تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 2220
ديروز : 3718
افراد آنلاين : 9
همه : 1133815
 
نوشته شده توسط : طراح

كاترپيلار يك برند معتبر ژاپني است، كه سالهاست در صنعت ساخت و تجهيز ماشين آلات سنگين راه سازي فعاليت مي كند و شهرتي جهاني دارد، دوام و ماندگاري بالا و سهولت دسترسي به تمامي قطعات بلدوزر كاترپيلار در اعتبار بخشيدن به اين برند جهاني نقش موثري داشته است، بطوريكه اموزه انواع لوازم يدكي بلدوزر كاترپيلار را مي توانيم در كوتاه ترين زمان ممكن و با مناسب ترين قيمت خريداري كنيم. تمامي ماشين آلات سنگين ساخت شركت كاترپيلار از قبيل ليفتراك، بيل مكانيكي، لودر، بلدوزر، دامپتراك در شعب نمايندگي آن در سراسر دنيا موجود هستند، و به متقاضيان خريد قطعات بلدوزر كاترپيلار سرويس مي دهند. بلدوزر كاترپيلار ازكيفيت و دوام بسيار بالايي دارد، اما مانند ديگر ماشين آلات سنگين راه سازي لوازم يدكي آن به مرور مستهلك شده و كارايي اوليه را ندارد، و بايد نسبت به تعويض قطعات بلدوزر كاترپيلار در اين اولين فرصت ممكن اقدام نمود، تا ادامه فعاليت را براي اپراتور آن ساده تر كند. براي اطلاع از  قيمت قطعات بلدوزر كاترپيلار  به سايت مراجعه كنيد.

بلدوزر كاترپيلار از مهمترين ماشين آلات سنگين و صنعتي است، كه در عمليات راه سازي و عمراني نقشي كليدي دارد، و  اغلب عمليات هموار سازي جاده ها و جابجايي خاك، شن و ماسه در حجم هاي بسيار بالا را انجام مي دهد، و در صورت خرابي هريك از قطعات آن بايد به سرعت نسبت به تعمير و يا تعويض آن اقدام نمود، تا فعاليت هاي عمراني با وقفه مواجه نشوند. كيفيت قطعات خريداري شده، و تضمين اصل بودن آن ها از مهمترين مشكلاتي است، كه ذهن خريداران قطعات بلدوزر كاترپيلار را به خود مشغول مي نمايد، و به همين علت است، كه مركز خريد قطعات ماشين آلات راهسازي كاترپيلار شعب نمايندگي خود را در سراسر دنيا براي خدمت رساني به مشتريانش داير كرده است، و همواره تلاش مي كند تا متقاضيان خود را راضي نگه دارد.

 از مهمترين مزاياي اين برند معتبر ماشين سازي مي توان به كاهش مصرف سوخت، طول عمر بالا، قيمت مناسب، به روز شدن ماشين آلات آن همراه با جديد ترين فناوري هاي روز دنيا، و سهولت دسترسي به انواع قطعات بلدوزر كاترپيلار اشاره كرد. براي  خريد و فروش قطعات ماشين آلات راهسازي به سايت مراجعه كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

كوماتسو يك برند معتبر ژاپني است، كه سالهاست در صنعت ساخت و تجهيز ماشين آلات سنگين راه سازي فعاليت مي كند و شهرتي جهاني دارد، دوام و ماندگاري بالا و سهولت دسترسي به تمامي قطعات بلدوزر كوماتسو در اعتبار بخشيدن به اين برند جهاني نقش موثري داشته است، بطوريكه اموزه انواع لوازم يدكي بلدوزر كوماتسو را مي توانيم در كوتاه ترين زمان ممكن و با مناسب ترين قيمت خريداري كنيم. تمامي ماشين آلات سنگين ساخت شركت كوماتسو از قبيل ليفتراك، بيل مكانيكي، لودر، بلدوزر، دامپتراك در شعب نمايندگي آن در سراسر دنيا موجود هستند، و به متقاضيان خريد قطعات بلدوزر كوماتسو سرويس مي دهند. بلدوزر كوماتسو ازكيفيت و دوام بسيار بالايي دارد، اما مانند ديگر ماشين آلات سنگين راه سازي لوازم يدكي آن به مرور مستهلك شده و كارايي اوليه را ندارد، و بايد نسبت به تعويض قطعات بلدوزر كوماتسو در اين اولين فرصت ممكن اقدام نمود، تا ادامه فعاليت را براي اپراتور آن ساده تر كند. براي خريد اينترنتي قطعات بلدوزر كوماتسو به سايت مراجعه كنيد.

بلدوزر كوماتسو از مهمترين ماشين آلات سنگين و صنعتي است، كه در عمليات راه سازي و عمراني نقشي كليدي دارد، و  اغلب عمليات هموار سازي جاده ها و جابجايي خاك، شن و ماسه در حجم هاي بسيار بالا را انجام مي دهد، و در صورت خرابي هريك از قطعات بلدوزر كوماتسو بايد به سرعت نسبت به تعمير و يا تعويض آن اقدام نمود، تا فعاليت هاي عمراني با وقفه مواجه نشوند.

كيفيت قطعات خريداري شده، و تضمين اصل بودن آن ها از مهمترين مشكلاتي است، كه ذهن خريداران لوازم يدكي بلدوزر كوماتسو را به خود مشغول مي نمايد، و به همين علت است، كه نمايندگي فروش قطعات ماشين آلات راهسازي كوماتسو شعب نمايندگي خود را در سراسر دنيا براي خدمت رساني به مشتريانش داير كرده است، و همواره تلاش مي كند تا متقاضيان خود را راضي نگه دارد.  از مهمترين مزاياي اين برند معتبر ماشين سازي مي توان به كاهش مصرف سوخت، طول عمر بالا، قيمت مناسب، به روز شدن ماشين آلات آن همراه با جديد ترين فناوري هاي روز دنيا، و سهولت دسترسي به انواع قطعات بلدوزر كوماتسو اشاره كرد. براي  خريد قطعات ماشين آلات راهسازي به سايت مراجعه كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

لودر يكي از ماشين هاي سنگين مي باشد، كه در پروژه هاي عمراني و راه سازي كاربرد بسيار زيادي دارد و براي مسطح كردن زمين، خاك برداري، شيب بندي، پر كردن ماشين هاي خاك برداري از آن استفاده مي شود. تمامي  قطعات لودر در كنار يكديگر به صورت منسجم و هماهنگ كار مي كنند تا اپراتورهاي اين دستگاه ها بتواند، به راحتي با اين ماشين آلات سنگين كار كنند.  انواع قطعات لودر ها را بايد براساس نوع برند سازنده و از نمايندگي هاي عرضه و پخش قطعات لودر كوماتسو و يا قطعات لودر هيونداي و بسياري ديگر از شركت هايي كه در اين زمينه ها فعاليت مي كنند، خريداري نمود. قيمت خريد و فروش قطعات لودر در اين مراكز معتبر نسبته به ديگر فروشگاه هاي عرضه كننده انواع قطعات لودر هيونداي،  كوماتسو ، بكهو و غيره بسيار پايين تر و مناسب تر براي متقاضيان مي باشد. براي بالا بردن دوام و طول عمر قطعات لودر كوماتسو و غيره بايد به صورت مقطعي و دوره اي تمامي اين قطعات مورد بازبيني قرار بگيرند، تا بتوان خرابي آن ها را به پايين ترين ميزان ممكن رساند. براي اطلاع از قيمت انواع قطعات لودر  به سايت مراجعه كنيد.

يكي از موثر ترين راه كارهايي كه سبب جلب نظر متقاضيان به خريد انواع ماشين آلات سنگين نظير لودر با برندهاي متفاوت مي شود، موجود و در دسترس بودن قطعات لودر  مي باشد، كه در اين راستا شركت هايي نظير هيونداي و كوماتسو با عرضه مستقيم قطعات لودر كوماتسو و تمامي قطعات لودر هيونداي اصل توانسته اند دوام و ماندگاري محصولات خود را بالا ببرند و در نظر متقاضيان محبوبيت بسياري پيدا كنند.

 خريد و فروش لوازم يدكي ماشين هاي سنگين و آنلاين انواع قطعات لودر كوماتسو ، هيونداي و غيره در نمايندگي هاي انحصاري و وارد كننده اين محصولات هم وجود دارد، و به راحتي مي توان با مراجعه به وب سايت آن لوازو يدكي لودر خود را با قيمت مناسب و در زمان مناسب خريداري نماييد.  :: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

دامپتراك از جمله ماشين آلات سنگيني مي باشد، كه فارسي زبانان آن را با عنوان كمپرسي هم مي شناسند و از اين ماشين براي حمل و نقل شن و ماسه، مصالح ساختماني و معدني استفاده مي شود، و داراي برند هاي متفاوت مي باشد، كه براي نگهداري و تهيه لوازم يدكي آن ها بايد اين موضوع را مد نظر قرار دهيم، براي مثال براي تهيه  قطعات دامپ تراك كوماتسو بهتر است به سراغ نمايندگي هاي معتبر شركت كوماتسو برويم، تا بتوانيم با مناسب ترين قيمت و تضمين اصل بودن آن قطعات دامپ تراك مورد نظر خود را خريداري نماييم. قطعات دامپتراك فارق از نوع و برند سازنده ي آن ها به مرور و با استفاده مكرر از اين ماشين آلات فرسوده و مستهلك مي شوند و براي كاربران و رانندگان آن ها راهي جز تعويض انواع قطعات دامپتراك با  قطعه اصلي آن باقي نمي گذارند.

از انواع قطعات دامپتراك مي توان به منبع آب، رادياتور، چرخ ها، موتور، كابين، قطعات گيربكس و غيره اشاره كرد، كه تمامي آن ها را مي توان به راحتي از فروشگاه هاي فروش انواع قطعات دامپ تراك كوماتسو تهيه كرد.

اين ماشين عظيم و نسبتا سنگين را مي توان در اغلب صنايع معدن، راه سازي و ساختمان سازي مشاهده كرد، كه نياز هاي اين صنايع را به طور كامل مرتفع مي نمايد. قطعات دامپتراك به دليل اينكه اين ماشين در زمره ماشين آلات سنگين قرار مي گيرد، از دوام و مقاومت بالايي برخوردار هستند، كه مي توان آن ها را به راحتي از شعب فروش و مركز معتبر قطعات ماشين آلات راهسازي  كوماتسو و ديگر برند هاي معتبر با نازل ترين قيمت موجود در فروشگاه هاي متفرقه خريداري كرد و از كيفيت قطعات دامپ تراك اطمينان حاصل نمود. از كمپرسي يا دامپتراك با توجه به اندازه ي مناسبي كه دارند، مي توان در صنايع بسياري براي جابه جايي و حمل بار استفاده كرد، و به همين دليل است، كه در ميان مردم بسيار محبوب مي باشد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

شركت واحد از جمله شركت هاي حمل و نقلي است، كه سالهاست در زمينه جابه جايي افراد به صورت دربستي و غيره فعاليت مي كند،و از مطمئن ترين راه هاي انتقال افراد مي باشد. انواع اتوبوس هاي واحد گشت همه روزه در حال خدمت رساني به متقاضيان اين درستگاه ها در سطح شهر و يا خارج از شهر مي باشند، به طوريكه وسعت خدمت رساني واحد گشت، به تمامي نقاط جغرافيايي كشور هم مي رسد. قيمت هر واحد دربستي در اين مجموعه بر حسب نوع اتوموبيل، زمان و مسافت طي شده متغير است، ولي در مجموع تمامي اين خدمات با بالاترين كيفيت و توسط مجرب ترين رانندگان خودرو هاي سنگين انجام مي شود، كه توانسته به خوبي مشتريان خود  را راضي نگه دارد. شيوه خدمت رساني در اين واحد به صورت هاي تلفني، حضوري و آنلاين مي باشد، و از هر سه روش فوق مي توانيد، سفارش خود را ثبت كنيد و از تعرفه هاي اين شركت آگاه شويد. حمل و نقل به روش هاي مختلف انجام مي گيرد، اما براي حفظ جان خود و ديگران بهتر است، از روش هاي مطمئن اجاره خودرو، همانند مراجعه به شركت واحد دربستي در تهران استفاده كرد.

 انواع سرويس هاي شركت واحد مي تواند بسته به سفارش مشتريان  به صورت دربستي، درون شهري و برون شهري ارائه شود، و همان طور كه در ابتداي متن هم به آن اشاره شد، هزينه سرويس واحد گشت در هر كدام از اين خدمات متفاوت است.  از پر متقاضي ترين سرويس هاي خدماتي شركت واحد مي توان به واحد گشت بهشت زهرا، تشريفات، دربستي، تهران گردي و غيره اشاره كرد، كه از سوي شركت هاي توريستي و برخي مشتريان سفارش داده مي شوند.

