تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 1993
ديروز : 3718
افراد آنلاين : 14
همه : 1133588
 
نوشته شده توسط : طراح

لاستيك ايراني نيز همانند رقباي تجاري خارجي خود، داراي كيفيت بالايي مي باشد و از انواع برندهاي لاستيك ايراني استقبال شديدي شده است و افراد زيادي ترجيح مي دهند به دليل قيمت پايين و ارزان از لاستيك ايراني براي خودروهاي خود استفاده نمايند. از ابتدا، اين لاستيك خارجي بود كه در ايران و سراسر جهان مورد استفاده قرار مي گرفت و به دليل كيفيت هاي بالايي كه داشتند شهرت پيدا كردند.

ليكن در اين سال هاي اخير، به دليل وجود تحريم ها، صنعت خودروسازي فعاليت خود را آغاز نمود و به تناسب با آن صنعت توليد انواع لاستيك ايراني نيز شروع به كار كرده و قادر به توليد باكيفيت ترين تاير سواري، لاستيك كشاورزي، لاستيك صنعتي، لاستيك ماشين آلات سنگين و نظامي و غيره نموده اند و با استانداردهاي جهاني توليده شده اند و از لحاظ كيفيت مي تواند با لاستيك خارجي برابري كند.

از جمله برندهاي لاستيك ايراني مي توان لاستيك بارز، لاستيك كوير تاير، لاستيك يزد تاير، لاستيك دنا و لاستيك ايران تاير را نام برد كه تمام برندهاي حال حاضر در ايران، ويژگي هاي خاص خود را دارا مي باشند و طرفداران ويژۀ خود را دارند و افراد زيادي خواستار خريد لاستيك ايراني مي باشند.

از بهترين برندهاي مطرح لاستيك هاي خارجي كه در بازار ايران و جهان مشاهده مي شود مي توان به لاستيك ميشلن، لاستيك دانلوپ،  لاستيك يوكوهاما، لاستيك كانتيننتال، لاستيك بريجستون، لاستيكBF گودريج، لاستيك كومهو و ... اشاره نمود كه در جاي خود شهرت فراواني دارند و با قيمت هاي متفاوتي عرضه مي گردند و بهترين لاستيك سواري و سنگين بر اساس انواع ماشين آلات توليد شدۀ سنگين و خودروهاي سواري و شاسي بلند، انواع تاير را توليد مي كنند و در سطح جهاني مي توان از آنها استفاده نمود.

انواع لاستيك خارجي و لاستيك ايراني متناسب با خودروهاي لوكس، سواري ، اسپرت پرفورمنس و تراك ساخته مي شوند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱ اسفند ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

آسفالت كاري از آن جمله فرآيندهايي مي باشد كه محدود به منطقه جغرافيايي خاصي ندارد و در سراسر جهان از مزاياي آسفالتكاري بهره مند مي شوند تا بتوانند با مسطح نمودن سطوح جاده، تردد و عبور و مرور افراد و خودروها را سهل مي نمايد. آسفالت داراي ماهيتي است كه ضد رطوبت است و براي صاف نمودن جاده ها استفاده مي شود.

از گذشتۀ بسيار دور از مزاياي آسفالت طبيعي بهره مند بودند و با آسفالت كاري براي معابر خود، موجب تردد آسان خودرو سواران مي شدند و در حال حاضر به شكل صنعتي، انواع آسفالت را توليد مي كنند و متناسب با شرايط آب و هوايي متعدد از آسفالت مناسب استفاده مي كنند.

عمليات آسفالتكاري بر مبناي مواد اوليه آسفات گرم، آسفالت سرد و آسفالت حفاظتي انجام مي دهند تا ماندگاري و دوام بالايي داشته باشند. هنگام انجام سفارش آسفالت كاري ، نياز است كه فرد آسفالتكار داراي تخصص و تجربۀ لازم باشد تا به درستي فرآيند آسفالتكاري را انجام دهند تا مدت زمان بيشتري دوام داشته و ترك خوردگي بر روي آسفالت مشاهده نگردد.

هر يك از مراحل اجراي آسفالت كاري آسفالت گرم، سرد و حفاظتي داراي مراحل مجزا مي باشند. به عنوان مثال در اجراي پياده سازي آسفالتكاري آسفالت گرم از مجموعه مراحل آسفالت رويه، آسفالت آستر، اساس قير، ماسه آسفالت و آسفالت متخلخل استفاده مي شود و يا در فرآيند اجراي آسفالت كاري آسفالت حفاظتي مراحل آسفالت سطحي يك لايه اي، آسفالت سطحي چند لايه اي، آسفالت نازك حفاظتي، اندود هاي آب بند و دوغاب قيري و يا مخلوط آسفالت قيرابه اي به كار گرفته مي شوند.

افرادي كه پروژه هاي آسفالتكاري را انجام مي دهند بايد داراي تجربه و دانش كافي باشند تا بتوانند به درستي مراحل اجراي آسفالت را انجام دهند و با استفاده از متريال مناسب، نتيجۀ خوبي را به نمايش بگذارند. فرآيند اجراي آسفالت كاري شهريار  جاده ها بر روي سوانح رانندگي نيز مؤثر مي باشد و بهتر است به درستي صورت گيرد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱ اسفند ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

ايزوگام دليجان از معروف ترين برندهاي ايزوگام ايراني مي باشد كه داراي كيفيست بسيار بالا مي باشد و اكثر افراد علاقه مند هستند از سفارش ايزوگام دليجان براي نصب ايزوگام استفاده نمايند. استفاده از ايزوگام مناسب و باكيفيت مي تواند طول عمر سقف ساختمان را افزايش دهد و بر روي طول عمر مفيد ساختمان تأثير مثبت داشته باشد.

در شهر دليجان كارخانه اي فعاليت ايزوگام را انجام مي دهد و با نام تجاري ايزوگام دليجان محصولات خود را با قيمت ارزان به بازار عرضه مي كند. همانطور كه مي دانيد ساخت ايزوگام متناسب با نياز مشتري در سه سطح ايزوگام درجه يك، ايزوگام درجه دو و ايزوگام درجه سه توليد مي شوند و بر اساس كيفيت و سطح نفوذ پذيري رطوبت متفاوت مي باشند.

همواره قيمت ايزوگام دليجان مبتني بر برند و سطح كيفيت ايزوگام و همچنين متراژ محل اجراي ايزوگام دارد. در بهره مندي از مزاياي ايزوگام، علاوه بر بحث كيفيت، نحول نصب ايزوگام نيز بر روي كيفيت ماندگاري و طول عمر ايزوگام تأثير گذار مي باشد و بايد اين دو ركن را هنگام استفاده از ايزوگام دليجان توجه داشت.

انجام ايزوگام دليجان با قيمت ارزان  نياز به رعايت تمام اصول و استانداردها در توليد و نصب ايزوگام دارد تا بتوان گفت، عمليات نصب ايزوگام دليجان با كيفيت عالي صورت گرفته است و داراي دوام بالايي مي باشد. مهمترين نكته در توليد ايزوگام ديليجان، استفاده از متريال اولي? با كيفيت از جنس تيشو و مواد پلي استر مقاوم و با كيفيت مي باشد، تا با بهره گيري از فناوري و دانش روز بتوان خدمات ارزنده اي را در جهت افزايش كيفيت محصولات متنوع ساختماني به كار برد و بستر را براي افزايش طول عمر مفيد ساختمان محيا نمود.

جهت خريد انواع ايزوگام دليجان در سطوح كيفي متنوع و همچنين آگاهي از شرايط نصب ايزوگام و قيمت ايزوگام با واحد مركز فروش تماس حاصل فرمائيد.

 :: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱ اسفند ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

كلاه ايمني مهندسي از مهمترين ابزارآلات ايمني مي باشد، كه سر را از آسيب ديدگي شديد محفوظ مي دارد و به عبارتي مانع از صدمات جدي به سر مي شود و با استفاده به موقع، در محيط هاي پر خطر احتمال وقوع خطرات جدي به سر را كاهش مي دهد. از نظر سازمان بهداشت و درمان استفاده از كلاه هاي ايمني مهندسي براي مشاغل پر خطر چون مهندسان ساختمان، مهندسان معدن، كاركنان فني سازمان برق و آب و فاضلاب، كارهاي نظامي، كارهاي پتروشيمي، آتش نشانان و ... اجبار نموده است و در صورت عدم استفاده از كلاه هاي ايمني مهندسي و پرسنل ديگر، مشمول به جريمه مي شوند.

براي خريد انواع كلاه ايمني مهندسي مي توانيد به فروشگاه هاي عرضه كنند? انواع تجهيزات ايمني مراجعه نمائيد و با قيمت خريد ارزان و مناسب، با كيفيت ترين كلاه ايمني را متناسب با نوع حرفه اي كه انجام مي دهيد خريداري نمائيد.

خريد كلاه ايمني مهندسي نياز به آگاهي دارد، چرا كه كلاه ايمني در انواع رنگ و امكانات متنوع مي باشند كه بر اساس نوع مشاغل طراحي شده اند. در حالت كلي كلاه هاي ايمني مهندسي به سه كلاس A، B و C تقسيم بندي مي شوند. براي خريد كلاه ايمني پرشين درف  به سايت مراجعه كنيد.

كلاه ايمني مهندسي با كلاس A متناسب با مشاغلي است كه سرويس هاي خدمات عمومي ارائه مي دهند همچون ساختمان سازان، كارهاي توليدي، كارهاي حفاري، كشتي سازي و ... .

كلاه ايمني كلاس B بهترين كلاه ايمني براي مشاغلي است كه با ولتاژهاي برق بالا تا بيست هزار ولت در ارتباط مي باشند همانند مشاغل بخش هاي الكتريكي و مهندسان و كاركنان فني وزارت برق و ... .

كلاه ايمني كلاس C نيز از نظر رساناي برق هيچ محافظتي ندارد و بيشتر براي عدم برخورد ضربه و فشار به سر طراحي شده اند و به دليل استفاده از آلومينيوم و سبك بودن، مناسب ترين گزينه براي افرادي مي باشد كه در كارهاي توليدي، ساختماني، تصفيه خانه ها، صنايع معدني، صنايع شيميايي و ... .:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

كفش ايمني يكي ديگر از اقلام تجهيزات ايمني مي باشد كه در برخي از مشاغل نقش بسزايي در حفظ سلامتي پرسنل دارد و حس رضايت مندي افراد را به دنبال خواهد داشت و كار كردن را براي افراد مشكل خواهد نمود. فروش انواع كفش ايمني نياز به آگاهي كامل به نوع حرفه و همچنين آگاهي نسبي به انواع كفش ايمني دارد تا بتواند كارايي و كيفيت لازم را داشته باشند.

افرادي كه در حرفه هاي پر خطر فعاليت دارند، مهم است كه با استفاده از تجهيزات ايمني، سطح امنيت جاني خود افزايش داده و با آسايش خيال و آسودگي خاطر فعاليت خود را انجام دهند. براي ساخت انواع كفش ايمني بايد تمام اصول ايمني در آن رعايت شده باشد، به عبارتي متناسب با نوع فعاليت برخي از حرفه ها، نياز است كفش ايمني آهني خريداري شود و يا براي پرسنل آتش نشان، استفاده از كفش ايمني ضد حريق و مقاوم نسبت به حرارت و گرما از ويژگي هاي كفش ايمني آتش نشاني مي باشد.

از مهمترين ويژگي هاي چكمه سفيد صادقي مي توان به پنجه فولادي (آهني)، خاصيت ضد لغزش، مقاوم در برابر مواد شيميايي و اسيدي، ضد حريق و آتش، داراي كفي مقاوم و عرقگير اشاره نمود، كه هر كدام از اين ويژگي ها بر روي قيمت و كيفيت كفش ايمني تأثير مستقيم دارد. به همين خاطر قيمت ارزان كفش ايمني منوط به پايين بودن كيفيت كفش ايمني نمي باشد. بهتر است متناسب با نوع حرفه، كفش ايمني خريداري شود تا در شرايط وقوع حادثه، قابليت جلوگيري از صدمات جسماني را از خود نشان دهد.

از مهمترين بخش هاي كفش ايمني مي توان به زيره كفش ايمني، رويه كفش ايمني و سرپنجه كفش ايمني اشاره نمود كه نقش بسار مهمي در انتخاب نوع كفش ايمني دارد. به دليل آنكه كف پا به عنوان قلب دوم به حساب مي آيد، در نتيجه در خريد كفش ايمني توجه لازم به كار برده شود تا خستگي مفرط براي افراد حاصل نشود.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

لباس كار از مهمترين تجهيزات ايمني است كه اكثر مشاغل در امان ماندن از خطرات ناشي از حوادث كاري، نياز دارند با پوشش لباس كار، در محل كار حضور داشته باشند. استفاده از لباس هاي كار از ضروريات برخي از مشاغل محسوب مي شود و كارفرمايان با توجه به چنين نكاتي خريد لباس كار را انجام مي دهند.

لباس هاي كار متناسب با حرفه توليد مي شوند و هنگام خريد لباس كار بايد يكسري اصول اصلي را رعايت نمود تا لباسكار همان ويژگي داشته باشد كه براي آن حرفه نياز است. به عنوان مثال براي افرادي كه در مشاغل نيروي دريايي فعاليت دارند، بايد از لباس كار عايق و به نوعي ضد آب استفاده نمايند ولي براي نجاران ضد آب بودن لباس كار چندان اهميت زيادي ندارد و تنها ضخيم بودن و مقاوم بودن و دوخت لباس كار توجه مي شود.

به همين جهت، افرادي كه مسئول خريد لباس كار و انواع تجهيزات ايمني مي باشند، بايد با آگاهي كامل نسبت به حرفۀ خود و ويژگي هاي وسايل ايمني اقدام به خريد تجهيزات ايمني نمايند تا داراي كيفيت عالي و كارايي بهينه باشد.

هنگام خريد انواع لباس نگهباني  و... بايد به نوع دوخت، جنس پارچه، رنگ پارچه و همچنين مدل لباس كار توجه نمود، چرا كه در برخي از كارها رنگ لباس نيز معنا و مفهوم خاص خود را دارد و مهم است كه لباس كار با رنگ مشخص خريداري شود و يا با مدل سرهم دوخته شده باشد. به هر ترتيب كيفيت و رعايت تمام نكات مطرح شده، اهميت بيشتري نسبت به قيمت لباس كار دارد و قيمت خريد لباس كار در وهلۀ دوم اهيمت دارد.

قيمت ارزان لباس كار منوط به بي كيفيت بودن لباسكار نمي باشد، به همين خاطر به جنس و ويژگي هاي لباس كار بايد توجه نمود، همچنين اصول استاندارد بودن سايز و مدل در دوخت لباسكار رعايت شده باشد، تا خريد مطمئني داشته باشيد. :: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

خريد تجهيزات ايمني بستگي به نوع فعاليت دارد و ممكن است در برخي از مشاغل از دو يا سه مورد تجهيزات ايمني داشته باشند و در برخي از مشاغل بيش از 5 وسيل? ايمني داشته باشند تا بتوانند اعضاي خود را از آسيب ديدگي محفوظ نمايند و سطح كيفي كار را ارتقاء ببخشند. ما در اين مقاله قصد داريم راهنماي خريد تجهيزات ايمني را شرح داده و نكاتي بر سطح دانش شما بي افزاييم.

همانطور كه مي دانيد از مهمترين مسائلي كه هنگام شروع كار مطرح مي گردد، بحث "اول ايمني و سپس كار" مي باشد و تأكيد فراواني بر استفاده از انواع تجهيزات ايمني مي باشد. برخي از فعاليت هاي صنعتي، ساختمان سازي، كارگاه هايي كه با مواد شيميايي در ارتباط هستند، آتش نشانان، نيروهاي پالايشگاه هاي نفت و گاز و غيره با اجسام و لوازم پر خطر سر و كار دارند، به همين دليل بايد از لوازم ايمني استفاده نمايند. براي خريد تجهيزات ايمني به سايت مراجعه كنيد.

 

كلاه ايمني، گوشي صدا، انواع لباس كار، انواع كفش ايمني، انواع كلاه ايمني، محافظ هاي گوش، انواع عينك ايمني  ، انواع نگهدارنده هاي ابزارآلات، انواع دستكش ايمني و ... تعدادي از تجهيزات ايمني محسوب مي شوند كه متناسب با نوع حرفه از الياف و مواد اولي? متفاوت ساخته مي شود تا كارايي لازم را داشته باشند.

براي  خريد تجهيزات ايمني بايد به نوع حرفه توجه داشته باشيد، چرا كه افرادي كه در مراكز آتش نشاني فعاليت دارند، بايد لباس ضد حريق و آتش سوزي را استفاده نمايند ولي براي افراد نجار، عينك و دستكش مهمترين تجهيزات ايمني مي باشد و ما بقي رشته هاي كاري نيز متناسب با نوع شغل، خريد وسايل ايمني را انجام مي دهند.

ايمني در محيط كارگاه اهميت بالايي در راندمان كاري پرسنل دارد، به همين دليل خريد تجهيزات ايمني با كيفيت نيز نقش بسيار زيادي در طول عمر وسايل و ايمني اعضاء بدن از آسيب ديدگي حوادث كاري دارد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

اكارديو گرافي يا همان اكوي قلب كه با استفاده از دستگاه سونوگرافي داپلر انجام مي شود، براي ديدن دريچه ها و عروق قلب بيمار تجويز مي شود، تا پزشك بعد از مطالعه نتايج آن بتواند بهترين تصميم گيري را داشته باشد. دستگاه انجام اكارديوگرافي قلب به جاي اشعه ايكس از امواج صوتي استفاده مي كند، كه خطري براي بيمار ندارد. عمل اكوي قلب معمولا براي آن دسته از بيماراني تجويز مي شود كه با علائم انسداد شريان هاي خوني، مشكلات دريچه قلب، وجود صداي اضافي در قلب، كارديوميوپاتي، نقص مادرزادي قلب، پرفشاري رگ ريوي و غيره به پزشك مراجعه مي كنند، و توسط يك دستگاه شبيه سونوگرافي انجام مي شود. در مطب دكتر رياستي انجام اكورديوگرافي و يا اكوي قلب توسط بهترين دستگاه هاي سنوگرافي داپلر انجام مي شود، كه بهترين خروجي را براي بيماران به همراه دارد. قيمت انجام اكوي قلب در اين مراكز با توجه به كيفيت دستگاه و خدمات ارائه شده توسط پزشكان آن بسيار مناسب تر از ديگر مجموعه هاي درماني است و سبب شده كلينيك دكتر رياستي به عنوان بهترين مطب تخصصي قلب و عروق در تهران شناخته شود.

اكوي قلب را مي توان يك روش پيشرفته تر و حرفه اي تر از نوار قلب است، كه با استفاده از آن امواج صوتي بي ضرر را بر روي قلب بيمار مي تابانند، و با استفاده از آن مي توانند به خوبي نحوه ي كاركرد قلب و شريان ها را بررسي نمايند.

بنابراين مي توان اكاريو گرافي قلب را يكي از ساده ترين و بي ضرر ترين روش هاي تشخيص و درمان بيمارهاي قلبي دانست. دكتر رياستي از معتبر ترين و مجرب ترين پزشكان قلب و عروق در تهران مي باشد، كه اكوي قلب در كلينيك او با استفاده از پيشرفته ترين دستگاه هاي اكارديو گرافي و توسط پزشكان مجرب از جمله دكتر رياستي انجام مي شود.  درمان بيماري هاي عروق كرونر در كلينيك تخصصي قلب و عروق دكتر رياستي انجام مي گيرد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

آنژيوگرافي نوعي از عكس برداري است كه پزشك را از وضعيت شريان هاي خوني و عروق بيمار آگاه مي سازد، و اغلب پزشكان قلب و عروق از اين روش استفاده مي كنند تا از باز بودن كليه عروق خوني منتهي به قلب اطمينان حاصل نمايند. دكتر رياستي از با سابقه ترين و مجرب ترين پزشكان در اين زمينه مي باشد كه با استفاده از بهترين دستگاه هاي آنژيوگرافي اين فرايند را به بهترين شكل ممكن انجام مي دهد، و شايد همين موضوع دليل محبوبيت و شهرت او در بين متخصصين قلب و عروق در تهران مي باشد. قبل از  آنژيوگرافي حرفه اي  كليه عروق بيمار با استفاده از ماده حاجب پر مي شود و سپس با استفاده از پرتو هاي ايكس به عكس برداري و درمان بيماران مي پردازند.  سابقه انجام عمل آنژيو گرافي قلب به حدود نيم قرن مي رسد، كه از آن زمان تا كنون با اين روش درماني تعداد بسياري از بيماران داراي گرفتگي عروق درمان شده اند.

مطب فوق تخصصي دكتر نكيسا از معتبر ترين مراكز درماني قلب و عروق در تهران مي باشد، كه با استفاده از يك تيم مجرب پزشكي به بيماران قلب و عروق خدمات درماني ارائه مي دهد. عمل آنژيوگرافي قلب از دو راه آنژيو از طريق كشاله ران و آنژيوگرافي از طريق قلب انجام مي شود، كه بسته به نظر پزشك براي بيماران  تجويز مي شود.  انجام عمل آنژيوگرافي كاروتيد  در مركز انجام مي گيرد.

عمل آنژيوگرافي قلب عموما براي بيماراني با علائم نارسايي وريدي، عروق كرونري، عروق محيطي و عروق ترومبوز وريدي انجام مي شود. مي توان گفت عمل آنژيو گرافي قلب كوچكترين عوارضي ندارد و معمولا بدون درد و ناراحتي انجام مي شود، كه الته در برخي بيماران تپش قلب، برافروختگي و تهوع را به همراه دارد، كه امري طبيعي و موقتي بوده و جاي نگراني ندارد. اما با توجه به اين موضوع كه قلب يك عضو حياتي در بدن است، براي درمان آن بايد به مراكز معتبر درماني مراجعه كرد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

ميكرونيدلينگ از متدهاي جديد معجزه آساي جوانسازي پوست صورت مي باشد كه افراد زيادي را به خود جذب نموده است و توانسته اند به نتايج قابل قبولي دست يابند. كار ميكرونيدلينگ توسط دستگاهي صورت مي پذيرد كه داراي سوزن هاي ظريف متعددي مي باشد كه با غلتاندن آن بر روي سطح پوست، باعث خراشيده شدن پوست صورت مي گردد، بنابراين منجر به ساخت كلاژن و الاستين در پوست مي شود و باعث ضخيم شدن لايۀ اپيدرم پوست مي گردد و به نوعي با ترميم بافت از بين رفته، باعث ايجاد سطح ظريف و در نهايت جوان سازي پوست مي گردد. براي شركت در كلاس هاي آموزش آرايشگري بانوان به سايت مراجعه كنيد.

عمليات ميكرونيدلينگ توسط افراد باتجربه و متخصص و مهارت ديده صورت مي گيرد تا نتيجۀ اثربخش تري داشته باشد، به همين بخشي از آموزش آرايشگري بانوان، به آموزش ميكرونيدلينگ و همچنين مزاياي متد ميكرونيدلينگ اختصاص داده شده است، چرا كه در برخي از آرايشگاه ها به صورت تخصصي فرآيند ميكرونيدلينگ انجام مي گيرد و نياز است كه آرايشگران بانوان نيز در رابطه با روش جوان سازي پوست توسط ميكرونيدلينگ آشنا باشند و آگاهي نسبي از اين تكنيك داشته باشند .

در آموزش آرايشگري بانوان دوره هايي از قبيل دوره ي آموزش اكستنشن  ، اصلاح ، دوره هاي تخصصي مو و پوست انجام مي گيرد. طي اجراي مراحل ميكرونيدلينگ است كه با بكارگيري از تعداد زيادي سوزن ريز و استريل شده بستر درم و اپيدرم دچار سوراخ شدگي مي شوند و در نهايت با ايجاد كلاژن، عمق لايۀ اپيدرم افزايش پيدا نموده و در نتيجه با بازسازي پوست، زمينه براي جوان سازي پوست صورت بوجود مي آيد. علاوه بر متد جوانسازي ميكرونيدلينگ، روش هاي لايه برداري و پيلينگ نيز وجود دارند كه داراي مراحل متفاوت ولي در عين حال باعث بهبود و ترميم سازي پوست صورت مي شود و بر روي ميزان كلاژن سازي پوست تأثير مي گذارد.

در مباحث آموزش آرايشگري بانوان از انواع كاربردهاي ميكرونيدلينگ نام رفته است كه عبارتند از جوان سازي و رفع چين و چروك پوست صورت، مرتفع سازي جاي جوش و آكنه، انجام استرچ مارك يعني برطرف نمودن ترك هاي ناشي از چاق و بارداري و همچنين مرتفع ساختن جاي زخم هاي سوختگي و غيره مي باشند و جزء مزاياي اجراي ميكرونيدلينگ مي باشند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]