تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 2107
ديروز : 3718
افراد آنلاين : 9
همه : 1133702
 
نوشته شده توسط : طراح

چنان چه قصد سفر خارج از كشور را كرده ايد و براي سفر خود سنگاپو را انتخاب نموده ايد پيشنهاد تور ويزا استفاده از خدمات تور كانادا مي باشد زيرا با استفاده از تور كانادا مي توانيد با دغدغه هاي كمتري سفر كنيد و بسياري از كارها كه بايد از قبل هماهنگ شود توسط تور كانادا هماهنگ مي شود كه از آن جمله مي توان به رزرو هتل و برنامه ريزي صبحانه و ناهار و شام توسط تور كانادا اشاره نمود كه همه اين ها توسط تور كانادا به خوبي برنامه ريزي مي شود. همچنين استفاده از تور كانادا باعث مي شود تا شما بتوانيد با كمترين مشكل سفر خود را با خاطراتي خوب به پايان برسانيد. در صورتي كه شما اگر بخواهيد به شكل اتفرادي به سفر كانادا برويد با مشكلاتي امكان دارد رو به رو شويد كه هر گز نمي توانيد به راحتي آن ها را حل كنيد به خصوص اگر اولين بار باشد كه به اين كشور سفر مي كنيد.

استفاده از تور كانادا باعث مي شود تا شما با اين مشكلات مواجه نشده و چنانچه مواجه شديد هم به راحتي توسط تور كانادا قابل حل مي باشد زيرا آن ها با مشكلات احتمالي در طول سفر بارها و بار ها برخورد كرده اند و به راحتي مي توانند مشكلات را براي شما رفع نمايند تا شما از سفر خود همچنان لذت ببريد بنابراين ميزان استرسي كه شما در طول سفر با تور كانادا تحمل مي كنيد بسيار كمتر از زماني است كه به شكل انفرادي سفر مي كنيد زيرا شما اطلاعات دقيقي و كاملي درباره مشكلات احتمالي مسلماً نخواهيد داشت

دلايلي كه شما از تور كانادا استفاده مي كنيد

از آن جا كه شما معمولاً براي اولين بار است كه براي گردش به كشوري براي سفر مي رويد بنابراين بسياري از اطلاعات را در اين زمينه نخواهيد داشت. همان طور كه گفته شد استرس شما با استفاده از تور كانادا بسيار كمتر مي باشد زيرا كساني با شما همراه هستند و مسئوليت سفر را پذيرفته اند كه بار ها و بارها اين سفر را انجام داده و با پيچ و خم سفر آشنايي دارند. يكي ديگر از مواردي كه با استفاده از تور كانادا مي توانيد آن را در نظر بگيريد اين است كه وسايلي كه شما به آن ها برايتور كانادا به آن ها نياز داريد به شما گفته مي شود براي مثال نوع لباس هايي كه تور كانادا به آن ها نياز داريد به شما گوشزد مي شود و ديگر شما نيازي نداريد وسايلي اضافي را با خود حمل كنيد در صورتي كه وسايل ضروري را به همراه نداريد. يكي ديگر از دلايلي كه شما مي توانيد با استفادهتور كانادا از آن استفاده نماييد اطلاعاتي مي باشد كه ليد تور در بازديد با هر مجموعه اي به شما ارائه مي دهد و به اين ترتيب شما مي توانيد بهترين و كامل ترين اطلاعات را در بازديد از مجموعه هاي موزه وو يا اثار طبيعي كسب نماييد و اين چيزي نيست كه بتوانيد به راحتي در سفر افرادي آن ها را كسب نماييد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

گيم بال موبايل از تجهيزات مخصوص تصويربرداري با انواع گوشي هوشمند ميباشد و ميتواند با ثابت نگاه داشتن موبايل تصاوير با كيفيت و شارپ تري را ثبت كند. افرادي كه  با گوشي موبايل خود تصاوير زيادي را ثبت ميكنند و تصوير بدون نقصي را نياز دارند بايد از گيم بال موبايلاستفاده كنند. گيم بال موبايل امكان اتصال به انواع تلفن هاي همراه را فراهم كرده است و ميتوانيد موبايل با هر ابعادي را بر روي آن نصب كنيد. گيم بال موبايل از لحاظ ساختار تفاوت هايي با ساير گيم بال ها دارد و تنها براي گوشي هاي هوشمند مورد استفاده قرار ميگيرد. گيم بال موبايل  اين مزيت را بوجود آورده است تا ديگر نيازي به  استفاده از موبايل هايي كه به لرزشگير داخلي مجهز هستند نباشد. با استفاده از گيم بال موبايل نيازي به دستكاري تنظيمات موبايل براي به حد اقل رساندن لرزش در تصوير ثبت شده نيز نميباشد.

