تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 1381
ديروز : 3224
افراد آنلاين : 10
همه : 1154123
 
نوشته شده توسط : طراح

اگر مي خواهيد از مكاني به مكاني ديگر نقل مكان كنيد يكي از بزرگ ترين دغدغه هاي شما اسباب كشي خواهد بود. بنابراين به دنبال يك اتوبار خواهيد بود كه با بيشترين دقت اين كار را براي شما انجام دهند. ممكن است بخواهيد از خدمات اتوبار براي داخل شهر استفاده نماييد يا بخواهيد از خدمات اتوبار براي انتقال اسباب و اثاثيه از شهري به شهري ديگر استفاده نماييد. در هر دو صورت بايد به دنبال يك اتوبار باشيد كه بتواند بدون هيچ خسارتي كار اسباب كشي را براي شما به انجام برساند. بسياري از شركت هاي اتوبار علاوه بر اين كه وسايل شما را از نقطه اي به نقطه اي منتقل مي كند بسياري ديگر از خدمات را نيز به شما ارائه مي نمايد براي مثال شما مي توانيد جمع آوري كليه وسايل خود را به اتوبار بسپاريد و خودتان نظاره گر باشيد و با خيالي آسوده و بدون هيچ خستگي شاهد جا به جايي وسايل خود باشيد.

نكاتي كه اتوبار بايد رعايت كند

كارگراني كه براي يك اتوبار كار مي كنند بايد وسايل شما را به مانند وسايل خود دانسته و از ان ها به خوبي مراقبت نمايند. يك اتوبار بايد داراي رانندگاني باشد كه بداند در قسمت هايي مانند سرعت گير به گونه اي حركت نمايد كه آسيبي به وسايل وارد نشود. به خصوص براي مسيرهاي طولاني مانند اسباب كشي از شهري به شهري ديگر بايد راننده يك اتوبار هر چند كيلومتر يك بار بايستد و وضعيت بار را چك نمايد و در صورت بروز هر گونه مشكلي وسايل را در سر جاي خود محكم نمايد تا اسباب و اثاثيه بدون هيچ مشكلي به مقصد برسد.

داشتن تخصص و تجربه لازم براي يك اتوبار تضمين كننده كار آن ها است بنابراين براي انتخاب اتوبار به گونه اي انتخاب را انجام دهيد كه كارگران مجموعه داراي تجربه كافي در زمينه اسباب كشي باشند. اتوبار بايد در خصوص وسايل مشتري امانت دار بوده و به خوبي از آن ها مراقبت نمايد به خصوص اسباب و اثاثيه شكستني را بايد به طور ويژه اي بسته بندي و در بار قرار دهند. يكي ديگر از خصوصيات اتوبار اين است كه اتوبار بايد داراي ماشين هاي مناسبي براي انواع بارها باشد تا بتواند انواع وسايل را به خوبي در ماشين جاي دهد. اتوبار بايد وسايل را به گونه اي بسته بندي نمايد كه در صورتي كه ماشين اتوبار تكان هاي كمي خورد در نتيجه بارها به هم برخورد نكنند بنابراين بايد نحوه بسته بندي بار به گونه  اي باشد كه وسايل به هم برخورد نكرده و سالم بمانند. اتوبار آزادي يكي از اتوبارهاي شهر تهران مي باشد كه با رعايت همه اصول باربري اقدام به اسباب كشي از محله اي به محله اي ديگر در كم ترين زمان ممكن مي نمايد. يكي ديگر از خدمات اتوبار ازادي باربري از شهري به شهري ديگر مي باشد.  اتوبار آزادي با داشتن تجربه در زمينه انواع اسباب كشي بهترين خدمات را با بهترين كيفيت در كمترين زمان به شما ارائه مي نمايد. شما مي توانيد با مراجعه به سايت اتوبار آزادي اطلاعات لازم را در اين زمينه كسب نماييد.

 


:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

ميدرنج از انواع بلندگوهايي است كه در نصب سيستم صوتي خودرو مورد استفاده قرار ميگيرد و از قابليت تفكيك صدا برخوردار نميباشد. افرادي كه از سيستم صوتي خودرو استفاده ميكنند به خوبي ميدانند كه هر بلندگويي قادر به پخش ۳ نوع صدا ميباشد كه به آنها صداي زير، صداي وسط و همچنين صداي بيس ميگويند. ميدرنج بر خلاف ساير بلندگوها از قابليت پخش اين ۳ نوع صدا برخوردار نميباشد و در هنگام استفاده از آن بايد ساب ووفر و با تيونر نيز در كنار آن نصب شود. استفاده از ميدرنج در كنار يك ساب ووفر و همچنين تيونر ميتواند خروجي با كيفيت تري داشته باشد.

ميدرنج ميتواند صداي موزيكاله تر و ريتميك تري را توليد كند كه همين موضوع گوش دادن به موسيقي را بسيار لذت بخش ميكند. ميدرنج از نصب بسيار بهتر و آسانتري نسبت به ساير بلندگوها برخوردار است كه فرايند نصب را براي نصاب راحت تر ميكند.

راهنماي خريد ميدرنج

براي خريد ميدرنج اول از هر چيز بايد به ياد داشته باشيد كه ميدرنجي را انتخاب كنيد كه با ساير بلندگوها تناسب داشته باشد. معمولا انتخاب ميدرنج متناسب با ساير بلندگوها كار تخصصي است كه نيازمند تجربه چندين ساله ميباشد. براي انتخاب ميدرنج متناسب بهتر است تا به سراغ افرادي برويد كه در زمينه فروش و نصب سيستم صوتي خودرو فعاليت ميكنند و از چندين سال سابقه برخوردار هستند.

مورد ديگري كه در خريد ميدرنج بايد به آن توجه داشته باشيد برند آن ميباشد. برند ميدرنج را بهتر است از ميان برندهاي مطرح انتخاب كنيد. امروزه شركت هاي زيادي وجود دارند كه در زمينه توليد ميدرنج در سراسر جهان فعالت ميكنند كه بايد گفت تمامي اين برندها نميتوانند صداي با كيفيت و آنچه كه مد نظر داريد را ارائه دهند. پس دقت داشته باشيد كه ميدرنج در برند هاي مطرح جهاني را تهيه كرده و از خريد ميدرنج هايي كه شناخته شده نيستند خودداري كنيد. اگر يك بررسي از چندين فروشنده انجام دهيد متوجه خواهيد شد كه كدام برند يا برندهاي ميدرنج مناسب ميباشد.

 

اگر برند ميدرنج  با برند دستگاه پخش خودروي شما تناسب داشته باشيد در نتيجه صداي بهتري توليدخواهد شد. امروزه برخي از شركت هاي فعال در زمينه توليد سيستم پخش خودرو انواع بلند گو و ميدرنج را نيز توليد ميكنند كه ميتوانيد ميدرنج و سيستم پخش را از يك برند در نظر بگيريد.

در خريد ميدرنج به قيمت ها توجه داشته باشيد زيرا ميدرنج با يك برند در هر فروشگاهي با يك قيمت متفاوت بفروش ميرسد. قيمت ميدرنج را از چندين فروشگاه جويا شده و سپس خريد خود را از فروشگاهي انجام دهيد كه بهترين و منصفانه ترين قيمت را پيشنهاد ميدهد. هزينه نصب نيز در قيمت ميدرنج تاثير گذار است. ميدرنج از يك سري مراحل نصب و همچنين تنظيم برخوردار است كه بابت اين فرايند بايد مبلغي را به نصاب و فروشنده بپردازيد. فروشگاه نيك سيستم مي تواند مشاوره هاي لازم را به شما ارائه نمايد.

ميدرنج را بصورت اينترنتي نيز ميتوانيد خريداري كنيد. فروشگاه اينترنتي ميتواند بهترين گزينه پيش روي شما براي خريد ميدرنج باشد. با خريد ميدرنج از فروشگاه اينترنتي دست شما باز خواهد بود تا بتوانيد با مقايسه اطلاعات هر يك از ميدرنج ها بهترين و مناسبترين نوع آنرا تهيه نماييد.

 :: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

آمپلي فاير از تجهيزاتي است كه بمنظور تقويت كردن صدا مورد استفاده قرار ميگيرد و قادر است تا قدرت صداي خروجي سيستم هاي صوتي را تا حد زيادي افزايش دهد. آمپلي فاير در برخي از دستگاه هاي پخش بصورت تو كار تعبيه شده است. آمپلي فايرهايي كه براي تقويت صداي دستگاه پخش خودور طراحي ميشوند از معروفترين نوع آمپلي فاير هستند و بيشتر افرادي كه علاقمند به پخش موزيك با صداي با كيفيت و قدرتمند در داخل خودروي خود هستند از اين نوع آمپلي فاير بهمراه بلند گو استفاده ميكنند. تفاوت قدرت صداي خروجي بلندگوها را  قبل و بعد از نصب آمپلي فاير بخوبي احساس خواهيد كرد.

در استفاده و نصب آمپلي فاير بايد نكاتي را مد نظر قرار دهيد تا بتوانيد يك خروجي مناسب و استاندرد دريافت كنيد. بيشتر مردم و همچنين افرادي كه در زمينه فروش سيستم صوتي خودرو فعاليت ميكنند معمولا سيستم متشكل از يك ساب ووفر به همراه دو باند را مد نظر قرار ميدهند. براي اين نوع سيستم صوتي بهتر است تا از دو آمپلي فاير جداگانه براي دو بلندگو و همچنين ساب ووفر استفاده شود كه البته اين كار دو دليل دارد. دليل اول امكان تفكيك كردن تنظيمات باند از آمپلي فاير ميباشد. در اين حالت ميتوانيد تنظميمات آمپلي فاير ساب ووفر و همچنين باند ها را به صورت جداگانه انجام دهيد. اما اين كار چه فايده اي دارد؟ تنظيم جداگانه آمپلي فاير ساب ووفر و همچنين بلندگوها ميتواند باعث شود تا كيفيت صداي به مراتب مطلوب تر و با كيفيت تري دريافت كنيد. دومين دليل براي استفاده از دو آمپلي فاير اين است كه اگر در هر صورت يكي از آمپلي فايرها از كار افتاد كل سيستم صوتي اتومبيل شما از كار نخواهد افتاد. در صورت بروز اين مشكل تنها امكان دارد تا بخشي از سيستم صوتي غير فعال شود و تمام بلندگوها از كار نخواهند افتاد.

براي خريد آمپلي فاير بايد توان خروجي آن را به دقت مد نظر قرار دهيد زيرا توان خروجي بايد كاملا متناسب با توان خروجي بلندگوها و ساب ووفر باشد. بهتر است انتخاب آمپلي فاير متناسب با بلندگوها را به افرادي كه در اين زمينه تخصص و تجربه دارند بسپاريد. هر چه تناسب ميان توان خروجي يا همان وات آمپلي فاير با بلندگوها بيشتر باشد در نتيجه بازدهي مناسبتري را دريافت خواهيد كرد.

از نكات بسيار مهم ديگري كه براي خريد آمپلي فاير بايد لحاظ كنيد گين آن ميباشد. برخي تصور ميكنند كه گين همان تنظيم ولوم براي آمپلي فاير است بلكه اين طور نيست و گين مقدار ولتاژ وارد شده به آمپلي فاير ميباشد كه اين ولتاژ بايد هماهنگ باشد تا صداي با كيفيت و خوبي را بگيريد. تنظيم گين به اين آساني نيست و بايد توجه داشته باشيد كه اين كار را به افراد متخصص و با تجربه بسپاريد. عدم توجه به اين موضوع ميتواند آسيب زيادي را به سيستم صوتي و بلندگوهاي خودرو شما وارد كند.

آمپلي فاير بايد از برندهاي خوب و با كيفيت باشد زيرا  حتي اگر تنظيمات به درستي اعمال شود باز هم صداي خوبي از سيستم صوتي دريافت نكنيد. همانطور كه پيشتر نيز گفته شد انتخاب آمپلي فاير مناسب را به افراد متخصص و با تجربه واگذار كنيد تا با مشكلاتي كه ممكن است بوجود آيد مواجه نشويد. فروشگاه نيك سيستم مي تواند راهنمايي هاي بيشتري را به شما ارائه نمايد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

بلبرينگ يكي از مهم ترين اختراعات بشر

مهم ترين دليل اختراع بلبرينگ كه يكي از مهم ترين و كاربردي ترين اختراع بشر بود  اين بود كه اجسام در هنگام كار كردن بر روي هم دچار سايش مي شوند و بر اثر سايش قطعات مختلف بر روي هم است كه قطعات در دستگاه هاي مختلف به حركت در مي آيند. ولي ايرادي كه در اين بين وجود دارد اين است كه قطعات بر اثر سايش دچار استهلاك مي شوند و بنابراين دستگاه خراب مي شود و نياز به تعمير و هزينه هاي هنگفت براي تعمير پيدا مي كند. بلبرينگ به عنوان واسطه اي در بين قطعات كار مي كند و نيروي دو قطعه را بدون اين كه بر روي هم ساييده شوند به يك ديگر منتقل مي نمايد.

بلبرينگ از سه قسمت اصلي تشكيل شده است كه لايه خارجي و لايه داخلي و يك شيار در اين بين از قسمت هاي تشكيل دهنده بلبرينگ مي باشند. نيرو توسط دستگاه به لايه خارجي وارد مي شود و يك شيار كه ساچمه هايي در آن قرار گرفته است نيرو را به لايه داخلي منتقل مي نمايد و به اين ترتيب قطعه شروع به حركت مي نمايد. بلبرينگ در انواع مختلفي وجود دارد كه براي انواع دستگاه ها بايد يكي از انواع بلبرينگ را انتخاب نمود. بلبرينگ مي تواند نيرو را در اندازه هاي مختلفي تحمل نمايد و همچنين نيرو مي تواند به شكل محوري و شعاعي به بلبرينگ وارد شود كه بايد اين انتخاب بر اساس نوع دستگاه انجام شود. در صورتي كه نيرويي بيش از نيروي قابل تحمل بلبرينگ به آن وارد شود ساچمه هايي كه در شيار بلبرينگ قرار گرفته اند دچار خرابي و يا شكستگي مي شوند و بايد اقدام به تعويض و يا تعمير بلبرينگ نماييد. بنابراين در خريد بلبرينگ براي دستگاه مورد نظر بايد همه نكات لازم را در نظر بگيريد.

نگه داري از بلبرينگ

شما براي اين كه از حد اكثر عمر بلبرينگ براي دستگاه استفاده نماييد بايد از آن به خوبي نگه داري نماييد. پس از اين كه بلبرينگ مناسب را براي دستگاه انتخاب نموديد بايد در زمان هاي مناسبي آن را روانكاري نماييد. روانكارهاي مختلفي در بازار به منظور روانكاري انواع بلبرينگ در مكان هاي مختلف توليد شده است كه ما با انتخاب يكي از مناسب ترين آن ها براي دستگاه مي توانيد از حد اكثر عمر بلبرينگ استفاده نماييد. براي مثال اگر از بلبرينگ در محيطي مرطوب استفاده مي نماييد بايد از روانكار مناسب براي آن استفاده نماييد.

خريد بلبرينگ

شما مي توايد بلبرينگ را به شكل حضوري خريداري نماييد و يا اين كه مي توانيد با مراجعه به سايت هاي معتبر اينترنتي اقدام به خريد بلبرينگ نماييد كه در هر صورت بايد از مشورت با مشاوران و كارشناسان استفاده نماييد تا بتوانبد بهترين بلبرينگ را براي دستگاه و يا ماشين خود انتخاب نماييد. با مراجعه به سايت فروشگاه بلبرينگ شكرالهي مي توانيد اطلاعات زيادي را در زمينه خريد انواع بلبرينگ كسب نماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر مي توانيد با شماره هاي درج شده در سايت تماس بگيريد همچنين مي توانيد بلبرينگ مورد نياز خود را در اين سايت سفارش و خريداري نماييد:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

يكي از انواع بلبرينگ، بلبرينگ شيار عميق مي باشد كه كاربرد بسيار زيادي نيز در صنعت دارد. طراحي بلبرينگ شيار عميق ساده بوده و مي تواند با سرعت هاي بالا و با قدرت زيادي كار كند كه همه اين ها از مزاياي بلبرينگ شيار عميق مي باشد.

بلبرينگ شيار عميق يك طرفه

در بلبرينگ شيار عميق شياري كه ساچمه ها در آن قرار گرفته اند داراي عمق زيادي بوده و ساچمه ها با شياري كه در آن قرار گرفته اند تناسب بسيار زيادي دارند. بلبرينگ شيار عميق مي تواند به غير از بارهاي شعاعي بارهاي محوري را نيز تحمل نمايد.

بلبرينگ شيار عميق در دو سمت خود داراي كاسه نمد فلزي و لاستيكي مي باشند. بلبرينگ شيار عميق كه داراي كاسه نمد هستند در آن ها گريس پر شده است. به دليل وجود گريس در بلبرينگ شيار عميق كه داراي گريس مي باشد قابليت شستشو براي آن ها وجود ندارد. بلبرينگ شيار عميق با كاسه نمدي عموماً داراي پسوند در يك سمت وz2 در سمت ديگر مي باشد. كاسه نمدها با حلقه داخلي بلبرينگ شيار عميق داراي فاصله مي باشد و زماني مي توان از آن ها استفاده نمود كه حلقه داخلي در حال چرخش باشند. اگر حلقه بيروني در بلبرينگ شيار عميق بچرخد امكان نشت گريس از آن وجود دارد.

مدل ديگري از كاسه نمد موجود مي باشد كه اصطكاك كمي توليد مي كند به نحوي كه سرعت نمد با بلبرينگ يكي مي شود. اين نوع از بلبرينگ شيار عميق با پسوند RZ بوده داراي يك لاستيك مصنوعي بوده كه به وسيله يك واشر كه از جنس فلز مي باشد تقويت مي باشد.  كاسه نمد در اينجا فاصله بسيار كمي با حلقه داخلي دارد و به اين ترتيب خاصيت آب بندي بسيار بالايي دارد. اين نوع از بلبرينگ شيار عميق بين دماي -40 درجه تا 120 درجه سانتي گراد كار مي كند. اين نوع كاسه نمد باعث سرعت پايين تري در بلبرينگ شيار عميق مي شود.

بلبرينگ شيار عميق دوتايي

در صورتي كه نياز باشد تا بار زيادي توسط بلبرينگ شيار عميق تحمل شود بايد از دو عدد بلبرينگ شيار عميق استفاده شود. اين نوع از بلبرينگ شيار عميق در هنگام ساخت با يكديگر تطابق پيدا مي كنند. به نحوي در ه ماهنگي با يكديگر كار مي كنند كه ديگر در اين بين نيازي به حلقه هاي فاصله گذار اضافي نخواهد بود.

اين كه بلبرينگ شيار عميق چه كاربردي دارد مي تواند در سه حالت قرار داده شود.

يكي از انواع قرار گيريد بلبرينگ شيار عميق پشت سر هم مي باشد كه با پسوند DT مشخص مي شوند در اين صورت بار محوري از يك سمت بر بلبرينگ شيار عميق وارد مي شود. يكي ديگر از مدل هاي قرار گيري بلبرينگ شيار عميق پشت به هم مي باشد كه پسوند آن ها با DB مي باشدو بار به شكل نيروي محوري از دو سمت به بلبرينگ شيار عميق دوتايي وارد مي شود.  اين نوع از بلبرينگ شيار عميق داراي استحكام بسيار بالايي مي باشد. براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به سايت فروشگاه بلبرينگ شكرالهي مراجعه نماييد:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

از وسايلي كه براي بريدن و تكه تكه كردن مواد غذايي و گوشت در آشپزخانه هاي خانگي، رستوران ها و همچنين قصابي ها مورد استفاده قرار ميگيرد چاقو ميباشد. چاقو در انواع مختلفي توليد ميشود كه در اين بين برخي از برند هاي چاقو از محبوبيت بالاتري برخوردار هستند. يكي از بهترين برندهاي چاقو كه مردم علاقه زيادي به خريد آن دارند چاقو حيدري ميباشد. چاقو حيدري از استاندارد ترين چاقوهاي موجود در بازار به شمار ميرود كه طراحي و ساختار بي نظيري دارد.

انواع چاقو حيدري

انواع چاقو حيدري تا كنون توليد شده است كه تمام مدل هاي عرضه شده در بازار نيز از كيفيت و زيبايي بي نظيري برخوردار هستند. انواع چاقو حيدري كه تا كنون توليد شده است از ويژگي هاي زيادي برخوردار هستند كه در ادامه به اين ويژگي ها اشاره خواهيم نمود. انواع چاقو حيدري داراي تيغه فولادي هستند كه اين تيغه فولادي خود مزيت هايي را به همراه دارد. تيغه فولادي انواع چاقو حيدري باعث ميشود تا علاوه بر برندگي بالا امكان تيز كردن چند باره را نيز داشته باشند. انواع چاقو حيدري از ساختار مناسب و استانداري برخوردار هستند كه همين موضوع باعث شده تا به راحتي در دست جاي گيرد و در هنگام كار دست را اذيت نكنند.

خريد چاقو حيدري

خريد چاقو حيدري از فروشگاه هاي زيادي امكان پذير است زيرا اين برند چاقو محبوبيت بالايي دارد و فروشگاه ها به دليل تقاضاي بالا همواره اين برند از چاقو را موجود دارند. اما توجه داشته باشيد كه چاقو حيدري از نوع تقلبي نيز در فروشگاه ها عرضه ميشود كه قابل مقايسه با نوع اصلي نيستند. براي خري چاقو حيدري فروشگاهي را انتخاب كنيد كه قابل اطمينان باشد. اما پس از اينكه  موفق به يافتن فروشگاه مورد اطمينان براي خريد چاقو حيدري شديد بايد به اين موضوع توجه داشته باشيد كه چاقوي متناسب با نياز خود را تهيه نماييد. اگر چاقو حيدري را براي خرد كردن پياز و يا سبزيجات نياز داريد بايد نوع كوچك آنرا خريداري نماييد. اما براي خريد چاقو حيدري مناسب براي گوشت ميتوانيد نوع بزرگ آنرا انتخاب نماييد.

يك نكته بسيار مهم بعد از استفاده از چاقو حيدري را حتما بايد به ياد داشته باشيد. بعد از هر بار استفاده از چاقو حيدري حتما آنرا خشك نموده و با روغن چرب كنيد تا از زنگ زدگي و فرسودگي تيغه جلوگيري  شود و چاقو عمر و دوام بالايي داشته باشد.

قيمت چاقو حيدري

قيمت چاقو حيدري نسبت به اندازه آن متفاوت ميباشد. هر چه چاقو حيدري از ابعاد بزرگتري برخوردار باشد در نتيجه قيمت بالاتري نيز خواهد داشت. قيمت چاقو حيدري كه بصورت ست و يا مجموعه كامل بفروش ميرسد نيز متفاوت است و بالاتر ميباشد. البته توصيه ميشود كه چاقو حيدري را به صورت ست كامل تهيه نماييد زيرا در اين صورت  خريدي مقرون به صرفه خواهيد داشت و همچنين ميتوانيد از آن براي خرد كردن انواع مواد غذايي از جمله گوشت، سبزيجات، ميوه جات و موارد ديگر استفاده نماييد. همچنين قيمت چاقو حيدري از ساير برندهاي چاقو بخصوص خارجي بسيار مناسب تر و منصفانه تر ميباشد.  فروشگاه اينترنتي ليون ايران گزينه ي مناسبي براي خريد مي باشد .:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

نمايي كه از ورق كامپوزيت آلومينيومي در آن استفاده شده باشد به آن نماي كامپوزيت مي گويند. پوشش در اين نوع از نماي كامپوزيت از پنل هايي آلومينيومي تشكيل شده است. 

كاربرد نماي كامپوزيت

يكي از موارد استفاده از نماي كامپوزيت نماي بيروني ساختمان مي باشد. همچنين با استفده از نماي كامپوزيت مي توانيد نماي ساختمان را بازسازي نماييد. دكوراسيون ديوار داخلي، سقف ها و آشپزخانه و تراس از جمله مكان هايي مي باشند كه مي توان براي آن ها از نماي كامپوزيت استفاده نمود. يكي ديگر از موارد استفاده از نماي كامپوزيت براي دكوراسيون داخلي فروشگاه ها مي باشد. براي تابلو هاي تبليغاتي نيز مي توان از نماي كامپوزيت بهره گرفت. براي نماي مكتن هايي همچون فرودگاه ها و بيمارستان  ها نيز مي توان از نماي كامپوزيت استفاده نمود.

مزاياي نماي كامپوزيت

نماي كامپوزيت وزن سبكي دارد و در هر متر مربع وزن نماي كامپوزيت چيزي ما بين 5 تا 8 كيلوگرم مي باشد كه اين وزن در برابر ديگر انواع نماي ساختمان بسيار ناچيز مي باشد. يكي ديگر از مزاياي نماي كامپوزيت اين است كه در برابر گرما و سرما بسيار بالا بوده و همچنين خاصيت آكوستيكي در برابر سر و صدا مي باشد. يكي ديگر از مزاياي نماي كامپوزيت اين است كه  مي توان ورق هاي كامپوزيت را در حد زيادي دچار تغيير نمود. ميزان بالاي تنوع رنگ در نماي كامپوزيت از مزاياي ديگر نماي كامپوزيت مي باشد نصب آسان و با سرعت بالاي نماي كامپوزيت از ديگر خصوصيات نماي كامپوزيت مي باشد. نماي كامپوزيت همچنين به راحتي شسته مي شود و از اين نظر مورد نظر بسياري از افراد قرار مي گيرد.

از معايب نماي كامپوزيت نيز مي توان گفت هزينه اي كه شما براي نصب و خريد نماي كامپوزيت مي پردازيد تقريباً مبلغ بالايي مي باشد. و همچنين براي نصب نماي كامپوزيت نياز داريد از افراد ماهري استفاده نماييد و نمي توانيد با استفاده از افراد غير حرفه اي نماي كامپوزيت را نصب نماييد.

نماي كامپوزيت مي تواند داراي طيف رنگي باشد كه بر اثر تابش نور خورشيد به وجود مي آيد. به اين ترتيب كه سطحي كه بين ورق قرار گرفته است را با يك رنگ براق پوشش مي دهند و به اين وسيله با تابش نور خورشيد نماي كامپوزيت داراي رنگ هايي براق و دل انگيز مي شود. هنگامي كه زاويه نور خورشيد عوض مي شود رنگ نماي كامپوزيت به رنگ هاي متنوعي ديده مي شود كه بسيار زيبا و جذاب مي باشند.

برخي از انواع آلومينيوم كه در نماي كامپوزيت به كار برده مي شود نسوز هستند و از دو لايه از ورق هاي آلومينيومي تشكيل مي شوند. در واقع مابين ورق هاي آلومينيومي از موادي تشكيل شده اند كه نسوز مي باشند. برخي از انواع آلومينيوم نيز از پنل هاي ضد باكتري تشكيل شده اند  كه داراي وزن كمي بوده و بر روي آن ها از رنگ هايي كه ضد باكتري مي باشند استفاده مي شود. براي اطلاعات بيشتر در مورد انواع نماي كامپوزيت مي توانيد با شركت آكام گستر كيش تماس بگيريد و يا به سايت اين شركت مراجعه نماييد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

يكي از جديد ترين و محبوب ترين انواع نماي ساختمان كرتين وال مي باشد كه بسيار مورد استقبال قرار گرفته است. در نماي كرتين وال از شيشه و آلومينيوم استفاده مي شود ك همين موضوع باعث شده است تا كرتين وال داراي ويژگي هاي منحصر به فردي باشد. كرتين وال در انواع مختلفي پياده سازي مي شود و شما مي توانيد طرح و رنگ آن ها را بر اساس سليقه خود انتخاب نماييد. استفاده از شيشه هاي رفلكس در كرتين وال باعث شد تا كرتين وال داراي طرفداران بيشتري باشد.

با استفاده از كرتين وال مي توانيد به جز زيبايي  كه اين نماي درد ميزان نور ورودي در ساختمان را نيز كنترل نماييد. همچنين با استفاده از شيشه هاي دو جداره و يا سه جداره در كرتين وال اين نوع از نما عايق صوتي و حرارتي مناسبي نيز محسوب مي شود. با استفاده از نماي كرتين وال هم در تابستان هم در زمستان مصرف انرژي كاهش پيدا مي كند.

نصب كرتين وال بسيار انعطاف پذير مي باشد نماي كرتين وال به شكل صنعتي ساخته مي شود و در برابر انواع لرزش ها از جمله زلزله مقاومت بسيار بالايي از خود نشان مي دهد. كرتين وال بايد به شكل كاملا اصولي بر روي نماي ساختمان پياده سازي شود. رعايت استانداردهاي لازم منجر به اين مي شود كه بهترين نتيجه را در زمينه اجراي كرتين وال بگيريد. يكي از مزاياي كرتين وال اين است كه مي تواند با مصالح ديگري به خوبي تركيب شود و اجراي آن كاملاً انطاف پذير مي باشد. سراميك خشك، آلومينيوم و كامپوزيت و سنگ هاي قيمتي از جمله مصالجي مي باشند كه مي توان از آن ها به شكل تركيبي با كرتين وال استفاده نماييد. با اين وجود مي توانيد نماي ساختمان را به گونه اي زيبا و خيره كننده پديد بياورد.

بيشتر درباره كرتين وال بدانيد

نماي كرتين وال به جز وزن خودش وزن ديگري را تحمل نمي نمايد و اين يكي از بهترين خصوصيات كرتين وال مي باشد. سيستم اجراي نماي كرتين وال در انواع مختلفي انجام مي شود. شما مي توانيد بر اساس نوع سليقه اي كه داريد نماي كرتين وال  را طراحي نماييد كه اي طراحي اختصاصي در حال حاضر رو به افزايش مي باشد.

نوع نصب كرتين وال بر اساس ميزان هزينه و نوع دسترسي به كارگاه، زمان لازم براي انجام پروژه و طراحي نماي كرتين وال انجام مي شود. در يك روش از نصب كرتين وال ديواره هاي كرتين وال از پيش ساخته شده اند و سپس بر روي ساختمان نصب مي شوند. شما براي اطلاعات بيشتر مي توانيد به سايت شركت آكام گستر كيش مراجعه نماييد. شماره هاي اين شركت در سايت درج شده است و شما در صورت احتياج به مشورت مي توانيد با اين شركت تماس بگيريد و اطلاعات لازم را از متخصصان ما دريافت نماييد.

بيشتر با نماي كرتين وال از فريم آلومينيوم نيز استفاده مي شود. دليل استفاده از آلومينيوم در نماي كرتين وال اين است كه آلومينيوم وزني سبك دارد و همچنين در برابر شرايط جوي مقاومت بسيار بالايي دارد. يكي ديگر از مزاياي آلومينيوم در اجراي كرتين وال اين است كه احتمال شكستگي كمي نيز دارد:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

حتما تا بحال عرقيجات زيادي را در عطاري ها مشاهده  و همچنين خريداري نموده ايد. تمام اين عرقيجات توسط دستگاه مخصوصي به نام دستگاه عرق توليد ميشود. دستگاه عرق از تجهيزاتي به شمار ميرود كه ميتواند آب موجود در گياهان مختلف را از بافت آنها جدا كرده و به شكل عصاره در آورد. دستگاه عرق ميتواند آب موجود در گياه را توسط بخار و يا جوشاندن به دست آورد. دستگاه عرق در كشور ما كاربرد بسيار زيادي دارد و امروزه تمامي كارخانجات توليد عرقيجات از اين دستگاه ها البته از نوع صنعتي استفاده ميكنند.

انواع دستگاه عرق

انواع دستگاه عرق توليد و بفروش ميرسد كه ميتوان به دستگاه عرق خانگي و دستگاه عرق صنعتي اشاره نمود. دستگاه عرق خانگي همانطور كه از نامش نيز پيداست براي توليد انواع عرق در حجم كم مورد استفاده قرار ميگيرد و  بومي هاي برخي از شهرهاي ايران توسط اين دسته از دستگاه ها مشغول به عرق گيري هستند. از انواع دستگاه عرق كه در كارخانجات و توليدي ها مورد استفاده قرار ميگيرد نوع صنعتي آن ميباشد. دستگاه عرق صنعتي ميتواند حجم بالايي از عرق را در طول روز توليد كند و بيشتر عرقيجاتي كه امروزه در برندي خاص و داراي تايديه وزارت بهداشت به فروش ميرسند توسط دستگاه عرق صنعتي توليد شده اند.

خريد دستگاه عرق

خريد دستگاه عرق كاري كاملا اختصاصي ميباشد و بايد توسط افرادي انجام شود كه از تجربه خريد چنين تجهيزاتي برخوردار باشند. براي خريد دستگاه عرق ابتدا بايد به مقدار عرقي كه قصد داريد در طول روز تهيه نماييد توجه داشته باشيد. دستگاه عرق همانطور كه در بالا نيز مطالعه نموديد در دو نوع صنعتي و خانگي توليد ميشود كه اگر قصد داريد تا در حجم و اندازه كم عرقيجات مورد نياز را توليد كنيد بايد نوع خانگي آنرا تهيه نماييد. براي خريد دستگاه عرق بايد بهداشتي بودن آنرا لحاظ كنيد زيرا برخي از دستگاه ها به گونه اي توليد ميشوند كه از لحاظ بهداشتي در سطح بسيار پاييني قرار دارند. اگر قصد داريد تا نسبت به خريد دستگاه عرق اقدام نماييد بهتر است از فروشنده اطمينان حاصل نماييد كه آيا دستگاه تاييديه وزارت بهداشت را دارد يا خير. خريد دستگاه عرق را ميتوانيد بصورت اينترنتي و يا تلفني نيز انجام دهيد و نيازي نيست تا دردسرهاي خريد حضوري را متحمل شويد.

قيمت دستگاه عرق

قيمت دستگاه عرق نسبت به صنعتي و يا خانگي بودن آن متفاوت است و بايد در نظر داشته باشيد كه نوع صنعتي به دليل اينكه قادر به توليد عرقيجات در حجم بالايي ميباشد از قيمت بالايي نيز برخوردار است. قيمت دستگاه عرق در هر برندي متفاوت است. شركت هايي كه در زمينه توليد دستگاه عرق فعاليت ميكنند نسبت به قطعاتي كه در ساخت دستگاه به كار برده اند و همچنين كيفيت قطعات قيمت هاي متفاوتي را براي مدل هاي مختلف در نظر ميگيرند. براي استعلام قيمت دستگاه عرق اگر به فروشگاه حضوري دسترسي نداريد ميتوانيد فروشگاه اينترنتي را انتخاب نماييد. با مراجعه به وب سايت فروشگاه اينترنتي ليون ايران ميتوانيد مدل هاي مختلف دستگاه عرق را مشاهده نموده و بر اساس بودجه و همچنين نياز خود مناسبترين دستگاه را خريداري نماييد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

آب پرتقال يكي از پر طرفدارتين آب ميوه ها در بين مردم محسوب ميشود. آب پرتقال را ميتوان در منزل بصورت دستي تهيه نمود كه البته به دليل مشكلاتي كه دارد بيشتر افراد ترجيح ميدهند تا براي خريدآب پرتقال به آبميوه فروشي ها مراجعه كنند.  در آبميوه فروشي ها و به طور كلي مراكزي كه تقاضاي زيادي براي آب پرتقال وجود دارد از دستگاهي به نام آب پرتقال گيري صنعتي استفاده ميشود. آب پرتقال گيري صنعتي ميتواند در مدت زمان كوتاهي تعداد زيادي پرتقال را به صورت تك به تك آبگيري كند.

انواع پرتقال گيري صنعتي

انواع آب پرتقال گيري صنعتي با اشكال و عملكرد هاي گوناگون وجود دارند كه البته براي تهيه هر يك از آنها بايد به نوع كسب و كار خود توجه داشته باشيد. انواع آب پرتقال گيري صنعتي حرفه اي بفروش ميرسند كه از سرعت، عملكرد و همچنين كيفيت بالايي برخوردار هستند. برخي از برندها وجود دارند كه انواع آب پرتقال گيري صنعتي را به صورت حرفه اي توليد و به بازار عرضه ميكنند كه اگر تعداد زيادي آب پرتقال را در طول روز آبگيري ميكنيد بهتر است از اين دسته دستگاه ها استفاده نماييد.

خريد آب پرتقال گيري صنعتي

براي خريد آب پرتقال گيري صنعتي حتما به  سرعت دستگاه توجه داشته باشيد زيرا برخي افراد بدون توجه به سرعت دستگاه اقدام به خريد آن ميكنند كه همين موضوع مشكلات و نارضايتي را براي آنها بوجود مي آورد. در خريد آب پرتقال گيري اگر از جمله افرادي هستيد كه سرعت كار براي شما مهم است بايد در مقايسه اي كه از ميان محصولات مختلف انجام ميدهيد به سرعت دستگاه دقت زيادي داشته باشيد. براي خريد آب پرتقال گيري صنعتي به دليل اينكه قيمت اين دستگاه ها تقريبا بالايي ميباشد به گارانتي و ضمانت نامه آن حساسيت زيادي به خرج دهيد زيرا در صورتي كه دستگاه با مشكل مواجه شود تنها از طريق گارانتي ميتوانيد نسبت به تعمير آن اقدامات لازم را انجام دهيد.

قيمت آب پرتقال گيري صنعتي

نياز شما ميتواند تعيين كننده قيمت آب پرتقال گيري صنعتي باشد. اگر به دنبال يك دستگاه حرفه اي هستيد كه بتواند تعداد زيادي پرتقال را در طول روز آبگيري كند بايد توجه داشته باشيد كه قيمت اين دسته از آب پرتقال گيري ها به مراتب بيشتر ميباشد. قيمت آب پرتقال گيري صنعتي  در نوع ايراني و خارجي متفاوت ميباشد. معمولا قيمت آب پرتقال گيري صنعتي خارجي تفاوت زيادي با نوع ايراني دارد زيرا دستگاه هاي خارجي از كيفيت و كارايي بالاتري برخوردار هستند و  به همين دليل تقاضا براي خريد آنها نيز بيشتر است. البته دستگاه هاي ساخت داخل نيز وجود دارند كه از كيفيت مناسبي برخوردار هستند و ميتوانيد با پرداخت مبلغ مناسبي دستگاه مورد نظر خود را خريداري نماييد.

قيمت آب پرتقال گيري صنعتي در فروشگاه هاي اينترنتي تقريبا مناسب تر از فروشگاه هايي است كه تجهيزات خود را به صورت حضوري بفروش ميرسانند. از مزيت هاي بزرگي كه با خريد از فروشگاه اينترنتي ليون ايران ايجاد ميشود بايد به  اين موضوع اشاره كرد كه  در فروشگاه هاي اينترنتي امكان مشاهده قيمت تمامي محصولات و همچنين جرئيات آنها وجود دارد كه در نتيجه خريدي آگاهانه رقم خواهد خورد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]