سئو-طراحي سايت
 
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 200
دیروز : 214
افراد آنلاین : 1
همه : 82176
چت باکس

بسياري از افراد علاقمند به عمل جراحي بيني هستند و براي اين كار دنبال بهترين كلينيك ها هستند. يكي از بهترين راه هاي عمل جراحي بيني در تهران مي باشد زيرا بيشتر كلينيك هاي تهران داراي تجهيزات مناسبي مي باشند و مي توانيد براي انجام عمل جراحي به آن ها مراجعه نماييد. البته بسياري از كلينيك ها هستند كه براي عمل جراحي بيني در تهران تبليغاتي بيهوده انجام مي دهند بنابراين براي پيدا كردن بهترين كلينيك براي عمل جراحي بيني در تهران بايد به دنبال بهترين كلينيك بگرديد و از ان اطمينان داشته باشيد. همچنين پزشك بايد تخصص لازم را در اين زمينه داشته باشد و تجهيزاتي كه براي عمل جراحي بيني در تهران استفاده مي شود بايد از بهترين و بروز ترين تجهيزات باشد.

قبل از عمل جراحي بيني در تهران بايد چه كنيم

قبل از اينكه عمل جراحي بيني در تهران انجام شود بايد ابتدا آزمايشات لازم براي عمل جراحي بيني در تهران بايد انجام شود. وقتي كه براي انجام عمل جراحي بيني در تهران به كلينيكي مراجعه مي نماييد پزشك معاينه هاي لازم را انجام مي دهد و آزمايشات نيز انجام مي شود. در صورتي كه نتيجه آزمايشات مثبت باشد و مشكلي نباشد مي توانيد عمل جراحي بيني در تهران را توسط پزشك مجرب انجام دهيد.دكتر فيروزه رئيسيان در معاينه بيني پزشك به اين نتيجه مي رسد كه بيني شما غضروفي و يا استخواني و يا گوشتي مي باشد و بعد از اين كه بررسي هاي لازم رادر اين زمينه انجام داديد مي توانيد اقدام به عمل جراحي بيني در تهران در يكي از كلينيك هاي معتبر نماييد. بر اساس بررسي هايي كه درباره نوع بيني شما مي شود نوع جراحي كه بايد براي عمل جراحي بيني در تهران براي شما انتخاب شود انتخاب مي شود. عمل جراحي بيني در تهران مي تواند به شكل باز و يا بسته انجام شود در صورتي كه عمل جراحي بيني در تهران به شكل باز انجام شود پوست كل بيني از روي بيني برداشته مي شود و به اين ترتيب پزشك براي عمل جراحي بيني داراي تسلط بيشتري خواهد بود ولي اگر عمل جراحي بيني به شكل بسته انجام شود برش از داخل بيني انجام مي شود ولي پزشك تسلط لازم را براي عمل جراحي بيني در تهراننخواهد داشت مسلما روش محبوب پزشكان براي عمل جراحي بيني در تهران روش باز عمل جراحي بيني در تهران مي باشد

مبلغي كه بايد براي عمل جراحي بيني در تهران بپردازيد

بيني ها داراي انواع مختلفي مي باشند بنابراين براي عمل جراحي بيني در تهران پس از بررسي در باره بيني مي توانيد هزينه عمل جراحي بيني در تهران را از پزشك معالج تان بخواهيد. و پزشك بر اساس بررسي هايي كه درباره نوع بيني شما انجام داده است هزينه عمل جراحي بيني در تهران را به شما اعلام مي كند. بعد از اين كه هزينه عمل جراحي بيني در تهران اعلام شد و شما با توافقي كه با كلينيك مي كنيد هزينه را پرداخت مي نماييد براي شما نوبت عمل مشخص مي شود و شما در موعد مشخص شده اقدام به عمل جراحي بيني در تهران مي نماييد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۳۰:۱۰ ] [ طراح ]

يكي از انواع عمل هاي زيبايي كه در تهران انجام مي شود و از بسياري از شهرها و حتي كشورها براي عمل جراحي بيني به تهران مراجعه مي نمايند اين نوع از عمل جراحي زيبايي مي باشد. عمل جراحي بيني در تهران توسط بسياري از پزشكان خبره انجام مي شود و بسياري از كلينيك ها در تهران اقدام به انجام عمل جراحي بيني در تهران مي نمايند.  ولي كيفيت عمل جراحي بيني در تهران در كلينيك ها مختلف از هم متفاوت مي باشد بنابراين براي عمل جراحي بيني در تهران بايد به دنبال كلينيك هايي باشيد كه در اين زمينه تجربه كافي دارند و همچنين پزشكاني كه عمل جراحي بيني در تهران را انجام مي دهند داراي تبحر لازم براي انجام اين كار باشند. زيرا شما نمي توانيد صرفا براي تبليغات براي عمل جراحي بيني در تهران اقدام نموده و بايد از كيفيت انجام عمل جراحي بيني در تهران اطمينان داشته باشيد. يكي ديگر از مواردي كه بايد براي عمل جراحي بيني در تهران به آن توجه داشته باشيد اين است كه آيا از آخرين تجهيزات روز دنيا براي عمل جراحي بيني در تهران استفاده مي شود و يا خير.  در صورتي كه از تجهيزات مناسبي استفاده نمي شود بايد به كلينيك ديگر ي براي عمل جراحي بيني در تهران مراجعه نماييد

بهترين جراح عمل جراحي بيني در تهران

دكتر فيروزه رئيسيان با داشتن 15 سال سايقه در زمينه عمل جراحي بيني در تهران توانسته است رضايت مشتريان را به خوبي جلب نمايد. دكتر رئيسيان با توجه به چهره بيمار بهترين عمل جراحي بيني در تهران را بدون عوارض بع انجام مي رساند. قبل از عمل جراحي بيني در تهران آزمايشات لازم انجام مي شود تا در حين عمل و يا پس از عمل براي فرد مشكلي ايجاد نشود. عمل جراحي بيني در تهران بر اساس اين كه بيني استخواني باشد و يا غضروفي جراحي متفاوت خواهد بود. نوع عمل و ميزان هزينه براي عمل جراحي بيني در تهران با م متفاوت مي باشد.

روش هاي عمل جراحي بيني در تهران

عمل جراحي بيني در تهران به دو روش باز و بسته انجام مي شود. در روش باز عمل جراحي بيني در تهران پزشك تسلط بيشتري براي عمل جراحي دارد. در عمل جراحي بيني در تهران كه به صورت باز انجام مي شود پوست بيني به شكل كلي از روي بيني برداشته مي شود و سپس عمل جراحي بيني انجام مي شود. ولي براي جراحي بيني كه به شكل بسته انجام مي شود پزشك بر تيغه بيني برش نمي زند و برش را در بخش داخلي بيني انجام مي دهد. انواع روش هاي عمل جراحي بيني در تهران به شكل باز براي پزشكان بسيار قابل قبول تر مي باشد زيرا در اين روش پز شك تسلط بيشتري بر ريوي عمل جراحي بيني خواهد داشت كه در روش بسته عمل جراحي بيني در تهران اين تسلط وجود ندارد. در روش باز عمل جراحي بيني در تهران پزشك مي تواند نتيجه بهتري را دريافت نمايد. براي انجام جراحي بيني باز يا بسته پزشك تصميم مي گيرد كه كدام نوع از عمل براي بيمار مناسب تر مي باشد و بر ان اساس جراحي را انجام مي دهد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۲۱:۵۷ ] [ طراح ]

يكي از عمل هاي جراحي هاي زيبايي كه داراي طرفداران بسياري شده است عمل جراحي بيني در تهران مي باشد. بسياري از افراد به دلايل مختلف علاقه مند هستند كه بيني خود را عمل كنند تا چهره اي زيباتر داشته باشند. در تهران مراكز زيادي هستند كه اقدام به عمل جراحي بيني در تهران مي كنند و شما بايد از بين ان ها بهترين مركز را براي عمل جراحي بيني در تهران انتخاب نماييد زيرا بسياري از مراكز بدون اينكه تخصص لازم را در اين زمينه داشته باشند و همچنين تجربه كافي در اين زمينه داشته باشند اقدام به تبيغات مي كنند. بيني مي تواند گوشتي و يا استخواني باشد كه در هر يك از شرايط نياز است اقداماتي براي انجام بهتري عمل راحي بيني انجام شود و شما بايد پزشكي را كه در آن زمينه بهترين تخصص را دارد انتخاب نماييد تا بهترين نتيجه براي شما حاصل شود.

عمل جراحي بيني در تهران با بهترين امكانات روز دنيا انجام مي شود و از بسياري از كشورها براي انجام عمل جراحي به تهران مراجعه مي كنند. براي عمل جراحي بيني در تهران بايد يك سري آزمايشات انجام شود تا در صورتي كه مشكلي وجود داشته باشد قبل از عمل جراحي بيني بر طرف شود.

براي عمل جراحي بيني در تهران فرقي ندارد كه شما با چه هدفي مي خواهيد بيني تان را جراحي نماييد چه مشكلي در بيني شما وجود داشته باشد و چه فقط براي زيبايي باشد تمام مراحل عمل جراحي بيني در تهران بايد به درستي انجام شود و آزمايش هاي لازم نيز بايد در اين زمينه انجام شود.. با استفاده از عمل جراحي بيني در تهران مي توانيد قوز بيني را از بين ببريد، انحراف بيني را نيز از بين ببريد و همچنين با استفاده از عمل جراحي بيني در تهران مي توانيد سوراخ هاي بيني ر كوچك نماييد. دكتر فيرزوه رئيسيان با استفاده از آخرين تكنولوژي هاي روز و با استفاده از آخرين دانش روز اقدام به عمل جراحي بيني در تهران با برترين كيفيت نموده است.

عمل جراحي بيني در تهران به روش هاي مختلفي انجام مي شود. عمل جراحي بيني در تهران مي تواند با زوش رينوپلاستي بيني باز، بيني بسته انجام داد. كه در نوع عمل جراحي باز بيني پزشك داراي تسلط بيشتري مي باشد . عمل جراحي بيني در تهران توسط دكتر فيروزه رئيسيان با 15 سال سابقه موفق در بهترين كلينيك ها با بهترين و بروزترين تجهيزات انجام مي شود. يكي از خصوصيات بسيار مهم عمل جراحي بيني در تهران اين است كه بعد از عمل توسط پزشك متخصص مشكل تنفسي و ديگر مشكلات براي بيمار ايجاد نخواهد شد.  ما نمي توانيم قيمت عمل زيبايي جراحي بيني در تهران براي شما محاسبه نماييم زيرا بيني ها انواع مختلفي دارند و براي انواع آن ها  حتياج به كارهاي مختلفي مي باشد و ممكن است كاري كه براي عمل جراحي بيني در تهران انجام مي شود با ديگري متفاوت باشد بنايراين پس از معاينه كامل بيني و انجام ازمايشات مي توانيد قيمت را از پزشك دريافت نماييد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۰۹:۳۳ ] [ طراح ]

داشتن يك سينك صنعتي براي آشپزخانه هاي صنعتي بسيار لازم مي باشد و شما براي اين كه سرعت كار را در اين آشپزخانه ها افزايش داده و بتوانيد موارد بهداشتي را در آشپزخانه به خوبي رعايت نماييد بايد سينك صنعتي را خريداري كرده و از ان استفاده نماييد چه براي شستسوي ظروف چه براي شستشوي موادي كه احتياج به شستشو دارند. سينك صنعتي را مي توانيد از برندهاي داخلي و يا خارجي خريداري نماييد. البته برندهاي داخلي داراي كيفيتي مناسب مي باشند و مي توانيد از ان ها با خيالي آسوده استفاده نماييد. سينك صنعتي در اندازه هاي مختلفي ساخته مي شود كه اندازه آن ها بستگي به فضايي دارد كه شما در اختيار داريد. برخي از انواع سينك صنعتي داراي يك لگن وبرخي كه داراي ابعاد بزرگ تري مي باشد داراي دولگن مي باشد.نوع يك لگني سينك صنعتي مي تواند داراي ميز كار باشد يا نباشد اگر داراي ميزكار باشد براي چيدن ظرف ها مكان مناسبي مي باشد. شما مي توانيد بر اساس نوع نياز خود و بر اساس فضايي كه داريد يكي از اانواع سينك صنعتي خريداري نماييد.

خريد سينك صنعتي

براي خريد سينك صنعتي ميتوانيد به فروشگاه هاي معتبر كه در اين زمينه فعال هستند مراجعه نماييد و يا بهترين راه حل خريد اينترنتي سينك صنعتي مي باشد زيرا در اين صورت شما مي توانيد در هر ساعتي از شبانه روز به سايت هاي معتبر اينترنتي مراجعه نماييد و مشخصات سينك صنعتي را بررسي و با هم مقايسه نماييد و سپس با توجه به فضايي كه داريد بهترين نوع سينك صنعتي را خريداري نماييد. البته براي مراجعه به سايت هاي اينترنتي بايد از اعتبار سايت اطمينان حاصل نماييد. يكي از سايت هاي فعال در زمينه فروش اينترنتي فروشگاه اينترنتي ليون ايران مي باشد كه شما مي توانيد با مراجعه به اين سايت و مقايسه انواع سينك صنعتي با يكديگر اقدام به سفارش و خريد سينك صنعتي  بدون مراجعه حضوري به نماييد.

كيفيت سينك صنعتي

براي خريد سينك صنعتي بايد توجه نماييد تا بهترين كيفيت استيل را دارا باشد تا بعد از مدتي استفاده از سينك صنعتي دچار مشكل نشويد و سينك صنعتي خراب و بد رنگ نشود زيرا در اين صورت از نظر بهداشتي نيز نمي توانيد از آن استفاده نماييد.همچنين پايه هايي كه براي ساخت سينك صنعتي مورد استفاده قرار مي گيرد بايد مقاوم باشد تا در استفاده از آن دچار اشكال نشويد.

يكي ديگر از نكاتي كه مي توانيد در خريد سينك صنعتي آن را مد نظر قرار دهيد اين است كه چه عمقي را براي سينك صنعتي نياز داريد و يا چه  عمقي براي كار شما مناسب مي باشد. عمقي كه به شكل استاندارد براي سينك صنعتي در نظر گرفته شده است بين 23 سانتي متر تا 25 سانتي متر مي باشد ولي در صورت نياز مي توانيد سينك صنعتي را با 36 سانتي متر عمق نيز خريداري نماييد.

در كل استفاده از انواع سينك صنعتي براي هر محيطي كه درآن غذا طبخ مي شود و يا مكان هايي مانند كافي شاپ ها ضروري مي باشد زيرا در غير اينصورت شما مكان مناسبي را براي شستن ظروف نداريد و با مشكل مواجه خواهيد شد


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۴۲:۱۰ ] [ طراح ]

اگر مي خواهيد رستوران، تالار و يا هتل داشته باشيد و يا در كل بخواهيد براي يك محيط كه داراي افراد زيادي است آشپزي كنيد بهتر است از تمام تجهيزات رستوران براي ارائه بهتر خدمات استفاده نماييد. يكي از بخش هاي رستوران ها و ديگر مكان ها سلف سرويس آن است كه بايد داراي امكانات مناسبي براي ارائه خدمات باشد. يكي از انواع امكاناتي كه بايد براي خط سلف سرويس در نظر گرفته شود كانتر گرم مي باشد كه در ابعاد مختلفي ساخته مي شود.

كاربرد كانتر گرم

 كانتر گرم براي خورشت ها مورد استفاده قرار مي گيرد. مي توان گفت كه كانتر گرم نقش بسيار مهمي را در رستوران شما ايفا مي كند. كه در انواع و ابعاد مختلفي توليد مي شود و مي توانيد يكي از مناسب ترين نوع آن ها را  براي خود خريداري نماييد. با استفاده از كانتر گرم مي توانيد براي مدت طولاني غذا را با كيفيتي مناسب و با حفظ طعم و بو نگهداري نماييد و غذا براي مدتي تازگي خود را حفظ خواهد كرد.

كانتر گرم مي تواند بر اساس نياز مشتري و نيازهاي مشتري ساخته شود. بنابراين مي توانيد كانتر گرم را كه مورد نياز شما مي باشد را خريداري نماييد. كانتر گرم بيشتر براي مكان هايي كه دارا منوي باز مي باشند قابل استفاده  مي شود. يكي از بخش هاي كانتر گرم از محلي براي قرار دادن قاشق و چنگال تشكيل شده است كه در ابتداي خط كانتر قرار گرفته است. مي توان به منظور زيبا تر شدن كانتر گرم بر روي كانتر گرم از سنگ هايي زيبا استفاده نمود كه به اين ترتيب فضاي زيبايي ايجاد مي شود.

خريد كانتر گرم

شما مي  توانيد براي دريافت اطلاعات بيشتر درباره خريد انواع كانتر گرم و نحوه خريد و انتخاب آن با فروشگاه اينترنتي ليون ايران تماس بگيريد و يا با مشاهده اطلاعات در سايت اين فروشگاه اقدام به خريد انواع مورد نياز كانتر گرم براي خود نماييد. كارشناسان فروشگاه اينترنتي ليون ايران در زمينه انتخاب مناسب ترين كانتر گرم براي رستوران و يا تالار و يا سلف سرويس راهنمايي دريافت نماييد. براي كارگذاري كانتر گرم مي توان از نورپردازي مناسب نيز براي آن استفاده نمود و به اين ترتيب مي توان نمايي زيبا براي آن ها به وجود آورد. چراغ هايي كه براي نور پردازي كانتر گرممورد استفاده قرار مي گيرد از نوع ال اي دي مي باشد و مي توان از رنگ هاي مختلفي براي آن استفاده نمود. براي رستوران هايي كه داراي انواع و يك منوي آزاد باشند دارا بودن كانتر گرم از ملزومات راه اندازي رستوران و يا تالار و يا هر مكان ديگري مي باشد.

كانتر گرم داراي قسمت هاي مختلفي مي باشد كه مي توانيد از آن بخش ها براي غذاهاي مختلف استفاده نماييد. اندازه هر بخش با هم متفاوت است و براي قرار دادن انواع غذا با حجم هاي مختلف مي توان از آن ها استفاده نمود. خريد كانتر گرم به دو صورت برقي و يا گازي امكان پذير است ولي نوع برقي آن بسيار مناسب تر از نوع گازي آن مي باشد زيرا نوع گازي كانتر گرم گرماي زيادي توليد مي كند كه خوشايند نيست


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۲۱:۲۸ ] [ طراح ]

پختن كباب از زمان هاي قديم يكي از علاقمندي هاي بسياري از افراد بوده است اما هميشه فراهم آوردن امكاناتي كه بتوان به راحتي توسط آن اقدام به پخت كباب كرد به راحتي امكان پذير نبوده است بنابراين انواع كباب پز براي كباب كردن انواع كباب ساخته و به بازار عرضه شد. با داشتن كباب پز شما مي توانيد به راحتي انواع كباب را بپزيد. كباب پزبه گونه اي طراحي شده تا بتوان به راحتي آن را بر روي تراس و يا بالكن قرار داد تا در صورت نياز بتوانيد از كباب پز استفاده نماييد.

انواع كباب پز

كباب پز مي تواند به شكل زميني و يا ايستاده باشد كه نوع زميني آن به دليل نوع طراحي مناسبي كه دارد مي تواند براي منزل بسيار مناسب باشد. يكي از انواع كباب پز، كباب پز تابشي مي باشد كه بدون دود بوده و براي استفاده در منزل بسيار مناسب مي باشد. شركت هاي داخلي زيادي هستند كه اقدام به تولد انواع كباب پز رده اند كه داراي كيفيت هاي بسيار مناسبي مي باشند. شما مي توانيد براي تهيه انواع كباب پز به سايت فروشگاه اينترنتي ليون ايران مراجعه كرده و اطلاعات لازم را در زمينه انواع كباب پز دريافت نماييد. همچنين مي توانيد براي دريافت پاسخ سوالات تان با شماره هاي درج شده در سايت فروشگاه اينترنتي ليون ايران تماس بگيريد و اطلاعات لازم را در اين زمينه دريافت نماييد. بهترين انتخاب براي خريد كباب پز براي منزل همان طور كه قبلا نيز گفته شد نوعي از كباب پز است كه دود زيادي توليد نكند زيرا براي محيط هاي كوچك امروزي توليد دود زياد مي تواند آزار دهنده باشد. ولي اگر كباب پز را براي فضاي بزرگي مي خواهيد مي توانيد انواع متنوع تري را نيز انتخاب نماييد براي مثال مي تواناز انواع كباب پز آجري و يا سنگي در اين فضاها استفاده نمود.

بسياري از شركت هايي كه لوازم خانگي را توليد مي كنند اقدام به توليد انواع كباب پز نيز نموده اند. فلر، دلونگي، پارس خزر و بسياري ديگر از برندها اشاره نمود كه داراي كيفيت مناسبي مي باشند و شما مي توانيد بر اساس نوع سليقه خود و بر اساس تحقيقي كه درباره انواع برندها مي كنيد يكي از برندها را براي خريد كباب پز انتخاب نماييد.

اگر تمايل داريد كباب پز را به شكل ايستاده خريداري نماييد در اين صورت ديگر نيازي به سكو نخواهيد داشت. برخي از انواع كباب پز داراي فن مي باشند و شما براي استفاده از كباب پز ديگر نيازي به بادبزن نخواهيد داشت.

كباب پز در ابعاد و اندازه هاي مختلفي موجود مي باشد و شما بر اساس نوع نيازي كه داريد بايد يكي از اندازه هاي كباب پز را خريداري نماييد. كباب پز مي تواند 40 سانتي، 60 سانتي، 80 سانتي و يك نتري و 1.5 متري و دوو متري باشد  و شما بايد بر اساس ميزان كبابي كه مي خواهيد بر روي كباب پز بپزيد يك از آن ها را انتخاب نموده و خريداري كنيد. همچنين مي توانيد براي خريد كباب پز از انواع دست دوم كباب پز خريداري نماييد


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۵۵:۱۶ ] [ طراح ]

براي پخت و پز هايي كه در آشپزخانه هاي صنعتي انجام مي شود نياز به اجاق صنعتي داريد.  براي خريد اجاق صنعتي بايد بدانيد كه چه ابعادي از اجاق صنعتي را نياز داريد و بر آن اساس خريد اجاق صنعتي را براي آشپزخانه انجام دهيد زيرا اجاق صنعتي در ابعاد مختلفي ساخته مي شود. اجاق صنعتي بايد داراي جنس استيل ضد زنگ باشد تا بتواند مقاومت خوبي در برابر  رطوبت هاي موجد در آشپزخانه صنعتي داشته باشد تا بر اثر استفاده در آشپزخانه دچار زنگ زدگي نشود. معمولا بيش از يك اجاق صنعتي در يك آشپزخانه صنعتي مورد نياز مي باشد تا بتوانيد بهترين امكانات را براي كاركنان ايجاد نماييد تا بتوانند بهترين غذا را براي مشتريان و يا كارمندان و يا بيماران تهيه نمايند.

انواع اجاق صنعتي و قيمت اجاق صنعتي

اجاق صنعتي مي تواند چهار شعله و فردار باشد و يا مي تواند براي خورش پز از اجاق صنعتي استفاده نمود. براي خريد انواع اجاق صنعتي دو گزينه داخلي و خارجي را در پيش رو خواهيد داشت كه هر كدام از آن ها داراي ابعاد مختلفي مي باشند. انواع اجاق صنعتي مي تواند دوكاره باشد يكي از كارهايي كه توسط اجاق صنعتي انجام مي شود براي سرخ كردن انواع مواد غذايي مي باشد و از قسمت پايين اجاق صنعتي مي توان براي پختن برنج استفاده نمود. البته براي پختن ته چين نيز مي توان از قسمت پايين اجاق صنعتي استفاده نمود. اجاق صنعتي با برندهاي داخلي داراي قيمت پايين تري نسبت به برندهاي خارجي مي باشند. اجاق صنعتي مي تواند مبله و يا روميزي باشد و استفاده از اجاق صنعتي روميزي براي مكان ها و آشپزخانه هايي كه داراي فضاي كمي هستند بسيار مناسب مي باشند. براي مثال در فست فود ها استفاده از اين نوع از اجاق صنعتي بسيار كاردبري و مناسب  مي باشد.

قيمت اجاق صنعتي بر اساس انواع مختلف اجاق صنعتي تعيين مي شود  و نمي توان قيمت ثابتي را براي انواع اجاق صنعتي گفت زيرا برندهاي مختلف بر اساس كيفيت و اندازه اجاق صنعتي قيمت هاي مختلفي را بر روي انواع اجاق صنعتي مي گذارند. براي اطلاع از قيمت انواع اجاق صنعتي مي توانيد با فروشگاه اينترنتي ليون ايران تماس بگيريد. همچنين براي خريد اجاق صنعتي و اطلاع از انواع ان ها و نوع مناسب آن ها براي آشپزخانه مي توانيد از ما مشاوره دريافت نماييد. شما بايد بر اساس فضايي كه در اختيار داريد اجاق صنعتي در ابعاد مشخصي خريداري نماييد. تعداد اجاق صنعتي نيز بايد بر اساس فضا و بر اساس ميزان پخت و پزي كه انجام مي دهيد خريداري نماييد.

ساختار اجاق صنعتي به گونه اي مي باشد كه كارگران و آشپزان بتوانند به راحتي با استفاده از آن ها بدون هيچ دغدغه اي اقدام به پخت و پز انواع مختلف غذاها بكنند. بنابراين در انتخاب اجاق صنعتي بايد دقت لازم را انجام دهيد. داشتن گارانتي براي اجاق صنعتي يكي از نكاتي است كه بايد در خريد اجاق صنعتي به آن توجه نماييد تا در صورت خرابي اجاق صنعتي بتوانيد به راحتي از گارانتي اجاق صنعتي استفاده نماييد. همچنين بايد برندي را خريداري نماييد كه خدمات پس از فروش خوبي داشته باشد


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۲۰:۲۰ ] [ طراح ]

از آنجا كه در محيط آشپزخانه بر اثر آشپزي انواع دود ها و بخارات توليد مي شود براي رفع و حذف آن ها از آشپزخانه از هود صنعتي استفاده مي شود. براي انواع آشپزخانه هايي كه براي تعداد زيادي آشپزي مي كنند از انواع هود صنعتي استفاده مي شود. هود صنعتي در حجم هاي مختلفي ساخته مي شود كه برحسب نياز يكي ازانواع هود صنعتي خريداري مي شود. هود صنعتي مي تواند داراي شيب يك طرفه، دو طرفه، سه طرفه و يا مكعبي شكل باشد.

استفاده از فيلتر براي هود صنعتي

در صورت نياز مي توان به ان انواع فيلتر را اضافه كرد، فيلتر روغن، هوا از انواع فيلترهايي مي باشد كه براي هود صنعتي از آن ها استفاده مي شود. فيلتر ها خودشان داراي جنس هاي مختلفي مي باشند كه از آن جمله مي توان به فلزي و آلومينيومي اشار نمود. معمولا براي هود صنعتي از فيلتر فلزي استفاده مي شود زيرا اين نوع از فيلتر براي جذب انواع بخارات بسيار مناسب تر مي باشد و قدرت جذب بالا تري را دارد. از آن جايي كه فيلتر فلزي بايد قابل شستشو باشد استفاده از جنس آلومينيوم و استيل براي استفاده در هود صنعتي بسيا مناسب مي باشد.

اهميت طراحي هود براي مكش انواع بخارات

 يكي از مواردي كه بايد براي طراحي هود در نظر گرفته شود اين است كه هود بايد به گونه اي طراحي شود كه بتواند دودها و بخارات را جذب كرده و از محيط آشپزخانه خارج نمايد. بنابراين تمام كارخانه هاي سازنده هود صنعتي تمام تلاش شان را براي اين هدف مي كنند و شما بايد بر اساس تحقيقاتي كه انجام مي دهيد بهترين نوع طراحي هود صنعتي را براي خود انتخاب نماييد. شكل هندسي هود صنعتي نشان دهنده ميزان مكش هود صنعتي مي باشد بنابراين در انتخاب هود صنعتي بايد تلاش كنيد تا بهترين نوع هود صنعتي را كه توان كشش بالايي را ارد انتخاب نماييد.

انواع هود صنعتي

هود صنعتي در سه نوع هودهاي محصور كننده، بيروني و دريافت كننده طبقه بندي مي شوند. اگر نوع طراحي هود صنعتي به شكلي باشد كه دود به داخل هود صنعتي رفته و آزاد شود به آن هود صنعتي محصور كننده مي گويند. از نظر كارشناسان اين نوع از هود از نظر مهندسي بهترين نوع هود صنعتي به حساب مي آيد. اي نوع از هود صنعتي به خوبي از انتشار انواع بخارات و دودها جلوگيري مي نمايد و براي آشپزخانه هاي صنعتي بسيار موثر واقع مي شود.

با استفاده از هود صنعتي محصور نيز شما اطمينان حاصل مي كنيد كه دودها به داخل هود صنعتي مي روند و آنجا باقي مي مانند. با استفاده از اين نوع از هود صنعتي كاركنان هيچ تماسي با انواع آلاينده ها نخواهند داشت.

درباره هود صنعتي بيروني نيز مي توان گفت كه اصولا طراحي مناسبي ندارد و براي كارگران نيز مضر خواهد بود زيرا ميزان زيادي از دودهاي خارج شده هود صنعتي دوباره برگشته و كارگران در تماس با آن ها قرار مي گيرند. اين نوع از هود صنعتي سرعت مكش بالايي دارد و براي اين منظور داخل هود نيز بايد جريان هوايي وجود داشته باشد تا سرعت مكش افزايش پيدا كند براي خريد هود صنعتي مي توانيد به سراغ فروشگاه اينترنتي ليون ايران برويد 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۰۱:۱۲ ] [ طراح ]

ديزي يكي از محبوب ترين غذاهاي سنتي در ميان ايرانيان مي باشد كه بسياري از افراد دوست دارند تا با مراجعه به رستوران هاي سنتي اين غذا را ميل كنند. در زمان هاي قديم وسايلي براي پخت و پز اين غذاي لذيذ وجود داشت ولي امكان پخت آن براي تعداي زياد كار ساده اي نبود. به همين جهت براي راحتي پخت و پز و پاسخگويي به نياز مشتريان فر ديزي به عنوان يكي از تجهيزات آشپزخانه صنعتي ساخته شد و به بازار عرضه شد و بسياري از آشپز هاي حرفه اي نيز از آن استقبال كردند و در حال حاضر رستوران هاي سنتي از فر ديزي براي پخت ديزي در حجم هاي بالا استفاده مي كنند. طعم ديزي در فر ديزي نيز بسيار عالي بوده و مشتريان نيز از طعم ديزي پخته شده دز فر ديزي رضايت كامل دارند.

يكي از وسايلي كه بيشتر براي فضاها و رستوران هاي صنعتي مورد استفاده قرار مي گيرد فر ديزي نام دارد كه به آن دستگاه ديزي پزي نيز مي گويند. براي خريد فر ديزي مي توانيد به فروشگاه هاي فروش تجهيزات آشپزخانه مراجعه نماييد و با توجه به حجمي كه نيازتان مي باشد انواعي از آن ها را خريداري نماييد. به منظور سريع پخته شدن مواد غذايي در فر ديزي اين ظرف داراي در بودن و از جنس آهن استيل ساخته شده است.

نوع ساخت فر ديزي به گونه اي مي باشد كه با حجم بالايي كه داشته باشد به هيچ وجه نمي ريزد. در زمان هاي قديم براي پخت ديزي از ديگ هاي سنگي استفاده مي شد ولي امروزه با توجه به لزوم پخت ديزي در حجم هاي بالا بايد از فر ديزي براي رستوران ها استفاده نمود.

خريد فر ديزي

شما مي توانيد براي دريافت اطلاعات بيشتر درباره فر ديزي و يا دستگاه ديزي پزي به سايتفروشگاه اينترنتي ليون ايران مراجعه و با شماره هاي اي سايت تماس بگيريد و يا مي توانيد اقدام به خريد فر ديزي به شكل آنلاين نماييد. شما با مراجعه به سايت اينترنتي ليون ايران مي توانيد انواع تجهيزات صنعتي از جمله فر ديزي را مشاهده كرده و پس از اطمينان اقدام به خريد محصول مورد نظر خود نماييد و ديگر نيازي به مراجعه حضوري به فروشگاه هاي فروش تجهيزات صنعتي آشپزخانه نخواهيد داشت. فر ديزي و يا فر آبگوشت پزي در حجم هاي مختلفي ساخته مي شود و شما مي توانيد بر اساس نوع نياز خود يك مدل و يا چند مدل از فر ديزي را خريداري نماييد و براي رستوران خود از آن ها استفاده نماييد. اينكه چه حجمي از فر ديزي را نياز داريد بسته به تعداد مشتريان شما دارد.

خريد و فروش فر ديزي به شكل دست دوم نيز به فروش مي رسد و در صورت نياز براي خريد فر ديزي به شكل دست دوم مي توانيد با فروشگاه اينترنتي ليون ايران تماس بگيريد. شما مي توانيد براي دريافت اطلاعات ديگر نيز درباره خريد انواع فر ديزي با مشاوران اين سايت نيز مشورت نماييد و مي توانيد بدون مراجعه حضوري محصولات مورد نظر خود را با اطمينان خريداري نماييد


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۳۹:۱۸ ] [ طراح ]

گاو صندوق از سالها پيش تا به اكنون به عنوان يكي از وسايلي كه از آن براي محافظت از ابزار و وسايل و اموال و اسناد مختلف استفاده مي شده است شناخته مي شود با گسترش روز افزون علم تكنولوژي هاي ساخت گاو صندوق نيز پيشرفته تر شده و امروزه شاهد توليد گاوصندوق هاي بسيار حرفه اي و مقاوم تر از گذشته هستيم كه بسياري از سارقين را ناكام گذاشته و آنها را دست خالي روانه كرده اند. با توجه به نياز بازار امروزه بسياري از فروشگاه هاي اينترنتي نيز در بستر اينترنت راه اندازي شده اند كه با ارائه اينترنتي گاو صندوق خريد آنرا براي مشتريان راحت تر نموده است. در صورتي كه شما نيز جز آن دسته از افرادي هستيد كه مايليد با خريد اينترنتي گاوصندوق در سريع ترين زمان ممكن نسبت به تهيه گاو صندوق مورد نياز خود اقدام نماييد مي توانيد به يكي از سايت هاي فروش گاوصندوق مراجعه نموده و نسبت به ثبت خريد خود اقدام نماييد.

خريد اينترنتي گاو صندوق چه مزايايي دارد

شما به عنوان خريدار گاو صندوق مطمئنا اين حق را خواهيد داشت تا اطلاعات كاملي در رابطه با گاوصندوقي كه قصد خريد آنرا داريد به دست آوريد، مطمئنا در صورتي كه نسبت به خريد حضوري گاو صندوق اقدام نماييد در وهله اول با حق انتخاب كمي رو به رو خواهيد بود و در نهايت مي بايست از ميان موجودي فروشگاه مربوطه نسبت به انتخاب يكي از گاو صندوق ها اقدام نماييد. همچنين فرصت زيادي براي بررسي اطلاعات گاو صندوق ها نخواهيد داشت و در مدت زمان كوتاهي مي بايست نسبت به خريد گاو صندوق خود اقدام نماييد اين در صورتي است كه در صورتي كه قصد خريد اينترنتي گاو صندوق با قيمت مناسب  را داشته باشيد اين فرصت را خواهيد داشت تا در هر لحظه از شبانه روز با مراجعه به سايت هاي اينترنتي فروش گاو صندوق نسبت به مطالعه دقيق ويژگي ها و مشخصات هر يك از گاوصندوق ها اقدام نماييد. همچنين اين امكان را خواهيد داشت تا محصولات مختلف را با يكديگر مقايسه نماييد و در نهايت به گاوصندوق مورد نظر خود دست يافته و نسبت به خريد اينترنتي گاوصندوق مورد نظر خود اقدام نماييد.

طريقه خريد اينترنتي گاو صندوق

اگر شما نيز جز آن دسته از افرادي هستيد كه مايليد تا به وسيله خريد اينترنتي گاو صندوق ، يك گاوصندوق حرفه اي و ايده آل را براي خود خريداري نماييد مي توانيد به سايت هاي فروش اينترنتي گاو صندوق مراجعه نموده و پس از ثبت نام در اين سايت ها نسبت به بررسي انتخاب و مقايسه محصولات مورد نظر خود اقدام نماييد. در ادامه مي توانيد تا محصول مورد نظر خود را به سبد خريدتان افزوده و با اضافه نمودن آدرس تحويل گرفتن گاو صندوق و تعيين نحوه پرداخت هزينه آن فرايند خريد اينترنتي گاو صندوق خود را به پايان برسانيد. يكي از با سابقه ترين و معتبر ترين وب سايت هايي كه در زمينه فروش اينترنتي گاو صندوق فعاليت دارد فروشگاه اينترنتي تجهيزات فروشگاهي و اداري و لوازم جانبي مي باشد كه پس از خريد از آن سفارش شما ثبت شده و توسط تيم پشتيباني وب سايت بررسي مي شود و پس از تامين گاوصندوق از انبار فروشگاه براي شما ارسال مي شود و ميتوانيد با استفاده از دفترچه راهنماي همراه آن نسبت به راه اندازي و تغيير رمز موجود بر روي آن اقدام نماييد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۳۲:۱۱ ] [ طراح ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب