سئو-طراحي سايت
 
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 168
دیروز : 214
افراد آنلاین : 2
همه : 82144
چت باکس

يكي از انواع كاغذ ديواري سه بعدي كه براي استفاده در محيط خانه و محيط هاي اداري و بسياري ديگر از فضاها بسيار زيبا و مناسب مي باشد كاغذ ديواري سه بعدي نام دارد. طراحي كاغذ ديواري سه بعدي به گونه اي است كه ضمن اين كه دو بعدي مي باشد به نظر سه بعدي مي آيد. كاغذ ديواري سه بعدي مي تواند به فضا عمق دهد و بنابراين مي تواند بسياري از عيوب محل كار و يا زندگي شما را نيز بهبود دهد. براي مثال اگر فضاي كوچكي را در اختيار داشته باشيد مي توانيد با استفاده از كاغذ ديواري سه بعدي مشكل را به خوبي رفع نماييد تا فضا به نظر بزرگ تر بيايد.

انتخاب نصب كاغذ ديواري سه بعدي

كاغذ ديواري سه بعدي به گونه اي بايد در كنار هم نصب شوند كه تصويري واحد را بر روي ديوار ايجاد نمايند. بنابراين شخصي كه كار نصب كاغذ ديواري سه بعدي انجام مي دهد بايد تجربه لازم و دقت كافي را در اين زمينه داشته باشد زيرا با كم ترين اشتباه مي تواند كاغذ ديواري سه بعدي ديگر به كار شما نيايد و مجبور به تعويض ان شويد. كاغذ ديواري سه بعدي داراي طرح هاي مختلفي مي باشد و شما مي توانيد انتخاب و خريد كاغذ ديواري سه بعدي را بر اساس سليقه خود انجام دهيد. كاغذ ديواري سه بعدي مي تواند نمايان گر محيط طبيعت و يا تاريخي و يا مشاهير باشد. همچنين شما مي توانيد تصاوير د لخواه تان را نيز براي چاپ بر روي كاغذ ديواري سه بعدي سفارش دهيد.

قيمت كاغذ ديواري سه بعدي

قيمت كاغذ ديواري سه بعدي بسيار از هم متفاوت مي باشد زيرا نوع رنگ و نوع كاغذ و همچنين طرح بر روي كاغذ ديواري سه بعدي بر روي قيمت كاغذ ديواري سه بعدي تاثير مي گذارد. در صورتي كه از رنگ هايي در كاغذ ديواري سه بعدي استفاده شود كه داراي كيفيتي بسيار بالا باشد مي تواند در منزل و يا محيط كار شما تصاويري خارق العاده و بسيار واقعي را ايجاد نمايد.

چيزي كه واضح مي باشد اين است كه اگر تصويري كه مي خواهيد بر روي كاغذ ديواري سه بعدي چاپ شود به شكل سفارشي باشد قيمت كاغذ ديواري سه بعدي را به ميزان زيادي افزايش خواهد داد.

كاغذ ديواري سه بعدي بايد فقط براي يكي از ديوارها مورد استفاده قرار بگيرد زيرا در غير اين صورت محيطي شلوغ براي شما ايجاد خواهد شد كه باعث آرامش شما نخواهد شد. در صورتي كه شما انتظار داريد در منزل آرامش داشته باشيد تنوع و شلوغي كاغذ ديواري سه بعدي مي تواند براي آرمش شما مزاحمت ايجاد نمايد. يكي از فروشگاه هايي كه در زمينه وارد كردن و فروش انواع كاغذ ديواري سه بعدي فعاليت مي كند فروشگاه تزئينات داخلي دكورآفيس مي باشد كه شما مي توانيد براي خريد انواع كاغذ ديواري سه بعدي و ديگر انواع كاغذ ديواري به آن جا مراجعه نماييد. همچنين با مراجعه به سايت دكور آفيس مي توانيد اطلاعات مناسبي را در زمينه خريد انواع كاغذ ديواري سه بعدي به دست آوريد


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۱۵:۴۳ ] [ طراح ]

برخي از انواع كاغذ ديواري قابل شستشو مي باشند و ربخي ديگر از انواع كاغذ ديواري قابليت شستشو ندارند بنابراين چنانچه مي خواهيد در جايي از كاغذ ديواري استفاده نماييد كه امكان كثيف شدن آن زياد مي باشد بهتر است از قابل شستشو استفاده نماييد. براي مثال براي اتاق كودكان استفاده از كاغذ ديواري قابل شستشو بسيار مناسب مي باشد. زيرا كودكان ممكن است به هر دليلي ديوار اتاق خود را كثيف نمايند و شما مي توانيد به راحتي كاغذ ديواري را تميز نماييد.

انتخاب و خريد كاغذ ديواري

كاغذ ديواري داراي انواع متنوعي مي باشد بنابراين هنگامي كه شما براي خريد كاغذ ديواري به فروشگاه مي رويد احتمال زياد دچار سردر گمي خواهيد شد. بنابراين بهترين روش براي انتخاب و خريد كاغذ ديواري اين است كه قبل ازخريد كاغذ ديواري بدانيد كه تقريبا چه نوع كاغذ ديواري را مي خواهيد خريداري نماييد كه اين كار را مي توانيد با مراجعه به سايت هاي تزئينات داخلي انجا م دهيد يكي از سايت هاي معتبر فعال در اين زمينه فروشگاه تزئينات داخلي دكورآفيس مي باشد كه شما مي توانيد با مراجعه به اين سايت انواع مختلف مدل هاي كاغذ ديواري را مشاهده نموده و اقدام به خريداري آن ها نماييد. نوع كاغذ ديواري را بايد با توجه به نوع دكوراسيون داخلي منزل و يا محيط كاري خود انتخاب نماييد براي مثال اگر داراي وسايل و ابزراي كلاسيك مي باشد بايد نوع كلاسيك كاغذ ديواري را انتخاب نماييد و اگر مدرن مي باشد كاغذ ديواري مدرن را انتخاب نماييد. يكي ديگر از مسالي كه بايد در انتخاب كاغذ ديواري در نظر بگيريد تناسب رنگ كاغذ ديواري  با ساير وسايل خانه مي باشد. نيازي نيست كه كاغذ ديواري براي تمام محيط خانه به يك شكل باشد بلكه مي توانيد از كاغذ ديواري با مدل هاي مختلفي براي پذيراي و ساير قسمت هاي منزل خود انتخاب نماييد. همچنين براي پذيريايي مي توانيد براي يك ديوار از يك كاغذ ديواري با مدلي متفاوت از ديگر ديوار ها استفاده نماييد براي مثال براي پشت تلويزيون استفاده از كاغذ ديواري متفاوت مي تواند بسيار مناسب باشد. البته دو نوع از كاغذ ديواري كه در كنار هم مورد استفاده قرار مي گيرند بايد داراي هماهنگي با يكديگر باشند

در ضمن اگر وسايل شما داراي طرح هاي شلوغ باشد بايد كاغذ ديواري را به گونه اي انتخاب نماييد كه ساده باشد در غير اين صورت محيط خانه بسيار شلوغ و خسته كننده مي شود. اگر مي خواهيد از كاغذ ديواري براي منزل خود استفاده نماييد با قيمت هاي مختلفي مواجه مي شود كه اين قيمت ها بسته به كيفيت كاغذ ديواري و همچنين برند كاغذ ديواري متفاوت خواهد بود.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۰۴:۵۳ ] [ طراح ]

بلبرينگ داراي انواع مختلفي مي باشد و شما در هنگام خريد بلبرينگ بايد از قبل بدانيد كه دقيقاً چه نوعي از بلبرينگ براي وسيله شما مورد نياز مي باشد. نيرو مي تواند به شكل محوري و يا شعاعي به بلبرينگ وارد شود بنابراين شما قبل از خريد بلبرينگ بايد بدانيد كه دستگاه چه نوع نيرويي را به بلبرينگ وارد مي نمايد. البته شما مي توانيد براي خريد بلبرينگ به فروشگاه هاي فروش بلبرينگ مراجعه نماييد و قبل از خريد بلبرينگ مشورت هاي لازم را از كارشناسان دريافت نماييد.

قيمت بلبرينگ

از آن جا كه بلبرينگ داراي انواع مختلفي مي باشد بنابراين در خريد بلبرينگ نيز با قيمت هاي متفاوتي مواجه خواهيد شد. فروشگاه بلبرينگ شكرالهي در هنگام خريد بلبرينگ شما را در زمينه خريد بلبرينگ راهنمايي مي نمايد و چنان چه خريد بلبرينگ را به اشتباه انجام دهيد شما را در زمينه خريد بلبرينگ راهنمايي مي نمايد. اگر خريد بلبرينگ براي وسيله اي به اشتباه انجام شود دستگاه رفته رفته خراب مي شو و به خوبي كار نمي كند.

براي خريد انواع بلبرينگ را مي توانيد با مراجعه به فروشگاه هاي بلبرينگ انجام دهيد. يكي ديگر از روش هايي كه مي توانيد خريد بلبرينگ را انجام دهيد مراجعه به سايت هاي اينترنتي مي باشد. در سايت اينترنتي مي توانيد اطلاعات مناسبي را درباره بلبرينگ به دست بياوريد و سپس بر اساس نوع كاربرد آن اقدام به خريد بلبرينگ نماييد. يكي از مزاياي خريد بلبرينگ از فروشگاه هاي اينترنتي اين است كه شما مي توانيد اطلاعات كاملي را درباره خريد بلبرينگ به دست بياوريد و سپس اقدام به خريد بلبرينگ نماييد.

نگهداري از بلبرينگ

پس از اين كه خريد بلبرينگ را انجام مي دهيد بايد از آن نگهداري نماييد تا بتوانيد از حداكثر طول عمر بلبرينگ استفاده نماييد. استفاده از روانكار براي بلبرينگ باعث مي شود تا بتوانيد پس از خريد بلبرينگ براي مدت زيادي از ان استفاده نماييد.

بلبرينگ داراي يك لايه خارج و يك لايه داخلي مي باشد و يك شيار نيز در بين اين دو لايه وجود دارد كه با ساچمه هايي كه در آن قرار گرفته است وظيفه انتقال نيرو را از خارج بلبرينگ به داخل بلبرينگ بر عهده دارد. چنانچه خريد بلبرينگ را به اشتباه انجام دهيد و نيرويي بيش از حد توان بلبرينگ به آن وارد شود ساچمه هاي داخل بلبرينگ شكسته و شما ناچار به تعويض آن ها خواهيد شد كه براي شما هزينه بر خواهد بود. ساچمه ها ممكن است همچنين بر اثر خرابي باعث شوند تا بلبرينگ به خوبي كار نكنند و باعث خرابي دستگاه مي شود و به اين ترتيب شما بايد هزينه هاي زيادي را بابت تعويض بلبرينگ بپردازيد.

بلبرينگ در همه صنايع و دستگاه ها به كار برده مي شود و مانع از سايش قطعات مختلف بر روي يك ديگر مي شود. به اين ترتيب دستگاه ها بر اثر سايش قطعات مختلف بر روي يك ديگر خراب نمي شوند. خراب شدن دستگاه ها بر اثر سايش قطعات هزينه هاي زيادي زا براي صاحبان دستگاه به وجود مي آورد بنابراين شما مي توانيد با خريد بلبرينگ مانع از تخريب دستگاه شويد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۹:۱۴ ] [ طراح ]

بهترين روش براي جلوگيري از مشكلات احتمالي قبل از شروع كسب و كار و يا توليدي جديد نوشتن طرح توجيهي مي باشد. در طرح توجيهي يك پروزه جديد از همه جوانب بررسي مي شود و شما مي توانيد بر اساس نتيجه طرح توجيهي به اين نتيجه برسيد كه آيا در پروژه مورد نظر به هدف خود مي رسيد و كار شما سوددهي لازم را دارد يا خير. در صورتي كه نتيجه طرح توجيهي منفي باشد شما ديگر سرمايه اوليه خود را براي اين كار صرف نمي كنيد و مي توانيد از آن براي كاري ديگر استفاده نماييد كه براي شما سوددهي لازم را داشته باشد. در طرح توجيهي، پروژه شما از نظر فني، اقتصادي و بازار هدف بررسي مي شود كه اين بررسي در بازه مشخصي انجام مي شود. در طرح توجيهي از نظر فني ميزان هزينه اي كه بايد براي خريد انواع تجهيزات بكنيد بررسي مي شود و همچنين هزينه اي كه براي نگهداري و تعمير آن ها در يك بازه مشخص بپردازيد بررسي خواهد شد. همچنين سوددهي كار شما در يك بازه مشخص بررسي مي شود. چنانچه سود مورد نظر براي شما حاصل شود مي توان گفت يكي از گزينه هاي طرح توجيهي مثبت مي باشد ولي هنوز بايد بازار هدف طرح شما در طرح توجيهي بررسي شود. بايد ببينيد كه توليدي و يا خدماتي كه مي خواهيد ارائه دهيد داراي بازار مناسبي در محلي كه مي خواهيد به ارائه خدمات بپردازيد دارد يا خير.

نحوه تهيه طرح توجيهي

شما براي تهيه طرح توجيهي بايد به افرادي مراجعه نماييد كه در اين زمينه تجربه لازم را داشته باشند تا بتوانند پس از انجام تحقيقات لازم در زمينه كاري شما به اين نتيجه برسيد كه شروع كار براي شما سودبخش خواهد بود و يا خير؟ در طرح توجيهي بايد تمامي نقاط ضعف و قوت كار و يا خدماتي كه مي خواهيد ارائه دهيد بررسي شود و در نهايت بايد نحوه بر خورد با اين نكات ضعف قوت بررسي شده و راه حل هاي مناسبي ارائه شود. مشكلاتي كه ممكن است در حين انجام كار با آن مواجه شويد بررسي مي شود و در نتيجه شما با ديد روشني مي توانيد كار را اغاز نماييد و يا از انجام آن كار منصرف شويد.

درست است كه شما براي تهيه طرح توجيهي نياز داريد تاهزينه اي را پرداخت نماييد ولي اين در صورتي كه نتيجه طرح توجيهي مثبت و يا منفي باشد براي شما نتيجه بخش خواهد بود. در صورتي كه نتيجه طرح توجيهي مثبت باشد شما مي توانيد از طرح توجيهي در طول مسير به عنوان راهنمايي استفاده نماييد اما در صورتي كه نتيجه طرح توجيهي منفي باشد شما با پرداخت مبلغي كه براي تهيه طرح توجيهي مي كنيد ديگر سرمايه اوليه تان را در راه اندازي كسب كار از دست نخواهيد داد.

از آن جا كه نوشتن طرح توجيهي نيازمند تخصص مي باشد بايد آن را به دست افرادي بسپاريد كه در اين زمينه تجربه مناسبي داشته باشد. شركت مهندسي مشاور مطسا يكي از شركت هاي فعال در زمينه تهيه طرح توجيهي مي باشد و تا كنون در زمينه هاي مختلفي اقدام به تهيه طرح توجيهي نموده است كه همگي نتايج قابل قبولي را به همراه داشته است


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۷:۵۵ ] [ طراح ]

يكي از راه هاي ارتقاء اساتيد و دانشجويان در زمينه علمي و حتي اقتصادي چاپ مقاله مي باشد. اساتيد دانشگاه با چاپ مقاله مي توانند افزايش رتبه داشته باشند و به همين ترتيب ميزان حقوق آن ها افزايش خواهد يافت. دانشجويان نيز براي اين كه احتمال قبولي ان ها در آزمون دكتري افزايش پيدا كند نيازمند چاپ مقاله مي باشند. مجلات داخلي و بين المللي بسياري هستند كه براي چاپ مقاله مي توانيد مقاله خود را به ان ها بفرستيد تادر صورت قبول مقاله شما چاپ شود.

نكاتي كه بايد در چاپ مقاله در نظر داشته باشيد

اولين كاري كه شما بايد قبل از نوشتن مقاله به منظور چاپ مقاله انجام دهيد اين است كه مجله مناسبي را براي چاپ مقاله انتخاب نماييد. زيرا اگر شما بدون تحقيق اقدام به ارسال مقاله براي چاپ مقاله نماييد ممكن است اصلا در ليست موضوعاتي نباشد كه آن مجله در آن حوزه اقدام به چاپ مقاله مي كند. بنابراين قبل از انتخاب مجله بهتر است از ليست موضوعات مجله براي چاپ مقاله اطلاع پيدا نماييد. در صورتي كه مقاله شما در ليست موضوعات مجله نباشد مقاله شما رد مي شود و شما زمان زيادي را از دست خواهيد داد. يكي از بهترين راه هايي كه مي توانيد به ان وسيله اقدام به ارسال مقاله براي چاپ مقاله كنيد اين است كه آخرين موضوعات چاپ شده در مجله مورد نظر را بررسي نماييد و بر آن اساس انتخاب مجله را انجام دهيد.

يكي ديگر از نكاتي كه بايد براي چاپ مقاله در نظر بگيريد اين است كه به درستي از مراجعي كه براي چاپ مقاله استفاده كرده ايد نام ببريد و در جاي مناسبي از مقاله از آن ها استفاده نماييد. يكي ديگر از نكتي كه بايد براي چاپ مقاله در مجلات انگليسي در نظر داشته باشيد اين است كه متني كه از فارسي به انگليسي ترجمه مي كنيد داراي ايرادات اساسي نباشد در اين صورت مقاله شما مردود و به شما بازگردانيده مي شود ولي اگر نياز به اصلاحات كوچكي داشته باشد از شما مي خواهند تا آن ها را اصلاح كرده و دوباره ارسال نماييد. بنابراين چنان چه زبان انگليسي شما در حدي نيست كه بتوانيد به خوبي از عهده ترجمه مقاله بر اييد بهتر است از كساني استفاده نماييد كه در اين زمينه داراي تجربه مي باشند و مي توانند در حوزه تخصصي شما به خوبي مقاله را ترجمه نمايند تا در مراحل چاپ مقاله با مشكل روبرو نشويد . يكي ديگر از نكاتي كه بايد در چاپ مقاله در نظر داشته باشيد اين است كه نبايد يك مقاله را هم زمان به دو مجله ارسال نماييد و در صورتي كه اين كار را انجام دهيد عواقب بسيار بدي ممكن است براي شما داشته باشد و ممكن است ديگر اجازه ارسال هيچ مقاله اي را به شما در آن مجله ندهند. چنان چه سوالاتي در زمينه چاپ مقاله داريد مي توانيد با موسسه آينده برتر تماس بگيريد همچنين با مراجعه به سايت اينده برتر مي توانيد اطلاعات خوبي را در زمينه چاپ مقاله كسب نماييد تا بتوانيد چاپ مقاله را در سريع ترين زمان ممكن انجام دهيد


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۱:۱۳ ] [ طراح ]

اگر قصد داريد مغازه اي را راه اندازي نماييد يكي از مهم ترين قسمت هايي كه بايد براي مغازه انجام دهيد دكوراسيون مغازه مي باشد. شما با استفاده از دكوراسيون مغازه مي توانيد مشتريان زيادي را به داخل مغازه جلب و جذب نماييد. بنابراين شما هر چه براي  دكوراسيون مغازه هزينه نماييد چندين برابر آن را در طول زمان كسب خواهيد نمود.

دكوراسيون مغازه بر اساس محل قرارگيري مغازه

طراحي و پياده سازي دكوراسيون مغازه بايد بر اساس محلي انجام شود كه مغازه در آنجا قرار گرفته است براي مثال در صورتي كه در محله اي متوسط قرار داريد در صورتي كه دكوراسيون مغازه را بسيار شيك طراحي نماييد عابرين از وارد شدن به مغازه شما امتناع مي كنند زيرا فرض شان بر اين است كه اجناس مغازه شما بسيار بالا باشد و از توان خريد آن ها خارج مي باشد. ولي استفاده از دكوراسيون مغازه بسيار شيك و جذاب در محلي كه افراد داراي وضعيت مالي بالايي هستند باعث مي شود تا آنها به سمت مغازه شما جذب شوند. براي نوع طراحي دكوراسيون مغازه بايد از شركت هاي دكوراسيون داخلي كمك بگيريد تا  بتوانيد بهترين طراحي دكوراسيون مغازه را انجام دهيد.  گروه معماري هيرادانا با داشتن متخصصين طراحي داخلي مي تواند با توجه به شرايط شما بهترين طراحي دكوراسيون مغازه را براي شما انجام دهد.

ويترين مهم ترين بخش دكوراسيون مغازه

اولين نكته اي كه باعث مي شود تا عابرين به داخل مغازه شما بيايند نوع ويترين دكوراسيون مغازه مي باشد چيدمان و نورپردازي ويترين مغازه بايد به گونه اي باشد كه افراد علاقمند به ورود به مغازه شما باشند. براي انواع اجناسي كه در مغازه به فروش مي رسند بايد از نوع مناسبي از دكوراسيون مغازه استفاده شود. اين كه مغازه لباس مردانه را مي فروشد و يا لباس زنانه مي فروشد در طراحي ويترين دكوراسيون مغازه موثر مي باشد.

از ديگر نكاتي كه بايد براي دكوراسيون مغازه در نظر گرفت اين است كه دكوراسيون مغازه مانع از تردد مشتريان نباشد. بنابراين در دكوراسيون مغازه بايد اين نكته در نظر گرفته شود كه مشتريان بتوانند به راحتي در ميان ويترين ها تردد داشته باشند بدون اين كه با اجناس برخوردي داشته باشند و يا نگران برخورد با اجناس داخل مغازه باشند. اگر مغازه لباس فروشي داريد و نياز بايد محلي را براي اتاق پرو در نظر بگيريد و از نورپردازي و تهويه اي مناسب براي آن جا استفاده نماييد.

دكوراسيون مغازه بايد به مشتري حس اطمينان را القا كند و خريدار بايد حس آرامش در محيط داشته باشد. درست است كه مغازه كوچك يا بزرگ بر روي دكوراسيون مغازه تاثير مي گذارد ولي چنانچه از روانشناسي رنگ ها براي دكوراسيون مغازه استفاده نماييد مي توانيد بهترين دكوراسيون و بهترين نتيجه را دريافت نماييد.  نور پردازي بايد در دكوراسيون مغازه به گونه اي باشد تا مشتري بتواند براي مدت زيادي در مغازه بماند و ناخودآگاه علاقمند به ترك مغازه نباشد. نوع دكوراسيون مغازه مي تواند مشتري را مجدد به مغازه شما بكشاند و اين در صورتي است كه مشتري از حضور در مغازه شما لذت برده باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۴۲:۳۵ ] [ طراح ]

حتما با عبور از كنار فروشگاه ها و مغازه هاي بزرگ و كوچك متوجه كركره هايي كه به عنوان درب محافظ نصب ميشوند، شده ايد. كركره ها سابقه طولاني در محافظت از مغازه ها و فروشگاه ها دارند كه البته در گذشته نوع دستي آنها مورد استفاده قرار ميگرفت. امروزه ديگر از كركره هاي دستي چندان استفاده اي نميشود و جاي خود را به كركره برقي داده اند. كركره برقي همانطور كه از نامش نيز پيداست با نيروي برق باز و بسته ميشود و نيازي به استفاده از نيروي انساني براي باز و بسته كردن آن وجود ندارد.

كركره برقي انرژي خود براي باز و بسته شدن را از برق تامين ميكند و همين موضوع ويژگي هاي زيادي را براي آن پديد آورده است. با نصب كركره برقي امنيت فروشگاه و يا مغازه خود را تا حد زيادي افزايش خواهيد داد. وظيفه بستن و يا به عبارتي قفل كردن كركره هاي نسل پيشين را تنها قفل هايي بر عهده داشتند كه از امنيت پاييني برخوردار بودند وبه راحتي باز ميشدند كه از همين رو ميزان سرقت مغازه ها و يا فروشگاه هايي كه به اين نوع كركره ها مجهز بودند نيز بالاتر بود. اما كركره برقي اينگونه نيست و موتوري كه در قسمت فوقاني درب نصب شده است وظيف باز و بسته كردن آنرا بر عهده دارد كه همين موضوع امنيت آنرا تا حد زيادي افزايش داده است. كركره برقي نيازي به هيچگونه نيروي انساني براي باز و بسته شدن ندارد كه از همين رو مصرف نيروي انساني را براي باز و بسته كردن به طور كامل از ميان بر ميدارد. كركره برقي از ظاهر بسيار زيبايي نيز برخوردار است و ميتواند در جذاب نمودن مكاني كه كركره را در آنجا نصب نموده ايد نيز تاثير بسيار زيادي داشته باشد. كركره برقي از ميزان سر و صداي بسيار كمتري نسبت به كركره هاي دستي برخوردار است. وظيفه باز و بسته كردن كركره برقي را همانطور كه در ابتدا نيز به آن اشاره شد موتور آن بر عهده دارد كه از همين رو ميزان صداي به وجود آمده بسيار كمتر ميباشد.

كركره برقي نه تنها براي مغازه ها و فروشگاه ها مورد استفاده قرار ميگيرد بلكه از آن بعنوان درب پاركينگ نيز استفاده ميشود. بيشتر منازل مسكوني كه امروزه ساخته ميشوند از كركره برقي بعنوان درب پاركينگ بهره ميبرند. اما با كاربرد كركره برقي چه مزايايي ايجاد ميشود؟ كركره برقي نسبت به درب هاي قديمي فضاي كمي را به هنگام باز و بسته شدن اشغال ميكند. درب هاي پاركينگي قديمي بصورت داخل و يا خارج باز ميشدند كه همين مساله باعث ميشود تا فضاي زيادي اشغال شود اما كركره برقي هيچگونه فضايي را اشغال نميكند و باز و بسته شدن آن بصورت كشويي از بالا به پايين و يا پايين به بالا انجام ميشود.

اجزاي تشكيل دهنده كركره برقي

از مهمترين اجزاي تشكيل دهنده كركره برقي بايد تيغه كركره، محفظه كركره، رول كركره برقي، ريل كركره برقي، ريموت كركره برقي و كنترل پنل كركره برقي ميباشد. توجه داشته باشيد كه هر يك از اجزاي تشكيل دهنده كركره برقي بايد از كيفيت مناسبي برخوردار باشند تا بر اثر كاركرد زياد در عملكرد خود دچار مشكل نشوند. براي مشاوره مي توانيد با شركت سهند سكوريت تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۵۷:۵۱ ] [ طراح ]

درب اتوماتيك همانطور كه بخوبي از نامش نيز پيداست به صورت خودكار باز و بسته ميشود و نيازي به استفاده از نيروي انساني براي باز و يا بسته كردن آن وجود ندارد. حتما تا كنون درب اتوماتيك را در بسياري از مراكز پر رفت و آمد مشاهده نموده ايد. اين درب ها به چشمي و همچنين سنسورهايي مجهز هستند كه قادر هستند تا وجود فرد در كنار درب را تشخيص داده و سپس اقدام به باز يا بسته كردن درب نمايند. درب اتوماتيك در اماكن مختلفي مورد استفاده قرار ميگيرد كه از اين بين ميتوان به هتل ها، مراكز درماني مانند بيمارستان ها و درمانگاه ها، مراكز صنعتي، كارخانجات و حتي در برخي از مجتمع هاي مسكوني اشاره نمود. درب اتوماتيك علاوه بر اينكه ميتواند آسايش را بهمراه داشته باشد از مزاياي ديگري نيز برخوردار است كه ميتوان به جلوگيري از اتلاف انرژي سرمايشي و گرمايشي اشاره كرد. اين درب ها به دليل اينكه بصورت خودكار باز و بسته ميشوند ميتوانند از هدر رفتن انرژي هاي سرمايشي و گرمايشي درون ساختمان تا حد زيادي جلوگيري كنند.

انواع درب اتوماتيك

درب اتوماتيك در انواع مختلفي توليد ميشود كه از جمله اين درب ها ميتوان درب اتوماتيك شيشه اي، درب اتوماتيك پاركينگ، درب اتوماتيك كركره اي، درب اتوماتيك سكشنال، درب اتوماتيك كشويي، درب اتوماتيك نيم گرد و درب اتوماتيك ريلي را نام برد. هر يك از اين درب ها در موقعيت مكاني مناسب نصب ميشوند و از ساختار متفاوتي نيز نسبت به يكديگر برخوردار هستند. هر يك از انوع درب اتوماتيك تنها در يك مورد با يكديگر مشترك هستند و آن نيز به صورت خودكار باز و بسته شدن درب ها ميباشد.

قيمت درب اتوماتيك

قيمت درب اتوماتيك بر اساس پارامترهايي كه مشتري لحاظ ميكند تعيين ميشود. عوامل زيادي وجود دارند كه در قيمت درب اتوماتيك تاثير گذار هستند كه از جمله اين عوامل ميتوان به ابعاد درب، برند درب، نوع موتور و برند آن، جك مورد استفاده در درب اتوماتيك و محل نصب درب را نام برد. در قيمت درب اتوماتيك هزينه نصب نيز تاثير گذار است و هر چه درب از روش نصب پيچيده تري برخوردار باشد در نتيجه هرينه تمام شده آن براي مشتري بالاتر خواهد رفت.

 

 

 

اجزاي تشكيل دهنده درب اتوماتيك

در ساخت و توليد درب اتوماتيك چندين قطعه متفاوت مورد استفاده قرار ميگيرند كه از مهمترين اين قطعات بايد مولد درب اتوماتيك، ميكرو سوييچ، فلاشرها، چشمي، ريموت، پايه درب، قفل برقي و قفل مكانيكي را نام برد. مولد درب اتوماتيك كه يكي از مهمترين قسمت ها ميباشد خود شامل موتور درب، جك و همچنين بازوها ميشود.

خريد درب اتوماتيك

براي خريد درب اتوماتيك به مراكز معتبر مراجعه نماييد زيرا امروزه قطعات اين دسته از درب ها بصورت تقلبي و از نوع بي كيفيت نيز وجود دارد كه بايد توجه داشته باشيد قطعات بي كيفيت در عرض مدت كوتاهي خراب خواهند شد. خريد درب اتوماتيك را از مراكزي انجام دهيد كه نصب درب را نيز بر عهده بگيرند و از يك تيم نصاب حرفه اي براي راه اندازي درب برخوردار باشند. برخي مراكز و شركت ها تنها درب اتوماتيك را بفروش ميرسانند و نصب آنرا نيز به افراد ديگري واگذار ميكنند. شركت سهند سكوريت را انتخاب كنيد كه از يك تيم نصب برخوردار باشند.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۳۲:۳۴ ] [ طراح ]

بتن از مصالح ساختماني است كه كاربرد آن تنها به  ساخت ستون و سقف سازه محدود نميشود.  سوله ها از جمله سازه هايي هستندكه براي اجراي كف آنها از بتن استفاده ميشود. البته ممكن است نوع بتني كه در كفپوش سوله استفاده ميشود متفاوت باشد اما به هر حال بتن مورد استفاده قرار ميگيرد. كف سوله ها به خصوص سوله هايي كه كاربري آنها صنعتي ميباشد همواره در معرض برخورد اجسام سنگين ميباشند كه به همين دليل بتن ميتواند مقاومت بسيار خوبي را از خود نشان دهند. كفپوش سوله كاري كاملا تخصصي است و نيازمند تجهيزات و ابزار آلات مختص اين كار ميباشد. در كفپوش سوله بايد نكاتي رعايت شود تا اجراي بتن به نحو احسن و با كيفيت بالا انجام شود.

نكات كفپوش سوله

از مهمترين نكات كفپوش سوله بهره مندي از افراد با سابقه و با تجربه ميباشد. كفپوش سوله يك حرفه كاملا تخصصي ميباشد كه در آن بايد از افراد با سابقه و مهارت بالا استفاده شود. افراد و مجموعه هاي ناشي و بي تجربه ممكن است با عدم آگاهي به برخي موارد منجر به ضايع شدن كار شوند. شركتي كه كفپوش سوله را بر عهده ميگيرد بايد نسبت به كار خود تعهد داشته باشد و تنها به فكر كسب سود و منفعت شخصي نباشد. استفاده از وسايل و ماشين آلات مدرن از نكات كفپوش سوله ميباشد. تجهيزات و ماشين آلات مدرن ميتواند بتن ريزي با كيفيت و بدون نقص را در پي داشته باشد. از سومين نكات كفپوش سوله مصالح مرغوب در ساخت بتن ميباشد. بتن از تركيب چندين مصالح ساختماني متفاوت تشكيل شده است و هر يك از آنها بايد از كيفيت بالايي برخوردار باشند. قبل از آنكه بتن براي كفپوش سوله استفاده شود در دستگاه ميكسر مخلوط ميشود كه اين اختلاط بايد به صورت اصولي انجام شود. افرادي كه سابقه طولاني در بتن  ريزي كف سوله دارند به خوبي با اين اصول آگاهي دارند. موارد ديگري نيز در كفپوش سوله وجود دارد كه موارد ياد شده در بالا از مهمترين آنها ميباشد.

 

مزاياي كفپوش سوله

اجراي صاف و صيقلي از مزاياي كفپوش سوله ميباشد. شركت پارس اليس يكي بهترين شركت هايي مي باشد كه مي تواند شما را در زمينه انجام بهتر بتن ريزي همراهي نمايد.  كفپوش سوله سطحي كاملا صاف را به وجود مي آورد و كمتر پوششي را ميتوان يافت چنين مزيتي را ايجاد كند. كفپوش سوله بسيار مقرون بصرفه  تر از ساير پوشش ها ميباشد. كفپوش سوله سطحي قابل شستشو را بوجود مي آورد كه در صورت خاك گرفتگي ميتوان آنرا به راحتي مورد شستشو قرار داد.كفپوش سوله  سطحي كاملا بهداشتي را بوجود مي آورد و در صورت كثيف شدن آن به راحتي پاك ميشود. از ديگر مزاياي كفپوش سوله، اجراي سريع آن ميباشد. ميتوان گفت هيچ پوشش ديگري وجود ندارد كه اينچنين سرعت بالايي در اجرا داشته باشد. كفپوش سوله سطحي غير لغزنده و در عين حال مقاوم را بوجود مي آورد. سطح به وجود آمده از بتن در عين زيبايي از مقاومت بسيار زيادي برخوردار است كه با برخورد اجسام سنگن به سختي آسيب ميبيند.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۴۷:۴۶ ] [ طراح ]

بتن از مصالح ساختماني است كه كاربرد آن تنها به  ساخت ستون و سقف سازهمحدود نميشود.  سوله ها از جمله سازه هايي هستندكه براي اجراي كف آنها از بتن استفاده ميشود. البته ممكن است نوع بتني كه در بتن ريزي كف سوله استفاده ميشود متفاوت باشد اما به هر حال بتن مورد استفاده قرار ميگيرد. كف سوله ها به خصوص سوله هايي كه كاربري آنها صنعتي ميباشد همواره در معرض برخورد اجسام سنگين ميباشند كه به همين دليل بتن ميتواند مقاومت بسيار خوبي را از خود نشان دهند. بتن ريزي كف سوله كاري كاملا تخصصي است و نيازمند تجهيزات و ابزار آلات مختص اين كار ميباشد. در بتن ريزي كف سوله بايد نكاتي رعايت شود تا اجراي بتن به نحو احسن و با كيفيت بالا انجام شود.

نكات بتن ريزي كف سوله

از مهمترين نكات بتن ريزي كف سوله بهره مندي از افراد با سابقه و با تجربه ميباشد. بتن ريزي كف سوله يك حرفه كاملا تخصصي ميباشد كه در آن بايد از افراد با سابقه و مهارت بالا استفاده شود. افراد و مجموعه هاي ناشي و بي تجربه ممكن است با عدم آگاهي به برخي موارد منجر به ضايع شدن كار شوند. شركتي كه بتن ريزي كف سوله را بر عهده ميگيرد بايد نسبت به كار خود تعهد داشته باشد و تنها به فكر كسب سود و منفعت شخصي نباشد. استفاده از وسايل و ماشين آلات مدرن از نكات بتن ريزي كف سوله ميباشد. تجهيزات و ماشين آلات مدرن ميتواند بتن ريزي با كيفيت و بدون نقص را در پي داشته باشد. از سومين نكات بتن ريزي كف سوله مصالح مرغوب در ساخت بتن ميباشد. بتن از تركيب چندين مصالح ساختماني متفاوت تشكيل شده است و هر يك از آنها بايد از كيفيت بالايي برخوردار باشند. قبل از آنكه بتن براي بتن ريزي كف سوله استفاده شود در دستگاه ميكسر مخلوط ميشود كه اين اختلاط بايد به صورت اصولي انجام شود. افرادي كه سابقه طولاني در بتن  ريزي كف سوله دارند به خوبي با اين اصول آگاهي دارند. موارد ديگري نيز در بتن ريزي كف سوله وجود دارد كه موارد ياد شده در بالا از مهمترين آنها ميباشد.

مزاياي بتن ريزي كف سوله

اجراي صاف و صيقلي از مزاياي بتن ريزي كف سوله ميباشد. شركت پارس اليس يكي بهترين شركت هايي مي باشد كه مي تواند شما را در زمينه انجام بهتر بتن ريزي همراهي نمايد.  بتن ريزي كف سوله سطحي كاملا صاف را به وجود مي آورد و كمتر پوششي را ميتوان يافت چنين مزيتي را ايجاد كند. بتن ريزي كف سوله بسيار مقرون بصرفه  تر از ساير پوشش ها ميباشد. بتن ريزي كف سوله سطحي قابل شستشو را بوجود مي آورد كه در صورت خاك گرفتگي ميتوان آنرا به راحتي مورد شستشو قرار داد.

بتن ريزي كف سوله سطحي كاملا بهداشتي را بوجود مي آورد و در صورت كثيف شدن آن به راحتي پاك ميشود. از ديگر مزاياي بتن ريزي كف سوله، اجراي سريع آن ميباشد. ميتوان گفت هيچ پوشش ديگري وجود ندارد كه اينچنين سرعت بالايي در اجرا داشته باشد. بتن ريزي كف سوله سطحي غير لغزنده و در عين حال مقاوم را بوجود مي آورد. سطح به وجود آمده از بتن در عين زيبايي از مقاومت بسيار زيادي برخوردار است كه با برخورد اجسام سنگن به سختي آسيب ميبيند.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۳۳:۰۴ ] [ طراح ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب