تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 204
ديروز : 2519
افراد آنلاين : 9
همه : 1164371
 
نوشته شده توسط : طراح

انواع لاستيك براي انواع خودرو توسط برندهاي مختلفي توليد مي شود. لاستيك ها داراي خواص مشخصي مي باشند و هر كدام از آن ها براي نوعي از خودرو مناسب مي باشد و شما بايد بر اساس نوع نياز خود يكي از انواع لاستيك را براي خودروي خود خريداري نماييد. بر اساس انواع مختلف لاستيك قيمت لاستيك نيز انواع مختلفي دارد و شما بايد بر اساس نوع لاستيكي كه مي خواهيدقيمت لاستيك را پرداخت نماييد. لاستيك هايي با برندهاي داخلي و برندهاي داخلي توليد و مي شوند و شما بر اساس نيازي كه داريد مي توانيد يكي از انواع ان ها را انتخاب نماييد. لاستيك داخلي علاوه بر كيفيت بالايي كه دارد قيمت مناسبي نيز دارد و شما مي توانيد با پرداخت قيمت لاستيك مناسب از كيفيت مناسبي از لاستيك استفاده نماييد.

تاثير قيمت لاستيك بر خريد لاستيك

براي خريد لاستيك شما بايد نكاتي را در نظر بگيريد و بر آن اساس انتخاب لاستيك را انجام دهيد. بر اساس نوعي از لاستيك كه انتخاب مي كنيد قيمت لاستيك نيز متفاوت خواهد بود. شما براي اين كه از ليست قيمت لاستيك در انواع مختلف مطلع شويد مي توانيد به شكل حضوري به فروشگاه ها و نمايندگي هاي فروش لاستيك مراجعه نماييد ولي يكي از راحت ترين راه ها براي اطلاع از ليست قيمت لاستيك مراجعه به سايت هاي معتبر اينترنتي مي باشد. در اين زمينه مي توانيد به فروشگاه اينترنتي يوزپلنگ براي اطلاع پيدا كردن از قيمت لاستيك مراجعه نماييد. همچنين براي كسب اطلاعات بيشتر درباره قيمت لاستيك مي توانيد با شماره هاي كارشناسان ما كه در سايت يوزپلنگ آمده است مراجعه نماييد.

ليست قيمت لاستيك

براي اطلاع از قيمت لاستيك به فروشگاه ها و نمايندگي ها و سايت هاي معتبري مراجعه كنيد كه از آن ها اطمينان داشته باشيد و بهتر اسن قبل از اقدام براي خريد لاستيك از قيمت لاستيك در انواع مختلف و يا نوعي كه مورد نياز شما مي باشد اطلاع پيداكنيد زيرا برخي از فروشندگان هستند كه از بي اطلاعي شما استفاده مي كنند و قيمت لاستيك را بيشتر از آنچه كه واقعا هست به شما اعلام مي كنند. همچنين بسياري از سايت هاي معتبر اينترنتي هستندكه مي توانيد با مراجعه به آن ها درباره قيمت لاستيك اطلاعات مناسبي را يه دست بياوريد. لاستيك هاي چيني هم در بازار هستند كه داراي قيمتي مناسب هستند ولي شما با خريد لاستيك از برندهاي داخلي مي توانيد از كيفيت بهتري نسبت به بسياري از انواع لاستيك چيني برخوردار شويد و علاوه بر اينكه از توليد داخلي نيز حمايت كرده ايد از كيفيت مناسبي نيز بهره مي گيريد و قيمت لاستيك داخلي نيز بسيار مناسب تر از انواع لاستيك چيني مي باشد. در خريد لاستيك به جز قيمت لاستيك بايد نكات ديگري را نيز مد نظر قرار داد كه از آن جمله اندازه اج لاستيك خودرو و ميزان حداكثر فشار، ميزان بار قابل تحمل توسط لاستيك اشاره نمود. همه اطلاعات مورد نياز درباره لاستيك بر روي لاستيك درج شده است و شم ا مي توانيد با مراجعه به سايت هاي اينترنتي از روش خواندن اين اعداد مطلع شويد. تاريخ توليد لاستيك از مهم ترين نكاتي است كه بايد در خريد لاستيك مد نظر قرار دهيد:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

 

اگر مي خواهيد طراحي فضاي سبز انجام دهيد بايد يك سري نكات را در نظر بگيريد تا طراحي فضاي سبز به بهترين شكل ممكن براي شما انجام شود. براي طراحي فضاي سبز شما مي توانيد بر اساس سليقه خود طرحي را به كسي كه طراحي فضاي سبز را انجام مي دهد ارائه كنيد و همچنين از او بخواهيد تا به شما بگويد كه چه كاري از دستش براي طراحي فضاي سبز فضاي شما مي تواند انجام دهد.

images?q=tbn:ANd9GcR0RmeJmDipzjHuTRBAUhKbTROmcHHzSnCUCp0voASF1y8DxCdydw

حالات مختلف طراحي فضاي سبز

به شكل كلي طراحي فضاي سبز در سه حالت قابل اجرا مي باشد. يكي از بخش هاي طراحي فضاي سبز مربوط به فقط طراحي مي باشد كه در اين صورت فقط نياز به خريد گل و گياهان مور علاقه تان مي باشد و چيدمان ان ها كه بايد به شكل مناسبي براي فضاي شما انجام شود. يكي ديگر از بخش هاي خدمات طراحي فضاي سبز و ساخت مي باشد كه در اين حالت كار هاي معماري كه مي خواهيد انجام دهيد را نيز مي توانيد به شركتي كه كار طراحي فضاي سبز انجام مي دهد بسپاريد و نوع طراحي فضاي سبز را مي توانيد با مشورت با شركت انجام دهيد و در بقيه موارد نيز مي توانيد با شركت مشورت نماييد و در حالت سوم نيز براي طراحي فضاي سبز مي توانيد كليه امور ساختماني طراحي فضاي سبز و همچنين خريد گل و گياه را به شركت مربوطه بسپاريد و خودتان نظاره گر كليه امور باشيد و اگر خواستيد مشورتي با كارشناسان طراحي فضاي سبز انجام دهيد.

گروه مهندسي طراحان باغ پارسي كليه خدمات طراحي فضاي سبز را با بهترين كيفيت و مطابق با آخرين دانش معماري طراحي فضاي سبز را به شما ارائه مي دهد و شما مي توانيد با مشاهده نمونه كارهاي اين گروه پي به كيفيت خدمات اين شركت ببريد و با خيال راحت طراحي فضاي سبز خود را به آن ا بسپاريد.

design-home1.jpg

نكاتي كه قبل از طراحي فضاي سبز بايد در نظر بگيريد

يكي از نكاتي كه بايد قبل از شروع طراحي فضاي سبز انجام دهيد اين است كه از شركت مورد نظر بپرسيد كه هزينه تقريبي انجام طراحي فضاي سبز چه مقدار مي باشد و سر اين موضوع قبل از آغاز كار به توافق برسيد تا پس از انجام طراحي فضاي سبز با مشكل روبرو نشويد. كه در اين زمينه ي توانيد از روش هايي كه مي توانيد هزينه هاي طراحي فضاي سبز را كم كنيد از گروه طراحي فضاي سبز بپرسيد. يكي ديگر از نكاتي كه قبل از آغاز كار طراحي فضاي سبز بايد در نظر بگيريد اين است كه زمان تقريبي را از شركت مورد نظر بپرسيد تا كار بيش از حد معمئل طول نكشد و بهاين ترتيب هزينه هاي شما بالا برود و همه اين موارد بايد در قرار داد قيد شود تا به مشكل برخورد نكنيد. مدت زماني كه پس از طراحي فضاي سبز نياز است تا گل وگياهان رشد كنند نيز بايد از گروه طراحي فضاي سبز جويا ويد تا در فصل مناسب بدانيد كه گياهان چه ميزان رشد خواهد داشت و تا چه زماني گياهان عمر مي كنند و زيبايي خود را حفظ مي كنند.

 :: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

گريس پمپ از جمله تجهيزاتي است كه براي روانكاري انواع ماشين آلات صنعتي مورد استفاده قرار ميگيرد. رونگاري ماشين آلات مختلف صنعتي به صورت دوره اي بايد انجام شود تا عملكرد دستگاه تا حد زيادي افزايش يابد. روانكاري دستگاه هاي صنعتي همچنين باعث ميشود تا عمر و دوام قطعات به دليل اصطكاك كمي كه ايجاد ميكنند افزايش يافته و ديگر نيازي به تعويض قطعه در كوتاه مدت نداشته باشيد. گريس پمپ داراي انواع مختلفي ميباشد كه ميتوان به گريس پمپ دستي، گريس پمپ بادي و گريس پمپ برقي اشاره نمود. گريس پمپ دستي همانطور كه از نامش نيز پيداست توسط نيروي دست كار ميكند و از ابعاد كوچكي نيز برخوردار است. گريس پمپ دستي را ميتوان در روانكاري ها با حجم پايين و دستگاه ها و قطعات صنعتي كوچك مورد استفاده قرار داد. 

 

Image result for ‫گریس پمپ‬‎

 

كاربرد گريس پمپ

از گريس پمپ دستي براي روانكاري دستگاه هايي همچون چرخ دنده، ياتاقان، بلبرينگ و همچنين ماشين آلات كشاورزي استفاده زيادي ميشود. گريس پمپ دستي نوع ديگري از انواع گريس پمپ ميباشد كه بواسطه نيروي باد ميتواند عمليات روانكاري و گريس پاشي را انجام دهد. براي استفاده از گريس پمپ بادي نيازي به استفاده از نيروي انساني وجود ندارد و به همين دليل عمليات روانكاري در مدت زمان كوتاهي انجام خواهد شد. گريس پمپ بادي نسبت به گريس پمپ دستي از ابعاد بزرگتري برخوردار است كه همين موضوع ميتواند حمل آنرا كمي با مشكل مواجه كند. شركت هاي توليد كننده گريس پمپ بادي براي اينكه كاربر بتواند به راحتي دستگاه را حمل نمايد چرخ هايي را در قسمت زيرين آن تعبيه كرده اند.

انواع گريس پمپ

گريس پمپ بادي از مخزن بزرگتري نيز برخوردار بوده كه در نتيجه ميتواند روانكاري در حجم و ابعاد گسترده تري را انجام دهد. از ديگر انواع گريس پمپ كه انرژي مورد نياز خود براي پمپاژ را از برق تامين ميكند گريس پمپ برقي ميباشد. گريس پمپ برقي ابعاد بزرگتري در مقايسه با پمپ هاي بادي و همچنين دستي دارد كه البته نوعي از گريس پمپ هاي برقي نيز وجود دارد كه ابعاد نسبتا كوچكتري دارند و در دسته گريس پمپ هاي برقي قابل حمل قرار ميگيرند. از گريس پمپ برقي قابل حمل در مكان هايي همچون آپاراتي ها استفاده ميشود. قبل از خريد گريس پمپ بايد نكاتي را مد نظر قرار دهيد.

 

Related image

 

خريد گريس پمپ

 براي خريد گريس پمپ با كيفيت بالا و كارآمد به حجم روانكاري و همچنين نوع ماشين آلاتي كه قصد روانكاري آنها را داريد توجه داشته باشيد. گر قصد داريد تا روانكاري ماشين آلات صنعتي و بزرگ را انجام دهيد بايد به دنبال دستگاه هايي باشيد كه ظرفيت مخزن و سرعت عمل بالاتري داشته باشند. اما اگر از گريس پمپ براي روانكاري دستگاه ها و قطعات كوچك استفاده ميكنيد ميتوانيد نوع كوچك تر آن را تهيه نماييد. قيمت گريس پمپ نيز نسبت به نوع آن متفاوت است. برندهاي زيادي از گريس پمپ وجود دارد كه برخي از برندها قيمت بالاتري به دليل عملكرد بهتر خود دارند. اگر اطلاعاتي نسبت به گريس پمپ نداريد بهتر است ابتدا اطلاعاتي از فروشنده كسب نماييد و سپس خريد خود را با آگاهي و اطمينان بيشتر انجام دهيد. فروش گريس پمپ در توان پايش ماد به صورتي اينترنتي نيز انجام ميشود كه اگر امكان خريد حضوري براي شما وجود نداشته باشد ميتوانيد به صورت آنلاين دستگاه مورد نظر خود را خريداري نموده و در محل دريافت نماييد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

سترسي تمام مردم جهان به اينترنت و گسترش روابط الكترونيكي از طريق وب سايت ها، باعث به وجود آمدن تجارتي پر سود و بدون محدود هاي جغرافيايي و مكاني و فيزيكي شده است. در طراحي سايت هايي كه امروزه كار تجارت را انجام مي دهند، جذب مخاطب و مشتريان تبديل به رقابتي براي كسب درآمد در اينترت شده است.

مهمترين مزاياي تجارت الكترونيك و كسب و كار الكترونيك را اين موارد مي توان داست:

 • حذف محدوديت هاي مكاني و زماني
 • كاهش هزينه هاي توليد
 • افزايش درصد فروش
 • دسترسي آسان به اطلاعات لازم
 • جهاني شدن تجارت
 • كاهش هزينه هاي معملاتي و زمان انجام كار
 • حذف دلال ها و واسطه ها

 امروزه علم طراحي سايت از تمام اين مزيت ها استفاده كرده و وب سايت هايي با بهترين و بيشترين بازديد در زمينه تجارت آن وب سايت طراحي مي نمايند؛ تا منجر به كسب و كار الكترونيك از طريق طراحي سايت هاي شركت ها شوند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۸ دى ۱۳۹۴ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح
همانگونه كه گفتيم كسب و كار الكترونيكي كه ما از طريق طراحي سايت ها به آن مي خواهيم دست پيدا كنيم، شامل، تلفيق و پيوند دادن سيستم ها، فرآيند هاي درون سازماني، زنجيره تامين منابع مي باشد، كه با استفاده از اصول و فناوري هاي طراحي سايت جديد و ابزار اينترنت مناسب به اين هدف دست خواهيم پيدا كرد.
 
كسب و كار الكترونيك را بسته به نوع ارتباطات در آن، در 8 مدل معرفي مي نمايند: 
 • مصرف كننده با مصرف كننده ( C to C  )
 • شركت با شركت ( B to B  )
 • شركت با مصرف كننده ( B  to C  )
 • مصرف كننده با شركت ( C  to B  )
 • شركت با دولت ( B  to G  )
 • دولت با مصرف كننده ( G to C  )
 • شركت با كاركنان ( B to E  )
 • دولت ها با دولت ها ( G to G  )
 در طراحي سايت بايد به اين روابط شناخت داشته باشيم و در طراحي سايت خود با توجه به اين روابط، وب سايت هاي خود را طراحي كنيم؛ تا مخاطبان و كاربران اين وب سايت ها بتوانند از امكانات آنها استفاده بهينه را داشته باشند.


:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۸ دى ۱۳۹۴ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

كسب و كار الكترونيك معنا و مفهومي عام تر و كلي تر نسبت به تجارت الكترونيك دارد.

اولين بار توسط شركت IBM در سال 97 ميلادي اين مفهوم عنوان شد، كه تجارت الكترونيك را  نيز شامل مي شد. همچنين به راهكار هايي در خود داشت كه بايد در درون شركت و يا نهاد و يا سازماني كه در آن كار تجارت را انجام مي دهيم، تا بتوانيم تجارت موفقي در تجارت الكترونيك داشته باشيم.

 كسب و كار الكترونيكي شامل اين موارد مي باشد:

 • تجارت الكترونيك
 • هوشمندي شركت ها
 • مديريت روابط شركت ها
 • مديريت زنجره ي تامين منابع داخلي شركت
 • برنامه ريزي بر روي منابع شركت

 مهندسين فناوري اطلاعات و طراحان سايت و برنامه نويسان وب سايت، امروزه به دنبال طراحي سايت هايي با چارت هاي مشخص هستند كه مشخصه بارز اين طراحي سايت، هدف تجارت الكترونيك و كسب و كار الكترونيك مي باشد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۴ دى ۱۳۹۴ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

طراحي سايت ها امروزه به سمت تجارت الكترونيك مي روند. به طور كلي و در معناي جامع اگر بخواهيم تجارت الكترونيك را تعريف كنيم، هرگونه  خريد و فروش و معامله و همچنين ارائه خدمات و انتقال سرمايه را كه از طريق ارتباط هاي اينترنتي و ديجيتالي انجام شود را تجارت الكترونيك مي نامند.

در معناي كه اتحاديه اروپا در سال 97 ميلادي تجارت الكترونيك را معرفي كرده است، تجارت الكترونيك، تجارتي ست كه  بر پردازش و انتقال الكترونيكي دادهها، شامل مـتن، صـدا و تصـوير مبتني ميباشد.

در طراحي سايت ها امروزه طراحان سايت با مطالعه مباحث تجارت الكترونيكي، هدف دارند كه وب سايت هايي طراحي كنند كه در زمينه تجارت الكترونيك بتواند مشتريان بازار خود را جذب نمايد.

تجارت الكترونيك چيست:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۴ دى ۱۳۹۴ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

شروع سرويس هاي بانكداري از راه دور، از طريق رسانه هاي الكترونيكي در اوايل دهه ي 80 ميلادي بود. كلمه پركاربرد  "آنلاين" در اواخر دهه ي 80 ميلادي محبوب شد، و به يك پايانه كه از طريق تلفن براي دسترسي به خدمات بانكي به كار مي رفت، اطلاق مي شد.

اولين بانك ها در اين زمينه در سال 81 ميلادي در شهر نيويورك بودند، كه 4 بانك بزرگ شهر نيويورك در آن سال سرويس هاي خود را از طريق ويدئو تكس به مشتريان ارائه كردند. اگرچه طرح ويدئو تكس بعد از دو سال شكست خورد.

بعد از آن شركت ساخت و ساز ناتينگهام انگلستان در سال 83 ميلادي توانست سيستمي را در زمينه آنلاين بودن خدمات بانكي ارائه دهد كه به جز مشاهده حساب و انتقالات حساب، مشتري بتواند قبوض خود را نيز پرداخت نمايد؛ اين شروع يك تحول در زمينه بانك داري بود، به شكلي كه امروزه در طراحي سايت بانك ها اكثرا خدمات بانك ها، از طريق وب سايت شان قابل پيگيري و انجام مي باشد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۱ دى ۱۳۹۴ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

در اين بخش به ارائه چند راه كار بسنده مي كنم، گرچه با بسياري از آنها در كشور امروزه سر كار داشتيم و دولت نيز براي ترغيب مردم به استفاده از تجارت الكترونيك، اين راه كارها را در دستور كار خود قرار داده است؛ گرچه هنوز فاصله ي زيادي تا رسيدن به ايده آل داريم.

 • اولين نكته در اين امر استفاده از خودپرداز ها و آشنايي مردم به خدمات راه دور مي باشد
 • آشنا كردن مردم با پرداخت قبوض از طريق اينترنت و خدمات الكترونيك بانك ها
 • آشنايي مردم به خريد از طريق فروشگاه هاي اينترنتي
 • بيمه كالا ها و خدمات انجام شده از طريق فروش اينترنتي و خدمات الكترونيكي، تا تضميني باشد براي ايجاد اطمينان مشتريان نسبت به اين خدمات
 • ارائه تحليل ها و گزارش هاي كامل و جامع به مشتريان در صفحات وب سايت خود، در زمينه اي كه  به كسب و كار ما مراجعه كرده اند. مثل توضيحات كامل درباره محصولات ارائه شده و فيدبك نظرات درباره آن محصول
 • تاكيد بر اين نكته كه خدمات و فروشگاه اينترنتي ما   24 * 7 ( يعني هفت روز هفته و در بيست و چهار ساعت شبانه روز) مي باشد
 • ايجاد درگاه هاي مطمئن پرداخت الكترونيك كه ايمني و امنيت اطلاعات مشتري در آن كاملا محفوظ باشد
 • دريافت كارمزد پايين تر از مشتريان
 • تاكييد به گارانتي محصولات و خدمات پس از فروش

 در طراحي سايت هاي خود اگر بتوانيم به اين نكات توجه داشته باشيم، مي توانيم مشتريان خود را به استفاده از خدمات و خريد محصولات خود از طريق وب سايت خود ترغيب نماييم.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۱ دى ۱۳۹۴ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

بازاريابي مقاله علم توسعه يافته اي نيست اگر به نويسندگي و كنار گذاشتن كلمات و جملات كنار يكديگر علاقه داريد و از علائم نگارشي و گرامي هم اطلاعات زيادي داريد  پس شما چند قدم به حرفه اي شدن در اين زمينه نزديك شده ايد البته كارهايي هم هست كه بايد از آنها خودداري كنيد كه به نبايدها معروف اند و در مقابل كارهايي هم هست كه مي خواهيد روي مبحث بازاريابي مقاله اي بيشتر تمركز كنيد و جزء بايدها به شمار مي روند.

بازاريابي براي تبليغ شركت و يا وب سايت

در نتيجه جستجوي مقالات ديگر مثل نمونه قبلي تعداد زيادي از بايدها و نبايدهايي را كه براي موفقيت در بازاريابي اينترنتي موثر است را كشف  مي كنيد.هرچه دانش خود را در زمينه بازاريابي بيشتر كنيد ياد خواهيد گرفت تا از چه كارهايي خودداري كرده و چه كارهايي را انجام دهيد.

بياييد اول از نبايدها شروع كنيم:

√ نبايد متن خود را با عباراتي مانند ” مقاله زير در مورد باغباني است” ( يا هر اتفاقي كه قرار است رخ دهد ) شروع كنيد. هميشه با عنوان هاي چشم گير و جذاب شروع كنيد ، ايده شما مخاطب را جلب كرده و بيشتر علاقه مند مي شوند تا در مورد مقاله اي كه منتشركرده ايد بخوانند.
√ هيچ گاه مقاله خود را طولاني ننويسيد.مقالات كوتاه قدرتمندتر هستند و اينكه خوانندگان مقاله خود را از دست بدهيد هم كمتر اتفاق مي افتد.
√ نبايد مقاله خود را روي وبسايت ها بزرگ بنويسيد. اگر باعث پيشرفتتان نخواهد شد از اين كار خودداري كنيد.خوانندگان شما به دنبال اطلاعات صحيح يا دقيق هستند اين متن شخصاً برا ي من چه سودي دارد؟ آن ها به دنبال مطالب تكراري و كپي نيستند.
√ نبايد كلمات و عبارات كليدي را زياد در مقاله خود قرار دهيد.موتورهاي جستجوي مختلف خيلي اين روش را نمي پذيرند.
√ خوانندگان خود را با شروع جملات پيچيده يا بدون جواب و يا اينكه جايگاه آن را در متن خود مشخص نكرده ايد گيج نكنيد.

و حالا بايدها:

√ در مورد ايده هايي بحث كنيد كه آن را تجربه و يا امتحان كرده ايد و حتي اينكه تجربه خود را با موضوع مشخص بيان مي كنيد هميشه در نوشته شما اين مطلب نمايانگر مي شود.
√ مقاله خود را بازخواني كنيد و دوباره آن را بخوانيد و املاء و خطاهاي گرامري آن را قبل از قرار دادن در اينترنت اصلاح كنيد.
√ هميشه در كنار مقاله هاي خود اطلاعات مفيد ديگر هم قرار دهيد و سعي كنيد به خوانندگان كمك كنيد تا به مطالب ديگري كه قرار مي دهيد نيز علاقه مند شوند.
√ به طور مرتب مقاله بنويسيد و آن را در وب سايتها و كاتالوها  قرار دهيد.
√ نبايد مقاله خود را فقط يكجا قرار دهيد در اينصورت خوانندگان زيادي  ازاطلاعات شما سودي نخواهند برد .
√ به آمار مقالات خود نيز توجه داشته باشيد كه منجر به ترافيك بيشتري براي شما مي شود. بايد مقاله هاي خاص خود را در معرض نمايش قرار دهيد و آن ها را گسترش دهيد.

و حالا چند قانون بايد و نبايد بازاريابي مقاله اي براي تبليغ شركت و يا وب سايت خود را مطالعه كرده ايد. اگر به طور مناسب بازاريابي نكرده ايد پس زمان را بيهوده تلف كرده ايد اگرچه ميتوانيد بهترين مقاله ها را در دنيا بنويسيد اگر مقاله اي را به طور درست ارائه نداده ايد يا از نكاتي كه در بالا به آنها اشاره كرده ايم پيروي نكرده ايد وقت ديگران را هم هدر داده ايد چرا به روش درست آن كار را شروع نكنيد؟:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۹ دى ۱۳۹۴ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]