تك و جفت در باد بند ها و قوطي ها در ستون و يا خرپا استفاده كرد. سفارش آنلاين ناودانى را از طريق سايت انجام دهيد.

ناوداني در سه استاندارد وجود دارد كه عبارتند از ناوداني در استاندارد اروپايي، ناوداني در استاندارد مقاوم به خوردگي و ناوداني در استاندارد فرانسه. ناوداني آلومينيومي بر استاندارد آمريكايي توليد مي شود كه در مقابل حرارت و خوردگي دوام بالايي را دارد. از اين مدل از ناوداني در كف ريلي ها و كاميون ها و در قاب هاي پنجره و درب ها استفاده مي شود. جنس ناوداني بايد طوري باشد كه در برابر رطوبت مقاوم باشد بدين منظور انواع گالوانيزه ي ناوداني ساخته مي شود. خريد اينترنتي نبشي و ناوداني را به طور مستقيم از ما انجام دهيد.

 

ناوداني از جنس گالوانيزه زماني كه دچار ترك و شكستگي شود نيز خاصيت ضد خوردگي خود را حفظ مي كند. براي خريد ناوداني به سايت فروش ناوداني بازرگاني آهن ميران مراجعه كنيد و ناوداني را به صورت اينترنتي با بهترين كيفيت و ارزان ترين قيمت تهيه كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

نبشي نوعي پروفيل است كه دو ضلع عمود بر هم دارد. در ساخت و ساز ها و ساختمان سازي از خريد و فروش انواع نبشي استفاده ي بسياري مي شود. نبشي ها از نظر متفاوت بودن داراي ضخامت و و اندازه ي بال مختلفي مي باشند. نبشي به دو صورت توليد مي شود كه نبشي پرسي و نبشي فابريك نام دارد. در ساخت نبشي پرسي همان طور كه از نام آن مشخص است با استفاده از پرس شكل مي گيرد كه اين نبشي در ابتدا ورق صافي بوده كه از وسط 90 درجه تا مي شود و به صورت نبشي پرسي در مي آيد، ولي نبشي فابريك از ابتدا به همان شكل ساخته و توليد مي شود. نبشي ها از نظر بال ها نيز داراي دو نوع مي باشند كه نبشي با بال هاي مساوي و نبشي با بال هاي نا مساوي مي باشد. در بسياري از سازه هاي فلزي مي توانيم نبشي را به كار ببريم. نبشي مقاومت بالايي دارد و با استفاده در سازه ها باعث ايجاد استحكام و مقاومت در آن ها مي شود. سايز نبشي ها بين 50 تا 15 ميلي متر مي باشد. سفارش اينترنتي نبشى از سايت انجام مي گيرد.

 از نبشي در بيشتر موارد براي اتصالات استفاده مي شود كه مي توان دو سازه ي فلزي را با استفاده از نبشي به هم جوش داد كه بسيار كاربردي بوده و مورد استفاده قرار مي گيرد. در آسانسورسازي نيز از انواع نبشي استفاده مي شود. به خرده هاي نبشي كه در استفاده از آن به دست مي آيد و در واقع بخش اضافه ي آن در كار است نبشي لقمه گفته مي شود كه از اين تكه ها مي توان در قسمت هاي مختلفي استفاده كرد و كارايي دارد. سفارش آنلاين نبشي و ناوداني را اينترنتي هم مي توانيد انجام دهيد.

براي خريد انواع نبشي با كيفيت بسيار عالي و قيمت ارزان به سايت بازرگاني آهن ميران مراجعه كنيد و سفارش خود را ثبت كنيد و يا براي كسب اطلاعات با همكاران ما تماس بگيريد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

تيرآهن يكي از اصل هاي ساختمان ها و سازه ها مي باشد كه بدون استفاده از تيرآهن عملا ساخت ساختمان غير ممكن خواهد بود. تيرآهن  باعث مقاومت يك سازه بوده و حكم اسكلت در بدن را دارد. سه نوع تيرآهن وجود دارد كه به نام هاي تيرآهن استاندارد اروپا ايران، تيرآهن استاندارد چين و روسيه و تيرآهن بال پهن مي باشد. هركدام از اين انواع تيرآهن داراي استاندارد هاي مختلف در اندازه و ساخت مي باشند. در ساخت ديوار ها و سقف و ستون ها و ايجاد درگاه ها و... از سفارش آنلاين انواع تيرآهن استفاده مي شود. در ساخت تيرآهن از نورد گرم استفاده مي شود كه در ابتدا از شمش ساخته مي مي شود. اين شمش ها در كوره داغ مي شوند و از قالب هايي براي كم شدن ضخامتشان رد مي شوند و با عبور كردن از قالب هاي اصلي به شكل تيرآهن در مي آيند.

تيرآهن با استاندارد ايران و اروپا در ضخامت بال و خود تيرآهن يكي مي باشد كه اين نوع از تيرآهن در ايران استفاده ي بسياري را دارد و اكثر نقشه ها مطابق با اين نوع از تيرآهن ساخته مي شود و به اين دليل بسياري از افراد از اين نوع تيرآهن استفاده مي كنند. در تيرآهن استاندارد چين وروسيه بال ها به سمت بدنه ضخامت بالاتري پيدا مي كنند. در تيرآهن بال پهن هم همان طور كه از نام آن مشخص است در قسمت بال ها پهنا مي گيرد. 

براي خريد تيرآهن بايد از يك مركز معتبر سفارش آنلاين تيرآهن و هاش را انجام دهيد و تيرآهن را با قيمت ارزان و با كيفيت عالي تهيه كنيد. شما مي توانيد با مراجعه به سايت انواع تيرآهن را مشاهده كنيد و با انتخاب تيرآهن  مورد نظر خود سفارش خود را به صورت اينترنتي ثبت كنيد. براي كسب اطلاعات بيشتر درمورد انواع تيرآهن با همكاران ما در مركز فروش تيرآهن آهن ميران تماس بگيريد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

خرما يكي از محصولات غذايي پر مصرف در كشور ما محسوب ميشود كه از اين رو شركت ها و مراكزي نيز پديد آمده اند كه در زمينه خريد و فروش خرما فعاليت ميكنند. كليه مراكزي كه در زمينه خريد و فروش خرما فعاليت ميكنند بايد مجوزهاي لازم براي خريد و يا فروش را دريافت كرده باشند. خريد خرما با قيمت مناسب يكي از ويژگي هايي است كه يك مركز مجاز فعال در زمينه خريد و همچنين فروش خرما بايد از آن برخوردار باشد. در واقع بيشتر افرادي كه در زمينه توليد خرما فعاليت ميكنند دغدغه هايي نسبت به قيمت ها دارند و تمايل زيادي دارند تا خرماي توليدي خود را با قيمت مناسب بفروش برسانند. بهتر است قبل از آنكه نسبت به فروش خرما اقدام نماييد نسبت به قيمت هايي كه خريد و فروش انواع خرما با كيفيت به شما پيشنهاد ميدهند استعلامي را تهيه نماييد و سپس با آگاهي از قيمت هاي مناسب نسبت به فروش اقدام نماييد.

همچنين مراكز خريد خرما بايد تعهد كافي را براي پرداخت مبلغ به شما داشته باشند. پرداخت وجه بايد در راس موعد تعيين شده باشد و تا جاي ممكن نيز بايد سعي شود تا كل مبلغ در طي يك الي دو مرحله دريافت گردد. قيمت خرما در خريد و فروش نيز بر اساس نوع آن تعيين ميشود. فروش خرماي درجه يك به طبع با قيمت بالاتري انجام خواهد شد كه البته تشخيص مرغوب بودن خرما بر عهده خريدار ميباشد. قيمت خرماي زاهدي نسبت به شرايط نيز متفاوت است. خريد و فروش رطب عسلي در سايت موجود است.

 

 بطور مثال در فصولي كه ميزان عرضه از تقاضا بيشتر است قيمت خرما نيز به دليل عرضه بيش از اندازه كاهشي خواهد بود اما بالعكس در شرايطي كه تقاضا از عرضه بيشتر باشد قيمت ها افزايشي خواهد شد. خريد يا فروش خرما كاري كاملا تخصصي است و بايد توسط افرادي انجام شود كه سر رشته اي در اين زمينه دارند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

سراميك به عنوان يكي از سنگ هايي كه در صنعت استفاده ي بسيار زيادي از آن مي شود و داراي مقاومت بالا و زيبايي مي باشد، استفاده مي شود. براي بريدن سراميك از يك وسيله ي مخصوص به نام سراميك بر استفاده مي شود. به دليل لب پر نشدن سراميك و براي بريدن دقيق آن بايد حتما از سراميك بر استفاده شود. از سراميك در ساختمان ها و ساخت و ساز ها استفاده مي شود. سراميك بر در سايز ها و انواع مختلفي وجود دارند كه از آن در كارگاه ها و معادن و كارخانه ها سفارش انواع سراميك بر بر صورت مي گيرد. سراميك نسبت به سنگ هاي ديگر به دليل تراكم بالايي كه دارد، مقاومت بالاتري دارد و نيازمند دستگاهي است كه بتواند به خوبي سراميك را برش دهد و در نتيجه يك برش خوب و تميز را براي ما انجام دهد كه اين كار با استفاده از سراميك بر امكان پذير است.

 سراميك بر از تيغه هاي مختلفي ساخته شده كه براي انواع سراميك ها استفاده مي شود. صفحه ي سراميك بر يكي از اجزاي مهم سراميك بر به شمار مي رود كه در برند ها و انواع مختلفي وجود دارد. ديسك هاي سراميك دو نوع صفحه ي سراميك بر خشكه بر و صفحه سراميك بر آب بر مي باشند. تيغه هاي سراميك بر بسيار محكم و تيز بوده و با حركتي كه ايجاد مي كند سراميك را برش مي دهد. براي سفارش ديسك سراميك بر 30 سانتي امپرور به سايت مراجعه كنيد.

 

 

سراميك بر ليزري نوعي ديگري از سراميك بر است كه در صنايع مختلفي مي توان از آن استفاده كرد كه ديگر نياز به استفاده ي تيغ در آن وجود ندارد و به راحتي به وسيله ي ليزر مي توان سراميك را برش داد. براي خريد ديسك سراميك بر 15 سانتي آسرون به صورت اورجينال خريد خود را از ما انجام دهيد. براي خريد سراميك بر به سايت مراجعه كنيد و براي كسب اطلاعات بيشتر با همكاران ما تماس بگيريد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

پاركت يكي از وسايلي است كه كف را پوشش مي دهد. استفاده از پاركت علاوه بر پوشش زمين مي تواند زيبايي بسياري را ايجاد كند. پاركت در طرح هاي مختلفي وجود دارد كه مي توانيم از ميان آن ها طرح دلخواه خودمان را انتخاب كنيم. از توليدي هاي پاركت خريد پاركت را در بازار انجام مي دهند. در خريد پاركت و پخش پاركت گسترده به فروشگاه هاي مختلف مي توانيد از انواع مختلف آن استفاده كنيد. در زمان خريد پاركت مناسب به جنس و كيفيت آن توجه بالايي داشته باشيد زيرا انواع بسيار مختلفي از آن در پخش پاركت به فروشگاه ها ارائه مي شود. مغازه داران از پخش پاركت مستقيم استفاده مي كنند زيرا فروشگاه ها خود مقداري سود از پاركت مي برند و هر چقدر واسطه هاي ميان پخش و خريد پاركت از توليدي به فروشگاه ها كمتر باشد سود بيشتري به فروشگاه داران مي رسد و همچنين مي توانند خريد انواع پاركت را انجام دهند.

  براي استفاده از خريد پاركت بايد آن را هماهنگ با مدل خانه و نوع وسايل خانه و يا محيط كار و... انتخاب كنيد. در توليدي ها خريد پاركت مانند خريد پاركت انزو با جنس هاي مختلفي ارائه مي شود كه هر چقدر جنس بهتري داشته باشد، قيمت خريد پاركت در آن نوع بالاتر است ولي امروزه جنس و كيفيت بيشتر مورد توجه است زيرا با خريد پاركت جنس خوب از پخش پاركت مي توان مشتري هاي بيشتري را براي فروشگاه داشته باشيم. براي پخش پاركت نيازمند تبليغات بسياري مي باشد تا بتوان توليدات خود را گسترش داد. 

در زمان پخش پاركت مستقيم توليدي ها به وسيله ويزيتور هاي خود محصولاتشان را فروشگاه ها معرفي مي كنند و سفارش مي گيرند، همين طور مي توان به صورت اينترنتي نيز تبليغات پخش و خريد پاركت را انجام داد. فروشگاه دكور آفيس از جمله ارائه دهندگان خريد پاركت لمينت تركيه اي مي باشد .:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ]