تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 1191
ديروز : 3224
افراد آنلاين : 14
همه : 1153933
 
نوشته شده توسط : طراح

همه شركت هايي كه اقدام به توليد انواع ماشين هاي سنگين كردند اقدام به توليد انواع قطعات نيز كرده اند تا نيازهاي مشتريان را پاسخگو باشند. هپكو نيز يكي از شركت هاي توليد كننده انواع ماشين الات سنگين عمراني مي باشد. بيل مكانيكي، گريدر، دامپتراك و بسياري ديگر از محصولات ماشين سنگين توسط هپكو توليد مي شود. قطعات هپكو محصولات شركت هپكو مي باشد. اين شركت در توايد محصولات خود داراي كيفيت بسيار بالايي مي باشد و همچنين قطعات هپكو را در بالاترين كيفيت توليد مي كند و مي توانيد انواع آن ها را از نمايندگي هپكو خريداري نماييد. چنانچه برند ماشين سنگين شما هپكو مي باشد بهتر است از قطعات هپكو براي جايگزيني قطعات با يكديگر استفاده نماييد زيرا بسياري از محصولات تقلبي هم هستند كه به جاي قطعات هپكو به فروش مي رسند كه علاوه بر اينكه كيفيت ندارند مي توانند به ماشين سنگين شما آسيب برسانند و ساير قطعات هپكو را نيز تخريب نمايند.  در بسياري از مواقع مي توانيد قطعات هپكو را تعمير نماييد ولي در صورتي كه يكي از قطعات هپكو قابليت تعمير را توسط نمايندگي كوماتسو نداشته باشد بنابراين بايد يكي از قطعات هپكو را از نمايندگي هپكو خريداري نماييد. براي خريد قطعات هپكو بايد به نمايندگي هپكو كه به ان ها اطمينان داريد مراجعه نماييد. فروشگاه ايران هدروليك مركزي براي ارائه بهترين خدمات به استفاده كنندگان ار انواع ماشين سنگين اقدام به خريد و فروش انواع قطعات هپكو كرده است و شما مي توانيد براي خريد قطعات هپكو به فروشگاه ايران هيدروليك مركزي مراجعه نماييد و همچنين مي توانيد با مراجعه به سايت اين شركت خريد قطعات هپكو را انجام دهيد و سفارش خود را داده و قطعات هپكو كه مورد نيازتان مي باشد را خريداري نماييد. ااين شركت بدون نياز به حضور شما اقدام به ارسال انواع قطعات هپكو به ادرس شما مي نمايد

قطعات هپكو نيز مانند هر قطعه اي كه در يك ماشين  يا دستگاه استفاده مي شود به دلايل مختلفي خراب مي شود.  استفاده نادرست از قطعات هپكو و همچنين استفاده طولاني مدت از قطعات هپكو نيز باعث استهلاك انواع قطعات هپكو تسو كه در انواع ماشين آلات كوماتسو مورد استفاده قرار گرفته است باعث خرابي قطعات هپكو مي شود و باعث مي شود ماشين هپكو كارايي اوليه خود را نداشته باشد و يا ماشين ديگر از كار مي افتد بنابراين شما با خريد قطعات هپكو كه مورد نيازتان مي باشد از نمايندگي هپكو مي توانيد كاركرد اوليه ماشين را از ماشين دريافت نماييد.

هپكو علاوه بر اينكه ماشين آلات سنگين در انواع مختلف را با كيفيت بالايي ارائه مي نمايد انواع قطعات هپكو را نيز با بهترين كيفيت در اختيار استفاده كنندگان از ماشين آلات سنگين قرار داده است بنابراين شما براي استفاد از بهترين قطعات هپكو بهتر است فقط به نمايندگي هاي مجاز شركت هپكو مراجعه نماييد.

قطعات هپكو مربوط به زيربندي ماشين آلات راه سازي، زنجير بولدوزر، تيغه هاي انواع ماشين چرخ هاي جلو وعقب ماشين آلات، لوازم موتوري و دنده و شافت زنجير سفت كن و گوشه و ناخن كه هركدام وظيفه انجام كاري در ماشين هاي سنگين را دارند و همچنين بسياري ديگر از قطعات هپكو هستند كه در انواع ماشين آلات سنگين استفاده مي شود.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

يكي از ماشين هاي سنگين عمراني كه توسط طناب و يا قرقره مي تواند بار را به بالا و يا پايين بياورد جرثقيل نام دارد. قطعات جرثقيل مختلفي را مي توان در جرثقيل استفاده كرد كه بايد قطعات جرثقيل را از فروشگاه هاي معتبري خريداري نماييد تا ضمن خرابي مجدد به بخش هاي ديگر جرثقيل اسيب وارد ننمايد.

جرثقيل به دليل اين ساخته شد كه بارهايي كه فراتر از بارهايي است كه انسان مي تواند جا به جا نمايد را  جا به جا كند. قطعات جرثقيل  در كل با هماهنگي با هم كار مي كنند و ميتوانند بارهاي سنگين را بارگيري جا به جا  و تخليه نمايند. بيشتر براي كارهاي ساختماني از جرثقيل استفاده مي شود. كنترل جرثقيل به دو روش امكان پذير مي باشد يكي بوسيله اپراتوري است كه در داخل كابين جرثقيل مستقر مي شود و توسط ابزار و دكمه هايي مي باشد كه ر كابين قرار دارد. روش ديگر از كنترل جرثقيل با استفاده از سيستم بي سيم مي باشد.  كه بر اساس نوع كاربرد مي توانيد يكي از انواع جرثقيل را مورد استفاده قرار دهيد. كسي كه اپراتور است وظيفه حفظ جان افرادي كه در ارتباط با جرثقيل هستند را برعهده دارد. جرثيل به شكل ثابت و يا سقفي توليد مي شود. نوع ثابت آن داراي فضاي محدودي براي حركت مي باشد و از جرثقيل سقفي براي مكان هاي مسقف استفاده مي شود.  براي نگهداري از قطعات جرثقيل سقفي احتياج داريد كمي زمان صرف نماييد ولي براي تعمير قطعات جرثقيل از نوع سقفي نياز به صرف هزينه هاي بالايي نداريد.

هر يك از قطعات جرثقيل به دلايل مختلفي امكان خرابي دارد بنابراين مي توانيد براي تعمير قطعات جرثقيل اقدام نماييد ولي در برخي مواقع تعمير قطعات جرثقيل امكان پذير نيست و يا به صرفه نمي باشد بنابراين براي تهيه قطعات جرثقيل بايد به نمايندگي هاي معتبر و يا فروشگاه هاي معتبر مراجعه نماييد. البته دلايل ديگري نيز براا خرابي هر يك از قطعات جرثقيل وجود دارد . استفاده طولاني مدت از جرثقيل خود باعث مي شود كه قطعات جرثقيل دچار خرابي شده و جرثقيل يا به درستي ديگر كار نكند و يا كلاً از كار بيفتد و در همه اين مئارد در صورت غير قابل تعمير بودن آن ها يكي از قطعات جرثقيل را كه خراب شده است را خريداري نماييد  يكي از فروشكاه هاي معتبر در زمينه خريد و فروش انواع قطعات جرثقيل فروشگاه هيدروسنتر مركزي مي باشد كه علاوه بر اينكه مي توانيد انواع قطعات جرثقيل را به شكل حضوري خريداري نماييد همچنين مي توانيد با تماس با شماره هاي درج شده در سايت فروشگاه هيدروسنتر مركزي اقدام به خريد انواع قطعات جرثقيل نماييد. در كل در خريد قطعات جرثقيل بايد دقت كنيد زيرا نمونه هاي غير اصل قطعات جرثقيل نيز در بازار با قيمت پايين تري وجود دارد كه كيفيت نداشته  و مي تواند به قسمت هاي ديگر قطعات جرثقيل آسيب برساند. فروشگاه هيدروسنتر مركزي براي رفاه حال مشتريان اقدام به وارد نمودن فروش انواع قطعات جرثقيل نموده است و شما مي توانيد قطعات جرثقيل را با هر برندي از فروشگاه هيدروسنتر مركزي خريداري نماييد:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

قطعات ليفتراك به عنوان يكي از ماشين آلات سنگين به دليل استفاده زياد دچار استهلاك مي شوند و شما براي تامين قطعات ليفتراك بايد به نمايندگي و فروشگاه هاي معتبر مراجعه نماييد. البته در بسياري از مواقع قطعات ليفتراك قابل تعمير بوده و مي توانيد تعمير قطعات ليفتراك را توسط افراد متخصص و نمايندگي ها انجام دهيد. ولي دز بسياري از مواقع تعمير قطعات ليفتراك قابل انجام نمي باشد و يا تعميركار به شما مي گويد كه با تعمير اين قطعه فقط براي مدت كمي براي شما كار مي كند كه در اين صورت شما ناچار به تهيه قطعات ليفتراك مورد نياز ليفتراك مي شويد. شركت هاي توليد كننده ليفتراك اقدام به توليد انواع مختلف قطعات ليفتراك كرده اند تا نياز شما را درباره تامين قطعات ليفتراك برطرف نمايند بنابراين شما هر برندي از ليفتراك را خريداري كرده باشيد مي توانيد قطعات ليفتراك را در آن برند خريداري نماييد.

در خريد قطعات ليفتراك به چه نكاتي توجه كنيد

براي خريد انواع قطعات ليفتراك  بايد توجه كنيد كه نوع تقلبي قطعات ليفتراك را براي ماشين خود انتخاب نكنيد و بايد از مكان هاي معتبري اقدام به خريد قطعات ليفتراك نماييد. بسياري از قطعات ليفتراك چيني در بازار موجود مي باشند كه با خريد آن ها دچار مشكل خواهيد شد و دوباه احتياج به خريد قطعات ليفتراك پيدا مي كنيد و يا با خريد قطعات ليفتراك غير اصل ممكن است به ديگر بخش هاي ليفتراك آسيب برسانيد و متحمل هزينه هاي بسيار بالايي شويد. بنابراين درست است كه براي خريد قطعات ليفتراك اصل هزينه نسبتاً بالايي نسبت به انواع تقلبي آن ها پرداخت مي نماييد اما براي مدت هاي طولاني ديگر نيازي به خريد قطعات ليفتراك در آن نوع نخواهيد داشت.

نحوه خريد قطعات ليفتراك

شما براي خريد قطعات ليفتراك مي توانيد به نمايندگي هاي مجاز برندي كه ليفتراك را ار آن خريداري نموده ايد مراجعه كرده و با ديافت مشاوره از كارشناسان اقدام به خريد قطعات ليفتراك نماييد. همچنين مي توانيد با مراجعه به سايت هاي معتبر اينترنتي و مشاهده انواع قطعات ليفتراك و مشخصات آن ها اقدام به خريد قطعات ليفتراك نماييد. فروشگاه ايران هيدروليك مركزي در جهت تامين نياز مشتريان در راستاي قطعات مورد نيازشان در برندهاي مختلفي اقدام به راه اندازي سايت نموده است و شما مي توانيد با مراجعه به سايت نوع مناسبي از قطعات ليفتراك را كه مورد نياز شما مي باشد را خريداري نماييد. شما مي توانيد به شكل تلفني با كارشناسان مشورت نماييد و قطعات ليفتراك مورد نياز خود را سفارش داده تا در اسرغ وقت بدون نياز به مراجعه شما به فروشگاه قطعه مورد نظر به دست شما برسد. از آنجا كه ليفتراك توسط بسياري از برندهاي معتبر ماشين سازي توليد مي شود بنابراين سايت ايران هيدروليك مركزي اقدام به تهيه ئ توزيع و فروش انواع قطعات ليفتراك اصل در برندهاي مختلف نموده است و شما با مراجعه به اين فروشگاه ديگر نگراني بابت تامين قطعات ليفتراك در برندهاي مختلف نخواهيد داشت. كوماتسو، كاترپيلار، كمهو و بسياري ديگر از برندها انواع ماشين آلات سنگين و قطعات مرتبط با آن ها را با كيفيت بالايي توليد مي كنند:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

يكي از قطعاتي كه در فروشگاه ايران هيدروليك مركزي به فروش مي رسد قطعات بيل مكانيكي ليبهر مي باشد. براي خريد قطعات بيل مكانيكي ليبهر مي توانيد به شكل حضوري به فروشگاه ايران هيدروليك مركزي مراجعه نماييد و يا از طريق سايت اين فروشگاه اقدام به خريد قطعات بيل مكانيكي ليبهر نماييد. قطعات بيل مكانيكي ليبهر بر اثر مصرف زياد و يا استفاده نادرست امكان دارد دچار خرابي و يا ايراد شود كه بايد در جهت رفع ان اقدام نماييد. در صورتي كه به تعمير و يا تعويض قطعات بيل مكانيكي ليبهر اقدام نكنيد ممكن خسارات بيشتري به ماشين وارد شود. اگر براي تعمير قطعات بيل مكانيكي ليبهر زود اقدام نماييد ممكن است ديگر نيازي به تعويض و يا خريد قطعات بيل مكانيكي ليبهر نداشته باشيد و به اين ترتيب هزينه كمتري براي تعمير به جاي تعويض خواهيد پرداخت.

نمايندگي فروش قطعات بيل مكانيكي ليبهر

 با مراجعه حضوري به نمايندگي هاي فروش قطعات ماشين آلات سنگين براي تهيه قطعات بيل مكانيكي ليبهر مي توانيد از كارشناسان اين شركت مشاوره بگيريد و سپس بر اساس نظر كارشناسان اقدام به خريد انواع قطعات بيل مكانيكي ليبهر نماييد. يكي ديگر از راه هايي كه مي توانيد خريد قطعات بيل مكانيكي ليبهر را از اين فروشگاه انجام دهيد مراجعه به سايت ايران هيدروليك مركزي و انتخاب محصول مورد نظر مي باشد. بعد از اين كه قطعات بيل بكهو را انتخاب كرديد مي توانيد با اين فروشگاه تماس بگيريد و ضمن دريافت مشاوره قطعات بيل بكهو مورد نظر را سفارش دهيد تا براي شما ارسال كنيم. قيمت قطعات بيل مكانيكي ليبهر طبق قيمت هاي شركتي مي باشد و از بابت قيمت شما هيچ نگراني براي خريد قطعات بيل مكانيكي ليبهر نخواهيد داشت.

بسياري از قطعات بيل مكانيكي ليبهر به شكل غير استاندارد توسط بسياري از كارخانه هاي غير معتبر ساخته و توليد و عرضه مي شوند بنابراين شما براي تهيه قطعات بيل مكانيكي ليبهر و يا ديگر قطعات ماشين آلات سنگين به نمايندگي هاي مجاز آن قطعه مراجعه نماييد تا با خريد يكي از انواع قطعات بيل مكانيكي ليبهر خريداري شده دچار مشكل نشويد و در نهايت مجبور به پرداخت هزينه هاي اضافي نشويد. زيرا در كوتاه مدت يا قطعات بيل بكهو دچار خرابي مي شود و يا به ديگر قطعات بيل مكانيكي ليبهر نيز آسيب مي رساند و با اين ترتيب شما ناچار به تعمير و يا تعويض آن قطعات نيز مي شويد.

تعمير و تعويض قطعات بيل بكهو

در صورتي كه يكي از انواع قطعات بيل بكهو دچار خرابي شود ديگر بيل بكهو يا به درستي كار نمي كند و يا اينكه ديگر كار نمي كند در اين مواقع شما نياز داريد به تعميركاران حرفه اي مراجعه نماييد تا آن ها با استفاده از تخصصي كه در تعمير انواع ماشين آلات سنگين دارند با يررسي قسمت هاي مختلف ماشين قطعه اي را كه دچار خرابي شده است را تشخيص داده و طبق نظر كارشناسانه خود ان را تعمير و يا با يكي از قطعات بيل بكهو تعويض نمايد. در بسياري از موارد اگر قطعه مورد نظر قابل تعمير هم باشد عمر زيادي نخواهد داشت و بهتر است اقدام به خريد يكي از قطعات بيل بكهو كه دچار خرابي شده بكنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

كاغذ ديواري يكي از انواع ابزاري است كه به وسيله آن مي توان ديوار را پوشاند و به دليل توليد انواع كاغذ ديواري در انواع مختلف، كاغذ ديواري داراي طرفداران بسيار زياري شده است. كاغذ ديواري براي منازل و براي ادارات و براي ساير فضا ها قابل استفاده مي باشد. پخش كاغذ ديواري توسط فروشگاه تزئينات داخلي دكورآفيس انجام مي شود. برندهاي مختلفي اقدام به توليد انواع كاغذ ديواري كرده اند و شما مي توانيد بر اساس نوع سليقه و دكوراسيون خود يكي از انواع كاغذ ديواري را انتخاب نماييد. كاغذ ديواري مي تواند قابل شستشو باشد و يا نباشد. كاغذ ديواري قابل شسشو براي مكان هايي كه احتمال كثيفي در آن ها بسيار زياد مي باشد بسيار مناسب مي باشد براي مثال كاغذ ديواري در اتاق بچه ها احتمال كثيفي زيادي دارد و شما مي توانيد پس از كثيفي به راحتي آن را تميز نماييد. همچنين انواع كاغذ ديواري سه بعدي نيز توليد مي شود و مي توانيد براي يكي از ديوارها از اين نوع كاغذ ديواري استفاده نماييد.  بر اساس نوع دكوراسيون ي كه داريد بايد كاغذ ديواري را انتخاب نماييد همچنين با توجه به رنگ وسايلي كه داريد بايد خريد كاغذ ديواري را انجام دهيد. از آن جا كه كاغذ ديواري در انواع بسيار متنوعي و با قيمت هاي مختلفي توليد مي شوند ممكن است هنگامي كه براي خريد كاغذ ديواري مراجعه مي كنيد دچار سردرگمي شويد بنابراين بهتر است قبل از اقدام به خريد كاغذ ديواري انواع مختلف كاغذ ديواري را بررسي نماييد و حدودآ بدانيد كه براي هر قسمت از فضاي خانه چه نوع كاغذ ديواري را مي خواهيد انتخاب و خريداري نماييد.

سبك هاي مختلفي از كاغذ ديواري توليد مي شود و شما مي توانيد بر اساس اينكه  نوع دكوراسيون مدرن و يا كلاسيك داريد يكي از انواع كاغذ ديواري را انتخاب نماييد. همچين جنس كاغذ ديواري داراي تنوع بسيار زيادي مي باشد كه از آن جمله مي توان به كاغذي، با روكش پي وي سي، كاغذ ديواري داراي بافت و كاغذ ديواري داري الياف طبيعي و بسياري ديگر از انواع كاغذ ديواري اشاره نمود كه همگي بر اساس نوع نياز و نوع كاربردي كه دارند و هچنين بودجه اي كه در نظر داريد قابل انتخاب مي باشند. طول عمر كاغذ ديواري نيز بر اساس كيفيت كاغذ ديواري متغير است. فروشگاه تزئينات داخلي دكورآفيس ، پخش و فروش انواع كاغذ ديواري را در انواع مختلفي انجام مي دهد و شما همچنين مي توانيد با مراجعه به سايت اين فروشگاه اطلاعات بيشتري را در اين زمينه به دست آوريد.

همان طور كه در بالا نيز به آن اشاره شد يكي از انواع كاغذ ديواري، كاغذ ديواري سه بعدي مي باشد كه به دلايل تنوع و زيبايي ان ها بسيار مورد توجه دكوراتورهاي داخلي منزل قرار گرفته است.

نيازي به استفاده از كاغذ ديواري با يك شكل براي قسمت هاي مختلف فضا نيست بلكه مي توان حتي براي پذيرايي از دو نوع متفاوت ولي مكمل كاغذ ديواري استفاده نمود براي مثال براي پشت تلويزيون مي توان از نوعي ديگر از كاغذ ديواري براي پوشاندن ديوار استفاده نمود.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

يكي از جديدترين انواع كاغذ ديواري كه بسيار نيز مورد استقبال قرار گرفته است كاغذ ديواري سه بعدي مي باشد كه طرح هاي زيباي آن باعث شده تا بتوان استفاده هاي زيادي براي دكوراسيون داخلي از آن نمود. كاغذ ديواري سه بعدي مي تواند داراي انواع طرح هاي مدرن و كلاسيك باشد و مي تواند تصاويري حيرت انگيز از طبيعت داشته باشد. نصب كاغذ ديواري سه بعدي نسبت به كاغذ ديواري معمولي سخت تر است و كسي كه اين كار را انجام ميدهد بايد تخصص لازم و كافي را در اين زمينه داشته باشد زيرا  كاغذ ديواري سه بعدي داراي تصاويري واحد مي باشد و بايد با دقت در كنار هم ديگر چسبانده شوند تا بتواند تصويري منظم و دقيق را به نمايش بگذارد. چنانچه كاغذ ديواري سه بعدي به دقت نصب نشود ممكن است كل كاغذ ديواري سه بعدي از بين برود. كاغذ ديواري سه بعدي در كيفيت هاي مختلفي ساخته مي شوند و بر آن اساس قيمت هاي مختلفي نيز دارند. رنگ هايي كه براي چاپ بر روي كاغذ ديواري سه بعدي استفده مي شود نيز داراي تنوع زيادي مي باشد و هر چه كيفيت رنگ در كاغذ ديواري سه بعدي بيشتر باشد زيبايي بيشتري خواهد داشت. يكي از معتبرترين و حرفه اي ترين فروشگاه هاي فعال در زمينه فروش كاغذ ديواري سه بعدي مدرن و با كيفيت فروشگاه تزئينات داخلي دكورآفيس مي باشد.

يكي از خصوصيات كاغذ ديواري سه بعدي اين است كه مي توان تصوير مورد نظر خود را به فروشگاه تزئينات داخلي دكورآفيس براي چاپ بسپاريد تا بر روي كاغذ ديواري سه بعدي چاپ شود كه اين مي تواند بسيار جذاب باشد البته بايد بدايد در صورتي كه تصوير بر روي كاغذ ديواري سه بعدي از نوع سفارشي باشد بر روي قيمت كاغذ ديواري سه بعدي تاثير خواهد داشت و شما بايد هزينه بيشتري را نسبت به نوع آماده آن براي كاغذ ديواري سه بعدي پرداخت نماييد . از آنجا كه كاغذ ديواري سه بعدي داراي تصويري واحد مي باشد بنابراين در انتخاب سايز كاغذ ديواري سه بعدي بايد دقيقاً بدانيد كه چه سايزي از كاغذ ديواري سه بعدي براي ديوار مد نظر شما مناسب مي باشد و بر آن اساس اقدام به خريد كاغذ ديواري سه بعدي نماييد زيرا تمام طرح كاغذ ديواري سه بعدي بايد بر روي يك ديوار قابل اجرا باشد.

يكي ديگر از نكاتي كه بايد براي خريد كاغذ ديواري سه بعدي در نظر داشته باشيد اين است كه كاغذ ديواري سه بعدي براي يكي از چهار ديوار نماسب مي باشد و نمي توان از انواع كاغذ ديواري سه بعدي براي همه ديوار ها استفده كرد و در اين صورت فضايي آشفته خواهيد داشت. شما با استفاده صحيح از كاغذ ديواري سه بعدي مي توانيد بسياري از عيوب فضا را بپوشانيد براي مثال اگر فضايي كه در اختيار داريد كوچك است با استفاده از كاغذ ديواري سه بعدي كه داراي عمق باشد مي توانيد به فضا عمق بيشتري بدهيد  به اين ترتيب فضا را بزرگ تر نمايش دهيد و يا اگر فضايي سرد و بزرگ داريد مي توانيد با استفاده از كاغذ ديواري سه بعدي با رنگ ها و طرح هاي گرم فضا را صميمي تر نمايش دهيد :: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

از آنجا كه دستگاه هايي كه ساخته مي شدند با حركت بر روي هم به حركت در مي آمدند كم كم دچار سايش مي شدند و قطعات ديگر پس از مدت زماني به درستي كار نمي كردند و يا كلا خراب مي شدند. براي رفع اين مشكل بلبرينگ اختراع شد و به دليل اهميتي كه در استفاده در دستگاه هاي مختلف پيدا كرد هر روز ساختار بلبرينگ با پيشرفت هاي بيشتري روبرو شد. بلبرينگ در واقع واسطه اي براي حركت دو قطعه بر روي هم بوده است و به اين ترتيب دو قطعه با واسطه بلبرينگ حركت مي كنند و به اين ترتيب قطعات ديگر دچار خرابي بر اثر سايش نمي شوند.

بلبرينگ در انواع و اقسام مختلفي ساخته مي شوند ولي هدف از استفاده همه انواع بلبرينگ يكسان مي باشد ولي با توجه با اينكه دستگاه ها در انواع و اقسام مختلفي ساخته مي شوند و هر كدام وظيفه اي را بر عهده دارند بنابراين ميزان نيرو و نوع نيروهايي كه به بلبرينگ وارد مي شود از هم متفاوت مي باشد و بايد براي هر وسيله بلبرينگ مناسب را استفاده نمود. بلبرينگ در انواع كارخانجات صنعتي و غير صنعتي و براي انواع حمل و نقل زميني و هوايي و براي دستگاه هاي خودپرداز  و انواع خودرو، و انواع تجهيزات پزشكي و تصويربرداري و پله هاي برقي مورد استفاده قرار مي گيرد

انواع بلبرينگ داراي يك لايه خارجي مي باشد كه وظيفه دريافت نيرو را بر عهده دارد. بعد از لايه خارجي يك شيار قرار دارد كه داخل ان ساچمه هايي قرار دارد. نيرويي كه به لايه خارجي وارد مي شود توسط اين ساچمه ها به لايه داخلي منتقل مي شود و در نتيجه قطعه مورد نظر شروع به حركت مي كند. چنانچه از نوعي مناسب از بلبرينگ براي دستگاه استفاده نشود و نيرويي بيشتر از توان بلبرينگ به آن وارد شود به ساچمه ها آسيب رسيده و يا خرد مي شوند و شما متحمل هزينه خواهيد شد. بنابراين بايد در انتخاب بلبرينگ دقت لازم را انجام دهيد.  براي خريد انواع بلبرينگ با كيفيت مي توانيد به شكل حضوري و يا اينترنتي اقدام نماييد

بلبرينگ همچنين بايد به خوبي نگهداري شود تا بتوان از حداكثر بلبرينگ استفاده نمود. چنانچه ار نوعي مناسب از بلبرينگ براي دستگاه استفاده شود و از آن نگهداري شود مي توان از بلبرينگ بيش از آن كه انتظار داريد استفاده نماييد و از نظر هزينه بسيار مقرون به صرفه خواهد بود. روانكاري بلبرينگ نيز از ديگر كارهايي است كه بايد در زمان هاي مناسبي براي بلبرينگ انجام شود تا از ساييده شدن بلبرينگ بر روي يكديگر جلوگيري شود. هزينه نگهداري از بلبرينگ بسيار كمتر از هزينه خريد مجدد بلبرينگ مي باشد و به همين دليل بهتر است از روانكاري مناسب براي بلبرينگ استفاده نماييد تا مانع از سايش قسمت هاي مختلف بلبرينگ بر روي هم شويد. روانكارها در انواع مختلفي توليد مي شوند و شما بايد بر اساس نوع نياز بلبرينگ يكي از مناسب ترين انواع روانكار را انتخاب نماييد. فروشگاه اينترنتي شكرالهي مي تواند شما را در زمينه خريد  انواع بلبرينگ به خوبي راهنمايي نمايد. در سايت اينترنتي معتبر مي توانيد اطلاعات لازم و كافي را در زمينه انواع بلبرينگ بدست آوريد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

 

نماشويي براي ساختمان به روش هاي نماشويي با طناب و نماشويي با داربست امكان پذير مي باشد كه نماشويي با طناب در حال حاضر داراي طرفداران بيشتر مي باشد. زيرا در اين روش نماشويي ديگر نيازي به بستن داربست بر روي ساختمان نبوده و مي توان كار نماشويي را در اسرع وقت اغاز نمود. همچنين به دليل اينكه در اين روش از نماشويي به داربست نيازي نيست بنابراين هزينه نماشويي در اين روش كمتر از روش نماشويي با داربست مي باشد كه اين از ديگر مزاياي نماشويي با طناب مي باشد همچنين در نماشويي باد داربست محل عبور عابرين بسته مي شود كه براي محله هاي پر تردد بسيار با اهميت مي شود. در نماشويي با طناب بايد نكات ايمني به درستي رعايت شود. ماندن آلودگي هاي محيطي بر روي نماي ساختمان باعث نازيبايي نماي ساختمان مي شود و بهترين راه براي حل اين مشكل نماشويي مي باشد. در صورتي كه آلودگي بر روي ساختمان ها باقي بماند نماي شهري نيز آراستگي خود را از دست مي دهد. بنابراين بايد هر از چندگاهي از خدمات نماشويي كه توسط شرك هاي معتبر ارائه مي شود استفاده نمود. خدمات نماشويي بايد توسط افرادي انجام شود كه در اين زمينه تبحر لازم را داشته باشند زيرا اگر نماشويي توسط افراد غير متخصص انجام شود مي تواند به نماي ساختمان آسيب برساند.

نماشويي به دلايل مختلي براي ساختمان لازم مي باشد كه يكي از آن ها اين است كه اولين چيزي كه در برخورد با ساختمان به چشم مي آيد نماي يك ساختمان مي باشد. بنابراين نماشويي باعث مي شود تا ساختمان آراستگي خود را داشته باشد و هم نماي شهري زيبا مي باشد. ولي از آن جا كه آلودگي بر روي نماي ساختمان به خصوص در صورتي كه از نوع آلودگي هاي اسيدي بر اساس بارش هاي اسيدي باشد بر اثر گذشت آلودگي به داخل نماي ساختمان نفوذ مي كند به نماي ساختمان آسيب مي رساند و در نتيجه شما متحمل هزينه هاي زيادي براي ترميم و يا تعويض نماي ساختمان مي شويد. براي نماشويي نماي ساختمان از مواد شوينده مختلفي استفاده مي شود و همچنين با توجه به نماي ساختمان بايد از درجه هاي خلوص مختلفي استفاده كرد تا نماي ساختمان بر اثر نماشويي دچار خرابي نشود. بنابراين براي  استفاده از نماشويي بايد از افراد حرفه اي استفاده شود تا بتواند بر اساس نوع نماي ساختمان كه براي مثال سنگي و يا كامپوزيت نوع مناسبي از مواد شوينده را انتخاب نمايد.

يكي ديگر از مواردي كه باعث مي شود از مواد با درجه خلوص متفاوت براي نماشويي استفاده شود ميزان آلودگي موجود بر روي ماي ساختمان مي باشد. استفاده از دستگاه هاي مختلف نماشويي نيز بر اساس نوع نماي ساختمان انجام مي شود. دستگاه سندپلاست و واتر جت از جمله دستگاه هايي مي باشد كه براي نماشويي مورد استفاده قرار مي گيرد. شركت كار در ارتفاع سپهر سپيد خدمات كار در ارتفاع را با استفاده از برترين كارشناسان ارائه مي كند تا با بهترين و مدرن ترين روش هاي نماشويي و بدون اسيب رساندن به نماي ساختمان كار نماشويي ررا براي ساختمان شما انجام دهد

 


:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

هدف از نوشتن طرح توجيهي اين است كه در نهايت ببينيد ايده اي كه در سر داريد تا براي شما كسب درامد كند آيا سودآور مي باشد يا خير. در اين صورت شما بدون اين كه براي ايده خود سرمايه خود را صرف نماييد به اين نتيجه مي رسيد كه آيا اين ايده براي شما سود مورد نظر را دارد يا ندارد. بنابراين براي گرفتن جواب بايد در حوزه هاي مختلف ان كار مورد نظر تحقيقات لازم انجام شود تا در نهايت به نتيجه برسيد. براي نوشتن طرح توجيهي بايد ببينيد كه مي توانيد با رقياي خود به رقابت بپردازيد يا خير و همچنين از نظر مالي و فني بايد بررسي كنيد كه آيا كار شما توجيه دارد و يا ندارد. حالا به اين نكته مي پردازيم كه چه زماني بايد اقدام به نوشتن طرح توجيهي كنيد. قبل از اينكه شما سرمايه خود را براي شروع كار در صرف نماييد بايد طرح توجيهي را تهبه نماييد بسياري از شركت هاي و كارخانه هاي توليدي بزرگ قبل از شروع شاخه جديد و يا شروع يك خط توليدي اقدام به نوشتن طرح توجيهي مي كنند تا در صورتي كار را شروع كنند كه براي آن ها سود آوري لازم را داشته باشد. بسياري از افراد هستند كه براي شروع كار عجله دارند و به سرعت كار مورد نظر خود را آغاز مي كنند بنابراين ممكن است در كار خود ناموفق شوند و به اين ترتيب سرمايه اوليه خود را از دست بدهند در صورتي كه با داشتن يك طرح توجيهي در صورت توجيه ناپذيري طرح توجيهي مي توانيد سرمايه خود را براي كار ديگري صرف نماييد كه براي شما سودمند باشد.

اما در اينجا بايد بگوييم كه در تهيه طرح توجيهي بايد چه چيزهايي بررسي شود و چه مواردي هستند كه بر روي كار و كسب شما موثر هستند. اولين چيزي كه در طرح توجيهي بررسي مي شود اين است كه آيا شما تكنولوژي هاي وابسته به كار خود را در دسترس تان داريد يا نداريد. يكي ديگر از مواردي كه بايد در طرح توجيهي بررسي شود اين است كه شرايط اقتصادي در برهه هاي زماني مختلف چه ميزان بر روي كسب و كار شما تاثير مي گذرد و چه ميزان مي تواند بر روي ميزان خريد و يا دريافت خدمات شما تاثير بگذارد. به لحاظ قانوني نيز مداركي را كه براي آغاز كار نياز داريد بررسي مي شود حقوق قانوني كه بايد براي راه اندازي كار رعايت كنيد نيز در طرح توجيهي بررسي مي شود. اگر محصولي را كه مي خواهيد توليد كنيد براي فصل خاصي مورد نياز مي باشد بايد زمانبدني دقيقي از آن را در طرح توجيهي بياوريد.

براي نوشتن طرح توجيهي بايد از افرادي متخصص كه در اين زمينه تجربه كاري لازم را دارند كمك بگيريد كه مطمئناً براي انجام اين كار نيازمند صرف هزينه مي باشيد ولي هزينه اي كه شما براي تهيه يك طرح توجيهي بسيار كمتر از ميزان هزينه اي مي باشد كه براي راه اندازي كسب و كار مي پردازيد كه ممكن است با شكست مواجه شويد. در صورت نياز براي دريافت مشاوره مي توانيد با شركتمهندسين مشاور طرح ريزي صنايع مطسا تماس بگيريد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]