در گذشته براي اين كه از يك مراسم خاص خودماني و نه چندان رسمي فيلمبرداري و عكاسي به عمل آيد از دوربين هاي بزرگ استفاده ميشد كه رفته رفته و با پيشرفت تكنولوژي اين دوربين هاي بزرگ جاي خود را به موبايل دادند. امروزه موبايل ها آنقدر پيشرفته شده اند كه ميتوانند تصاويري با كيفيت تر از دوربين هاي مخصوص فيلمبرداري ثبت كنند.  اما همانطور كه به آن اشاره شد تنها مشكلي كه در اين بين وجود داشت لرزش و تكان هاي ناگهاني در هنگام ثبت تصوير بود كه با پيدايش گيم بال موبايل اين مشكل نيز بر طرف شد. گيم بال موبايل ميتواند كنترل گوشي را به نحوي ميسر كند كه تكان هاي احتمالي نيز تاثيري نيز بر روي عكس ثبت شده نداشته باشند. گيم بال موبايل را معمولا براي ثبت تصاوير خانوادگي و يا تصوير برداري از محصولات فروشگاه اينترنتي مورد استفاده قرار ميدهند ولي امروزه برخي از مستند سازان و فعالان عرصه فيلم و هنر نيز از اين وسيله براي ثبت تصاويري بدون نقص بهره ميبرند.

گيم بال موبايل ارزان

گيم بال موبايل قيمت چندان بالايي ندارد كه نتوانيد از پس خريد آن بر آييد. قيمت گيم بال موبايل بستگي به نوع و امكانات آن دارد. برخي از گيم بال هاي موبايل جديد كه كيفيت و امكانات بالايي دارند از قيمت به مراتب بيشتري نيز برخوردار هستند. شركت هاي سازنده گيم بال موبايل سعي ميكنند تا امكانات زيادي را بر روي آن تعبيه كنند و به همين دليل قيمت آن نيز به نسبت امكانات به كار رفته بر روي گيم بال افزايش مي يابد. گيم بال ارزان ممكن است امكانات كمي نيز داشته باشد و يا كيفيت آن چندان مناسب نباشد پس سعي كنيد تا خريد خود را آگاهانه انجام دهيد. شركت سيما گستران نوين گيم بال ارزان را با بالاترين كيفيت ممكن  و از بهترين نوع كه امكانات زيادي دارند به فروش ميرساند. فروشگاه سيما گستران نوين اولين شركتي است كه فعاليت خود را بصورت تخصصي در زمينه فروش انواع تجهيزات عكاسي و گيم بال موبايل آغاز نمود و از ابتداي فعاليت خود نيز همواره سعي نموده تا قيمت ها را به گونه اي براي محصولات تعيين نمايد كه رضايت مشتري جلب شود.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

لرزشگر دوربين همانطور كه از نامش نيز پيداست اجازه اثر گذاري لرزش هاي ناگهاني در ثبت تصاوير را نميدهد و خروجي تصوير بسيار شارپ و شفاف خواهد بود. لرزشگير دوربين از تجهيزاتي است كه معمولا عكاساني كه به مرابت حرفه اي تر  به عكاسي ميپردازند استفاده ميكنند. لرزشگير دوربين انواع مختلفي دارد كه برخي از آنها بسيار حرفه اي هستند و برخي ديگر چندان حرفه اي نيستند. لرزشگير دوربين انواع مختلفي دارد كه برخي از آنها در درون دوربين تعبيه شده اند و شركت هاي سازنده دوربين سعي كرده اند تا محصولات خود را به اين لرزشگيرها مجهز كنند. اما لرزشگير هايي كه در درون دوربين تعبيه ميشوند نميتوانند به خوبي لرزشگيرهايي كه ميتوانند به عنوان نگهدارنده مورد استفاده قرار ميگيرند عمل كنند. لرزشگير دوربين ميتواند به عنوان يك پايه نگهدارنده عمل كرده و از لرزش هايي كه به طور ناگهاني رخ ميدهد تا حد زيادي جلوگيري به عمل آورد. افرادي كه تجربه استفاده از لرزشگير را دارند به خوبي ميدانند كه هيچ چيز نميتواند جاي آن را به عنوان يك لرزشگير بگيرد و كارايي و عملكرد بسيار بهتري دارد.

در تست هاي مكرري كه انجام شده اين نتيجه حاصل شده كه لرزشگير دوربين ميتواند بسيار كار آمد تر عمل كند و لرزش هاي وارد شده تاثيري بر روي تصوير ندارند. لرزشگير دوربين با قابليت مكانيكي خود ميتواند لرزش هاي وارد شده را به خوبي كنترل و دفع كرده كه اگر اهل عكسبرداري حرفه اي هستيد پس حتما بايد به فكر خريد يك لرزشگير باشيد. اما نكاتي را براي خريد لرزشگير دوربين در نظر داشته باشيد كه در ادامه به آن اشاره خواهيم كرد.

راهنماي خريد لرزشگير دوربين

براي خريد لرزشگير دوربين ابتدا مناسبترين لرزشگير نسبت به شيوه و روش عكسبرداري را انتخاب كنيد. لرزشگيرهاي توليد شده تا كنون تنوع بسيار زيادي دارند كه هر يك ميتوانند براي روش خاصي از عكسبرداري مناسب باشند.

