تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 174
ديروز : 2519
افراد آنلاين : 6
همه : 1164341
 
نوشته شده توسط : طراح

براي بررسي و امكان سنجي يك كسب و كار جديد چه در زمينه توليد محصول و چه در زمينه ارائه خدمات نياز به طرح توجيهي داريد. در طرح توجيهي شانس موفقيت كار شما با دقت و با در نظر گرفتن كليه شرايط مالي و فني و اقتصادي و بازار در نظر گرفته مي شود. در نهايت در طرح توجيهي يك مدل تصميم گيري ارائه مي شود  و در نهايت به  اين نتيجه مي رسيد كه در آينده مي تواند براي شما سوددهي داشته باشد يا نه و با استفاده از طرح توجيهي مي توانيد آينده نگري را براي كار خود داشته باشيد. يك طرح توجيهي اگر به درستي نوشته شود تمامي ابعاد پروژه را در نظر مي گيرد و به سور دقيق بررسي مي نمايد و نقاط ضعف و قوت را براي كسب و كار جديد بررسي كرده و همچنين موانع احتمالي پروژه را مورد بررسي قرار مي دهد. راه حل هايي نيز در طرح توجيهي براي مشكلات احتمالي كار ارائه مي شود.

در كشورهاي پيشرفته اولين قدم براي شروع هر كاري را با طرح توجيهي بر مي دارند زيرا از اهميت طرح توجيهي به خوبي آگاه هستند و تصميم گيري  هاي خود را منوط به نتيجه طرح توجيهي مي كنند.مطالعات امكان سنجي در طرح توجيهي شما را به اين نتيجه مي رساند ايا كسب و كار جديد توجيه پذيري كافي را دارد يا خير و ايا توجيه اقتصادي دارد در صورتي كه نتيجه طرح توجيهي توجيه پذير نباشد  ديگر سرمايه اوليه از دست نخواهد رفت و شما مي توانيد از سرمايه اوليه براي كسب و كاري جديد بهره بگيريد. استفاده از طرح توجيهي براي كليه زمينه هاي كاري از جمله خدماتي، توليدي، كشاورزي و بسياري ديگر از زمينه ها مورد نياز مي باشد. يكي ديگر از مزاياي تهيه طرح توجيهي اين است كه مسير فعاليت شما قدم به قذم مشخص مي كند. در كل مي توان گفت يك طرح توجيهي  طرح شما را به لحاظ فني، اقتصادي، مالي وبازار رقابت بررسي كرده و درنهايت با جمع بندي شما را به اين نتيجه مي رساند كه ايا كسب و كار شما توجيه پذير است و يا نه كه همه اين ها در بخش هاي مجزايي از طرح توجيهي بررسي مي شود.

براي تهيه طرح توجيهي بايد به افرادي مراجعه نماييد كه در اين زمينه تخصص لازم را داشته باشند و بتوانند با استفاده از دانش خودو تحقيقات و بررسي هايي كه در زمينه كاري شما در زمينه ها ي مختلفي انجام مي دهند طرح توجيهي را به شما ارائه نمايند. بنابراين شما براي تهيه طرح توجيهي نيازمند پرداخت هزينه هستيد ولي شما مي توانيد با داشتن طرح توجيهي از بسياري از ضررهاي مالي در آينده جلوگيري نماييد. اگر طرح توجيهي براي كار شما توجيه پذير نباشد شما بايد شرمايه اوليه خود را در مسيري ديگر به كار ببريد و به اين ترتيب سرمايه اوليه تان را حف كرده ايد و چنانچه نتيجه طرح توجيهي مثبت باشد مي توانيد از طرح توجيهي به عنوان راهنما در طول مسير استفاده نماييد. شركت مهندسين مشاور طرح ريزي صنايع مطسا با داشتن متخصصيني مجرب مي تواند شما را در تهيه طرح توجيهي در زمينه هاي مختلف كاري ياري رساند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

براي پيشرفت هاي علمي اساتيد و دانشجويان يكي از معيارها ميزان چاپ مقاله در مجلات معتبر علمي به خصوص در مجلات معتبر ISI  مي باشد. چاپ مقاله براي قبولي در مصاحبه آزمون دكتراي دانشجويان كارشناسي ارشد از درجه اهميت بالايي برخوردار مي باشد. همچنين اساتيد با تعداد چاپ مقاله كه در مجلات معتبر انجام مي دهند ارتقاء رتبه علمي پيدا مي كنند و به همين مناسبت ميزان دستمزد آن ها افزايش پيدا مي كند. براي چاپ مقاله بايد بدانيد كه مقاله شما در چه حوزه اي بوده و بايد براي چاپ مقاله، مقاله تان را به كدام مجله ارسال نماييد تا در روند چاپ مقاله با مشكلاتي روبرو نشويد و مقاله شما رد نشود. بسياري ديگر از نكات را بايد در نوشتن مقاله رعايت نماييد تا احتمال چاپ مقاله در مجله مورد نظرتان را افزايش دهيد.

اولين كاري كه بايد براي چاپ مقاله انجام دهيد انتخاب موضوعي مناسب براي مقاله است هر چه موضوع گويا تر باشد و نظر داوران مقاله را جلب كند درصد موفقيت شما براي چاپ مقاله افزايش پيدا خواهد كرد. يكي ديگر از نكاتي كه بايد براي انجام دادن خدمات چاپ مقاله حرفه اي در نظر بگيريد نحوه نگارش مقاله مي باشد. از آنجا كه در داخل كشور ما بيشتر چاپ مقاله داخلي به زبان فارسي مي باشد بنابراين بايد براي چاپ مقاله در مجلات خارجي نظير ISI بايد مقاله را به درستي ترجمه نماييد. چنانچه شما تخصص لازم را براي ترجمه مقاله به زبان انگليسي نداريد بايد آن را به افرادي بسپاريد كه در زمينه ترجمه مقاله تجربه و دانش كافي را داشته باشند تا در روند داوري براي چاپ مقاله با مشكلي روبرو نشويد. از آن جا كه مقالات داراي متوني تخصصي مي باشند بنابراين ترجمه بهتر است توسط فردي انجام شود كه در زمينه مقاله شما نيز تخصص داشته باشد تا بتواند اصطلاحات تخصصي را نيز به درستي ترجمه نمايد. موسسه آينده برتر با داشتن كادري مجرب در تمامي رشته ها مي تواند در زمينه ترجمه و چاپ مقاله در كنار شما باشد.

يكي ديگر از نكاتي كه بايد براي چاپ مقاله در نظر بگيريد اين است كه بتوانيد مقاله خود را به درستي جمع بندي نماييد. شما در اين قسمت از هدف خود براي نوشتن و چاپ مقاله سخن به ميان آورده و بايد به روشني در اين زمينه بنويسيد. يكي ديگر از بخش هايي كه براي چاپ مقاله بايد در نظر داشته باشيد اين است كه از منابعي كه براي نوشتن مقاله استفاده نموده ايد در مكان هاي مناسبي استفاده نماييد. اين به غير از اينكه محققان را به مقالات مرتبط ديگر ارجاع مي دهد از نظر اخلاقي نيز بايد رعايت شود. اگر قصد چاپ مقاله را داريد نبايد آن را براي دو مجله براي چاپ مقاله ارسال نماييد كه اگر چنين كاري را انجام دهيد و داوران متوجه شوند در دوره علمي خود مي توانيد با مشكلاتي مواجه شويد و ديگر ممكن است نتوانيد در آن مجلات چاپ مقاله را انجام دهيد. براي كسب اطلاعات بيشتر براي چاپ مقاله مي توانيد با موسسه آينده برتر كه فعال در زمينه ترجمه و چاپ مقاله مي باشد تماس حاصل نماييد:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

بيشتر كره هايي كه امروزه ما مصرف ميكنيم در كارخانجات مختلف توليد ميشوند كه براي ماندگاري بيشتر به آنها موارد نگهدارنده افزوده ميشود و همين موضوع باعث شده برخي از مردم به سراغ كره هاي محلي بروند. كره هاي محلي امروزه طرفداران زيادي دارند و معمولا يا به صورت خانگي و يا در لبنياتي ها تهيه ميشوند.  بيشتر كره هاي محلي در لبنياتي ها توسط دستگاه كره گير تهيه ميشوند  كه البته نوع خانگي اين دستگاه نيز موجود ميباشد و افرادي كه تمايل دارند تا كره را در منزل خود تهيه كنند ميتوانند كره گير خانگي را خريداري نمايند.

انواع كره گير

از انواع كره گير بايد به كره گير خانگي و كره گير صنعتي اشاره نمود كه البته كره گيرهاي صنعتي كاربرد بسيار بيشتري نسبت به نوع خانگي دارند. كره گير خانگي تنها قادر است تا حجم كمي از كره در حدود ۴ الي ۲۰ ليتر را توليد كند كه كره گيرهاي صنعتي اينگونه نيستند و ميتوانند كره در حجم بالا را توليد كنند. انواع كره گير خانگي بيشتر در خانه هاي روستايي براي توليد كره مورد نياز خانوار و توريست ها استفاده ميشود و به هيچ وجه نميتوان از آنها براي مصارف صنعتي استفاده نمود.  در مقابل انواع كره گيرصنعتي وجود دارد كه هر يك از آنها ميتوانند حجم بالايي از كره را توليد كنند. ظرفيت توليد انواع دستگاه كره گير صنعتي متفاوت ميباشد و در برخي آنها ميتوان تا ۴۰۰ ليتر كره را توليد نمود.

خريد كره گير

براي خريد كره گير به ظرفيت و گنجايش مخزن آن توجه داشته باشيد. برخي از كره گيرها از ظرفيت كم و برخي ديگر ظرفيت بالايي دارند كه به همين دليل ابتدا بايد توجه داشته باشيد كه اگر قصد توليد كره در حجم بالايي را داريد بهتر است كره گير با گنجايش بالا به طور مثال ۴۰۰ ليتري يا بيشتر را انتخاب كنيد. در خريد كره گير به اين موضوع نيز توجه داشته باشيد كه آيا عملكرد دستگاه مناسب با كسب و كار شما ميباشد يا خير. در خريد دستگاه كره گير علاوه بر توجه به ظرفيت آن بايد به سرعت و همچنين كيفيت توليد ان نيز دقت لازم را به خرج دهيد.

قيمت كره گير

قيمت كره گير صنعتي با كره گير خانگي متفاوت است و كره گيرهاي صنعتي از قيمت بالاتري برخوردار هستند. بالا بودن قيمت كره گير صنعتي نيز بي دليل نيست و عملكرد و توليد در حجم بالاي آن ميباشد كه باعث شده تا قيمت بالايي را به خود اختصاص دهد. قيمت كره گير نسبت به برند و مدل دستگاه نيز متفاوت است و  برخي از دستگاه ها به دليل اينكه از برندهاي مطرح محسوب ميشوند از قيمت بالايي نيز برخوردار هستند.

براي اينكه يك كره گير مناسب و استاندارد را تهيه كنيد بايد به سراغ دستگاه هايي برويد كه اولا جنس بدنه آنها كاملا از آلومينيوم باشد و همچنين دستگاه تاييده وزات بهداشت را دريافت نموده باشد. دستگاه هايي كه تاييديه وزارت بهداشت را دريافت نمده باشند به راحتي ميتوانيد از فروشگاه اينترنتي ليون ايران خريداري كرده و براي كره گيري بصورت خانگي و يا صنعتي استفاده نماييد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

دستگلاه خميرگير از پركاربردترين دستگاه هايي است كه در نانوايي ها و همچنين قنادي ها يافت ميشود. دستگاه خمير گير همانطور كه از نامش نيز پيداست براي آماده كردن خمير قبل از پخت مورد استفاده قرار ميگيرد. دستگاه خمير گير از تجهيزات كاملا ضروري محسوب ميشود كه بدون آن عمليات آماده نمودن خمير امكان پذير نميباشد. در گذشته براي آماده نموده خمير از روش هاي دستي استفاده ميشد كه به همين دليل زمان آماده شدن خمير بسيار طولاني بود.

انواع خمير گير

انواع دستگاه خمير گير توليد و مورد استفاده قرار ميگيرد كه تفاوت اين دستگاه ها با يكديگر معمولا در ابعاد و ظرفيت آنها ميباشد. انواع خمير گير با ابعاد بزرگ براي صنوفي مناسب ميباشند كه به خمير زيادي براي پخت نياز دارند. انواع خمير گير خانگي نيز وجود دارند كه از آنها ميتوان براي تهيه خمير در حجم كم نيز استفاده نمود. انواع خمير گير نسبت به نوع فعاليت كسب و كار تهيه ميشود. انواع خمير گير در برندهاي مختلف توليد ميشود كه اين برندها نيز مدل هاي خانگي و صنعتي زيادي را توليد ميكنند.

خريد خمير گير

برخي از افرادي كه سابقه استفاده و خريد خمير گير دارند به خوبي ميدانند كه چه مدل خمير گير را بايد تهيه نمايند اما افرادي نيز وجود دارند كه هيچگونه آشنايي با اين دستگاه ندارند و به همين دليل نميتوانند تشخيص دهند كه چه دستگاهي مناسب با نياز آنها ميباشد. براي خريد خمير گير اگر اطلاعاتي نسبت به دستگاه خمير گير نداريد ميتوانيد از افراد آگاه كمك بگيريد. برخي از شركت ها و فروشگاه ها در زمينه خريد خمير گير كارشناساني را  در اختيار دارند كه ميتوانند مشاوره كاملي را به خريدار ارائه دهند يكي از شركت هاي فعال در زمينه فروش خير گير فروشگاه اينترنتي ليون ايران مي باشد كه مي تواند در اين زمينه به شما مشاوره ارائه دهد . براي خريد خمير گير اگر به حجم زيادي از خمير در طول روز نياز داريد حتما بايد خميرگير با ابعاد بزرگ را تهيه نماييد. اما اگر قصد داريد تا خمير گير را در خانه و يا براي مصارف كم تهيه نماييد بهتر است نوع كوچك آنرا تهيه كنيد.

قيمت خمير گير

در مطالب بالا به انواع خمير گير اشاره شده و به خوبي متوجه شديد كه خميرگيرها به دو نوع بزرگ و كوچك تقسيم بندي ميشوند. قيمت دستگاه خمير گير بزرگ از خميرگيرهايي كه در نوع كوچك موجود ميباشند كمتر است. قيمت خمير گير به دليل اينكه اين دستگاه از فروش بالايي برخوردار ميباشد همواره در نوسان ميباشد و به همين دليل بايد قبل از آنكه خريد خود را انجام دهيد نسبت به قيمت ها بررسي هاي لازم را انجام دهيد. قيمت خمير گير را ميتوانيد ابتدا از چندين فروشنده استعلام گرفته و سپس دستگاهي را تهيه نماييد كه قيمت مناسبي داشته باشد.

دستگاه خمير گير بايد از آخرين استاندارد هاي بهداشتي برخوردار باشد و  حتما دستگاهي را انتخاب كنيد كه از وزارت بهداشت تاييديه دريافت كرده باشد. معمولا بخش هاي داخلي دستگاهخمير گير از استيل تشكيل شده است كه به همين دليل جنس استيل بايد به گونه اي باشد كه در كوتاه مدت كيفيت خود را از دست ندهد. درست است كه استيل زنگ نميزند اما در برخي از دستگاه ها از استيلي استفاده شده است كه به مرور كيفيت خود را از دست ميدهد كه در حقيقت نبايد اينگونه باشد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

كتري يكي از وسايلي در منزل و يا بهتر بگوييم آشپزخانه محسوب ميشود كه براي به جوش آوردن آب مورد استفاده قرار ميگيرد و در تمامي آشپزخانه ها نيز بلا استثنا يافت ميشود. در اين بين كتري استيل به دليل جنس و همچنين زيبايي بسيار زيادي كه دارد از طرفداران بيشتري برخوردار است. استيل يكي از آلياژهاي ضد زنگ  به شمار ميرود كه از اين رو براي ساخت كتري مناسبترين گزينه ميباشد.

انواع كتري استيل

كتري استيل در انواع گوناگوني توليد ميشود كه تفاوت آنها در جنس استيل به كار رفته در ساخت كتري و همچنين طرح آن ميباشد. انواع كتري استيل در كشور ما توليد و بفروش ميرسد كه برخي از آنها توليد شركت هاي داخلي و برخي ديگر از كشورهاي خارجي به ايران وارد ميشوند. انواع كتري استيل چه در نوع خارجي و چه در نوع داخلي از كيفيت هاي متفاوتي برخوردار هستند و بايد توجه داشته باشيد كه اگر به دنبال كتري هايي با گنجايش بيشتر و همچنين زيباتر هستيد در نتيجه بايد مبلغ بالاتري را نيز پرداخت نماييد.فروشگاه اينترنتي ليون ايران در ادامه توضيحاتي درباره خريد كتري استيل به شما ارائه مي نمايد.

خريد كتري استيل

كتري استيل با اينكهدر جوش آوردن آب كمي كندتر از كتري هاي آلومينيومي عمل ميكند اما بهداشتي تر و مقاوم تر از نوع استيل ميباشد. امروزه فروشگاه هاي زيادي وجود دارند كه براي خريد كتري استيل ميتوانيد انتخاب كنيد اما بايد توجه داشته باشيد  كه هر فروشگاهي قابل اطمينان نيست. كتري استيل هاي غير استانداردي در برخي فروشگاه ها عرضه ميشوند كه در ساخت آنها از سرب استفاده شده و مقدار كمي آلياژ استيل به كار برده شده است كه همين موضوع ممكن است مشكلاتي را براي دستگاه گوارشي مصرف كننده و به طور كلي سلامتي او ايجاد كند.  براي خريد كتري استيل به ظرفيت آن توجه داشته باشيد زيرا برخي از كتري ها از ظرفيت كمي برخوردار هستند كه به همين دليل ممكن است نتوانند نياز شما را بر طرف كنند. براي خريد كتري استيل به شكل ظاهري آن توجه داشته باشيد تا با ديگر وسايل موجود در آشپزخانه تناسب داشته باشد. كتري استيلدر نوع صنعتي و بزرگ نيز توليد ميشود كه اگر ميزان مصرف شما از كتري زياد ميباشد ميتوانيد  اين دسته از كتري ها را انتخاب كنيد. براي خريد كتري ميتوانيد به صورت اينترنتي نيز اقدام كرده و از فروشگاه هاي اينترنتي كه بصورت آنلاين محصولات خود را بفروش ميرسانند نيز خريد خود را انجام دهيد.

 

قيمت كتري استيل

قيمت كتري استيل به عوامل مختلفي بستگي دارد كه در ادامه به مهمترين عامل اشاره  خواهيم نمود. يكي از عوامل مهمي كه بر روي قيمت كتري استيل تاثيرگذار است جنس بدنه و همچنين اتصالات آن ميباشد. توجه داشته باشيد كه كتري هاي استيل شايد در ظاهر زيبا و با دوام به نظر برسند اما تنها زيبايي آنها مهم نيست و بايد به كيفيت متريالي كه در ساخت به كار رفته نيز توجه خاصي داشته باشيد زيرا ممكن است بعد از گذشت مدتي كيفيت خود را از دست بدهد و مجبور به كنار گذاشتن و يا تعويض آن شويد. اگر قيمت كتري مد نظر شما كمي بالا ميباشد ممكن است در ساخت آن از بهترين نوع استيل به همراه اتصالات با دوام به كار رفته باشد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

گريس پمپ از جمله تجهيزاتي است كه براي روانكاري انواع ماشين آلات صنعتي مورد استفاده قرار ميگيرد. رونگاري ماشين آلات مختلف صنعتي به صورت دوره اي بايد انجام شود تا عملكرد دستگاه تا حد زيادي افزايش يابد. روانكاري دستگاه هاي صنعتي همچنين باعث ميشود تا عمر و دوام قطعات به دليل اصطكاك كمي كه ايجاد ميكنند افزايش يافته و ديگر نيازي به تعويض قطعه در كوتاه مدت نداشته باشيد. گريس پمپ داراي انواع مختلفي ميباشد كه ميتوان به گريس پمپ دستي، گريس پمپ بادي و گريس پمپ برقي اشاره نمود. گريس پمپ دستي همانطور كه از نامش نيز پيداست توسط نيروي دست كار ميكند و از ابعاد كوچكي نيز برخوردار است. گريس پمپ دستي را ميتوان در روانكاري ها با حجم پايين و دستگاه ها و قطعات صنعتي كوچك مورد استفاده قرار داد. 

كاربرد گريس پمپ

از گريس گريس پمپ  براي روانكاري دستگاه هايي همچون چرخ دنده، ياتاقان، بلبرينگ و همچنين ماشين آلات كشاورزي استفاده زيادي ميشود. گريس پمپ دستي نوع ديگري از انواع گريس پمپ ميباشد كه بواسطه نيروي باد ميتواند عمليات روانكاري و گريس پاشي را انجام دهد. براي استفاده از گريس پمپ بادي نيازي به استفاده از نيروي انساني وجود ندارد و به همين دليل عمليات روانكاري در مدت زمان كوتاهي انجام خواهد شد. گريس پمپ بادي نسبت به گريس پمپ دستي از ابعاد بزرگتري برخوردار است كه همين موضوع ميتواند حمل آنرا كمي با مشكل مواجه كند. شركت هاي توليد كننده گريس پمپ بادي براي اينكه كاربر بتواند به راحتي دستگاه را حمل نمايد چرخ هايي را در قسمت زيرين آن تعبيه كرده اند.

انواع گريس پمپ

گريس پمپ بادي از مخزن بزرگتري نيز برخوردار بوده كه در نتيجه ميتواند روانكاري در حجم و ابعاد گسترده تري را انجام دهد. از ديگر انواع گريس پمپ كه انرژي مورد نياز خود براي پمپاژ را از برق تامين ميكند گريس پمپ برقي ميباشد. گريس پمپ برقي ابعاد بزرگتري در مقايسه با پمپ هاي بادي و همچنين دستي دارد كه البته نوعي از گريس پمپ هاي برقي نيز وجود دارد كه ابعاد نسبتا كوچكتري دارند و در دسته گريس پمپ هاي برقي قابل حمل قرار ميگيرند. از گريس پمپ برقي قابل حمل در مكان هايي همچون آپاراتي ها استفاده ميشود. قبل از خريد گريس پمپ بايد نكاتي را مد نظر قرار دهيد.

 

خريد گريس پمپ

 براي خريد گريس پمپ با كيفيت بالا و كارآمد به حجم روانكاري و همچنين نوع ماشين آلاتي كه قصد روانكاري آنها را داريد توجه داشته باشيد. گر قصد داريد تا روانكاري ماشين آلات صنعتي و بزرگ را انجام دهيد بايد به دنبال دستگاه هايي باشيد كه ظرفيت مخزن و سرعت عمل بالاتري داشته باشند. اما اگر از گريس پمپ براي روانكاري دستگاه ها و قطعات كوچك استفاده ميكنيد ميتوانيد نوع كوچك تر آن را تهيه نماييد. قيمت گريس پمپ نيز نسبت به نوع آن متفاوت است. برندهاي زيادي از گريس پمپ وجود دارد كه برخي از برندها قيمت بالاتري به دليل عملكرد بهتر خود دارند. اگر اطلاعاتي نسبت به گريس پمپ نداريد بهتر است ابتدا اطلاعاتي از فروشنده كسب نماييد و سپس خريد خود را با آگاهي و اطمينان بيشتر انجام دهيد. فروش گريس پمپ در توان پايش ماد به صورتي اينترنتي نيز انجام ميشود كه اگر امكان خريد حضوري براي شما وجود نداشته باشد ميتوانيد به صورت آنلاين دستگاه مورد نظر خود را خريداري نموده و در محل دريافت نماييد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

سماور از گذشته تا كنون از جايگاه ويژه اي در بين وسايل منازل برخوردار بوده و بيشتر مردم از سماور براي آماده كردن آب جوش و در نهايت چاي استفاده ميكنند. سماور ميتواند حجم بالايي از آب را در خود جاي دهد و از همين رو زمانيكه به آب جوش زيادي نياز باشد بسيار مناسب و كاربردي ميباشد. در اين بين سماور استيل از طرفداران بسيار زيادي برخوردار است و بيشترين ميزان فروش سماور مربوط به نوع استيل آن ميباشد.

انواع سماور استيل

سماور استيل در انواع مختلفي توليد و به فروش ميرسد كه هر يك با زيبايي و امكانات خاص خود ميتوانند براي يك گروه خاص از خريداران جذاب باشند. انواع سماور استيل در ابعاد و ظرفيت هاي گوناگون وجود دارد كه از سماورهاي بزرگ  معمولا در مراكزي كه نياز زيادي به آب جوش دارند استفاده ميشود كه نوع صنعتي و غير خانگي نيز محسوب ميشوند. از انواع سماور استيل ميتوان به سماورهاي كوچك نيز اشاره نمود كه ميتواند براي مصارف خانگي مورد استفاده قرار گيرد. انواع سماور استيل با طرح و شكل هاي مختلف نيز وجود دارد كه انتخاب هر يك كاملا به سليقه خريدار بستگي دارد.

?

خريد سماور استيل

براي خريد سماور استيل به گنجايش مخزن آن توجه داشته باشيد. سماورهاي استيل با گنجايش مخزن متفاوتي توليد ميشوند كه از همين رو به نياز خود در خريد سماور استيل توجه داشته باشيد. سماور استيل با گنجايش مخزن بالا براي مكان هايي مناسب است كه مصرف بالايي دارند. از سماور استيل با گنجايش مخزن بالا براي مكان هايي همچون هيئت ها، مساجد، بوفه ها، رستوران ها و غيره استفاده ميشود. اما اگر قصد خريد سماور استيل براي منزل را داريد نيازي به خريد سماور با ظرفيت بالا نخواهيد داشت. براي خريد سماور بايد سه مولفه بسيار مهم را به خاطر داشته باشيد  كه عبارتند از ظاهر و بدنه، برچسب انرژي و همچنين قيمت. در خريد سماور ابتدا بدنه آن را از هر لحاظ مورد بررسي قرار دهيد تا نسبت به سالم بودن بخش هاي مختلف آن اطمينان حاصل كنيد. در برخي از سماورها به دليل سهل انگاري در هنگام توليد آسيب هايي به بدنه وارد مي آيد كه در صورت عدم بررسي از ديد شما پنهان خواهند ماند. براي خريد سماور توجه داشته باشيد كه بايد از يك برچسب انرژي برخوردار باشد. برچسب انرژي اين اطمينان را به وجود مي آورد كه سماور در استفاده از انرژي بسيار مناسب و استاندارد عمل ميكند.

 

قيمت سماور استيل

قيمت سماور استيل به نوع استيل و كيفيت ساخت آن بستگي دارد. البته شكل ظاهري سماور نيز ميتواند بر روي قيمت تاثيرگذار باشد. شركت هاي خارجي و بخصوص داخلي زيادي وجود دارند كه سماور استيل را توليد و روانه بازار ميكنند كه هر يك نيز  قيمت هاي متفاوتي را براي محصولات خود در نظر گرفته اند. قيمت سماور استيل ايراني  و ساخت داخل بسيار مناسبتر از سماورهاي خارجي ميباشد. ايران يكي از كشورهاي مطرح در زمينه توليد سماور استيل ميباشد كه ميتوانيد با قيمت هاي بسيار مناسب اين سماورها را كه از كيفيت و همچنين شكل ظاهري بسيار مناسبي متناسب با سليقه خريدار برخوردار ميباشند خريداري نماييد. براي  تهيه انواع سمار استيل با فروشگاه اينترنتي ليون ايران تماس بگيريد:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

 

در گذشته قنادي ها و نانوايي ها براي اينكه خمير مورد نياز خود را به شكل نازك و با قطر كم در آورند بصورت دستي اين كار را انجام ميدادند كه اين كار نيازمند صرف زمان و انرژي زيادي بود. اما امروزه به لطف دستگاه خمير پهن كن ديگر نيازي به استفاده از نيروي انساني و همچنين صرف زمان طولاني نميباشد. خمير پهن كن با انرژي برق كار ميكند و توسط آن ميتوان حجم زيادي از خمير را به صورت يك لايه نازك در آورد.

انواع خمير پهن كن

خمير پهن كن تنها در يك نوع توليد نميشود و انواع مختلفي دارد كه هر يك براي استفاده در صنف خاصي مناسب ميباشد.  از يك نوع خمير پهن كن نميتوان براي هر صنفي استفاده نمود و  به طور مثال انواع خمير پهن كن كه براي نانوايي ها مورد استفاده قرار ميگيرد با خمير پهن كن هايي كه در پيتزا  فروشي ها استفاده ميشود متفاوت است. انواع خمير پهن كن در ابعاد بزرگ و كوچك عرضه ميشوند كه ميتوانيد هر يك را متناسب با كسب و كار خود تهيه كنيد.

خريد خمير پهن كن

خريد خمير پهن كن قنادي و خمير پهن كن نانوايي از ديگر خمير پهن كن ها بسيار بيشتر است. براي خريد خمير پهن براي نانوايي و يا قنادي بايد مواردي را در نظر داشته باشيد. يكي از مواردي كه بايد در خريد خمير پهن كن مد نظر داشته باشيد قدرت آن ميباشد. موتور خمير پهن كن نبايد ضعيف باشد و به راحتي بتواند خمير را به صورت نازك در بياورد. قدرت خمير پهن كن مزيت ديگري را نيز بوجود مي آورد كه بايد به سرعت كار اشاره نمود. هر چه قدرت بالاتر باشد در نتيجه سرعت انجام كار نيز به مراتب بيشتر خواهد شد. طول خميري كه دستگاه ميتواند پهن كند يكي ديگر از نكاتي است كه بايد در خريد خمير پهن كن مد نظر قرار داد. بايد قبل از خريد خمير پهن كن اين موضوع را با فروشنده در جريان بگذاريد تا نسبت به طول خميري كه بايد پهن شود دستگاه مناسب به شما عرضه كند. نكته مهم ديگري كه قبل از خريد خمير پهن كن بايد به آن توجه كنيد كيفيت دستگاه بخصوص موتور آن ميباشد. هر چه كيفيت موتور دستگاه بالاتر باشد در نتيجه خرابي آن نيز به تعويق خواهد افتاد. براي دريافت مشورت مي توانيد درباره انواع تجهيزات مي توانيد با فروشگاه اينترنتي ليون ايران تماس بگيريد.

قيمت خمير پهن كن

مدل هاي مختلفي از خمير پهن كن بفروش ميرسند كه قيمت هر يك متفاوت ميباشد و دستگاهي كه عملكرد بهترين داشته باشد مطمئنا قيمت بالاتري نيز خواهد داشت. قيمت خمير پهن كن نانوايي با خمير پهن كن مورد استفاده در قنادي ها نيز با يكديگر متفاوت است. قيمت خمير پهن كن نانوايي به دليل اينكه از تعرفه مشخصي برخوردار نيستند در هر فروشگاهي متفاوت ميباشد و اگر يك استعلام قيمت قبل از خريد دريافت نماييد به اين موضوع پي خواهيد برد. براي دريافت استعلام قيمت خمير پهن كن بهترين روش مراجعه به فروشگاه اينترنتي ميباشد زيرا ديگر نيازي به مراجعه به بازار نخواهيد داشت و همچنين اين دسته از فروشگاه ها همواره قيمت هاي خود را به روز ميكنند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

در قنادي ها براي اينكه يك نوع شيريني براي پخت آماد شود چندين نوع مواد غذايي با يكديگر مخلوط ميشوند كه مخلوط شدن اين مواد بوسيله دستگاهي انجام ميشود كه به آن ميكسر قنادي ميگويند. ميكسر قنادي ميتواند انواع مواد غذايي خشك و تر را با يكديگر براي استفاده مخلوط كند. ميكسر قنادي به عنوان ابزار دست قناد محسوب ميشود كه نبود آن باعث ميشود تا روند كار با مشكل مواجه شود. ميكسر قنادي به دليل كاربرد زيادي كه دارد بعنوان يك وسيله پر فروش در قنادي ها محسوب ميشود.

انواع ميكسر قنادي

ميكسر قنادي در انواع گوناگوني توليد ميشود كه تفاوت آنها در قدرت موتور، ظرفيت دستگاه و همچنين تيغه آنها ميباشد. انواع ميكسر قنادي كه امروزه بفروش ميرسند را بايد متناسب با حجم كاري خود تهيه نماييد براي دريافت مشورت درباره انواع ميكسر قنادي بايد با فروشگاه اينترنتي ليون ايران تماس بگيريد. اگر حجم كاري شما بالا ميباشد بهتر است تا انواع ميكسر قنادي را تهيه نماييد كه از موتور پر قدرت و همچنين گنجايش بيشتر برخوردار باشد. انواع ميكسر قنادي را قبل از آنكه  خريداري كنيد ابتدا از هر لحاظ بررسي كنيد چون برخي از ميكسرها چندان با كيفيت نيستند و دردسرهايي را براي شما بوجود مي آورند. از جمله دردسرهايي كه باتهيه برخي از انواع ميسكر قنادي براي شما بوجود خواهد آمد ميتوان به خرابي مكرر دستگاه اشاره نمود كه مستلزم پرداخت هزينه براي تعمير ميباشند.

خريد ميكسر قنادي

در خريد ميكسر قنادي بايد توجه داشته باشيد كه نمي توان به برخي برندهايي كه در بازار وجود دارند اعتماد نمود زيرا برندهايي وجود دارند كه متفرقه هستند و از گارانتي و يا ضمانت نامه برخوردار نميباشند كه از اين رو بهتر است تا بررسي هايي را قبل از خريد انجام داده و سپس دستگاه را سفارش دهيد. براي خريد ميكسر قنادي بعد از آنكه نسبت به برند و مدل آن اطمينان حاصل نموديد نوبت به در نظر گرفتن برخي مشخصات فني دستگاه ميرسد. براي خريد ميكسر قنادي بايد به اين موضوع توجه داشته باشيد كه آيا قدرت موتور دستگاه ميتواند نياز شما را برطرف كند. قدرت موتور ميكسر قنادي بايد بالا باشد تا بتواند مواد غذايي را به خوبي خرد كند. دومين نكته اي كه براي خريد ميكسر قنادي بايد آنرا مورد توجه قرار دهيد ظرفيت و يا گنجايش دستگاه و همچنين تيغه اي كه در مخزن به كار رفته است ميباشد. ظرفيت مخزن دستگاه بايد متناسب با فعاليت شما بوده و همچنين تيغه نيز بتواند به خوبي تمام محتويات داخل مخزن را به صورت پودر در آورد.

قيمت ميكسر قنادي

قيمت ميكسر قنادي بستگي به اين دارد كه چه برند و چه مدلي از دستگاه را خريداري ميكنيد. اما گذشته از برند و همچنين مدل دستگاه يك عامل نيز در قيمت ميكسر قنادي تاثير گذار است. اگر تجربه خريد ميكسر قنادي از فروشگاه ها را داشته باشيد حتما به خوبي ميدانيد كه قيمت ها در هر فروشگاهي يكسان نيست و متغير ميباشد. اما دليل اينكه قيمت ميكسر قنادي در هر فروشگاهي يكسان نميباشد چيست؟ عدم يكسان بودن قيمت ها به اين دليل است كه برند و مدل مورد نظر شما داراي ضمانت نامه و گارانتي نيست و هيچ شركت وارد كننده اي قيمت مشخصي براي آن تعريف نكرده است.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

بيل مكانيكي مانند هر ماشين سنگين  و يا هر وسيله ديگري بر اثر كار زياد دچار خرابي و استهلاك مي شود براي استفاده از حداكثر عمر هر يك از قطعات بايد از آن به خوبي نگهداري شود تا در مدت كوتاهي دچار خرابي نشده و بتوان از حد اكثر عمر لوازم يدكي بيل مكانيكي ولوو استفاده كرد. ولي با وجود نگهداري از لوازم يدكي بيل مكانيكي ولوو باز هم همه لوازم يدكي بيل مكانيكي ولوو داراي طول عمري هستند و شما نياز به تعويض هر يك از لوازم يدكي بيل مكانيكي ولوو خواهيد داشت. در برخي از موارد مي توان با تعمير يكي از لوازم يدكي بيل مكانيكي ولوو به وضعيت آن ها بهبود بخشيد اما در بسياري از موارد بايد آن ها تعويض نمود.

تهيه اورجينال لوازم يدكي بيل مكانيكي ولوو

براي تعويض لوازم يدكي بيل مكانيكي ولوو بايد به نمايندگي هاي مجاز فروش لوازم يدكي ماشين آلات سنگين مراجعه نماييد. بسياري از لوازم يدكي بيل مكانيكي ولوو در بازار هستند كه كه اصل نبوده و در صورتي كه  از ان ها براي بيل مكانيكي استفاده شود مي تواند باعث آسيب رساندن به قسمت هاي ديگر لوازم يدكي بيل مكانيكي ولوو شود و در اين صورت شما مجبور به پرداخت هزينه هاي بيشتري خواهيد شد. در نتيجه شما با خريد لوازم يدكي بيل مكانيكي ولوو اورجينال مي توانيد از بسياري ديگر از هزينه ها جلوگيري نماييد.

خريد لوازم يدكي بيل مكانيكي ولوو

براي خريد لوازم يدكي بيل مكانيكي ولوو با كيفيت مي توانيد به فروشگاه هاي مجاز به شكل حضوري مراجعه نماييد و اقدام به خريد لوازم يدكي بيل مكانيكي ولوو نماييد. در مراجعه به فروشگاه مي توانيد با كارشناسان ماشين آلات سنگين مشاوره نماييد تا مناسب ترين را خريدراي نماييد. يكي ديگر از راه هايي كه مي توانيد اقدام به خريد لوازم يدكي بيل مكانيكي ولوو نماييد سايت هاي اينترنتي مي باشد. در سايت هاي اينترنتي مي توانيد اطلاعات لازم را در زمينه لوازم يدكي بيل مكانيكي ولوو به دست آوريد و سپس قطعه مورد نظر را  خريداري نماييد. براي خريد لوازم يدكي بيل مكانيكي ولوو مي توانيد بهفروشگاه ايران هيدروليك مركزي مراجعه نماييد. اين فروشگاه براي رفاه حال مشتريان همچنين سايتي را راه اندازي نموده ا ست و شما مي توانيد اطلاعات كاملي را درباره انواع لوازم يدكي بيل مكانيكي ولوو كسب نماييد و سپس مي توانيد ضمن تماس با فروشگاه ايران هيدروليك مركزي قطعه مورد نظر خود را سفارش دهيد تا اين فرشگاه هر كدام از لوازم يدكي بيل مكانيكي ولوو را كه سفارش داده ايد را بدون نياز به مراجعه حضوري شما به فروشگاه براي شما ارسال نمايد.

تمام توليدكنندگان ماشين آلات سنگين از جمله بيل مكانيكي براي انواع ماشين الات سنگين اقدام به توليد انواع قطعات ماشين آلات سنگين از جمله لوازم يدكي بيل مكانيكي ولوو كرده اند تا در صورت نياز به هر كدام از لوازم يدكي بيل مكانيكي ولوو بتوانيد به راحتي انواع آن ها را با كيفيت بالا خريداري نماييد. كيفيت لوازم يدكي بيل مكانيكي ولوو اورجينال به گونه اي خواهد بود كه هيچ تفاوتي با نمونه اصلي هر يك از لوازم يدكي بيل مكانيكي ولوو ندارد و ميتوانيد با استفاده از هر كدام از لوازم يدكي بيل مكانيكي ولوو اورجينال كاركرد اصلي بيل مكانيكي را دريافت نماييد. :: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]