دارامان

سئو-طراحي سايت

سئو-طراحي سايت
نويسندگان
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 326
ديروز : 312
افراد آنلاين : 1
همه : 336265
پيوندهاي روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

آيفون تصويري يكي از وسيله هاي ارتباطي مي باشد كه در هر خانه و اداره اي مي توان نمونه ي از آن را يافت. براي خريد آيفون تصويري انواع برند ها وجود دارد كه انتخاب برند معتبر در اين زمينه مي تواند بسيار مهم تلقي شود. مسلما استفاده از يك آيفون تصويري با كيفيت مي تواند سال ها شما را از خريد مجدد آن بازدارد و همين طور نياز شما به خدمات تعمير آيفون تصويري نيز به مراتب كمتر خواهد شد. اما در زمان خرابي آيفون تصويري نيازي به تعويض آن نداريد و مي توانيد تعمير آيفون تصويري را انجام دهيد. براي انجام تعمير آيفون تصويري بايد به يكي از مراكز تعمير آيفون تصويري مراجعه كنيد. تعمير انواع آيفون تصويري مي تواند بر روي هر يك از بخش هايي كه ايراد پيدا كرده انجام گيرد مثلا برخي مواقع تصوير آيفون تصويري قطع مي شود كه در اين زمان ها بايد بر روي صفحه ي مانيتور و يا دوربين تعمير آيفون تصويري را انجام داد و گاهي قطع صدا را در زمان ارتباط صوتي داريم كه به بلندگوي آن مربوط است.

 بنابراين تمامي اين مشكلات با استفاده از تعمير آيفون تصويري در مركز فروش و تعمير آيفون تصويري آكام سازه مي تواند رفع شود و آيفون تصويري دوباره كارايي قبلي خود را داشته باشد. در صورت استفاده ي درست از آيفون آيفون شما كمتر به تعمير آيفون تصويري نياز پيدا مي كند اما مواقعي نيز از داخل دستگاه اتصالاتي به وجود مي آيد كه باعث خرابي در بخش هاي مختلف آن مي باشد.

 ما مي توانيم تعمير آيفون تصويري را براي شما انجام دهيم. در مركز تعمير آيفون تصويري آكام سازه  شما مي توانيد از ما بخواهيد كه براي تعمير آيفون تصويري مراجعه ي حضوري داشته باشيم و يا آيفون خود را به ما بسپاريد تا در زمان كوتاه تعمير آيفون تصويري شما انجام گيرد. براي اطلاعات بيشتر با پشتيباني تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۳۹:۴۵ ] [ طراح ]

براي سرمايه گذاري يكي از كارهايي كه بايد انجام دهيم بررسي نوع سرمايه گذاري و روند كلي و جزئي پيشرفت سرمايه گذاري مي باشد. ارائه طرح توجيهي يكي از ابزار ها براي يك سرمايه گذاري موفق مي باشد كه با استفاده از طرح توجيهي مي توان فهميد كه سرمايه گذاري ما موفقيت آميز خواهد بود يا نه. در طرح توجيهي يك سري اصول وجود دارد كه با استفاده از آن به ما مي گويد كه سرمايه گذاري ما چه مقدار رشد مي كند و طرح توجيهي سود و زيان را محاسبه مي كند. نرم افزار هاي مخصوصي در طرح توجيهي مورد استفاده قرا مي گيرد كه از طريق آن اطلاعاتي را به ما مي دهد كه از روند سرمايه گذاري خود مطلع شويم. زماني كه مي خواهيم سرمايه گذاري را شروع كنيم در صورت استفاده نكردن از طرح توجيهي دچار شك و ترديد مي شويم و اين برايمان مهم است كه سود خوبي را به دست آوريم اما از آينده ي خود خبر نداريم و ممكن است در اين راه سرمايه ي فعلي خود را هم از دست بدهيم. قيمت سفارش طرح توجيهي بسيار مناسب مي باشد.

طرح توجيهي با استفاده از تجربياتش و استفاده از آمار و ارقام و بازار اطلاعاتي را مي دهد كه مي تواند ما را از شكست نجات داده و به موفقيت برساند. شركت هايي طرح توجيهي را در اختيار ما قرار مي دهند كه مي توانيم از طريق اين شركت ها طرح توجيهي خود را داشته باشيم و به اين صورت احتمال شكست خود را با استفاده از طرح توجيهي به صفر برسانيم. سفارش طرح توجيهي سوپرماركت آنلاين از طريق سايت امكان پذير است.

 

 

با استفاده از اطلاعاتي كه طرح توجيهي در اختيار ما قرار مي دهد مي توانيم نوع سرمايه گذاريمان را عوض كنيم و يا مراحل ديگري را در كار خود پيش گيريم تا به سود و بازدهي بالاتري برسيم. براي سفارش طرح توجيهي پرورش شترمرغ مي توانيد با مراجعه به سايت سفارش خود را ثبت كنيد و در صورت درخواست اطلاعات در مورد طرح توجيهي مي توانيد با همكاران ما در تماس باشيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۳۹:۰۰ ] [ طراح ]

 كاغذ ديواري سه بعدي به نوعي از كاغذ ديواري مي گويند، كه در قالب طرح هاي كلاسيك، منظره و حيوانات داراي عمق هستند، و جلوه اي زيبا و مدرن به محل كار و زندگي شما مي بخشند. سادگي نصب و كيفيتت بالايي كه در ساخت انواع كاغذ ديواري سه بعدي به كار رفته است، سبب شده بازار خريد و فروش اين كاغذ ديواري بسيار رونق بگيرد. مي توان در انتخاب كاغذ ديواري سه بعدي از طرح هايي متناسب با زمينه شغلي خود، استفاده كرد، كه اين ويژگي سبب استفاده گسترده از انواع كاغذ ديواري سه بعدي در طراحي داخلي و دكوراسيون ساختمان ها استفاده كرد. خريد ارزان كاغذ ديواري سه بعدي را از سايت انجام دهيد. جنس به كار رفته در ساخت انواع كاغذ ديواري سه بعدي تفاوت چنداني با ديگر نمونه هاي كاغذ ديواري ندارد، و تنها تفاوت آن ها در عمق تصاوير و سايه هاي به كار رفته در آن است.

از مهمترين آپشن هايي كه در هنگام خريد كاغذ ديواري سه بعدي  بايد مورد بررسي قرار بگيرند، مي توان به جنس و كيفيت كاغذ استفاده شده، كيفيت دستگاه چاپگر ، كيفيت رنگ استفاده شده و نحوه نصب كاغذ ديواري اشاره كرد، كه در بالا بردن رزولوشن تصاوير چاپي بسيار موثر هستند. خريد پوستر ديواري موسيقي ارزان امروزه بسيار مورد توجه قرار گرفته است.

 

 اما اين روز ها استفاده از انواع كاغذ ديواري، پوستر و كاغذ ديواري سه بعدي به دليل مقاومت در برابر خراش و پارگي، نصب آسان، قابليت شست و شو و ترميم، ضد حريق بودن، قابليت نصب مجدد، ضد آلرژي بودن ، دوام بالا و بسياري موارد ديگر بسيار متداول شده است، و جايگاه بسيار خوبي را در بازار خريد و فروش كاغذ ديواري به خود تخصيص داده است. با ورود انواع كاغذ ديواري سه بعدي مانند انواع پوستر ديواري گل طبيعي به بازار انقلاب بسيار بزرگي در صنعت طراحي داخلي ساختمان ايجاد شد، و  شركت هاي طراحي با استفاده از انواع كاغذ ديواري سه بعدي يا پوستر ديواري توانستند، جلوه اي زيبا و مدرن به فضاي داخلي آپارتمان ها بدهند.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۳۷:۰۰ ] [ طراح ]

براي لاغري به غير از عمل جراحي راه هاي ديگري هم وجود دارد كه با استفاده از اين راه ديگر نيازي به بريدن قسمتي هاي بدنتان را نداريد و مي توانيد به راحتي لاغري را تجربه كنيد. ماساژور جي فايو دستگاهي است كه مي تواند شما را لاغر كند. كار با ماساژور جي فايو غير تهاجمي بوده و همين مزيت بسيار بزرگي مي باشد. ماساژور جي فايو چربي هاي انباشته شده و اضافه ي بدن را از بين مي برد. با استفاده از سفارش اينترنتي ماساژور جي فايو گردش خون در بدن شما افزايش مي يابد و باعث خوش فرمي بدن مي شود. روش كاري ماساژور جي فايو تحريك كردن سلول هاي چربي در بدن مي باشد كه چربي ها با استفاده از ماساژور جي فايو آب مي شوند و شما با مرور زمان شاهد لاغري خود خواهيد شد. حمل و نقل ماساژور جي فايو بسيار راحت بوده و در برخي داراي كيف همراه نيز مي باشد كه مي توانيد آن را خيلي راحت جابجا كنيد.

 با استفاده از ماساژور جي فايو ديگر آثار جراحي در بدن شما وجود نخواهد داشت و بعد از مصرف ديگر نيازي به استراحت و نقاهت نداريد و بعد از استفاده از ماساژور جي فايو مي توانيد به كار هاي روزمره ي خود ادامه دهيد. با استفاده از ماساژور جي فايو انقباضاتي بر روي بدن ايجاد مي شود كه اين نقباضات مانند انقباضاتي است كه در ورزش كردن روي بدن اتفاق مي افتد. فروش آنلاين ماساژور G5 در سايت قرار دارد.

با چندين بار استفاده از ماساژور جي فايو مي توانيد شاهد آب شدن و از بين رفتن چربي هايتان شويد. ماساژور جي فايو با ايجاد انقباض باعث ساخت كلاژن و الاستين در سلول هاي كم كار نيز مي شود و گردش خون را بالا مي برد. براي خريد اينترنتي دستگاه ماساژور G5 مي توانيد به سايت مراجعه كنيد و سفارش خود را ثبت كنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۳۹:۲۴ ] [ طراح ]

لودر از وسيله هاي بسيار خوب و كاري براي راه سازي و خاك برداري مي باشد كه به وسيله ي آن ميتوان مصالح و خاك و... را جابجا كرد كه يكي از وسيله هاي پركاربرد در عمران به حساب مي آيد. لودر از قطعات لودر مقاومي ساخته شده تا در شرايط سخت بتوانند كارايي داشته باشند. قطعات لودر در انواع بسياري وجود دارد مانند بدنه ، بيل ، ترمز، سيستم كنترل، موتور و... مي باشد كه در صورت استفاده از قطعات لودر باكيفيت مي توان از لودر خود كارايي بهتري را ديد. از انواع قطعات لودر باكيفيت مي توان به برند هاي كوماتسو و وولو و كاترپيلار اشاره كرد كه اين قطعات لودر بسيار با دوام بوده و نمايندگي فروش انواع قطعات لودر اين برند ها در سراسر كشور پيدا مي شود.

براي خريد قطعات لودر حتما آن را از نمايندگي هاي اصلي و مراكز معتبر خريداري كنيد تا نمونه ي اورجينال را تهيه كرده باشيد. در بازار، فروش انواع قطعات لودر كوماتسو و... به صورت باكيفيت و در نمونه هاي تقلبي وجود دارد كه قطعات لودر بي كيفيت وتقلبي دوام كمي دارند و كارايي مناسبي را براي دستگاه ندارد و باعث آسيب ديدن به ديگر قطعات لودر نيز مي شود. به دليل آن كه استفاده از لودر در ساخت و ساز بسيار زياد است در صورت خرابي قطعه اي از آن بايد قطعه ي مورد نظر را تهيه كنيد و از يك شخص متخصص در زمينه ي نصب قطعات لودر كمك بخواهيم. 

يكي از قطعات لودر موتور مي باشد كه اساسي ترين عضو در لودر بوده و بايد حتما از كيفيت بالايي برخوردار شود. براي خريد قطعات لودر  در برند هاي خوب گرچه بايد هزينه ي بيشتري در مقايسه با قطعات لودر معمولي بپردازيم اما به دليل استفاده ي بيشتر و بهتري كه از اين قطعات لودر داريم به صرفه تر خواهد بود. براي خريد قطعات لودر چيني به سايت سرويس قطعه مراجعه كنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۱۹:۵۳ ] [ طراح ]

در بخش ساخت و ساز از وسيله اي به نام بيل مكانيكي استفاده مي شود. بيل مكانيكي با توجه به لوازم يدكي بيل مكانيكي موجود در آن مي تواند استفاده هاي متفاوتي را داشته باشد مثلا از بخش بيل آن مي توان خاك برداري را انجام داد و با لوازم يدكي ديگر بيل مكانيكي مانند چنگك و پيكور و... كه به آن مي توانند اتصال پيدا كنند، مي توان براي جابجايي قطعات و موارد ديگر استفاده كرد. لوازم يدكي بيل مكانيكي بايد با دوام و با كيفيت باشد تا بتوان از بيل مكانيكي بيشترين بهره را برد. فروش انواع لوازم يدكي بيل مكانيكي در بازار با كيفيت هاي متفاوتي انجام مي گيرد. انواع لوازم يدكي هاي بيل مكانيكي شامل بدنه، موتور ، باكت، پمپ هاي هيدروليك، بيل، چرخ و سيستم ترمز و قطعات ديگر مي باشد كه با توجه به اندازه ي بيل مكانيكي مي توان از لوازم يدكي بيل مكانيكي مخصوص به آن استفاده كرد. از لوازم يدكي بيل مكانيكي بسيار خوب پيكور مي باشد كه از اين قطعه براي خرد كردن سنگ ها استفاده مي شود.

 براي خريد لوازم يدكي بيل مكانيكي به برند آن بسيار توجه داشته باشيد. فروش انواع لوازم يدكي بيل مكانيكي دوسان در فروشگاه ها به صورت حضوري و اينترنتي مي باشد. برند هاي خوب براي لوازم يدكي بيل مكانيكي مانند كوماتسو و كاترپيلار و... باعث كارايي بهتر وسيله ي شما مي شود و شما مي توان سرعت كار خود را نيز بالا تر ببريد. خريد لوازم يدكي بيل مكانيكي را مي توانيد به صورت اينترنتي نيز انجام دهيد.

 نمايندگي لوازم يدكي بيل مكانيكي قيمت هاي پايين تري را نسبت به فروشگاه هاي ديگر دارند كه مي توانيد خريد لوازم يدكي بيل مكانيكي ليبهر را به طور ارزان و به صورت اصل تهيه كنيد. امروزه برخي از فروشگاه ها لوازم يدكي بيل مكانيكي را به صورت بي كيفيت و قلابي را به شما عرضه مي كنند كه از نظر ظاهري با لوازم يدكي بيل مكانيكي با كيفيت تفاوتي ندارد اما اگر شما قطعه شناس باشيد مي توانيد از كيفيت اين قطعه متوجه شويد كه كدام اصل است.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۰۵:۱۰ ] [ طراح ]

براي استفاده از لودر هر يك از لوازم يدكي لودر بايد نقش خود را به درستي انجام دهند و اگر يكي از لوازم يدكي لودر دچار مشكل شود ديگر از لودر كارايي خوبي نخواهيم داشت. چرخ هاي لودر از جنس محكم و بادي بوده تا بتواند در محيط هاي ناهموار نيز راه برود. بدنه ي لودر نيز از استحكام بالايي برخوردار است و براي كار در شرايط سخت ساخته شده است. از انواع لوازم يدكي لودر مي توان موتور و پيستون و پمپ هاي هيدروليك ، واشر ها ، يونيت، توپي چرخ ، رينگ ، سيم كشيريال ترمز، فرمان، استارت، شارژ پمپ و.... كه هر يك از لوازم يدكي لودر با قرار گيري در جاي مربوط به خود هماهنگي را ايجاد كرده و باعث كار كرد لودر مي شوند ، حال اگر هر كدام از اين لوازم يدكي لودر در برند اصلي خريداري شود شاهد كارايي بهتر از دستگاه خواهيم بود كه مي تواند بازدهي كار را بيشتر كند و استفاده از لوازم يدكي لودر مجدد از از ميان ببرد. اگر از لودر به درستي استفاده كنيم لوازم يدكي لودر عمر بالاتري را خواهند داشت. فروش انواع لوازم يدكي لودر در سايت مي باشد. 

اگر از لوازم يدكي لودر بي كيفيت استفاده كنيم پس از مدت كوتاهي نياز دوباره به لوازم يدكي لودر داريم كه مشكلات خود را دارد. براي نصب لوازم يدكي لودر خود به تنهايي قادر به اين كار نخواهيد و بايد از فرد با تجربه كمك بگيريد و همين طور تعويض لوازم يدكي لودر مي تواند وقت بسياري را از ما بگيرد. فروش انواع لوازم يدكي لودر كوماتسو به صورت باكيفيت در سايت قرار گرفته است.

براي خريد لوازم يدكي لودر هپكو به نمايندگي هاي اصلي لوازم يدكي لودر مراجعه كنيد و لوازم يدكي لودر با كيفيتي را خريداري كنيد و همين طور مي توانيد از طريق سايت لوازم يدكي لودر مورد نياز خود را خريداري كنيد. براي خريد لوازم يدكي لودر و كسب اطلاعات بيشتر با همكاران ما در تماس باشيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۵۲:۱۷ ] [ طراح ]

سايبان براي جلوگيري از تابش نور شديد آفتاب و همچنين براي جلوگيري از بارش باران به داخل مغازه به كار مي رود. امروزه نسل جديدي از سايبان ها با عنوان سايبان برقي و يا سايبان بازويي در بازار موجود است كه مي توانيد با خريد انواع سايبان بازويي بدون استفاده ي دستي از آن استفاده كنيد. در واقع وجود يك جريان الكتريكي موجب مي شود كه سايبان بازويي با استفاده از يك ريموت كنترل باز  بسته شود. از سايبان بازويي مي توان در جلوي درب مغازه ها و فروشگاه ها، جلوي درب منازل، جلوي رستوران ها استخر هاي رو باز استفاده كرد. خريد و فروش سايبان بازويي امروزه بسيار افزايش پيدا كرده است.

دليل نام گذاري سايبان بازويي وجود دو بازو در اطراف اين سايبان مي باشد كه به وسيله ي آن باز و بسته مي شود همچنين مي توان از سه بازو نيز در سايبان بازويي استفاده كرد. در سايبان بازويي مي توان از سنسور هاي مختلف براي تابش آفتاب و يا باد استفاده كرد كه در زمان تابش آفتاب سايبان بازويي به طور خودكار باز مي شود تا جلوي تابش را بگيرد ولي در زمان باد شديد سايبان بازويي به طور خودكار بسته مي شود تا باد آن را خراب نكند. خريد سايبان برقي مدل 3330 از طريق سايت انجام مي گردد. پارچه ي مورد استفاده در سايبان بازويي به شكل هاي فلكسي و ترانزيتي و برزنتي است كه استفاده از پارچه ي برزنتي به مقاومت بيشتر سايبان بازويي كمك بسياري مي كند و با استفاده از پارچه ي فلكسي مي توانيد تبليغات خود را روي سايبان بازويي چاپ كنيد و يا پارچه ي ترانزيتي داراي قابليت شست و شوي راحت با مقاومت بالا هستند. 

استفاده از سايبان بازويي توانسته مشكلات سايبان هاي دستي را حل كند و به بهترين و راحت ترين شكل استفاده شود. براي خريد سايبان بازويي مانند خريد سايبان اتوماتيك مدل 2258 بايد از فروشگاه هاي معتبر خريد خود را انجام دهيد. شما مي توانيد با مراجعه به سايت سايبان بازويي خود را انتخاب كنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۳۸:۵۲ ] [ طراح ]

پوشش داكرومت از تركيب مواد محلول در آب حاوي روي ، آلومينيوم ، مواد تفلوني و... است كه در واقع از مواد تفلوني براي به هم پيوستن ذرات روي و آلومينيوم استفاده مي شود. از محصول نهايي جهت پوشش روي انواع ابزار آلات استفاده مي شود. پوشش داكرومت با كيفيت پس از استفاده روي قطعه در واقع يك مانع قوي بين قطعه و رطوبت و اكسيژن ايجاد مي كند. كه اين موضوع از خورده شدگي و اكسيدشدن قطعه جلوگيري مي نمايد. از پوشش داكرومت در صنايع خودروسازي ، صنايع دريايي ، صنايع ريلي ، صنايع كشاورزي ، ساختمان و صنايع نفت و گاز و پتروشيمي استفاده ي فراوان مي شود. فروش پوشش داكرومت ارزان در سايت قرار گرفته است.

در گذشته از انواع پوشش هاي نيكل ، الكتروگالوانيزه ، كرومات كلر و گالوانيزه گرم جهت پوشش انواع قطعات استفاده ميشد ولي پوشش داكرومت توانسته پس از طي آزمايشات مختلف در نهايت به عنوان بهترين پوشش از نظر مقاومت در برابر خوردگي انتخاب شود. هنگامي كه يك قطعه در برابر حرارت قرار بگيرد و پوشش آن بسوزد تمام خاصيت ضدخوردگي آن از بين مي رود. ولي پوشش داكرومت از مقاومت بسيار بالايي در برابر گرما برخوردار است. پوشش داكرومت از نظر چسبندگي قدرت بسيار بالايي دارد و اين باعث مي شود تا از قطعه جدا نشده و از آن محافظت نمايد. مركز فروش پوشش داكرومت پوشش پارس در خدمت شماست.

ضخامت پوشش داكرومت نسبت به ساير پوشش ها بسيار پايين تر مي باشد و بدليل وجود فرآيند سانترفيوژ پس از اعمال پوشش تمامي پستي بلندي هاي قطعه داراي سطح يكساني از پوشش داكرومت مي شوند. يكي ديگر از فاكتورهاي مهم در پوشش داكرومت اين است كه در فرآين پوشش دهي قطعه در دماي بالا قرار نمي گيرد و اين باعث مي شود تا قطعات از ماهيت اصلي خود فاصله نگيرند.

شركت نانو فن آور پوشش پارس ماندگار با مهندسان و كارشناسان مجرب خود از پيشگامان پوشش داكرومت در ايران مي باشد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۲۲:۲۲ ] [ طراح ]

تاير يا لاستيك خودرو از مهمترين قسمت هاي بخش انتقال قدرت در خودرو ها هستند كه نقش بسيار مهمي را در كنترل خودرو ايفا مي كنند. لاستيك ها هم مانند ديگر اجزاء داخلي خودرو ها به مرور مستهلك شده و نياز به خريد لاستيك براي دارندگان خودرو هاي نقليه پيش مي آيد، كه امري بسيار طبيعي و قابل پيش بيني بوده است. تاريخ انقضاء، قيمت ، تناسب لاستيك با خودرو و پهناي رينگ از جمله مواردي هستند، كه در هنگام خريد لاستيك مناسب براي خودرو حتما بايد به آن توجه شود، تا لاستيك خريداري شده را به سادگي بتوان به روي خورو نصب نمود. بار مجاز يكي ديگر از شاخص هايي است، كه در هنگام خريد لاستيك بايد مورد ارزيابي قرار بگيرد، و نبايد كمتر از ميزان توصيه شده توسط سازندگان خودرو باشد، حداكثر فشاري كه يك لاستيك مي تواند تحمل كند بين صفر تا 279 متغير مي باشد. لاستيك خودرو هم مانند ديگر محصولات داراي تاريخ  توليد مي باشند، كه اين تاريخ يك عدد چهار رقمي است، كه به روي تاير حك شده است و در خريد لاستيك با كيفيت و ارزان بايد به اين نكته توجه كرد كه تاريخ انقضاء آن 4 سال پس از تاريخ توليد است و از اين زمان به بعد لاستيك ديگر قابل استفاده نخواهد بود.

خريد لاستيك هانكوك كره 205/55/16 دانستني هاي خاص خود را دارد كه در اين مقاله نمي توان به  طور كامل به آن پرداخت، اما يكي ديگر از مسائل مهم در انتخاب  و خريد لاستيك برند سازنده آن مي باشد. اين روز ها شركت هاي معتبر و بسيار بزرگي در صنعت ساخت لاستيك فعاليت مي كنند، و قيمت خريد لاستيك هم با توجه به آن ها  تغيير مي كند. مقاومت حرارتي، چسبندگي، ساييدگي و تر كيبات سازنده تاير از ديگر مشخصه هاي مهم خريد لاستيك هستند، كه توسط خريداران ارزيابي مي شود.

 خريد لاستيك ميشلن آمريكا از  نمايندگي ها و شركت هاي معتبر عرضه كننده سبب مي شود، با قيمت بسيار مناسب تري بتوان انواع تاير خودرو را به صور حضوري و يا آنلاين خريداري كرد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۵۴:۲۷ ] [ طراح ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ]
.: Weblog Themes By bigtheme :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب