دارامان

سئو-طراحي سايت

سئو-طراحي سايت
نويسندگان
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 391
ديروز : 312
افراد آنلاين : 1
همه : 336330
پيوندهاي روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

تا به امروز انواع مختلفي از روانكارها وارد بازار شده اند كه هر يك براي نوع خاصي از ماشين آلات مورد استفاده قرار ميگيرند. يكي از روانكارهايي كه كاربرد بسيار زيادي در صنايع مختلف دارد روغن گردشي ميباشد. اما روغن گردشي چيست و چه كاربردي دارد؟ روغن گردشي از دسته روانكارهايي است كه در سيستم هاي بسته استفاده ميشود. روغن گردشي براي سيستم هايي كه بسته هستند و ميزان آلودگي در آنها بالا ميباشد كاربرد بسيار زيادي دارد. روغن گردشي  در سيستم هايي به همين نام يعني گردشي به كار ميرود كه از جمله اين سيستم ها بايد به جعبه دنده ها، سيستم هايي كه در آنها زنجير چرخ به كار رفته است،‌ سيستم هاي هيدروليك پرس، ياتاقان هاي ساده و همچنين دستگاه هاي نساجي اشاره نمود.

خريد روغن گردشي

سيستم هايي كه در آنها از روغن گردشي استفاده شده باشد از ميزان خورندگي بالايي برخوردار هستند كه به همين دليل در خريد روغن گردشي با قيمت مناسب بايد توجه داشته باشيد كه با كيفيت ترين نوع روغن را تهيه نماييد. روغن گردشي با كيفيت تا حد ممكن از خوردگي سيستم جلوگيري ميكند و همين موضوع ميواند عمر دستگاه را بيش از بيش افزايش دهد. يك روغن گردشي مناسب و با كيفيت بايد علاوه بر قابليت ضد سايش از خاصيت ضد اكسايش نيز برخوردار باشد زيرا اكسيداسيون نيز ميتواند در كيفيت روغن و در نتيجه دستگاه تاثير بسيار زيادي بگذارد. از ديگر نكاتي كه در خريد روغن گردشي بايد لحاظ كنيد ميزان ويسكوزيته يا گرانوري آن است. هر چه ميزان ويسكوزيته بالاتر رود در نتيجه مشكلات بيشتري براي پمپاژ روغن به وجود خواهد آمد. همچنين روانكاري نيز توسط روغن گردشي با بالاتر رفتن ويسكوزيته به خوبي و حد مطلوب انجام نميشود. بطور كلي در خريد روغن گردشي بايد توجه داشته باشيد كه اين نوع روغن بايد از ويژگي هايي همچون ضد اكسايش، ضد خوردگي و عدم تركيب شدن با آب و هوا، قابليت جدا شدن از آب و هوا و عدم تشكيل كف پايدار برخوردار باشد.

 

فروش روغن گردشي

فروش روغن گردشي در برندهاي زيادي انجام ميشود كه برخي از برندها تمامي ويژگي هاي يك روغن استاندارد را دارند و برخي ديگر  از كيفيت پايينتري برخوردار هستند. فروش روغن گردشي در برخي از برندها با قيمت بالايي انجام ميشود البته اين قيمت بالا بي دليل نيست و كيفيت بالا باعث شده تا قيمت افزايش پيدا كند. فروش روغن گردشي در فروشگاه ها و شركت هاي مختلف با تعرفه هاي متفاوتي انجام ميشود و هر شركت بنا به تشخيص خود و نوع روغن قيمت متفاوتي را در نظر گرفته است. فروش روغن گردشي در شركت پترو تجهيز روانكاران صدرا با تعرفه هاي كاملا مشخص انجام ميشود و  به راحتي و با اطمينان خاطر كامل از قيمت ها ميتوانيد خريد خود را انجام دهيد.

فروش روغن گردشي در برخي از  شركت ها و فروشگاه ها تنها محدود به يك منطقه خاص ميشود  زيرا محصولات خود را تنها بصورت حضوري بفروش ميرسانند. فروش روغن گردشي بصورت اينترنتي اين محدوديت ها را حذف كرده  است و  به راحتي ميتوان از هر شهري محصول و يا محصولات مورد نظر خود را سفارش داد و در محل دريافت نمود.

 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۴۰:۰۸ ] [ طراح ]

كمپرسور ها از تجهيزاتي هستند كه در تمامي صنايع بخصوص صنايع توليدي براي مونتاژ و فعاليت هاي ديگر مورد استفاده قرار ميگيرند. درون برخي از كمپرسور ها نوعي روغن به كار ميرود كه به آن روغن كمپرسور گفته ميشود. روغن كمپرسور در حقيقت ميتواند نقش روانكار را در دستگاه ايفا كند و از سايش و همچنين خرابي دستگاه تا حد بسيار زيادي جلوگيري كند.

خريد روغن كمپرسور

يك روغن كمپرسور مناسب  و استاندارد بايد از ويژگي هايي برخوردار باشد كه در ادامه به آنها اشاره خواهيم نمود. يكي از ويژگي هايي كه براي خريد روغن كمپرسور با قيمت ارزان بايد به ياد داشت پايداري شيميايي آن ميباشد. روغن كمپرسور بايد در برابر مواد شيمايي واكنشي از خود نشان نداده و كيفيت آن همچنان حفظ شود. حرارت و يا سرما ميتواند بر روي كيفيت روغن كمپرسور تاثيرگذار باشد كه اين موضوع را نيز بايد در خريد روغن كمپرسور به ياد داشته باشيد. روغن كمپرسور بايد از مقاومت حرارتي بالايي برخوردار باشد تا مواجهه با گرما كيفيت خود را از دست ندهد. يك روغن كمپرسور استاتدارد بايد از ميزان چكيدش پاييني برخودار باشد اما ميزان چكيدش به چه معناست؟ ميزان چكيدش پاييدن از رسوب بستن لوله ها تا حد زيادي جلوگيري ميكند. در خريد روغن كمپرسور توجه داشته باشيد تا روغني را تهيه نماييد كه از ميزان آلودگي پاييني برخوردار باشد. آلودگي پايين باعث ميشود تا از خراشيدگي قطعات و ياتاقان ها جلوگيري به عمل آيد. البته اگر خريد روغن كمپرسور را از شركت هاي معتبر مانند شركت پترو تجهيز روانكاران صدرا انجام دهيد روغني را به شما عرضه خواهند نمود كه از كيفيت بالايي برخوردار بوده و تمام ويژگي هاي نام برده شده در بالا را داراست.

فروش روغن كمپرسور

روغن كمپرسور  در هر برندي كه باشد بصورت تقلبي نيز بفروش ميرسد كه حتما بايد نسبت به اين موضوع حساسيت زيادي به خرج دهيد. فروش روغن كمپرسور به دليل اينكه برخي از شركت ها و فروشندگان تنها به دنبال كسب سود و منفعت هستند از نوع تقلبي نيز انجام ميشود كه از همين رو بهتر است تا محصولات فروشنده را مورد ارزيابي و بررسي قرار داده تا نسبت به اصل بودن آن اطمينان حاصل كنيد. اما مقايسه روغن هاي موجود در يك فروشگاه و ارزيابي كيفي آنها كار آساني نيست اما اگر خريد خود را از فروشگاه هاي اينترنتي انجام دهيد، كار بررسي براي شما راحت تر خواهد شد.

فروش روغن كمپرسور به صورت اينترنتي در كمتر شركت و فروشگاهي انجام ميشود و تنها چند شركت معتبر در كشور وجود دارند كه ميتوانيد بصورت اينترنتي محصول مورد نظر خود را خريداري نماييد. فروش روغن كمپرسور به صورت اينترنتي امكان بررسي دقيق محصول را بوجود مي آورد و به خوبي ميتوانيد پي ببريد كه روغن موجود در فروشگاه از نوع تقلبي است يا اصل. ميزان فروش روغن كمپرسور مانند ديگر روغنهايي كه براي روانكاري تجهيزات و ماشين آلات استفاده ميشود بالا است و همين فروش بالا باعث شده تا برخي افراد سودجو روغن هاي بي كيفيت را به نام روغن اورجينال به فروش برسانند كه البته اگر كمي دقت در خريد خود نشان دهيد هرگز با چنين مشكلاتي مواجه نخواهيد شد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۱۷:۳۶ ] [ طراح ]

روغن هيدروليك يكي از انواع روغن هايي است كه براي روانكاري و همچنين انتقال قدرت در هر خودرويي مورد استفاده قرار ميگيرد و از روغن هاي كاملا ضروري محسوب ميشود كه نبود آن امكان به حركت در آمدن خودرو را نا ممكن ميكند. از جمله وظايف روغن هيدروليك ميتوان به نقش روانكاري آن اشاره نمود. روغن هيدروليك ميتواند انتقال قدرت و چرخش را در بخش هاي مختلف خودرو روانتر و يا به عبارتي تسهيل كند. روغن هيدروليك نه تنها در خودروهاي سبك و سنگين بلكه در بسياري از تجهيزات و ماشين آلات صنعتي نيز كاربرد دارند. اما چه زماني بايد روغن هيدروليك را تعويض نمود؟ نشانه هايي وجود دارند كه با مشاهده آنها ميتوان پي برد كه زمان تعويض روغن هيدروليك فرا رسيده است. يكي از مهمترين علايم تيره شدن رنگ روغن هيدروليك ميباشد. تيره شدن رنگ ظاهري روغن هيدروليك به اين معنا ميباشد كه زمان تعويض روغن فرا رسيده است. دومين نشانه بوي سوختگي است. هر گاه بوي سوختگي از روغن هيدروليك را استشمام كرديد بايد نسبت به تعويض آن اقدام كنيد. از عوامل ديگري كه ميتوانند به ما هشدار دهند بايد روغن هيدروليك را نمود ميتوان به افزايش ميزان گرانوري و يا سفت شدن روغن، مات شدن رنگ روغن، وجود آلودگي در روغن بر اثر اكسيده شدن و پايين آمدن سطح روغن اشاره نمود.

خريد روغن هيدروليك

تشخيص اينكه چه نوع روغن هيدروليك براي  خودرو و يا ماشين آلات ما مناسب ميباشد كار دشواري است و بايد تجربه و تخصص در اين زمينه را داشته باشيد. براي خريد روغن هيدروليك اگر از تخصص و تجربه كافي برخوردار نيستيد ميتوانيد ابتدا مشاوره اي را دريافت نموده و سپس خريد خود را انجام دهيد. براي خريد روغن هيدروليك با قيمت مناسب  توجه داشته باشيد كه كيفيت آن ميتواند بر روي عملكرد خودرو و همچنين دستگاه تاثير داشته باشد. كيفيت روغن هيدروليك در هر برندي بالا نيست و بايد تمركز خود را بر روي اين موضوع معطوف كنيد كه آيا روغن هيدروليك مد نظر شما از كيفيت بالايي برخوردار ميباشد يا خير. خريد روغن هيدروليك بايد به صورت دوره اي انجام شود كه البته روغن هاي با كيفيت ميتوانند اين زمان را تا حد زيادي به تعويق بيندارند.

فروش روغن هيدروليك

فروش روغن هيدروليك كاري كاملا تخصصي محسوب ميشود زيرا فروشگاه و يا  شركت بايد بتواند دقيقا روغني را به مشتري عرضه نمايد كه متناسب با خودرو و يا ماشين آلات وي باشد. اما آيا شركت هايي كه امروزه در زمينه فروش روغن هيدروليك فعاليت ميكنند ميتوانند روغن مورد نظر و متناسب با نياز او را عرضه كنند؟ در جواب بايد بگوييم متاسفانه اينگونه نيست و بسياري از شركت ها قادر به عرضه روغن هيدروليك مورد نياز مشتري نيستند. اين شركت ها براي فروش روغن هيدروليك اقدام به عرضه روغن هاي نا متناسب با دستگاه و ماشين آلات نموده كه همين موضوع مشكلاتي را براي خريدار بوجود مي آورد. فروش روغن هيدروليك در شركت پترو تجهيز روانكاران صدرا نيز انجام ميشود كه البته اين شركت بر خلاف ساير شركت ها اقدام به عرضه روغن هيدروليك در برندهاي بسيار متنوع و متناسب با نياز مشتري ميكند.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۴۸:۵۳ ] [ طراح ]

 

روغن ها تنها براي استفاده در خودرو توليد نميشوند و انواع روغن مخصوص براي ماشين آلات صنعتي نيز وجود دارد كه به آن روغن صنعتي ميگويند. دستگاه هاي صنعتي زيادي وجود دارند كه هر يك از آنها به يك نوع روغن صنعتي نياز دارند. كاربرد روغن صنعتي چيست؟ روغن صنعتي را ميتوان يك نوع روانكار محسوب كرد كه استفاده از آن منجر به عدم ايجاد سايش بين قطعات دستگاه شده و از فرسايش آن ها تا حد زيادي جلوگيري ميكند. از جمله كاربردهاي روغن صنعتي ميتوان به روانكاري تجهيزات، محافظت از قطعات، برشكاري، تراشكاري، عمليات حرارتي، انتقال حرارت و همچنين انتقال نيرو اشاره نمود. روغن صنعتي از چه موادي تشكيل شده است؟ براي تهيه روغن صنعتي از دو ماده اصلي استفاده ميشود. روغن پايه و همچنين مواد افزودني دو ماده اصلي هستند كه براي تهيه روغن صنعتي مورد استفاده قرار ميگيرند. روغن پايه در واقع ماده اي است كه به شكل روغن از پالايش نفت خام حاصل ميشود. مواد افزودني نيز از موادي به شمار ميروند كه به روغن پايه براي حاصل شدن خواص فيزيكي و شيميايي اضافه ميشود. از انواع روغن صنعتي كه امروزه در بازار به فروش ميرسد ميتوان به روغن هيدروليك، روغن كمپرسور هوا، روغن زنجير، روغن انتقال حرارت، روغن ضد زنگ، روغن دنده، روغن برش، روغن بنزيني، روغن ديزلي، روغن دريايي، روغن نساجي، روغن ماشين آلات و روغن ابزار اشاره نمود.

روغن صنعتي

خريد روغن صنعتي

اولين نكته اي كه براي خريد روغن صنعتي بايد هر خريداري در نظر بگيرد نوع روغني است كه قصد دارد براي ماشين آلات استفاده نمايد. هر نوع روغن صنعتي را نميتوان براي هر تجهيزات و ماشين آلاتي استفاده نمود و روغن بايد كاملا متناسب با دستگاه باشد. دومين نكته اي كه در خريد روغن صنعتي همواره بايد مورد توجه ويژه اي قرار گيرد كيفيت آن ميباشد. كيفيت برخي از روغن صنعتي هاي موجود در بازار به گونه اي است كه براي روانكاري چندان مناسب نيستند و يا اثر آنها در عرض مدت كوتاهي از بين ميرود. خريد روغن صنعتي را تنها از مراكز و شركت هايي انجام دهيد كه بهترين و مطرح ترين برندهاي داخلي و خارجي را بفروش ميرسانند. اگر اطلاعات چنداني براي خريد روغن صنعتي نداريد ميتوانيد خريد خود را با دريافت مشاوره انجام دهيد. مشاوره قبل از خريد روغن صنعتي كه در برخي از شركت ها انجام ميشود ميتواند راهنماي بسيار خوبي براي خريدار باشد.

روغن صنعتي

فروش روغن صنعتي

شركت ها و فروشگاه هايي كه در سطح شهر پراكنده شده اند روش هاي مختلفي را براي فروش خود در نظر گرفته اند. فروش روغن صنعتي با قيمت مناسب در برخي از فروشگاه ها تنها بصورت حضوري انجام ميشود كه خريدار مجبور خواهد بود تا براي تهيه محصول خود حضورا به محل شركت و يا فروشگاه مراجعه نمايد. اما برخي از شركت ها و فروشگاه ها نيز فروش اينترنتي را نيز براي سهولت خريد در نظر گرفته اند كه كافي است تا با مراجعه به وب سايت فروشنده خريد خود را تنها با چند كليك و يا حتي تلفني انجام داد. شركت پترو تجهيز روانكاران صدرا از شركت هايي است كه فروش روعن صنعتي را بصورت اينترنتي نيز در نظر گرفته است و ميتوانيد به راحتي روغن مورد نظر خود را تهيه نماييد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۱۴:۴۷ ] [ طراح ]

 

روغن دنده صنعتي همانطور كه از نامش نيز به خوبي پيداست براي روانكاري چرخ دنده هاي به كار رفته در دستگاه ها و تجهيزات صنعتي كاربرد دارد. با كاربرد روغن دنده صنعتي ميتوان از فرسايش و همچنين صدايي كه بر اثر برخورد و سايش قطعات بوجود مي آيد تا حد بسيار زيادي جلوگيري نمود. سه عامل وجود دارد كه ميتواند در دوام وهمچنين كاركرد چرخ دنده هاي صنعتي تاثيرگذار باشد كه اين سه عامل عبارتند از رطوبت، دما و همچنين فشار. هر سه اين عامل ميتواند بر اثر گذشت زمان تاثير بسزايي را بر روي كيفيت چرخ دنده ها و دستگاه بگذارد. روغن دنده صنعتي ميتواند از تاثير گذاري اين سه عامل بر روي چرخ دنده جلوگيري كرده و فرسايش آنها را با تاخير مواجه كند.

روغن دنده صنعتي

خريد روغن دنده صنعتي

روغن دنده صنعتي در انواع مختلفي توليد ميشود كه هر يك نيز مناسب دستگاه خاصي ميباشد. براي خريد روغن دنده صنعتيبايد به اين موضوع توجه داشته باشيد كه هر روغني براي دستگاه شما مناسب نيست. دوام و كاريي روغن صنعتي بسيار مهم است و در اين بين برخي از روغن ها نسبت به ديگر برندها و مدل ها از كيفيت بالايي برخوردار هستند. ماندگاري روغن دنده صنعتي براي صاحبان صنايع بسيار مهم است زيرا هر چه روغن از ماندگاري بالاتري برخوردار باشد ديگر نيازي به تعويض مجدد آن نميباشد. خريد روغن دنده صنعتي در دوره زماني كوتاه هزينه هاي زيادي را براي صنايع بوجود مي آورد كه روغن هاي با كيفيت تا حد زيادي ميتوانند دوره زماني استفاده از روغن را تا حد زيادي افزايش ميدهند. خريد روغن دنده صنعتي را بصورت تلفني و با دريافت مشاوره كامل از كارشناسان فروش و پشتيباني شركت پترو تجهيز روانكاران صدرا انجام دهيد و در زمان و همچنين انرژي خود صرفه جويي به عمل آوريد. از مهمترين نكاتي كه در خريد روغن دنده صنعتي همواره بايد در نظر گرفت و متاسفانه برخي از خريداران توجه چنداني به آن ندارند در نظر گرفتن اين موضوع است كه آيا روغن مد نظر از نوع اصل ميباشد يا خير. با افزايش عرضه روغن هاي تقلبي در بازار خريدار همواره بايد در نظر داشته باشد كه مراكزي را براي خريد انتخاب كند كه روغن هاي اورجينال و اصلي را بفروش برساند.

روغن دنده صنعتي

فروش روغن دنده صنعتي

فروش روغن دنده صنعتي معمولا بصورت عمده انجام ميشود زيراصنايع و كارخانجات تولدي دستگاه هاي زيادي را در اختيار دارند كه هر يك به روغن مخصوصي براي روانكاري نياز دارد. هر شركتي قادر نيست فروش روغن دنده صنعتي بصورت عمده را انجام دهد زيرا بيشتر فروشندگان توانايي تامين حجم بالايي از اين روانكار را ندارند. تنها شركت هايي فروش روغن دنده صنعتي بصورت عمده را انجام ميدهند كه از شركت هاي وارد كننده انواع روانكار هستند و همچنين برندهاي زيادي از روغن صنعتي را موجود دارند. فروش روغن دنده صنعتي در اين دسته از شركت ها كه شركت پترو تجهيز روانكاران صدرا نيز جزو آنها ميباشد به دليل اينكه اين شركت ها وارد كننده محسوب ميشوند با قيمت هاي بسيار مناسبي انجام ميشود و ميتوانيد خريدي اقتصادي را تجربه نماييد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۵۴:۲۱ ] [ طراح ]

لودر به عنوان يكي از مهم ترين ماشين آلات عمراني از قطعات مختلفي تشكيل شده است كه با هماهنگي با يكديگر كار مي كنند. در صورتي كه هر يك از لوازم يدكي لودر خراب شود لودر ديگر كارايي قبل را نخواهد داشت  يا ديگر كار نمي كند و به اينن ترتيب شما نياز به تعمير لوازم يدكي لودر خواهيد داشت. براي تعمير لوازم يدكي لودر بايد به نمايندگي ها و يا تعميرگاه هاي مجاز مراجعه كنيد در غير اين صورت اگر تعمير لوازم يدكي لودر را افراد ناشي بسپاريد ممكن است به قطعه مورد نظر آسيب بيشتري برسانند و يا به دليل تعميرات غلط و غير حرفه اي باعث آسيب رسيدن به ديگر لوازم يدكي لودر شوند.

انتخاب تعمير كار و يا فروشنده لوازم يدكي لودر

هنگامي كه تعميركار حرفه اي را براي تعمير هر يك از لوازم يدكي لودر انتخاب مي كنيد وي با بررسي قسمت هاي مختلف لودر به اين نتيجه مي رسد كه كدام يك از لوازم يدكي لودر خراب است و در صورتي كه قابل تعمير باشد قطعه مورد نظر را تعمير مي كند. ولي در برخي از مواقع احتياج به تعويض قطعه مورد نظر خواهيد داشت و بايد براي تامين هر كدام از لوازم يدكي لودر به نمايندگي هاي مجاز مراجعه نماييد تا هر يك از لوازم يدكي لودر را به شكل اورجينال تهيه نماييد زيرا همه لوازم يدكي لودر متاسفانه داراي نمونه هاي غير اورجينال نيز  مي باشند  كه با استفاده از آن ها نه تنها مشكل شما رفع نمي شود بلكه مشكلات بيشتري نيز براي ديگر لوازم يدكي لودر ايجاد مي شود. هر كدام از برند هايي كه اقدام به توليد ماشين آلات سنگين مي كنند اقدام به توليد هر يك از قطعات لودر نيز مي كنند تا در صورت نياز براي خريد انواع قطعات لودر از نمونه هاي اصل قطعات لودر مناسب با برند لودر خود خريداري نماييد.

فروشگاه فروش قطعات ماشين آلات سنگين

بسياري از فروشگاه ها و شركت هاي ايراني نيز براي رفاه استفاده كنندگان از انواع ماشين الات سنگين اقدام به خريد و فروش انواع لوازم يدكي لودر  و ديگر برندهاي معتبر و اورجينال مي كنند و شما مي توانيد به مراجعه به هر يك از  ان ها هر كدام از قطعات لودر هپكو  را كه نياز داريد را خريداري نماييد. براي انتخاب فروشگاه فروش لوازم يدكي لودر و يا ساير قطعات ماشين آلات سنگين بايد از اعتبار فروشگاه اطمينان حاصل كنيد تا با پرداخت هزينه بهترين نتيجه را دريافت نماييد و لودر كارايي اوليه خود را به دست بياورد.

لودر توسط بسياري از شركت هاي بزرگ سازنده ماشين آلات سنگين ساخته مي شود. از جمله شركت هاي سازنده لودر و انواع ماشين آلات عمراني مي توان به كوماتسو، كاتر پيلار، هپكو و بسياري ديگر از شركت ها اشاره نمود كه همه اين شركت ها نيز اقدام به توليد انواع قطعات لودر با استانداردهاي لازم و با كيفيت هاي بسيار بالا نموده اند و شما براي تامين هر كدام از لوازم يدكي لودر هيچ نگراني نخواهيد داشت. براي اطلاعات بيشتر مي توانيد با فروشگاه ايران هيدروليك مركزي تماس بگيريد و يا از سايت اين فروشگاه ديدن كنيد و هر يك از لوازم يدكي لودر را كه نياز داريد سفارش دهيد


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۳۴:۴۲ ] [ طراح ]

ماشين آلات سنگين به دلايل مختلفي دچار خرابي مي شوند و ش ما نياز به تعميرات و يا تعويض آن ها پيدا مي كنيد. قطعاتي كه در اين ماشين آلات استفاده مي شوند به دلايل مختلفي خراب مي شوند يكي از دلايل آن اين است كه از قطعات دامپتراك به درستي استفاده نمي شود و به ا ين ترتيب دچار خرابي مي شود در هنگام قطعات دامپتراك شما اولين راه تان  تعمير قطعات دامپتراك توسط نمايندگي هاي مجاز برند قطعات دامپتراك مي باشد. در نظر داشته باشيد كه براي تعمير قطعات دامپتراك به جاهاي متفرقه مراجعه نكنيد زيرا آن ها ممكن است علاوه بر اينكه قطعه مورد نظر شما را به درستي تعمير نكنند ممكن است به قسمت هاي ديگر ماشي شما نيز صدمه برسانند و يا با تعمير اشتباه قطعات دامپتراك باعث شوند بر اثر مرور زمان ساير قطعات دامپتراك نيز دچار خرابي شوند. بنابراين براي تعمير قطعات دامپتراك بايد به محل ها مجاز و معتبر مراجعه نماييد تا ناچار به پرداخت هزينه هاي سنگين نشويد. قطعات دامپتراك قيمت هاي بالايي دارند و در صورت خرابي هر كدام از قطعات دامپتراك شما ممكن است متحمل هزينه هاي سنگيني بشويد.

چنانچه قطعات دامپتراك كه دچار خرابي شده باشند و قابل تعمير نباشند و يا ارزش تعمير نداشته باشد توسط نمايندكي  هاي معتبر اعلام مي شود و شما بايد قطعات دامپتراك را از نمايندگي هاي معتبر و مجاز برند مورد نظر خود خريداري نماييد.  همه قطعات دامپتراك توسط برندهاي توليد كننده ماشين هاي سنگين توليد مي شوند و دليل آن هم پشتيباني از مشتريان آن برند مي باشد. به اين ترتيب مشتريان با خيال راحت از محصولات يك برند استفاده مي كنند  و در صورت نياز هم مي توانند هر كدام از قطعات دامپتراك را كه نياز داشتند را خريداري نمايند. قطعات دامپتراك در به شكل جعلي و چيني نيز توليد مي شوند ولي نبايد براي استفاده از ماشين آلات سنگين خود از آن ها استفاده نماييد. فروشگاه ايران هيدروليك مركزي اقدام به تهيه و پخش انواع قطعات دامپتراك نموده است و شما مي توانيد  بر اساس برندي كه داريد به اين فروشگاه مراجعه كرده و قطعه مورد نظر خود را خريداري نماييد. يكي ديگر از امكاناتي كه فروشگاه ايران هيدروليك مركزي براي مشتريان خود در نظر گرفته است امكان سفارش تلفني انواع قطعات دامپتراك  مي باشد و شما مي توانيد با تماس با اين فروشگاه  مد نظر خود را سفارش داده و خريداري نماييد. البته امكان خريد انواع قطعات دامپتراك  از فروشگاه ايران هيدروليك مركزي به شكل حضوري نيز وجود دارد و مي توانيد با مراجعه به اين فروشگاه علاوه بر دريافت مشاوره از كارشناسان ما اقدام به خريد انواع قطعات دامپتراك در برند مورد نظر نماييد. كوماتسو، ليبهر، كاتر پيلار از برندهاي توليد كنند ماشين آلات سنگين مانند دامپتراك مي باشند كه قطعات دامپتراك را نيز براي رفاه مشتريان با بهترين كيفيت توليد مي كنند و به تمام كشورهاي دنيا صادر مي كنند كه اين محصورلات در كشور ما نيز نمايندگي دارد و شم مي توانيد قطعات دامپتراك را با كيفيت اصلي خود از نمايندگي هاي مجاز برند خود خريداري نماييد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۱۱:۳۳ ] [ طراح ]

بهترين راه براي تهيه انواع قطعات بابكت در صورت خرابي بابكت مراجعه به نمايندگي هاي مجاز فروش قطعات بابكت مي باشد. زيرا نمايندگي هاي مجاز فروش قطعات ماشين الات سنگين اقدام به تهيه اورجينال قطعات بابكت مي كنند و شما هيچ نگراني بابت استفاده و به كار گيري از قطعات بابكت در وسيله خود نخواهيد داشت. قطعات بابكت ممكن است قابل تعمير باشد و يا نباشد بنابراين به نمايندگي مجاز تعمير ماشين هاي سنگين مي توانيد براي بررسي مشكلات هر يك از قطعات بابكت مراجعه نماييد. اگر قطعات بابكت قابليت تعمير را داشته باشد مي توانيد اقدام به تعمير قطعات بابكت نماييد در غير اين صورت نياز به خريد قطعات بابكت خواهيد داشت. در برخي از شرايط نيز شايد قطعات بابكت براي مدتي كوتاه تعمير شود ولي به صرفه نخواهد بود

نگهداري و تعمير قطعات بابكت

خراب شدن قطعات بابكت اورجينال دليل بر پايين بودن كيفيت قطعات بابكت نيست بلكه اين قطعات نيز مانند هر وسيله ديگري بر اثر استفاده زياد مستهلك مي شود و نياز به تعمير و تعويض پيدا مي كند. همچنين استفاده نادرست از ماشين باعث خرابي زود هنگام قطعات بابكت مي شود. بنابراين براي بهره گرفتن از حداكثر طول عمر هر يك از قطعات بابكت نياز داريد از قطعات بابكت به خوبي و به درستي نگهداري نماييد. همچنين انجام سرويس قطعات بابكت يكي از راه هايي است كه مي توانيد از حداكثر عمر قطعات بابكت استفاده نماييد.

فروشگاه ايران هيدروليك مركزي نمايندگي فروش قطعات بابكت

فروشگاه هاي زيادي هستند كه اقدام به خريد و فروش انواع قطعات بابكت مي كنند ولي براي تهيه هر كدام از قطعات بابكت بايد به نمايندگي هاي مجاز مراجعه نماييد. فروشگاه ايران هيدروليك مركزي با داشتن كارشناسان خبره در زمينه انواع قطعات بابكت اقدام به فروش انواع قطعات بابكت و ديگر قطعات مورد نياز ساير ماشين الات سنگين نموده است بنابراين شما مي توانيد با مراجعه به اين فروشگاه اقدام به خريد يكي از قطعات بابكت نماييد. فروشگاه ايران هيدروليك مركزي آماده ارائه مشاوره براي خريد انواع قطعات بابكت و ديگر قطعات به شكل حضوري و غير حضوري كرده است. همچنين سايت ايران هيدروليك مركزي اقدام به ارائه اطلاعات كامل در مورد انواع قطعات بابكت نموده است و شما براي اطلاعات بيشتر مي توانيد با اين فروشگاه تماس بگيريد. همچنين شما مي توانيد با تماس با اين فروشگاه ضمن دريافت اطلاعات قطعات بابكت مورد نياز خود را سفارش دهيد تا اين فروشگاه قطعه مورد نظر را براي شما ارسال نمايد.

در هنگام مراجعه به فروشگاه ها برا تهيه انواع قطعات بابكت از اعتبار فروشگاه مطمئن شويد زيرا در صورتي كه قطعات بابكت را به شكل غير اورجينال تهيه نماييد متحمل هزينه هاي بيشتري در آينده خواهيد شد. زيرا علاوه بر اينكه قطعه غير اورجينال به سرعت خراب مي شود مي تواند به ديگر قطعات بابكت نيز اسيب وارد كند و شما نياز پيدا كنيد تا قطعات بابكت ديگري را نيز خريداري نماييد. تهيه قطعات بابكت از افراد متفرقه ميتواند شما را دچار بسياري از مشكلات نمايد كه به اين ترتيب ممكن است چند برابر قيمت قطعه اي كه مي توانستيد تهيه نماييد ناچار به هزينه كردن براي بهبود وضعيت قطعات بابكت نماييد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۱۵:۰۵ ] [ طراح ]

همه شركت هايي كه اقدام به توليد انواع ماشين هاي سنگين كردند اقدام به توليد انواع قطعات نيز كرده اند تا نيازهاي مشتريان را پاسخگو باشند. هپكو نيز يكي از شركت هاي توليد كننده انواع ماشين الات سنگين عمراني مي باشد. بيل مكانيكي، گريدر، دامپتراك و بسياري ديگر از محصولات ماشين سنگين توسط هپكو توليد مي شود. قطعات هپكو محصولات شركت هپكو مي باشد. اين شركت در توايد محصولات خود داراي كيفيت بسيار بالايي مي باشد و همچنين قطعات هپكو را در بالاترين كيفيت توليد مي كند و مي توانيد انواع آن ها را از نمايندگي هپكو خريداري نماييد. چنانچه برند ماشين سنگين شما هپكو مي باشد بهتر است از قطعات هپكو براي جايگزيني قطعات با يكديگر استفاده نماييد زيرا بسياري از محصولات تقلبي هم هستند كه به جاي قطعات هپكو به فروش مي رسند كه علاوه بر اينكه كيفيت ندارند مي توانند به ماشين سنگين شما آسيب برسانند و ساير قطعات هپكو را نيز تخريب نمايند.  در بسياري از مواقع مي توانيد قطعات هپكو را تعمير نماييد ولي در صورتي كه يكي از قطعات هپكو قابليت تعمير را توسط نمايندگي كوماتسو نداشته باشد بنابراين بايد يكي از قطعات هپكو را از نمايندگي هپكو خريداري نماييد. براي خريد قطعات هپكو بايد به نمايندگي هپكو كه به ان ها اطمينان داريد مراجعه نماييد. فروشگاه ايران هدروليك مركزي براي ارائه بهترين خدمات به استفاده كنندگان ار انواع ماشين سنگين اقدام به خريد و فروش انواع قطعات هپكو كرده است و شما مي توانيد براي خريد قطعات هپكو به فروشگاه ايران هيدروليك مركزي مراجعه نماييد و همچنين مي توانيد با مراجعه به سايت اين شركت خريد قطعات هپكو را انجام دهيد و سفارش خود را داده و قطعات هپكو كه مورد نيازتان مي باشد را خريداري نماييد. ااين شركت بدون نياز به حضور شما اقدام به ارسال انواع قطعات هپكو به ادرس شما مي نمايد

قطعات هپكو نيز مانند هر قطعه اي كه در يك ماشين  يا دستگاه استفاده مي شود به دلايل مختلفي خراب مي شود.  استفاده نادرست از قطعات هپكو و همچنين استفاده طولاني مدت از قطعات هپكو نيز باعث استهلاك انواع قطعات هپكو تسو كه در انواع ماشين آلات كوماتسو مورد استفاده قرار گرفته است باعث خرابي قطعات هپكو مي شود و باعث مي شود ماشين هپكو كارايي اوليه خود را نداشته باشد و يا ماشين ديگر از كار مي افتد بنابراين شما با خريد قطعات هپكو كه مورد نيازتان مي باشد از نمايندگي هپكو مي توانيد كاركرد اوليه ماشين را از ماشين دريافت نماييد.

هپكو علاوه بر اينكه ماشين آلات سنگين در انواع مختلف را با كيفيت بالايي ارائه مي نمايد انواع قطعات هپكو را نيز با بهترين كيفيت در اختيار استفاده كنندگان از ماشين آلات سنگين قرار داده است بنابراين شما براي استفاد از بهترين قطعات هپكو بهتر است فقط به نمايندگي هاي مجاز شركت هپكو مراجعه نماييد.

قطعات هپكو مربوط به زيربندي ماشين آلات راه سازي، زنجير بولدوزر، تيغه هاي انواع ماشين چرخ هاي جلو وعقب ماشين آلات، لوازم موتوري و دنده و شافت زنجير سفت كن و گوشه و ناخن كه هركدام وظيفه انجام كاري در ماشين هاي سنگين را دارند و همچنين بسياري ديگر از قطعات هپكو هستند كه در انواع ماشين آلات سنگين استفاده مي شود.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۵۶:۲۳ ] [ طراح ]

يكي از ماشين هاي سنگين عمراني كه توسط طناب و يا قرقره مي تواند بار را به بالا و يا پايين بياورد جرثقيل نام دارد. قطعات جرثقيل مختلفي را مي توان در جرثقيل استفاده كرد كه بايد قطعات جرثقيل را از فروشگاه هاي معتبري خريداري نماييد تا ضمن خرابي مجدد به بخش هاي ديگر جرثقيل اسيب وارد ننمايد.

جرثقيل به دليل اين ساخته شد كه بارهايي كه فراتر از بارهايي است كه انسان مي تواند جا به جا نمايد را  جا به جا كند. قطعات جرثقيل  در كل با هماهنگي با هم كار مي كنند و ميتوانند بارهاي سنگين را بارگيري جا به جا  و تخليه نمايند. بيشتر براي كارهاي ساختماني از جرثقيل استفاده مي شود. كنترل جرثقيل به دو روش امكان پذير مي باشد يكي بوسيله اپراتوري است كه در داخل كابين جرثقيل مستقر مي شود و توسط ابزار و دكمه هايي مي باشد كه ر كابين قرار دارد. روش ديگر از كنترل جرثقيل با استفاده از سيستم بي سيم مي باشد.  كه بر اساس نوع كاربرد مي توانيد يكي از انواع جرثقيل را مورد استفاده قرار دهيد. كسي كه اپراتور است وظيفه حفظ جان افرادي كه در ارتباط با جرثقيل هستند را برعهده دارد. جرثيل به شكل ثابت و يا سقفي توليد مي شود. نوع ثابت آن داراي فضاي محدودي براي حركت مي باشد و از جرثقيل سقفي براي مكان هاي مسقف استفاده مي شود.  براي نگهداري از قطعات جرثقيل سقفي احتياج داريد كمي زمان صرف نماييد ولي براي تعمير قطعات جرثقيل از نوع سقفي نياز به صرف هزينه هاي بالايي نداريد.

هر يك از قطعات جرثقيل به دلايل مختلفي امكان خرابي دارد بنابراين مي توانيد براي تعمير قطعات جرثقيل اقدام نماييد ولي در برخي مواقع تعمير قطعات جرثقيل امكان پذير نيست و يا به صرفه نمي باشد بنابراين براي تهيه قطعات جرثقيل بايد به نمايندگي هاي معتبر و يا فروشگاه هاي معتبر مراجعه نماييد. البته دلايل ديگري نيز براا خرابي هر يك از قطعات جرثقيل وجود دارد . استفاده طولاني مدت از جرثقيل خود باعث مي شود كه قطعات جرثقيل دچار خرابي شده و جرثقيل يا به درستي ديگر كار نكند و يا كلاً از كار بيفتد و در همه اين مئارد در صورت غير قابل تعمير بودن آن ها يكي از قطعات جرثقيل را كه خراب شده است را خريداري نماييد  يكي از فروشكاه هاي معتبر در زمينه خريد و فروش انواع قطعات جرثقيل فروشگاه هيدروسنتر مركزي مي باشد كه علاوه بر اينكه مي توانيد انواع قطعات جرثقيل را به شكل حضوري خريداري نماييد همچنين مي توانيد با تماس با شماره هاي درج شده در سايت فروشگاه هيدروسنتر مركزي اقدام به خريد انواع قطعات جرثقيل نماييد. در كل در خريد قطعات جرثقيل بايد دقت كنيد زيرا نمونه هاي غير اصل قطعات جرثقيل نيز در بازار با قيمت پايين تري وجود دارد كه كيفيت نداشته  و مي تواند به قسمت هاي ديگر قطعات جرثقيل آسيب برساند. فروشگاه هيدروسنتر مركزي براي رفاه حال مشتريان اقدام به وارد نمودن فروش انواع قطعات جرثقيل نموده است و شما مي توانيد قطعات جرثقيل را با هر برندي از فروشگاه هيدروسنتر مركزي خريداري نماييد


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۴۰:۵۳ ] [ طراح ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ]
.: Weblog Themes By bigtheme :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب