تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 1291
ديروز : 3224
افراد آنلاين : 12
همه : 1154033
 
نوشته شده توسط : طراح

قبل از اينكه يك كارخانه و يا به طور كلي يك مجتمع صنعتي راه اندازي شود ابتدا بايد اقداماتي در كف آن كه از آسيب پذيرترين قسمت ها ميباشد انجام شود. در قسمت كف كارخانجات و مجتمع هاي صنعتي همواره احتمال برخورد اجسام سنگين و تيز وجود دارد كه از اين رو ابتدا بايد كف سازي صنعتي در آنها انجام شود. كف سازي صنعتي بايد به صورت كاملا اصولي انجام شود زيرا عدم در نظر گرفتن اين اصول ميتواند كف را در برابر سايش و همچنين برخورد اجسام سنگين بسيار آسيب پذير كند.

از جمله مشكلاتي كه پس از كف سازي صنعتي غير اصولي ايجاد ميشود بايد به اين موارد اشاره نمود: ترك خوردي يكي از شايع ترين مشكلاتي است كه بعد از كف سازي صنعتي بصورت غير اصولي بوجود مي آيد. بعد از گذشت مدتي بر روي كف ترك خوردگي هايي ايجاد خواهد شد كه اين موضوع ميتواند به دليل استفاده از مصالح و مواد نامرغوب و همچنين اجراي غير اصولي باشد. شكستگي و در نتيجه تبديل كف به سطحي ناهموار از ديگر مشكلاتي است كه با پس از كف سازي صنعتي غير اصولي پديدار ميشود. كف سازي صنعتي غير اصولي ميتواند هزينه هاي زيادي را بوجود آورد و مجبور خواهيد بود تا بعد از كف سازي نسبت به تعمير و بازسازي آن با صرف هزينه هنگفت اقدام نماييد. كف سازي صنعتي غير اصولي هزينه شما را چند برابر خواهد كرد زيرا بعد از گذشت مدت كوتاهي مجبور خواهيد بود تا نسبت به ترميم و يا كف سازي مجدد اقدامات لازم را انجام دهيد.

 

 

مزاياي كف سازي صنعتي

كف سازي صنعتي اگر به صورت اصولي انجام شود مزيت هايي را در پي خواهد داشت. از جمله مزيت هاي كف سازي صنعتي آمد مقاومت بالا ميباشد. كف سازي صنعتي مقاومت بالايي در برابر تردد وسايل نقليه سنگين، مواد شيميايي و اسيدي و همچنين برخورد اجسام نوك تيز از خود نشان ميدهد. از جمله مزيت هايي كه با كف سازي صنعتي بوجود مي آيد تميز كاري آسان كف ميباشد. كف سازي صنعتي بسيار صاف و سيقلي انجام ميشود كه در نتيجه تميزكاري آن نيز آسان خواهد شد. از مهمترين مزيت هاي بوجود آمده از كف سازي صنعتي قابليت ترميم و مرمت ميباشد. در صورتيكه بعد از كف سازي صنعتي مشكلي بوجود آيد ميتوان نقاط آسيب ديده را ترميم نمود. كف سازي صنعتي ظاهري بسيار زيبا را ايجاد ميكند. در كف سازي صنعتي از متريال هايي استفاده ميشود كه اين متريال ها سطحي شفاف و مسطح را بوجود مي آورند و زيبايي بسيار زيادي در كنار مقاومت بالا ايجاد ميشود. از ديگر مزاياي كف سازي صنعتي اجراي ساده و سريع آن است. كف سازي صنعتي درمدت زمان بسيار كمتري نسبت به ساير كف سازي ها آماده بهره برداري و استفاه ميشود.  توجه داشته باشيد كه بايد كف سازي صنعتي را به شركت هايي واگذار كنيد كه در اين زمينه از تخصص و تجربه بالايي برخوردار باشند و بتوانند كار را به صورت كاملا اصولي و بدون هيچگونه ايراد و نقصي انجام دهند. هيچگونه مشكلي نبايد بعد از كف سازي بوجود آيد و عمر و دوام بالايي داشته باشد. براي اطلاعات بيشتر مي توانيد به سايت شركت پارس اليس  مراجعه نماييد:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

كاربرد رينگ اسپرت چيست

از جمله ذوق و هيجاناتي كه سالهاست خريداران خودرو را درگير خود كرده است استفاده از رينگ اسپرت براي زيباتر كردن و جذاب تر كردن خودرو ميباشد. رينگ اسپرت همانطور كه از نامش نيز پيداست ظاهري اسپرت و ورزشي را براي خودرو بوجود مي آورد. رينگ اسپرت قابلت ريسينگ را براي لاستيك ها و خودرو به وجود مي آورد و افرادي كه در مسابقات اتوميبل راني شركت ميكنند از رينگ اسپرت به جاي رينگ هاي معمولي براي بالا بردن عملكرد لاستيك ها كمك ميگيرند. بيشتر خودروسازان ايراني از بكارگيري رينگ اسپرت براي خودرو اجتناب ميكنند و همانطور كه ميدانيد بيشتر محصولات خودروسازان كشور ما به اين نوع رينگ  ها مجهز نيستند. رينگ اسپرت در بسياري از فروشگاه هاي عرضه لاستيك و رينگ بفروش ميرسد كه ميتوان پس از خريد خودرو به سراغ اين مراكز رفته و لاستيك ها را به اين نوع رينگ مجهز نمود.

راهنماي خريد رينگ اسپرت

اولين و مهمترين نكته اي كه براي خريد رينگ اسپرت بايد مد نظر قرار دهيد تناسب آن با لاستيك و همچنين خودرو ميباشد. به هيچ وجه نميتوان يك كت و شلوار مجلسي را با يك جفت كتاني ست كرد. همين موضوع در مورد رينگ اسپرت نيز كاملا صادق است و بايد به كلاس و سبك خودروي خود نيز توجه داشته باشيد. براي خريد رينگ اسپرت بايد توجه داشته باشيد كه كدام رينگ مناسب خودروي شما ميباشد و اگر اطلاعاتي نسبت به اين موضوع نداريد بايد با افرادي كه در اين زمينه فعاليت ميكنند مشورت نماييد. براي خريد رينگ اسپرت بايد به وزن آن توجه كنيد زيرا رينگ هاي اسپرتي كه از وزن بالاتري برخوردار هستند ممكن است به جلوبندي خودروي شما آسيب وارد كنند. بايد رينگي را تهيه كنيد كه از وزن مناسب با خودروي شما برخوردار باشد و اگر نوعي رينگ توجه شما را به خود جلب كرده است بايد رينگ با آلياژ سبك تر را انتخاب كنيد. به طور مثال رينگ هاي آلومينيومي به نسبت از وزن كمتري برخوردار هستند. حتي امروزه رينگ اسپرت با آلياژ منيزيم نيز وجود دارد كه از وزن بسيار كمي برخوردار هستند و اگر بودجه خوبي در اختيار داريد ميتوانيد به سراغ رينگ هاي ساخته شده با آلياژ منيزيم برويد. يكي از مهمترين نكاتي كه براري خريد رينگ اسپرت بايد مد نظر قرار دهيد تطابق رينگ با ترمز و كاسه چرخ ميباشد. عدم تطابق رينگ اسپرت با كاسه و همچنين ترمز ميتواند سلامت اين دو قطعه را به خطر بيندازد و عمر و دوام آنها را نيز كوتاه كند. موردي كه ميتواند باعث آسيب زدن به كاسه و همچنين ترمز شود پهناي بيش از اندازه ميباشد كه از همين رو بايد رينگ با پهناي مناسب را تهيه كنيد. از نكات ديگري كه بايد در خريد رينگ اسپرت لحاظ كنيد لبه هاي رينگ ميباشد.

رينگ هاي اسپرتي كه داراي لبه هاي نازكي هستد ميتوانند با افتادن در يك دست انداز آسيب ببينند و در كل براي شرايط ضربه مناسب نيستند. آسيب ديدن رينگ ميتواند ظاهر آن را تحت تاثير قرار دهد و همچنين ايمني خودرو را تا حد زيادي كاهش ميدهد. تكنولوژي به كار رفته در ساخت رينگ اسپرت تاثير بسيار زيادي در كاركرد آن دارد و بايد به آن توجه ويژه اي داشته باشيد. براي اطلاعات بيشتر مي توانيد بهفروشگاه اينترنتي رينگ و لاستيك ويتو مراجعه نماييد:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

درباره پالت پلاستيكي بيشتر بدانيد

از انواع پالت هايي كه در كارخانجات، كارگاه ها، انبارها و همچنين فروشگاه ها براي جابجايي و همچنين انبار كردن محصولات مورد استفاده قرار ميگيرد باكس پالت پلاستيكي ميباشد. باكس پالت پلاستيكي از نوعي پلاستيك بسيار محكم و مقاوم در برابر فشار و وزن ساخته شده است كه به همين دليل ميتوان مقدار بار زيادي را با آن جابجا كرد. باكس پالت پلاستيكي امروزه در دو نوع مختلف توليد و مورد استفاده قرار ميگيرد كه يك نوع آن ثابت و نوع ديگر چرخ دار ميباشد. باكس پالت پلاستيكي چرخ دار براي فروشگاه هايي كه به حمل كالا نياز دارند مناسب ميباشد و براي انبار كردن محصولات بيشتر از پالت هاي ثابت استفاده ميشود. باكس پالت پلاستيكي بر خلاف ساير      پالت ها از ديواره هايي در چهار طرف خود برخوردار است كه اين ديواره ها ميتوانند براي حمل محصول در ابعاد كوچك بسيار مناسب باشد.

مزيت هاي باكس پالت پلاستيكي

باكس پالت پلاستيكي مزيت هاي بسيار زيادي دارد كه در ادامه به برخي از اين مزيت ها اشاره خواهيم نمود. از جمله مزيت باكس پالت پلاستيكي بايد به نگهداري بسيار بهداشتي وآسان محصولات اشاره نمود. باكس پالت پلاستيكي بسيار بهداشتي ميباشد و ميتواند مواد را بدون آنكه با آلودگي هاي محيطي مواجه شوند جابجا نمايد. باكس پالت پلاستيكي قابليت حمل با ليفتراك را دارد و همين موضوع يك مزيت بسيار بزرگ براي جابجايي بار در انبارها محسوب ميشود. اين نوع پالت به راحتي بر روي تيغه ليفتراك قرار ميگيرد و به آساني حمل ميشود و همچنين لبه هاي بلند آن اجازه افتادن و سقوط محصول را نميدهد كه از همين رو ايمني آن به طور كامل ايجاد ميشود. باكس پالت پلاستيكي از دوام و عمر طولاني تري نسبت به پالت هاي چوبي و همچنين فلزي برخوردار است كه باعث مقرون به صرفه شدن آن شده است. يكي از عمده مشكلاتي كه در پالت هاي چوبي و بخصوص فلزي مشاهده ميشود وزن بالاي آنها ميباشد. وزن بالاي پالت حمل آنرا بسيار مشكل تر ميكند كه از اين رو باكس پالت پلاستيكي با وزن كم خود از حمل و جابجايي راحت تري برخوردار ميباشد. از مزيت هاي باكس پالت پلاستيكي قابل شستشو بودن آن است. شستشوي باكس پالت پلاستيكي را به راحتي ميتوان با مواد شوينده در دفعات بسيار زياد شستشو داد بدون آنكه مشكلي در بافت آنها ايجاد شود. باكس پالت پلاستيكي از پلاستيك سخت تشكيل شده است كه ميتواند در برابر برخورد آب و هر گونه مايعاتي تا سالهاي زيادي طاقت بياورد.

باكس پالت پلاستيكي در برابر نوسانات دمايي مقاومت بسيار خوبي را از خود نشان ميدهد و از همين رو در انبارهايي كه آب و هواي آنها همواره در حال تغيير ميباشد گزينه بسيار مناسبي براي حمل محصول محسوب ميشود. از ديگر مزيت هاي باكس پالت پلاستيكي كه اهميت بسيار زيادي دارد و ميتواند صرفه اقتصادي را ايجاد كند قيمت پايين اين نوع پالت ميباشد. اين نوع پالت پلاستيكي از قيمت بسيار مناسب و مقرون بصرفه تري از پالتهاي فلزي و چوبي برخوردار بوده كه پيشنهاد ميشود تا اگر بودجه چندان زيادي را براي خريد پالت در اختيار نداريد پالت پلاستيكي را مد نظر قرار دهيد.براي اطلاعات بيشتر با زاگرس پلاستيك تماس بگيريد:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

درباره پالت پلاستيكي بيشتر بدانيد

از انواع پالت هايي كه در كارخانجات، كارگاه ها، انبارها و همچنين فروشگاه ها براي جابجايي و همچنين انبار كردن محصولات مورد استفاده قرار ميگيرد باكس پالت پلاستيكي ميباشد. باكس پالت پلاستيكي از نوعي پلاستيك بسيار محكم و مقاوم در برابر فشار و وزن ساخته شده است كه به همين دليل ميتوان مقدار بار زيادي را با آن جابجا كرد. باكس پالت پلاستيكي امروزه در دو نوع مختلف توليد و مورد استفاده قرار ميگيرد كه يك نوع آن ثابت و نوع ديگر چرخ دار ميباشد. باكس پالت پلاستيكي چرخ دار براي فروشگاه هايي كه به حمل كالا نياز دارند مناسب ميباشد و براي انبار كردن محصولات بيشتر از پالت هاي ثابت استفاده ميشود. باكس پالت پلاستيكي بر خلاف ساير      پالت ها از ديواره هايي در چهار طرف خود برخوردار است كه اين ديواره ها ميتوانند براي حمل محصول در ابعاد كوچك بسيار مناسب باشد.

مزيت هاي باكس پالت پلاستيكي

باكس پالت پلاستيكي مزيت هاي بسيار زيادي دارد كه در ادامه به برخي از اين مزيت ها اشاره خواهيم نمود. از جمله مزيت باكس پالت پلاستيكي بايد به نگهداري بسيار بهداشتي وآسان محصولات اشاره نمود. باكس پالت پلاستيكي بسيار بهداشتي ميباشد و ميتواند مواد را بدون آنكه با آلودگي هاي محيطي مواجه شوند جابجا نمايد. باكس پالت پلاستيكي قابليت حمل با ليفتراك را دارد و همين موضوع يك مزيت بسيار بزرگ براي جابجايي بار در انبارها محسوب ميشود. اين نوع پالت به راحتي بر روي تيغه ليفتراك قرار ميگيرد و به آساني حمل ميشود و همچنين لبه هاي بلند آن اجازه افتادن و سقوط محصول را نميدهد كه از همين رو ايمني آن به طور كامل ايجاد ميشود. باكس پالت پلاستيكي از دوام و عمر طولاني تري نسبت به پالت هاي چوبي و همچنين فلزي برخوردار است كه باعث مقرون به صرفه شدن آن شده است. يكي از عمده مشكلاتي كه در پالت هاي چوبي و بخصوص فلزي مشاهده ميشود وزن بالاي آنها ميباشد. وزن بالاي پالت حمل آنرا بسيار مشكل تر ميكند كه از اين رو باكس پالت پلاستيكي با وزن كم خود از حمل و جابجايي راحت تري برخوردار ميباشد. از مزيت هاي باكس پالت پلاستيكي قابل شستشو بودن آن است. باكس پالت پلاستيكي را به راحتي ميتوان با مواد شوينده در دفعات بسيار زياد شستشو داد بدون آنكه مشكلي در بافت آنها ايجاد شود.

باكس پالت پلاستيكي از پلاستيك سخت تشكيل شده است كه ميتواند در برابر برخورد آب و هر گونه مايعاتي تا سالهاي زيادي طاقت بياورد. باكس پالت پلاستيكي در برابر نوسانات دمايي مقاومت بسيار خوبي را از خود نشان ميدهد و از همين رو در انبارهايي كه آب و هواي آنها همواره در حال تغيير ميباشد گزينه بسيار مناسبي براي حمل محصول محسوب ميشود. از ديگر مزيت هاي باكس پالت پلاستيكي كه اهميت بسيار زيادي دارد و ميتواند صرفه اقتصادي را ايجاد كند قيمت پايين اين نوع پالت ميباشد. اين نوع پالت پلاستيكي از قيمت بسيار مناسب و مقرون بصرفه تري از پالتهاي فلزي و چوبي برخوردار بوده كه پيشنهاد ميشود تا اگر بودجه چندان زيادي را براي خريد پالت در اختيار نداريد پالت پلاستيكي را مد نظر قرار دهيد.براي اطلاعات بيشتر با زاگرس پلاستيك تماس بگيريد:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

پشمك يكي از تنقلات بسيار لذيذ در بين ايراني ها ميباشد كه علاقه خاصي به آن دارند. پشمك در گذشته به روش هاي سنتي تهيه ميشد اما امروزه به لطف دستگاه پشمك زن ديگر نيازي به استفاده از روش هاي وقت گير سنتي و قديمي نيست. دستگاه پشمك زن از جمله دستگاه هايي است كه توسط آن ميتوان مقدار بسيار زيادي از پشمك هاي ساده و همچنين رنگي را در عرض مدت كوتاهي تهيه نمايد. تهيه پشمك توسط دستگاه پشمك زن دردسر روش هاي دستي را ندارد و همچنين فضاي كمي را نيز اشغال ميكند.

انواع دستگاه پشمك زن

انواع دستگاه پشمك زن در كارخانجات داخل كشور توليد ميشود كه از اين بين نوع صنعتي آن از فروش بالاتري برخوردار است. انواع دستگاه پشمك زن انرژي مورد نياز خود را از برق تامين ميكنند كه يك مزيت محسوب ميشود. انواع دستگاه پشمك زن را ميتوان در مراكزي همچون فروشگاه ها، مراكز تجاري، شهربازي ها و پاساژ ها مورد استفاده قرار داد. انواع پشمك زن از يك موتور و يك قابلمه برخوردار است كه اين دو قطعه از اصلي ترين بخش ها هستند و بخش هاي ديگري نيز به عنوان قطعات فرعي و اتصالات محسوب ميشوند.

خريد دستگاه پشمك زن

توانايي كاركرد مداوم يكي از عواملي است كه قبل از خريد دستگاه پشمك زن بايد مد نظر قرار دهيد زيرا از اين دستگاه استفاده زيادي ميشود. اگر دستگاه از كيفيت بالايي برخوردار باشد ميتواند براي مدت زمان زيادي بدون آنكه با مشكل مواجه شود مورد استفاده قرار بگيرد. براي خريد دستگاه پشمك زن بايد توجه داشته باشيد كه قابلمه دستگاه از جنس استيل باشد. استيل به كار رفته در ساخت دستگاه پشمك زن باعث ميشود تا از لحاظ بهداشتي در سطح بالايي قرار بگيرد. ضمانت نامه را قبل از خريد دستگاه پشمك زن لحاظ كنيد زيرا دستگاه هايي كه گارانتي نداشته باشند در صورت خراب شدن تعمير نخواهند شد. دستگاه پشمك زن بايد از يك نمايشگر برخوردار باشد تا بتوان درجه حرارت و ديگر موارد را كنترل نمود. درجه تنظيم حرارت حتما بايد براي دستگاه تعبيه شده باشد و بايد قبل از خريد دستگاه پشمك زن آنرا مد نظر قرار دهيد.

قيمت دستگاه پشمك زن

قيمت دستگاه پشمك زن به عوامل مختلفي بستگي دارد كه در ادامه به برخي از آنها اشاره خواهيم كرد. در قيمت دستگاه پشمك زن نوع استيل به كار رفته در آن تاثير بسيار زيادي دارد. هر چه جنس استيل به كار رفته در ساخت دستگاه مرغوب تر باشد در نتيجه قيمت آن نيز افزايش پيدا خواهد كرد. امكانات ميتواند عامل مهمي در قيمت دستگاه پشمك زن باشد. برخي از دستگاه هاي پشمك زن از امكانات زيادي برخوردار هستند كه همين امكانات باعث ميشود تا عملكرد و كاركرد آن افزايش يابد. قيمت دستگاه پشمك زن كه امكانات بسياري را در اختيار كاربرد قرار ميدهد بالاتر ميباشد. قيمت دستگاه پشمك زن ايراني مناسبتر از نوع خارجي ميباشد. البته دستگاه هاي موجود در بازار اكثرا ايراني هستند و كمتر دستگاهي را ميتوان يافت كه خارجي باشند. براي خريد اين دستگاه تنها كافي است تا به فروشگاه اينترنتي ليون ايران مراجعه نماييد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

واكس زدن كفش ها كه در گذشته به صورت سنتي انجام ميشد امروزه به لطف دستگاه واكس بدون دخالت دست و اتوماتيك انجام ميشود. دستگاه واكس معمولا در مراكز تجاري و اداري بزرگ مورد استفاده قرار ميگيرد و ميتواند بصورت اتوماتيك كفش هاي متقاضيان را واكس بزند. دستگاه واكس شايد در گذشته چندان كاربردي نداشت اما امروزه از كاربرد بسيار زيادي برخوردار است. دستگاه واكس انرژي مورد نياز خود را از برق تامين ميكند و نسبت به روش هاي دستي واكس زدن از سرعت بسيار بالايي برخوردار است.

انواع دستگاه واكس

دستگاه هاي واكس زن معمولا از لحاظ كارايي و امكانات به يك شكل عمل ميكنند و حتي از لحاظ ظاهري نيز مشابه يكديگر ميباشند. انواع دستگاه واكس در برندهاي مختلف وجود دارد كه بيشتر اين برندها خارجي هستند و كمتر در داخل كشور توليد ميشوند.

خريد دستگاه واكس

براي خريد دستگاه واكس نيازي به تخصص بالا نخواهيد داشت زيرا اين دستگاه از دستگاه هاي پيچيده اي محسوب نميشود. اما براي خريد دستگاه واكس بايد نكاتي را مد نظر قرار دهيد كه برخي از اين نكات را در ادامه مطلب شرح خواهيم داد. براي خريد دستگاه واكس به كيفيت برس هايي كه براي واكس زدن كفش ها در قسمت تحتاني دستگاه تعبيه شده اند توجه داشته باشيد. كيفيت برس ها به دليل اينكه مدام در حال واكس زدن و سايش هستند بايد بالا باشد و برس هاي بي كيفيت در عرض مدت كوتاهي كارايي خود را از دست ميدهند. طراحي و ساختار بايد در خريد دستگاه واكس مد نظر قرار بگيرد. برخي از دستگاه ها، واكس تزريقي را از طريق برس ها به بيرون و بر روي زمين ميريزند كه اين يكي از مشكلات دستگاه هاي بي كيفيت ميباشد. براي خريد دستگاه واكس بايد اين موضوع را مد نظر داشته باشيد تا از ميزان كثيف كاري دستگاه و محيط تا حد زيادي كاسته شود. دستگاه واكس بايد از سيستم كنترل هوشمند برخوردار باشد تا در صورت لزوم و در مواقعي كه پاي كاربر منجر به از كار ايستادن دستگاه ميشود به طور خودكار فعاليت كل دستگاه را متوقف نمايد. براي خريد دستگاه واكس به ايراني و يا چيني بودن دستگاه توجه داشته باشيد. دستگاه هاي ايراني نسبت به دستگاه هاي چيني از كيفيت بالاتري برخوردار هستند و موتور آنها قوي تر ميباشد.

قيمت دستگاه واكس

قيمت دستگاه واكس نسبت به ايراني و يا خارجي بودن آن متفاوت است. برندهاي ايراني دستگاه واكس با اينكه از كيفيت بالايي برخوردار هستند اما قيمت بسيار مناسبي دارند و ميتوانيد نمونه هاي ايراني را تهيه كنيد. براي استعلام قيمت دستگاه واكس به روش هاي اينترنتي و تلفني ميتوانيد اقدام كنيد و نيازي نيست تا به فروشگاه هاي حضوري مراجعه نماييد. قيمت دستگاه واكس در فروشگاه اينترنتي ليون ايران به دلايلي پايينتر از فروشگاه هاي حضوري است و ميتوانيد دستگاه خود را با مشاهده تصاوير و همچنين اطلاعات كامل خريداري كنيد.

اگر قيمت دستگاه واكس در فروشگاه هاي مختلف متغير است ممكن است امكانات، كيفيت و عملكرد دستگاه بالاتر باشد. البته فروشگاه هاي مختلف نيز در مواردي اقدام به افزايش قيمت دستگاه وامكس ميكنند كه بهتر است استعلام قيمتي را قبل از خريد بدست آوريد. :: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

چيزي كه واضح است اين است كه درست است كه قيمت جاروبرقي صنعتي نسبت به جاروبرقي هاي خانگي بسيار گران قيمت تر مي باشد. ولي براي نظافت بهتر مكان هاي بزرگ بهترين روش استفاده از جاروبرقي صنعتي مي باشد. همچنين در كل مي توان گفت خريد يك جاروبرقي صنعتي بسيار مقرون به صرفه تر از خريد ساير ابزار غير صنعتي بوده و تهيه يكي از انواع مناسب جاروبرقي صنعتي مي تواند گزينه مناسبي براي مكان هاي صنعتي باشد.

مزاياي خريد جاروبرقي صنعتي

اگر بخواهيد از تي و جاروبرقي هاي معمولي براي مكان هاي صنعتي استفاده كنيد درست است كه قيمت آن ها بسيار كم تر از جاروبرقي هاي صنعتي مي باشد اما طول عمر بسيار كمي و كاربرد بسيار كمي در برابر جاروبرقي صنعتي خواهند داشت. مي توان گفت كه جاروبرقي صنعتي داراي طول عمري معادل 15 تا 20 سال خواهد بود. يكي ديگر از مزاياي خريد جاروبرقي صنعتي اين است كه جاروبرقي صنعتي اين است كه در مدت زمان كمي بيشتر عملكرد را نسبت به جاروبرقي هاي معمولي دارد. بنابراين با استفاده از جاروبرقي صنعتي دوره توقف در كار براي نظافت بسيار كاهش پيدا مي كند بنابراين در چرخه توليد وقفه هاي طولاني مدتي ايجاد نمي شود كه سود دهي را كاهش دهد.

اگر بخواهيد محيط صنعتي را به شكل سنتي جارو نماييد بنابراين گرد و خاك زيادي پراكنده مي شود آلودگي ها مي تواند سبب ايجاد آلرژي و حساسيت شود ولي با استفاده از جاروبرقي صنعتي چنين مشكلي وجود نخواهد داشت. جاروبرقي صنعتي با استفاده از تكنولوژي كه در آن به كار گرفته شده است مانع از انتشار اين مشكلات خواهد شد. جاروبرقي صنعتي داراي فيلتراسيون مناسبي براي تميز كردن محيط ها صنعتي و تجاري و آزمايشگاهي مي باشد و با استفاده ا ز آن مي توانيد با خيالي آسوده محيط را تميز نماييد.

استفاده از جارو هاي ممولي باعث مي شود تا گرد و غباري در محيط ايجاد شود كه قابليت اشتعال داشته باشد ولي با استفاده از جاروبرقي صنعتي چنين مشكلي وجود نخواهد داشت و چنين گرد و غباري كه امكان اشتعال را افزايش دهد ايجاد نخواهد شد. جاروبرقي صنعتي به خوبي اين ذرات را از محيط حذف مي كند و باعث انفجار هاي احتمالي نخواهد شد.

استفاده از جاروبرقي صنعتي داراي استانداردهايي مي باشد كه استفاده از روش هاي سنتي داراي اين استانداردها نمي باشد بنابراين از نظر مراجع ذيصلاح نيز استفاده از جاروبرقي صنعتي لازم مي باشد و نبايد از روش هاي سنتي استفاده شود.

جاروبرقي صنعتي داراي انواع مختلفي مي باشد و داراي حجم هاي مختلف نيز مي باشد و شما بايد بر اساس نوع نياز خود يك يا چند جاروبرقي صنعتي را انتخاب و خريداري كرده و مورد استفاده قرار دهيد. همچنين جاروبرقي صنعتي داراي برندهاي متنوعي مي باشد و شما بايد از بين انواع برندهاي جاروبرقي صنعتي يكي از بهترين هاي آن ها را انتخاب نموده تا در آينده با مشكلات جدي در استفاده از جاروبرقي صنعتي مواجه نشويد. همچنين جاروبرقي صنعتي بايد داراي گارانتي باشد تا آن را خريداري نماييد. براي كسب اطلاعات بيشتر در باره انواع جاروبرقي صنعتي مي توانيد با فروشگاه اينترنتي ليون ايران تماس بگيريد. :: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

بسياري از كساني كه در كار كافي شاپ حرفه اي هستند اعتقاد دارند كه آسياب قهوه  از با اهميت ترين بخش ها در تجهيزات كافي شاپ مي باشد. براي مثال براي آسياب كردن قهوه اسپرسو از مهم ترين لوازم براي داشتن قهوه اي مرغوب داشتن آسياب قهوه با كيفيت مي باشد. آسياب قهوه در خروجي نوع قهوه بسيار تاثير گذار مي باشد. بنابراين در انتخاب آسياب قهوه بايد دقت زيادي كنيد. عطر و طعم و بويي كه توسط آسياب قهوه توليد مي شود مي تواند بسيار متفاوت باشد.

ميزاني كه بايد قهوه با آسياب قهوه آسياب شود

خريد انواع آسياب قهوه براي انواع قهوه متفاوت مي باشد بنابراين ميزان آسياب قهوه براي اسپرسو با ميزاني كه براي قهوه فرانسه مورد نياز مي باشد متفاوت مي باشد. براي آسياب قهوه اسپرسو در مقياس يك شات بايد بدانيد كه چه ميزاني از آسياب قهوه  براي ان مورد نياز مي باشد. آسياب قهوه مي تواند خيلي درشت باشد كه بيشتر از اين نوع از آسياب قهوه براي قهوه سرد استفاده مي شود. يكي ديگر از انواع آسياب قهوه آسياب آسياب قهوه درشت مي باشد كه براي تهيه قهوه فرانسه مناسب مي باشد. آسياب قهوه همچنين ممكن است متوسط مورد نياز باشد كه از اين نوع از آسياب قهوه  براي دم كردن قهوه با دريپ پات مورد استفاده قرار مي گيرد. آسياب قهوه به شكل نرم نيز براي قهوه اسپرسو مورد استفاده قرار مي گيرد.

كاركرد آسياب قهوه 

يكي از روش هايي كه براي آسياب قهوه استفاده مي شود استفاده از پره تيغ دار مي باشد. اين نوع از آسياب قهوه  شامل تيغه و موتور مي باشد و به راحتي مي توان از آن استفاده كرد. اگر قهوه را در داخل محفظه آسياب قهوه بريزيد و سپس دكمه دستگاه آسياب قهوه را فشار دهيد و به اين ترتيب آسياب قهوه توسط تيغه ها آسياب مي شود. آسياب قهوه داراي درجه بندي مي باشد و بر اساس نياز باير ميزان درجه را بر روي دستگاه انتخاب نمود. يكي از معايب اين نوع از آسياب قهوه اين است كه سايز خرد شدگي قهوه از دست خارج بوده و محفظه اي بسيار كوچك دارد و براي مكان هايي كه مي خواهند ميزان زيادي از قهوه را سرو كنند مناسب نبوده و اين افراد به دنبال آسياب قهوه هاي مناسب ديگري مي باشند

برخي ديگر از انواع آسياب قهوه مته اي مي باشند كه مي توان آن ها را به دو قسمت تيغه مخروطي و تيغه مسطح تقسيم كرد. در آسياب قهوه تيغه مخروطي دو عدد تيغه مخروطي در برابر هم قرار مي گيرند و در فاصله اي مناسب مي باشند كه مي توان آن فاصله را تغيير داد. در اين نوع از آسياب قهوه يكي از تيغه ها ثابت و ديگر حركت مي كند و همين مورد باعث مي شود تا قهوه ها آسياب شوند.

در آسياب قهوه كه داراي تيغه مسطح مي باشند دوتيغه در توازي با يكديگر قرار دارند و مانند حركت قيچي شروع به اسياب كردن قهوه مي نمايند. براي اطلاعات بيشتر درباره انواع آسياب قهوه مي توانيد به آسياب قهوه فروشگاه اينترنتي ليون ايران مراجعه كنيد:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

مصرف قهوه در تمام قسمت هاي دنيا داراي طرفداران بسياري مي باشد. قهوه داراي انواع و اقسام مختلفي مي باشد كه هر كدام داراي طرفداران ويژه خود مي باشند. يكي از انواع قهوه كه بسيار مورد علاقه افراد قرار گرفته است قهوه اسپرسو مي باشد. به همين جهت براي درست كردن قهوه اسپرسو از اسپرسو ساز استفاده مي شود. دستگاه اسپرسو ساز داراي انواع مختلفي مي باشد و شما بايد براي خود يكي از انواع اسپرسو ساز را خريداري نماييد. براي خريد دستگاه اسپرسو ساز بايد نكتي را در نظر بگيريد كه در زير اشاره اي درباره ان ها مي كنيم.

نكاتي را درباره خريد دستگاه اسپرسو ساز

نوعي از اسپرسو ساز براي روي گاز مناسب مي باشند و شما در صورتي لازم مي باشد كه از اين نوع اسپرسو ساز خريداري نماييد كه به تلخي اين نوع از قهوه علاقمند باشيد. يكي از بهترين انواع اسپرسو ساز بيالتي مي باشد. اين نوع از اسپرسو ساز داراي طرح هاي مختلفي مي باشد و مي توان گفت كه برندي نمي تواند با اين نوع از دستگاه اسپرسو ساز رقابت نمايد. اين وع از دستگاه اسپرسو ساز داراي خروجي قهوه اي بسيار خ.شبو و خوش رنگ و خوش طعم مي باشد.

اما مواردي كه بايد براي خريد دستگاه اسپرسو ساز در نظر بگيريد يكي برند دستگاه اسپرسو ساز مي باشد و مي توان گفت اين مورد از مهم ترين نكاتي مي باشد كه براي خريد دستگاه اسپرسو ساز بايد به ان توجه نماييد. زيرا بين انواع مختلف دستگاه اسپرسو ساز برند مي تواند نشان دهنده كيفيت دستگاه اسپرسو ساز باشد. نوع ساخت و موادي كه در ساخت دستگاه اسپرسو ساز استفاده مي شود نشان دهنده كيفيت دستگاه اسپرسو ساز مي باشد. براي خريد دستگاه اسپرسو ساز مي توانيد به سايت فروشگاه اينترنتي ليون ايران مراجعه نماييد و درباره دستگاه اسپرسو ساز اطلاعات بيشتري را كسب نماييد. همچنين مي توانيد با شماره هاي درج شده در سايت براي دريافت مشاوره تماس بگيريد.

يكي ديگر از مواردي كه بايد در خريد دستگاه اسپرسو ساز در نظر بگيريد جنس بدنه دستگاه اسپرسو ساز مي باشد. در حالت كلي جنس بدنه دستگاه اسپرسو ساز از آلومينيوم و يا استيل ضد زنگ ساخته شده است. بهداشتي بودن جنس رويه دستگاه اسپرسو ساز از نكات مهم در خريد دستگاه اسپرسو ساز مي باشد. در كل موكاپات اگر از جنس استيل ضد زنگ باشد از نظر بهداشتي سالم تر خواهد بود.

ظرفيت دستگاه اسپرسو ساز يكي ديگر از نكاتي مي باشد كه بايد در خريد دستگاه اسپرسو ساز در نظر بگيريد. شما بايد بر اساس نيازي كه داريد دستگاه اسپرسو ساز را انتخاب و خريداري نماييد. از آن جا كه در هر باري كه دستگاه اسپرسو ساز را براي درست كردن اسپرسو استفاده مي نماييد بايد قهوه به داخل تمام فيلترهاي دستگاه اسپرسو ساز برود بنابراين بايد ميزان قهوه اي كه مي خواهيد درست كنيد با ظرفيت دستگاه اسپرسو ساز همخواني داشته باشد در غير اين صورت دستگاه اسپرسو ساز قهوه اي بد طعم را به شما مي دهد كه بسيار تلخ خواهد بود. براي دريافت اطلاعات بيشتر به فروشگاه اينترنتي ليون ايران مراجعه نماييد:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

كفش اسپرت براي ورزش يا پياده روي از مناسترين كفش ها محسوب ميشود. كفش اسپرت از لحاظ شكل ظاهري نيز تفاوت هايي با كفش هاي معمولي دارد و كاملا مناسب براي ورزش و فعاليت هاي روزانه ميباشد. كفش اسپرت عمده را ميتوان براي پياده روي هاي روزانه و يا رفت و آمد به محل و كار و يا دانشگاه نيز استفاده نمود. كفش اسپرت از كفش فروشي هاي سراسر كشور قابل تهيه ميباشد اما كفش فروشي ها اين نوع كفش را از كجا تهيه ميكنند. كفش اسپرت به صورت عمده توسط كفش فروشي ها خريداري شده و سپس به فروش ميرسد.

تنها فروشندگان كفش هستند كه به دنبال خريد كفش اسپرت عمده هستند و تمام كفش هايي كه امروزه در ويترين مغازه ها مشاهده ميكنيد همگي بصورت عمده تهيه شده اند. كفش اسپرت عمده به چندين روش به بازار تزريق ميشود. كفش اسپرت عمده توسط توليد كنندگان كفش و يا بصورت غير واسطه اي عرضه ميشود.

كفش اسپرت عمده را از نوع خارجي تهيه كنيم يا داخلي؟

برندهاي زيادي از كفش اسپرت وجود دارند كه برخي از آنها در داخل و برخي ديگر در خارج از كشور توليد شده اند كه معمولا برندهاي خارجي از كيفيت بالاتري برخوردار هستند. البته برخي از برندهاي كفش اسپرت داخلي نيز وجود دارد كه از لحاظ كيفي با برندهاي خارجي برابري ميكنند و كيفيت درخور و بسيار مناسبي دارند. در خريد كفش اسپرت عمده در نوع خارجي به اصالت كفش ها توجه كنيد. امروزه كفش هاي اسپرت بصورت تقلبي كه فقط نام برند را يدك ميكشند توليد ميگردند و به كشورهاي دنيا از جمله ايران صادر ميشوند. خريدار نيز كه از تجربه چنداني در خريد كفش اسپرت عمده برخوردار نيست قادر به تشخيص كفش هاي تقلبي از اصل نيست و مشكلاتي براي او بوجود خواهد آمد. براي خريد كفش اسپرت عمده به هر فروشنده اي اعتماد نكنيد و خريد خود را با بررسي و دقت زيادي انجام دهيد.

خريد كفش اسپرت عمده از نوع بي كيفيت و تقلبي كاملا به ضرر شما خواهد بود زيرا مشتريان خود را از دست خواهيد داد.

كفش اسپرت عمده را با قيمت مناسب خريداري كنيد. اگر از قيمت كفش اسپرت عمده اطلاعي نداريد بهتر است تا يك استعلام قيمت از فروشندگان مختلف دريافت نموده و سپس خريد خود را انجام دهيد. تعدادي از فروشندگان قيمت كفش اسپرت عمده را تنها بمنظور كسب سود بيشتر در نظر ميگيرند و به منافع خريدار هيچگونه اهميتي نميدهند. كفش اسپرت عمده به دليل اينكه در تعداد بالايي خريداري ميشود بايد مشمول كاهش قيمت شود و اگر فروشنده اي قيمت ها را كاهش نداد بايد به سراغ فروشنده ديگري برويد. يكي از مراكزي كه قيمت مناسبي براي كفش عمده اسپرت در نظر مي گيرد گروه كفش كفشينه مي باشد .

كفش اسپرت عمده را در برند، مدل و سايزهاي مختلف خريداري كنيد زيرا سليقه خريداران با يكديگر متفاوت ميباشد و هر فرد به مدل خاصي از كفش علاقه نشان ميدهد. تنوع كفش اسپرت ميتواند ميزان فروش و در نتيجه سود شما را تا حد بسيار زيادي بالا ببرد. عوامل ديگري كه در كنار تنوع برند و مدل ميتواند در فروش تاثير داشته باشد كيفيت كفش و قيمت اين دسته كفش ها ميباشد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]