خريد لرزشگير دوربين به تجربه نياز دارد و بايد بتوانيد تشخيص دهيد كه كدام يك از لرزشگير ها متناسب با كار شما ميباشد. معمولا افرادي كه سابقه زيادي در زمينه عكاسي دارند مشكلي نيز در خريد لرزشگير دوربين ندارند اما بسياري از افراد نيز وجود دارند كه تازه به اين حرفه وارد شده اند و نميتوانند تشخيص دهند كه چه نوع لرزشگيري مناسب كار آنها ميباشد. اگر از افرادي هستيد كه براي اولين بار قصد خريد لرزشگير دوربين را داريد ريسك نكنيد و خريد خود را با دريافت مشاوره انجام دهيد.

كيفيت لرزشگير دوربين نيز يكي ديگر از مواردي است كه بايد در نظر داشته باشيد. هر چه لرزشگير دوربين كيفيت بالاتري داشته باشد به مراتب ميتوان براي مدت زمان بيشتري از آن استفاده نمود.  اما چرا كيفيت لرزشگير دوربين اهميت دارد؟ افرادي كه به صورت حرفه اي و مداوم عكسبرداري ميكنند به دليل اينكه در موقعيت هاي مختلفي حضور مي يابند احتمال برخورد لرزشگير با اشيا مختلف وجود دارد كه از همين رو لرزشگيرهاي با كيفيت ميتوانند در اين مواقع دوام و طول عمر بيشتري داشته باشند و با هر ضربه اي آسيب نبينند. فروشگاه سيما گستران نوين انواع لرزشگير دوربين با كيفيت بالا و قيمت پايين را به سراسر كشور عرضه ميكند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

لرزش دوربين در هنگام ثبت تصوير يكي از مشكلاتي است كه عكاسان و فيلمربرداران حرفه اي همواره با آن مواجه بوده اند. يكي از تجهيزاتي كه براي جلوگيري از لرزش هاي ناخواسته ابداع شده است استابلايزر دوربين ميباشد. استابلايزر دوربين از تجهيزاتي است كه يك فرد حرفه اي حتما بايد در اختيار داشته باشد. استابلايزر دوربين ميتواند تصاويري را به اصطلاح شارپ و بدون هيچگونه لرزشي ثبت كند و از خراب شدن عكس جلوگيري به عمل آورد. البته راه كارهاي زيادي براي جلوگيري از لرزش هاي ناخواسته توسط عكاسان و فيلمبرداران به كار گرفته ميشود  كه هيچكدام مانند استابلايزار دوربين نميتواند در دفع لرزش هاي ايجاد شده مناسب باشد. امروزه سازندگان دوربين هاي فيلمبرداري و عكسبرداري سعي ميكنند تا ويژگي هايي را به دوربين اضافه كنند كه لرزش هاي ناخواسته نتوانند تاثيري بر روي عكس ثبت شده داشته باشند اما اين ويژگي ها در عمل چندان كارايي ندارند و يا كارايي آنها براي يك عكاس و فيلمبردار حرفه اي چندان قابل توجه نيست. استابلايزر دوربين تنها راهكار يك عكاس حرفه اي براي خلق تصاوير بدون لرزش و كاملا شارپ و شفاف است.

انواع استابلايزر دوربين

به طور كلي دو نوع استابلايزر دوربين وجود دارد كه يكي آنالوگ و ديگري ديجيتال ميباشد. يكي از انواع استابلايزر كه بصورت حرفه اي استفاده ميشود استابلايزر آنالوگ است و به آن موتور دار نيز گفته ميشود. استابلايزر آنالوگ در فيلمبرداري ها و عكسبرداري هاي حرفه اي مورد استفاده قرار ميگيرد و معمولا از قيمت بالاتري نيز برخوردار هستند. از ديگر انواع استابلايزر دوربين كه از نوع كوچك هستند و بر روي گوشي هاي هوشمند استفاده ميشوند استابلايزر دوربين ديجيتال است. استابلايزر دوربين ديجيتال مطمئنا به خوبي استابلايزرهاي آنالوگ نيست اما در نوع خود بسيار كاربردي و قابل استفاده ميباشد.

راهنماي خريد استابلايزر دوربين

همانطور كه در مطلب پيشين به آن اشاره شد دو نوع استابلايزر عرضه ميشود كه يكي آنالوگ و ديگري ديجيتال است. اول از هر چيز براي خريد استابلايزر دوربين بايد بين اين دو يكي را انتخاب كنيد. استابلايزر دوربين دوربين آنالوگ براي حرفه هاي و نوع ديجيتال نيز براي افرادي مناسب است كه قصد تصويربرداري به صورت حرفه اي را ندارند. براي خريد استابلايزر دوربين نسبت به كار و حرفه خود مشاوره دريافت كنيد و خريد خود را پس از كسب اطلاعات انجام دهيد. استابلايزر دوربين را بايد از ميان با كيفيت ترين ها انتخاب كنيد. دوربين هاي استابلايزر اگر كيفيت بالايي نداشته باشند ممكن است پس از مدتي استفاده مشكلاتي را به وجود آورند و از همين رو بايد توجه داشته باشيد كه نوع با كيفيت را تهيه كنيد. خريد استابلايزر بصورت اينترنتي نيز توسط شركت سيما گستران نوين فراهم شده است و ميتوانيد بدون مراجعه حضوري خريد خود را انجام دهيدو انواع استابلايزر دوربين در وب سايت اين شركت عرضه ميشود كه ميتواند پاسخگوي نياز عكاسان و فعالان در اين زمينه به اين نوع تجهيزات براي ثبت هر چه با كيفيت تر تصاوير و فيلم باشد. فروشگاه سيما گستران نوين علاوه بر استبلايزر دوربين انواع تجهيزات مختص عكاسي را نيز با كيفيت بالا و قيمت بسيار مناسب بفروش ميرساند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

از ضروري ترين تجهيزات براي فيلمبرداري و عكسبرداري مت باكس دروبين است. مت باكس دوربين از تجهيزاتي محسوب ميشود كه درست در جلوي عدسي بسته ميشود و در ساخت آن نيز براي اينكه وزن كمي پيدا كند از پلاستيك نوع سبك استفاده ميشود. مت باكس دوربين ميتواند از شكست نور بر روي تصوير جلوگيري كند. بر روي مت باكس شكاف هايي تعبيه شده است كه اين شكاف ها وظيفه قرارگيري فيلتر بر روي خود را بر عهده دارند و عكاس نسبت به نياز خود ميتواند انواع فيلتر را بر روي آنها نصب كند. مت باكس ها نسبت به نوعشان به دو صورت بر روي دوربين نصب و سوار ميشوند. در اولين حالت مت باكس بر روي دو ميله سوار ميشود و در حالت ديگر آنرا بر روي عدسي سوار ميكنند. مت باكس هايي كه بر روي عدسي سوار ميشوند بايد وزن كمي داشته باشند و امكان استفاده از مت باكس هاي سنگين بر روي عدسي وجود ندارد.

ويژگي هاي مت باكس دوربين

مت باكس دوربين همانطور كه گفته شد يكي از ابزارهاي مهم در عكاسي و فيلمبرداري حرفه اي است كه در ساخت بيشتر فيلم ها و ثبت تصاوير با كنتراست بالا و بدون شكست نور مورد استفاده قرار ميگيرد. از ويژگي هاي مت باكس دوربين كه باعث شده تا بيشتر فيلم سازان و تصوير برداران علاقه زيادي به آن نشان دهند بالا بردن كنتراست تصوير ثبت شده توسط دوربين است. معمولا افزايش كنتراست يكي از پيش نيازهاي ساخت يك فيلم و تصوير حرفه اي است كه مت باكس دوربين يكي از اين ابزارآلات محسوب ميشود. مت باكس دوربين ميتواند حجم مشكلات فني در ساخت يك فيلم و ثبت تصوير را به حد اقل خود برساند كه اين براي يك فيلم ساز يك مزيت بزرگ محسوب ميشود و همچنين زمان تصويربرداري و در نتيجه ساخت فيلم را تا حد زيادي كاهش ميدهد.

راهنماي خريد مت باكس دوربين

مت باكس دوربين در نوع ارزان قيمت نيز بفروش ميرسد اما نوع ارزان آن چه تفاوتي با ديگر مت باكس ها دارد؟ مت باكس دوربين ارزان قيمت شكافي براي قرار گرفتن فيلتر بر روي خود ندارند و اگر شكافي نيز داشته باشند تنها يك يا دو شكاف بيشتر نخواهد بود كه اعمال فيلتر را با محدوديت هايي مواجه ميكند. اما مت باكس دوربين هاي گران قيمت و حرفه اي تر از تعداد شكاف هاي كافي بر روي خود برخوردار هستند كه ميتواند انواع فيلترها را بر روي آنها اعمال نمود و تصاويري به مراتب بهتر و با كيفيت تر را ثبت كرد.

براي خريد مت باكس دوربين اگر قصد داريد تا به بصورت حرفه اي در زمينه فيلمبرداري و تصويربرداري فعاليت كنيد بهتر است تا نوع گران قيمت تر آنرا خريداري كنيد و در غير اينصورت ميتوانيد به سراغ مت باكس هاي ارزان تر برويد.

خريد مت باكس دوربين به صورت غير حضوري نيز امكان پذير است و ديگر نيازي به مراجعه حضوري براي خريد آنرا نخواهيد داشت. فروشگاه سيما گستران نوين از شركت هايي است كه امكان خريد آنلاين تجهيزات عكاسي و مت باكس در مدل هاي مختلف را فراهم كرده است و به راحتي ميتوانيد حتي از نقاط دوردست خريد خود را انجام دهيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

نور در دنياي عكاسي و فيلمبرداري جايگاه بسيار ويژه اي دارد و در حقيقت اين نور است كه ميتواند در زيبايي سوژه تاثير گذار باشد. تجهيزات نورپردازي زيادي براي اينكار توليد شده اند كه يكي از آنها رينگ لايت ميباشد. رينگ لايت يا همان حلقه نور از تجهيزاتي است كه دايره اي شكل بوده و دور تا دور اين دايره نيز لامپ تعبيه شده است. رينگ لايت با نورپردازي بر روي سوژه ميتواند افكت هاي تصويري بسيار خوبي را بوجود آورد. لامپ هايي كه معمولا براي نوردهي بر روي رينگ لايت تعبيه ميشوند از نوع LED‌ هستند كه ميتواند بهترين جلوه و افكت نوري را ايجاد كند. از رينگ لايت در تهيه عكس هاي شخصي، تبليغاتي و مدلينگ استفاده بسيار زيادي ميشود. رينگ لايت همانطور كه گفته شد از لامپ هاي ال اي دي بهره ميبرد كه اين لامپ ها مزيت هايي را همچون نور نرم و همچنين عدم ايجاد گرما را بوجود مي آورند. منبع نوري رينگ لايت به دو نوع مختلف تقسيم بندي ميشود. يك نوع از رينگ لايت با برق شهري تغذيه ميشود و تنها در مكان هايي قابل استفاده است كه از برق شهري برخوردار باشد. رينگ لايت ديگري نيز وجود دارد كه توسط باتري تغذيه ميشود و ميتوان آنرا در هر مكاني حتي اگر برق نيز وجود نداشته باشد استفاده نمود.

انواع رينگ لايت

رينگ لايت نه تنها از لحاظ منبع انرژي بلكه از لحاظ نوع لامپي كه براي نورپردازي بر روي آن تعبيه شده است نيز متفاوت ميباشد. در ادامه به اختصار به انواع رينگ لايت اشاره خواهيم نمود. از پر كاربردترين نوع رينگ لايت كه طرفداران بسيار زيادي نيز دارد رينگ لايت با لامپ ال اي دي است. رينگ لايت با نور ال اي دي به هيچ وجه داغ نميكند و همچنين حمل آن بسيار آسان ميباشد. رينگ لايت با لامپ ال اي دي بسيار كم مصرف نيز هست كه همين مصرف كم يك مزيت براي آن محسوب ميشود.

از انواع رينگ لايت كه از مهتابي در نورپردازي بهره ميبرد رينگ لايت مهتابي است. رينگ لايت مهتابي نسبت به رينگ لايت هاي ال اي دي از مقاومت كمتري در برابر ضربه برخوردار است و ضربه كوچكي ميتواند منجر به شكستن آن شود. همچنين در صورت شكستن مهتابي گازي از آن خارج ميشود كه اين گاز سمي است.

از ديگر انواع رينگ لايت كه كاربرد كمي دارد و به ندرت يافت ميشود رينگ لايت با لامپ معمولي است. اين نوع رينگ لايت بر روي صورت و سوژه مورد نظر بسته ميشود و معمولا به صورت دست ساز تهيه ميگردد.

براي اينكه رينگ لايت مورد نياز خود را خريداري كنيد بايد در نظر بگيريد كه چه نوع رينگ لايتي را نياز داريد و اگر قصد داريد تا عكاسي و تصوير برداري را به صورت حرفه اي دنبال كنيد بايد انواع مختلفي از رينگ لايت را تهيه كنيد.  هر نوع رينگ لايت را نياز داشته باشيد ميتوانيد از فروشگاه سيما گستران نوين تهيه نماييد. شركت سيما گستران نوين عرضه كننده انواع رينگ لايت و تجهيزات عكاسي ميباشد و با خريد از از اين شركت در هزينه هاي خود تا حد زيادي صرفه جويي خواهيد كرد زيرا مديريت اين شركت نازلترين قيمت ها را براي محصولات خود اعمال كرده است.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

خيمه عكاسي همانطور كه از نامش به خوبي پيداست يك خيمه در اشكال گوناگون ميباشد كه اجسام بعد از قرار گرفتن در داخل آن مورد عكسبرداري قرار ميگيرند. از يك بدنه شفاف كه قابليت عبور نور را دارد برخوردار است و نور با عبور ار اين بدنه ميتواند افكت نوري بسيار خوبي را بر روي سوژه ايجاد كند. به خيمه عكاسي به دليل بدنه شفافي كه دارد لايت باكس نيز گفته ميشود. امروزه فروشگاه هاي اينترنتي نيز براي عكسبرداري از محصولات خود از خيمه عكاسي استفاده ميكنند و به يك استاندارد براي عكسبرداري از محصولات فروشگاه هاي آنلاين بدل شده است. اما چه دليلي دارد تا فروشگاه هاي اينترنتي از خيمه عكاسي براي عكسبرداري از محصولات خود استفاده كنند؟ استفاده از خيمه عكاسي بي دليل نيست و يك ويژگي بسيار مهم را ايجاد ميكند. عكسبرداري با خيمه عكاسي اين مزيت را بوجود مي آورد كه سايه ها از بين بروند و تصويري بدون سايه كه مناسب براي عكسبرداري تبليغاتي است ثبت شود. 

راهنماي خريد خيمه عكاسي

خيمه عكاسي را از كجا ميتوان تهيه كرد؟ براي خريد خيمه عكاسي بايد به فروشگاه هايي كه انواع تجهيزات عكاسي را عرضه ميكنند مراجعه كنيد.  خيمه عكاسي در انواع مختلفي توليد ميشود كه برخي از آنها بزرگ و برخي ديگر كوچك هستند و از پارچه و فنرهاي متفاوتي نيز در ساخت آنها بهره گرفته ميشود. براي خريد خيمه عكاسي بهتر است تا در يك فروشگاه مقايسه اي را بين چندين خيمه انجام داده تا بتوانيد نسبت به شرايط خود و محصولي كه قرار است از آن عكسبرداري شود بهترين نوع خيمه را تهيه كنيد. خريد خيمه عكاسي به صورت آنلاين و يا همان اينترنتي بهترين گزينه خواهد بود زيرا مقايسه انواع خيمه در فروشگاه اينترنتي بسيار راحت تر ميباشد. براي خريد خيمه عكاسي اگر بصورت حرفه اي در زمينه عكاسي مشغول هستيد بهتر است تا به جاي آنكه تنها يك مدل خيمه را تهيه كنيد چنديل نوع مختلف از آنرا تهيه كرده تا در موقعيت هاي مختلف از سوژه عكسبرداري كنيد.  در خريد خيمه عكاسي به كيفيت پارچه و همچنين اجزا مختلفي كه براي ساخت خيمه به كار رفته است توجه داشته باشيد زيرا اين دسته از تجهيزات عكاسي بسيار ظريف هستند و ممكن است بر اثر جابجايي هاي زياد به مرور از بين بروند كه اگر قصد نداريد تا خيمه را در مدت زمان كوتاهي تعويض نماييد بايد به دنبال خيمه هاي با كيفيت باشيد. در كل اگر بتوانيد خريد خيمه عكاسي را با دريافت مشاوره آن هم از مراكز معتبر انجام دهيد ميتوانيد مناسبترين نوع خيمه را تهيه كنيد.

در حال حاضر يكي از تخصصي ترين و معتبرترين مراكز براي خريد خيمه عكاسي و ساير تجهيزات عكاسي فروشگاه سيما گستران نوين ميباشد. شركت سيما گستران نوين با سابقه چندين ساله در زمينه فروش تجهيزات عكاسي به يكي از شركت هاي معتبر و تخصصي در اين زمينه بدل شده است و همچنين براي جلب رضايت مشتري قيمت هاي محصولات خود را بسيار مناسب در نظر گرفته است تا علاقمندان به عكاسي بتوانند خريد مقرون به صرفه اي را از اين شركت تجربه كنند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

تنها فشردن شات دوربين عكاسي براي ثبت عكس با كيفيت كافي نيست و بايد تجهيزاتي به كار برده شود تا بتوان عكس با كنتراست و كيفيت بالا را از سوژه مورد نظر ثبت كرد. از مهمترين و منحصر بفردترين تجهيزاتي كه براي ثبت عكس  در عكاسي هاي پرتره، صنعتي و تبليغاتي مورد استفاده قرار ميگيرد سافت باكس است. عملكرد سافت باكس با ساير تجهيزات نورپردازي متفاوت است و با عبور دادن نور از داخل خود باعث هر چه نرم تر شدن شدت نور ميشود. سافت باكس در موقعيت هاي مختلفي از سوژه قرار ميگيرد و ممكن است نسبت به نظر عكاس فواصل مختلفي از سوژه قرار ميگيرد.

انواع سافت باكس

سافت باكس در انواع مختلفي توليد ميشود كه بيشترين تفاوت سافت باكس ها در ابعاد و همچنين شكل ظاهري آنها ميباشد. از انواع سافت باكس كه امروزه كاربرد بسيار زيادي در عكاسي دارند ميتوان به سافت باكس مستطيلي، هشت ضلعي و همچنين مربع اشاره نمود . هر يك از انواع سافت باكس ميتوانند در يك موقعيت متفاوت بسته به نظر عكاس و فاصله سوژه به كار برده شوند. افرادي كه سوژه هاي مختلفي را عكاسي ميكنند بايد انواع سافت باكس را بصورت يك مجموعه در اختيار داشته باشند تا در صورت نياز بتوانند از يك نوع آن بسته به نياز خود براي عكسبرداري استفاده كنند.

سافت باكس در سايز هاي متفاوتي نيز موجود ميباشد كه برخي از آنها پرتابل و برخي ديگر سايز بزرگ هستند كه معمولا بصورت ثابت در يك مكان قرار ميگيرند. اما دليل اينكه سافت باكس با ابعاد كوچك و بزرگ توليد شده است چيست؟ سافت باكس هاي كوچك و بزرگ براي ايجاد افكت هاي نوري گوناگون توليد شده اند. سافت باكس نوع كوچك با اينكه قابل حمل است اما نور ايجاد شده توسط آن نيز به مراتب كم است و براي نورپردازي بر روي سوژه هايي كه به نور زيادي نياز دارند مناسب نميباشد. اما در مقابل سافت باكس بزرگ ميتواند نور زيادي را بر روي سوژه ايجاد كند و همچنين ميتوان آنرا در فاصله بيشتري از سوژه قرار داد. سافت باكس در ابعاد متوسط نيز وجود دارد كه شدت نور آن نه چندان زياد و نه چندان كم ميباشد. در كل هر سه سايز سافت باكس براي يك عكاس حرفه اي ضروري ميباشد و در موقعيت هاي مختلف ميتواند مناسبترين نوع آنرا مورد استفاده قرار دهد.

راهنماي خريد سافت باكس

براي خريد سافت باكس در نظر داشته باشيد كه اگر تازه به حرفه عكاسي قدم گذاشته ايد بهتر است تا نوع متوسط آنرا تهيه كنيد. سافت باكس متوسط ميتواند نياز شما و تمامي افرادي كه تازه به حرفه عكاسي وارد شده اند را بر طرف نمايد. براي خريد سافت باكس بهتر است تا مشاوره اي را قبل از خريد دريافت نماييد زيرا مطمئنا نميتوانيد تشخيص دهيد كه چه نوع سافت باكس براي شما مناسب است. براي خريد سافت باكس كافي است تا با فروشگاه سيما گستران نوين تماس حاصل كنيد. فروشگاه سيما گستران نوين بهترين گزينه براي خريد سافت باكس پيش روي شما خواهد بود زيرا علاوه بر اينكه انواع گوناگوني از سافت باكس را بفروش ميرساند، مشاوره رايگاني را نيز در اختيار شما قرار خواهد داد كه در نتيجه خريد خود را با اطلاعات كامل انجام ميدهيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

نور يكي از عناصر بسيار مهم در عكاسي به شمار ميرود و از همين رو بسياري از عكاسان  از نور كمك گرفته و جلوه هاي بصري زيبايي را بواسطه آن پديد مي آورند. از تجهيزاتي كه عكاس بواسطه آن ميتواند نور را به نقطه مورد نظر از سوژه منعكس كند رفلكتور ميباشد.  با استفاده از رفلكتور امكان تغيير جهت نور از نقطه اي به نقطه اي ديگر وجود دارد و ميتوان نور را به هر جهتي كه نياز داشت منعكس نمود. رفلكتور ابزار مناسبي در اختيار عكاس است تا بتواند سايه ها را پر كرده و نور پردازي با كنتراست بالا را انجام دهد.

انواع رفلكتور

 رفلكتور در رنگهاي مختلفي عرضه ميشود كه از پر كاربردترين اين رنگ ها نقره اي، سفيد، طلايي و مشكي ميباشد. اما شايد اين سوال در ذهن شما پديد آمده باشد كه هر يك از ظيف هاي رنگي رفلكتور در چه مواقعي مورد استفاهده قرار ميگيرند. رفلكتور نقره اي از جمله رفلكتورهايي است كه ميتواند نور را به طور كامل بازتاب دهد و همين موضوع باعث شده تا عكاس آنرا در فاصله دورتري از سوژه مورد نظر قرار دهد. رفلكتور طلايي از انواع رفلكتور است كه عملكرد مشابه رفلكتورهاي نقره اي دارد و ميتواند كل نور را بازتاب دهد اما تفاوت آن با نوع نقره اي در اين است نور ساطع شده بر روي سوژه همانند نور آفتاب  ميباشد و اينگونه به نظر ميرسد كه سوژه در برابر نور آفتاب قرار گرفته است. از انواع رفلكتور كه ميتواند براي عكسبرداري از محيط هاي بيروني و همچنين داخلي مورد استفاده قرار گيرد رفلكتور سفيد است. رفلكتور سفيد قادر است تا ۹۸ درصد نور ساطع شده بر روي خود را منعكس كند و تنها دو درصد  از نور را جذب ميكند. نور ايجاد شده توسط رفلكتور سفيد خنثي است و نور حاصل از آن را در اصطلاح نرم ميگويند. رفلكتور مشكي يكي ديگر از انواع رفلكتور ميباشد كه كاملا جذاب نور است و در واقع بر عكس ساير رفلكتور ها عمل كرده و نور را جذب ميكند. از رفلكتور مشكي زماني استفاده ميشود كه عكاس به عكسي با كنتراست بالا نياز داشته باشد.

در بالا به انواع رفلكتور در طيف هاي رنگي گوناگون با عملكرد مختلف اشاره شد و در ادامه نيز به شكل ظاهري هر يك اشاره خواهيم نمود. رفلكتور ها در اشكال مستطيلي و دايره اي به فروش ميرسند و از متريال هايي در ساخت آنها استفاده ميشود كه بتوانند ساطع كننده خوبي براي نور باشند. رفلكتور ها به صورت دسته دار و تاشو توليد ميشوند تا عكاس بتواند آنرا براي ثبت عكس به مكان مورد نظر خود حمل كند. رفلكتور يك ابزار بسيار ضروري براي هر عكاسي به شمار ميرود كه بدون استفاده از آن نميتواند عكس با كنتراست و نور مورد نظر را ثبت نمايد. براي خريد رفلكتور ميتوانيد به فروشگاه هايي كه در زمينه فروش تجهيزات عكاسي فعاليت ميكنند مراجعه نماييد. فروشگاه سيما گستران نوين از شركت هايي است كه ميتوانيد براي خريد رفلكتور انتخاب كنيد و تمام مدل هاي رفلكتور موجود در فروشگاه سيما گستران نوين از قيمت بسيار مناسبي برخوردار هستند. :: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

براي سال ها، سيستم ارتقاء اعضاي هيات علمي در موسسات آموزش عالي مبتني بر چاپ مقاله ISI يا مقالات علمي پژوهشي است كه بايد در مجلات معتبر تاييد شده توسط وزارت علوم منتشر شود.

در زماني كه اين روش ارتقاء مي تواند راه علمي و منصفانه براي ارزيابي علمي اعضاي هيئت علمي دانشگاه ها بود. ولي در طول زمان حكم سوء استفاده قرار گرفت و پيچيدگي هايي براي چاپ مقاله ISI در اين مجلات وجود داشت و متأسفانه ظهور يك نوع روحيه چانه زني در چاپ مقاله ISI برخي از نويسندگان مسئول، و همچنين انتشار مقالات با ارزش با ارزش توسط لابيگران، ارزش علمي برخي از اين مجلات را كاهش داده است.

از سوي ديگر، وجود داوري هاي نادرست و در بعضي موارد عدم رعايت انصاف در روند بررسي مقالات موجب اضطراب و بي ميلي اعضاي هيات علمي براي چاپ مقاله ISI در اين نشريات شده است. در اين راه و در طول زمان، اصل ماجرايي كه اعضاي هيات علمي را براي ادامه كار تحقيقاتي خود تشويق مي كند فراموش شده است و بسياري از آنها هدف شان به جاي ارتقاء علمي ارتقاء رتبه شد.

البته اين موارد تمام مجلات علمي را شامل نمي شود و برخي از مجلات براي چاپ مقاله ISI نهايت تلاش خود را مي كنند تا بتوانند با داوري مناسب اقدام به چاپ مقاله ISI نمايند.

بسياري از دانشجويان نيز براي رفتن به مقاطع بالاي تحصيلي خود نياز دارند تا مقاله اي را در مجلات معتبر به چاپ برسانند و از آن جا كه اعتبار مجله هاي ISI  به اثبات رسيده است بهترين گزينه براي آن ها چاپ مقاله ISI مي باشد.

مجلات پس از گذراندن مراحلي مي توانند يكي از مجلات ISI محسوب شوند اما هر ساله مجلات ISI براي چاپ مقاله ISI مورد بررسي قرار مي گيرند و چنان چه كيفيت آن ها كاهش پيدا كرده باشد ISI آن ها را از ليست خود خارج مي نمايد بنابراين يكي از مزاياي چاپ مقاله ISI اين است كه مقالاتي كه در اين مجلات چاپ مي شوند از اعتبار بالايي برخوردار مي باشند.

هنگامي كه تصميم مي گيريد اقدام به چاپ مقاله ISI نماييد بايد مجله مورد نظر خود را انتخاب نماييد تا مقاله خود را بر اساس فهرست بندي آن مجله تنظيم نماييد و همچنين بايد اطمينان حاصل نماييد كه موضوعاتي كه مجله ساپورت مي كند موضوع شما را نيز ساپورت مي نمايد. يكي از بهترين راه ها براي اطمينان از اين موضوع اين است كه آخرين مقالات چاپ شده را در آن مجله بررسي نماييد. براي چاپ مقاله ISI بايد اطمينان حاصل كنيد كه آيا مجله ISI مي باشد يا خير.. براي اطمينان از اين موضوع مي توانيد به مجلاتي مانند تامسون مراجعه نماييد. و اگر مجله در ليست مجلات ISI بود اقدام به ارسال مقاله خود براي چاپ مقاله ISI نماييد.

از آن جا كه چاپ مقاله ISI داراي مراحلي مي باشد كه امكان دارد شما اطلاعات چنداني در آن مورد نداشته باشيد مي توانيد به سايت موسسه آينده برتر براي دريافت مشاوره مراجعه نماييد. و يا با شماره هاي درج شده در سايت تماس بگيريد:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]