تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 284
ديروز : 2519
افراد آنلاين : 5
همه : 1164451
 
نوشته شده توسط : طراح

يكي از مهم ترين خدماتي كه در هنگام جا به جاي از يك منزل به منزلي ديگر و يا در هنگام جابه جايي از محل كارتان نياز داريد استفاده از خدمات باربري شهري مي باشد. اگر شما اجاره نشين باشيد و هر سال ناچار به جا به جايي در يك شهر مانند تهران باشيد ميزان اهميت توجه به خدمات باربري شهري افزايش پيدا مي كند. به همين دليل است كه براي انتخاب باربري شهري بايد به دنبال جايي باشيد كه بتواند اين خدمات را با سرعت مطلوب و با دقت فراوان براي شما انجام دهد. باربري شهري فقط براي جابه جايي اسباب و اثاثيه منزل شما نيست بلكه شما مي توانيد در كنار باربري شهري از ساير خدمات باربري شهري نيز استفاده نماييد. يكي از مهم ترين كارهايي كه در كنار باربري شهري انجام مي شود خدمات بسته بندي كالا مي باشد كه در اين صورت شما مي توانيد با يك تماس كل كار را به باربري شهري بسپاريد.

يكي از شركت هاي ارائه دهنده باربري شهري اتوبار آزادي است كه شما مي توانيد با يك تماس فقط نظاره گر كار كارگران باربري شهري اتوبار آزادي باشيد. باربري شهري توسط اين شركت به همه نقاط تهران انجام مي شود و هزينه آن نيز بر اساس ميزان مسافت و تعداد طبقات مبدا و مقصد محاسبه مي شود. بنابراين شما مي توانيد با استفاده از خدمات باربري شهري به هر جاي تهران كه خواستيد جا به جا شويد بدون اينكه هيچگونه نگراني درباره آسيب رسيدن به وسايل تان داشته باشيد. زيرا سالم رسيدن وسايل مهم ترين دغدغه افرادي است كه مي خواهند تغيير مكان بدهند. خدمات باربري شهري بايد به گونه اي انجام شود كه با جابه جايي هاي ماشين اسباب شما دچار مشكل نشوند. در صورتي كه در باربري شهري مسيري طولاني در پيش رو داريد راننده كاميون بايد در زمان هاي مناسبي به وسايل سر زده و در صورت بروز مشكل و يا جا به جايي اسباب را در سر جاي خود ثابت كند.

يكي از مهم ترين نكاتي كه بايد براي استفاده از باربري شهري رعايت كنيد اطمينان از راهننده و كارگراني است كه باربري شهري را انجام مي دهند. داشتن حس مسئواليت و تعهد درباره حمل و نقل اثاثيه از جمله مواردي است كه كارگران باربري شهري بايد آن ها رعايت نمايند. بنابراين هنگام مراجعه به باربري شهري بايد به نحوي از حس مسئوليت كارگران اطمينان حاصل نماييد تا بتوانيد اسباب و اثاثيه خود را با خيالي آسوده به ان ها بسپاريد. بهتر است براي هزينه باربري شهري از قبل مشخص كنيد كه هزينه اي كه بايد براي خدمات باربري شهري چه مقدار مي شود تا بعد از انجام باربري شهري دچار مشكل نشويد. يكي از فصولي كه ميزان باربري شهري افزايش پيدا مي كند فصل تابستان مي باشد كه به دليل تعطيلي مدارس ميزان جابه جايي ها افزايش پيدا مي كند. در اين فصل به دليل افزايش كار باربري شهري بايد دقت بيشتري را براي انتخاب باربري شهري بكنيد. اتوبار آزادي در همه مواقع سال سعي در ارائه بهترين خدمات خود در اسباب كشي منزل شما داشته  و مي توانيد با خيالي آسوده كار اسباب كشي خود را به آن ها بسپاريد:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

يكي از مهم ترين دغدغه هاي افراد در هنگام جابه جايي به مكان جديد استفاده از خدمات اسباب كشي و انتخاب جايي است كه بتواند به خوبي از عهده اسباب كشي شما بر آيد. كسي كه به ارائه خدمات اسباب كشي مي پردازد بايد اسباب اثاثيه شما را مانند اسباب اثاثيه خود بداند و به خوبي  از آن ها محافظت نمايد. خدمات اسباب كشي مي تواند داخل شهري باشد و يا بين شهري كه هر كدام نيازمند مراقبت هاي ويژه خود هستند. خدمات اسباب كشي بين شهري نيازمند مراقبت هاي بيشتري مي باشد و بايد وسايل به گونه اي بسته بندي و جايگذاري شوند كه با حركت هاي كاميون وسايل بر اثر تكان خوردن دچار خرابي و ضربه ديدگي نشوند.

يكي از خدمات اسباب كشي به غير از جابه جايي آن ها از مبدا به مقصد انجام مي شود بسته بندي وسايل در مبدا و باز كردن و گذاشتن آن ها در مقصد ي باشد در اين شرايط شما با استفاده از خدمات اسباب كشي مي توانيد فقط بر روي روند انجام خدمات اسباب كشي نظارت داشته و خودتان هيچ كاري انجام ندهيد. اتوبار آزادي يكي از شركت هاي معتبر در زمينه  ارائه انواع خدمات بسته بندي و حمل اثاثيه مي باشد و شما مي توانيد براي دريافت خدمات اسباب كشي با اتوبار آزادي تماس بگيريد. خدمات اسباب كشي بر اساس جلب رضايت مشتريان انجام مي شود ولي بايد براي استفاده از خدمات اسباب كشي به شركت هايي معتبر مراجعه نماييد تا بتوانيد بدون هيچ دغدغه اي از خدمات اسباب كشي اسفاده نماييد. براي استفاده از خدمات اسباب كشي بين شهري نيز همه اصول بايد رعايت شود و راننده بايد هر چند كيلومتر كه طي مي كند به اسباب شما سرزده و در شورت مشاهده هر گونه جابه جايي وسايل را بر جاي خود محكم نمايد.

هزينه استفاده از خدمات اسباب كشي بر اساس مسافت از مبدا به مقصد انجام مي شود و بايد آن را قبل از شروع كار مشخص كتيد تا در نهايت به مشكل نخوريد. يكي از اصولي كه بايد براي خدمات اسباب كشي رعايت شود اين است كه كارگراني با تجربه و مجرب اقدام بسته بندي  و در نهايت اسباب كشي كنند. كارگران بايد تجربه كافي را در زمينه ارائه خدمات اسباب كشي داشته باشند تا بتوانند به شما اين اطمينان را بدهند كه وسايل شما مانند وسايل شما براي آن ها با اهميت مي باشد و همانند وسايل خود از آن ها مراقبت مي كنند. اتوبار آزادي رد كليه مراحل بسته بندي و جابه جايي و رساند به مقصد در كنار شما خواهد بود و خدمات اسباب كشي را به شكلي كاملاً حرفه اي به شما ارائه مي نمايد. شما در طول دريافت خدمات اسباب كشي و مشاهده نوع بسته بندي و مراقبت هاي كارگران متوجه تجربه بالاي كارگران مي شويد. در هنگام حمل و نقل وسايل نيز تا حد ممكن ميزان حركت كاميون به گونه اي كنترل مي شود كه وسايل شما كمترين حركت را داشته باشند و تا بر اثر تكان هاي شديد وسايل شما دچار خرابي و مشكل نشوند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

همه ما مطمئنا ابزار، وسايل، مدارك و همچنين اموال با ارزشي داريم كه مايليم به بهترين شكل ممكن از آنها مراقبت نماييم و آنها را از دزديده شدن محافظت كنيم. اين اموال و وسايل مي توانند در محيط اداري و يا مسكوني شما قرار داشته باشند و هر روزي اين امكان وجود دارد كه مورد سرقت قرار گيرند به همين منظور شما مي توانيد با استفاده از يك يا چند گاو صندوق به خوبي نسبت به مراقبت از آنها اقدام نماييد. گاو صندوق به عنوان يك ابزار محافظتي در برابر سارقين به كار گرفته مي شود. با توجه به اينكه هر گاو صندوق از چندين لايه آهني و فولادي تشكيل شده است امكان نفوذ به غير از روش هاي اصلي باز كردن با كليد و يا قرار دادن درست رمز آن وجود نخواهد داشت و همين امر مي تواند امنيت اموال قرار داشته در آن را به خوبي تامين نمايد.

گاوصندوق از چه موادي ساخته مي شود؟

با توجه اينكه گاوصندوق محلي براي نگهداري اموال و دارايي هاي مهمي خواهد بود از اين رو لازم است تا از سطح امنيت بالايي نيز برخوردار باشد به همين منظور شركت هاي سازنده گاوصندوق در تلاش هستند تا با ساخت گاوصندوق هاي حرفه اي تر و ايمن تر رضايت حداكثري مشتريان خود را فراهم آورند. گاوصندوق هاي امروز ساخته مي شوند از آهن، فولاد و آلياژ هاي تركيبي مقاوم در برابر جوش و برش ساخته مي شوند تا حتي در صورتي كه تمام گاو صندوق مورد سرقت قرار گرفت، سارقين با استفاده از دستگاه هاي جوش و برش نيز نتوانند در بدنه گاوصندوق برش ايجاد كنند.

در صورت فراموشي رمز گاوصندوق چه كنيم؟

گاهي اين مشكل پيش خواهد آمد كه به دليل سخت قرار دادن رمز ورودي گاوصندوق رمز آنرا فراموش خواهيم كرد و يا كليد آنرا گم كرده باشيد و با خود خواهيد گفت با توجه به اينكه بدنه گاوصندوق از آلياژ هاي مقاوم و ضد سرقت تشكيل شده است ديگر امكان بازگشايي آن را نخواهيد داشت و به همين امر تمامي درب ها را بسته خواهيد يافت. اين در حالي است كه شركت هاي سازنده گاوصندوق براي چنين شرايطي نيز راه هاي چاره اي را قرار داده اند و شما مي توانيد با پشتيباني اين شركت ها تماس گرفته و تقاضاي بازگشايي گاوصندوق با قيمت مناسب را داشته باشيد. از طرف شركت افراد خبره اي به محل شما اعزام خواهد شد كه مي توانند با ابزار و وسايل مخصوصي كه همراه خود دارند نسبت به بازگشايي قفل گاوصندوق شما اقدام نمايند.

خريد گاوصندوق به صورت آنلاين

با توجه گسترش تكنولوژي وب سايت هاي بسياري از جمله فروشگاه اينترنتي تجهيزات اداري ، فروشگاهي و لوازم جانبي در حال حاضر اقدام به فروش گاوصندوق مي نمايند كه شما مي توانيد با مراجعه به اين وب سايت ها نسبت به خريد آنلاين گاوصندوق اقدام نماييد. گاوصندوق خريداري شده توسط شما توسط پيك مخصوص شركت براي شما ارسال شده و مي توانيد به راحتي نسبت به انتقال به محيط مورد نظر خود اقدام نموده و براي افزايش امنيت آن طبق آموزش هاي داده شده نسبت به تغيير رمز پيشفرض قرار داده شده بر روي آن اقدام نماييد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

براي راه اندازي كافي شاپ بايد به اين فكر باشيد تا بتوانيد بهترين لوازم كافي شاپ و مناسب ترين آن ها را براي كافي شاپ انتخاب نماييد. لوازم كافي شاپ را بايد با توجه به خدماتي خريداري نماييد كه مي خواهيد در كافي شاپ ارائه نماييد. بنابراين قبل از تهيه انواع لوازم كافي شاپ بايد منويي را كه مي خواهيد در كافي شاپ تهيه نماييد را مشخص كرده تا بتوانيد لوازم كافي شاپ را بر اين اساس خريداري نماييد. شما بايد مهم ترين لوازم كافي شاپ را در ابتدا خريداري نماييد و سپس بر اساس نوع نياز مشتري لوازم كافي شاپ را تكميل نماييد. چيزي كه واضح مي باشد اين است كه هر چه لوازم كافي شاپ بيشتر باشد شما مي توانيد خدمات متنوع تري را ارائه نماييد و همچنين مي توانيد در اسرع وقت خدمات را به مشتري ارائه نماييد.

خريد لوازم كافي شاپ

براي خريد لوازم كافي شاپ بايد از بهترين انواع برند استفاده نماييد تا بر اثر استفاده از لوازم كافي شاپ دچار مشكل نشويد و بتوانيد بهترين خدمات را دريافت نماييد. براي  خريد لوازم كافي شاپ بايد گارانتي لوازم را در نظر بگيريد تا در صورت بروز هر مشكلي بتوانيد به گارانتي لوازم كافي شاپ مراجعه نماييد. يكي از بهترين كارهايي كه مي توانيد در هنگام خريد انواع لوازم كافي شاپ انجام دهيد ان است كه لوازم كافي شاپ را از يك برند خريداري نماييد زيرا خريد كردن از يك برند باعث مي شود تا بتوانيد خدمات بهتري را از برند مورد نظر و همچنين تخفيف هاي خوبي از آن برند را دريافت نماييد.

لوازم كافي شاپ مورد نياز يك كافي شاپ

لوازم كافي شاپ در انواع محتلفي توليد مي شود و شما مي توانيد بر اساس نياز خود انواعي از لوازم كافي شاپ را خريداري نماييد. ظرف و ظروفي كه براي كافي شاپ خريداري مي نماييد از مهم ترين بخش هاي لوازم كافي شاپ مي باشند كه بايد داراي كيفيت مناسبي باشند تا در اثر شستشوي زياد و مصرف زياد دچار خرابي نشود. يكي ديگر لوازم كافي شاپ كه مورد نياز مي باشد ميز و صندلي و قفسه بندي به عنوان لوازم كافي شاپ مي باشد. ميز و صندلي به عنوان لوازم كافي شاپ بايد به گونه اي باشد كه راحتي را براي كاربران و مشتريان كافي شاپ ايجاد نمايد ولي نبايد هم راحتي اين نوع از لوازم كافي شاپ به گونه اي باشد كه مشتري بخواهد ساعات طولاني بر روي صندلي بنشيند.

لوازم صوتي يكي ديگر از لوازم كافي شاپ مي باشد. نوع موسيقي كه در كافي شاپ انتخاب و پخش مي شود از اهميت ويژه اي برخوردار مي باشد و بايد به گونه اي براي بيشتر سلايق آرام بخش باشد. يكي ديگر از لوازم كافي شاپ مربوط به سينك و ماشين ظرفشويي مي باشد كه با توجه به اين كه تعداد زيادي از ظروف توليد مي شود بنابراين امكاناتي كه براي شستشوي ظروف در نظر گرفته مي شود بايد مناسب باشد تا بتواند با بهترين كيفيت و در اسرع وقت ظرف ها را شسته و بتوان مجددا از آن ها براي ديگر مشتريان استفاده نمود. در صورت نياز به مشورت درباره نحوه خريد لوازم كافي شاپ مي توانيد با فروشگاه اينترنتي ليون ايران تماس بگيريد:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

براي راه اندازي كافي شاپ بايد به اين فكر باشيد تا بتوانيد بهترين تجهيزات كافي شاپ و مناسب ترين آن ها را براي كافي شاپ انتخاب نماييد. تجهيزات كافي شاپ را بايد با توجه به خدماتي خريداري نماييد كه مي خواهيد در كافي شاپ ارائه نماييد. بنابراين قبل از تهيه انواع تجهيزات كافي شاپ بايد منويي را كه مي خواهيد در كافي شاپ تهيه نماييد را مشخص كرده تا بتوانيد تجهيزات كافي شاپ را بر اين اساس خريداري نماييد. شما بايد مهم ترين تجهيزات كافي شاپ را در ابتدا خريداري نماييد و سپس بر اساس نوع نياز مشتري تجهيزات كافي شاپ را تكميل نماييد. چيزي كه واضح مي باشد اين است كه هر چه تجهيزات كافي شاپ بيشتر باشد شما مي توانيد خدمات متنوع تري را ارائه نماييد و همچنين مي توانيد در اسرع وقت خدمات را به مشتري ارائه نماييد.

خريد تجهيزات كافي شاپ

براي خريد تجهيزات كافي شاپ بايد از بهترين انواع برند استفاده نماييد تا بر اثر استفاده از تجهيزات كافي شاپ دچار مشكل نشويد و بتوانيد بهترين خدمات را دريافت نماييد. براي  خريد تجهيزات كافي شاپ بايد گارانتي تجهيزات را در نظر بگيريد تا در صورت بروز هر مشكلي بتوانيد به گارانتي تجهيزات كافي شاپ مراجعه نماييد. يكي از بهترين كارهايي كه مي توانيد در هنگام خريد انواع تجهيزات كافي شاپ انجام دهيد ان است كه تجهيزات كافي شاپ را از يك برند خريداري نماييد زيرا خريد كردن از يك برند باعث مي شود تا بتوانيد خدمات بهتري را از برند مورد نظر و همچنين تخفيف هاي خوبي از آن برند را دريافت نماييد.

تجهيزات كافي شاپ مورد نياز يك كافي شاپ

تجهيزات كافي شاپ در انواع محتلفي توليد مي شود و شما مي توانيد بر اساس نياز خود انواعي از تجهيزات كافي شاپ را خريداري نماييد. ظرف و ظروفي كه براي كافي شاپ خريداري مي نماييد از مهم ترين بخش هاي تجهيزات كافي شاپ مي باشند كه بايد داراي كيفيت مناسبي باشند تا در اثر شستشوي زياد و مصرف زياد دچار خرابي نشود. يكي ديگر تجهيزات كافي شاپ كه مورد نياز مي باشد ميز و صندلي و قفسه بندي به عنوان تجهيزات كافي شاپ مي باشد. ميز و صندلي به عنوان تجهيزات كافي شاپ بايد به گونه اي باشد كه راحتي را براي كاربران و مشتريان كافي شاپ ايجاد نمايد ولي نبايد هم راحتي اين نوع از تجهيزات كافي شاپ به گونه اي باشد كه مشتري بخواهد ساعات طولاني بر روي صندلي بنشيند.

تجهيزات صوتي يكي ديگر از تجهيزات كافي شاپ مي باشد. نوع موسيقي كه در كافي شاپ انتخاب و پخش مي شود از اهميت ويژه اي برخوردار مي باشد و بايد به گونه اي براي بيشتر سلايق آرام بخش باشد. يكي ديگر از تجهيزات كافي شاپ مربوط به سينك و ماشين ظرفشويي مي باشد كه با توجه به اين كه تعداد زيادي از ظروف توليد مي شود بنابراين امكاناتي كه براي شستشوي ظروف در نظر گرفته مي شود بايد مناسب باشد تا بتواند با بهترين كيفيت و در اسرع وقت ظرف ها را شسته و بتوان مجددا از آن ها براي ديگر مشتريان استفاده نمود. در صورت نياز به مشورت درباره نحوه خريد تجهيزات كافي شاپ مي توانيد با فروشگاه اينترنتي ليون ايران تماس بگيريد:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

ظرف پيتزا در انواع مختلفي موجود مي باشد و شما مي توانيد بر اساس سليقه يا نوع نياز خود يكي يا چند مدل از ظرف پيتزا را انتخاب نماييد. ظرف پيتزا داراي جنس تفلون و يا روكش تفلون باشد و يا ظرف پيتزا مي تواند آهني و يا آلومينيومي باشد. در خريد ظرف پيتزا بايد توجه داشته باشيد كه بتوانيد به راحتي ظرف پيتزا را بشوييد و در شستشوي ظرف پيتزا دچار مشكل نشويد. ظرف پيتزا بايد نچسب باشد تا در هنگام در وردن گيتزا از ظرف پيتزا دچار مشكل نشويد. ظرف پيتزا مي تواند در ابعاد و اندازه هاي مختلفي باشد و همچنين ظرف پيتزا مي تواند عمق هاي مختلفي نيز داشته باشد. ظرف پيتزا داراي سايز هاي صنعتي و خانگي مي باشد كه بر حسب نوع استفاده مي توانيد يكي از انواع ظرف پيتزا را انتخاب و خريداري نماييد.

بهترين برند براي خريد ظرف پيتزا

انتخاب و خريد انواع ظرف پيتزا مي تواند دايره اي باشد و يا مثلثي شكل و يا مربعي و مستطيلي باشد. البته شكل هاي فانتزي نيز براي پخت پيتزا در بازار موجود مي باشد كه از آن جمله مي توان به ظرف پيتزا به شكل قلب اشاره نمود كه مي تواند گزينه اي جالب براي ظرف پيتزا و پخت پيتزا در آن باشد. برزرگ ترين ابعادي كه براي ظرف پيتزا در نظر گرفته شده است 38 سانتي متر مي باشد كه براي مغازه ها مناسب مي باشد كه البته براي ظرف پيتزا به شكل مربعي و مستطيلي استفاده مي شود و براي ساخت ظرف پيتزا دايره اي از سايز هاي كوچك‌تري استفاده مي‌شود. برند ظرف پيتزا نيز متفاوت مي باشد و شما مي توانيد با تحقيقاتي كه انجام مي دهيد بهترين برند را براي خريد يكي از انواع ظرف پيتزا انتخاب نماييد. سعي كنيد بهترين برند را براي ظرف پيتزا انتخاب نماييد تا در استفاده كوتاه مدت از آن دچار مشكلي نشويد و ظرف پيتزا دچار خرابي نشود.

انتخاب ظرف پيتزا

به خصوص براي مصارف خانگي استفاده از ظرف پيتزا با جنس تفلون داراي طرفداران بيشتري مي باشد. مي توان ديگر خوراكي ها را نيز در ظرف پيتزا پخت اما به دليل اين كه بيشترين كاربرد ظرف پيتزا براي پخت پيتزا مي باشد بيشتر به ظرف پيتزا معروف شده است. شما مي توانيد با مراجعه به فروشگاه اينترنتي ليون ايران اطلاعات بيشتري را نسبت به انواع ظرف پيتزا كسب نماييد و همچنين مي توانيد به شكل آنلاين اقدام به خريد ظرف پيتزا در اين سايت نماييد همچنين با شماره ها درج شده در سايت مي توانيد با مشاوران ليون ايران براي خريد بهترين ظرف پيتزا مشاوره دريافت نماييد. اگر بخواهيد پيتزا را در مايكرويو بپزيد بهتر است نوع كوچك ظرف پيتزا را براي قرار دادن در مايكروويو خريداري نماييد. قيمت ظرف پيتزا بر اساس نوع ظرف پيتزا و جنس و ابعاد ظرف پيتزا متغير مي باشد. يكي ديگر از انواع ظرف پيتزا چدني مي باشد كه از جنس چدن ساخته شده است. ابعاد ظرف پيتزا استاندارد مي باشد زيرا نان هايي كه براي پخت پيتزا استفاده مي شوند بايد به راحتي در ظرف پيتزا جاي بگيرند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

از يخچال پيتزا براي نگهداري مواد پيتزا و ساندويچ استفاده مي شود. انواع گوجه و خيارشور و و انواع ديگر مواد غذايي كه نياز به نگهداري در يخچال دارند در يخچال پيتزا نگهداري مي شوند. يخچال پيتزا داراي ابعاد مختلفي مي باشد و بر اين اساس شما بايد نوعي از يخچال پيتزا را خريداري نماييد كه مورد نياز شما بوده و بتوانيد از ن در مغازه خود استفاده نماييد. كاسه هاي استيلي و بنماري بر روي يخچال پيتزا قرار مي گيرد كه داراي تعداد مختلفي مي باشد كه اين بسته به سايز يخچال پيتزا متفاوت خواهد بود.

يخچال پيتزا مي تواند يخچالي و يا دااراي فريزر باشد. يخچال پيتزا داراي مارك هاي مختلفي مي باشد كه شما بايد بر اساس تحقيقاتي كه انجام مي دهيد مناسب ترين آن ها را براي مغازه خود انتخاب نماييد. بر روي يخچال پيتزا بايد در جود داشته باشد كه از نظر بهداشتي بسيار مناسب تر خواهد بود. علاوه بر اين در دار بودن يخچال پيتزا زيبايي خاصي نيز به ان مي بخشد. يخچال پيتزا وارداتي بوده و مي توانيد بر اساس نوع نيازي كه داريد مي توانيد يكي از انواع يخچال پيتزا را انتخاب نماييد.

خصوصيات يخچال پيتزا

خريد انواع يخچال پيتزا بر اساس نوع برند و سايزي كه براي يخچال پيتزا انتخاب مي كنيد با قيمت هاي متفاوتي انجام مي شود. يخچال پيتزا  بايد به گونه اي باشد كه عايق بندي مناسبي داشته باشد تا انرژي كمي را تلف نمايد. يخچال پيتزا اگر داراي موتور نباشد و فقط از چندين ظرف استيل تشكيل شده است كه مي توانيد مواد غذايي را از قسمت داخلي آن بر داريد. اين نوع از يخچال پيتزا داراي قيمت پاييني مي باشدداخل يخچال پيتزا مي تواند دو طبقه باشد كه بر حسب نياز مي توانيد يكي از انواع آن ها را تهيه نماييد. يخچال پيتزا به دليل كاربردهاي مناسبي كه دارد هر روزه داراي طرفداران بيشتري مي شود. يخچال پيتزا مي تواند داراي رويه تخت و يا داراي رويه اريب باشد. اين شكل از يخچال پيتزا امكان ديد بهتري را به مشتري مي دهد و مشتري مي تواند تمام مواد داخل يخچال پيتزا را به راحتي مشاهده نمايد. استفاده از اين نوع تجهيزان باعث شده اتا شما بتوانيد در كمترين زمان بيشتري خدمات را به مشتري ارائه نماييد.

تعيين قيمت يخچال پيتزا

با توجه به اينكه يخچال پيتزا داراي امكانات و ابعاد مختلفي مي باشند بنابراين قيمت يخچال پيتزا را نمي توان قيمت مشخصي بيان كرد. بايد براي انتخاب  يخچال پيتزا دقيقاً بدانيد كه چه كاربردي مد نظر ش ما مي باشد و خريد يخچال پيتزا را بر آن اساس انجام دهيد. براي اين كه شما مي خواهيد براي مدت هاي طولاني از يخچال پيتزا استفاده نماييد بهتر است بهترين برند را براي يخچال پيتزا انتخاب نماييد تا در استفاده از آن به مشكل نخوريد. همچنين شما مي توانيد يخچال پيتزا را به شكل دست دوم خريداري نماييد ولي قبل از خريد يخچال پيتزاي دست دوم بايد دقت كنيد تا يخچال پيتزا سالم باشد تا با پرداخت هزينه اي كه مي كنيد در استفاده از آن دچار خرابي نشويد.

براي دريافت مشاوره مي توانيد با مشاوران فروشگاه اينترنتي ليون ايران تماس بگيريد:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

دستگاه گريل يكي از تجهيزات آشپزخانه هاي صنعتي و مسكوني مي باشد و از يك صفحه براي گريل كردن مواد غذايي استفاده مي شود. دستگاه گريل مي تواند ذغالي و يا برقي باشد و بر حسب نوعي كه مي خواهيد مي توانيد يكي از آن ها را خريداري و استفاده نماييد. براي استفاده از دستگاه گريل صنعتي بيشتر از فولاد a36  استفاده مي شود. در برخي از ديگر موارد نيز از استيل و يا كامپوزيت ضد زنگ و آلومينيوم استفاده مي شود. بيشتر انواع دستگاه گريل به شكل مستقيم و يا غير مستقيم از طريق حرارت و يا عنصرهاي الكتريكي گرم مي شود.

دستگاه گريل مي تواند سنتي باشد و يا نباشد. دستگاه گريل اگر سنتي باشد از به شكل سنگ يا آجر و از يك صفحه گرد تشكيل شده است كه  در ان از شن و ماسه پر شده باشد.

دستگاه گريل خانگي

دستگاه گريل از نوع خانگي در حقيقت يك نوع از ماهيتابه مي باشد كه انرژي آن از برق توليد مي شود و قابليت تنظيم دما را دارند. ضخامت دستگاه گريل خانگي چيزي در حد 3.2 ميلي متر مي باشد. 

يكي ديگر از انواع دستگاه گريل، گريل تجاري مي باشد كه مي تواند آزاد و يا ايستاده باشد كه از سه بخش صفحه، منبع گرما و محل كنترل گرما تشكيل شده اند. هر كدام از اين سه قسمت داراي ويژگي هايي مي باشند كه بر روي كيفيت كار دستگاه گريل تاثير خواهند گذاشت.

گرماي دستگاه گريل مي تواند هم به شكل گازي و هم به شكل برقي توليد شود كه مي توان حرارت را در ه مه اين موارد در دستگاه گريل تنظيم نمود.

وظيفه دستگاه گريل سرخ كردن و يا برشته كردن روي برخي از انواع غذاهاي پخته شده مي باشد. برخي از انواع غذاها نيازمند حرارتي هستند كه با استفاده از دستگاه گريل مي توان آن ها را تنظيم كرده و مورد استفاده قرار داد.

غذايي كه گريل شده باشد در همه جاي دنيا از محبوبيت بالايي برخوردار مي باشد بنابراين اسنفاده از دستگاه گريل براي تهيه بسياري از غذاها مورد نياز مي باشد. با استتفاده از دستگاه گريل و گربل كردن غذا شما مي توانيد بدون اينكه به غذا آسيب برسانيد غذا را گريل نماييد. يكي از فروشگاه هايي كه در زمينه فروش انواع دستگاه گريل فعاليت مي كند فروشگاه اينترنتي ليون ايران مي باشد

كاري كه دستگاه گريل مي كند بايد به گونه اي باشد كه آسيبي از جمله سوختگي به مواد غذايي وارد نكند. بنابراين اگر حرارتي كه به ماده غذايي وارد مي شود بيش از ميزاني باشد كه مورد نياز مي باشد لايه غذا خواهد سوخت. قبل از اينكه از دستگاه گريل استفاده نماييد بايد كف دستگاه گريل را چرب كنيد تا مانع از رسيدن مستقيم حرارت به غذا شويد. با اين احتساب غذا به خوبي پخته مي شود.  همچنين به دليل استفاده از روغن براي دستگاه گريل باعث مي شود تا پس از رسيدن حرارت به غذا اسيب كمتري به بافت غذا وارد شود. شما با استفاده از اين روش علاوه بر اينكه غذايي بهتر ميل مي كنيد سالم تر نيز خواهد بود:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

فر ريلي پيتزا يكي از انواع فر پيتزا مي باشد كه براي پخت پيتزا از آن استفاده مي شود. يكي از خصوصيات اين نوع از فر پيتزا اين است كه پيتزا را به آهستگي مي پزد و روي نواري حركت مي كند. بر روي اين نوع از فر پيتزا مي توانيد به غير از پيتزا انواعي ديگر از غذا را نيز بپزيد. اين نوع از فر پيتزا براي پخت همبرگر نيز استفاده مي شود. اين نوع از فر پيتزا براي مكان ها كم جمعيت مناسب مي باشد و براي مكان هاي پر جمعيت نمي توان به راحتي از آن استفاده نمود.

درباره فر پيتزا آجري

فر پيتزا اگر آجري باشد  از آجرهايي مقاوم براي آن استفاده مي شود. اين نوع از فر پيتزا  از فرهاي قديمي و باستاني الهام گرفته است. سوخت اين نوع از فر پيتزا از سوختن چوب تامين مي شود. اما مي توان براي آن از گاز و ذغال نيز استفاده نمود. طعم اين نوع از پيتزا طعمي سنتي دارد و بسياري از افراد علاقمندند تا پيتزا را در اين نوع از فر پيتزا پخت نمايند. در اين نوع از فر پيتزا مي توان دماي حرارت را از 370 تا 540 درجه سانتي گراد تغيير داد. براي استفاده از اين نوع از فر پيتزا بايد از قبل فر پيتزا را گرم نمود كه اين فر براي گرم شدن زماني بين سه ربع تا 1 ساعت زمان مي برد. برخي از مدرن ترين انواع فر پيتزا داراي درجه سنج براي گرم كردن فر نيز مي باشند. اينكه ضخامت پيتزا در چه حد باشد براي پخت پيتزا زماني بين 90 ثانيه تا 5 دقيقه زمان مي برد

فر پيتزا به شكل طبقه بندي شده

فر پيتزا از نوع طبقه اي داراي چندين طبقه مي باشد كه از جنس سنگ مي باشد و پيتزا براي پخت بر روي آن قرار مي گيرد. براي تنظيم دماي اين نوع از فر پيتزا دمايي بين 200 تا 370 درجه سانتي گراد قابل تظيم مي باشد. حرارت در اين نوع از فر پيتزا از گاز يا برق استفاده مي كند. براي پيش گرم كردن فر پيتزا بايد يك ساعت قبل فر را روشن نمود. پخت پيتزا در اين نوع از فر پيتزا چيزي مابين 6 تا 8 دقيقه طول مي كشد. كه اين ميزان از زمان بسته به ضخامت پيتزا متفاوت خواهد بود.

فر پيتزاي كنوكسيوني يكي از انواع فر پيتزا

اين نوع از فر پيتزا بهترين نوع از فر پيتزا مي باشد كه ضمن اين كه كيفيت بسيار بالايي دارد انرژي بسيار كمي نيز استفاده مي نمايد. كيفيتي كه اين نوع از پيتزا ارائه مي نمايد با نوع سنتي پخت پيتزا قابل مقايسه مي باشد. اين نوع از فر پيتزا براي مكان هايي كه فضاي كمي دارند بسيار مناسب مي باشد و هزينه هاي انرژي با استفاده از اين روش بسيار كاهش پيدا مي كند. براي گرم كردن اين نوع از فر پيتزا زماني بين 15 تا 20 دقيقه مورد نياز مي باشد. اين نوع از فر پيتزا مي تواند هم گازي و هم برقي باشد. براي اطلاعات بيشتر مي توانيد با فروشگاه اينترنتي ليون ايران تماس بگيريد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

براي تهيه كنتاكي از هني پني استفاده مي شود. انواع مرغ كنتاكي و مرغ سوخاري نيز با هني پني طبخ مي شود. هني پني به شكل فشاري كار مي كند. هني پني ساخت كشور آمريكا مي باشد و ابعاد 46 در 104 در 158 و وزن هني پني 165 كيلوگرم مي باشد. در تمامي شعب كي اف سي از هني پني استفاده مي شود. از آن جا كه مرغ در هني پني با استفاده از فشار سوخاري سرخ مي شود خون آبه از آن خارج نمي شود. براي 5 كيلوگرم مرغ 15 دقيقه زمان براي سرخ شدن در  هني پني مورد نياز مي باشد. استفاده از پمپ فيلتر باعث مي شود تا روغن نيز خراب نشود و بتوان به راحتي ان را صاف نمود.

جنس دستگاه هني پني از استيل بوده و ماده اي كه هني پني با ان كار مي كند گاز مي باشد هني پني داراي صفحه كنترل كامپيوتري مي باشد

برنامه هني پني

هني پني داراي يك كامپيوتر پيشرفته بوده و بسيار حرفه اي مي باشد و برنامه هاي ان level1 و level2  مي باشد. مي توان به دستگاه هني پني براي پخت مرغ اسپايسي، كريسپي و كرانچي و خشك مانند زير برنامه ريزي نمود. در ابتدا بايد كليد p را براي مدت سه ثانيه فشار دهيد كه در اين زمان هني پني از شما كدي مي خواهد كه معمولا 123 مي باشد. سپس وار برنامه مي شود و با دو عدد روبرو خواهيد شد براي مثال اگر مرغ اسپايسي مي خواهيد بايد عدد 1 را انتخاب نماييد. در حالي كه در حال انجام تنظيمات مي باشد كليد p شما را به مرحله بعدي و I  شما را به مرحله قبلي بر مي گرداند.

در كل براي فست فودها يي كه به شكل حرفه اي كار مي كنند به هني پني نياز خواهيد داشت. بهترين انواع مرغ سوخاري توسط هني پني طبخ مي شود و در كل دنيا نيز رتبه اول را دارد.

مزاياي استفاده از هني پني

تقسيم بسيار عالي هني پني يكي از مزاياي استفاده از دستگاه هني پني مي باشد. سيستم الكترونيكي كه در اين دستگاه استفاده شده است بسيار فوق العاده است و سيستم فيلتر هني پني بسيار عالي مي باشد. تمامي تنظيمات هني پني قابل استفاده و پر كاربرد مي باشد. يكي از نكات مورد توجه در دستگاه هني پني اين است كه خدمات پس از فروش بسيار خوبي دارد. ولي با استفاده از دستگاه هني پني مشكلاتي نيز برخورد خواهيد كرد كه از آن جمله مي توان به چكيدن روغن از كنار پمپ اشارع نمود كه براي حل اين مشكل مهره قبل از پمپ را محكم نماييد. يكي ديگر از مشكلاتي كه ممكن است با استفاده از هني پني داشته باشيدپمپ به خوبي روغن را بالا نكشد. ولي در كل بهترين وسيله اي كه مي توان به وسيله ان مرغ كنتاكي را با كيفيت بالايي پخت هني پني مي باشد. براي دريافت اطلاعات بيشتر درباره هني پني مي توانيد با فروشگاه اينترنتي ليون ايران تماس بگبريد و  يا با مراجعه به سايت از اطلاعاتي كه در داخل سايت آمده استفاده كرده و هني پني را سفارش دهيد:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]