تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 2253
ديروز : 3718
افراد آنلاين : 5
همه : 1133848
 
نوشته شده توسط : طراح

كاغذ ديواري ها در دسته بندي هاي مختلفي در بازار وجود دارند و هر يك از ما مطابق سليقه ي شخصي خود انواع كاغذ ديواري را تهيه مي كنيم. اما فاكتور هاي مهمي در خريد كاغذ ديواري خوب وجود دارد كه بايد به آن توجه كنيم. مثلا براي خريد كاغذ ديواري سه بعدي بسياري از افراد ظاهر كاغذ ديواري را مدنظر قرار مي دهند و در صورت زيبا بودنش اقدام به خريد آن مي كنند البته زيبايي كاغذ ديواري نقش اساسي در انتخاب كاغذ ديواري ها دارد اما بخش كيفيتي كاغذ ديواري بسيار اساسي تر از شكل ظاهري كاغذ ديواري مي باشد.

در واقع انواع كاغذ ديواري ها در دو مدل كاغذ ديواري معمولي و رايج و همين طور كاغذ ديواري سه بعدي توليد مي شوند كه در قيمت هاي مختلفي عرضه مي گردند. فرق كاغذ ديواري سه بعدي با نمونه ي معمولي آن حالت برجسته ي اشكال آن است كه از فاصله ي تقريبا نزديك به شكل برجسته و سه بعدي ديده مي شود كه بسيار بر زيبايي كار مي افزايد. نمونه هاي كاغذ ديواري كه در كارخانه ها توليد مي شوند با كاغذ هاي مختلفي به چاپ مي رسند كه اين كاغذ ها هر كدام داراي مزايا و معايبي مي باشد.

جنس كاغذ مورد استفاده در كاغذ ديواري و نحوه ي چاپ آن بر روي قيمت تاثيرگذار بوده و به دليل تنوع سليقه ها كاغذ ديواري در انواع مختلفي توليد مي شود پس در زمان خريد كاغذ ديواري و خريد كاغذ ديواري پالميرا بايد جنس كاغذ ديواري مورد نظر خود را در نظر بگيريم. طرح هاي متفاوتي براي كاغذ ديواري ها وجود دارد كه در رنگ ها و شكل هاي مختلفي قرار گرفته اند كه براي انتخاب طرح بهتر است در وحله ي اول طرح را نسبت به محيط مورد نظر انتخاب كنيم و سپس سليقه ي خود را دخيل سازيم.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

بسياري از افراد پوستر ديواري را با كاغذ ديواري اشتباه مي گيرند و فرق آن را به درستي نمي دانند. پوستر ديواري ها همانند كاغذ ديواري بر روي كاغذ مخصوص چاپ شده و به همان صورت كه كاغذ ديواري ها نصب مي شوند نيز نصب پوستر انجام مي گيرد. فرق انواع پوستر ديواري با كاغذ ديواري ها در طرح آن است به طوري كه در انواع كاغذ ديواري هاي معمولي و سه بعدي از طرح هاي يكنواخت و تكرار شده استفاده ي شود كه بسياري از افراد به دليل يكنواختي آن كاغذ ديواري را انتخاب مي كنند اما در پوستر ديواري ها تصاوير موجود در اصل يك تصوير بزرگ است مانند عكس يك چهره يا طبيعت و... كه اين تصوير به صورت بزرگ ديوار را در بر مي گيرد. رول هاي پوستر ديواري بايد به دقت در كنار هم چسبانده شوند تا طرح حاصل با دقت ظرافت ممكن پياده سازي شود. براي فروش انواع پوستر ديواري مي توان به مراكز عرضه كننده ي انواع پوستر ديواري مراجعه كرد كه مي توان اين مراجعه را به صورت اينترنتي نيز انجام داد و به صورت آنلاين خريد كرد. كيفيت انواع پوستر ديواري متنوع بوده و در ضخامت هاي مختلفي وجود دارند كه مسئله ي مهمي در خريد آن است.

انتخاب تصوير معمولا براي منازل متنوع تر است و مي تواند در هر طرحي وجود داشته باشد و براي محل كار و مراكز مختلف مي تواند تصوير بر اساس نوع شغل و مرتبط با آن يا تصاويري كلاسيك باشد تا تاثير بهتري بر روي آن مكان داشته باشد. خريد پوستر ديواري طرح صورت مدرن را از طريق سايت انجام دهيد.

شركت دكورافيس از مراكز معتبر در زمينه ي فروش انواع كاغذ ديواري و پوستر ديواري مانند فروش كاغذ ديواري هاي نقاشي مي باشد كه سال ها در اين عرصه فعاليت داشته و محصولاتي با بهترين كيفيت و پايين ترين قيمت را به فروش مي رساند. براي خريد پوستر ديواري به سايت مراجعه فرماييد:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

 

 

 رينگ لايت يكي از تجهيزات نورپردازي در عكاسي و ميكاپ است،اين وسيله كه به تازگي در بازار عرضه گرديده است به شكل يك نور حلقوي شكل درخشان است كه به خودي خود داراي زيبايي منحصر به فردي است.

نور خروجي رينگ لايت توسط چراغ هاي LED و SMD تامين مي شوند.

همانطور كه مي دانيد اين نور ها داراي بازدهي نوري بالا،توليد حرارت بسيار پايين و مصرف برق بسيار كمتري نسبت به لامپ هاي تنگستن هستند.

قطر دايره ي رينگ لايت ها با توجه به كاربرد آنها ممكن است متغير باشد. براي مثال رينگ لايت آرايشگاهي معمولا داري قطر 45 سانتي متر و قدرت 96 وات مي باشند.

امروزه رينگ لايت هايي كه در امر ميكاپ استفاده مي شوند تقريبا همان رينگ لايت هايي هستند كه در آتليه ها و استوديوهاي عكاسي استفاده مي گردند.

در ادامه اين اين مقاله به طور مختصر به برخي ويژگي ها و كاربرد هاي رينگ لايت مي پردازيم.

رينگ لايت يا نور حلقوي چيست و چه كاربردي دارد؟

ايجاد CATCHLIGHT در چشمان سوژه:

يكي از ويژگي هاي منحصر به فرد رينگ لايت،ايجاد Catch Light در چشمان سوژه است.Catch Light به اين معني است كه زماني كه نور رينگ لايت از روبرو به سوژه ي مورد نظر تابيده مي شود،حلقه ي نور ايجاد شده توسط رينگ لايت در مردمك چشم سوژه در تصوير به خوبي نمايان است كه به عكاسان در خلق پرتره هاي زيبا كمك شاياني مي نمايد. 

                                                 

رينگ لايت آرايش و ميكاپ:

رينگ لايت ايده آل براي آرايش و ميكاپ معمولا به سبك نورپردازي آرايشي ارتباط مستقيم دارد.

براي مثال ميكاپ آرتيست ها معمولا نبايد از سوژه ي خود فاصله بگيرند و اگر نياز به كنترل تنظيمات شدت نور و كلوين نور از فاصله ي زياد داشته باشند،بهتر است اقدام به خريد رينگ لايت هايي نمايند كه داراي ريموت كنترل و صفحه نمايش است.

شايان ذكر است كه قيمت رينگ لايت ها با توجه به امكانات و قابليت هاي آنها متغير است.

ريموت كنترل و صفحه نمايش امكاناتي هستند كه با گستردگي كاربرد رينگ لايت ها به آنها اضافه گرديد و مورد استقبال آرايشگران قرار گرفت.

در اكثر رينگ لايت ها يك آيينه،هولدر موبايل و بال هد دوربين وجود دارد.

آرايشگران مي توانند با استفاده از يك رينگ لايت آرايشي،آيينه و هولدر موبايل  خود آرايي نمايند.

                            

رينگ لايت ايده آل براي عكاسي:

در عكاسي،رنگ هاي نوري كه مورد استفاده قرار ميگيرد بسيار حائز اهميت است.

يكي از مهمترين ويژگي هاي رينگ لايت عكاسي،قابليت تنظيم كلوين نور است كه در رينگ لايت ها،كلوين نور از 3000 تا 6000 كلوين قابل تنظيم است.

 

 

به هر ميزان كه كلوين نور رينگ لايت بيشتر باشد نور خروجي رينگ لايت به رنگ سفيد متمايل تر خواهد بود و به هر ميزان كه نور خروجي رينگ لايت داراي كلوين كمتري باشد،نور خروجي لايت به رنگ زرد در خواهد آمد.

برخي از رينگ لايت ها داراي رنگ هايي متغير از جمله صورتي،سبز،قرمز و... نيز هستند كه در برخي سبك هاي عكاسي جلوه هاي بسيار زيبايي را ايجاد مي نمايد.

 موارد استفاده ي رينگ لايت دندانپزشكي:

                                 

يكي از عرصه هايي كه رينگ لايت ها امروزه در آن كاربرد ويژه ي دارند،دنداپزشكي است.

مهم ترين دليل محبوبيت رينگ لايت در ميان دانداپزشكان اين است كه اين نور به صورت 90 درجه و درحالي كه فرد به روي يك تخت دراز كشيده است به طور كامل نقاط تاريك در دهان را روشن كرده و به دندانپزشك اختيار عمل بيشتري مي دهد.

با توجه به گستردگي مصرف رينگ لايت ها اين وسيله هر روز بيشتر از گذشته بعنوان يك محصول شناخته شده مورد استقبال قرار مي گيرد و انتظار مي رود كه در آينده اي نه چندان دور گستردگي استفاده از رينگ لايت ها حتي از اين هم فراتر رود

امروزه سيما گستران نوين مفتخر است كه از برترين وارد كننده هاي رينگ لايت است و از طريق وبسايت اين كالا را در اختيار عموم قرار داده است.

 :: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

  هر كسب و كاري در تمامي صنايع مختلف اعم از تجاري، خدماتي و صنعتي براي پيشرفت رشد بيشتر و پيشرفت خود نياز مند تيليغات و معرفي برند خود به ديگران مي باشد، البته مبحث تبليغات بسيار گسترده است و شامل ابعاد گوناگوني مي باشد، كه تابلو سازي يكي از موارد آن است.  تابلوساز با استفاده از ابزارآلات لازم و سفارش مشتري همواره سعي در ساخت يك تابلو زيبا، جذاب و تاثير گذار مي باشد، كه در نگاه اول توجه متقاضيان و مشتريان آن فروشگاه يا مركز خدماتي را به خود معطوف نمايد. امروزه تابلوسازي پيشرفت هاي بسياري داشته است و شاهد ساخت انواع تابلو هاي استيل، چلنيوم، حروف فلزي و پلاستيك، پلكسي گلس و تابلو هاي وكيوم هستيم، كه هر كدام از آن ها در نوع خود مي توانند تاثير گذار باشند. البته قيمت تابلو سازي هم در اين صنعت با توجه به نوع طراحي در نظر گرفته شده و  نوع تابلو انتخابي متغير است، و مي توان با هر  توان مالي يك نوع از اين تابلوها را انتخاب نماييد. براي سفارش از طريق لينك به مركز تابلو سازي حرفه اي مراجعه كنيد.

تابلوها و بنرهاي تبليغاتي نصب شده در اكثر مراكز فروشگاهي و خدماتي  از جمله اولين و مهمترين روش هاي تبليغات است، كه يك بار براي آن هزينه مي شود و تا مدت ها مي توان از آن استفاده نمود. صنعت تابلو سازي هم با توجه به متقاضيان اين خدمات روز به روز در حال رشد و رقابت با يكديگر مي باشند.

 سفارش ساخت تابلو ترمود را از طريق سايت انجام دهيد. تابلوساز با توجه به تجربه و مهارتي كه در اين زمينه دارد، مي تواند به خوبي به مشتريان خود مشاور بدهد، و  با توجه به بوجه آن ها بهترين  نوع تابلو را به او پيشنهاد دهد.  براي استفاده از انواع خدمات تابلوسازي در اين صنعت كافي است، به مراكز تابلوسازي مراجعه كرده و يا به آدرس وب سايت آن ها مراجعه كرده، و علاوه بر مشاهده رزومه آن ها در خواست سفارش خود را هم ثبت نماييد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

چاپ كاتالوگ روشي براي تبليغات است كه افراد براي تبليغ محصولات و شركت و فروشگاه خود از آن استفاده مي كنند. چاپ كاتالوگ فوري به جذب مشتريان بسيار كمك مي كند و همين طور زماني كه كاتالوگ ها در اختيار مشتري هاي قبلي نيز قرار مي گيرد مي توانم از طريق آن محصولات ديگر را به آن ها معرفي كرد و به اين ترتيب فروش محصولات بيشتر خواهد شد. در مركز چاپ كاتالوگ فوري طراحي آن بسيار مهم است، استفاده از طراحي و رنگ هاي زيبا به همراه استفاده از تصاوير جذاب و باكيفيت مي تواند هر كسي را به خودش جذب كند. 

 

جلد رويي در چاپ كاتالوگ فوري باكيفيت بسيار مهم تر از بخش هاي ديگر بوده و بايد جذاب ترين عكس ها را براي جلد رويي استفاده كنيم و همين طور در صفحات ديگر نيز از اطلاعات كافي و مهم براي هر يك از محصولات و خدمات استفاده كنيم. اگر شما چاپ كاتالوگ فوري باكيفيت را به دست شركت معتبر و باتجربه بسپاريد كاتالوگ باكيفيت و زيبايي را تحويل خواهيد گرفت. جنس كاغذ در چاپ كاتالوگ فوري زيبا بسيار مهم است زيرا ما ميتوانيم از كاغذ هاي مختلفي براي چاپ انواع كاتالوگ فوري و باكيفيت استفاده كنيم كه استفاده از نمونه هاي براق كاغذ مي تواند جذابيت بيشتري در مقايسه با نمونه هاي مات و معمولي دارد. 

 

نوعي از روش چاپ انواع كاتالوگ از نوع آفست آن است كه در اين نوع تعداد بالايي از كاتالوگ ها چاپ مي شود و در تيراژ بالا انجام مي گيرد زيرا در اين نوع از جوهر به طور مستقيم استفاده مي شود و نياز به زيرساز هايي دارد ولي در مدلي ديگر به نام چاپ كاتالوگ فوري از نوع ديجيتال مي توان تعداد محدودي را براي چتاپ در نظر گرفت و هزينه ي چاپ كاتالوگ فوري ديجيتالي به صورت تك برگ محاسبه خواهد شد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

ليبل وسيله اي براي درج اطلاعات محصولات بر روي آن است. ليبل مانند برچسبي است كه اطلاعاتي را كه ما مي خواهيم درباره ي قيمت و تاريخ توليد و انقضاي محصولات و همين طور عكس و كشور توليد كننده و... را مي توانيم بر روي آن چاپ كنيم. اغلب ما در خريد انواع ليبل ها روي محصولات مشاهده مي كنيم كه داشتن چاپ ليبل حرفه اي براي محصولات باعث مي شود ما بيشتر به آن محصول جذب شويم و با اطلاعاتي كه درباره ي محصولات از جمله محصولات خارجي به دست مي آوريم مي توانيم براي خريد تصميم گيري كنيم. ليبل ها انواع مختلفي دارند كه چاپ ليبل بر روي هر يك تفاوت هايي دارد. 

 
يكي از تفاوت هاي ليبل ها كاغذ هاي مورد استفاده در آن هاست كه داراي ماندگاري هاي مختلفي است كه مي توان براي محصولات روزانه و يا محصولاتي كه ماندگاري بالاتري دارند استفاده كرد و همين طور از بهترين چاپ ليبل براي محصولاتي كه در رطوبت مي باشند هم استفاده مي شود كه بهترين چاپ ليبل حرفه اي براي اين محصولات به روشي متفاوت انجام مي گيرد تا ماندگاري بالاتري داشت باشد و دير تر خراب شود. كاغذ هايي كه در چاپ انواع ليبل استفاده مي شوند در انواع متال، پي وي سي، حرارتي، كاغذي، ويد ، شفاف و... كه همان طور كه گفته شد براي محيط هاي مختلف و كالاي هاي متفاوت انواع چاپ ليبل متفاوت مورد استفاده قرار مي گيرد. براي سفارش چاپ ليبل بطري به سايت مراجعه كنيد.
 
انواع چاپ ليبل باكيفيت به صورت هاي چاپ ليبل دمشي، چاپ ليبل پرسي و چاپ ليبل جارويي مي باشد كه از روش هاي پرسي براي محصولات و كالا هاي محكم استفاده مي شود. از چاپ ليبل دمشي براي محصولات شكستني و ظروف ايجاد مي شود كه در اين روش ليبل به آرامي بر روي كالا قرار مي گيرد. براي مشاهده ي محصولات و سفارش چاپ ليبل و خريد ليبل به سايت مراجعه كنيد.


:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

سنسور نوري يكي ديگر از دستگاه هاي الكترونيكي مي باشد كه نوعي ردياب الكترونيكي است كه با تغيير نور، سيگنال هاي الكترونيكي توليد مي كند و در مصارف گوناگوني مورد استفاده قرار مي گيرد. مثلاً استفاده از سنسورهاي نوري در لامپ هاي الكترونيكي موجب مي گردد، به طور خودكار با حركت يك فرد در محيط تاريك، لامپ به صورت اتوماتيك روشن شود و عمليات قطع و وصل روشنايي لامپ را به واسطۀ سنسورهاي نوري انجام دهند.

از مزاياي فروش اينترنتي سنسور نوري در فرآيند ساخت انواع تجهيزات استفاده مي شود و نمونه اي از حس كننده هاي راه دور مي باشد كه بدون دخالت فيزيكي فرآيند خود را انجام مي دهد و با ارسال امواج مادون قرمز مدوليه شده و بازتاب تابش امواج نور عمل مي كند.

از جمله انواع سنسورهاي نوري مي توان به موارد ذيل اشاره نمود:

  • سنسور نوري يك طرفه
  • سنسور نوري دو طرفه
  • سنسور نوري دفلكتوري آينه دار

استفاده از انواع سنسور نوري تغيير شگرفي در صنعت ساخت وسايل الكترونيكي نموده است و بدون دخالت تماس فيزيكي عمليات قطع و وصل تجهيزات را انجام مي دهد و بخش كوچكي از سيستم هاي بزرگ را تشكيل مي دهند. حسگرهاي نوري نقش بسزايي در راندمان كاري و بهبود كيفيت وسايل الكترونيكي دارد و مي تواند ماشه هاي الكترونيكي را به جريان بي اندازد و واكنش به موقعي را در برابر فرآيندهاي فيزيكي متقابل به نمايش مي گذارد.

  فروش سنسور نوري اپتكس C2DM-11N در سايت قرار دارد. در عصر الكترونيك حال حاضر استفاده از انواع سنسور نوري به عنوان يك نياز اساسي مطرح گرديده است و انرژي زيادي را حفظ مي كند و بازخورد مناسبي را به نمايش مي گذارند. از اين رو از مزاياي سنسور نوري در خط لوله هاي گاز و پتروشيمي مورد استفاده قرار مي گيرد تا كنترل بيشتري بر روي جريان خط لوله ها وجود داشته باشد. همچنين در جريان توريبين هاي بادي، سيستم هاي كنترل برق، سيستم هاي نظارت امور دريايي و ... نيز به كار گرفته مي شوند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

ترموستات جزء دستگاه هايي است كه براي نگهداري دما در يك سيستم و حوزۀ كاري خاص مورد استفاده قرار مي گيرد و توسط يك كنترلر ميزان دما را به صورت كنترل شده در كل سيستم توزيع مي كند. دستگاه ترموستات از آن دسته وسايلي مي باشد كه به طور خودكار براي تنظيم دماي فضاي بسته به كار گرفته مي شود و نسبت به دماي داخلي و خارجي دستگاه ها عكس العمل مشخص شده اي را از خود نشان مي دهد. براي فروش ترموستات باكيفيت به سايت مراجعه كنيد.

با توجه به ويژگي هاي ترموستات، متناسب با كاركردهاي متفاوت در سايزهاي مختلف ساخته شده اند. از اين رو ترموستات هاي صنعتي، ترموستات هاي ساختمان، ترموستات لوازم خانگي، ترموستات با سنسورهاي مكانيكي، ترموستات با سنسورهاي ديجيتال تقسيم بندي مي شوند كه مورد استفاده قرار مي گيرند. استفاده از ترموستات در سطوح مختلف صورت مي گيرد و بر اساس نوع عملكرد به انواع مختلف ترموستات قطعي، ترموستات وصلي و ترموستات تدريجي دسته بندي مي شوند و در سيستم هاي متعدد به كار مي روند.

 

همچنين ترموستات ها بر مبناي ميزان حرارت نيز به انواع ترموستات هاي حرارتي و ترموستات هاي برودتي دسته بندي مي شوند. علاوه بر حرارت، بر اساس رنج كاري نيز ترموستات هاي زير صفر و ترموستات هاي بالاي صفر توليد شده اند و در توليد دستگاه ها از آنها استفاده مي كنند.

قطعات ترموستات با توجه به نحوۀ نصب به دسته هاي ترموستات اتاقي، ترموستات كاناتلي، ترموستات جداري و همچنين ترموستات هاي مستغرق تقسيم بندي مي شوند و كارايي هاي متفاوتي دارند.

 

در ساخت ترموستات ها از انواع سنسور استفاده مي كنند كه بر مبناي سنسور به ترموستات فانوسه اي، ترموستات رئوستا، ترموستات ديافراگمي و ترموستات هاي بيمتالي دسته بندي شده اند و در دستگاه هاي و تجهيزات مختلف صنعتي مورد استفاده قرار مي گيرند. براي خريد كنترلر دما هانيانگ NX1-00 از طريق لينك اقدام كنيد.

علاوه بر موارد ذكر شده، ترموستات ها متناسب با فصول مختلف در دسته بندي هاي مجزاي ترموستات تابستاني، زمستاني و دو فصلي توليد مي شود و در اختيار سازندگان صنعتي قرار مي گيرد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

نمايندگي اپتكس در واقع مجوزهاي لازم را براي فروش و توزيع انواع محصولات و خدمات شركت اپتكس را دارا مي باشد. شركت اپتكس در واقع يك شركت ژاپني است كه در زمينۀ توليد و فروش انواع سنسور و چشم هاي فوتوالكتريك و لوازم جانبي مرتبط فعاليت دارد و تحولات شگرفي را در صنعت برق، اتوماسيون صنعتي و ديگر دستگاه هاي اندازه گيري ايجاد نموده است. عموماً نمايندگي شركت اپتكس، انواع محصولات اپتكس از قبيل انواع چشم الكترونيك، انواع چشم ليزري، انواع چشم الكترونيك تشخيص رنگ و اجسام، انواع فيبرهاي نوري سنسوردار، انواع پردازشگرهاي تصويري و ... را با همان قيمت و كيفيت اورجينال به فروش مي رسانند. در حال حاضر مركز اصلي نمايندگي اپتكس از برندهاي مطرح بازار در خصوص توليد انواع دستگاه و تجهيزات سنسور و ليزر نوري مي باشد كه اكثر شركت ها براي توليد دستگاه هاي صنعتي خود از فناوري هاي شركت اپتكس استفاده مي كنند. 

به همين دليل است كه نمايندگي هاي اپتكس نقش مهمي را در صنعت خريد و فروش محصولات توليدي اپتكس ايفا مي كنند و اعتبار شركت را چندين برابر نموده و باعث افزايش فروش شركت و توليد قطعات و محصولات پيشرفته را ممكن مي سازند. نمايندگي اپتكس بايد مجوزهاي لازم را از شركت اپتكس دريافت نمايند تا اين اجاره را داشته باشندكه محصولات اپتكس را طبق اصول و مبناي شركت به فروش برسانند و عدم رعايت هر يك از نكات مطرح شده و يا تخلف در فروش محصولات، مجوز نمايندگي اپتكس باطل مي گردد.

 به همين جهت است كه تمام نمايندگي هاي اپتكس و ديگر برندها با رعايت اصول كلي، محصولات شركت را عرضه مي كنند و داراي نرخ مصوب مي باشند. مركز فروش انواع سنسور به نوعي تمام محصولات شركت اپتكس را با كيفيت اورجينال به فروش مي رسانند و به همراه فروش محصولات اپتكس، خدمات تعمير، گارانتي و خدمات پس از فروش را نيز به صورت استاندارد ارائه مي دهد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

نمايندگي هانيانگ در واقع محصولات شركت هانيانگ كره جنوبي را با همان كيفيت و قيمت مصوب شده به فروش مي رساند و از تكنولوژي روز براي ساخت تجهيزات الكترونيكي استفاده نموده اند. نمايندگي هاي هانيانگ نيز بايد بر مبناي اصول و اهداف اصلي شركت هانيانگ انواع قطعات و محصولات توليد شده را به فروش مي رساند و همواره از مباني كلي شركت هانيانگ پيروي مي كنند.

عموماً در تمام نمايندگي هاي هانيانگ، تمام محصولات متنوع توليد شده شركت هانيانگ عرضه مي شود. از جمله محصولاتي كه در فروشگاه هاي نمايندگي هانيانگ معتبر توزيع مي شوند عبارتند از انواع ترموستات ديجيتال، كنترلر دما و رطوبت، سنسور القايي، خازني و حرارتي، سنسور مجاورتي و نوري يك طرفه، سنسور التراسونيك، پنل متر آمپر و ولتاژ، رله هاي الكترونيك، انكودر، اينورتر، انواع تايمر، انواع كانترهاي ساده و برنامه ريزي شده، انواع سنسور پراكسيميتي، انواع سنسور فتو الكتريك، انواع سنسور فيبر نوري، انواع روتاري اينكودر، انواع دستگاه هاي شمارنده، پنل متر، انواع حسگرهاي مجاورتي و ... مي باشند كه در ساخت انواع دستگاه هاي الكترونيكي به كار مي روند.

نمايندگي هاي هانيانگ مانند نمايندگي تهران اتوماسيون مفتخر مي باشند تا بر اساس مبنا و اصول شركت اصلي خدمات خود را ارائه دهند و ضريب امنيت خريد با كيفيت اصل و قيمت پايين را رعايت نمايند و به نحوي نظر مشتريان را براي سفارش محصولات شركت را از طريق نمايندگي هاي هانيانگ ممكن سازد و به دليل بهبود مديريت كيفي خدمات دهي، مشتريان تمايل داشته باشند از نمايندگي ها، محصولات خود را خريداري نمايند.

نمايندگي هانيانگ از معروف ترين برندهاي توليد قطعات مختلف الكتريكي در حوزه هاي اتوماسيون صنعتي، برق و ابزارآلات دقيق اندازه گيري و تجهيزات سنسور الكترونيكي و ... مي باشد و بستر را براي توسعه و پيشرفت صنعت كشور ايجاد نمايد.

امكان مشاوره پيش از خريد، امكان تعمير و خدمات پس از فروش و گارانتي از مهم ترين ويژگي هاي فروشگاه نمايندگي هانيانگ مي باشد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]