دارامان

سئو-طراحي سايت

سئو-طراحي سايت
نويسندگان
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 463
ديروز : 312
افراد آنلاين : 1
همه : 336402
پيوندهاي روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس
همانطور كه مي دانيد يكي از اصلي ترين قسمت هاي يك ساختمان نماي آن مي باشد و بايد به طراحي نما اهميت ويژه داد طراحي نما داراي اصول بسياري مي باشد كه از عهده ي هر كسي بر نمي آيد و بايد به دست كسي و يا كساني سپرده ود كه در اين زمينه تحصيل كرده و متخصص شده اند همچنين داراي تجربه كاري بالا باشند شركت طراحي نما شركتي مي باشد كه مجموعه اي از مهندسين خبره در اين زمينه را گرد هم آورده است . در شركت طراحي نما مهندسين با به كار گيري تجهيزات پيشرفته و استفاده از متريال هاي باكيفيت و مدرن همچنين با استفاده از متد هاي روز دنيا در زمينه طراحي نما اقدام به طراحي نما مي كنند .
 
اگر بخوهايم در مورد مثال هايي از كارهايي كه در شركت طراحي نما صورت مي گيرد صحبت كنيم بايد بگوييم انواع طراحي نما مانند طراحي نما با سبك هاي مختلف طراحي نما براي ساختمان هاي مختلف به عنوان مثال ساختمان ها بلند و چند طبقه و يا ساختمان هاي ويلايي كه هر كدام طراحي هاي مخصوص به خود را به همراه دارد در شركت ارائه دهنده خدمات طراحي نما انجام مي شود . طراحي نما براي ساختمان هايي مانند ساختمان هاي اداري و تجاري با ساختمان ها ي مسكوني متفاوت مي باشد و هر كدام داراي اصول جداگانه اي براي اين كار مي باشند از اين رو بايد طراحي نما را بر هر كام از اين ساختمان ها با توجه به اصول خودش انجام داد اين كاري مي باشد كه تنها مهندسين شركت طراحي نما مي توانند از پس ان بر بي آيند دليل آن نيز اين مي باشد كه مهندسين در شركت طراحي نما با استفاده از شرايطي كه در اين شركت و امكاناتي كه برايشان فراهم شده و دسترسي به تمامي اطلاعات مورد نياز و همينطور استفاده از كار گروهي و كمك كردن در اين زمينه به يكديگر توانسته اند تمام اصول طراحي نما را رعايت كرده و كار هاي منحصر به فرد و خوب ومناسبي در اين زمينه ارائه دهند .
 
شركت هيرادانا يكي از بهترين و به روز ترين شركت طراحي نما ها مي باشد كه در اين زمينه داراي سابقه ي درخشان مي باشد و توانسته با ارائه انواع طراحي نما ها در زمينه هاي مختلف موفقيت هاي بسياري كسب كند . شركت طراحي نما هيرادانا با در دست داشتن نيرو هاي خبره در زمينه ي طراحي نما كه هر كدام داراي تخصص خاصي مي باشند و تجارب بالايي در اين زمينه كسب كرده اند و همينطور داشتن انواع تجهيزات پيشرفته و بهره گيري از متد هاي مدرن و جديد در زمينه ي طراحي نما يكي از بهترين شركت طراحي نما ها شده است و روز به روز پيشرفت هاي چشمگيري در اين زمينه كسب مي كند . اگر به دنبال ان هستيد تا كار طراحي نماي خود را به يك شركت طراحي ما معتبر و كاربلد كه سابقه ي كاري درخشاني را داشته باشد بسپاريد بهترين پيشنهادي كه مي توانيم به شما بدهيم سپردن كار به گروه معماري هيرادانا است .

ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۳۷:۰۳ ] [ طراح ]

يكي از اصلي ترين موارد در ساخت يك ساختمان طراحي نما براي آن مي باشد دليل اين كه طراحي نما بسيار اهميت دارد اين مي باشد كه نماي ساختمان ها حس خوب و انرژي مثبت براي كل محيط خارجي و فضاي بيرون و همينطور براي ساكنين مي شود و دليل ديگر اين مي باشد كه نماي ساختمان به اين دليل كه از ساختمان جدا نمي باشد مي تواند نشان دهنده ي اصالت يك خانه باشد از اين رو بايد طراحي نما را بسيار مورد اهميت قرار دهيم براي طراحي نما رعايت كردن اصول و نكاتي الزامي مي باشد كه بد نيست توضيحات مختصري در مورد آن ها بدانيد پس با ادامه ي اين نوشته همراه ما باشيد تا اطلاعاتي هرچند مختصر اما كاربردي در مورد طراحي نما به دست آوريد .

براي طراحي نما بايد به صورت اجمالي از زاويه ديد هاي مختلف چه از دور و چه از نزديك نماي ساختمان را بررس كنيد و ببنيد كه نما با چه تناسبي از متريال هاي مختلف كه به كار برده مي شود ظاهر خوب و زيبايي دارد و ميتواند ريتم درست و مناسبي داشته باشد خطوط هايي كه در ساختمان ها وجود دارد و از اجزاي اصلي نما مي باشد بايد مورد توجه قرار گيرد و در طراحي نما طوري طراحي شود كه جلب توجه كند و نماي ساختمان را از ديگر نما ها متمايز كند درخدمات طراحي نما به طراحي بالكن بايد بسيار اهميت داد كه يكي از عضو هاي اصلي نما مي باشد براي اين كه طراحي نما داراي ريتم خاص و منحصر به فرد باشد بايد تركيباتي از موارد زير را در آن به كار برد .

1. در تركيب كردن در و پنجره بايد چند ديوار خالي بين آن ها ايجاد كرد و اين تركيب داراي ريتم مخصوص باشد .

2. در طرح هايي كه داراي عقب رفتگي مي باشد بايد براي اين قسمت هاي خالي از پنجره هاي بلند و يا بالكن استفاده كرد همچنين استفاده از گل و گياه در اين مكان ها زيبا و مناسب مي باشد و به طراحي نما كمك مي كند .

3. اگر نوع كاربري ساختمان به گونه اي مي باشد كه داخل آن جنب و جوش و انرژي بالا است پس بهتر است كه اين انرژي و جنب و جوش در طراحي نما ساختمان نيز نمود داشته باشد و مشخص باشد پس از اين نكته در طراحي نما بايد استفاده كرد .

4. معمولا در ساختمان هاي مجلل از خطوط عمودي بهتر است استفاده شود .

5. در طراحي نما بايد از مواد و مترالي استفاده كنيد كه نمايانگر طرحي باشد كه قرار است پياده سازي شود همچنين پايه و اصول و همينطور سبكي كه قرار است براي ساختمان طراحي شود را بايد در نظر بگيريد .

6. معمولا در طراحي نما قسمت هايي كه بسيار حائز اهميت مي باشد قسمت بالاي ساختمان و قسمت مياني است .

گروه معماري هيرادانا اميدوار است با رعايت كردن اين نكات مختصر در طراحي نما خود موفق باشيد و بتوانيد يك نماي مناسب و منحصر به فرد كه براي مدت ها نظر ها را به خود جلب كند داشته باشيد .

 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۲۷:۵۲ ] [ طراح ]

چگونگي طراحي دكوراسيون اداري از دغدغه هاي بسياري از مديران شركت ها و ادارات مي باشد. كارمندان و مديران به نوعي بيشترين ساعت عمر خود را در محيط اداري سپري مي كنند بنابراين دكوراسيون اداري از اهميت ويژه اي برخوردار مي باشد. دكوراسيون اداري بايد به نوعي باشد كه با سليقه عموم افراد خوانايي داشته باشد زيرا افراد بسياري به يك مكان اداري با سليقه هاي مختلفي رفت و آمد مي كنند كه نياز است دكوراسيون اداري پاسخگوي همه اين سلايق باشد.

يك سري نكات درباره طراحي دكوراسيون اداري

در دكوراسيون اداري بايد از رنگ هايي استفاده شود كه باعث ايجاد پويايي در محيط شود و محيط شادي را براي كارمندان ايجاد نمايد. دكوراسيون اداري بايد به گونه اي باشد كه براي كارمندان ايجاد خستگي نكند. دكوراسيون اداري بايد به گونه اي باشد كه رنگ ديوار و كفپوش و مبلمان هماهنگي مناسبي را بايكديگر داشته باشند. يكي ديگر از نكاتي كه بايد ر دكوراسيون اداري در نظر گرفته شود اين است كه براي كارمندان پارتيشن بندي مناسبي انحام شود تا حريم خصوصي كارمندان حفظ شود.  طبق تحقيقات انجام شده دكوراسيون اداري اگر طبق اصول انجام شود مي تواند تاثير بسيار زيادي بر روي راندمان كارمندان بگذارد. دكوراسيون اداري مناسب مي تواند حس خوبي را به كارمندان منتقل نمايد حس اعتماد به نفس در كارمندان از جمله تاثيرات مثبتي لست كه دكوراسيون اداري مي تواند در كارمندان ايجاد نمايد. يكي ديگر از مواردي كه بايد در دكوراسيون اداري در نظر گرفته شود اين است كه مبلمان مناسبي براي ارباب رجوع در نظ گرفته شود تا ارباب رجوع نيز با مراجعه به اداره و يا شركت حس خوبي را از محيط دريافت نمايد. يكي ديگر از نكاتي كه بايد در دكوراسيون اداري در نظر گرفته شود نورپردازي محيط كار است. نورپردازي بايد به گونه اي در دكوراسيون اداري انجام شود كه مانع از خستگي كارمندان شود به خصوص بايد دكوراسيون اداري به گونه اي باشد كه چشم كارمندان زود دچار خستگي نشود. گروه معماري هيرادانا مي تواند در طراحي و اجراي دكوراسيون اداري در تمام مراحل در كنار شما باشد

انواع دكوراسيون اداري

دكوراسيون اداري مي تواند شيك و كلاسيك باشد و يا مدرن باشد. ولي براي  هر قسمت دكوراسيون اداري از محيط اداري نياز داريد كه از دكوراسيوني مناسب استفاده نماييد براي مثال براي اتاق مدير بهتر است از سبك كلاسيك استفاده شود. استفاده از وسايل لوكس براي دكوراسيون اداري اتاق مدير بسيار مناسب مي باشد. يكي از ديگر نكاتي كه بايد در دكوراسيون اداري ردر نظر گرفته شود اين است كه بهتر است از لوگوي سازماني و يا شركتي در دكوراسيون اداري استفاده نمي شود. براي مثال مي توان در پارتيشن اداري مي توانيد از لوگوي حكاكي شده استفاده نماييد.

براي دكوراسيون اداري همچنين بايد فضايي را براي استراحت كارمندان در نظر بگيريد تا در صورت خستگي بتوانند بر رئي آن استراحت نمايند. ايجاد كمد و قفسه مناسب در محيط كار از ديگر مواردي است كه بايد در دكوراسيون اداري در نظر گرفته شود. ايجاد قفسه و كمد باعث ايجاد نظم در محيط شده و كارمندان مي توانند دسترسي راحتي به وسايل مورد نياز خود داشته باشند. همچنين قفسه باعث زيبايي محل كار نيز مي شود

وجود گل و گياه نيز در محيط كار مي تواند دكوراسيون اداري را بسيار زيباتر نمايد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۱۴:۱۰ ] [ طراح ]

داشتن يك رستوان موفق مستلزم دارا بودن تجهيزات رستوران مناسب مي باشد. هر چه تجهيزات رستوران كامل تر باشد سرعت عمل شما و كيفيت ارائه خدمات بهتر خواهد بود. تجهيزات رستوران شامل بسياري از وسايل مي شود كه شامل وسايل پخت و پز و نگهداري و يخچالو فريزر مي باشد. درست است كه تهيه انواع مرغوب تجهيزات رستوران مي تواند بسيار پر هزينه باشد اما به دليل كيفيت بالا و سرعت خدمات مشتريان بيشتري به رستوران شما خواهند آمد. تجهيزات رستوران را بايد به گونه اي خريداري نماييد كه كم ترين نياز را به تعميرات داشته باشد. زيرا  در صورتي كه دائما تجهيزات رستوران دچار خرابي شود برروي كيفيت ارائه خدمات شما تاثير خواهد گذاشت و همچنين شما بايد دائما در حال هزينه كردن براي تعميرات تجهيزات رستوران باشيد. اين كه شما چه نوع تجهيزات رستوران را نياز داريد بستگي به نوع غذاهايي دارد كه مي خواهيد سرو نماييد و اين كه چه برندي را انتخاب نماييد بستگي به نوع نياز شما دارد ولي بهتر است همگي تجهيزات رستوران را از يك برند خريداري نماييد تا بتوانيد از تخفيف هاي آن برند بهره مند شويد. بنابراين شما قبل از تهيه انواع تجهيزات رستوران بايد با كاركرد آن ها آشنا باشيد.

نكاتي كه بايد براي خريد تجهيزات رستوران در نظر بگيريد

قبل از خريد انواع تجهيزات رستوران بايد منوي خودتان را بررسي نماييد و بر آن اساس تجهيزات رستوران را خريداري نماييد. يكي ديگر از مسالي كه بايد در خريد تجهيزات رستوران در نظر بگيريد اين است كه چه حجمي از غذا را در روز بايد آماده نماييد.

اگر تجهيزات رستوران را از يك برند خريداري نماييد بسيار به صرفه خواهد بود زيرا مي توانيد در هزينه هاي تعمير و نگهداري تجهيزات رستوران بكاهيد و همچنين از تخفيف هايي كه براي شما در نظر گرفته مي شود استفاده نماييد. يكي ديگر از نكاتي كه بايد براي تهيه تجهيزات رستوران در نظر بگيريد داشتن گارانتي تجهيزات رستوران مي باشد زيرا در صورت خرابي تجهيزات رستوران مي توانيد به راحتي از گارانتي تجهيزات رستوران استفاده نماييد

يكي از انواع تجهيزات رستوران تجهيزات مدرن رستوران مي باشد. برخي از كارهاي رستوراني كه وقت زيادي از كاركنان مي گيرد توسط تجهيزات رستوران مكانيزه قابل انجام مي باشدكه از آن دست مي توان به دستگاه اتوماتيك سرخ كن، خلال كن و پوست كن اشاره نمود كه بسيار مقرون به صرفه هستندو بسياري از كارها را در سرعت بالايي به انجام مي رساند. نمي توان ليستي از تجهيزات رستوران را براي شما بيان نمود زيرا چنان چه شما بخواهيد رستوراني ايراني داشته باشيد نياز به تهيه اجاق خطي خواهيد داشت ولي چنانچه بخواهيد يك رستوران ايتاليايي داشته باشيد بايد فر پيتزا پز را تهيه نماييد. بنابراين شما بايد با توجه به منويي كه براي رستوران در نظر گرفته ايد تجهيزات رستوران را خريداري نماييد. قبل از خريد تجهيزات رستوران بايد منوي غذايي خود را با دقت بچينيد. چنانچه براي خريد تجهيزات رستوران به راهنمايي نياز داشتيد مي توانيد با مشاوران پارسه هلدينگ مشاوره نماييد و يا براي خريد تجهيزات رستوران به سايت اين شركت مراجعه نماييد


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۱۰:۴۵ ] [ طراح ]

يكي از مشاغلي كه بسيار پر مسئوليت و پر مشغله مي باشد رستوران داري است كه نيازمند مديريتي ايده آل مي باشد. براي اين كه يك رستوران را راه اندازي نماييد تجهيزات رستوران را نياز داريد. ولي نكته اي كه بايد براي خريد تجهيزات رستوران در نظر بگيريد اين است كه مي خواهيد چه منويي را به عنوان خدمات به مشتريان ارائه نماييد. بنابراين بايد قبل از خريد تجهيزات رستوران دقيقا بدانيد كه چه غذايي را مي خواهيد ارائه نماييد و بر آن اساس خريد و تهيه انواع تجهيزات رستوران را انجام دهيد. زيرا تجهيزات رستوران داراي قيمت هاي بالايي هستند بنابراين براي تجهيزات رستوران كه نياز نداريد بايد هزينه اي اضافي را پرداخت نماييد كه بعدا نيز به آن احتياجي نخواهيد داشت. هر چه تجهيزات رستوران بيشتر و به روز تر باشد مي توانيد خدمات را با كيفيت بالاتر و با سرعت بيشتري ارائه نماييد و بنابراين مشتريان بيشتري به سمت شما جذب خواهند شد و براي مراجعات بعدي به رستوران نيز شما را فراموش نخواهند نمود و دوباره براي استفاده از خدمات شما به شما مراجعه خواهند نمود.

هر چه تجهيزات رستوران بيشتري داشته باشيد در اينده مي توانيد درآمد بيشتري را كسب نماييد.

بخش هاي اصلي كه براي رستوران داري به آن ها نياز داريد

از جمله تجهيزات رستوران كه به آن ها نياز داريد عبارت است از تجهيزات رستوران كه براي پخت و پز مورد نياز مي باشد. تجهيزات رستوران كه براي سرو غذا نياز مي باشد و همچنين تجهيزات رستوران براي سرمايش و گرمايش هواي رستوران. تجهيزات رستوران كه براي آماده سازي رستوران. كانتر رستوران و وسايل شستشو نيز از تجهيزات رستوران به حساب مي آيد.  با استفاده صحيح از تجهيزات رستوران مي توانيد از رستوران به درستي و در مسير خدمات دهي به مشتريان استفاده نماييد.

خريد تجهيزات رستوران

براي خريد تجهيزات رستوران بايد اطلاعاتي را در اين زمينه كسب نماييد تا بتوانيد بهترين نوع از تجهيزات رستوران را كه براي كار شما مناسب مي باشند را خريداري نماييد. برخي از تجهيزات رستوران ضروري بوده و براي راه اندازي رستوران حتماً بايد ان ها را تهيه نماييد. يكي از تجهيزات رستوران كه بايد حتما آن ها را تهيه نماييد تجهيزات رستوران براي پخت و پز مي باشد بنابراين بايد اجاق روميزي و يا صنعتي، پلوپز زميني، دم كن برنج و تابه گردان و گريل  و بسياري ديگر از تجهيزات رستوران كه براي پخت و پز مناسب مي باشند را بايد براي راه اندازي رستوران خريداري نماييد.

همچنين بايد براي تهيه و خريد انواع تجهيزات رستوران از جمله تجهيزات آماده سازي را تهيه نماييد. براي مثال وردنهو خميرگير و ميز دورچين، ميكسر و اسلايسر صنعتي و ميز كار استيل و اره استخوان ا زجمله تجهيزات رستوران مي باشند كه براي آماده سازي غذا مورد استفاده قرار مي گيرند و البته بسياري ديگر از تجهيزات رستوران براي آماده سازي توليد شده اند كه مي توانيد بر اساس نياز خود آن ها را خريداري نماييد. براي تهيه انواع تجهيزات رستوران مي توانيد با شركت پارسه تماس گرفته و يا به سايت شركت پارسه براي خريد و يا دريافت اطلاعات بيشتر مراجعه نماييد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۰۲:۲۵ ] [ طراح ]

اگر مي خواهيد اقدام به راه اندازي يك كافي شاپ و يا يك رستوران نماييد بهترين را اين است كه اطلاعاتي را درباره خريد انواع مورد نياز تجهيزات كافي شاپ و يا تجهيزات رستوران كسب نماييد. زيرا با توجه به منويي كه مي خواهيد براي رستوران و يا كافي شاپ در نظر بگيريد بايد تجهيزات كافي شاپ و يا تجهيزات  رستوران را خريداري نماييد. برخي از انواع تجهيزات كافي شاپ و يا تجهيزات كافي شاپ از جمله مواردي عستند كه حتماً بايد آن ها را تهيه نماييد و بدون آن ها قادر نخواهيد بود كافي شاپ  و يا رستوران را راه اندازي نماييد. ولي برخي ديگر از تجهيزات كافي شاپ و يا تجهيزات رستوران مربوط به  منويي مي باشد كه شما براي ارائه خدمات به مشتريان خود در نظر گرفته ايد.

به طور حتم هر چه تجهيزات كافي شاپ و يا تجهيزات رستوران قوي تر باشد ميزان خدمات شما افزايش خواهد يافت و مي توانيد به مشتريان بيشتري خدمات مورد نيازشان را ارائه نماييد بنابراين هر چه تجهيزات كافي شاپ و يا تجهيزات رستوران شما بيشتر باشد مشتريان بيشتري به سمت شما جذب خواهد شد. براي اين كه شما در خريد انواع تجهيزات كافي شاپ و رستوران متحمل هزينه ها زيادي نشويد بايد پيش از خريد تجهيزات كافي شاپ و يا تجهيزات رستوران اطلاعاتي را در اين زمينه به دست بياوريد تا بابت چيزي كه فعلاً به ان نياي نداريد هزينه اي را پرداخت ننماييد. شركت پارسه عرضه كننده كليه تجهيزات كافي شاپ و تجهيزات رستوران مي باشد و شما مي توانيد براي تهيه انواع تجهيزات از ما كمك بخواهيد و كارشناسان ما نيز مي توانند مشاوره خوبي را در زمينه انواع تجهيزات كافي شاپ و يا تجهيزات رستوران به شما ارائه نمايند.

براي تجهيزات كافي شاپ و تجهيزات رستوران سعي كنيد بهترين برند را انتخاب نماييد كه بتواند از عهده نيازهاي شما بر آيد. بهتر است تمام تجهيزات كافي شاپ و تجهيزات رستوران را از يك برند خريداري نماييد تا بتوانيد از خدمات پس از فروش و تخفيفاتي كه آن فروشگاه و يا برند به شما ارائه مي نمايد نيز استفاده نماييد. همچنين با خريد تجهيزات از يك برند مي توانيد از بسياري ديگر از خدمات آن برند نيز استفاده نماييد. در هزينه كردن براي خريد انواع تجهيزات كافي شاپ و تجهيزات رستوران صرفه جويي نكنيد زيرا اگر جنس بدي و نامرغوبي از محصولات را خريداري نماييد در آينده و در حين كار با مشكلات زيادي مواجه خواهيد شد و همچنين هزينه هاي زيادي را بايد بابت هزينه تعميرات و نگهداري تجهيزات رستوران پرداخت نماييد و در كل هزينه اي كه براي تعميرات پرداخت مي نماييد بسيار بيش از خريد يك محصول مرغوب خواهد بود. به هر حال پس از اين كه تجهيزات كافي شاپ و يا رستوران را خريداري نموديد بايد به خوبي از آن ها نگهداري نماييد تا در استفاده از انواع آن ها دچار مشكل نشويد. براي اطلاعات بيشتر مي توانيد باشركت پارسه تماس بگيريد و از كارشناسان اين شركت راهنمايي هاي لازم را دريافت نماييد


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۵۱:۳۶ ] [ طراح ]

اگر مي خواهيد اقدام به راه اندازي يك كافي شاپ و يا يك رستوران نماييد بهترين را اين است كه اطلاعاتي را درباره خريد انواع مورد نياز تجهيزات كافي شاپ و يا تجهيزات رستوران كسب نماييد. زيرا با توجه به منويي كه مي خواهيد براي رستوران و يا كافي شاپ در نظر بگيريد بايد تجهيزات كافي شاپ و يا تجهيزات  رستوران را خريداري نماييد. برخي از انواع تجهيزات كافي شاپ و يا تجهيزات كافي شاپ از جمله مواردي عستند كه حتماً بايد آن ها را تهيه نماييد و بدون آن ها قادر نخواهيد بود كافي شاپ  و يا رستوران را راه اندازي نماييد. ولي برخي ديگر از تجهيزات كافي شاپ و يا تجهيزات رستوران مربوط به  منويي مي باشد كه شما براي ارائه خدمات به مشتريان خود در نظر گرفته ايد.

به طور حتم هر چه تجهيزات كافي شاپ و يا تجهيزات رستوران قوي تر باشد ميزان خدمات شما افزايش خواهد يافت و مي توانيد به مشتريان بيشتري خدمات مورد نيازشان را ارائه نماييد بنابراين هر چه تجهيزات كافي شاپ و يا تجهيزات رستوران شما بيشتر باشد مشتريان بيشتري به سمت شما جذب خواهد شد. براي اين كه شما در خريد انواع تجهيزات كافي شاپ و رستوران متحمل هزينه ها زيادي نشويد بايد پيش از خريد تجهيزات كافي شاپ و يا تجهيزات رستوران اطلاعاتي را در اين زمينه به دست بياوريد تا بابت چيزي كه فعلاً به ان نياي نداريد هزينه اي را پرداخت ننماييد. شركت پارسه عرضه كننده كليه تجهيزات كافي شاپ و تجهيزات رستوران مي باشد و شما مي توانيد براي تهيه انواع تجهيزات از ما كمك بخواهيد و كارشناسان ما نيز مي توانند مشاوره خوبي را در زمينه انواع تجهيزات كافي شاپ و يا تجهيزات رستوران به شما ارائه نمايند.

براي تجهيزات كافي شاپ و تجهيزات رستوران سعي كنيد بهترين برند را انتخاب نماييد كه بتواند از عهده نيازهاي شما بر آيد. بهتر است تمام تجهيزات كافي شاپ و تجهيزات رستوران را از يك برند خريداري نماييد تا بتوانيد از خدمات پس از فروش و تخفيفاتي كه آن فروشگاه و يا برند به شما ارائه مي نمايد نيز استفاده نماييد. همچنين با خريد تجهيزات از يك برند مي توانيد از بسياري ديگر از خدمات آن برند نيز استفاده نماييد. در هزينه كردن براي خريد انواع تجهيزات كافي شاپ و تجهيزات رستوران صرفه جويي نكنيد زيرا اگر جنس بدي و نامرغوبي از محصولات را خريداري نماييد در آينده و در حين كار با مشكلات زيادي مواجه خواهيد شد و همچنين هزينه هاي زيادي را بايد بابت هزينه تعميرات و نگهداري تجهيزات كافي شاپ و رستوران پرداخت نماييد و در كل هزينه اي كه براي تعميرات پرداخت مي نماييد بسيار بيش از خريد يك محصول مرغوب خواهد بود. به هر حال پس از اين كه تجهيزات كافي شاپ و يا رستوران را خريداري نموديد بايد به خوبي از آن ها نگهداري نماييد تا در استفاده از انواع آن ها دچار مشكل نشويد. براي اطلاعات بيشتر مي توانيد با شركت پارسه تماس بگيريد و از كارشناسان اين شركت راهنمايي هاي لازم را دريافت نماييد


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۴۲:۲۱ ] [ طراح ]

اگر مي خواهيد كافي شاپ را راه اندازي نماييد به خريد انواع تجهيزات كافي شاپ احتياج داريد كه برخي از تجهيزات كافي شاپ را حتماً نياز خواهيد داشت ولي برخي ديگر از تجهيزات كافي شاپ از امكانات كافي شاپ شما محسوب مي شود كه با داشتن آن ها مي توانيد مشتريان بيشتري را جذب نماييد. شما درانتخاب تجهيزات كافي شاپ بايد بسيار دقت نماييد زيرا تجهيزات كافي شاپ داراي قيمت زيادي مي باشد و بايد براي اينكه هزينه اي اضافي پرداخت نكنيد بايد دقيقا بررسي نماييد كه كدام يك از تجهيزات كافي شاپ را نياز داريد. در ادامه به برخي از تجهزات كافي شاپ كه ممكن است مورد نياز شما باشد اشاره مي كنيم و توضيحاتي را اراه مي كنيم تا در انتخاب تجهيزات كافي شاپ بتوانيد تصيمي راحت تري بگيريد.

دستگاه اسپرسوساز يكي از تجهيزات كافي شاپ

بسياري از افراد هستند كه به شما سفارش قهوه اسپرسو خواهند داد بنابراين شما بايد يك دستگاه اسپرسوساز را به عنوان تجهيزات كافي شاپ براي كافي شاپ خريداري نماييد. سعي كنيد بهترين كيفيت را براي اين تجهيزات كافي شاپ خريداري نماييد تا در استفاده از آن دچار مشكل نشويد.

خريد يخچال فريزر

يكي ديگر از مهم ترين تجهيزات كافي شاپ كه نمي توانيد از خير ان بگذريد خريد يخچال فريزر براي كافي شاپ مي باشد. شما بايد كيك ها و ديگر نوشيدني هاي خنك را در يخچال فريزر قرار دهيدو همچنين براي نگهداري از بستني احتياج به اين نوع از تجهيزات كافي شاپ خواهيد داشت. يخچال فريزر بايد به بيرو ديد داشته باشد تا مشتريان  بتوانند يكي از انواع آن  ها را انتخاب نمايند.

بلندر صنعتي به عنوان يكي از تجهيزات كافي شاپ

براي سرو بسياري از نوشيدني هاي خنك شما به بلندر صنعتي احتياج داريد بنابراين اين نوع از تجهيزات كافي شاپ نيز بسيار مورد نياز شما به خصوص در فصل تابستان خواهد بود. براي خريد اين نوع از تجهيزات كافي شاپ بايد دقت كافي بكنيد تا بهترين نوع بلندر را خريداري نماييد تا در وسط كار خراب نشود بنابراين با پرداخت مبلغي بيشتر برندي را خريداري نماييد كه از آن اطمينان داشته باشيد.

وسايل پخت و پز به عنوان يكي از تجهيزات كافي شاپ

ممكن است شما بخواهيد در كافي شاپ برخي از غذاهاي گرم را نيز بگنجانيد بنابراين بايد تجهيزات كافي شاپ را كه براي پخت و پز مورد استفاده قرار مي گيرند را خريداري نماييد. براي مثال براي سرو صبحانه نياز داريد تا از برخي از تست ها و ساندويچ ها مخصوص صبحانه استفاده نماييد كه در اين صورت به اين نوع از تجهيزات كافي شاپ نياز خواهيد داشت.

قفسه بندي يكي از تجهيزات كافي شاپ

كافي شاپ ها از مواد مختلفي براي درست كردن منوي خود استفاده مي نمايند بنابراين براي استفاده راحت از انواع اين مواد نياز به دسترسي راحت داريد بنابراين قفسه بندي كافي شاپ از تجهيزات كافي شاپ به حساب مي آيد. همچنين مي توانيد از قفسه كافي شاپ براي قرار دادن انواع وسايل تزئيني براي دكوراسيون كافي شاپ نيز استفاده نماييد.

براي اطلاعاي بيشتر درباره انواع تجهيزات كافي شاپ مي توانيد با شركت پارسه تماس بگيريد


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۲۴:۵۰ ] [ طراح ]

اگر قصد راه اندازي يك كافي شاپ را داريد احتياج داريد برخي از تجهيزات كافي شاپ را بر حسب گستردگي كار خود تهيه نماييد. مطمئناً هر چه مقدار تجهيزات كافي شاپ بيشتر باشد شما مشتريان بيشتري خواهيد داشت ولي براي ابتداي كار بهتري است ضروري ترين تجهيزات كافي شاپ را خريداري نماييد و طبق درخواست هايي كه داريد تجهيزات كافي شاپ را در انواع مورد نياز به تدريج تهيه نماييد.

قفسه بندي و ميز كار ار مهم ترين تجهيزات كافي شاپ

يكي از تجهيزات كافي شاپ قفسه بندي كافي شاپ مي باشد كه براي دسته بندي انوع مواد مورد نياز براي تهيه انواع قهوه و يا ساير مواد از آن استفاده مي شود مزيت قفسه بندي اين است كه  مي توانيد در زمان كمي مواد مورد نياز خود رابيابيد و ديگر نياز نداريد براي جستجوي هر موادي به دنبال آن بگرديد. يكي ديگر از مزاياي قفسه بندي به عنوان تجهيزات كافي شاپ اين است كه مي توانيد بسياري از وسايل تزئيني مناسب براي فضا را استفاده نماييد.

يكي ديگر از تجهيزات كافي شاپ ميز كار مي باشد تا  بتوانيد به راحتي انواع خوراكي ها را در فضايي دلخواه بسازيد. ميز كار بايد به اندازه كافي فضا براي كار كردن داشته باشد.يكي ديگر از تجهيزات كافي شاپ كه بايد به خوبي مورد انتخاب و طراحي شود ميز و صندلي براي كافي شاپ مي باشد. ميز و صندلي را بايد به گونه اي انتخاب نماييد كه مشتريان ضمن اين كه احساس راحتي مي كنند به قدري هم راحت نباشند كه نتوانند دل بكنند. ولي بايد مشتري رغبت داشته باشد تادوباره به كافي شاپ شما بيايد.

دستگاه پز و سيستم صوتي از ديگر تجهيزات كافي شاپ

داشتن دستگاه پز از ديگر تجهيزات كافي شاپ كه بايد در يك كافي شاپ موجود باشد زيرا بسياري از افراد علاقمند به حمل پول نقد نيستند و به شما كارت بانكي براي پرداخت صورتحساب خود ارائه مي كنند پس شما اگر دستگاه نداشته باشيد براي شما يك پوئن منفي به حساب مي آيد

سيستم صوتي به عنوان يكي از مهم ترين تجهيزات كافي شاپ بايد در كافي شاپ مورد استفاده قرار بگيرد و نوع موسيقي نيز بايد با فضا تناسب داشته باشد. پخش يك موسيقي و يك سيستم نامناسب صوتي ممكن است ديگر مشتري را براي استفاده از كافي شاپ شما نكشاند.

از ديگر تجهيزات كافي شاپ مي توان به يك سينك مناسب براي شستشوي ظروف اشاره نمود. بنابراين بايد سينك مناسبي را براي كافي شاپ خريداري نماييد. عمق سينك بايد به اندازه اي باشد كه اگر تعداي ظرف در سينك جمع شد خودشان را نمايان نكنند و فضاي كافي شاپ را نا زيبا نكنند.

از ديگر انواع تجهيزات كافي شاپ كه بسيار لازم مي باشند انواع ظرف و ظروف مناسب براي كافي شاپ مي باشند كه انتخاب /انها از اهميت بسيار بالايي برخوردار مي باشد و شما بايد نوعي مناسب از ظرف و ظروف را كه مناسب دكوراسيون كافي شاپ شما باشد انتخاب نماييد. ظرف و ظروف بايد داراي كيفيت بالايي باشد تا پس از هر بار شستشو دچار خرابي هاي نشود و همچنين بايد به راحتي تميز شوند و رنگ مواد به ان ها جذب نشود

شما مي توانيد با تماس با شركت پارسه  در زمينه تهيه انواع تجهيزات كافي شاپ اطلاعات بيشتري را به شما ارائه نمايد


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۴۱:۴۶ ] [ طراح ]

روغن ترانس يا همان روغن ترانسفورماتور به عنوان يك عايق الكترونيكي در انواع ترانس عمل ميكند و وظيفه انتقال حرارت به بيرون را بر عهده دارد. براي توليد روغن ترانس نيز از روش تقطير جز به جر نفت خام استفاده ميشود. به طور كلي روغن ترانسفورماتور دو وظيفه كلي را بر عهده دارد كه اين وظايف را ميتوان عايق الكترونيكي و انتقال گرما به بيرون را ناميد. مشخصات اصلي روغن ترانس را ميتوان به مشخصات الكتريكي، مشخصات شيميايي و مشخصات فيزيكي تقسيم بندي نمود. يك روغن ترانس خوب و استاندارد بايد از ضريب دي الكتريك و ويژگي خنك كنندگي بالايي برخوردار باشد. به طور كلي روغن ترانس در انواع مختلف از خلوص و همچنين عمر طولاني برخوردار است.

خريد روغن ترانس

قبل ار آنكه خريد روغن ترانس را انجام دهيد به نكاتي كه در ادامه به آن اشاره خواهيم نمود توجه داشته باشيد. يك روغن ترانس خوب بايد از مقاومت الكتريكي بالايي برخوردار باشد. قسمت هاي مختلف ترانس همواره در معرض فرسايش و خوردگي قرار دارند كه از اين رو يك روغن ترانس خوب بايد به خوبي از فرسايش و خوردگي قسمت هاي مختلف ترانس جلوگيري به عمل آورد. طول عمر در روغن ترانس يك فاكتور بسيار مهم محسوب ميشود و هر چه روغن از طول عمر بيشتري برخوردار باشد در نتيجه نيازي به تعويض آن در كوتاه مدت نخواهد بود. خواص شيميايي روغن ترانس بايد در طول زمان ثابت باقي بماند. برخي از روغن هاي ترانس موجود خواص شيميايي خود را در طول زمان از دست ميدهند كه يك نقطعه ضعف براي آنها محسوب ميشود. در خريد روغن ترانس توجه داشته باشيد كه روغن از هيچگونه ناخالصي برخوردار نباشد. وجود ناخالصي در روغن ترانس باعث ميشود تا مشكلاتي در روانكاري و همچنين قطعات مختلف دستگاه به وجود آيد. تركيبات شيمايي مضري كه در برخي از روغن هاي ترانس وجود دارد باعث ميشود تا به قطعات آسيب زيادي وارد شود. براي خريد روغن ترانس از وجود تركيبات شيميايي مضر در روغن اطمينان پيدا كنيد تا آسيبي به دستگاه وارد نشود. آخرين نكته اي كه براي خريد روغن ترانس با قيمت مناسب در نظر بگيريد قابليت خنك كاري مناسب و جرم پايين روغن ميباشد. روغن ترانس بايد خنك كاري را به خوبي انجام داده و همچنين جرم پاييني نيز داشته باشد.

فروش روغن ترانس

فروش روغن ترانس به شركت هايي كه از انواع ترانس استفاده ميكنند بسيار زياد ميباشد. فروش روغن ترانس هم در نوع تقلبي و هم اورجينال انجام ميشود و بهتر است كه تا جاي ممكن سعي كنيد تا روغن هاي اورجينال را خريداري نماييد. فروش روغن ترانس كه در شركت پترو تجهيز روانكاران صدرا نيز انجام ميشود كه البته اين شركت تنها نوع اورجينال روغن هاي ترانس را عرضه ميكند و اگر قصد داريد تا روغن هاي اورجينال را با قيمت مناسب خريداري نماييد بهتر است اولين تماس خود را با كارشناسان اين شركت برقرار كنيد. فروش روغن ترانس در اين شركت بصورت اينترنتي نيز انجام ميشود و اگر در شهرهاي دور دست ساكن هستيد و به  فروشگاه هاي حضوري دسترسي نداريد ميتوانيد با مراجعه به وب سايت اين شركت محصول مورد نظر خود را سفارش دهيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۱۳:۱۱ ] [ طراح ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ]
.: Weblog Themes By bigtheme :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب