تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 2115
ديروز : 3718
افراد آنلاين : 9
همه : 1133710
 
نوشته شده توسط : طراح

لاستيك لاسا در واقع همان محصولات توليدي انواع لاستيك شركت بريجستون ژاپن مي باشد كه در تركيه با برند لاسا وارد كشورهاي ديگري كه امكان وارد كردن مستقيم برند لاستيك بريجستون را ندارند و يا به سختي وارد مي كنند. تاير لاسا از معتبرترين برندهاي لاستيك مي باشد كه در نوع خود قابل مقايسه با برندهاي هم رقيب خود مي باشد و انواع لاستيك سواري را با كيفيت عالي و رعايت استانداردهاي بين المللي عرضه مي كند. براي خريد اينترنتي لاستيك سواري به سايت مراجعه كنيد.

از مهمترين ويژگي هاي لاستيك سواري لاسا مي توان به كيفيت عالي آن اشاره نمود كه بر اساس تنوع خودروهاي توليدي جهان ساخته شده اند و تمام اصول طراحي و ساخت لاستيك در فرآيند توليد لاستيك هاي لاسا رعايت شده است و تحت نظارت كامل مهندسان شركت بريجستون و سابانچي ساخته مي شوند.

از ديگر مزاياي تاير لاسا، به قيمت مناسب و ارزان لاستيك سواري لاسا اشاره مي كنيم كه به دليل نزديك بودن كشور تركيه به ايران، هزينه كمتري براي واردات لاستيك هاي لاسا نياز است و به همين دليل طرفداران زيادي را به خود جذب نموده است.

ويژگي ديگر لاستيك هاي لاسا، مدت زمان توليد لاستيك سواري مي باشد كه در مدت زمان كوتاهي، سفارشات توليد لاستيك لاسا تحويل داده مي شود، در صورتي كه برندهاي چين و كره بيش از يك ماه زمان مي برد. بنابراين به راحتي مي توان خريد انبوه شركت هاي خودروسازي را مرتفع ساخت.

باتوجه به مطالب مطرح گرديده، لاستيك سواري از نوع لاسا به صورت تضمين شده و با گارانتي در فروشگاه هاي معتبر و با قيمت خريد ارزان به فروش مي رسد و تمام افراد مي توانند با توجه به نوع خودرو سواري و ميزان مصرف، مناسب ترين تاير را انتخاب نمايند و سازگار با شرايط آب و هوايي چهار فصل، از لاستيك سواري لاسا استفاده نمائيد. هنگام خريد انواع لاستيك مانند خريد لاستيك سواري بارز B440 165/80/13 بايد تمام نوشته هاي مندرج بر روي تاير را بررسي نمائيد و در صورتي كه هم? شرايط لاستيك قابل قبول بودف سپس اقدام به خريد تاير لاسا نمائيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

لاستيك ميشلن محصول ايده و پشتكار برادران ميشلن ادوارد و آندره مي باشد كه اقدام به راه اندازي شركت توليد لاستيك نمودند كه طولي نكشيد در سراسر جهان مطرح گرديده شد و در كاروليناي جنوبي آمريكا و كلرمون فران كشور فرانسه مراكز توليد انواع لاستيك ميشلن راه اندازي شد و سالانه ميليون ها لاستيك ساخته و وارد بازار فروش مي شود.

خريد  لاستيك ميشلن اصل  در ايران طرفداران زيادي پيدا كرده است، چرا كه كيفيت، استحكام و طول عمر بالاي انواع لاستيك ميشلن در جهان مطرح مي باشد و به راحتي مي توان، متناسب با ويژگي هاي مندرج بر روي تاير، بهترين تاير را كه به شرايط فني خودرو شما سازگار مي باشد، را با قيمت مناسب خريد نمائيد.

در حال حاضر در كشورهاي متعددي تاير ميشلن توليد مي شود كه  مي توان به تاير ميشلن فرانسه، لاستيك ميشلن انگلستان، لاستيك ميشلن لهستان، تاير ميشلن آلمان، تاير سواري ميشلن ايتاليا ، لاستيك سواري ميشلن مجارستان و .. اشاره نمود كه در ايران، مي توانيد از فروشگاه هاي بزرگ و معتبر خريداري نمائيد. براي خريد لاستيك ميشلن به سايت مراجعه كنيد.

خريد لاستيك نياز به آگاهي و دانش كافي به ويژگي هاي انواع لاستيك دارد، تا اين علم را داشته باشيد، كه نشانه هايي كه بر روي لاستيك سواري ميشلن حكاكي شده اند را درك نموده و بر اساس نوع خودرو سواري، لاستيك سواري را انتخاب كنيد، تا طول عمر بالا و در عين حال كارايي مفيد خود را حفظ نمايد. براي خريدلاستيك سواري ميشلن primacy3 205/55/16 به سايت مراجعه كنيد. ميشلن از آنجايي كه از برندهاي جهاني مي باشد، از اين رو خريد لاستيك انواع خودروها را با كيفيت بالا و شرايط عالي براي تمام كشورها فراهم نموده است و موجب رشد فروش انواع تاير ميشلن گشته است. در واقع هدف شركت ميشلن، بهبود كيفيت لاستيك سواري ، لاستيك كشاورزي، لاستيك صنعتي، لاستيك نظامي و غيره ميباشد كه از بهترين مواد اوليه براي ساخت انواع لاستيك ميشلن استفاده نموده است و موجب مشهور شدن اين برند در ميان رقباي تجاري خود شده است.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

لاستيك نانكن در واقع لاستيك نانكنگ (NANKANG) مي باشد كه در ايران به اشتباه با نام نانكن معرفي شده است. تاير نانكن از محصولات قديمي كشور تايوان مي باشد كه به دليل كيفيت لاستيك هاي سواري، كشاورزي، ماشين آلات سنگين محبوبيت فراواني پيدا كرده است و افراد زيادي مايل هستند از انواع لاستيك نانكن براي خودرو خود استفاده نمايند و از مزاياي آن بهره مند گردند. فروش مستقيم لاستيك نانكن در سايت قرار دارد.

images?q=tbn%3AANd9GcQ5G2bZQAqj6bNjk95YNqx1lNXB7AYuj6B2WjzA3Xm5vRXopKhB

لاستيك نانكن با وجود قدمت طولاني كه در ساخت انواع تاير دارد، در حال حاضر نيز با استفاده از مواد پيشرفته و به كار گيري انواع متريال با دوام و سازگار با شرايط آب و هوايي 4 فصل، انواع تاير نانكن را توليد مي نمايد. لاستيك هاي نانكن به دليل كيفيت بالايي كه دارد، طرفداران زيادي را در ايران به خود جذب نموده است و با قيمت خريد مناسب به فروش مي رسد، به همين دليل افراد زيادي مايل هستند از لاستيك سواري نانكن استفاده مي كنند. براي خريد انواع لاستيك مسابقه اي نانكن  به سايت مراجعه كنيد. از ديگر ويژگي هاي تاير نانكن مي توان به أخذ گواهينامۀ Q1 اشاره نمود كه از شركت فورد آمريكا كسب نموده اند و موجب معتبرتر شدن برند نانكن در جهان شده است و انواع لاستيك هاي خودرو را با قيمت ارزان عرضه مي كنند. از مهمترين ويژگي ها و مشخصات لاستيك نانكن مي توان به قابليت توليد انواع تاير در سايز، ابعاد و كارايي هاي مختلف اشاره نمود كه متناسب با خودروهاي سواري، اسپرت، سرعتي، كشاورزي، صنعتي و ... ساخت انواع لاستيك را انجام مي دهد و در سراسر جهان از معتبرترين برندهاي لاستيك به حساب مي آيد و سهم بزرگي از بازار خريد و فروش لاستيك را به خود اختصاص مي دهد.

images?q=tbn%3AANd9GcQqoslpZQT0g_1UADBQekHDnqA9_xSD0K3_KljV-3rYNiTPSLI1

براي خريد انواع تاير سواري نانكن، به تمام مشخصات فني كه بر روي لاستيك حكاكي شده است، توجه داشته باشيد و ابعاد لاستيك نانكن ، وزن قابل تحمل، ميزان دماي قابل تحمل دما، تاريخ توليد، نوع سازگاري با شرايط آب و هوايي، عمق رينگ و ... را بررسي كامل نمائيد و سپس خريداري نمائيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

چاپ كاتالوگ روشي براي تبليغات است كه افراد براي تبليغ محصولات و شركت و فروشگاه خود از آن استفاده مي كنند. چاپ كاتالوگ فوري به جذب مشتريان بسيار كمك مي كند و همين طور زماني كه كاتالوگ ها در اختيار مشتري هاي قبلي نيز قرار مي گيرد مي توانم از طريق آن محصولات ديگر را به آن ها معرفي كرد و به اين ترتيب فروش محصولات بيشتر خواهد شد. در بهترين چاپ كاتالوگ فوري طراحي آن بسيار مهم است، استفاده از طراحي و رنگ هاي زيبا به همراه استفاده از تصاوير جذاب و باكيفيت مي تواند هر كسي را به خودش جذب كند.

جلد رويي در چاپ كاتالوگ باكيفيت بسيار مهم تر از بخش هاي ديگر بوده و بايد جذاب ترين عكس ها را براي جلد رويي استفاده كنيم و همين طور در صفحات ديگر نيز از اطلاعات كافي و مهم براي هر يك از محصولات و خدمات استفاده كنيم. اگر شما چاپ كاتالوگ فوري باكيفيت را به دست شركت معتبر و باتجربه بسپاريد كاتالوگ باكيفيت و زيبايي را تحويل خواهيد گرفت.

جنس كاغذ در چاپ كاتالوگ فوري زيبا بسيار مهم است زيرا ما ميتوانيم از كاغذ هاي مختلفي براي چاپ انواع كاتالوگ فوري و باكيفيت استفاده كنيم كه استفاده از نمونه هاي براق كاغذ مي تواند جذابيت بيشتري در مقايسه با نمونه هاي مات و معمولي دارد. نوعي از روش خدمات چاپ كاتالوگ ارزان از نوع آفست آن است كه در اين نوع تعداد بالايي از كاتالوگ ها چاپ مي شود و در تيراژ بالا انجام مي گيرد زيرا در اين نوع از جوهر به طور مستقيم استفاده مي شود و نياز به زيرساز هايي دارد ولي در مدلي ديگر به نام چاپ كاتالوگ فوري از نوع ديجيتال مي توان تعداد محدودي را براي چتاپ در نظر گرفت و هزينه ي چاپ كاتالوگ فوري ديجيتالي به صورت تك برگ محاسبه خواهد شد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

ليبل وسيله اي براي درج اطلاعات محصولات بر روي آن است. ليبل مانند برچسبي است كه اطلاعاتي را كه ما مي خواهيم درباره ي قيمت و تاريخ توليد و انقضاي محصولات و همين طور عكس و كشور توليد كننده و... را مي توانيم بر روي آن چاپ كنيم. اغلب ما در خريد انواع ليبل ها روي محصولات مشاهده مي كنيم كه داشتن خدمات چاپ ليبل براي محصولات باعث مي شود ما بيشتر به آن محصول جذب شويم و با اطلاعاتي كه درباره ي محصولات از جمله محصولات خارجي به دست مي آوريم مي توانيم براي خريد تصميم گيري كنيم. ليبل ها انواع مختلفي دارند كه چاپ ليبل بر روي هر يك تفاوت هايي دارد.

يكي از تفاوت هاي ليبل ها كاغذ هاي مورد استفاده در آن هاست كه داراي ماندگاري هاي مختلفي است كه مي توان براي محصولات روزانه و يا محصولاتي كه ماندگاري بالاتري دارند استفاده كرد و همين طور از بهترين چاپ ليبل براي محصولاتي كه در رطوبت مي باشند هم استفاده مي شود كه سفارش چاپ ليبل براق  براي اين محصولات به روشي متفاوت انجام مي گيرد تا ماندگاري بالاتري داشت باشد و دير تر خراب شود. كاغذ هايي كه در چاپ انواع ليبل استفاده مي شوند در انواع متال، پي وي سي، حرارتي، كاغذي، ويد ، شفاف و... كه همان طور كه گفته شد براي محيط هاي مختلف و كالاي هاي متفاوت انواع چاپ ليبل متفاوت مورد استفاده قرار مي گيرد.

انواع چاپ ليبل باكيفيت به صورت هاي چاپ ليبل دمشي، چاپ ليبل پرسي و چاپ ليبل جارويي مي باشد كه از روش هاي پرسي براي محصولات و كالا هاي محكم استفاده مي شود. از چاپ ليبل دمشي براي محصولات شكستني و ظروف ايجاد مي شود كه در اين روش ليبل به آرامي بر روي كالا قرار مي گيرد. براي مشاهده ي محصولات و سفارش چاپ ليبل و خريد ليبل به سايت مراجعه كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

پاركت كفپوشي است كه امروزه بسيار رواج پيدا كرده و بسياري از افراد مشتاق خريد انواع آن هستند. زيبايي و دوام و نصب راحت پاركت موجب شده كه محبوبيت بالايي را در بين صاحبين ملك پيدا كند. پاركت ها در دو دسته ي پاركت معمولي و پاركت لمينت هستند كه هر كدام مزاياي خود را دارد مثلا پاركت با استفاده از چسب در جاي خود قرار مي گيرد و بدون جابجايي ثابت مي ماند ولي پاركت لمينت با استفاده از سنگيني وزنش و نر و مادگي در كنار هم قرار مي گيرد و در صورت نياز مي توان آن را جابجا كرد و براي كساني كه مي خواهند كوتاه مدت از پاركت لمينت استفاده كنند و يا آن را جابجا كنند مناسب است.

پاركت لمينت يك لايه اي روي قسمت رويين دارد كه از نفوذ آب و مايعات و آسيب ديدگي هاي جزئي جلوگيري مي كند ولي پاركت اين لايه را نداشته اما در زمان خوردگي مي توان سطح آن را ترميم كرد و مجدد از آن استفاده كرد كه اين موارد جزء مزاياي هر كدام به شمار مي رود. خريد پاركت يا پاركت لمينت بر حسب سليقه ي افراد مي باشد و قيمت انواع آن متفاوت مي باشد كه به عواملي مانند جنس چوب و ضخامت و كيفيت آن بر مي گردد.

 اگر قصد خريد پاركت و پاركت لمينت مانند خريد پاركت لمينت وسن را داريد بهتر است آن را از فروشگاه هاي عرضه كننده ي پاركت به صورت مستقيم خريد كنيد تا با بهترين قيمت محصول مورد نظر خود را تهيه كنيد. فروشگاه دكورافيس فروش انواع پاركت را با قيمت ارزان در اختيار شما قرار داده است. براي خريد به سايت مراجعه كرده و در صورت كسب اطلاعات با پشتيباني در تماس باشيد. ما بهترين كيفيت را با بهترين قيمت براي ضايت مشتريان در نظر گرفته ايم.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

 پاركت ها از زيبا ترين كفپوش هاي مورد استفاده در ساختمان ها هستند، كه سالهاست مورد توجه مردم و شركت هاي دكوراسيون داخلي قرار گرفته اند. دوام بالا، قابليت جابجايي، قيمت مناسب، گرمي بخشيدن به محيط و تنوع در طرح و رنگ سبب شده ، هر روزه به تعداد متقاضيان خريد انواع پاركت افزوده شود. تنوع طرح و رنگ در ساخت و فروش انواع پاركت سبب شده،  بتوان از آن ها در تمامي فضاهاي مدرن، كلاسيك و ويلايي استفاده كرد. روكش هاي پاركت معمولا از جنس درختان افرا، بلوط، راش و گيلاس مي باشند، كه از لحاظ كيفيت و تنوع رنگ با يكديگر بسيار متفاوتند، و مي توان آن ها را به روش هاي مختلف مانند خطي، مورب، هفت و هشت و غيره در كف ساختمان ها استفاده كرد، و زيبايي منحصر به فردي به محيط بخشيد.  پاركت را  هم مانند ديگر ملزومات دكوراتيو ساختمان مي توان به صورت آنلاين و يا حضوري از فروشگاه هاي معتبر خريداري كرد.

پاركت ها را مي توان به طور كلي در دو دسته پاركت و پاركت لمينت قرار داد، كه البته پاركت لمينت نوع صنعتي پاركت هاي چوبي معمولي مي باشد، و از مهمترين ويژگي هاي آن مي توان به مقاومت آن در برابر رطوبت و آب اشاره كرد.  همان طور كه در ابتدا هم به آن اشاره شد، پاركت ها در برندها و طرح هاي متنوعي مانند انواع پاركت لمينت شانو  عرضه مي شوند، كه سبب شده از لحاظ كيفيت و قيمت تفاوت هايي با يكديگر داشته باشند، به همين منظور است، كه توصيه مي شود، خريد پاركت را از شركت هاي معتبر و نمايندگي هاي رسمي پاركت انجام دهيد.

فروشگاه اينترنتي دكور آفيس از معتبرترين و با سابقه ترين شركت هاي عرضه و پخش انواع پاركت، كاغذ ديواري و ديگر محصولات دكوراتيومي باشد، كه با ورود به سايت اينترنتي آن مي توانيد، ضمن مطالعه مشخصات و ويژگي هاي هر پاركت ، با مناسب ترين قيمت محصول مورد نظر خود را خريداري نماييد.     :: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

پوستر ديواري نوعي از كاغذ ديواري است، كه امروزه در طرح هاي متنوع و اختصاصي متناسب با نظر متقاضيان چاپ مي شود، و توجه  مخاطبان بسيار زيادي را به خود معطوف كرده است. از نكات حائز اهميت در چاپ پوستر ديواري مي توان به كيفيت چاپ، طرح مورد نظر و جنس كاغذ ديواري اشاره كرد، براي مثال قيمت چاپ پوستر ديواري زيبا  به روي كاغذ ديواري هاي چيني، ايراني، ترك و آلماني در هر يك متر مربع متفاوت است. شركت هاي طراحي و اجراي دكوراسيون خصوصا در طراحي شركت ها و ساختمان هاي تجاري از يك يا دو پوستر ديواري متناسب با شغل مورد نظراستفاده مي كنند، تا بر روي مخاطبين و مشتريان آن ها تاثير بيشتري داشته باشد.  مي توان گفت پوستر ديواري همان كاغذ ديواري است، كه مانند يك تابلو بزرگ نقاشي، مي تواند تصوير از يك منظره، انسان، تصاوير پيچيده انتزاعي، كلاسيك و مدرن را در طرح هاي سه بعدي و ساده با بالا ترين كيفيت به نمايش بگذارد.

معمولا از پوسترهاي ديواري سه بعدي براي بزرگ تر ديده شده فضاي داخلي ساختمان ها استفاده مي شود، و از ديگر مزاياي آن مي توان به طراحي اختصاصي چاپ پوستر ديواري، ماندگاري بالا، سهولت نصب و قيمت مناسب آن اشاره كرد.  براي خريد پوستر ديواري تصاوير 3d به سايت مراجعه كنيد. معمولا از پوستر هاي ديواري به منظور عمق بخشيدن به فضاي داخلي ساختمان ها استفاده مي كنند و تنها به روي يك و يا دو ديوار از آن ها استفاده مي شود، تا بتواند تاثير گذاري بيشتري داشته باشد.

 براي آشنايي بيشتر با انواع پوستر و كاغذ ديواري بهتر است، به سراغ شركت هاي معتبر دكوراسيون داخلي و محصولات دكوراتيو برويد، تا ضمن اطلاع از قيمت ها، سفارش چاپ كاغذ ديواري دلخواه خود را هم به ثبت برسانيد، تا با بالاترين كيفيت و در كوتاه ترين زمان ممكن آن را تحويل بگيريد، شركت دكور آفيس از معتبر ترين شركت هاي عرضه و پخش انواع كاغذ ديواري در تهران مي باشد، كه با سالها كار حرفه اي توانسته رضايت تمامي مشتريان خود را كسب نمايد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

در انتخاب كاغذ ديواري معمولا نكته اي كه  بسيار حائز اهميت است طرح كاغذ ميباشد. طرح هاي كاغذ ديواري بسيار  متنوع هستند كه بصورت سليقه اي انتخاب و خريداري ميشوند. اما در برخي مواقع انتخاب نادرست ميتواند جلوه ظاهري بدي را براي دكوراسيون داخلي ايجاد كند پس بهتر است نكاتي را در هنگام خريد مد نظر قرار دهيد. در انتخاب كاغذ ديواري هايي كه براي بخش پذيرايي منزل مورد استفاده قرار ميگيرند بايد حساسيت بيشتري به خرج دهيد زيرا پذيرايي از فضاهايي در منزل است كه همواره محل رفت و آمد مهمان ميباشد و بايد از زيبايي بيشتري نسبت به ديگر بخش ها برخوردار باشد. دكوراسيون منزل و همچنين وسايلي كه در پذيرايي مورد استفاده قرار ميگيرد ميتواند تعيين كننده نوع كاغذ ديواري باشد. براي دكوراسيون هاي مدرن بايد از سفارش كاغذ ديواري  و در مقابل نيز براي دكوراسيون هاي كلاسيك بهتر است تنها كاغذ هاي كلاسيك را انتخاب نماييد. در كنار مدرن و كلاسيك بودن بهتر است روشن و يا تيره بودن رنگ كاغذ ديواري را نيز جزو نكات خريد خود قرار دهيد. فضاهاي تاريك با كاغذ ديواري هاي روشن و همچنين فضاهاي روشن نيز با كاغذ هاي تيره و همچنين روشن تناسب برقرار خواهند كرد.

اتاق ها از جمله نقاطي از منزل هستند كه در هنگام تهيه كاغذ ديواري براي آنها بايد دقت زيادي بخرج دهيد. نسبت به روحيات فردي كه در اتاق مشغول  به فعاليت هاي روزمره و همچنين استراحت كردن است بايد كاغذ ديواري مناسب را خريداري نماييد.

در اتاق خواب كودكان بايد كاغذ ديواري با طرح هاي كودكانه استفاده كنيد و همچنين نسبت به دختر و يا پسر بودن كودك خود طرح هاي مورد پسند دختربچه ها  يا پسربچه ها را انتخاب نماييد. كاغذ ديواري هاي مناسب كودكان به طور كلي از رنگ هاي شاد و روشن برخوردار هستند كه ميتوانند سازگاري كاملي را با روحيه كودكان برقرار كنند. فروش انواع كاغذ ديواري جيسون  در سايت قرار دارد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

پوشش هاي زيادي تا كنون براي ديوار منازل معرفي شده اند كه هيچ يك از لحاظ زيبايي قابل مقايسه به كاغذ ديواري ها نيستند. كاغذ ديواري يكي از بهترين و زيباترين پوشش ها ميباشد كه ميتوان براي دكوراسيون داخلي انتخاب نمود. كاغذ ديواري ها از طرح هاي گوناگوني برخوردار هستند كه همين موضوع تفاوت ميان كاغذ ديواري و پوشش هاي ديگر مانند رنگ ساختماني را نشان ميدهد. كاغذ ديواري ها با طرح هاي متنوع خود ميتوانند جلوه ظاهري بسيار زيباتري را براي دكوراسيون داخلي پديد آورند و نماي داخلي ساختمان را از يكنواختي خارج كنند. براي خريد  كاغذ ديواري هاي باكيفيت  از طريق لينك اقدام كنيد.

كاغذ ديواري ها به طور كلي به دو دسته كاغذ ديواري هاي كلاسيك و مدرن تقسيم بندي ميشوند كه از اين بين كاغذ ديواري هاي مدرن با پيدايش دكوراسيون هاي مدرن و با افزايش تقاضا توانستند گوي سبقت را از كاغذ هاي كلاسيك بربايند و در حال حاضر جزو پر فروش ترين كاغذ ديواري ها محسوب ميشوند. اما مدرن و كلاسيك بودن كاغذ ديواري تنها به جلوه ظاهري آن مربوط ميشود و بايد به كيفيت و دوام كاغذ ديواري ها نيز توجه ويژه اي داشته باشيد. كاغذ ديواري چه در نوع كلاسيك باشد و چه مدرن بايد از كيفيت خوبي برخوردار بوده تا بتواند سالها بدون اينكه افت كيفي پيدا كند بر روي سطح باقي بماند. انواع مختلفي از كاغذ ديواري تا كنون معرفي شده اند كه هر يك از مواد خاصي  تهيه و توليد ميشوند. برخي از اين كاغذ ديواري ها بواسطه مواد با كيفيت درون خود به مراتب ميتوانند دوام و طول عمر بيشتري داشته باشند كه از اين رو در هنگام خريد كاغذ ديواري به دنبال با كيفيت ترين ها باشيد.

در هنگام خريد كاغذ ديواري مانند خريد آلبوم كاغذ ديواري آمبر  به نورگير بودن فضاي خود دقت كنيد. نور موجود در فضا ميتواند تعيين كننده رنگ كاغذ ديواري باشد. كاغذ ديواري با رنگ هاي تيره براي فضاهايي كه نور گير خوبي دارند مناسب ميباشند و در مقابل نيز كاغذ ديواري هاي روشن براي فضاهاي كم نور مناسب هستند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]