تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 246
ديروز : 2519
افراد آنلاين : 8
همه : 1164413
 
نوشته شده توسط : طراح

خريد عمد كفش بطور كلي توسط افرادي انجام ميشود كه در زمينه فروش كفش فعال بوده و همه مدل كفش را نيز عرضه ميكنند. كفش فروشي ها برخي كفش هاي مردانه و برخي ديگر كفش هاي زنانه را عرضه ميكنند. البته برخي ديگر نيز كفش هاي كودكانه را بفروش ميرسانند. اما اين مراكز عرضه كفش محصولات خود را از كجا تهيه ميكنند؟ اين مراكز خريد عمده كفش را از مراكزي انجام ميدهند كه جزو تامين كنندگان كفش در بازار محسوب ميشوند. خريد عمده كفش كار چندان آساني نيست و فرد بايد تجربه و مهارت خريد را داشته باشد زيرا امروزه با رقابتي شدن بازار عرضه كنندگان زيادي ورود پيدا كرده اند كه هر يك نيز ادعا ميكنند بهترين نوع كفش با بهترين كيفيت را در اختيار دارند.

خريد عمده كش ميتواند از ميان كفش هاي ايراني و همچنين خارجي انجام شود كه البته امروزه نوع تقلبي كفش هاي وارداتي نيز در بازار بسيار زياد شده است. خريد عمده كفش مستلزم شناخت از مركز پخش ميباشد. اما اگر براي خريد عمده كفش مركز معتبري را مد نظر نداريد بهتر است تا خريد خود را به صورت عجولانه و از هر فروشنده اي انجام ندهيد.

خريد عمده كفش شايد براي افرادي كه سال هاست در زمينه فروش كفش به صورت تك فروشي فعاليت ميكنند كار آساني باشد ولي مطمئنا افرادي كه سابقه چنداني در اين زمينه ندارند نخواهد توانست كفش هايي با كيفيت و قيمت مناسب را تهيه كنند.

خريد عمده كفش معمولا يا بصورت واسطه اي انجام ميشود و يا بطور مستقيم از توليد كنندگان. خريد عمده كفش بصورت واسطه اي به اين معنا است كه بايد كفش هاي مورد نظر خود را از فروشنده اي تهيه نماييد كه خود كفش ها را از توليد كننده تهيه نموده است. معمولا خريد عمده كفش از اين دسته فروشندگان ريسك خود را دارد و ممكن است نتوانيد كفش با كيفيت و در عين حال قيمت مناسب را تهيه كنيد. البته نا گفته نماند كه خريد عمده كفش واسطه اي در صورتي موفق خواهد بود كه فروشنده منصف و شناخته شده باشد. برخي فروشندگان وجود دارند كه بصورت واسطه اي اقدام به فروش عمده كفش ميكنند و از لحاظ قيمت جانب انصاف را در نظر ميگيرند.

اما خريد عمده كفش از توليد كنندگان نيز از ديگر روش هاي خريد ميباشد. خريد عمده كفش از توليد كنندگان صرفه اقتصادي را به همراه خواهد داشت اما كيفيت را در هنگام خريد بايد مد نظر قرار دهيد. خريد عمده كفش از توليد كنندگان شايد صرفه اقتصادي را در پي داشته باشد اما ممكن است كفش هايي به شما فروخته شود كه از كيفيت چندان مناسبي برخوردار نباشند پس در اين مورد نيز بايد حساسيت به خرج دهيد.

خريد عمده كفش به دليل اينكه تعداد كفش هاي خريداري شده زياد ميباشد با قيمت پايينتري انجام ميشود. البته ميزان كاهش قيمت نيز متفاوت ميباشد. برخي از فروشندگان قيمت عمده كفش را با سود احتساب سود بيشتر در نظر ميگيرند و برخي از ديگر فروشندگان كه مشتري مداري را سر لوحه كار خود قرار داده اند مانند گروه كفش كفشينه قيمت هايي بسيار منصفانه را لحاظ ميكنند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

كفشهاي زنانه از ميزان فروش بالايي برخوردار هستند زيرا خانم ها در خريد كفش بسيار تنوع طلب ميباشند و تمايل دارند تا چندين مدل كفش را خريداري نمايند. فروشندگان كفش هاي زنانه نيز به همين دليل سعي ميكنند تا مدل هاي زيادي از كفش هاي زنانه را عرضه كنند. فروشگاه هاي كفش زنانه به دليل فروش بالاي خود همواره خريد عمده كفش زنانه را انجام ميدهند. مراكزي وجود دارند كه امكان خريد عمده كفش زنانه را براي فروشندگان فراهم كرده اند. اما چه مراكزي براي خريد عمده كفش زنانه مناسب ميباشند؟

براي خريد عمده كفش زنانه بايد مراكزي را انتختاب كنيد كه توانايي تامين هر مدل كفش را بصورت مداوم داشته باشند. برخي از مراكز تامين كفش وجود دارند كه تنها چند مدل از كفش هاي زنانه را براي مدت زمان كوتاهي عرضه ميكنند كه نميتواند براي خريدار يك مركز معتبر محسوب شوند. بهتر است مركزي را براي خريد عمده كفش زنانه در نظر بگيريد كه در هر زمان امكان تامين كفش در هر مدل را براي شما داشته باشد.

از مراكز خريد عمده كفش زنانه خريد خود را انجام دهيد كه از كيفيت كفش هاي عرضه شده در آن اطمينان داشته باشيد. در خريد عمده ممكن است كفش هايي به شما عرضه شود كهلنگر برخي از آنها مشكل دار باشند و به همين دليل بايد اعتبار فروشنده را مد نظر قرار دهيد. فروشندگان معتبر از عرضه كفش هاي زنانه بي كيفيت و مشكل دار خودداري ميكنند و بهترين گزينه براي خريد ميباشند.

اگر قصد داريد تا خريد عمده كفش زنانه را از مراكز معتبر انجام دهيد پس بايد در نظر داشته باشيد كه از فروشنده ضمانت نامه اي بابت كيفيت كفش ها دريافت نموده و يا كفش ها را سالم از فروشنده تحويل بگيريد.

براي خريد عمده كفش زنانه تنها چند مدل كفش را سفارش ندهيد زيرا همانطور كه در ابتداي مطلب نيز به آن اشاره شده خانم ها علاقه دارند تا مدل هاي زيادي از كفش را بررسي كرده و از ميان چندين مدل تنها يكي از آنها را سفارش دهند.

قيمت يكي از مهمترين عواملي است كه بايد در خريد عمده كفش زنانه مد نظر قرار داد. شايد قيمت در خريد تك كفش زنانه چندان مهم نباشد اما براي خريد عمده بايد به قيمت توجه زيادي داشته باشيد. معمولا قيمت ها توسط فروشندگان تعيين ميشود و قيمت  عمده يك مدل كفش در مراكز فروش متفاوت ميباشد. براي اينكه بتوانيد بهترين قيمت قبل از خريد عمده كفش زنانه را به دست آوريد بهتر است ابتدا قيمت ها را از چندين فروشنده معتبر جويا شده و يا اينكه خريد خود را از فروشنده اي كه به اعتبار آن اطمينان داريد انجام دهيد.

حتي فروشندگاني نيز براي خريد عمده كفش زنانه وجود دارند كه تخفيف خوبي را براي شما در نظر خواهند گرفت و ميتوانيد با تخفيف در نظر گرفته شده، سود خوبي را حاصل از فروش كفش به دست آوريد. برند ميتواند هزينه خريد عمده كفش زنانه را بالا ببرد. اگر كفش زنانه با برندهاي مطرح را خريداري كنيد پس بايد هزينه بالاتري را نيز براي خريد خود پرداخت نماييد گروه كفش كفشينه يكي از مراكزي مي باشد كه در اين زمينه فعاليت مي كند و داراي اعتبار بالايي مي باشد .:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

امروزه كشور ما در زمينه توليد كفش به خود كفايي رسيده است و شركت هاي زيادي وجود دارند كه انواع كفش در مدل هاي مختلف را توليد و روانه بازار ميكنند. كفش بعد از توليد به كفش فروشي ها بصورت عمده ارسال ميشود. اما بيشتر صنوف بزرگ و كوچكي كه در زمينه فروش كفش فعاليت ميكنند همواره به دنال كفش عمده ارزان هستند. اگر شما هم از جمله افرادي هستيد كه به دنبال كفش عمده ارزان هستيد بايد نكاتي را قبل ار خريد در نظر داشته باشيد.

راهنماي خريد كفش عمده ارزان

براي خريد كفش عمده ارزان بايد به ياد داشته باشيد كه كيفيت كفش از اهميت بسيار زيادي برخوردار است. تنها نبايد به ارزان بودن كفش توجه كنيد و بايد كيفيت آنرا نيز لحاظ كنيد. در كيفيت كفش دو عامل بسيار تاثير گذار هستند. يكي از عوامل مهم متريال به كار رفته در توليد كفش ميباشد. از ديگر عواملي كه ميتواند كيفيت را تحت تاثير قرار دهد دوخت آن ميباشد. با در نظر گرفتن اين دو عامل اقدام به خريد كفش عمده ارزان نماييد. متاسفانه بسياري از مراكزي كه كفش عمده ارزان را عرضه ميكنند سعي ميكنند تا در ازاي قيمت پايين از كيفيت محصول بكاهند. براي خريد كفش عمده ارزان به اعتبار فروشنده توجه كرده و سپس كفش هاي مورد نظر خود را سفارش دهيد. كفش عمده ارزان بايد در واقع و عمل ارزان باشد. برخي از مراكز عرضه كفش عمده تنها براي اينكه بتوانند به فروش بالايي دست يابند ادعاي فروش كفش با نازلترين قيمت ميكنند كه در واقع اين كفش ها از قيمت چندان كمي برخوردار نيستند و از لحاظ قيمت با ساير فروشندگان برابري مي كند.

برخي مراكز كفش عمده ارزان را تنها در چند مدل خاص عرضه ميكنند كه اين موضوع خريدار را با محدوديت هايي مواجه خواهد كرد. كفش عمده ارزان بايد در تنوع زيادي عرضه شود. محدوديت در مدل كفش فروشنده را با كاهش فروش مواجه خواهد كرد. همانطور كه ميدانيد كفش از پاپوش هايي است كه به صورت سليقه اي خريداري ميشود. اگر فروشنده تنوع زيادي از كفش را موجود داشته باشد در نتيجه ميتواند بفروش بيشتري دست يابد. كفش عمده ارزان بايد به صورت نامحدود عرضه شود. برخي از مراكزي كه كفش عمده ارزان را بفروش ميرسانند قادر هستند تا تعداد محدودي كفش را بفروش برسانند در صورتيكه ممكن است متقاضي به تعداد بالايي كفش نياز داشته باشد. بهتر است براي خريد كفش عمده ارزان ابتدا با فروشنده به توافق برسيد كه چه تعداد كفش را ميتواند به شما عرضه كند و آيا قادر به عرضه كفش براي دفعات بعدي نيز ميباشد يا خير. بعد از اطمينان حاصل كردن از اين موضوع ميتوانيد سفارش كفش هاي خود را انجام دهيد. اگر از افرادي هستيد كه همه نوع كفش را بفروش ميرسانيد بايد از مراكزي مانند گروه كفش كفشينه اقدام به خريد نماييد كه كفش عمده ارزان را در انواع مختلف بفروش ميرسانند. بهتر است ابتدا از فروشنده اي كه كفش عمده ارزان را را عرضه ميكند بخواهيد تا ليست و يا كاتالوگي از محصولات خود را در اختيار شما قرار دهد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

ساختمان ها بر اثر انواع آلودگي هاي طبيعي و متاسفانه غير طبيعي و صنعتي دچار آلودگي هاي زيادي بر اثر گذشت زمان مي شوند كه ماندگاري آن ها بر روي نماي ساختمان هم سبب زشت شدن نماي ساختمان و نازيبايي فضاي شهري مي شود و هم اينكه باعث مي شود نماي ساختمان بر اثر ماندن طولاني مئت آلودگي ها بر روي نماي ساختمان دچار خرابي شود. آلودگي ها بر روي نماي ساختمان بر اثر گذشت زمان به داخل نماي ساختمان نفوذ مي كند و در نتيجه باعث سست شدن نماي ساختمان مي شود. نماشويي به روش هاي مختلفي بر اساس محل قرارگيري نماي ساختمان انجام مي شود. نماشويي با طناب يكي از روش هاي نماشويي مي باشد كه از محبوبيت بيشتري نسبت به نماشويي با داربست برخوردار مي باشد. نماشويي با طناب داراي محاسني مي باشد كه با رعايت تمام اصول ايمني گزينه اي مناسب براي نماشويي ساختمان محسوب مي شود. در نماشويي با طناب ديگر نيازي به بستن داربست بر روي ساختمان نيست و در اين صورت كار نماشويي با طناب با سرعت بيشتري آغاز مي شود و هم اينكه با استفاده از نماشويي با طناب هزينه كمتري را بابت نماشويي پرداخت خواهيد نمود. زيرا هم نيازي به بستن داربست نيست و هم اينكه زماني بابت بستن داربست ربر روي ساختمان تلف نمي شود.

براي استفاده از خدمات نماشويي با طناب ضمن رعايت تمامي اصول ايمني بايد از افرادي استفاده شود كه راپل كاري را بلد باشند و بتوانند بدون هيچ مشكلي نماشويي با طناب را انجام دهند. در نماشويي با طناب طناب به بالاترين قسمت ساختمان متصل مي شود و فرد نماشور از آن مي آويزد و از بالاترينن قسمت ساختمان كار نماشويي با طناب را آغاز مي كند. شركت سپهر سپيد با داشتن كادري مجرب در ارائه انواع خدمات كار در ارتفاع ، خدمات نماشويي با طناب را با بهترين كيفيت ارائه مي كند.

 

در نماشويي با طناب از مواد مختلفي براي نماشويي انواع نماي ساختمان استفاده مي شود كه شركت كار در ارتفاع سپهر سپيد با داشتن اطلاعات دقيق در به كار گيري انواع مواد مناسب براي نماي ساختمان از بهترين مواد با غلظت مناسب براي نماشويي با طناباستفاده مي نمايد. استفاده از افراد غير حرفه اي براي نماشويي با طناب علاوه بر اينكه مي تواند خطرات زيادي رابه همراه داشته باشد كه غير قابل جبران باشند مي تواند با استفاده از مواد نامناسب براي نماي ساختمان، آسيب هايي جدي نيز به نماي ساختمان وارد نمايد . شما را متحمل هزينه هاي سنگيني نمايد بنابراي بهترين راه براي نماشويي ساختمان استفاده از شركت هايي حرفه اي و داراي مجوز مي باشد كه بتوانند با بهترين امكانات از عهده شستشوي نماي ساختمان شما بر آيند و در حين كار با انواع مشكلات و خطرات مواجه نشوند. يكي ديگر از مزاياي استفاده از خدمات نماشويي با طناب اين است كه در هنگام نماشويي ديگر داربستي بر روي محل بسته نمي شود كه براي عابرين بالاخص در مكان هاي پر جمعيت سد معبر ايجاد نمايد. تمامي مزايايي كه نماشويي با طناب نسبت به نماشويي با داربست دارد باعث شده است تا نماشويي با طناب داراي محبوبيت بيشتري شده باشد:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

يكي از مهم ترين بخش هايي كه در ساختمان بسيار با اهميت مي باشد كفپوش مي باشد. انواع كفپوش براي انواع ساختمان ساخته شده است يكي از انواع كفپوش كه بسيار مورد استقبال قرار گرفته است پاركت نام دارد. پاركت به دليل شكل ظاهري اش طرفداران زيادي را پيدا كرده است و اين به اين دليل است كه پاركت نمادي از طبيعت مي باشد كه به داخل خانه وارد شده است.

خريد پاركت و نكات لازم براي خريد پاركت

پاركت داراي رنگ ها و انواع مختلفي مي باشند و شما بايد انتخاب پاركت را بر اساس سليقه خود و همچنين هماهنگي آن با ديگر وسايل خانه تا ن انجام دهيد. اينكه محيطي كه براي آن مي خواهيد از پاركت استفاده نماييد داراي چه ابعادي مي باشد نيز در خريد و انتخاب پاركت تاثير مي گذارد. زيرا اگر محيط بسيار كوچك باشد و از پاركت با رنگ تيره استفاده شده باشد محيط به نظر كوچك تر نيز مي آيد. و اگر محيط بسيار باز و بزرگ باشد استفاده از رنگ روشن پاركت مي تواند باعث سردو بي روحي فضا شود

پاركت داراي برندهاي مختلفي مي باشد و شما مي توانيد بر اساس نوع بودجه اي كه داريد و همچنين بر اساس سليقه تان يكي از انواع پاركت را انتخاب نماييد. پاركت داراي معايبي مي باشد كه از آ جمله مي توان به حساسيت پاركت در برابر آب و رطوبت اشاره نمود. بنابراين اگر از پاركت براي كفپوش استفاده مي نماييد بايد در صورتي پاركت با آب برخورد نمود به سرعت محل را خشك نماييد تا پاركت تبله نكرده و خراب نشود.

همچنين در بر خورد با اجسام نوك تيز استفاده از پاركت مناسب نمي باشد و خش بر مي دارد و از آن جا كه براي پاركت از لاك براي نگهداري آن استفاده شده است بايد دوباره بر روي آن لاك زد. براي اين كه اين مشكلات پاركت از بين برود پاركت لمينت توليد شد كه بسياري از معايب در آن پوشش داده شد. وگزينه اي مناسب تر براي استفاده بر اي كفپوش مي باشد به خصوص اگر بخواهيد از پاركت در محيط هاي پرر فت و آمد استفاده كنيد بهتر است از پاركت لمينت به جاي پاركت استفاده نماييد.

پاركت به دليل اين كه از چوب درختان ساخته مي شود بنابراين هيچ ضرري براي محيط زيست ندارد ويكي از سالم ترين انوع كفپوش پاركت مي باشد. پاركت را بر روي زمين به وسيله چسب مي چسبانند. ولي پاركت لمينت داراي كليك هايي مي باشد كه كه ديگر براي قرار داد آن بر روي زمين نيازي به چسب نمي باشد و در صورت نياز مي توانيد پاركت لمينت را از محلي به محلي ديگر منتقل نماييد و اين يكي از مزاياي پاركت لمينت نسبت به پاركت مي باشد. همچنيني بعد از نصب پاركت بايد يك روز منتظر خشك شدن پاركت شويد در صورتي كه با نصب پاركت لمينتت ديگر نيازي به صبر كردن برا خشك شدن پاركت نمي باشد و بلافاصله پس از نصب مي توانيد وسايل خود را بر روي آن قرار دهيد. فروشگاه تزئينات داخلي دكورآفيس مي تواند شما را در زمينه خريد هر گونه پاركت راهنمايي نمايد:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

يكي از انواع كاغذ ديواري سه بعدي كه براي استفاده در محيط خانه و محيط هاي اداري و بسياري ديگر از فضاها بسيار زيبا و مناسب مي باشد كاغذ ديواري سه بعدي نام دارد. طراحي كاغذ ديواري سه بعدي به گونه اي است كه ضمن اين كه دو بعدي مي باشد به نظر سه بعدي مي آيد. كاغذ ديواري سه بعدي مي تواند به فضا عمق دهد و بنابراين مي تواند بسياري از عيوب محل كار و يا زندگي شما را نيز بهبود دهد. براي مثال اگر فضاي كوچكي را در اختيار داشته باشيد مي توانيد با استفاده از كاغذ ديواري سه بعدي مشكل را به خوبي رفع نماييد تا فضا به نظر بزرگ تر بيايد.

انتخاب نصب كاغذ ديواري سه بعدي

كاغذ ديواري سه بعدي به گونه اي بايد در كنار هم نصب شوند كه تصويري واحد را بر روي ديوار ايجاد نمايند. بنابراين شخصي كه كار نصب كاغذ ديواري سه بعدي انجام مي دهد بايد تجربه لازم و دقت كافي را در اين زمينه داشته باشد زيرا با كم ترين اشتباه مي تواند كاغذ ديواري سه بعدي ديگر به كار شما نيايد و مجبور به تعويض ان شويد. كاغذ ديواري سه بعدي داراي طرح هاي مختلفي مي باشد و شما مي توانيد انتخاب و خريد كاغذ ديواري سه بعدي را بر اساس سليقه خود انجام دهيد. كاغذ ديواري سه بعدي مي تواند نمايان گر محيط طبيعت و يا تاريخي و يا مشاهير باشد. همچنين شما مي توانيد تصاوير د لخواه تان را نيز براي چاپ بر روي كاغذ ديواري سه بعدي سفارش دهيد.

قيمت كاغذ ديواري سه بعدي

قيمت كاغذ ديواري سه بعدي بسيار از هم متفاوت مي باشد زيرا نوع رنگ و نوع كاغذ و همچنين طرح بر روي كاغذ ديواري سه بعدي بر روي قيمت كاغذ ديواري سه بعدي تاثير مي گذارد. در صورتي كه از رنگ هايي در كاغذ ديواري سه بعدي استفاده شود كه داراي كيفيتي بسيار بالا باشد مي تواند در منزل و يا محيط كار شما تصاويري خارق العاده و بسيار واقعي را ايجاد نمايد.

چيزي كه واضح مي باشد اين است كه اگر تصويري كه مي خواهيد بر روي كاغذ ديواري سه بعدي چاپ شود به شكل سفارشي باشد قيمت كاغذ ديواري سه بعدي را به ميزان زيادي افزايش خواهد داد.

كاغذ ديواري سه بعدي بايد فقط براي يكي از ديوارها مورد استفاده قرار بگيرد زيرا در غير اين صورت محيطي شلوغ براي شما ايجاد خواهد شد كه باعث آرامش شما نخواهد شد. در صورتي كه شما انتظار داريد در منزل آرامش داشته باشيد تنوع و شلوغي كاغذ ديواري سه بعدي مي تواند براي آرمش شما مزاحمت ايجاد نمايد. يكي از فروشگاه هايي كه در زمينه وارد كردن و فروش انواع كاغذ ديواري سه بعدي فعاليت مي كند فروشگاه تزئينات داخلي دكورآفيس مي باشد كه شما مي توانيد براي خريد انواع كاغذ ديواري سه بعدي و ديگر انواع كاغذ ديواري به آن جا مراجعه نماييد. همچنين با مراجعه به سايت دكور آفيس مي توانيد اطلاعات مناسبي را در زمينه خريد انواع كاغذ ديواري سه بعدي به دست آوريد:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

برخي از انواع كاغذ ديواري قابل شستشو مي باشند و ربخي ديگر از انواع كاغذ ديواري قابليت شستشو ندارند بنابراين چنانچه مي خواهيد در جايي از كاغذ ديواري استفاده نماييد كه امكان كثيف شدن آن زياد مي باشد بهتر است از قابل شستشو استفاده نماييد. براي مثال براي اتاق كودكان استفاده از كاغذ ديواري قابل شستشو بسيار مناسب مي باشد. زيرا كودكان ممكن است به هر دليلي ديوار اتاق خود را كثيف نمايند و شما مي توانيد به راحتي كاغذ ديواري را تميز نماييد.

انتخاب و خريد كاغذ ديواري

كاغذ ديواري داراي انواع متنوعي مي باشد بنابراين هنگامي كه شما براي خريد كاغذ ديواري به فروشگاه مي رويد احتمال زياد دچار سردر گمي خواهيد شد. بنابراين بهترين روش براي انتخاب و خريد كاغذ ديواري اين است كه قبل ازخريد كاغذ ديواري بدانيد كه تقريبا چه نوع كاغذ ديواري را مي خواهيد خريداري نماييد كه اين كار را مي توانيد با مراجعه به سايت هاي تزئينات داخلي انجا م دهيد يكي از سايت هاي معتبر فعال در اين زمينه فروشگاه تزئينات داخلي دكورآفيس مي باشد كه شما مي توانيد با مراجعه به اين سايت انواع مختلف مدل هاي كاغذ ديواري را مشاهده نموده و اقدام به خريداري آن ها نماييد. نوع كاغذ ديواري را بايد با توجه به نوع دكوراسيون داخلي منزل و يا محيط كاري خود انتخاب نماييد براي مثال اگر داراي وسايل و ابزراي كلاسيك مي باشد بايد نوع كلاسيك كاغذ ديواري را انتخاب نماييد و اگر مدرن مي باشد كاغذ ديواري مدرن را انتخاب نماييد. يكي ديگر از مسالي كه بايد در انتخاب كاغذ ديواري در نظر بگيريد تناسب رنگ كاغذ ديواري  با ساير وسايل خانه مي باشد. نيازي نيست كه كاغذ ديواري براي تمام محيط خانه به يك شكل باشد بلكه مي توانيد از كاغذ ديواري با مدل هاي مختلفي براي پذيراي و ساير قسمت هاي منزل خود انتخاب نماييد. همچنين براي پذيريايي مي توانيد براي يك ديوار از يك كاغذ ديواري با مدلي متفاوت از ديگر ديوار ها استفاده نماييد براي مثال براي پشت تلويزيون استفاده از كاغذ ديواري متفاوت مي تواند بسيار مناسب باشد. البته دو نوع از كاغذ ديواري كه در كنار هم مورد استفاده قرار مي گيرند بايد داراي هماهنگي با يكديگر باشند

در ضمن اگر وسايل شما داراي طرح هاي شلوغ باشد بايد كاغذ ديواري را به گونه اي انتخاب نماييد كه ساده باشد در غير اين صورت محيط خانه بسيار شلوغ و خسته كننده مي شود. اگر مي خواهيد از كاغذ ديواري براي منزل خود استفاده نماييد با قيمت هاي مختلفي مواجه مي شود كه اين قيمت ها بسته به كيفيت كاغذ ديواري و همچنين برند كاغذ ديواري متفاوت خواهد بود.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

بلبرينگ داراي انواع مختلفي مي باشد و شما در هنگام خريد بلبرينگ بايد از قبل بدانيد كه دقيقاً چه نوعي از بلبرينگ براي وسيله شما مورد نياز مي باشد. نيرو مي تواند به شكل محوري و يا شعاعي به بلبرينگ وارد شود بنابراين شما قبل از خريد بلبرينگ بايد بدانيد كه دستگاه چه نوع نيرويي را به بلبرينگ وارد مي نمايد. البته شما مي توانيد براي خريد بلبرينگ به فروشگاه هاي فروش بلبرينگ مراجعه نماييد و قبل از خريد بلبرينگ مشورت هاي لازم را از كارشناسان دريافت نماييد.

قيمت بلبرينگ

از آن جا كه بلبرينگ داراي انواع مختلفي مي باشد بنابراين در خريد بلبرينگ نيز با قيمت هاي متفاوتي مواجه خواهيد شد. فروشگاه بلبرينگ شكرالهي در هنگام خريد بلبرينگ شما را در زمينه خريد بلبرينگ راهنمايي مي نمايد و چنان چه خريد بلبرينگ را به اشتباه انجام دهيد شما را در زمينه خريد بلبرينگ راهنمايي مي نمايد. اگر خريد بلبرينگ براي وسيله اي به اشتباه انجام شود دستگاه رفته رفته خراب مي شو و به خوبي كار نمي كند.

براي خريد انواع بلبرينگ را مي توانيد با مراجعه به فروشگاه هاي بلبرينگ انجام دهيد. يكي ديگر از روش هايي كه مي توانيد خريد بلبرينگ را انجام دهيد مراجعه به سايت هاي اينترنتي مي باشد. در سايت اينترنتي مي توانيد اطلاعات مناسبي را درباره بلبرينگ به دست بياوريد و سپس بر اساس نوع كاربرد آن اقدام به خريد بلبرينگ نماييد. يكي از مزاياي خريد بلبرينگ از فروشگاه هاي اينترنتي اين است كه شما مي توانيد اطلاعات كاملي را درباره خريد بلبرينگ به دست بياوريد و سپس اقدام به خريد بلبرينگ نماييد.

نگهداري از بلبرينگ

پس از اين كه خريد بلبرينگ را انجام مي دهيد بايد از آن نگهداري نماييد تا بتوانيد از حداكثر طول عمر بلبرينگ استفاده نماييد. استفاده از روانكار براي بلبرينگ باعث مي شود تا بتوانيد پس از خريد بلبرينگ براي مدت زيادي از ان استفاده نماييد.

بلبرينگ داراي يك لايه خارج و يك لايه داخلي مي باشد و يك شيار نيز در بين اين دو لايه وجود دارد كه با ساچمه هايي كه در آن قرار گرفته است وظيفه انتقال نيرو را از خارج بلبرينگ به داخل بلبرينگ بر عهده دارد. چنانچه خريد بلبرينگ را به اشتباه انجام دهيد و نيرويي بيش از حد توان بلبرينگ به آن وارد شود ساچمه هاي داخل بلبرينگ شكسته و شما ناچار به تعويض آن ها خواهيد شد كه براي شما هزينه بر خواهد بود. ساچمه ها ممكن است همچنين بر اثر خرابي باعث شوند تا بلبرينگ به خوبي كار نكنند و باعث خرابي دستگاه مي شود و به اين ترتيب شما بايد هزينه هاي زيادي را بابت تعويض بلبرينگ بپردازيد.

بلبرينگ در همه صنايع و دستگاه ها به كار برده مي شود و مانع از سايش قطعات مختلف بر روي يك ديگر مي شود. به اين ترتيب دستگاه ها بر اثر سايش قطعات مختلف بر روي يك ديگر خراب نمي شوند. خراب شدن دستگاه ها بر اثر سايش قطعات هزينه هاي زيادي زا براي صاحبان دستگاه به وجود مي آورد بنابراين شما مي توانيد با خريد بلبرينگ مانع از تخريب دستگاه شويد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

بهترين روش براي جلوگيري از مشكلات احتمالي قبل از شروع كسب و كار و يا توليدي جديد نوشتن طرح توجيهي مي باشد. در طرح توجيهي يك پروزه جديد از همه جوانب بررسي مي شود و شما مي توانيد بر اساس نتيجه طرح توجيهي به اين نتيجه برسيد كه آيا در پروژه مورد نظر به هدف خود مي رسيد و كار شما سوددهي لازم را دارد يا خير. در صورتي كه نتيجه طرح توجيهي منفي باشد شما ديگر سرمايه اوليه خود را براي اين كار صرف نمي كنيد و مي توانيد از آن براي كاري ديگر استفاده نماييد كه براي شما سوددهي لازم را داشته باشد. در طرح توجيهي، پروژه شما از نظر فني، اقتصادي و بازار هدف بررسي مي شود كه اين بررسي در بازه مشخصي انجام مي شود. در طرح توجيهي از نظر فني ميزان هزينه اي كه بايد براي خريد انواع تجهيزات بكنيد بررسي مي شود و همچنين هزينه اي كه براي نگهداري و تعمير آن ها در يك بازه مشخص بپردازيد بررسي خواهد شد. همچنين سوددهي كار شما در يك بازه مشخص بررسي مي شود. چنانچه سود مورد نظر براي شما حاصل شود مي توان گفت يكي از گزينه هاي طرح توجيهي مثبت مي باشد ولي هنوز بايد بازار هدف طرح شما در طرح توجيهي بررسي شود. بايد ببينيد كه توليدي و يا خدماتي كه مي خواهيد ارائه دهيد داراي بازار مناسبي در محلي كه مي خواهيد به ارائه خدمات بپردازيد دارد يا خير.

نحوه تهيه طرح توجيهي

شما براي تهيه طرح توجيهي بايد به افرادي مراجعه نماييد كه در اين زمينه تجربه لازم را داشته باشند تا بتوانند پس از انجام تحقيقات لازم در زمينه كاري شما به اين نتيجه برسيد كه شروع كار براي شما سودبخش خواهد بود و يا خير؟ در طرح توجيهي بايد تمامي نقاط ضعف و قوت كار و يا خدماتي كه مي خواهيد ارائه دهيد بررسي شود و در نهايت بايد نحوه بر خورد با اين نكات ضعف قوت بررسي شده و راه حل هاي مناسبي ارائه شود. مشكلاتي كه ممكن است در حين انجام كار با آن مواجه شويد بررسي مي شود و در نتيجه شما با ديد روشني مي توانيد كار را اغاز نماييد و يا از انجام آن كار منصرف شويد.

درست است كه شما براي تهيه طرح توجيهي نياز داريد تاهزينه اي را پرداخت نماييد ولي اين در صورتي كه نتيجه طرح توجيهي مثبت و يا منفي باشد براي شما نتيجه بخش خواهد بود. در صورتي كه نتيجه طرح توجيهي مثبت باشد شما مي توانيد از طرح توجيهي در طول مسير به عنوان راهنمايي استفاده نماييد اما در صورتي كه نتيجه طرح توجيهي منفي باشد شما با پرداخت مبلغي كه براي تهيه طرح توجيهي مي كنيد ديگر سرمايه اوليه تان را در راه اندازي كسب كار از دست نخواهيد داد.

از آن جا كه نوشتن طرح توجيهي نيازمند تخصص مي باشد بايد آن را به دست افرادي بسپاريد كه در اين زمينه تجربه مناسبي داشته باشد. شركت مهندسي مشاور مطسا يكي از شركت هاي فعال در زمينه تهيه طرح توجيهي مي باشد و تا كنون در زمينه هاي مختلفي اقدام به تهيه طرح توجيهي نموده است كه همگي نتايج قابل قبولي را به همراه داشته است:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

يكي از راه هاي ارتقاء اساتيد و دانشجويان در زمينه علمي و حتي اقتصادي چاپ مقاله مي باشد. اساتيد دانشگاه با چاپ مقاله مي توانند افزايش رتبه داشته باشند و به همين ترتيب ميزان حقوق آن ها افزايش خواهد يافت. دانشجويان نيز براي اين كه احتمال قبولي ان ها در آزمون دكتري افزايش پيدا كند نيازمند چاپ مقاله مي باشند. مجلات داخلي و بين المللي بسياري هستند كه براي چاپ مقاله مي توانيد مقاله خود را به ان ها بفرستيد تادر صورت قبول مقاله شما چاپ شود.

نكاتي كه بايد در چاپ مقاله در نظر داشته باشيد

اولين كاري كه شما بايد قبل از نوشتن مقاله به منظور چاپ مقاله انجام دهيد اين است كه مجله مناسبي را براي چاپ مقاله انتخاب نماييد. زيرا اگر شما بدون تحقيق اقدام به ارسال مقاله براي چاپ مقاله نماييد ممكن است اصلا در ليست موضوعاتي نباشد كه آن مجله در آن حوزه اقدام به چاپ مقاله مي كند. بنابراين قبل از انتخاب مجله بهتر است از ليست موضوعات مجله براي چاپ مقاله اطلاع پيدا نماييد. در صورتي كه مقاله شما در ليست موضوعات مجله نباشد مقاله شما رد مي شود و شما زمان زيادي را از دست خواهيد داد. يكي از بهترين راه هايي كه مي توانيد به ان وسيله اقدام به ارسال مقاله براي چاپ مقاله كنيد اين است كه آخرين موضوعات چاپ شده در مجله مورد نظر را بررسي نماييد و بر آن اساس انتخاب مجله را انجام دهيد.

يكي ديگر از نكاتي كه بايد براي چاپ مقاله در نظر بگيريد اين است كه به درستي از مراجعي كه براي چاپ مقاله استفاده كرده ايد نام ببريد و در جاي مناسبي از مقاله از آن ها استفاده نماييد. يكي ديگر از نكتي كه بايد براي چاپ مقاله در مجلات انگليسي در نظر داشته باشيد اين است كه متني كه از فارسي به انگليسي ترجمه مي كنيد داراي ايرادات اساسي نباشد در اين صورت مقاله شما مردود و به شما بازگردانيده مي شود ولي اگر نياز به اصلاحات كوچكي داشته باشد از شما مي خواهند تا آن ها را اصلاح كرده و دوباره ارسال نماييد. بنابراين چنان چه زبان انگليسي شما در حدي نيست كه بتوانيد به خوبي از عهده ترجمه مقاله بر اييد بهتر است از كساني استفاده نماييد كه در اين زمينه داراي تجربه مي باشند و مي توانند در حوزه تخصصي شما به خوبي مقاله را ترجمه نمايند تا در مراحل چاپ مقاله با مشكل روبرو نشويد . يكي ديگر از نكاتي كه بايد در چاپ مقاله در نظر داشته باشيد اين است كه نبايد يك مقاله را هم زمان به دو مجله ارسال نماييد و در صورتي كه اين كار را انجام دهيد عواقب بسيار بدي ممكن است براي شما داشته باشد و ممكن است ديگر اجازه ارسال هيچ مقاله اي را به شما در آن مجله ندهند. چنان چه سوالاتي در زمينه چاپ مقاله داريد مي توانيد با موسسه آينده برتر تماس بگيريد همچنين با مراجعه به سايت اينده برتر مي توانيد اطلاعات خوبي را در زمينه چاپ مقاله كسب نماييد تا بتوانيد چاپ مقاله را در سريع ترين زمان ممكن انجام دهيد:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]