تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 1954
ديروز : 3718
افراد آنلاين : 7
همه : 1133549
 
نوشته شده توسط : طراح

 واتر استاپ كه نام ديگر آن نوار آب بند مي باشد نوع پوشش پلاستيكي است، كه به منظور جلوگيري از نفوذ مايعات به ويژه آب به درون شكاف هاي بتني و درزهاي آن استفاده مي شود.  از انواع واتر استاپ ها مي توان به واتر استاب هاي تزريقي، پي وي سي و واتر استاپ هاي منبسط شونده بنتونيتي اشاره كرد. امروزه استفاده از اين ماده پليمري در ساخت انواع سازه هاي بتني مانند استخر ها، تصفيه خانه ها، سيلوهاي غلات و كانال هاي آب و فاضلاب به صورت متداول در آمده است، و سبب بالا رفتن دوام و پايداري سازه هاي بتني در برابر نفوذ آب مي شود.  خريد و فروش واتر استاپ از طريق سايت انجام مي گيرد.

از مزاياي استفاده از انواع واتر استاپ ها مي توان به مقاومت كششي بسيار بالا، انعطاف پذيري، كارايي در برابر واكنش هاي قليايي و نصب آسان آن اشاره كرد.  اين نوار پليمري مانند سدي در برابر نفوذ مايعات مقاومت مي كند، و استحكام آن را بسيار بالا مي برد.  قيمت واتر استاپ با توجه به نصب آسان و مقاومت بالايي كه به سازه مي دهد، بسيار مناسب است و از اين نظر هم توانسته توجيه اقتصادي خوبي براي معماران و انبوه سازان ساختماني باشد.

براي استفاده و انتخاب صحيح واتر استاپ بايد به فاكتور هايي همچون فشار هيدروليك، نوع مفصل هاي به كار رفته در سازه، ضروريت مهار مواد شيمايي و غيره توجه داشت، تا بتوان بهترين نوع آن را براي سازه مورد نظر خود انتخاب نماييد. واتر استاپ ها از لحاظ طول و ضخامت و نوع آن ها با يكديگر متفاوت مي باشند، و هر كدام در دسته بندي خاص خود قرار مي گيرد، براي مثال واتر استاپ هاي پي وي سي در دو نوع تخت و حفره دار به فروشمي رسند، و استفاده و يا تركيب هر كدام از آن ها در برخي از سازه هاي بتني سبب استحكام دو چندان آن سازه مي شود. براي خريد اينترنتي واتراستاپ هيدروفيلي  به سايت مراجعه كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

بتن يك ملات سخت ساختماني است، كه عموما از تركيب آب، شن و ماسه و سيمان به دست مي آيد و همواره  در صنعت ساخت و ساز براي بالا بردن قدرت و استحكام آن به دنبال پيدا كردن افزودني هاي بتن مناسب مي باشند، تا بتوانند سازه هاي مقاوم تري را ارائه دهند. از گذشته تا كنون با اضافه كردن انواع افزودني هاي بتن به آن ها در پي كشف يك نوع جديد از بتن بوده اند تا علاوه بر مقاومت و چسبندگي بالا سبك هم باشد. از انواع بتن مي توان به بتن با مقاومت عادي، بتن ساده و بتن مسلح، بتن پيش نيده و بتن پيش ساخته اشاره كرد، كه هر كدام از آن ها كاربرد هاي خاص خود را دارند.  از مزاياي استفاده از افزودني هاي بتن مناسب مي توان به تسريع در روند كسب مقاومت، افزايش كارايي، طولاني كردن زما گيرش، كاهش زمان ساخت و ساز و غيره اشاره كرد. براي اطلاع از قيمت افزودني هاي بتن به سايت مراجعه كنيد.

انواع مواد هوازا، مواد كاهش دهنده آب، پلاستي سايزرها، مواد كنترل كننده، بازدارنده هاي خوردگي، افزودني هاي رنگي و ديگر مواد شيميايي و معدني را در زمره افزودني هاي بتن قرار داد.  قيمت انواع بتن بر حسب نوع و انواع افزودني هايي كه در آن به كار رفته است، بسيار متغير است، كه هر كدام كاربرد خود را دارند، براي مثال از برخي از آن ها در پي ريزي ساختمان ها، ساختن بلوك هاي بتني و غيره استفاده مي شود. روان كننده K60 ارزان در سايت موجود مي باشد.

در صنعت معماري و ساختمان سازي ساخت بتن نقشي كليدي و اصلي داشته است و مهندسين اين صنايع همواره در حال پيدا كردن يك روش مناسب براي بالا بردن قدرت چسبندگي و مقاومت بتن در برابر عوامل طبيعي همچون سيل و زلزله مي باشند، كه اين كار را عموما در آزمايشگاه هاي تخصصي خود و با افزايش و كاهش انواع مواد معدني و شيميايي انجام مي دهند تا به يك تركيب ايده آل برسند، البته تا كنون موفقيت هاي بسياري داشته اند و توانسته اند به ساختار چندين نمونه از بتن با استفاده از برخي افزودني هاي بتني دست يابند. براي خريد مكمل بتن ارزان به سايت مراجعه كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

تابلوسازي از جمله مشاغلي است، كه در زمينه تبليغات و اطلاع رساني فعاليت مي كنند، و نمونه كارهاي آن را مي توان در سر در تمامي بنگاه هاي اقتصادي، شركت هاي خدماتي، تجاري و آموزشي مشاهده كرد. اين صنعت امروزه با تحولات چشمگيري رو به رو شده است، كه از جمله تابلو هاي آن مي توان به تابلو هاي فلزي، پلاستيكي، چلنيوم و غيره اشاره كرد، و تابلو ساز با مهارت و تجربه اي كه دارد، برند هاي تجاري را در قالب نماد هايي بسيار زيبا و خيره كننده طراحي مي كند، به طوري كه در نگاه اول مشتريان را مجذوب خود مي كند، و در بالا رفتن سهم فروش آن ها بسيار موثر است. حتي برخي از مشاغل كه در زمينه هاي گوناگون فعاليت هاي تبليغاتي ندارند، براي معرفي كسب و كار خود نيازمند يك تابلو ساز حرفه اي مي باشند، تا خود را به ديگران معرفي نمايند. همان طور كه در ابتدا هم به آن اشاره شد تمامي خدمات تابلوسازي از طراحي تا متريال و نوع تابلو سفارشي در شركت هاي معتبر تابلوسازي انجام مي شود و قيمت تابلوسازي ارزان  در هركدام از آن ها با توجه به اين فاكتور ها تعيين مي شود.

تابلوسازي بسته به روش هاي انجام كار، نوع طراحي و متريالي كه در استفاده و ساخت تابلو استفاده شده است، را مي توان دسته بندي كرد، كه هر كدام از خدمات آن هم هزينه هاي جداگانه ي خود را دارد.  شركت هاي خدماتي تابلوسازي با  معرفي نمونه كار هاي طراحي شده آن ها مشتريانشان را جذب مي كنند، و در حال رقابت و پيشي گرفتن از يكديگر مي باشند، و هر كدام ار آن ها متشكل از تعدادي تابلوساز حرفه اي و با تجربه مي باشند، كه در اين صنعت تبليغاتي فعاليت مي كنند و نمونه كارهاي خود را به متقاضيان نمايش مي دهند تا روند اعتماد به آن ها ساده تر باشد.

تابلو ساز در هر شرايطي همواره در حال به روز كردن طراحي هاي خود مي باشد تا از رقباي تجاريي خود پيشي بگيرد. تمامي تابلو سازان حرفه اي همه روزه در تلاشند تا سفارشات مشتريان خود را مطابق با نظر و سليقه آن ها تحويل دهند، تا با كسب رضايت مشتري در اين بازار پر رونق جايگاه خوبي كسب نمايند. براي سفارش ساخت تابلو هاي ترمود  به سايت مراجعه كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

يونوليت سقفي يكي از محصولات صنايع پترو شيمي بوده است، كه بيشتر در سقف هاي تيرچه بلوك و دال يك طرفه استفاده مي شود. ماده اصلي تشكيل دهنده يونوليت سقفي را پلي استارين تشكيل مي دهد، كه سبب پايين آمدن وزن و راحتي نصب و اجراي آن بر روي ساختمان ها مي شود. اغلب صنعتگران اين محصول پليمري را به نام پلاستوفوم مي شناسند، كه بيشترين استفاده را در ساختمان سازي هاي مدرن و امروزي دارد. از مهمترين ويژگي هاي انواع يونوليت سقفي مي توان به عايق بودن آن در برابر صدا و حرارت اشاره كرد، كه سبب شده امروزه در ساخت و ساز هاي به كرات مورد استفاده قرار بگيرد . انواع يونوليت سقفي را در ابعاد مشخصي مي سازند، كه مي شود آن ها را به راحتي در ابعاد دلخواه ود برش داد و استفاده نمود، همچنين امكان سفارش انواع يونوليت سقفي در ابعاد دلخواه هم براي متقاضيان موجود مي باشد، كه مي تواند به صورت بلوك هاي سقفي، ورق و با دانسيته هاي مختلف توليد شوند.  براي  خريد و فروش يونوليت سقفي به سايت مراجعه كنيد.

همان طور كه در ابتدا به آن اشاره شد، انواع يونوليت سقفي را مي توان در ابعاد و اندازه هاي مختلف سفارش و برش داد، كه بيشترين استفاده در صنعت  ساخت امكان تفريحي، باشگاه ها، ويلا سازي و ساختمان سازي دارد. اما از مهمترين و منحصر به فرد ترين مزاياي آن مي توان به قيمت پايين يونوليت سقفي اشاره كرد، كه روز به روز به محبوبيت اين ماده پليمري در بين معماران و انبوه سازان ساختماني مي انجامد.

 با توجه به تمامي موارد ذكر شده اين روز ها استفاده از اين ماده پليمري و نوظهور در صنعت معماري و ساختمان سازي به بيشترين مقدار خود رسيده است، كه سبب شده بازار خريد و فروش يونوليت سقفي مانند خريد اينترنتي يونوليت سقفي 20*50*200 رونق خوبي به خود بگيرد، و به همين دليل است، كه شركت هاي خدماتي و نمايندگي هاي عرضه و پخش محصولات پليمري امكان خريد آن لاين آن را هم براي متقاضيانشان فراهم نمايد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

آموزش عكاسي حرفه اي با رينگ لايت:

در عكاسي از تجهيزات متنوعي جهت نورپردازي استفاده مي شود.به تازگي يكي از مهم ترين تجهيزات نورپردازي كه نور خيره كننده و زيبايي را به نمايش ميگذارد رينگ لايت نام دارد.

رينگ لايت ها رابط كاربري بسيار ساده اي دارند و  در صنعت عكاسي و ميكاپ و پزشكي نتايج خيره كننده اي را به نمايش گذاشته اند و تصاوير زيبايي به كمك آنها به ثبت رسيده است.

در اين مقاله به بررسي برخي از نكات مهم در استفاده از رينگ لايت و ويژگي ها و مزيبت هاي آن ميپردازيم و به صورت تئوري و عملي آنها را تشريح مي نماييم.

رينگ لايت ميكاپ نيازي به سافت باكس نداراد:

رينگ لايت داراي يك طلق ديفيوزر است،رينگ لايت ها نور سافت لايت را ارائه مي دهند كه نوري با كيفيت و نرم است كه سايه ي تند به روي سوژه ايجاد نمي كند.

تنظيم كلوين و شدت نور هوشمند:

نور رينگ لايت ها از زرد به سفيد و بالعكس قابل تغيير است.كلوين نور رينگ لايت ها از 3200 تا 5600 كلوين قابل تنظيم است كه بستگي به رنگ پوست سوژه ي شما دارد.

شدت نور رينگ لايت ها از 0 تا100 پله قابل تنظيم است و حتي نور رينگ لايت مي تواند بعنوان يك نور كمكي در عكاسي و يا ميكاپ مورد استفاده قرار بگيرد.

نورپردازي صورت (پرتره):

ميتوانيد نور رينگ لايت را از زواياي مختلف به صورت سوژه ي خود بتابانيد و نتايج بدست آمده را باهم مقايسه نماييد.

اگر نور را تنها به بخشي از صورت سوژه ي خود تابش دهيد باقي صورت تاريك به نظر مي رسد كه مي تواند  جلوه ي تصويري زيبايي را ايجاد نمايد.

تركيب نوري رينگ لايت با يك نور ديگر جلوه ي بسيار زيبايي را ايجاد مي نمايد:

نور رينگ لايت را مي توانيد با نور چراغ هاي LED و SMD نورهاي ثابت و يا پروزكتورها و فلاش ها تركيب نماييد.بعنوان مثال مي توانيد نور اصلي خودرا به روي سوژه قرار داده و نور رينگ لايت را در بك گراند تصوير قرار دهيد تا محيط پشت سوژه را پوشش داده و سايه هارا رفع نمايد.

بازتاب نور رينگ لايت در چشمان جلوه ي زيبايي را ايجاد مي كند:

رينگ لايت مي تواند در چشمان سوژه جلوه ي زيبايي به نام CATCH LIGH ايجاد كند.

اين ويژگي در عكاسي پرتره بسيار پركاربرد است.

قابليت حمل و نصب آسان:

رينگ لايت ها تجهيزاتي سبك وزن و اكثرا باتري خور هستند.در نتيجه مي توان آنها را به راحتي در يك كيف مخصوص خمل كرد.

قيمت رينگ لايت ها ارزان و مقرون به صرفه است و براي نصب رينگ لايت در استوديو  و يا سالن ميكاپ نياز به يك سه پايه رينگ لايت داريم.

نتيجه گيري:

با توجه به نكات ذكر شده مي توان فهميد كه چرا رينگ لايت ها به سرعت در حال فراگير شدن هستند.

به كار بردن خلاقيت در عكاسي و ميكاپ با رينگ لايت بسيار ساده و آسان است و پس از خريد رينگ لايت ايده آل خود به راحتي مي توانيد روش هاي خلاقانه را در اينترت پيدا نماييد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

امروزه استفاده از سيستم شوت زباله در ساخت ساختمان هاي مرتفع و مدرن به يك امر ضروري تبديل شده است، كه در رفاه و آسايش ساكنين ساختمان ها تاثير بسيار بالايي دارد. از مهمترين مزاياي استفاده از سيستم هاي دفع بهداشتي زباله ها مي توان صرفه جويي در زمان ، نيروي برق آسانسور و عدم رشد حيوانات موذي، كاهش آلودگي هاي صوتي در اثر تردد هاي  زياد، عدم توليد بوي نامطبوع زباله ها در ساختمان و غيره را نام برد. شركت هايي بسيار زيادي هستند كه در زمينه نصب و اجراي انواع سيستم هاي داخلي و خارجي شوت زباله فعاليت مي كنند، و مي توان با مراجعه به وب سايت آن ها نمونه كارهايشان را در هتل ها، برج ها، رستوران ها و بيمارستان ها مشاهده كرد، كه از معتبر ترين آن ها مي توان به شركت نخستين كار اشاره كرد، اين شركت با مناسب ترين قيمت و در كوتاه ترين زمان ممكن، توسط افراد كاردان و مجرب در اين زمينه نصب سيستم شوتينگ زباله را به روي انواع ساختمان ها انجام داد.

 از مهمترين اجزاء تشكيل دهنده سيستم شوت زباله مي توان به دريچه هاي ورودي و خروجي، كانال زباله، نازل ها، سرعت گير شوت زباله ، دستگاه كامپكتور يا همان سطل زباله اشاره كرد، كه جنس به كار رفته در ساخت اغلب آن ها از فلز آلمينيوم مي باشد، كه در برابر رطوبت و ضربه بسيار مقاوم است. هزينه هاي اجرا و پياده سازي سيستم شوتينگ زباله در ساختمان هاي مختلف متفاوت است، و عموما بر حسب مواد مصرفي، تعداد طبقات و نوع سيستم تعيين مي شود، كه البته كيفيت مواد به كار رفته در ساخت سيستم شوت زباله در عملكرد و ماندگاري آن هم بسيار تاثير گذار است.

براي خريد سرعت گير شوت زباله به سايت مراجعه كنيد. شركت نخستين كار از معتبرترين و برجسته ترين شركت هاي ارائه دهنده خدمات نصب و اجراي شوتينگ زباله مي باشد، كه مي توان سفارش اجراي سيستم دفع زباله را در وبسايت آن نصب كرد، و در كوتاه ترين زمان ممكن از اين خدمات بهره مند شد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

شوت زباله از امكاناتي است كه با استفاده از آن زباله ها به راحتي به درون سطل انتقال پيدا مي كنند. از انواع شوت زباله مي توان براي ساختمان هاي اداري و تجاري استفاده كرد. امروزه بسياري از ساختمان ها طبقات بسياري دارند كه براي انتقال زباله به بيرون از منزل بايد مسافت زيادي را صرف كرد و وقت زيادي را از افراد مي گيرد و همچنين با بردن روزانه ي زباله ها در آپارتمان ها، آسانسور و راهرو ها دچار كثيفي مي شود. همين طور بردن زباله ها هم آلودگي بصري دارد و هم باعث آلودگي و مريضي مي شود. تمام اين دلايل به علاوه ي راحتي و آسايش براي ساكنين يك ساختمان باعث شده شوت زباله بيشتر مورد استفاده قرار گيرد. براي انتقال به سايت مركز خدمات شوت زباله   به سايت مراجعه كنيد.

شوتينگ زباله از قطعات دريچه ي شوت زباله ، درب شوت زباله، كانال شوت زباله، سطل شوت زباله و سرعت گير شوت زباله تشكيل شده است. شما با انتقال زباله هاي خود به دريچه ي شوت زباله مي توانيد زباله هاي خود را به سطل زباله انتقال دهيد. دريچه هاي شوت زباله را در تمامي طبقات نصب مي كنند كه اين دريچه ها به كانالي متصل مي شوند و به سطل زباله ختم مي شوند. سطل زباله بايد ظرفيت كافي براي جمع آوري زباله را داشته باشد. براي خريد اينترنتي اجزاي شوت زباله به سايت مراجعه كنيد.

در قسمت اتاقك زباله از فشرده ساز زباله استفاده مي شود كه به اين ترتيب زباله ها فشرده مي شوند و جاي كمتري مي گيرند و همين طور محلي براي خروج شيرابه ها از سطل زباله وجود دارد كه به فاضلاب شهري راه پيدا مي كند. انواع شوت زباله بايد از جنس ضدزنگ و با دوام باشد تا آسيب پذيري كمتري داشته باشد و زباله ها باعث پوسيدگي آن نشود. در داخل شوت زباله باكيفيت از سرعت گير شوت زباله به منظور گرفتن سرعت زباله ها و جلوگيري از انفجار آن ها استفاده مي شود.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

امروزه به راحتي  مي توانيم رينگ لايت هايي با نور ايده آل و زيبايي براي فيلمبرداري،عكاسي و ميكاپ را در فروشگاه هاي اينترنتي تهيه نماييم.

همانطور كه ميدانيم نورپردازي از اصول مهم عكاسي،فيلمبرداري زنده،ميكاپ و تهيه گزارش هاي خبري و آموزشي است.

اگر به دنبال نوري درخشان با جلوه اي زيبا هستيد خريد رينگ لايت يكي از بهترين روش هاي رسيدن به آن مي باشد.

اما بعد از خريد رينگ لايت چگونه مي توانيم آنرا به گونه ي در سالن ميكاپ و يا استوديوي خود قرار دهيم كه به بهترين نحو از نور آن بهره مند شويم؟

در اين مقاله به بررسي روش هاي مرسوم در استفاده از رينگ لايت ميكاپ مي پردازيم و به برخي نكات مهم در اين باره اشاره خواهيم كرد.

1-رينگ لايت هاي رو ميزي:

برخي از رينگ لايت ها داراي  قطر كوچكي هستند كه  مي توان  آنرا به روي يك ميز مخصوص ميكاپ قرار داد.

اين رينگ لايت ها داراي يك سه پايه ي نگهدارنده ي كوچك هستند كه مي توان رينگ لايت را به روي ان قرار داد.

اين رينگ لايت ها داراي هولدر موبايل و مانت اتصال آيينه هستند كه براي امر خودآرايي بسيار مناسب هستند.

2-نصب رينگ لايت آرايشگري به روي سه پايه نور:

مي توان گفت كه مهم ترين وسيله ي نگهدارنده ي رينگ لايت،سه پايه نور يا سه پايه فلات است.

سه پايه هاي نور داراي قطر پايه و ارتفاع متنوعي هستند.حداقل ارتفاع اين سه پايه ها 2 متر و حداكثر ازرتفاع آنها 2.7 متر مي باشد

سه پايه هاي رينگ لايت قابليت تنظيم ارتفاع رينگ لايت را دارند.

اما برخي از اين سه پايه ها به گونه اي طراحي شده اند كه رينگ لايت به صورت 90 درجه در بالاي سر سوژه قرار بگيرد كه اين يك  مزيت است و هم در پزشكي و هم در آرايش و ميكاپ كاربرد فراواني دارد.

در عكاسي پرتره مي توان رينگ لايت را با دست نگهداري كرد اما اين روش تنها در عكاسي كاربرد دارد و در آرايش و ميكاپ نگهداري رينگ لايت نيازمند يك سه پايه فلات است.

رينگ لايت ها داراي امكانتي نظير،آيينه،آداپتور،درگاه USB و هولدر موبايل هستند.

زماني كه رينگ لايت را روشن مي كنيد،ميتوانيد قرار دادن هولدر موبايل و نصب موبايل در وسط حلقه ي رينگ لايت،از طريق درگاه USB موبايل خودرا شارژ كنيد.

اگر رينگ لايت شما در مكاني ثابت قرار دارد،به منظور برق رساني مي توانيد از كابل برق و آداپتور نيز استفاده نماييد.

اگر به همراه رينگ لايت خود باتري خريداري كرده ايد،ابتدا بايد آنرا بين 2 تا 3 ساعت به شارژ بزنيد و سپس از آن استفاده كنيد.

ديمر هاي رينگ لايت:

ديمرهاي رينگ لايت،شامل دو ديمر تنظيم شدت نور و ديمر كلوين نور است.

شدت نور را  از 0 تا 100 مرحله و كلوين نور را بين 3200 تا 5600 كلوين مي توان تنظيم كرد.

اين قابليت كه نور رينگ لايت را از زرد به سفيد تغيير مي دهد،معمولا داراي كارايي بيشتر در امر ميكاپ است.

اگر سوژه ي ميكاپ داراي پوستي روشن باشد بهتر است از رنگ زرد در حين ميكاپ استفاده نماييم.

در غير اين صورت مي توان از نور سفيد استفاده كرد.اگر رينگ لايت داراي ريموت كنترل از راه دور باشد تنظيمات فوق از طريق آن قابل انجام است.

استفاده از هر رينگ لايت نيازمند مطالعه ي دفترچه ي راهنما و كسب اطلاعات قبل از خريد آن است.

بنابراين قبل از تهيه ي رينگ لايت مواردي همچون قيمت رينگ لايت ،قابليت ها و اقلام همراه و قدرت نور آنرا بررسي نماييد.

 :: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۴ اسفند ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

جك برقي پاركينگ بستگي به شاخصه هاي عرض ورودي دارد تا بتوان نوع جك برقي پاكينگ را انتخاب نمود كه قابليت تحمل وزن درب را داشته باشد و همچنين مي توان مشخص نمود از درب تك لنگه و يا دو لنگه استفاده نمود و متناسب با آن وزن درب ها بر روي انتخاب نوع و خريد و  فروش جك برقي پاركينگ مؤثر مي باشد، چرا كه بايد قدرت لازم براي جابه جا نمودن درب داشته باشند.

از مهمترين ويژگي ها در جك برقي پاركينگ، اتوماتيك و روان بودن درب ها مي باشد كه با استفاده از ريموت كنترل كننده از راه دور، مي توان بر روي سرعت باز و بسته نمودن درب كنترل داشت و ديگر نياز به وارد كردن فشار فيزيكي ندارد. جك هاي برقي پاركينگ در برند و مدل هاي مختلف مانند انواع جك ريلي الكترومكانيك نايس  توليد مي شوند و وارد بازار گرديده اند و متناسب با ابعاد و وزن درب، مناسب ترين جك برقي پاركينگ را انتخاب مي كنند. به همين قيمت جك برقي پاركينگ ها بستگي به برند، مدل، مشخصات فني و كيفيت آنها دارد و باعث متمايز شدن جك هاي برقي گشته است.

هنگام خريد هر يك از انواع جك برقي پاركينگ ، بايد به نكات مرتبط به نحو? عملكرد جك، كيفيت قفل برق، برخورداري از قفل كليد دستي، عدم ايجاد سر و صدا، وجود ريموت كنترل، حداكثر زاويه باز شدن لنگه هاي درب، حداكثر وزن قابل تحمل هر لنگه درب، برخورداري از قابليت دو سرعته، برخورداري از سيستم تشخيص مانع، برخورداري از سنسور چشمي و فلاشر و در نهايت وجود گارانتي توجه نمود تا نتيج? خريد، با رضايت مندي همراه باشد و باعث جذب مشتريان بيشتر گردد.

تمام جك برقي پاركينگ كه توليد مي شوند بر اساس ميزان مشخص وزن، طراحي ساخته مي شوند تا كارايي خود را متناسب با شرايط كلي حفظ نموده و باعث ماندگاري بالاي جك گردد و دچار مشكل و عيب نگردند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۴ اسفند ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

درب هاي اتوماتيك شيشه اي به مرور جايگزين درب هاي قديمي شده اند و در سازه هاي بزرگ كه ميزان رفت و آمد در آنها زياد ميباشد اين درب ها كاربرد بسيار زيادي پيدا كرده اند. درب اتوماتيك شيشه اي از دو  جهت حائز اهميت است كه اتوماتيك و شيشه اي بودن درب ها ميباشد. اتوماتيك بودن درب كار را براي افرادي كه به ساختمان رفت و آمد ميكنند را بسيار راحت تر كرده است و نيروي انساني كه بدين منظور يعني باز و بسته كردن درب ها استفاده ميشود را به صفر ميرساند. درب هاي قديمي كه با نيروي انساني باز و بسته ميشوند ممكن است باعث ترافيك انساني به هنگام ورود و خروج شوند و نميتوان تصور كرد كه از اينگونه درب ها در سازه هاي پر جمعيت و پر رفت و آمد استفاده نمود. چشمي و سنسور اين درب ها بلافاصله بعد از مشاهده فرد درب را براي او باز خواهد كرد و بعد از خروج نيز درب را ميبندد و اين كار را ميتواند بارها و بارها انجام دهد كه در نتيجه خبري از ترافيك انساني در مقابل درب نخواهد بود. براي مراجعه به قسمت مركز فروش درب اتوماتيك شيشه اي از طريق لينك اقدام كنيد.

درب اتوماتيك شيشه اي بسيار زيبا هستند و ميتوانند جلوه ظاهري خوبي را براي ساختمان بوجود آورند. درب هاي شيشه اي را عمدتا شيشه تشكيل داده اند كه شيشه نيز به خودي خود بسيار زيبا ميباشد. شيشه ها همچنين ديد خوبي را از بيرون و همچنين داخل ساختمان بوجود مي آورند كه در حفظ امنيت ساختمان نقش مهمي دارند.

در تابستان و يا زمستان كه هر رفت سرما و گرما به اوج خود ميرسد درب هاي اتوماتيك شيشه اي مانند انواع درب اتوماتيك شيشه اي يونيك  اين امكان را ايجاد ميكنند تا ميزان خروج انرژي به حد اقل خود كاهش يابد. اين درب ها بدون درز هستند و بلافاصله بعد از ورود و خروج نيز باز و بسته ميشوند كه از خروج انرژي جلوگيري ميكنند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۴ اسفند ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]