تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 1319
ديروز : 3224
افراد آنلاين : 11
همه : 1154061
 
نوشته شده توسط : طراح

اگر قصد داريد مغازه اي را راه اندازي نماييد يكي از مهم ترين قسمت هايي كه بايد براي مغازه انجام دهيد دكوراسيون مغازه مي باشد. شما با استفاده از دكوراسيون مغازه مي توانيد مشتريان زيادي را به داخل مغازه جلب و جذب نماييد. بنابراين شما هر چه براي  دكوراسيون مغازه هزينه نماييد چندين برابر آن را در طول زمان كسب خواهيد نمود.

دكوراسيون مغازه بر اساس محل قرارگيري مغازه

طراحي و پياده سازي دكوراسيون مغازه بايد بر اساس محلي انجام شود كه مغازه در آنجا قرار گرفته است براي مثال در صورتي كه در محله اي متوسط قرار داريد در صورتي كه دكوراسيون مغازه را بسيار شيك طراحي نماييد عابرين از وارد شدن به مغازه شما امتناع مي كنند زيرا فرض شان بر اين است كه اجناس مغازه شما بسيار بالا باشد و از توان خريد آن ها خارج مي باشد. ولي استفاده از دكوراسيون مغازه بسيار شيك و جذاب در محلي كه افراد داراي وضعيت مالي بالايي هستند باعث مي شود تا آنها به سمت مغازه شما جذب شوند. براي نوع طراحي دكوراسيون مغازه بايد از شركت هاي دكوراسيون داخلي كمك بگيريد تا  بتوانيد بهترين طراحي دكوراسيون مغازه را انجام دهيد.  گروه معماري هيرادانا با داشتن متخصصين طراحي داخلي مي تواند با توجه به شرايط شما بهترين طراحي دكوراسيون مغازه را براي شما انجام دهد.

ويترين مهم ترين بخش دكوراسيون مغازه

اولين نكته اي كه باعث مي شود تا عابرين به داخل مغازه شما بيايند نوع ويترين دكوراسيون مغازه مي باشد چيدمان و نورپردازي ويترين مغازه بايد به گونه اي باشد كه افراد علاقمند به ورود به مغازه شما باشند. براي انواع اجناسي كه در مغازه به فروش مي رسند بايد از نوع مناسبي از دكوراسيون مغازه استفاده شود. اين كه مغازه لباس مردانه را مي فروشد و يا لباس زنانه مي فروشد در طراحي ويترين دكوراسيون مغازه موثر مي باشد.

از ديگر نكاتي كه بايد براي دكوراسيون مغازه در نظر گرفت اين است كه دكوراسيون مغازه مانع از تردد مشتريان نباشد. بنابراين در دكوراسيون مغازه بايد اين نكته در نظر گرفته شود كه مشتريان بتوانند به راحتي در ميان ويترين ها تردد داشته باشند بدون اين كه با اجناس برخوردي داشته باشند و يا نگران برخورد با اجناس داخل مغازه باشند. اگر مغازه لباس فروشي داريد و نياز بايد محلي را براي اتاق پرو در نظر بگيريد و از نورپردازي و تهويه اي مناسب براي آن جا استفاده نماييد.

دكوراسيون مغازه بايد به مشتري حس اطمينان را القا كند و خريدار بايد حس آرامش در محيط داشته باشد. درست است كه مغازه كوچك يا بزرگ بر روي دكوراسيون مغازه تاثير مي گذارد ولي چنانچه از روانشناسي رنگ ها براي دكوراسيون مغازه استفاده نماييد مي توانيد بهترين دكوراسيون و بهترين نتيجه را دريافت نماييد.  نور پردازي بايد در دكوراسيون مغازه به گونه اي باشد تا مشتري بتواند براي مدت زيادي در مغازه بماند و ناخودآگاه علاقمند به ترك مغازه نباشد. نوع دكوراسيون مغازه مي تواند مشتري را مجدد به مغازه شما بكشاند و اين در صورتي است كه مشتري از حضور در مغازه شما لذت برده باشد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

حتما با عبور از كنار فروشگاه ها و مغازه هاي بزرگ و كوچك متوجه كركره هايي كه به عنوان درب محافظ نصب ميشوند، شده ايد. كركره ها سابقه طولاني در محافظت از مغازه ها و فروشگاه ها دارند كه البته در گذشته نوع دستي آنها مورد استفاده قرار ميگرفت. امروزه ديگر از كركره هاي دستي چندان استفاده اي نميشود و جاي خود را به كركره برقي داده اند. كركره برقي همانطور كه از نامش نيز پيداست با نيروي برق باز و بسته ميشود و نيازي به استفاده از نيروي انساني براي باز و بسته كردن آن وجود ندارد.

كركره برقي انرژي خود براي باز و بسته شدن را از برق تامين ميكند و همين موضوع ويژگي هاي زيادي را براي آن پديد آورده است. با نصب كركره برقي امنيت فروشگاه و يا مغازه خود را تا حد زيادي افزايش خواهيد داد. وظيفه بستن و يا به عبارتي قفل كردن كركره هاي نسل پيشين را تنها قفل هايي بر عهده داشتند كه از امنيت پاييني برخوردار بودند وبه راحتي باز ميشدند كه از همين رو ميزان سرقت مغازه ها و يا فروشگاه هايي كه به اين نوع كركره ها مجهز بودند نيز بالاتر بود. اما كركره برقي اينگونه نيست و موتوري كه در قسمت فوقاني درب نصب شده است وظيف باز و بسته كردن آنرا بر عهده دارد كه همين موضوع امنيت آنرا تا حد زيادي افزايش داده است. كركره برقي نيازي به هيچگونه نيروي انساني براي باز و بسته شدن ندارد كه از همين رو مصرف نيروي انساني را براي باز و بسته كردن به طور كامل از ميان بر ميدارد. كركره برقي از ظاهر بسيار زيبايي نيز برخوردار است و ميتواند در جذاب نمودن مكاني كه كركره را در آنجا نصب نموده ايد نيز تاثير بسيار زيادي داشته باشد. كركره برقي از ميزان سر و صداي بسيار كمتري نسبت به كركره هاي دستي برخوردار است. وظيفه باز و بسته كردن كركره برقي را همانطور كه در ابتدا نيز به آن اشاره شد موتور آن بر عهده دارد كه از همين رو ميزان صداي به وجود آمده بسيار كمتر ميباشد.

كركره برقي نه تنها براي مغازه ها و فروشگاه ها مورد استفاده قرار ميگيرد بلكه از آن بعنوان درب پاركينگ نيز استفاده ميشود. بيشتر منازل مسكوني كه امروزه ساخته ميشوند از كركره برقي بعنوان درب پاركينگ بهره ميبرند. اما با كاربرد كركره برقي چه مزايايي ايجاد ميشود؟ كركره برقي نسبت به درب هاي قديمي فضاي كمي را به هنگام باز و بسته شدن اشغال ميكند. درب هاي پاركينگي قديمي بصورت داخل و يا خارج باز ميشدند كه همين مساله باعث ميشود تا فضاي زيادي اشغال شود اما كركره برقي هيچگونه فضايي را اشغال نميكند و باز و بسته شدن آن بصورت كشويي از بالا به پايين و يا پايين به بالا انجام ميشود.

اجزاي تشكيل دهنده كركره برقي

از مهمترين اجزاي تشكيل دهنده كركره برقي بايد تيغه كركره، محفظه كركره، رول كركره برقي، ريل كركره برقي، ريموت كركره برقي و كنترل پنل كركره برقي ميباشد. توجه داشته باشيد كه هر يك از اجزاي تشكيل دهنده كركره برقي بايد از كيفيت مناسبي برخوردار باشند تا بر اثر كاركرد زياد در عملكرد خود دچار مشكل نشوند. براي مشاوره مي توانيد با شركت سهند سكوريت تماس بگيريد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

درب اتوماتيك همانطور كه بخوبي از نامش نيز پيداست به صورت خودكار باز و بسته ميشود و نيازي به استفاده از نيروي انساني براي باز و يا بسته كردن آن وجود ندارد. حتما تا كنون درب اتوماتيك را در بسياري از مراكز پر رفت و آمد مشاهده نموده ايد. اين درب ها به چشمي و همچنين سنسورهايي مجهز هستند كه قادر هستند تا وجود فرد در كنار درب را تشخيص داده و سپس اقدام به باز يا بسته كردن درب نمايند. درب اتوماتيك در اماكن مختلفي مورد استفاده قرار ميگيرد كه از اين بين ميتوان به هتل ها، مراكز درماني مانند بيمارستان ها و درمانگاه ها، مراكز صنعتي، كارخانجات و حتي در برخي از مجتمع هاي مسكوني اشاره نمود. درب اتوماتيك علاوه بر اينكه ميتواند آسايش را بهمراه داشته باشد از مزاياي ديگري نيز برخوردار است كه ميتوان به جلوگيري از اتلاف انرژي سرمايشي و گرمايشي اشاره كرد. اين درب ها به دليل اينكه بصورت خودكار باز و بسته ميشوند ميتوانند از هدر رفتن انرژي هاي سرمايشي و گرمايشي درون ساختمان تا حد زيادي جلوگيري كنند.

انواع درب اتوماتيك

درب اتوماتيك در انواع مختلفي توليد ميشود كه از جمله اين درب ها ميتوان درب اتوماتيك شيشه اي، درب اتوماتيك پاركينگ، درب اتوماتيك كركره اي، درب اتوماتيك سكشنال، درب اتوماتيك كشويي، درب اتوماتيك نيم گرد و درب اتوماتيك ريلي را نام برد. هر يك از اين درب ها در موقعيت مكاني مناسب نصب ميشوند و از ساختار متفاوتي نيز نسبت به يكديگر برخوردار هستند. هر يك از انوع درب اتوماتيك تنها در يك مورد با يكديگر مشترك هستند و آن نيز به صورت خودكار باز و بسته شدن درب ها ميباشد.

قيمت درب اتوماتيك

قيمت درب اتوماتيك بر اساس پارامترهايي كه مشتري لحاظ ميكند تعيين ميشود. عوامل زيادي وجود دارند كه در قيمت درب اتوماتيك تاثير گذار هستند كه از جمله اين عوامل ميتوان به ابعاد درب، برند درب، نوع موتور و برند آن، جك مورد استفاده در درب اتوماتيك و محل نصب درب را نام برد. در قيمت درب اتوماتيك هزينه نصب نيز تاثير گذار است و هر چه درب از روش نصب پيچيده تري برخوردار باشد در نتيجه هرينه تمام شده آن براي مشتري بالاتر خواهد رفت.

 

 

 

اجزاي تشكيل دهنده درب اتوماتيك

در ساخت و توليد درب اتوماتيك چندين قطعه متفاوت مورد استفاده قرار ميگيرند كه از مهمترين اين قطعات بايد مولد درب اتوماتيك، ميكرو سوييچ، فلاشرها، چشمي، ريموت، پايه درب، قفل برقي و قفل مكانيكي را نام برد. مولد درب اتوماتيك كه يكي از مهمترين قسمت ها ميباشد خود شامل موتور درب، جك و همچنين بازوها ميشود.

خريد درب اتوماتيك

براي خريد درب اتوماتيك به مراكز معتبر مراجعه نماييد زيرا امروزه قطعات اين دسته از درب ها بصورت تقلبي و از نوع بي كيفيت نيز وجود دارد كه بايد توجه داشته باشيد قطعات بي كيفيت در عرض مدت كوتاهي خراب خواهند شد. خريد درب اتوماتيك را از مراكزي انجام دهيد كه نصب درب را نيز بر عهده بگيرند و از يك تيم نصاب حرفه اي براي راه اندازي درب برخوردار باشند. برخي مراكز و شركت ها تنها درب اتوماتيك را بفروش ميرسانند و نصب آنرا نيز به افراد ديگري واگذار ميكنند. شركت سهند سكوريت را انتخاب كنيد كه از يك تيم نصب برخوردار باشند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

بتن از مصالح ساختماني است كه كاربرد آن تنها به  ساخت ستون و سقف سازه محدود نميشود.  سوله ها از جمله سازه هايي هستندكه براي اجراي كف آنها از بتن استفاده ميشود. البته ممكن است نوع بتني كه در كفپوش سوله استفاده ميشود متفاوت باشد اما به هر حال بتن مورد استفاده قرار ميگيرد. كف سوله ها به خصوص سوله هايي كه كاربري آنها صنعتي ميباشد همواره در معرض برخورد اجسام سنگين ميباشند كه به همين دليل بتن ميتواند مقاومت بسيار خوبي را از خود نشان دهند. كفپوش سوله كاري كاملا تخصصي است و نيازمند تجهيزات و ابزار آلات مختص اين كار ميباشد. در كفپوش سوله بايد نكاتي رعايت شود تا اجراي بتن به نحو احسن و با كيفيت بالا انجام شود.

نكات كفپوش سوله

از مهمترين نكات كفپوش سوله بهره مندي از افراد با سابقه و با تجربه ميباشد. كفپوش سوله يك حرفه كاملا تخصصي ميباشد كه در آن بايد از افراد با سابقه و مهارت بالا استفاده شود. افراد و مجموعه هاي ناشي و بي تجربه ممكن است با عدم آگاهي به برخي موارد منجر به ضايع شدن كار شوند. شركتي كه كفپوش سوله را بر عهده ميگيرد بايد نسبت به كار خود تعهد داشته باشد و تنها به فكر كسب سود و منفعت شخصي نباشد. استفاده از وسايل و ماشين آلات مدرن از نكات كفپوش سوله ميباشد. تجهيزات و ماشين آلات مدرن ميتواند بتن ريزي با كيفيت و بدون نقص را در پي داشته باشد. از سومين نكات كفپوش سوله مصالح مرغوب در ساخت بتن ميباشد. بتن از تركيب چندين مصالح ساختماني متفاوت تشكيل شده است و هر يك از آنها بايد از كيفيت بالايي برخوردار باشند. قبل از آنكه بتن براي كفپوش سوله استفاده شود در دستگاه ميكسر مخلوط ميشود كه اين اختلاط بايد به صورت اصولي انجام شود. افرادي كه سابقه طولاني در بتن  ريزي كف سوله دارند به خوبي با اين اصول آگاهي دارند. موارد ديگري نيز در كفپوش سوله وجود دارد كه موارد ياد شده در بالا از مهمترين آنها ميباشد.

 

مزاياي كفپوش سوله

اجراي صاف و صيقلي از مزاياي كفپوش سوله ميباشد. شركت پارس اليس يكي بهترين شركت هايي مي باشد كه مي تواند شما را در زمينه انجام بهتر بتن ريزي همراهي نمايد.  كفپوش سوله سطحي كاملا صاف را به وجود مي آورد و كمتر پوششي را ميتوان يافت چنين مزيتي را ايجاد كند. كفپوش سوله بسيار مقرون بصرفه  تر از ساير پوشش ها ميباشد. كفپوش سوله سطحي قابل شستشو را بوجود مي آورد كه در صورت خاك گرفتگي ميتوان آنرا به راحتي مورد شستشو قرار داد.كفپوش سوله  سطحي كاملا بهداشتي را بوجود مي آورد و در صورت كثيف شدن آن به راحتي پاك ميشود. از ديگر مزاياي كفپوش سوله، اجراي سريع آن ميباشد. ميتوان گفت هيچ پوشش ديگري وجود ندارد كه اينچنين سرعت بالايي در اجرا داشته باشد. كفپوش سوله سطحي غير لغزنده و در عين حال مقاوم را بوجود مي آورد. سطح به وجود آمده از بتن در عين زيبايي از مقاومت بسيار زيادي برخوردار است كه با برخورد اجسام سنگن به سختي آسيب ميبيند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

بتن از مصالح ساختماني است كه كاربرد آن تنها به  ساخت ستون و سقف سازهمحدود نميشود.  سوله ها از جمله سازه هايي هستندكه براي اجراي كف آنها از بتن استفاده ميشود. البته ممكن است نوع بتني كه در بتن ريزي كف سوله استفاده ميشود متفاوت باشد اما به هر حال بتن مورد استفاده قرار ميگيرد. كف سوله ها به خصوص سوله هايي كه كاربري آنها صنعتي ميباشد همواره در معرض برخورد اجسام سنگين ميباشند كه به همين دليل بتن ميتواند مقاومت بسيار خوبي را از خود نشان دهند. بتن ريزي كف سوله كاري كاملا تخصصي است و نيازمند تجهيزات و ابزار آلات مختص اين كار ميباشد. در بتن ريزي كف سوله بايد نكاتي رعايت شود تا اجراي بتن به نحو احسن و با كيفيت بالا انجام شود.

نكات بتن ريزي كف سوله

از مهمترين نكات بتن ريزي كف سوله بهره مندي از افراد با سابقه و با تجربه ميباشد. بتن ريزي كف سوله يك حرفه كاملا تخصصي ميباشد كه در آن بايد از افراد با سابقه و مهارت بالا استفاده شود. افراد و مجموعه هاي ناشي و بي تجربه ممكن است با عدم آگاهي به برخي موارد منجر به ضايع شدن كار شوند. شركتي كه بتن ريزي كف سوله را بر عهده ميگيرد بايد نسبت به كار خود تعهد داشته باشد و تنها به فكر كسب سود و منفعت شخصي نباشد. استفاده از وسايل و ماشين آلات مدرن از نكات بتن ريزي كف سوله ميباشد. تجهيزات و ماشين آلات مدرن ميتواند بتن ريزي با كيفيت و بدون نقص را در پي داشته باشد. از سومين نكات بتن ريزي كف سوله مصالح مرغوب در ساخت بتن ميباشد. بتن از تركيب چندين مصالح ساختماني متفاوت تشكيل شده است و هر يك از آنها بايد از كيفيت بالايي برخوردار باشند. قبل از آنكه بتن براي بتن ريزي كف سوله استفاده شود در دستگاه ميكسر مخلوط ميشود كه اين اختلاط بايد به صورت اصولي انجام شود. افرادي كه سابقه طولاني در بتن  ريزي كف سوله دارند به خوبي با اين اصول آگاهي دارند. موارد ديگري نيز در بتن ريزي كف سوله وجود دارد كه موارد ياد شده در بالا از مهمترين آنها ميباشد.

مزاياي بتن ريزي كف سوله

اجراي صاف و صيقلي از مزاياي بتن ريزي كف سوله ميباشد. شركت پارس اليس يكي بهترين شركت هايي مي باشد كه مي تواند شما را در زمينه انجام بهتر بتن ريزي همراهي نمايد.  بتن ريزي كف سوله سطحي كاملا صاف را به وجود مي آورد و كمتر پوششي را ميتوان يافت چنين مزيتي را ايجاد كند. بتن ريزي كف سوله بسيار مقرون بصرفه  تر از ساير پوشش ها ميباشد. بتن ريزي كف سوله سطحي قابل شستشو را بوجود مي آورد كه در صورت خاك گرفتگي ميتوان آنرا به راحتي مورد شستشو قرار داد.

بتن ريزي كف سوله سطحي كاملا بهداشتي را بوجود مي آورد و در صورت كثيف شدن آن به راحتي پاك ميشود. از ديگر مزاياي بتن ريزي كف سوله، اجراي سريع آن ميباشد. ميتوان گفت هيچ پوشش ديگري وجود ندارد كه اينچنين سرعت بالايي در اجرا داشته باشد. بتن ريزي كف سوله سطحي غير لغزنده و در عين حال مقاوم را بوجود مي آورد. سطح به وجود آمده از بتن در عين زيبايي از مقاومت بسيار زيادي برخوردار است كه با برخورد اجسام سنگن به سختي آسيب ميبيند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

در طي سالهاي اخير افرادي كه در كلان شهر تهران زندگي ميكنند علاقه بسيار زيادي به خريد باغ ويلا در شهريار پيدا كرده اند. اما چه عواملي باعث شده تا به خريد باغ ويلا در شهريار علاقه زيادي نشان دهند؟ شهريار يكي از مناطق خوش آب و هوا در اطراف و با فاصله كمي از تهران ميباشد كه از امكانات رفاهي و مناطق سرسبز زيادي برخوردار است و به همين دليل ساكنين تهران تمايل دارند تا يك باغ ويلا در اين منطقه بسيار زيبا خريداري كنند. اگر شما هم از افرادي هستيد كه تمايل داريد تا در اين منطقه خوش آب و هوا يك باغ ويلا براي خود خريداري كنيد بايد نكاتي را مد نظر قرار دهيد.

راهنماي خريد باغ ويلا در شهريار

اولين نكته اي كه براي خريد باغ ويلا در شهريار بايد به آن توجه داشته باشيد موقعيت مكاني آن ميباشد. باغ ويلاهايي كه در شهريار واقع شده اند از لحاظ موقعيت مكاني به سه دسته تقسيم ميشوند. شهرك هاي باغ ويلايي، باغ ويلاهاي مجموعه اي و باغ ويلاهاي واقع شده در مناطق مسكوني از جمله باغ ويلاهايي هستند كه ميتوانيد براي خريد در نظر بگيريد. از بهترين موقعيت هاي مكاني كه ميتوان براي خريد باغ ويلا در شهريار در نظر گرفت، شهرك هاي باغ ويلايي هستند كه البته از قيمت به نسبت بالايي برخوردار ميباشند و بايد به بودجه خود در خريد آنها توجه داشته باشيد. اگر بودجه زيادي براي خريد باغ ويلا در شهريار با موقعيت مكاني شهركي در اختيار نداريد بهتر است تا به سراغ باغ ويلا با موقعيت مسكوني و همچنين مجموعه اي برويد. براي خريد باغ ويلا در شهريار بايد به محوطه سازي آن توجه كنيد. محوطه سازي نقش بسيار مهمي در زيبايي آن و همچنين افزايش آسايش و آرامش براي شما دارد. از جمله عواملي كه در محوطه سازي نقش بسيار مهمي دارد درختان، گونه هاي گياهي، درختچه ها، گياهان زينتي، بركه هاي مصنوعي، چمن كاري، گلكاري، آبنما و آلاچيق ميباشد. براي خريد باغ ويلا  در شهريار به نورپردازي آن توجه كنيد كه بر خلاف تصور برخي از اهميت زيادي برخوردار ميباشد. نور پردازي علاوه بر زيبايي  و جذابيت ميتواند در روشن نمودن محوطه در هنگام شب بسيار موثر باشد.

اگر جزو افرادي هستيد كه به آب تني و شنا علاقه زيادي داريد بهتر است براي خريد باغ ويلا در شهريار به دنبال ويلاي استخر دار باشيد. استخر در فصول گرم سال ميتواند موجبات آب تني و شنا را در اوج گرماي روز و شب فراهم كند. حتي بايد ابعاد استخر را نيز در نظر داشته باشيد و اگر از خانواده هاي شلوغ و پر تعداد هستيد بايد باغ ويلايي را خريداري كنيد كه استخر آن بزرگ باشد. نكته اي كه در آخر براي خريد باغ ويلا در شهريار بايد حساسيت زيادي بر روي آن خرج دهيد اطمينان از اعتبار فروشنده ميباشد. ورود دلالان و افرادي كه تنها براي كسب سود به بازار فروش باغ ويلا وارد شده اند باعث شده تا كلاهبرداري هايي در اين زمينه رخ دهد و به همين دليل بايد از خريد غير آگاهانه خودداري نماييد. براي اطلاعات بيشتر مي توانيد با انديش ملك تماس بگيريد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

هر فردي كه به مناطق سرسبز كه بيشتر در حاشيه شهرها واقع شده اند سفر كرده باشد به خوبي ميداند كه باغ ويلا مكان بسيار مناسبي براي اسكان موقت و گذراندن اوقات فراغت ميباشد. باغ ويلا بر خلاف ويلا با گونه هاي گياهي و درختان زيادي احاطه شده است و از فضاي سبز به مراتب بيشتري از يك ويلا برخوردار است. بيشتر افرادي كه عاشق سفر به مناطق سر سبز كشور هستند بيشتر تمايل دارند تا يك باغ ويلا را خريداري نموده و روزهايي از سال كه هوا مساعد ميشود از مزاياي آن به عنوان مكاني براي سپري كردن اوقات فراغت بهره مند شوند.  اما اگر شما هم از دسته افرادي هستيد كه به دنبال خريد باغ ويلا هستيد بايد نكاتي را مد نظر قرار دهيد.

نكات خريد باغ ويلا

يكي از نكات خريد باغ ويلا كه از نكات بسيار مهم محسوب مي شود موقعيت محلي و همچنين دسترسي آن ميباشد. بايد توجه داشته باشيد كه موقعيت محلي و دسترسي به آن ميتواند در ميزان استفاده و بهره مندي از آن تاثير داشته باشد. هر چه باغ ويلا از موقعيت محلي و دسترسي بهتري برخوردار باشد در نتيجه ميزان استفاده از آن نيز بيشتر خواهد شد. به طور مثال اگر باغ ويلا به جاده اصلي نزديك باشد مطمئنا در مدت زمان كوتاهتري به آن دسترسي خواهيد داشت. از نكات خريد باغ ويلا بحث سند و مدارك آن ميباشد. حتما اين موضوع را جدي گرفته و از خريد باغ ويلاهايي كه سند آنها مشكل دار ميباشد خودداري نماييد. برخي از سودجويان وجود دارند كه باغ ويلا با سندهاي مشكل دار  را به فروش ميرسانند كه خريدار بعد از خريد متوجه مشكلات آن شده و البته زماني متوجه خواهد شد كه ديگر دير شده است. از نكات خريد باغ ويلا بايد به سهميه آب كشاورزي اشاره كرد كه شايد بسيازي از مردم به آن توجه چنداني ندارند. عدم توجه به اين موضوع هزينه هاي زيادي را به بار خواهد آورد و بايد هزينه آب بهاي زيادي را بابت آب مصرفي كه براي آبياري باغ استفاده نموده ايد بپردازيد.

درختان و گونه هاي گياهي موجود در باغ ويلا نياز به آبياري دارند كه از اين رو بايد از سهميه آب كشاورزي و يا موتور خانه برخوردار باشد. براي خريد باغ ويلا به محيط اطراف آن توجه زيادي داشته باشيد. برخي از باغ ويلا ها در مكان هايي واقع شده اند كه اطراف آن با زمين هاي كشاورزي، دامداري و كارخانجات صنعتي احاطه شده اند كه در صورت عدم توجه مشكلات بعدي زيادي را به وجود خواهد آورد. باغ ويلا مكاني براي استراحت، آرامش و سپري كردن اوقات فراغت ميباشد كه از اين رو اگر با اين مراكز  مجاور باشد در نتيجه مزاحمت هايي براي شما ايجاد خواهد شد. از مشكلاتي كه اين موارد نام برده شده براي شما ايجاد خواهند كرد بايد به سر و صداي زياد ناشي از فعاليت و همچنين بوي نامطبوع اشاره نمود. براي خريد باغ ويلا حتما به مراكز و بنگاه هاي املاك معتبر مراجعه نموده و از خريد غير آگاهانه و همچنين افرادي كه بعنوان دلال و واسطه فعاليت ميكنند خودداري نماييد. براي اطلاعات بيشتر مي توانيد با انديش ملكتماس بگيريد.

 :: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

Rent furnished apartment in Tehran

Many people are keen that they do not make a move every year and just go to a new home by closing a new contract. Therefore rent a furnished apartment in Tehran can be an option for these individuals. Rent furnished apartment in Tehran is possible in areas in Tehran and you can go to authorized Rent furnished apartment in Tehran. Another way you Rent furnished apartment in Tehran is to visit the Internet sites. For more information contact Tehranhomey.

About Rent furnished apartment in Tehran

If you want to rent a house in Tehran for a short time, the best solution is to Rent furnished apartment in Tehran. You can Rent furnished apartment in Tehran without any problems while staying in a house. To rent furnished apartments in Tehran, you can visit the hotel in person or you can go to the Internet for rent furnished apartments in Tehran. Rent furnished apartment in Tehran provides you with all the necessary facilities for living and you can rest assuredly in the apartment.

 :: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

Rent home in tehran

You can go to different people for renting a house in Tehran, but the best way to rent home in Tehran is to visit reputable companies that you can check their documents for renting  home in Tehran. Many people need to rent home in Tehran for a short time, so they must be trusted by individuals for a period of time to rent a house in Tehran. rent home in Tehran is done at different prices and you rent home in Tehran based on your need. For more information contact tehranhomey

More about rent home in tehran

Renting a house in Tehran is done at prices and different areas in Tehran, so you can go to the trusted offices for rent home in Tehran. The rental price of a house in Tehran is also different according to the neighborhood and you can rent home in Tehran based on the amount of money you want to pay for rent home in Tehran. rent home in Tehran  is also possible for tourists and those who are staying in Tehran for a short time. To find out about the rental price in Tehran, you can also visit the reputable website. If you want get more information about rent home in tehran you can contact tehranhomey


 


:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

اگر مي خواهيد طراحي فضاي سبز انجام دهيد بايد يك سري نكات را در نظر بگيريد تا طراحي فضاي سبز به بهترين شكل ممكن براي شما انجام شود. براي طراحي فضاي سبز شما مي توانيد بر اساس سليقه خود طرحي را به كسي كه طراحي فضاي سبز را انجام مي دهد ارائه كنيد و همچنين از او بخواهيد تا به شما بگويد كه چه كاري از دستش براي طراحي فضاي سبز فضاي شما مي تواند انجام دهد.

حالات مختلف طراحي فضاي سبز

به شكل كلي طراحي فضاي سبز در سه حالت قابل اجرا مي باشد. يكي از بخش هاي طراحي فضاي سبز مربوط به فقط طراحي مي باشد كه در اين صورت فقط نياز به خريد گل و گياهان مور علاقه تان مي باشد و چيدمان ان ها كه بايد به شكل مناسبي براي فضاي شما انجام شود. يكي ديگر از بخش هاي خدمات طراحي فضاي سبز و ساخت مي باشد كه در اين حالت كار هاي معماري كه مي  خواهيد انجام دهيد را نيز مي توانيد به شركتي كه كار طراحي فضاي سبز انجام مي دهد بسپاريد و نوع طراحي فضاي سبز را مي توانيد با مشورت با شركت انجام دهيد و در بقيه موارد نيز مي توانيد با شركت مشورت نماييد و در حالت سوم نيز براي طراحي فضاي سبز مي توانيد كليه امور ساختماني طراحي فضاي سبز و همچنين خريد گل و گياه را به شركت مربوطه بسپاريد و خودتان نظاره گر كليه امور باشيد و اگر خواستيد مشورتي با كارشناسان طراحي فضاي سبز انجام دهيد.

گروه مهندسي طراحان باغ پارسي كليه خدمات طراحي فضاي سبز را با بهترين كيفيت و مطابق با آخرين دانش معماري طراحي فضاي سبز را به شما ارائه مي دهد و شما مي توانيد با مشاهده نمونه كارهاي اين گروه پي به كيفيت خدمات اين شركت ببريد و با خيال راحت طراحي فضاي سبز خود را به آن ا بسپاريد.

نكاتي كه قبل از طراحي فضاي سبز بايد در نظر بگيريد

يكي از نكاتي كه بايد قبل از شروع طراحي فضاي سبز انجام دهيد اين است كه از شركت مورد نظر بپرسيد كه هزينه تقريبي انجام طراحي فضاي سبز چه مقدار مي باشد و سر اين موضوع قبل از آغاز كار به توافق برسيد تا پس از انجام طراحي فضاي سبز با مشكل روبرو نشويد. كه در اين زمينه ي توانيد از روش هايي كه مي توانيد هزينه هاي طراحي فضاي سبز را كم كنيد از گروه طراحي فضاي سبز بپرسيد. يكي ديگر از نكاتي كه قبل از آغاز كار طراحي فضاي سبز بايد در نظر بگيريد اين است كه زمان تقريبي را از شركت مورد نظر بپرسيد تا كار بيش از حد معمئل طول نكشد و بهاين ترتيب هزينه هاي شما بالا برود و همه اين موارد بايد در قرار داد قيد شود تا به مشكل برخورد نكنيد. مدت زماني كه پس از طراحي فضاي سبز نياز است تا گل وگياهان رشد كنند نيز بايد از گروه طراحي فضاي سبز جويا ويد تا در فصل مناسب بدانيد كه گياهان چه ميزان رشد خواهد داشت و تا چه زماني گياهان عمر مي كنند و زيبايي خود را حفظ مي كنند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]