سئو-طراحي سايت
 
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 172
دیروز : 214
افراد آنلاین : 1
همه : 82148
چت باکس

امروزه شاهد آن هستيم كه طراحي دكوراسيون داخلي از اهميت بالايي برخوردار شده است و بسياري از كارفرمايان داراي شركت ، مغازه ، فروشگاه و ... همچنين ساكنين منازل مسكوني به سراغ طراحي دكوراسيون داخلي مي روند . دكوراسيون داخلي داراي داراي سبك ها ومدل هاي بسياري مي باشد و گستره ي بسيار زيادي را دارا مي باشد ، از اين رو كاري نيست كه هر كسي از پس آن بر بيايد پس بهتر است كساني كه به دنبال طراحي دكوراسيون داخلي مي باشند به سراغ شركت دكوراسيون داخلي بروند . جمع شدن چند كادر متخصص و حرفه اي در يك مجموعه كه انواع تجهيزات مورد نياز و دسترسي به متد هاي برتر و روز دنيا را در اختيار دارند را شركت دكوراسيون داخلي مي گويند و كار اصلي اين مجموعه اين مي باشد كه به كمك يكديگر انواع دكوراسيون داخلي هاي متنوع را طراحي و اجرا كنند . در ادامه به طور مختصر در مورد موارد مورد نياز براي طراحي دكوراسيون داخلي و وظيفه ي شركت دكوراسيون داخلي توضيحتاتي خواهيم داد .

در دنيايي امروزه كه درون آن قرار داريم مردم بيش تر وقت خود را در محيط هاي داخلي هستند پس به محيط اطراف خود اهميت مي دهند و زيبايي آن برايشان مهم است . در فرهنگ لغت آكسفورد دكوراسيون داخلي به اين معني مي باشد كه اجسام و رنگ ها در كنار هم طوري قرار گيرند كه جلوه ِ بيشتري را داشته باشند و بيش تر به چشم بيايند همه ي كساني كه به دنبال چيدمان مبلمان منزل خود هستند را دكوراتيو مي گويند اما دكوراسيون داخلي مانند هنر هاي ديگر از پيچيدگي برخوردار مي باشد و نياز به ذوق و سليقه ، تفكر بالا دارد در شركت دكوراسيون داخلي پيشرفته و حرفه اي مهندسين اين پيچيدگي را به كمك يكديگر آسان مي كنند و هر كسي وظيفه اي را عهده دار مي شود .

 

چنانچه تصميم خود را گرفته ايد كه كار خود را به يك شركت دكوراسيون داخلي بسپاريد و به دنبال يك شركت خوب هستيد ما مي توانيم به شما پيشنهاد دهيم كه به سراغ شركت دكوراسيون داخلي هيرادانا برويد . شركت هيرادانا يكي از برجسته ترين شركت دكوراسيون داخلي ها مي باشد كه نيرو ها و مهندسيني در اختيار دارد كه همگي به علم رنگ ها و فنگ شويي مسلط بوده و ميتوانند با استفاده كردن از نور پردازي اين ها را در چيدمان به كار گيرند و يك دكور فوق حرفه اي را براي شما طراحي كنند پروژه هايي كه شركت دكوراسيون داخلي هيرادا در طول ساليان زياد انجام داده و روز به روز پروژه هاي آن ها پيشرفت كرده است باعث محبوبيت كار آن ها شده است و مزدم بسياري از فعاليت هاي اين شركت دكوراسيون داخلي در اين حوزه استقبال كرده اند گروه معماريهيراداناانواع پروژه هاي طراحي دكوراسيون داخلي مانند طراحي محيط منزل ، محيط آشپزخانه ، دكور مغازه ، فروشگاه و انواع رستوران و كافي شاپ و همينطور طراحي دكور هتل را انجام داده است و براي هر سبكي نمونه كار هايي را در اختيار دارد و ارائه مي دهد .

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۵۸:۱۹ ] [ طراح ]

براي فروشندگان و صاحبان مغازه ها حتما تاثير بسيار مثبت تري خواهد داشت اگر تمامي اجناس در يك محيط زيبا و خيره كننده به نمايش گذاشته شود از اين دكوراسيون مغازه و طراحي ويترين بسيار مهم است و بايد به آن دقت ويژه اي شود .

دكوراسيون مغازه براي جذب مشتري و اين كه اجناس جلوه ي زيباتر و بهتري داشته باشند همچنين اين كه محيط كاري را براي افراد داخل مغازه دلنشين و زيبا كنند تا ايجاد حس مثبت كند و همينطور پرستيژ كاري كاركنان را بالا ببرد از جمله مارد حائز اهميت دراجراي دكوراسيون مغازه وجود يك ويترين خوب و متناسب با برند و محصولاتي كه به نمايش گذاشته و ارائه مي شود باعث بالا رفتن كيفيت كار مي شود يكي ديگر از المان هاي مهم نورپردازي درست و مناسب مي باشد كه ان نيز تاثير بالايي در اين امر خواهد داشت .

اجراي دكوراسيون مغازه داراي قوائد خاصي مي باشد و نيازمند تخصص و تجربه كاري است و هر كسي نمي تواند از پس آن برايد از اين رو بايد كار اجراي دكوراسيون مغازه خود را به فرد يا افرادي سپرد كه در اين زمينه حرفه اي مي باشند گروه معماري هيرادانا كه در زمينه هاي مختلف ساختماني و طراحي دكوراسيون هاي داخلي و خارجي فعاليت مي كند و در اين زمينه حرفه اي و پيشرفته هستند يكي از خدماتي كه ارائه دهنده ي آن هستند خدمات طراحي و اجراي دكوراسيون مغازه مي باشد و با استقاده از آخرين متد هاي روز دنيا و كاملا لوكس و حرفه اي اجراي دكوراسيون مغازه را انجام مي دهد .

 

در اجراي دكوراسيون مغازه و ويترين ها نظر ها و ديدگاه ها همچنين سليقه ها متفاوت است اما بايد براي اين كه يك كار حرفه اي و قشنگ انجام دهيم تمامي جوانب را بررسي كنيم علاوه بر سليقه شخصي در انتخاب طرح ، رنگ و سبك بايد به نوع برند و محصولاتي كه ارائه ميدهيم توجه كنيم تا دكوراسيون را متناسب با محصولات طراحي كنيم يكي ديگر از نكاتي كه در طراحي و اجراي دكوراسيون مغازه بايد به آن توجه ويژه شود اين است كه مشتريان مغازه چه گروه سني همراه با چه جنسيتي مي باشد تا سليقه اين افراد را در طراحي دكوراسيون مغازه دخيل كنيم به عنوان مثال سليقه آقايان با خانم متفاوت است همچنين كودكان و نوجوانان از طرح هاي شاد وشلوغ برخلاف بزرگ سال ها خوششان مي آيد نكته ديگري كه در طراحي و اجراي دكوراسيون مغازه نقش اساسي دارد ابعاد مغازه است كه بسيار اهميت دارد و بايد حتما به آن توجه شود و از طراحي استفاده كرد كه اگر مغازه داراي ايراداتي مي باشد آن ايرادات را از بين ببرد توجه به محيط اطراف مغازه و مغازه هاي ديگر نيز براي طراحي دكوراسيون مغازه مهم است همچنين اين كه مغازه آيا در خيابان اصلي واقع شده است و يا داخل پاساز و مجتمع هاي تجاري قرار دارد . رعايت كردن اين نكات براي اين كه يك مغازه مدرن و زيبا كه مشتري را به خود جذب مي كند بسيار اهميت دارد و شما با رعايت كردن آن ها مي توانيد به هدف خود برسيد .


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۵۴:۱۷ ] [ طراح ]

چنان چه فكر مي كنيد كه منزل و يا محل كارتان فرسوده شده و قسمت هايي از آن نياز به تعميرات دارد همچنين از دكوراسيون آن خسته شده ايد و نياز به يك طراحي دكوراسيون جديد داريد بهتر است است به فكر آن باشيد كه كار بازسازي و دكوراسيون داخلي را به طور همزمان براي ساختمان خود انجام دهيد البته شما براي اين كار احتياج داريد تا از شخصي كه در اين زمينه داراي تخصص قوي مي باشد مشاوره بگيريد و بپرسيد كه براي بازسازي و دكوراسون داخلي نياز به انجام چه كار هايي داريد

براي انجام بازسازي و دكوراسين داخلي دو هدف اصلي و جود دارد كه بايد به آن اهميت ويژه اي بدهيد هدف اول اين مي باشد كه از طريق محيط زندگ خود و يا محل كار خود را طوري آراسته كنيم و ايرادات را از بين ببريم كه بتوانيم در آن احساس آرامش داشته باشيم و از آن انرژي مثبت دريافت كنيم هدف دوم از انجام دادنبازسازي و دكوراسيون داخلي اين است كه به اين طريق مي توانيم قيمت ملك خود را بالا ببريم و در صورتي كه قصد داشتيم تا آن را به فروش برسانيم با قيمت بالاتر و مناسب تري اين كار را انجام دهيم .

براي شروع كار بازسازي و دكواسيون داخلي بايد بدانيم كه نياز به چه ميزان تغييرات و تعميرات داريم و در كل مي خواهيم چه ميزان تغييرات در دكور انجام دهيم و چقدر بازسازي مورد نياز ما مي باشد براي مشخص كردن اين موضوع بايد به بودجه اي كه در اختيار داريم نيز توجه داشته باشيم تا بودجه كم نياوريم . هدف خود را بايد به طور كلي همراه با جزئياتي مانند اين كه لوله هاي آب و يا سيستم هاي گرمايشي و سرمايشي از چه مسيري عبور كنند و يا ان كه كنترل شود كه درب و پنجره ها و يا قسمت هاي داراي رطوبت مانند دستشويي و اشپزخانه در كجا واقع شده و زين پس در كجا واقع شود براي تمامي اين نكات نياز داريد تا با يك مشاور مانند گروه معماري هيرادانا براي بازسازي و دكوراسيون داخلي مشورت كنيد تا دچار مشكل نشويد .

براي اين كه كار بازسازي ودكوراسيون داخلي را مفيد و به خوبي انجام دهيم بايد از تمامي فضا هاي موجود نهايت استفاده را داشته باشيم همچنين بايد بدانيد كه به دليل اين آشپزخانه قلب يك خانه مي باشد تعويض كابينت ها در خدمات بازسازي و دكوراسيون داخلي حرفه اي تاثير چشمگيري خواهد داشت براي اين كه فضاي جذاب تري ايجاد كنيم مي تواني كاشي ها راتغيير دهيم و در فضاي كف و ديوار ها تغير رنگ داشته باشيم براي پنجره ها بهتر است كه از پنجره هاي دوجداره استفاده شود كه هم زيبايي خيره كننده اي به همراه دارد و هم در مصرف انرژي صرفه جويي مي شود استفاده از دكور مدرن براي ساختمان هاي قديمي بسيار پيشنهاد مي شود . تغيير دكور در چيدمان وسايل و تغييرات در دكور كمد ها و ساير دكور هاي موجود محيط منزل را دوست داشتني تر مي كنيم و اين گونه مي توانيم يك بازسازي و دكوراسيون داخلي منحصر به فرد داشته باشيم .


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۴۴:۴۷ ] [ طراح ]

به مجموعه كار هايي كه با انجام دادن آن ها مي توان مجددا از يك خانه استفاده كرد و آن را براي سكونت آماده مي كند بازسازي و تعميرات ساختمان مي گويند . براي انجام دادن اين كار ها ابتدا بايد به دنبال كسي و يا شركتي باشيم كه مي دانيم مي تواند به خوبي از پس كار بازسازي و تعميرات ساختمان ما بر بي آيد .

گروه معماري هيرادانا يكي از برجسته ترين شركت ها در زمينه كار هاي ساختماني و طراحي انواع دكوراسيون ها مي باشد كه با سابقه ي درخشاني كه طي ساليان سال به دست آورده و توانسته است كه رضايت مشتريان خود را جلب كند مي باشد كه ارائه دهنده ي انواع خدمات بازسازي و تعميرات ساختمان مي باشد و در اين زمينه پيشرو مي باشد .پس پيشنهاد ما اين است كه كه با خيال راحت كار بازسازي و تعميرات ساختمان خود را به گروه معماري هيرادانا بسپاريد حال بايد در مورد بازسازي و تعميرات ساختمان به طور كلي چيز هايي بدانيد كه اگر قصد انجام اين كار داشتيد پيش زمينه اي داشته باشيد پس ادامه ي اين مقاله را حتما مطالعه كنيد تا اطلاعات مورد نياز خود را به دست آوريد و از آن استفاده كنيد.

 

اولين اقدام براي ان كه كار بازسازي و تعميرات ساختمان را شروع كنيد اين است كه به بررسي و تجزيه و تحليل محيط مورد نظر بپردازيد و سعي كنيد كه تمامي نقاط ضعف و همچنين نقاظ قوت ساختمان را پيدا كنيد تا در روند كلي كار از آن بهره مند شويد پس از بررسي هاي لازم نوبت به آن مي رسد كه زيرساخت هاي اصلي ساختمان را مورد تعميرات قرار دهيد مانند اين كه سيم كشي ها ، لوله كشي و ... را بررسي و در صورت نياز تعمير كنيد . حال نوبت به تخريب قسمت هاي اضافي و بازسازي ان و يا به طور كلي نازك كاري مي رسد در نازك كاري ممكن است كارفرما بخواهد ديواري حذف يا اضافه شود و يا اين كه معمار صلاح به اين كار بداند كه ممكن است انجام شود پس از بازسازي و تعميرا ساختمان نوبت به طراحي دكور داخلي و خارجي ساختمان مي باشد كه بايد توسط يك طراح حرفه اي انجام شود گروه معماري هيرادانا در زمينه ي طراحي نما و طراحي دكوراسيون داخلي نيز فعاليت مي كند براي انجام دادن تمامي اين امور بايد به بودجه اي كه براي اين كار در نظر گرفته ايد توجه شود تا بتوان تمامي خواسته هاي شما مطابق با بودجه و ميزان هزينه ي شما به طور كاملا اقتصادي براورده كرد . از جمله مزيت هايي كه كار بازسازي و تعميرات ساختمان به همراه دارد اين است كه پس از انجام دادن اين كار قيمت ملك شما افزايض ويژه اي پيدا خواهد كرد و مهم تر از آن اين كه محيط زندگي شما تبديل به يك محيط رويايي و با انرژي مثبت تبديل خواهد شد پس اگر فكر مي كنيد كه ملك شما نياز به بازسازي و تعميرات ساختمان دارد براي اين كار عجله كنيد و آن را انجام دهيد .


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۳۹:۱۵ ] [ طراح ]

دلايل مختلفي وجود دارد كه باعث مي شود شما براي ساختماني كه درون آن هستيد نياز به بازسازي پيدا كنيد به همين علت شما بايد به سراغ شركت بازسازي ساختمان برويد افراد بسياري وجود دارند كه به صورت جداگانه كار بازسازي ساختمان را انجام مي دهند و تمام امور را خودشان به دست مي گيرند اما اين افراد در مورد تمامي بخش هاي بازسازي ساختمان اطلاعات ندارند و شما را با مشكلاتي روبرو مي كنند پس بهترين گزينه شركت بازسازي ساختمان مي باشد زيرا گردهمايي نيروه هايي با تجربه و خبره كه هر كدام داراي تخصص خاصي در يك زمينه مي باشند و همچنين در دست داشتن تجهيزات حرفه اي و پيشرفته باعث شده كار بازسازي ساختماني كه به دست شركت بازسازي ساختمان سپرده شود به هيچ عنوان با مشكلي مواجه نشود و نتيجه نهايي بسيار بهتر از تصورات شما در آيد . شما مي توانيد به شركت بازسازي ساختمان رفته و تمامي قسمت هاي شركت و اين كه هر فردي چه كاري انجام مي دهد و با مشاهده پروژه هاي انجام شده و يا پروژه هايي كه در حال انجام است از روند كاري شركت بازسازي ساختمان آگاه شويد و از تخصص آن ها و ميزان آن باخبر شويد سپس با خيال راحت كار خود را به آن ها بسپاريد .

اولين نكته اي شركت بازسازي ساختمان و كاركنان آن ها مورد بررسي قرار مي دهد تا كار بازسازي ساختمان را شروع كند اين مي باشد آيا چارچوب كلي ساختمان براي انجام تعميرات و بازسازي مناسب مي باشد يا خير زيرا برخي از ساختمان ها بسيار فرسوده مي باشند و امكان دارد كه بعد از بازسازي و يا هنگام بازسازي دچار ريزش و خرابي كامل شود و ارزش نداشته باشد كه آن را بازسازي كرد بلكه بايد كوبيده شود و از نو ساخته شود پس از بررسي اين موضوع كه آيا ساختمان مقاومت و استحكام لازم براي انجام امور بازسازي را دارا مي باشد به سراغ مراحل بازسازي كه توسطشركت بازسازي ساختمان تعيين شده است مي روند .

اولويت كار ها در بازسازي ساختمان پس از بررسي كاملي مهندسين شركت بازسازي ساختمان مشخص مي شود وبرنامه اي براي ساختمان شما با توجه به ميزان مبلغي كه مي خواهيد هزينه كنيد به شما داده مي شود پروسه ي كاري براي ساختمان هايي كه مدرن مي باشند و جديد تر و سالم تر هستند آسان تر از ساختمان هاي قديمي است و كمتر از ساختمان هاي قديمي نياز به تعميرات كلي دارد در ساختمان هاي قديمي بيشتر قسمت ها تخريب و نوسازي مي شوند كه اين موضوع ها را شركت ارائه دهنده خدمات بازسازي ساختمان با توجه به نياز و تخصص خود مشخص مي كند .

يكي از مطرح ترين شركت بازسازي ساختمان هايي كه در حال حاضر فعاليت مي كنند و داراي تجربه ي كاري بالا و درخشان مي باشد و كادري قوي و مجرب همراه با تجهيزات حرفه اي و به روز در اختيار دارد تا كار بازسازي ساختمان را به نحو احسن و بدون مشكل انجام دهد گروه معماري هيرادانا مي باشد كه در شهر تهران واقع شده است .


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۳۳:۲۴ ] [ طراح ]

امروزه از سال ساخت ساخت بسياري از ساختمان ها مدت زمان زيادي مي گذرد و كم كم ساختمان ها رو به فرسودگي مي روند برخي ديگر از ساختمان ها در ابتدا در ساخت آن ها مصالح خوبي استفاده نشده است و زود دچار خرابي شده اند و نياز به بازسازي منزل پيدا كرده اند برخي ديگر از افراد از نوع دكوراسيون منزل خود خسته شده اند و ترجيح مي دهند در يك محيط جديد زندگي كنند بازسازي منزل به اين افراد نيز توصيه مي شود بازسازي منزلعلاوه بر اين كه باعث نو شدن محيط خانه مي شود و باعث ايجاد حس خوب و انرژي مثبت براي زندگي كردن در آن مكان مي شود ، باعث بالا رفتن قيمت خانه نيز مي شود و اگر قصد فروش خانه را پيدا كنيد مي توانيد با قيمت مناسب تري آن را به فروش برسانيد .پس اگر قصد انجام دادن بازسازي منزل را پيدا كرده ايد باييد مطالعات كمي در مورد آن داشته باشيد پس با ما همراه باشيد .

براي بازسازي منزل بايد به دنبال كسي باشيد در اين حرفه فعاليت مي كندو داراي تجربه هاي كاري بالا مي باشد تا بتواند به خوبي از پس كار بازسازي منزل شما بر بي آيد رعايت كردن چند مورد در بازسازي منزل الزامي مي باشد به عنوان مثال رعايت كردن نكات ايمني طبق آيين نامه مقررات ملي ساختمان الزامي مي باشد و اين كه از استاندارد هايي كه براي محيط زيست مي باشد و مباحث 22 گانه ساختمان همچنين 2800 ايمني سازي ساختمان ها بايد پيروي كنند مواد و مصالحي كه براي بازسازي منزل به كار گرفته مي شد بايد باكيفيت باشد همچنين بتواند با شرايط جوي و اقليمي مطابق باشد براي خدمات بازسازي منزل با كيفيت بايد به سراغ كساني برويد كه تخصص كافي در اين زمينه را دارا باشند و بتوانند با سرعت عمل بالا كار بازسازي منزل را پيش ببرند اين افراد بايد به دنبال روشي باشند كه تا مي توانند هزينه ها را كاهش دهند و بازسازي منزل را اقتصادي انجام دهند .

تمامي موارد طراحي آشپزخانه كه به طور كل شامل تمامي محيط آشپزخانه مانند كابينت ها ، چيدمان ديوار ها و ... ميباشد طراحي سقف كاذب ، سنگ كاري ، تخريب كردن قسمت هاي داخلي منزل ، برق و گچ كاري جزء بازسازي منزل به شمار مي روند .

 

گروه معماري هيرادانا از جمله شركت هايي مي باشد كه در زمينه ي بازسازي منزل مي باشد و داراي سابقه ي درخشان در اين زمينه بوده و همواره مشترياني داشته را توانسته رضايت آن ها را جلب نمايند شركت هيرادانا تمامي استاندارد هاي ذكر شده و كار ها وعمل هايي كه گفته شد و ذكر شد را به نحو احسن انجام ميدهد و توانسته تا به حال پروژه هاي بسياري در زمينه ي بازسازي منزل را ارائه دهد وهمچنين پروژه هاي بسياري را در دست ساخت و انجام سدن دارد و سعي مي كند كه تمامي پروژه ها را بسيار سريع انجام دهد البته اين سرعت عمل باعث نمي شود تا از كيفيت كاري آن ها پايين بي آيد و همواره كار با كيفيت ارا ئه مي دهند . 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۲۷:۰۴ ] [ طراح ]

بازسازي ساختمان عملي و فعاليت هايي مي باشد كه پس انجام دادن ان ها براي يك ساختمان فرسوده كه نياز به تعميرات دارد مي توان مجددا آن ساختمان را قابل سكونت كرد بازسازي ساختمان كار هر كسي نيست نياز به تخصص در اين زمينه دارد و هنگام بازسازي ساختمان بايد نكات اصلي و اصول بازسازي ساختمان رعايت شود در غير اين صورت مشكلات جدي ممكن است براي ساختمان به وجود آيد ما در اين اين مقاله سعي كرده ايم كه توضيحاتي كم اما كاربردي در رابطه با اين اصول اصلي بازسازي ساختمان ارائه دهيم تا شما با مطالعه كردن آن در اين رابطه اطلاعات مفيد كسب كنيم و در بازسازي ساختمان به كار بگيريد .

بازسازي ساختمان به طور كلي قسمت هاي آسيب ديده را مورد مرمت قرار مي دهد اما علاوه بر آن زيبايي ظاهر ساختمان را نيز تغيير مي دهد و باعث بهتر شده آن مي شود استفاده از بازسازي ساختمان كمك مي كند تا هزينه ي تعويض ساختمان كه بسيار هنگفت نيز مي باشد را ديگر نداشته باشيد و هزينه ها را براي شما كاهش مي دهد . بايد بدانيد كه ممكن است معمارا براي بازسازي ساختمان تصميم بگيرد كه در ظاهر تغييراتي ايجاد كند مانند اين كه ديوار ها را جابجا كند شما بايد به نظر ان احترام بگذاريد زيرا با توجه به تخصص و تجربه اي كه دارد مطمئنا اين كار به صلاح ساختمان است البته سليقه ي كارفرما نيز در اين راي=بطه مهم است و اين تغييرات مي تواند از جانب كار فرما باشد . بايد بدانيد كه قبل از شروع به كار بازسازي ساختمان زيرساخت هاي ساختمان را مورد بررسي قرار دهيد و در صورت نياز آن ها را مورد تعميرو يا تعويض كردن قرار دهيد زيرساخت هاي ساختمان شامل لوله كشي ، سيم كشي ، كانال ها و ... است .

 

در مرحله ي بعدي خدمات بازسازي ساختمان كه كار اصلي در اين زمان شروع مي شود در اين مرحله نازك كاري ساختمان انجام مي شود كه يا به طور كل به سليقه ي كارفرما است و در تعيين آن معمار نقشي ندارد و يا در روش دوم كه بهتر نيز مي باشد اين كار به عهده ي شركت بازسازي ساختمان و معمار مي باشد زيرا با توجه به تجربه بالاي كاري كه معمار در زمينه ي بازسازي ساختمان دارد مي تواند مشاور بهتر و اصولي تري در اين زمينه ارائه دهد در هنگام نازك كاري كه همان تغييرات داخلي و خارجي ساختمان مي باشد بايد به نوع كاربري ساختمان توجه كرد حتما تا به حال متوجه شده ايد كه ساختمان هايي تجاري و اداري با ساختمان هايي مسكوني متفاوت مي باشد در هنگام بازسازي ساختمان نيز اين تفاوت ها را بايد در نظر گرفتو بازسازي را مطابق با آن ها انجام داد هنگامبازسازي ساختمان مي توان دكوراسيون داخلي را به طور كل تغيير داد و يك طراحي دكوراسيون جديد براي ساختمان با سبك جديد انجام داد مثلا ساختمان كلاسيك را تبديل به ساختمان با دكوراسيون مدرن كرد و يا يك مجتمع مسكوني را براي يك ساختمان تجاري تغيير دكوراسيون داد يكي از شركت هاي فعال در زمينه بازسازي گروه معماري هيرادانا است .


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۲۱:۵۷ ] [ طراح ]
همانطور كه مي دانيد يكي از اصلي ترين قسمت هاي يك ساختمان نماي آن مي باشد و بايد به طراحي نما اهميت ويژه داد طراحي نما داراي اصول بسياري مي باشد كه از عهده ي هر كسي بر نمي آيد و بايد به دست كسي و يا كساني سپرده ود كه در اين زمينه تحصيل كرده و متخصص شده اند همچنين داراي تجربه كاري بالا باشند شركت طراحي نما شركتي مي باشد كه مجموعه اي از مهندسين خبره در اين زمينه را گرد هم آورده است . در شركت طراحي نما مهندسين با به كار گيري تجهيزات پيشرفته و استفاده از متريال هاي باكيفيت و مدرن همچنين با استفاده از متد هاي روز دنيا در زمينه طراحي نما اقدام به طراحي نما مي كنند .
 
اگر بخوهايم در مورد مثال هايي از كارهايي كه در شركت طراحي نما صورت مي گيرد صحبت كنيم بايد بگوييم انواع طراحي نما مانند طراحي نما با سبك هاي مختلف طراحي نما براي ساختمان هاي مختلف به عنوان مثال ساختمان ها بلند و چند طبقه و يا ساختمان هاي ويلايي كه هر كدام طراحي هاي مخصوص به خود را به همراه دارد در شركت ارائه دهنده خدمات طراحي نما انجام مي شود . طراحي نما براي ساختمان هايي مانند ساختمان هاي اداري و تجاري با ساختمان ها ي مسكوني متفاوت مي باشد و هر كدام داراي اصول جداگانه اي براي اين كار مي باشند از اين رو بايد طراحي نما را بر هر كام از اين ساختمان ها با توجه به اصول خودش انجام داد اين كاري مي باشد كه تنها مهندسين شركت طراحي نما مي توانند از پس ان بر بي آيند دليل آن نيز اين مي باشد كه مهندسين در شركت طراحي نما با استفاده از شرايطي كه در اين شركت و امكاناتي كه برايشان فراهم شده و دسترسي به تمامي اطلاعات مورد نياز و همينطور استفاده از كار گروهي و كمك كردن در اين زمينه به يكديگر توانسته اند تمام اصول طراحي نما را رعايت كرده و كار هاي منحصر به فرد و خوب ومناسبي در اين زمينه ارائه دهند .
 
شركت هيرادانا يكي از بهترين و به روز ترين شركت طراحي نما ها مي باشد كه در اين زمينه داراي سابقه ي درخشان مي باشد و توانسته با ارائه انواع طراحي نما ها در زمينه هاي مختلف موفقيت هاي بسياري كسب كند . شركت طراحي نما هيرادانا با در دست داشتن نيرو هاي خبره در زمينه ي طراحي نما كه هر كدام داراي تخصص خاصي مي باشند و تجارب بالايي در اين زمينه كسب كرده اند و همينطور داشتن انواع تجهيزات پيشرفته و بهره گيري از متد هاي مدرن و جديد در زمينه ي طراحي نما يكي از بهترين شركت طراحي نما ها شده است و روز به روز پيشرفت هاي چشمگيري در اين زمينه كسب مي كند . اگر به دنبال ان هستيد تا كار طراحي نماي خود را به يك شركت طراحي ما معتبر و كاربلد كه سابقه ي كاري درخشاني را داشته باشد بسپاريد بهترين پيشنهادي كه مي توانيم به شما بدهيم سپردن كار به گروه معماري هيرادانا است .

ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۳۷:۰۳ ] [ طراح ]

يكي از اصلي ترين موارد در ساخت يك ساختمان طراحي نما براي آن مي باشد دليل اين كه طراحي نما بسيار اهميت دارد اين مي باشد كه نماي ساختمان ها حس خوب و انرژي مثبت براي كل محيط خارجي و فضاي بيرون و همينطور براي ساكنين مي شود و دليل ديگر اين مي باشد كه نماي ساختمان به اين دليل كه از ساختمان جدا نمي باشد مي تواند نشان دهنده ي اصالت يك خانه باشد از اين رو بايد طراحي نما را بسيار مورد اهميت قرار دهيم براي طراحي نما رعايت كردن اصول و نكاتي الزامي مي باشد كه بد نيست توضيحات مختصري در مورد آن ها بدانيد پس با ادامه ي اين نوشته همراه ما باشيد تا اطلاعاتي هرچند مختصر اما كاربردي در مورد طراحي نما به دست آوريد .

براي طراحي نما بايد به صورت اجمالي از زاويه ديد هاي مختلف چه از دور و چه از نزديك نماي ساختمان را بررس كنيد و ببنيد كه نما با چه تناسبي از متريال هاي مختلف كه به كار برده مي شود ظاهر خوب و زيبايي دارد و ميتواند ريتم درست و مناسبي داشته باشد خطوط هايي كه در ساختمان ها وجود دارد و از اجزاي اصلي نما مي باشد بايد مورد توجه قرار گيرد و در طراحي نما طوري طراحي شود كه جلب توجه كند و نماي ساختمان را از ديگر نما ها متمايز كند درخدمات طراحي نما به طراحي بالكن بايد بسيار اهميت داد كه يكي از عضو هاي اصلي نما مي باشد براي اين كه طراحي نما داراي ريتم خاص و منحصر به فرد باشد بايد تركيباتي از موارد زير را در آن به كار برد .

1. در تركيب كردن در و پنجره بايد چند ديوار خالي بين آن ها ايجاد كرد و اين تركيب داراي ريتم مخصوص باشد .

2. در طرح هايي كه داراي عقب رفتگي مي باشد بايد براي اين قسمت هاي خالي از پنجره هاي بلند و يا بالكن استفاده كرد همچنين استفاده از گل و گياه در اين مكان ها زيبا و مناسب مي باشد و به طراحي نما كمك مي كند .

3. اگر نوع كاربري ساختمان به گونه اي مي باشد كه داخل آن جنب و جوش و انرژي بالا است پس بهتر است كه اين انرژي و جنب و جوش در طراحي نما ساختمان نيز نمود داشته باشد و مشخص باشد پس از اين نكته در طراحي نما بايد استفاده كرد .

4. معمولا در ساختمان هاي مجلل از خطوط عمودي بهتر است استفاده شود .

5. در طراحي نما بايد از مواد و مترالي استفاده كنيد كه نمايانگر طرحي باشد كه قرار است پياده سازي شود همچنين پايه و اصول و همينطور سبكي كه قرار است براي ساختمان طراحي شود را بايد در نظر بگيريد .

6. معمولا در طراحي نما قسمت هايي كه بسيار حائز اهميت مي باشد قسمت بالاي ساختمان و قسمت مياني است .

گروه معماري هيرادانا اميدوار است با رعايت كردن اين نكات مختصر در طراحي نما خود موفق باشيد و بتوانيد يك نماي مناسب و منحصر به فرد كه براي مدت ها نظر ها را به خود جلب كند داشته باشيد .

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۲۷:۵۲ ] [ طراح ]

چگونگي طراحي دكوراسيون اداري از دغدغه هاي بسياري از مديران شركت ها و ادارات مي باشد. كارمندان و مديران به نوعي بيشترين ساعت عمر خود را در محيط اداري سپري مي كنند بنابراين دكوراسيون اداري از اهميت ويژه اي برخوردار مي باشد. دكوراسيون اداري بايد به نوعي باشد كه با سليقه عموم افراد خوانايي داشته باشد زيرا افراد بسياري به يك مكان اداري با سليقه هاي مختلفي رفت و آمد مي كنند كه نياز است دكوراسيون اداري پاسخگوي همه اين سلايق باشد.

يك سري نكات درباره طراحي دكوراسيون اداري

در دكوراسيون اداري بايد از رنگ هايي استفاده شود كه باعث ايجاد پويايي در محيط شود و محيط شادي را براي كارمندان ايجاد نمايد. دكوراسيون اداري بايد به گونه اي باشد كه براي كارمندان ايجاد خستگي نكند. دكوراسيون اداري بايد به گونه اي باشد كه رنگ ديوار و كفپوش و مبلمان هماهنگي مناسبي را بايكديگر داشته باشند. يكي ديگر از نكاتي كه بايد ر دكوراسيون اداري در نظر گرفته شود اين است كه براي كارمندان پارتيشن بندي مناسبي انحام شود تا حريم خصوصي كارمندان حفظ شود.  طبق تحقيقات انجام شده دكوراسيون اداري اگر طبق اصول انجام شود مي تواند تاثير بسيار زيادي بر روي راندمان كارمندان بگذارد. دكوراسيون اداري مناسب مي تواند حس خوبي را به كارمندان منتقل نمايد حس اعتماد به نفس در كارمندان از جمله تاثيرات مثبتي لست كه دكوراسيون اداري مي تواند در كارمندان ايجاد نمايد. يكي ديگر از مواردي كه بايد در دكوراسيون اداري در نظر گرفته شود اين است كه مبلمان مناسبي براي ارباب رجوع در نظ گرفته شود تا ارباب رجوع نيز با مراجعه به اداره و يا شركت حس خوبي را از محيط دريافت نمايد. يكي ديگر از نكاتي كه بايد در دكوراسيون اداري در نظر گرفته شود نورپردازي محيط كار است. نورپردازي بايد به گونه اي در دكوراسيون اداري انجام شود كه مانع از خستگي كارمندان شود به خصوص بايد دكوراسيون اداري به گونه اي باشد كه چشم كارمندان زود دچار خستگي نشود. گروه معماري هيرادانا مي تواند در طراحي و اجراي دكوراسيون اداري در تمام مراحل در كنار شما باشد

انواع دكوراسيون اداري

دكوراسيون اداري مي تواند شيك و كلاسيك باشد و يا مدرن باشد. ولي براي  هر قسمت دكوراسيون اداري از محيط اداري نياز داريد كه از دكوراسيوني مناسب استفاده نماييد براي مثال براي اتاق مدير بهتر است از سبك كلاسيك استفاده شود. استفاده از وسايل لوكس براي دكوراسيون اداري اتاق مدير بسيار مناسب مي باشد. يكي از ديگر نكاتي كه بايد در دكوراسيون اداري ردر نظر گرفته شود اين است كه بهتر است از لوگوي سازماني و يا شركتي در دكوراسيون اداري استفاده نمي شود. براي مثال مي توان در پارتيشن اداري مي توانيد از لوگوي حكاكي شده استفاده نماييد.

براي دكوراسيون اداري همچنين بايد فضايي را براي استراحت كارمندان در نظر بگيريد تا در صورت خستگي بتوانند بر رئي آن استراحت نمايند. ايجاد كمد و قفسه مناسب در محيط كار از ديگر مواردي است كه بايد در دكوراسيون اداري در نظر گرفته شود. ايجاد قفسه و كمد باعث ايجاد نظم در محيط شده و كارمندان مي توانند دسترسي راحتي به وسايل مورد نياز خود داشته باشند. همچنين قفسه باعث زيبايي محل كار نيز مي شود

وجود گل و گياه نيز در محيط كار مي تواند دكوراسيون اداري را بسيار زيباتر نمايد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۱۴:۱۰ ] [ طراح ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب