دارامان

سئو-طراحي سايت

سئو-طراحي سايت
نويسندگان
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 438
ديروز : 312
افراد آنلاين : 4
همه : 336377
پيوندهاي روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

ظاهر ساختمان اولين موردي است، كه در هنگام ورود به ساختمان با آن مواجه مي شويد، و در قضاوت اطرافيان و مشتريان شما تاثير بسيار زيادي دارد. به طور كلي به مجموعه كار هايي براي پاك كردن آلودگي ها و جرم هاي موجود در بدنه ساختمان ها ايجاد مي شود، نماشويي مي گويند. آلودگي شهر هاي صنعتي، گرد و غبار بالاي محيط و بارش باران هاي اسيدي از جمله مواردي هستند كه سبب آلودگي نماي ساختمان منزل و يا محل كار شما مي شود، از اين رو شركت هاي بسيار زيادي با زمينه شغلي خدمات نماشويي ارزان براي حل اين مشكل پا به ميدان نهاده اند و با استفاده از به روز ترين تجهيزات دنيا خدمات نماشويي را براي تمام ساختمان هاي بلند، با دسترسي محدود فراهم مي كنند.

 از سري خدمات نماشويي مي توان به نماشويي با استفاده از واتر جت، داربست و طناب اشاره كرد، كه البته نماشويي با داربست به دليل اينكه در برج هاي مرتفع بسار مشكل و در برخي موارد غير ممكن بوده، امروزه در زمره روش هاي منسوخ شده قرار گرفته است. از روش هاي متداول نماشويي در اين روز ها مي توان به نماشويي مثل انجام نماشويي بانك با استفاده از واترجت و طناب اشاره كرد، كه سرعت و دقت بالاتري نسبت به روش هاي قديمي تر دارند.

 روش ها در نماشويي ساختمان ها در شركت هاي مختلف، با توجه به نوع ساختمان و مصالح به كار رفته در بدنه آن ها تغيير مي كند، و  در اكثر موارد از نماشويي با استفاده از طناب و يا بالابر استفاده مي شود، كه علاوه بر سرعت بالاي انجام كار قيمت مناسب تري از ديگر شست و شو ها دارد. به دليل افزايش تقاضاها براي انجام خدمات نماشويي نماي سنگي اكثر شركت ها اين امكان را فراهم ساخته اند تا بتوان به صورت تلفني و يا اينترنتي، خدمات نماشويي ساختمان خود را سفارش دهند، و در كوتاه ترين زمان ممكن اين خدمات را براي ساختمان خود سفارش دهند.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۴۹:۲۰ ] [ طراح ]

كف سازي در ساختمان ها بسيار از اهميت ويژه اي برخوردار مي باشد. استفاده از مصالح مختلف در كف مي تواند باعث زيبايي كف شود. امروزه از خريد انواع پاركت لمينت بسيار استفاده مي شود. پاركت لمينت نمونه ي جديد پاركت هاي قديمي بوده كه با ايجاد يك لايه ي محافظ بر روي آن ايجاد شده است. از پاركت لمينت مي توان براي هر مكاني اعم از اداري و تجاري و مسكوني استفاده كرد. استفاده از پاركت لمينت باعث ايجاد يك عايق بسيار خوب براي جلوگيي از ورود و خروج گرما و سرما و همچنين سرو صدا مي شود. با ايجاد لايه ي محافظ مي توان در مصرف انرژي ها صرفه جويي كرد و همچنين انواع پاركت لمينت با كيفيت با داشتن يك لايه اضافه تر نسبت به پاركت در اثر خراش و ضربه ي اجسام به راحتي خراب نمي شود و در صورت خرابي قابل ترميم مي باشد.

images?q=tbn:ANd9GcT6ZbJZlh8CrBbfJNLTm0uJUow-lRt46E2zY6RCQQ9RQayHt35JZA&s

يكي ديگر از مزيت هايي كه پاركت لمينت مانند انواع پاركت لمينت يشيل را از ديگر مصالح متمايز ساخته اين است كه در نصب پاركت لمينت استفاده از چسب و ديگر مواد براي چسباندن آن بر روي زمين استفاده نمي شود و پاركت لمينت به خودي خود با استفاده از سنگني وزنش روي زمين قرار مي گيرد. وجود بخش نر و مادگي در پاركت لمينت سبب مي شود كه پاركت لمينت ها در كنار يكديگر به خوبي قرار بگيرند و در جاي خود ثابت بمانند.

images?q=tbn:ANd9GcRS-90rccjF3hgQpu4zXQP6yhe3wRQPq2GV-ZIK88xNmPndvOvS1A&s

 در صورت لزوم مي توانيد به راحتي پاركت لمينت را از جاي خود برداريد و به محل ديگري آن را انتقال دهيد. پاركت لمينت داراي رنگ بندي و تنوع بسيار زيادي است كه مي توان با توجه به دكوراسيون نوع دلخواه را انتخاب كرد. براي سفارش پاركت لمينت و خريد اين محصول خوب مي توانيد به سايت مراجعه كنيد و خريد آنلاين پاركت لمينت چيني خود را به صورت اينترنتي انجام دهيد. در صورت نياز با همكاران ما تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۳۵:۲۶ ] [ طراح ]

براي كف سازي از مصالح بسياري استفاده مي شود. خريد پاركت با كيفيت يكي از وسيله هايي است كه براي كف سازي از آن استفاده مي شود. پاركت شكل زيبا و جلوه اي نوين دارد كه امروزه طرفداران بسياري را به خود جذب كرده است.  شكل جديد پاركت هاي قديمي است. پاركت ها با استفاده از چسب در كنار يكديگر قرار مي گرفتند و استفاده از چسب از زيبايي آن مي كاست ولي امروزه استفاده از انواع پاركت هاي مناسب كه به صورت همان پاركت است ولي يك لايه ي لمينيت روي آن را پوشانده است، بيشتر از پاركت مي باشد.

 تفاوت عمده ي پاركت لمينت با پاركت روش نصب آن مي باشد كه در پاركت لمينت ديگر از چسب استفاده نمي شود و به جاي آن پاركت لمينت مانند انواع پاركت راش با استفاده از سنگيني وزنشان در كنار يكديگر قرار مي گيرند. پاركت لمينت به صورت نر و مادگي وجود دارد كه در هم چفت مي شود و بر روي زمين ثابت مي ماند. پاركت لمينت را مي توان به راحتي جابجا كرد و به جاي ديگري انتقال داد. وجود لايه ي رويه ي پاركت لمينت باعث مقاومت بيشتر پاركت لمينت نسبت به پاركت هاي قديمي مي شود. در زماني كه وسيله اي با پاركت لمينت برخورد كند لايه ي رويي پاركت لمينت آسيب كمتري را به پاركت وارد مي كند و به اين ترتيب پاركت لمينت عمر بالاتري را نسبت به پاركت دارد.

 براي خريد پاركت لمينت به سايت مراجعه كنيد و پاركت را خريداري كنيد. خريد اينترنتي پاركت لمينت دنيز براي شما راحتي و سهولت در خريد را ايجاد مي كند. انواع پاركت لمينت در طرح ها و مدل هاي متنوع در بازار وجود دارد و شما مي توانيد با توجه به دكوراسيون داخلي ساختمانتان از پاركت لمينت استفاده كنيد. براي خريد پاركت لمينت با قيمت بسيار مناسب و با كيفيت بسيار عالي به سايت مراجعه كنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۲۰:۱۲ ] [ طراح ]

 كاغذ ديواري سه بعدي به نوعي از كاغذ ديواري مي گويند، كه در قالب طرح هاي كلاسيك، منظره و حيوانات داراي عمق هستند، و جلوه اي زيبا و مدرن به محل كار و زندگي شما مي بخشند. سادگي نصب و كيفيتت بالايي كه در ساخت انواع كاغذ ديواري سه بعدي به كار رفته است، سبب شده بازار خريد و فروش كاغذ ديواري  اين مدلي بسيار رونق بگيرد. مي توان در انتخاب كاغذ ديواري سه بعدي از طرح هايي متناسب با زمينه شغلي خود، استفاده كرد، كه اين ويژگي سبب استفاده گسترده از انواع كاغذ ديواري سه بعدي در طراحي داخلي و دكوراسيون ساختمان ها استفاده كرد. جنس به كار رفته در ساخت انواع كاغذ ديواري سه بعدي تفاوت چنداني با ديگر نمونه هاي كاغذ ديواري ندارد، و تنها تفاوت آن ها در عمق تصاوير و سايه هاي به كار رفته در آن است. انواع كاغذ هاي ديواري مناسب در سايت موجود مي باشد.

از مهمترين آپشن هايي كه در هنگام خريد كاغذ ديواري سه بعدي مانند انواع كاغذ ديواري بيانكو بايد مورد بررسي قرار بگيرند، مي توان به جنس و كيفيت كاغذ استفاده شده، كيفيت دستگاه چاپگر ، كيفيت رنگ استفاده شده و نحوه نصب كاغذ ديواري اشاره كرد، كه در بالا بردن رزولوشن تصاوير چاپي بسيار موثر هستند. 

 اما اين روز ها استفاده از كاغذ ديواري ، پوستر و كاغذ ديواري سه بعدي به دليل مقاومت در برابر خراش و پارگي، نصب آسان، قابليت شست و شو و ترميم، ضد حريق بودن، قابليت نصب مجدد، ضد آلرژي بودن ، دوام بالا و بسياري موارد ديگر بسيار متداول شده است، و جايگاه بسيار خوبي را در بازار خريد و فروش كاغذ ديواري به خود تخصيص داده است. با ورود انواع كاغذ ديواري سه بعدي به بازار انقلاب بسيار بزرگي در صنعت طراحي داخلي ساختمان ايجاد شد، و  شركت هاي طراحي با استفاده از انواع كاغذ ديواري سه بعدي يا پوستر ديواري مانند خريد كاغذ ديواري بهپاد توانستند، جلوه اي زيبا و مدرن به فضاي داخلي آپارتمان ها بدهند.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۵۸:۴۳ ] [ طراح ]

كاغذ ديواري در اكثر منازل و ادارات به چشم مي خورد. با استفاده از خريد كاغذ ديواري مي توانيم به اتاقمان جلوه ي بسيار زيبايي بدهيم. انتخاب طرح در خريد كاغذ ديواري بسيار مهم بوده و بايد مطابق با سليقه و همچنين در ارتباط با اتاقي كه مي خواهيم نصب كاغذ ديواري را نصب كنيم ، باشد.  طرح هاي ساده و يكنواخت كاغذ ديواري براي مراكز اداري بسيار استفاده مي شود و از طرح هاي گل دار و طبيعت و يا كارتوني براي منازل استفاده مي شود. خريد كاغذ ديواري با قيمت مناسب در دو نوع ساده و سه بعدي صورت مي گيرد كه با توجه به سليقه ي خود مي توانيد انواع آن را انتخاب كنيد.

در زمان خريد كاغذ ديواري به جنس آن بسيار دقت كنيد. هر چقدر هم طرح انتخابي شما خوب و زيبا باشد ولي جنس خوبي نداشته باشد زيبا جلوه نخواهد كرد و در كوتاه مدت از بين خواهد رفت. پس در ابتدا  به جنس در خريد كاغذ ديواري دقت كنيد و سپس به طرح آن و از انتخاب طرح هاي خيلي شلوغ براي كل ديوار ها در خريد كاغذ ديواري بپرهيزيد.

 از كاغذ ديواري سه بعدي معمولا در يك ديوار استفاده مي شود كه جلوه ي بهتري را ايجاد كند. استفاده از رنگ هاي هماهنگ با دكوراسيون داخلي بسيار مهم بوده و مي تواند بسيار تاثير گذار باشد. اگر در خريد كاغذ ديواري از چند رنگ مي خواهيد استفاده كنيد بايد از رنگ هاي هم خانواده استفاده كنيد كه يك تركييب رنگي زيبايي ايجاد كند و يا مي توانيد از رنگ هاي قرينه نيز استفاده كنيد و به زيبايي كار بيفزاييد ولي اگر از رنگ هاي ناهماهنگ استفاده كنيد از خريد كاغذ ديواري خود پشيمان خواهيد شد.  براي خريد كاغذ ديواري مي توانيد به فروشگاه هاي فروش كاغذ ديواري مراجعه ي اينترنتي نيز داشته باشيد. براي خريد كاغذ ديواري كستل به سايت ما مراجعه بفرماييد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۴۴:۰۲ ] [ طراح ]

پوستر ديواري بعد از كاغذ ديواري ها توانست بسيار مورد توجه افراد قرار گيرد. با استفاده از پوستر ديواري مي توانيد ديوار ها را زيبا سازيد. كاغذ ديواري ها به صورت ساده مي باشند و معمولا طرحي را در تكرار خواهيم داشت ولي در خدمات چاپ پوستر ديواري يك طرح در نظر گرفته مي شود مثلا عكس يك شخص و يا يك گل و طبيعت و.... و اين تصوير در چاپ پوستر هاي ديواري با كيفيت به صورت بزرگ در مي آيد و سراسر يك ديوار را در بر مي گيرد. معمولا از پوستر ديواري براي يك يا نهايتا دو ديوار در يك سالن استفاده مي كنند زيرا در صورت استفاده از آن در تمامي ديوار ها باعث شلوغي بيش از حد مي شود.

چاپ پوستر ديواري بر روي كاغذ هاي مختلف با جنس ها و ضخامت متفاوت انجام مي گيرد ولي فراموش نكنيد كه كيفيت بسيار مهم تر از هر چيزي است پس در ابتدا براي چاپ پوستر ديواري كيفيت را مورد توجه قرار دهيد زيرا چاپ پوستر ديواري با كاغذ با كيفيت مي تواند دوام بالايي را براي شما داشته باشد. انتخاب طرح در چاپ پوستر ديواري مي تواند سليقه اي باشد كه در طرح ها و رنگ هاي مختلفي مي توانيد چاپ پوستر ديواري مانند چاپ پوستر هاي ديواري انتزاعي را داشته باشيد. براي چاپ پوستر ديواري محيط و دكوراسيون را در نظر بگيريد و در طرح ها و رنگ هاي هماهنگ با محيط آن را انتخاب كنيد.

 توجه كنيد اگر طرح انتخابي شما با محيط مثلا محيط اداري مربوط به شغل و يا منزل در ارتباط باشد مي تواند جلوه ي بدي را ايجاد كند. براي چاپ پوستر ديواري مي توانيد طرح مورد نظر خودتان را نيز چاپ كنيد كه چاپ پوستر ديواري در آن طرح مختص شماست مانند چاپ پوستر ديواري دريا و كوهستان و تك و منحصر به فرد خواهد بود. براي سفارش چاپ پوستر ديواري موسيقي به سايت مراجعه كنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۳۳:۱۸ ] [ طراح ]

براي استفاده از خيابان ها و معابر و استفاده ي مناسب از شهر بايد از تجهيزات ترافيكي مناسبي استفاده كنيم. ايمني جاده ها يكي از مهم ترين اصول در شهرسازي مي باشد. تجهيزات ترافيكي شامل انواع تابلو ها و رنگ هاي ترافيكي و سرعت گير و علائم راهنمايي رانندگي مي باشد. بعضي از كشور ها اجازه ي خريد اينترنتي تجهيزات ترافيكي را به شركت هاي دولتي مي دهند اما مي توان برخي از تجهيزات ترافيكي را براي استفاده در پاركينگ ها و استفاده ي خصوصي تهيه كرد. چراغ راهنمايي يكي از تجهيزات ترافيكي مهم در سطح شهر مي باشد كه بدون آن تردد خودرو ها به مشكل بر مي خورد. فروش انواع تجهيزات ترافيكي در سايت قرار دارد.

چراغ راهنماي رانندگي از سال 1868 توليد شد و مورد استفاده قرار گرفت. بدنه ي چراغ راهنمايي از جنس فلز بوده و در چراغ ها از پلاستيك نيز استفاده شده است. تجهيزات ترافيكي شامل سرعت گير نيز مي شود. استفاده از خريد سرعت گير مي تواند از سرعت ها بكاهد و در قسمت هايي از معابر كه بايد با سرعت كمتري راند، استفاده شود. سرعت گير ها در جنس هاي پلاستيكي و لاستيكي موجود مي باشند. استوانه ها يكي ديگر از تجهيزات ترافيكي مي باشند كه براي جدا كردن مسير ها و يا هشدار براي برخي از مكان ها استفاده مي شود. 

در كل استفاده از تجهيزات ترافيكي براي جلوگيري از وارد شدن هر گونه آسيب به خودرو ها و وسايل نقليه و همچنين سرنشينان آن ها مي باشد. افراد بايد با توجه به تجهيزات ترافيكي در معابر عبور و مرور كنند و اين تجهيزات ترافيكي را جدي بگيرند. شركت هايي تجهيزات ترافيكي را توليد مي كنند و مي توانيد تجهيزات ترافيكي را از اين مراكز تهيه كنيد. براي تهيه ي تجهيزات ترافيكي مانند خريد فلاشر هشدار دهنده حتما به جنس و كيفيت آن توجه كنيد. براي سفارش و خريد تجهيزات ترافيكي به سايت مراجعه كنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۴۲:۰۳ ] [ طراح ]

كاغذ ديواري مهمترين فاكتوري است، كه در هنگام بازسازي و تغيير دكوراسيون محل كار و زندگي بسيار موثر بوده، و در ساليان اخير طرفداران بسيار را به خود اختصاص داده است. طرح هاي متنوع و زيبايي كه امروزه در ساخت انواع كاغذ ديواري به كار مي روند، از مهمترين دلايلي است، كه به روند رو به رشد در خريد آنلاين كاغذ ديواري ارزان و فروش انواع كاغذ ديواري كمك مي كند، كه البته نبايد كيفيتي كه در ساخت نواع كاغذ ديواري هاي امروزي به كار مي رود را ناديده گرفت، زيرا قابليت ضد آب بودن و مقاومت كاغذ ديواري در برابر كشيده شدن و پارگي در جلب رضايت خريداران تاثير بسيار بالايي داشته است، و به فروش بيشتر آن كمك مي كند. شركت هاي طراحي داخلي و دكوراسيون منازل با بهره گيري از انواع طرح هاي كاغذ ديواري در قالب هاي  مدرن، كلاسيك، انتزاعي و  حتي سنتي در بوجود آوردن محيطي شكيل و مورد علاقه مشتريان خود بسيار موفق بوده اند.

برند هاي بسيار زيادي در خارج و داخل كشور در صنعت ساخت كاغذ ديواري فعاليت مي كنند و توانسته اند، يك بازار رقابتي را به وجود بياوند. خريد كاغذ ديواري كودك طرح خانه بسيار داراي رونق است . تنوع توليدات در ساخت كاغذ ديواري به حدي است، كه متناسب با هر بودجه و سليقه اي مي توان كاغذ ديواري متناسبي را انتخاب نمود. 

با رونق گرفتن بازارهاي مجازي امكان خريد و فروش آنلاين كاغذ ديواري هم  از سوي شركت هاي عرضه كننده كاغذ ديواري اين محصولات فراهم شده است، به طوريكه با مراجعه به آدرس الكترونيك آن ها مي توانيد انواع برند هاي كاغذ ديواري را همراه با ليست قيمت و طرح هاي متنوع آن مشاهده نماييد و در زمان و هزينه خود در انتخاب اين محصول صرفه جويي نماييد. هزينه خدمات كاغذ ديواري هم متاثر از فاكتور هايي همچون كيفيت، برند و مساحتي كه در بر مي گيرد، متغير است و به راحتي مي توانيد با تماس با مراكز ارائه دهنده اين خدمات از هزينه هاي آن مطلع شويد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۲۳:۰۲ ] [ طراح ]

كف سازي در ساختمان ها بسيار از اهميت ويژه اي برخوردار مي باشد. استفاده از مصالح مختلف در كف مي تواند باعث زيبايي كف شود. امروزه از انواع پاركت لمينت بسيار استفاده مي شود. پاركت لمينت نمونه ي جديد پاركت هاي قديمي بوده كه با ايجاد يك لايه ي محافظ بر روي آن ايجاد شده است.  از سفارش پاركت لمينت با كيفيت مي توان براي هر مكاني اعم از اداري و تجاري و مسكوني استفاده كرد. استفاده از پاركت لمينت باعث ايجاد يك عايق بسيار خوب براي جلوگيي از ورود و خروج گرما و سرما و همچنين سرو صدا مي شود. با ايجاد لايه ي محافظ مي توان در مصرف انرژي ها صرفه جويي كرد و همچنين پاركت لمينت با داشتن يك لايه اضافه تر نسبت به پاركت در اثر خراش و ضربه ي اجسام به راحتي خراب نمي شود و در صورت خرابي قابل ترميم مي باشد.

يكي ديگر از مزيت هايي كه پاركت لمينت را از ديگر مصالح متمايز ساخته اين است كه در نصب پاركت لمينت استفاده از چسب و ديگر مواد براي چسباندن آن بر روي زمين استفاده نمي شود و پاركت لمينت به خودي خود با استفاده از سنگني وزنش روي زمين قرار مي گيرد. وجود بخش نر و مادگي در پاركت لمينت سبب مي شود كه پاركت لمينت ها در كنار يكديگر به خوبي قرار بگيرند و در جاي خود ثابت بمانند. در صورت لزوم مي توانيد به راحتي پاركت لمينت را از جاي خود برداريد و به محل ديگري آن را انتقال دهيد. سفارش پاركت لمينت وسن از طريق سايت انجام مي گيرد.

 پاركت لمينت داراي رنگ بندي و تنوع بسيار زيادي است كه مي توان با توجه به دكوراسيون نوع دلخواه را انتخاب كرد. براي سفارش پاركت لمينت و خريد اين محصول خوب مي توانيد به سايت مراجعه كنيد و خريد آنلاين پاركت لمينت آلماني خود را به صورت اينترنتي انجام دهيد. در صورت نياز با همكاران ما تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۰۷:۰۳ ] [ طراح ]

ورق استيل يكي از فلز هايي است كه در ساخت بسياري از وسيله ها و قطعات به كار مي رود. به دليل استحكام و مقاومت بالا و ضخامت كم ورق استيل مي توان بسياري از قطعه هاي ريز و درشت را از ورق استيل ساخت. ورق استيل از پايه ي آهن تشكيل شده و در تركيب با آلياژ هاي ديگر مانند كربن ساخته مي شود. ميزان كربن سختي ورق استيل را ايجاد مي كند و هر چقدر كه ميزان كربن در ورق استيل بيشتر باشد، ورق استيل سخت تر و مقاوم تر خواهد بود. ورق استيل  به صورت هاي مربع و مستطيل ساخته مي شود. مقاومت ورق استيل در برابر حرارت بسيار مهم بوده و در سرما و گرماي زياد از خود تغيير شكل نمي دهند. در صنايع و در ساخت لوله و كانال كولر و ساخت كابينت و ... از خريد آنلاين ورق استيل و فروش انواع ورق استيل استفاده مي شود. ورق استيل با توجه به آلياژ هاي تشكيل دهنده اش و ميزان آن آلياژ ها دسته بندي مي شوند مانند ورق استيل 420 و 430 و...

ورق استيل در دونوع ورق استيل بگير و ورق استيل نگير مي باشد. ورق استيل بگير ورقي است كه به آهن ربا جذب مي شود و ورق استيل نگير جذب آهن ربا نمي شود. از مهمترين خاصيت هاي ورق استيل ضد زنگ بودن آن است كه با توجه به اين خصوصيت بسيار مهم استفاده ي بسياري از آن را در زندگي روزمره ي خود داريم. براي خريد ورق استيل ميرور به سايت مراجعه كنيد.

در گذشته ورق استيل را از كشور هايي مانند امريكا و ژاپن وارد مي كرديم اما امروزه كشور خودمان ورق استيل را توليد مي كند و بيشتر مصارف ما از ورق استيل توليد كشور خودمان مي باشد. براي تهيه ي ورق استيل مي توانيد به سايت مراجعه كنيد و انواع آن را مشاهده كرده و خريد ورق استيل مات را انجام دهيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۵۳:۲۰ ] [ طراح ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ]
.: Weblog Themes By bigtheme :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب