تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 1201
ديروز : 3224
افراد آنلاين : 12
همه : 1153943
 
نوشته شده توسط : طراح

در هر آشپزخانه اي تعدادي وسايل پر كاربرد وجود دارد كه برخي از آنها مورد استفاده به نسبت بيشتري در برابر ساير وسايل دارند. از جمله اين وسايل ميتوان به لگن استيل اشاره نمود. لگن استيل همانطور كه از نامش نيز پيداست از استيل در ساخت آن استفاده شده است و به خوبي ميتو اند در برابر زنگ زدگي و فرسودگي مقاومت كند. اين نكته را بايد ياد آور شويم لگني كه در آشپزخانه ها به كار گرفته ميشوند از نوع پلاستيكي نيز موجود است كه البته نوع استيل بسيار بهتر و پركاربرد تر ميباشد.

انواع لگن استيل

انواع لگن استيل براي مصارف خانگي و همچنين غير خانگي توليد ميشوند كه هر يك نيز ابعاد مختلفي دارند. اما انواع لگن استيل چه كاربردي در آشپزخانه ها دارند؟ اگر بخواهيم كاربرد انواع لگن استيل را به طور كلي بپردازيم بايد به مواردي كه در ادامه نام خواهيم برد اشاره كرد. انواع لگن استيل براي شستشوي ميوه كاربرد بسيار زيادي دارد. شستن ميوه و سبزيجات به ظروفي نياز دارد كه گود باشند كه لگن استيل نيز گود و عميق ميباشد. از انواع لگن استيل به دليل مقاوت بالاي بدنه براي شستشوي گوشت نيز استفاده ميشود. هر مقدار گوشت را كه درون لگن قرار دهيد به دليل مقاومت بالاي بدنه به هيچ وجه با تغيير شكل مواجه نخواهد شد.

خريد لگن استيل

براي خريد لگن استيل برخلاف ساير ظروف بايد دقت زيادي به خرج دهيد. براي خريد لگن استيل به اين مو.ضوع توجه داشته باشيد كه استيل به كار رفته در آن علاوه بر استحكام از وزن كمي نيز برخوردار باشد. لگن استيل كه از وزن بالايي برخودار باشد، شسشتو و آبكشي را با مشكل مواجه خواهد كرد. در خريد لگن استيل توجه داشته باشيد كه بدنه آن در برابر ضربه مقاومت خوبي داشته باشد. در هنگام شستشو لگن ممكن است بدنه آن به هر دليلي به بدنه آن ضربه وارد شود كه از اين رو اگر مقاومت خوبي داشته باشد ضربه بر روي آن تاثيري نخواهد داشت. لگن استيل بايد زيبا باشد و در خريد آن تا جاي ممكن سعي كنيد تا زيباتري نوع آنرا تهيه كنيد. لگن استيل زيبا ميتواند آشپزخانه شما را نيز زيباتر كند. در خريد لگن استيل به ضد زنگ بودن آن توجه كنيد زيرا برخي از لگن ها با اينكه از استيل ساخته شده اند اما بعد از گذشت مدتي زنگ زده و فرسوده ميشوند. طراحي و ساختار لگن استيل بايد به گونه اي باشد كه به راحتي بر روي دست قرار بگيرد و بتوان از آن استفاده نمود. اين ويژگي باعث ميشود تا شستشوي آن نيز تسهيل شود.

قيمت لگن استيل

قيمت لگن استيل نسبت به ابعاد لگن متفاوت ميباشد. هر چه لگن استيل بزرگتري را خريداري كنيد بايد مبلغ بالاتري را نيز بپردازيد. قيمت لگن استيل نسبت به نوع استيلي كه در ساخت آن به كار رفته است متغير ميباشد و اگر در هنگام خريد متوجه قيمت بالاي آن شديد ممكن است به دليل استيل با كيفيت باشد. قيمت لگن استيل را قبل از آنكه اقدام به خريد نماييد استعلام كرده  تا بتوانيد بهترين و منصفانه ترين قيمت را بيابيد. براي استعلام قيمت مي توانيد با فروشگاه اينترنتي ليون ايران تماس بگيريد .:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

براي تكه تكه كردن مواد غذايي سخت همواره نميتوان از چاقو و از اين دست تجهيزات استفاده نمود. ساطور با ساختار و وزن بالايي كه دارد ميتواند انواع مواد غذايي سخت بخصوص گوشت را به راحتي و با يك يا چندين ضربه تكه تكه نمايد. ساطور به قدري قدرتمند است كه ميتواند استخوان را نيز خرد و تكه تكه نمايد. ساطور از فلز ساخته ميشود و از آن بيشتر در قصابي ها استفاده ميشود.

انواع ساطور

ساطور در انواع مختلفي بفروش ميرسد كه ميتوان به ساطور هاي آشپزخانه يا خانگي و يا ساطورهاي مناسب براي قصابي اشاره نمود. از انواع ساطور كه در منازل مورد استفاده قرار ميگيرد ميتوان به ساطورهاي كوچك اشاره نمود. ساطورهاي كوچك ميتوانند براي خرد كردن و تكه تكه كردن گوشت در ابعاد و اندازه كوچك مورد استفاده قرار بگيرند. انواع ساطور كه براي قصابي ها كاربرد دارد و به نوعي يكي از ضروري ترين ابزارهاي قصاب محسوب ميشود ساطور بزرگ ميباشد. ساطور بزرگ ميتواند قطعات بزرگ گوشت و استخوان را تنها با چند ضربه خرد و به قطعات كوچك تبديل كند.

خريد ساطور

براي خريد ساطور اگر قصد تكه تكه كردن گوشت در خانه را داريد بهتر است به دنبال ساطورهاي كوچك باشيد زيرا ساطور هاي بزرگ مناسب منازل نيستند. البته براي خريد ساطور مناسب منزل ميتوانيد مجموعه و يا ست آنرا تهيه نماييد تا در صورت لزوم بتوانيد از ساطور با اندازه گوناگون بهره مند شويد. براي خريد ساطور مناسب با قصابي نياز داريد تا علاوه بر ساطورهاي بزرگ، ساطورهاي متوسط و كوچك را نيز خريداري كنيد زيرا همواره با سلاخي كردن گوشت سر و كار داريد. اگر فروشگاه هاي حضوري نميتوانند پاسخگوي شما در خريد حضوري باشند و انواع ساطور را موجود ندارند ميتوانيد به سراغ فروشگاه اينترنتي برويد كه انواع ساطور متناسب با نياز شما را موجود دارند. در خريد ساطور به اين نكته مهم توجه داشته باشيد كه اتصال بين دسته و تيغه به خوبي و محكم انجام شده باشد زيرا برخي از ساطور ها به دليل ضربه هاي مداومي كه ميخورند كيفيت خود را از دست داده و دسته آنها از تيغه جدا ميشود. جنس تيغه ساطور نيز بايد به گونه اي باشد كه در مدت زمان كوتاهي كند نشود و بتوان از آن براي مدت هاي زيادي بدون آنكه كند شود استفاده نمود.

قيمت ساطور

در قيمت ساطور عوامل مختلفي دخيل هستند كه جنس به كار رفته در ساخت تيغه تاثير بسيار زيادي دارد. تيغه ساطور يا همان بخشي كه به دسته متصل ميشود ميتواند قيمت ساطور را افزايش دهد. برخي از ساطورها از تيغه هايي بسيار محكم برخوردار هستند كه با سخت ترين ضربه ها نيز به سختي كند و تغيير شكل ميدهد و مطمئنا بايد مبلغ بالاتري را نيز براي خريد آن پرداخت كنيد. ابعاد نيز در قيمت ساطور تاثير گذار است و هر چه از ابعاد بزرگتري برخوردار باشد در نتيجه گرانتر خواهد بود. ساتور از وسايلي است كه در داخل كشور نيز توليد ميشود و اتفاقا از كيفيت هايي به مراتب بهتر از نوع خارجي برخوردار هستند. قيمت ساطور ساخت داخل بسيار مناسبتر از نوع خارجي ميباشد و ميتوانيد با پرداخت مبلغ كمي خريداري كنيد. فروشگاه اينترنتي ليون ايران از بهترين توليد كننده هاي ساطور مي باشد:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

آسياب هايي كه براي خرد و پودر كردن انواع مواد غذايي در منازل مورد استفاده قرار ميگيرد با آسياب عطاري تفاوت هايي دارد. آسياب عطاري از شكل ظاهري كاملا متفاوت نسبت به آسياب هاي خانگي برخوردار بوده و قدرت بالاتري نيز دارد. آسياب عطاري همانطور كه از نامش نيز پيداست تنها در عطاري ها مورد استفاده قرار ميگيرد. حتما تا كنون ادويه هاي زيادي را از عطاري ها بصورت خرد و پودر شده خريداري نموده ايد كه در حقيقت تمام اين ادويه ها با آسياب عطاري به حالت پودر در آمده اند.

انواع آسياب عطاري

انواع اسياب عطاري در برند هاي مختلف توليد ميشود كه بيشتر آنها ساخت داخل و ايراني هستند. انواع آسياب عطاري از لحاظ قدرت موتور و همچنين ظرفيت مخزن وجود دارد كه نوع متناسب با كسب و كار خود را بايد خريداري نماييد. از انواع آسياب عطاري موجود در فروشگاه ها به دنبال آسيابي باشيد كه دوام و طول عمر بالايي داشته باشد زيرا فشار زيادي كه به دستگاه وارد ميشود ممكن است در عرض مدت كوتاهي منجر به خراب شدن آن شود. برخي افراد بدون آنكه بررسي هايي را قبل از خريد آسياب عطاري انجام دهند نسبت به خريد آن اقدام ميكنند كه همين موضوع ميتواند كاملا به ضرر آنها تمام شود.

خريد آسياب عطاري

اما يك آسياب عطاري خوب و استاندارد بايد چه ويژگي هايي داشته باشد؟ براي خريد آسياب عطاري بايد به اين موضوع توجه داشته باشيد كه بتواند مواد را به گونه اي ريز نمايد كه ديگر نيازي به الك كردن آنها نباشد. برخي از آسياب هاي عطاري نميتوانند مواد را به خوبي ريز و پودر كنند و مجبور خواهيد بود تا براي اينكه دانه هاي درشت را از آن جدا نيد از الك كمك بگيريد. البته اين موضوع بيشتر به تيغه دستگاه مربوط ميشود كه بايد تيز و محكم باشد. براي خريد آسياب عطاري نبايد اين موضوع را فراموش كنيد كه دستگاه داراي ضمانت نامه باشد و متاسفانه بسياري از افراد بدون در نظر گرفتن اين موضوع اقدام به خريد آسياب ميكنند كه در صورت خرابي با مشكلاتي روبرو خواهند شد. آسياب عطاري مانند ديگر تجهيزات بر اثر كاركرد فشار زيادي به آن وارد ميشود كه به همين دليل قطعات آن ممكن است از كار افتاده و خراب شوند كه بهتر است ضمانت نامه آنرا از فروشنده دريافت نماييد.

قيمت آسياب عطاري

قيمت آسياب عطاري متناسب با نياز شما متفاوت خواهد بود. آسياب عطاري هايي وجود دارند  كه گنجايش و ظرفيت بالايي داشته و همچنين قدرت نسبتا بلاتري نسبت به ساير دستگاه ها دارند كه همين موضوع قيمت را تا حدي افزايش ميدهد. براي اينكه قيمت آسياب عطاري را در برندها و مدل هاي مختلف به دست آوريد يك راهكار بسيار آسان پيش روي شما خواهد بود كه آن هم تماس با فروشگاه اينترنتي ميباشد. استعلام قيمت آسياب عطاري از فروشگاه هاي حضوري دشوار ميباشد درصورتيكه فروشگاه اينترنتي ليون ايران انواع آسياب را در وب سايت خود موجود دارد كه با مشاهده هريك و اطلاعات آنها ميتوانيد مناسبترين دستگاه را تهيه نماييد. قيمت آسياب بادي را به صورت تلفني نيز ميتوانيد از كارشناسان فروشگاه اينترنتي جويا شويد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

بلبرينگ داراي انواع مختلفي مي باشد و شما بر اساس نوع دستگاه خود مي توانيد يكي از انواع بلبرينگ را انتخاب و خريداري نماييد. در كل وظيفه بلبرينگ اين است كه مانع از سايش قطعات بر روي يك ديگر مي شود. در زمان هاي قديم دستگاه هايي كه متحرك بودند از آن جا كه بر اثر حركت بر روي يكديگر به حركت در مي آمدند كم كم بر اثر سايش دچار خرابي مي شدند و بنابراين شما ناچار به تعويض قطعه مي شديد كه  هزينه هاي زيادي را به بار مي آورد. بنابراين با اختراع بلبرينگ كه در واقع واسطه اي بين دو قطعه اي بود كه بر روي يك ديگر حركت مي كردند اين مشكل رفع شد.

براي انواع و اقسام وسايل انواع مختلفي از بلبرينگ ساخته شده است و بر حسب نوع دستگاه ها و ميزان نيرو و نوع نيرويي كه به بلبرينگ وارد مي كردند مورد استفاده قرار مي گيرند. شما مي توانيد براي تهيه انواع مختلف بلبرينگ به فروشگاه بلبرينگ مراجعه نماييد. با مراجعه به فروشگاه بلبرينگ مي توانيد از راهنمايي هاي فروشندگان بلبرينگ نيز استفاده نماييد و  خريد مناسب ترين نوع بلبرينگ از فروشگاه بلبرينگ انجام دهيد

انواع فروشگاه بلبرينگ

فروشگاه بلبرينگ هم به شكل حضوري و هم به شكل غير حضوري در دسترس مي باشد. براي خريد حضوري بلبرينگ مي توانيد به فروشگاه بلبرينگ كه در اطراف تان موجود مي باشند مراجعه نماييد و با توجه به راهنمايي هاي فروشنده اقدام به خريد بلبرينگ مناسب براي وسيله خود بنماييد. يكي ديگر از روش هاي خريد بلبرينگ مراجعه به فروشگاه غير حضوري بلبرينگ مي باشد. سايت هاي اينترنتي معتبري هستند كه به عنوان فروشگاه بلبرينگ مشغول به فعاليت مي باشند. فروشگاه بلبرينگ شكرالهي يكي از معتبرترين فروشگاه هاي فروش بلبرينگ مي باشد و شما مي توانيد با مراجعه به اين فروشگاه بلبرينگ ضمن دريافت اطلاعاتي دقيق درباره انواع بلبرينگ اقدام به خريد بلبرينگ نماييد. همچنين مي توانيد با شماره هاي درج شده در سايت فروشگاه اينترنتي اقدام به دريافت مشاوره توسط كارشناسان اين فروشگاه نيز بنماييد. مزيت فروشگاه بلبرينگ اينترنتي اين است كه شما مي توانيد اطلاعات دقيقي را در زمينه خريد انواع بلبرينگ به دست بياوريد و بلبرينگ مورد نظر خود را خريداري كرده وديگر نيازي نداريد به شكل حضوري به فروشگاه بلبرينگ مراجعه نماييد.

انواع بلبرينگ در فروشگاه بلبرينگ

بلبرينگ داراي انواع مختلفي مي باشد و براي هر دستگاهي اعم از ماشين آلات سنگين و يا قطعات كوچك دستگاه از بلبرينگ استفاده مي شود. فروشگاه بلبرينگ انواع بلبرينگ را دارد و يا مي توانيد نوعي از بلبرينگ را كه نياز داريد به فروشگاه بلبرينگ سفارش دهيد تا توسط فروشگاه بلبرينگ براي شما تهيه شود. همچنين مي توانيد انواع روانكار بلبرينگ را توسط فروشگاه بلبرينگ خريداري نماييد. روانكار ها در انواع مختلفي توليد مي شوند كه بايد در زمان هاي مشخصي براي بلبرينگ مورد استفاده قرار بگيرند تا بلبرينگ بتواند از حد اكثر طول عمر خود استفاده نمايد. اگر از بلبرينگ به درستي استفاده شود و همچنين به خوبي نگهداري شود مي توانيد براي سال ها از آن استفاده نماييد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

ساختمان ها بر اثر قرار گيري در فضاي آزاد دچار انواع آلودگي مي شوند بنابراين بايد روشي براي تميز كردن نماي ساختمان وجود داشته باشد تا بتوان نماي ساختمان را تميز كرد. بهترين روش براي رفع انواع آلودگي از روي نماي ساختمان نماشويي مي باشد. نماشويي به روش هاي مختلفي انجام مي شود و بر اساس نوع نماي ساختمان بايد از مواد و ابزار مختلفي استفاده نمود.

عواملي تاثيرگذار بر روي روش نماشويي

اين كه نماي ساختمان از چه جنسي ساخته شده است و ميزان آلودگي نماي ساختمان چه ميزان مي باشد بر روي روش نماشويي ساختمان تاثير مي گذارد. نوع آلودگي ها نيز با هم متفاوت مي باشد براي مثال اگر ساختمان در وسط شهري شلوغ قرار گرفته و داراي آلودگي هاي صنعتي باشد روش نماشويي براي آن با ساختماني كه در محلي قرار دارد كه فقط در معرض گرد و غبار قرار گرفته است متفاوت خواهد بود. همچنين ميزان خلوص موادي كه در نماشويي مورد لستفاده قرار مي گيرد بر اساس ميزان آلودگي نماي ساختمان متفاوت خواهد بود بنابراين نماشويي بايد توسط افرادي انجام شود كه در اين زمينه اطلاعات كاملي داشته باشد و پس از اين كه نماي ساختمان مورد بررسي قرار مي گيرد كارشناس به اين نتيجه مي رسد كه بهترين روش براي نماشويي ساختمان چه خواهد بود.

شركت كار در ارتفاع سپهر سپيد نماشويي را به دو روش با طناب و با داربست انجام مي دهد. هم اكنون نماشويي با طناب بيشتر مورد استقبال قرار گرفته است. زيرا در نماشويي با طناب ديگر نيازي به بستن داربست بر روي نماي ساختمان نمي باشد و هزينه و زمان كم تري در اين روش از نماشويي صرف مي شود. كسي كه كار نماشويي در ارتفاع و با طناب را انجام مي دهد بايد راپل كار باشد تا بتواند به راحتي از عهده نماشويي ساختمان بر آيد.

نماشويي چه لزومي دارد

يكي از مزاياي نماشويي ساختمان اين است كه نماي ساختمان تميز مي شود و هر شخصي كه به ساختمان شما مراجعه مي كند خاطره اي بد از ساختمان شنا در خاطرش باقي نمي ماند. يكي ديگر از مزاياي نماشويي اين است كه از ان جا كه نماي بيروني ساختمان بخش عمده اي از نماي شهري را تشكيل مي دهند بنابراين تميزي آن ها باعث مي شود تا شهر فضاي آراسته اي داشته باشد. اما يكي از مهم ترين دلايلي كه شما نياز به نماشويي داريد اين است كه آلودگي ها به داخال نماي ساختمان نفوذ مي كند و به اين ترتيب نماي ساختمان سست خواهد شد و كم كم از بين مي رود كه براي نماي سنگي مي تواند بسيار خطرناك باشد. بنابراين شما با استفاده از نماشويي در فواصل زماني منظم مي توانيد از حداكثر طول عمر نماي ساختمان استفاده نماييد.

نكته اي كه بايد قبل از نماشويي در نظر بگيريد اين است كه اگر بر روي نماي ساختمان ترك و يا ريزشي وجود داشته باشد بايد ابتدا ان ها را ترميم نماييد زيرا اگر رطوبت و مواد شوينده بر اثر نماشويي به داخل نماي ساختمان وارد شود مي تواند نماي ساختمان را سست كرده و خطر آفرين باشد و درعين حال هزينه هاي زيادي را براي شما ايجاد نمايد:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

وقتي دستگاهي حركت مي كند يك سري قطعات بر روي هم حركت مي كنند. حركت كردن قطعات بر روي يك ديگر باعث مي شود كه قطعات دچار پوسيدگي شوند و به اين ترتيب دستگاه دچار خرابي مي شود و بايد براي تعويض قطعات اقدام به پرداخت هزينه نماييد. بنابراين براي رفع اين مشكل بلبرينگ اختراع شده است كه يكي از مهم ترين و پر استفاده ترين اختراعات بشر مي باشد. بلبرينگ در انواع مختلفي ساخته شده است كه براي دستگاه هاي مختلف قابل استفاده باشد. ميزان اندازه و ميزان تحمل نيرو در انواع بلبرينگ از هم متفاوت خواهد بود بنابراين خريد بلبرينگ به نحوي بايد انجام شود كه بلبرينگ دچار خرابي نشود.

قطعات مختلف بلبرينگ

معناي فارسي كلمه بلبرينگ، ياتاقان توپي مي باشد. يكي از دلايلي كه اجسامي كه مي چرخند و يا حركت مي كنند به نرمي حركت مي كنند وجود بلبرينگ در آن ها مي باشد. بلبرينگ از سه قسمت كلي تشكيل شده است. لايه بيروني و لايه دروني و شياري در بين اين دو لايه تشكيل دهنده بلبرينگ مي باشد. نيرو از دستگاه به لايه بيروني بلبرينگ وارد مي شود و توسط ساچمه هايي كه در شيار قرار دارد به لايه دروني بلبرينگ وارد مي شود و به اين دستگاه شروع به حركت مي كند. نيرو مي تواند به شكل شعاعي و محوري بر بلبرينگ وارد شود كه بر حسب نيرويي كه دستگاه وارد مي كند بايد بلبرينگ خريداري شود و براي دستگاه مورد استفاده قرار بگيرد.

استفاده از بلبرينگ

بلبرينگ بهترين وسيله براي ممانعت از سايش قطعات بر روي يكديگر مي باشد و تا حد ممكن اصطكاك را كاهش مي دهد. ولي خود بلبرينگ نيز براي اينكه بتواند به بهترين نحو از حد اكثر عمر خود استفاده نمايد بايد از آن به خوبي نگهداري نمود. استفاده مناسب از نوع بلبرينگ و روانكاري بلبرينگ در زمان هاي مناسب از مهم ترين بخش هاي نگهداري از بلبرينگ مي باشد. در اين صورت اگر از بلبرينگ به خوبي نگه داري شود مي توانيد بيش از آن چه كه براي بلبرينگ پيش بيني شده است از آن استفاده نماييد. روانكار در انواع مختلفي توليد مي شود و همچنين براي شرايط مختلفي انواع مختلفي از بلبرينگ توليد مي شود. براي مثال اگر بخواهيد از بلبرينگ در فضايي مرطوب استفاده نماييد بايد از نوعي از روانكار استفاده نماييد كه براي محيط مرطوب مناسب باشد و بلبرينگ بتواند به خوبي كار كند.

براي خريد بلبرينگ بايد اطلاعات خوبي در اين زمينه داشته باشيد. در حال حاضر بسياري از سايت هاي اينترنتي اطلاعاتي مناسبي را در زمينه انواع بلبرينگ در اختيار شما قرار مي دهند. يكي از سايت هاي اينترنتي كه اقدام به توضيحاتي كامل و دقيق درباره انواع بلبرينگ نموده است سايت فروشگاه اينترنتي بلبرينگ ظرفيان مي باشد كه شما مي توانيد براي دريافت اطلاعات بيشتر به اين سايت مراجعه نماييد. همچنين مي توانيد از طريق اين سايت اقدام به خريد بلبرينگ مورد نظر خود نماييد. شماره هاي درج شده در سايت نيز براي دادن مشاوره به شما بوده و مي توانيد براي اطلاعات بيشتر با شماره هاي درج شده در سايت تماس بگيريد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

دستگاه روغن گير از دستگاه هايي است كه توسط آن ميتوان روغن دانه هاي خوراكي همچون كنجد را به دست آورد. روغني كه از دستگاه روغن گيري حاصل ميشود ميتواند براي افرادي كه تمايل دارند تا روغن طبيعي استفاده نمايند بسيار مناسب باشد. دستگاه روغن گيري معمولا در برخي از فروشگاه ها و بخصوص فروشگاه هاي زنجيره اي يافت ميشود و روغن كنجد را در مقابل چشمان مشتري توسط اين دستگاه روغن گيري ميكنند.

انواع دستگاه روغن گيري

انواع دستگاه روغن گيري وجود دارد كه برخي از آنها براي روغن گيري يك نوع دانه خوراكي و برخي قادر به روغن گيري انواع دانه هاي خوراكي هستند. انواع دستگاه روغن گيري در دو نوع خانگي و همچنين صنعتي موجود ميباشد كه البته روغن گير صنعتي يا همان روغن گير هايي كه در فروشگاه ها مورد استفاده قرار ميگيرد كاربرد بسيار بيشتري دارد. انواع دستگاه روغن گيري را ميتوان نسبت به نياز خود تهيه كرده و استفاده نمود.

خريد دستگاه روغن گيري

خريد دستگاه روغن گيري بايد با كسب اطلاعات و مشاوره صورت گيرد. برخي از افرادي كه سابقه خريد دستگاه روغن گيري را دارند مشكل چنداني در تهيه اين دسته دستگاه ها ندارند اما افراد مبتدي مطمئنا نميتوانند تشخيص دهند كه چه دستگاهي براي آنها مناسب ميباشد. ارائه مشاوره قبل از خريد دستگاه روغن گيري كار چندان آساني نيست و بيشتر شركت ها قادر به ارائه چنين اطلاعاتي نيستند. براي خريد دستگاه روغن گيري به جنس دستگاه توجه داشته باشيد. جنس بدنه دستگاه روغن گيري بايد از استيل باشد زيرا استيل از آلياژ هايي است كه از لحاظ بهداشتي در سطح بسيار بالايي قرار دارد.

قيمت دستگاه روغن گيري

هيچ قيمت مشخصي براي دستگاه روغن گيري وجود ندارد و هر شركت فروشنده و توليد كننده اي بر اساس نظر خود قيمت گزاري بر روي دستگاه را انجام ميدهد. برخي از شركت هايي كه در زمينه توليد اين دستگاه فعاليت ميكنند قيمت دستگاه روغن گيري را تعيين ميكنند كه البته فروشگاه ها معمولا از اين قيمت ها تبعيت نميكنند و نسبت به نوسانات بازار قيمت هاي متفاوتي را در نظر ميگيرند. اما چگونه ميتوان پي برد كه قيمت دستگاه روغن گيري مناسب است يا خير؟ خريدار براي اينكه بتواند به قيمت دستگاه روغن گيري پي ببرد بايد ابتدا يك استعلام قيمت از دستگاه مورد نظر خود از چندين فروشگاه مختلف دريافت نمايد. استعلام قيمت از چندين فروشگاه بصورت حضوري مطمئنا بسيار وقت گير و همچنين زمان بر ميباشد كه از اين رو ميتوان اين استعلام را از فروشگاه هاي اينترنتي نيز انجام داد. فروشگاه اينترنتي بهترين راهكار براي دريافت استعلام قيمت دستگاه روغن گيري ميباشد و نيازي نيست تا زمان و انرژي زيادي را براي دريافت قيمت صرف كنيد. استعلام قيمت دستگاه روغن گيري از فروشگاه اينترنتي ميتواند با مشاهده وب سايت فروشگاه اينترنتي ليون ايران صورت گيرد و يا برقراي تماس تلفني با كارشناسان فروش.

به ياد داشته باشيد كه دستگاه روغن گيري را با ضمانت نامه خريداري كنيد زيرا هر يك از قطعات دستگاه ممكن است خراب شده و يا كيفيت خود را از دست بدهند كه اگر دستگاه داراي ضمانت نامه باشد، تعميرات و سرويس آن بر عهده شركت خواهد بود.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

انار از ميوه هايي است كه نحوه آبگيري آن كاملا متفاوت از ساير ميوه ها ميباشد. بيشتر ميوه ها براي آبگيري بايد پوستشان كنده شود اما آبگيري انار كاملا متفاوت است و نيازي به گرفتن پوست آن نيست. هر دستگاهي نيز براي گرفتن آب انار مناسب نيست و نوعي آبميوه گير با نام آب انار گيري براي اينكار مورد استفاده قرار ميگيرد. بوسيله آب انار گيري ميتوان به راحتي تعداد زيادي انار را در مدت زمان كوتاهي آبگيري نمود.

انواع آب انار گيري

انواع آب انار گيري وجود دارد كه ميتوان به آب انار گيري دستي و آب انار گيري برقي اشاره نمود. از انواع آب انار گيري كه انرژي مورد نياز خود را از انرژي انسان تامين ميكند و ميتواند با نيروي دست انسان كه به اهرم آن وارد ميشود انار را آبگيري كند، نوع دستي ميباشد. اما از ديگر انواع آب انار گيري بايد به نوع برقي آن اشاره نمود كه كاربرد بسيار زيادتري نيز نسبت به نوع دستي دارد و از آن در آبميوه فروشي ها استفاده زيادي ميشود. انواع آب انار گيري در برندهاي مختلف عرضه ميشود كه متناسب با كسب و كار خود ميتوانيد مناسب ترين نوع آنرا تهيه نماييد.

خريد آب انار گيري

با خريد آب انار گيري در نوع دستي و همچنين برقي ميتوانيد تعداد زيادي انار را در عرض مدت كوتاهي آب گيري نماييد. براي خريد آب انار گيري بايد به يك سري نكات بخصوص در نوع برقي توجه داشته باشيد. اولين نكته اي در خريد آب انار گيري بايد مد نظر داشته باشيد كيفيت آن است. بخصوص در آب انار گيري برقي كيفيت دستگاه بسيار مهم است و بايد به ياد داشته باشيد كه به هر برندي كه در بازار وجود دارد نبايد اعتماد كنيد. براي خريد آب انار گيري به راحتي ميتوانيد دستگاه مورد نظر خود را بصورت اينترنتي نيز خريداري نماييد و نيازي به مراجعه حضوري به فروشگاه نميباشد. با خريد آب انار گيري به صورت اينترنتي اين ويژگي بوجود خواهد تا محصول به درب منزل و يا محل كار شما ارسال شود و در زمان و همچنين انرژي شما تا حد زيادي صرفه جويي خواهد شد.

قيمت آب انار گيري

قيمت آب انارگيري نسبت به نوع دستي و يا برقي آن متفاوت است و مطمئنا آب انار گيري برقي از قيمت بالاتري نيز برخوردار است. در قيمت آب انار گيري علاوه بر دستي و يا برقي بودن آن عوامل ديگري نيز  تاثيرگذار هستند كه يكي از مهترين عوامل را ميتوان برند آن دانست. برخي برندها در بازار وجود دارند كه به دليل فروش و كيفيت بسيار مناسب از قيمت بالايي نيز برخوردار هستند. قيمت آب انار گيري در هر فروشگاهي متفاوت ميباشد و بايد توجه داشته باشيد كه فروشگاه ها نسبت به مدل و همچنين گارانتي قيمت هاي متفاوتي را براي محصولات خود در نظر ميگيرند.  قيمت آب انار گيري اگر از محصولات گارانتي دار و شركتي باشد مطمئنا مقطوع خواهد بود. اما قيمت آب انار گيري در برخي مدل هاي خارجي و بدون گارانتي در هر فروشگاهي متفاوت ميباشد و در برخي از فروشگاه ها ميتوانيد با قيمت مناسب و در برخي ديگر بايد هرينه به مراتب بالايي را بپردازيد. فروشگاه اينترنتي ليون ايران از جمله مراكزي است كه قيمت مناسبي را ارائه مي دهد:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

يكي از وسايل بسيار پركاربرد كه توسط آن ميتوان آب انواع ميوه در حجم و اندازه  زياد را گرفت آبميوه گيري صنعتي ميباشد. آبميوه گيري صنعتي از عملكردي تقريبا مشابه با آب ميوه گيري هاي خانگي برخوردار است با اين تفاوت كه آبميوه گيري صنعتي از ابعاد بزرگتر و همچنين بدنه مستحكم تري برخوردار است. بدنه آبميوه گيري صنعتي از آلياژ هاي بسيار محكم مانند استيل كه از قابليت ضد زنگ برخوردار بوده و همچنين بسيار بهداشتي ميباشد تشكيل شده است.

انواع آبميوه گيري صنعتي

آبميوه گيري صنعتي در انواع مختلفي توليد ميشود كه هر يك از آنها را بايد متناسب با نوع كسب و كار خود تهيه نمود. به طور مثال آبميوه گيري صنعتي كه در هتل ها و همچنين مراكز بزرگ مورد استفاده قرار ميگيرد با آبميوه گيري هاي مورد استفاده در مراكز كوچك متفاوت است. برندهاي زيادي نيز وجود دارند كه انواع آبميوه گيري در مدل هاي مختلف را توليد ميكنند كه هر يك از اين برندها نيز تا كنون مدل هاي زيادي از آبميوه گيري را روانه بازار نموده اند.

خريد آبميوه گيري صنعتي

براي خريد آبميوه گيري صنعتي نكات زيادي را بايد در نظر بگيريد كه در ادامه اين نكات بسيار مهم و ارزشمند را در اختيار شما قرار خواهيم داد. از مهمترين نكات خريد آبميوه گيري صنعتي گذشته از برند و مدل قدرت موتور آن ميباشد. قدرت موتور آبميوه گيري صنعتي بايد به گونه اي باشد كه بتواند مقدار زيادي از انواع ميوه بدون آنكه با افت كيفيت مواجه شود را آبگيري كند. سرعت آبميوه گيري نيز بعد از قدرت يكي از نكات مهم در خريد آبميوه گيري صنعتي ميباشد. هر چه سرعت آبميوه گيري بالاتر باشد ميتوان آب ميوه هاي بيشتري را گرفت و اين موضوع براي مراكز شلوغ حائز اهميت ميباشد. جنس بدنه يكي از موارد بسيار مهمي است كه بايد براي خريد آبميوه گيري صنعتي در نظر داشته باشيد. جنس بدنه آبميوه گيري صنعتي معمولا از استيل و به ندرت از پلاستيك ميباشد كه البته گاهي نيز به صورت تلفيقي ميباشد. جنس بدنه آبميوه گيري صنعتي اگر از استيل باشد ميتواند دوام و كيفيت آبميوه گيري را تضمين كند. شايد اندازه دهانه در آبميوه گيري خانگي مهم نباشد اما در آبميوه گيري صنعتي بسيار مهم است و بايد قبل از خريد آبميوه گيري صنعتي به اين موضوع توجه داشته باشيد كه هر چه دهانه گشادتر باشد در نتيجه كار با سرعت بيشتري پيش ميرود. جنس تيغه و همچنين ميزان مصرف انرژي از موارد ديگري هستند كه در خريد آبميوه گيري صنعتي بايد در نظر بگيريد.

قيمت آبميوه گيري صنعتي

قيمت آبميوه گيري صنعتي در برندهاي مطرح و نام آشنا بالاتر ميباشد. هر چه برند آبميوه گيري مطرح تر باشد در نتيجه قيمت آن نيز افزايش خواهد يافت. قيمت آبميوه گيري صنعتي به عواملي كه در بالا براي خريد آن اشاره شد نيز بستگي دارد. اگر امكانات فوق در آبميوه گيري مورد نظر شما وجود داشته باشد در نتيجه قيمت آبميوه گيري صنعتي نيز بالا خواهد رفت. قيمت آبميوه گيري صنعتي در برخي فروشگاه ها بسيار مصفانه و در برخي ديگر بسيار بالا ميباشد كه در اين بين فروشگاه اينترنتي ليون ايران بهترين قيمت ها را ارائه ميدهد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

مخلوط كن صنعتي همانطور كه از نامش نيز به خوبي پيداست براي آشپزخانه هاي صنعتي و بزرگ مانند رستوران ها كاربرد بسيار زيادي دارد. توسط مخلوط كن صنعتي ميتوان انواع آب ميوه، غذاهاي مختلف، سس و ديگر مواد غذايي را توليد نمود. مخلوط كن صنعتي بر خلاف مخلوط كن هاي خانگي ميتواند حجم بالايي از مواد غذايي را با قدرت بيشتر خرد و ريز نمياد. مخلوط كن صنعتي از ظرف يا همان پارچ بزرگتري نسبت به نوع خانگي برخوردار است و به همين دليل ميتوان حجم بالايي از مواد را با يكديگر مخلوط نمود.

انواع مخلوط كن صنعتي

انواع مخلوط كن صنعتي را ميتوانيد با مراجعه به فروشگاه خريداري نماييد. انواع مخلوط كن صنعتي وجود دارد كه  تفاوت هايي از برخي لحاظ با يكديگر دارند. انواع مخلوط كن صنعتي از لحاظ نوع تيغ، نوع پارچ و همچنين نوع موتور با يكديگر متفاوت هستند.  انواع مخلوط كن صنعتي در برندها  و مدل هاي مختلف عرضه ميشود كه هر يك از كيفيت متفاوتي برخوردار هستند. برخي از انواع مخلوط كن صنعتي بسيار با كيفيت و برخي ديگر بعد از مدتي كيفيت و قدرت خود را تا حد زيادي از دست ميدهند.

خريد مخلوط كن صنعتي

اولين موردي كه در هنگام خريد مخلوط كن صنعتي با آن مواجه خواهيد شد برندهاي متعددي از مخلوط كن هستند. امروزه برندهاي بسيار زيادي از مخلوط كن در فروشگاه هاي كشور وجود دارند كه ميتوانيد يكي را متناسب با كسب و كار خود تهيه نماييد. براي خريد مخلوط كن صنعتي بايد به نوع موادي كه قصد خرد كردن آنها را داريد توجه داشته باشيد. يكي از نكات بسيار مهمي كه براي خريد مخلوط كن صنعتي الزاما بايد در نظر داشته باشيد جنس پارچ مخلوط كن ميباشد. در آشپزخانه هاي صنعتي هر نوع مواد غذايي با درجه حرارت هاي مختلف تهيه ميشوند كه به همين دليل بهتر است مخلوط كن هايي را انتخاب كنيد كه از پارچ هاي ضد زنگ و مقاوم در برابر حرارت برخوردار باشند. برخي از پارچ هاي مخلوط كن ها از نوع ضد زنگ و مقاوم در برابر حرارت هستند كه ميتوانيد از آنها براي تهيه مواد غذايي گرم و يا بسيار سرد استفاده نماييد.

قيمت مخلوط كن صنعتي

قيمت مخلوط كن صنعتي نسبت به مشخصات و همچنين ويژگي هاي آن متفاوت ميباشد. هر چه امكانات مخلوط كن صنعتي و همچنين قدرت آن بيشتر باشد در نتيجه از قيمت بالاتري نيز برخوردار خواهد بود. قيمت مخلوط كن صنعتي در برندهاي گوناگون نيز متفاوت ميباشد. هر يك از برندهاي مخلوط كن صنعتي كه در كشور ما وجود دارند از قيمت متفاوتي برخوردار هستند كه البته اين تفاوت قيمت ها بي دليل نيست. افزايش قيمت مخلوط كن صنعتي در برخي از برندهايي كه امروزه در بازار بفروش ميرسند بي دليل نيست زيرا برخي برندها به دليل محبوبيتشان  متقاضيان زيادي دارند و همين موضوع ميتواند افزايش قيمت آنها را در پي داشته باشد. قيمت مخلوط كن صنعتي در فروشگاه اينترنتي ليون ايران مناسبتر از فروشگاه هاي حضوري ميباشد زيرا اين فروشگاه ها امكان كاهش قيمت به دلايل مختلف را دارند و اگر به فروشگاه اينترنتي سري زده باشيد متوجه قيمت هاي مناسب خواهيد شد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]