اگر به دنبال يك مسافرت درون شهري مطمئن هستيد ما شركت واحد را به شما پيشنهاد مي دهيم ، زيرا در طول سال ها فعاليت خود در اين زمينه توانسته رضايت اكثريت مشتريان خود را كسب نمايد. براي اطلاع از قيمت اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا  به سايت مراجعه كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

تابلو استيل در دسته بندي انواع آلياژهاي فلزي قرار مي گيرد، كه در برابر رطويت، تابش نور آفتاب و غيره اكسيد نمي شود و از اين منظر در بسياري از صنايع غذايي، صنعتي، اسلحه سازي و غيره استفاده مي شود.  اين آلياژ مقاوم در صنايع تابلو سازي هم وارد شده است، و تابلو سازان با استفاده از آن انواع تابلو استيل را توليد مي كنند، كه مي توان آن ها را در سر درب مقازه ها نصب نمود و تا مدت ها بدون كوچكترين آسيب و يا تغيير شكلي از آن ها استفاده شود. تابلو پلكسي و تابلو هاي استيل دو نمونه از چندين متريالي هستند كه در صنعت تابلو سازي مورد استفاده قرار مي گيرند، و تا كنون توانسته اند مشتريان بسيار زيادي را مجذوب زيبايي خود نمايند. با مراجعه به مراكز معتبر مي توانيد با مناسب ترين قيمت انواع تابلوهاي استيل و تابلوهاي پلكسي را به روش هاي حضوري و آن لاين سفارش داد و از قيمت تمام شده آن ها آگاه شد. براي خريد اينترنتي تابلو استيل به سايت مراجعه كنيد.

تابلو پلكسي از جديدترين و مدرن ترين پلاستيك هايي است كه به دليل شفافيت بالا در صنايع متعددي همچون خودرو سازي، ساخت هواپيما و تابلو سازي استفاده مي شود و مي توان گفت، بيشترين استفاده را تا كنون در صنعت تابلو سازي داشته است. انواع تابلو استيل با كيفيت  در زمره جديد ترين متريال ساخت تابلو هاي تبليغاتي قرار مي گيرند كه با برش هاي زيبا و طرح هاي جذاب ساخته مي شوند.

فارغ از متريال مصرفي و طراحي آن ها تابلو استيل و تابلو هاي پلكسي هدف از ساخت تابلو، معرفي و هويت بخشيدن به انواع فعاليت هاي خدماتي و اقتصادي مي باشد. تابلو سازي از جمله مشاغل خدماتي مي باشد، كه از گذشته تا كنون مانند ديگر مشاغل با چالش هاي بسياري رو به رو شده است، و همه روزه در حال پيشرفت و نوآوري هايي در اين زمينه مي باشد، تا بتواند متقاضيان خود را راضي نگه دارد. براي اطلاع از روش هاي تابلوسازي به سايت مراجعه كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

كامپوزيت يك پوشش خارجي همچون سنگ و سراميك براي انواع ساختمان ها مي باشد، كه تاريخچه پيدايش آن به سال 1996 مي رسد و اكنون ساختمان هاي بسياري را در شهر با اين پوشش مشاهده مي كنيم. اكنون به دليل مقاوت و جلوه زيباي نماي كامپوزيت از آن در صنعت تبليغات و تابلو سازي هم استفاده مي شود. تابلو كامپوزيت از جديد ترين روش هاي تبليغاتي و تابلو سازي مي باشد، كه توجه مخاطبين بسياري را به خود معطوف كرده است، و جلوه بسيار شكيلي به نماي ساختمان هاي اداري، تجاري و خدماتي    مي دهد. تابلو چلنيوم هم مانند انواع تابلوهاي نئون پلاستيكي مي باشد با اين تفاوت كه در ساخت حروف برجسته آن از متريال آلومينيوم در لبه كارها  استفاده مي شود، و بر خلاف تابلو هاي نئون پلاستيكي كه از تمامي زوايا نور را منعكس مي كنند، تابلو هاي چانيوم نور را تنها از سطح حروف و نماي اصلي تابلو عبور مي دهند. انواع تابلوهاي چلنيوم در اشكال سه بعدي حروف و نمادها را نمايش مي دهد و مخاطبان را در نگاه اول مجذوب خود مي كند. براي اطلاع از قيمت تابلو چلنيوم  به سايت مراجعه كنيد.

تابلو كامپوزيت يك پوشش سخت و سه بعدي زيبا به سر درب مغازه ها و بنگاه هاي اقتصادي و خدماتي مي دهد، و از جمله روش هاي تبليغاتي مي باشد، كه تنها يك باربراي آن هزينه مي شود و تا ساليان سال معرف شما و فعاليت اقتصاديتان مي باشد.  انواع تابلو كامپوزيت و تابلو چلنيوم به دليل مقاومت و ماندگاري بالا مورد استقبال بسياري از مردم قرار گرفته است، و شايد يكي از دلايل محبوبيت انواع تابلو هاي كامپوزيت و انواع تابلو چلنيوم را قيمت مناسب آن ها دانست.

خدمات تابلو سازي عموما در شركت هاي معتبر توسط افراد خبره و حرفه اي انجام مي شود، كه تابلو ساز در ساخت هر كدام از آن ها از متريال مشخصي بسته به سفارش مشتريان استفاده مي كند و در بين تمامي آن ها انواع تابلو هاي چلنيوم و تابلو كامپوزيت با كيفيت توانسته رتبه بالايي را در كسب رضايت مشتريان كسب نمايد. براي  سفارش نصب انواع تابلو  از طريق لينك اقدام فرماييد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

 ماستيك پلي يورتان را مي توان در در گروه درزگير هاي سرد بتني قرار داد، كه خاصيت ارتجاعي و شكل پذيري بسيار بالايي دارند، و بيشترين استفاده را در زمينه هاي بهداشتي دارد. از مهمترين كاربرد هاي ماستيك پلي يورتان مي توان به پر كردن شكاف ها و حفره ها در قطعات پيش ساخته، درزبندي داخلي و خارجي، كف سازي و درز بندي پياده رو ها، مخازن آب و غيره اشاره كرد. 

ماستيك پلي يورتان با كيفيت را مي توان در كنار پر فروش ترين محصولات پليمري گروه پلي يورتان ها قرار داد، كه در صنايع بهداشتي و عمراني كاربرد بسيار بالايي دارد و تمامي حفره هاي موجود در انواع بتن را پر مي كند و خاصيت ارتجاعي و شكل پذيري منحصر به فردي دارد.   از مهمترين مزاياي اين ماده پليمري فوق العاده مي توان به چسبندگي بسيار بالاي آن، جمع شدگي و انقباض در آن ها رخ نمي دهد، از اين محصول مي توان در تمامي مخازن آب آشاميدني هم استفاده كرد، ماستيك پلي يورتان  سيال است، اما در درزهاي ساختماني شره نمي كند و بسياري مزاياي ديگر  دارد كه استفاده از آن را در صنايع مختلف بسيار گسترده كرده است. براي خريد و فروش ماستيك پلي يورتان به سايت مراجعه كنيد.

ماستيك پلي يورتان ظاهري خميري شكل دارد، و در رنگ هاي طوسي، قهوه اي، كرمي و مشكي در بازار موجود هستند. اين ماده پليمري را نبايد در مجاورت رطوبت و نم و سرما قرار داد، تا بتوان مدت زمان نگهداري آن را طولاني تر كرد. و در پايان بايد گفت كه انواع ماستيك پلي يورتان در ابعاد 750 گرمي و سوسيسي شكل بسته بندي شده اند، كه بيشترين زماني كه براي خشك شدن نياز درارد در حدود 30 الي 35 دقيقه مي باشد. براي خريد ماستيك پلي يورتان مي توانيد به شعب نمايندگي آن به صورت حضوري مراجعه كرده و يا سفارش خود را به صورت اينترنتي ثبت كنيد، و در كوتاه ترين زمان ممكن و با مناسب ترين قيمت آن را تحويل بگيريد. براي اطلاع از قيمت ماستيك ها و درز بندها از طريق لينك وارد سايت شويد.

 

 :: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

گروت يكي ديگر از مصالح سيال ساختماني مي باشد، كه از تركيب ماسه، سيمان، آب و برخي افزودني هاي معدني و شيميايي به وجود مي آيد، و تمامي درزها و شكاف هاي انواع سازه هاي بتني را پر مي كند، به طوريكه ساختاري هموار و يك دست به آن ها مي بخشد. به لحاظ ساختاري اين ماده ساختماني شبيه پودر مي باشد كه در اثر تركيب با آب ساختاري دوغابي شكل به خود مي گيرد و به حفره ها و درزهاي ساختمان، نفوذ مي كند و پس از مدتي دو باره حالت جامد و سختي به خود مي گيرد، كه در استحكام سازه نقش بسيار موثري دارد.

از انواع گروت هاي ساختماني مي توانيم به گروت هاي پايه سيماني الياف دار، گروت بتني اصلاح شده با انواع مواد پليمري، گروت اپوكسي دو جزئي يا سه جزئي و گروت آماده منبسط شونده اشاره كرد، كه هر كدام از آن ها را مي توان در قسمت خاصي از انواع  ساختمان ها و سازه هاي بتني استفاده كرد. براي اطلاع از  قيمت گروت باكيفيت  به سايت مراجعه كنيد. معمولا از گروت ها در زير سازي، صنايع عمران و راه سازي، زير صفحه ستون ها و ريل هاي راه آهن و ترميم سطوح بتني و پر كردن حفره ها و درزهاي ساختماني استفاده مي شود.

بايد چند هفته قبل از عمليات گروت ريزي، بستر انجام كار آماده شده باشد، معمولا توصيه مي شود يك ماه پس از بتن ريزي، عمليات گروت ريزي را انجام دهيد تا بتن تا حد امكان جمع شدگي و شكنندگي خود را بروز دهد، و گروت به تمامي قسمت هاي بتن نفوذ كند. براي تهيه و خريد و فروش چسب ها و ثابت ساز ها و انواع گروت ساختماني، گروت بافر و غيره مي توانيد به شعب نمايندگي آن ها در سراسر كشور مراجعه كرده و يا به صورت مجازي سفارش خود را انجام دهيد و علاوه بر گرفتن مشاوره هاي لازم، به صورت اينترنتي و آنلاين انواع گروت ساختماني را سفارش و خريداري نمود.  :: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

ژل ميكروسيليس را مي توان در شمار افزودني هاي بتني، فوق روان كننده قرار داد، كه به نام ميكروسيليكا الياف دار هم  در بين مهندسين و معماران شناخته شده است. اين ماده شيميايي از قابليت دوام و طول عمر بالا، خاصيت خمشي و كششي، نفوذ پذيري قابل توجه نسبت به بتن هاي معمولي و غيره اشاره كرد، كه سبب مي شود مقاومت انواع سازه با استفاده از آن چندين برابر حد معمول بالا رود. دسترسي به افزودني هايي كه قابليت خمشي و چسبندگي بتن را تا چند برابر بالا ببرد، همواره مورد توجه مهندسين عمران و راه و ساختمان بوده است و  همچنان هم پزوهش هايي در اين زمينه انجام مي شود و مي توان گفت كه ساخت ژل ميكروسيليس يكي از دست آوردهاي اين پژوهش ها بوده است.

از اين نوع مواد ساختماني در ساخت انواع بتن هاي قدرتمند، نفوذ ناپذير، با دوام و بتن آب بند استفاده مي شود. براي ساخت و توليد اين ماده پليمري از انواع مواد روانساز، دوده سيليسي، مواد آب بند و الياف پلي پروپلين  استفاده شده است، كه همگي اين ساختار هاي معدني و شيميايي در نفوذ ناپذير شدن بتن نقش برجسته اي دارند. براي خريد و فروش ژل ميكروسيليس به سايت مراجعه كنيد.

ژل ميكروسيليس يا مكمل بتني از پر كاربرد ترين مصالح موجود در كف سازي ساختمان ها و پرداخت كاري كف در يك مرحله مي باشد، كه به سرعت مورد پذيرش انبوه سازان ساختماني قرار گرفت. مصرف ژل ميكروسيليس  در ساخت و اجراي انواع ساختمان هاي بتني مزايايي همچون ايجاد سطحي صاف و اكسپوز، افزايش مقاومت بتن در برابر فرسايش، افزايش مقاومت مكانيكي و الكتريكي بتن، كاهش عيار سيمان در حدود 5 تا 10 درصد و بسياري موارد ديگر را به همراه خواهد داشت. قيمت ژل ميكروسيليس  در مقايسه با عملكرد بي نظير آن در بالا بردن مقاومت انواع سازه هاي بتني در شعب پخش و عرضه مستقيم اين مواد ساختماني بسيار مناسب است. براي اطلاع از خريد اينترنتي افزودني هاي بتن به سايت مراجعه كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]