دارامان

سئو-طراحي سايت

سئو-طراحي سايت
نويسندگان
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 452
ديروز : 312
افراد آنلاين : 1
همه : 336391
پيوندهاي روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

كودكان پوستي بسيار حساس و لطيف دارند، و براي مراقبت از آن بايد از لباس هايي با جنس هاي لطيف استفاده كرد، كه اين موضوع در جنس به كار رفته در توليد لباس بچه گانه رعايت مي شود. انواع لباس بچه گانه را عموما از الياف ابريشمي، نخي، لاكرا، تافته، حريري، مخمل و مخمل كبريتي مي دوزند، كه در عين لطافت به حركت ساده تر كودكان هم كمك مي كند. توليدي هاي لباس بچه گانه با استفاده از طرح هاي جديد و رنگ هاي شاد، در توليد و فروش آنلاين لباس بچه گانه در حال رقابت با يكديگرند  تا مشتريان بتوانند خريد انواع لباس بچه گانه را از آن ها انجام دهند .، به طوري كه با ورود به بازار اين اصناف با تنوع چشم گيري از طرح و رنگ مواجه مي شويد. انواع لباس بچه گانه بسته به سن كودك و جنسيت آن ها متفاوت است، براي مثال لباس هاي نوزادان را به دليل حساسيت بالاي پوست آن ها عموما از نوع تريكو و پنبه اي هستند، تا آسيبي به پوست كودك وارد نشود.

انواع واحد هاي توليدي لباس بچه گانه در واحد طراحي خود علاوه بر استفاده كردن از رنگ هاي مناسب و باب ميل كودكان، سعي مي كنند، علايق آن ها را هم در نظر بگيرند و اين موضوع به نوآوري هاي جديدي در عرصه توليد لباس بچه گانه كمك مي كند،به عنوان مثال مي توان به  استفاده از طرح هاي كارتوني و شخصيت هاي مورد علاقه كودكان اشاره كرد. از دوره نوزادي كودك،  سايز بندي لباس بچه گانه از  دو ماهگي با سايز 30 شروع مي شود و تا 12 سالگي با سايز 65 ادامه پيدا مي كند. براي خريد ست پسرانه كد 224 به سايت مراجعه كنيد.

 

بنابراين اگر قصد خريد لباس بچه گانه مانند خريد ست پسرانه كد 222 داريد، حتما بايد به سن كودك خود اشاره كنيد، تا لباسي متناسب با كودك خود پيدا كنيد.  لباس بچه گانه در فصل هاي مختلف متفاوت است، و هزينه خريد و فروش انواع لباس بچه گانه هم بسته به كيفيت پارچه مصرفي و طراحي آن متغير است.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۵۰:۵۱ ] [ طراح ]

كمپرسور وسيله اي است براي ايجاد هواي فشرده كه براي صنايع مختلف كاربرد دارد. از كمپرسور براي كاربرد هاي خاصي كه در آن از هواي فشرده استفاده مي شود، استفاده مي شود. دراير كمپرسور وسيله اي است كه جزء كمپرسور به حساب مي آيد. از خريد دراير كمپرسور با قيمت مناسب براي حذف رطوبت استفاده مي شود. در هوا هميشه مقداري از بخار آب نيز وجود دارد كه باعث ناخالصي در هواي فشرده مي شود، بنابراين براي رفع اين موضوع از دراير كمپرسور استفاده مي شود و هواي فشرده شده به صورت خالص درمي آيد. قطرات حاصل از حذف كردن بخار آب به وسيله ي دراير كمپرسور به سمت خروجي حركت مي كنند. وجود آب و رطوبت باعث خرابي كمپرسور و پوسيدگي آن نيز مي شود كه با استفاده از دراير كمپرسور مي توان از كمپرسور حفاظت كرد. مشكلات بسياري زيادي در اثر نبودن دراير كمپرسور رخ مي دهد مانند يخ زدگي، پوسيدگي لوله ها، گرفتگي لوله ها و...

دراير كمپرسور انواع مختلفي دارد كه دراير كمپرسور جاذب احيا كننده، دراير كمپرسور مايع، دراير كمپرسور غشايي، دراير كمپرسور يخچالي از انواع آن مي باشد. هر كدام از اين دراير كمپرسور ها رطوبت را در درجه هاي مختلفي حذف مي كنند كه بر اساس نوع نياز مي توان از آن ها استفاده كرد كه براي حذف رطوبت مي توانيد خريد خشك كن هواي جذبي را انجام دهيد. مثلا دراير كمپرسور جاذب در دماي 4- تا 70- درجه ي سانتي گراد رطوبت را حذف مي كند و يا دراير كمپرسور يخچالي در دماي زير 2 درجه سانتي گراد رطوبت را نمي گيرد.

براي خريد دراير كمپرسور به يك مركز معتبر در اين زمينه مراجعه ي حضوري و يا اينترنتي داشته باشيد و دراير كمپرسور مخصوص خود را خريداري كنيد. در زمان خريد به جنس بدنه در دراير كمپرسور دقت داشته باشيد تا بتوانيد خريد دراير كمپرسور تبريدي بسيار باكيفيتي را انجام دهيد. براي اطلاع بيشتر با پشتيباني ما تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۵۰:۲۶ ] [ طراح ]

تله آبگير يك قطعه اي است كه در زمان فشرده سازي هوا به كار مي رود و از اين رو خريد و فروش آنلاين انواع تله آبگير انواع تله آبگير صورت مي گيرد . در هوا ناخالصي هايي وجود دارد كه بايد از آن جدا شود به اين دليل تله آبگير طراحي شده كه مي تواند ناخالصي ها را  از هوا جدا كند. كار تله آبگير جذب كردن قطره هاي آب موجود در هواي فشرده مي باشد. تله آبگير داراي پروانه و پره هايي است كه قطرات را با حركت دادن مداوم از هوا جداسازي مي كند. همچنين از تله آبگير مي توان براي جداسازي قطرات روغن و... نيز استفاده كرد. داخل تله آبگير بايد از جنسي باشد كه رطوبت به آن آسيبي وارد نكند بنابراين در جنس بدنه از مواد ضد زنگ و با دوام استفاده مي شود و همين طور بدنه ي تله آبگير نيز بسيار مهم بوده و تله آبگير بايد در شرايط مختلف دچار افت فشار و يا عملكرد نامطلوب نشود.

 در ساخت آن بايد از استاندارد هاي جهاني استفاده شود تا در زمان كار كردن با مشكل مواجه نشويم. تله آبگير اگر وزن كمتري داشته باشد نصب آن راحت تر مي باشد. با جدا شدن ناخالصي ها مي توانيم به هواي خالص دست پيدا كنيم كه كيفيت بالايي دارد. در شركت فروش كمپرسور و تله آبگير هوامدار قيمت تله آبگير مناسب بوده و مي توان انواع آن را از فروشگاه هاي خريداري كرد. در واقع در تله آبگير نيروي گريز از مركز وجود دارد و به همين دليل است كه قطرات در كنار يكديگر قرار مي گيرند و در يك جا جدا مي شوند.

در تله آبگير بايد تخليه ي رطوبت انجام گيرد و در برخي از انواع آن تخليه ي رطوبت به صورت اتوماتيك صورت مي گيرد كه با تخليه ي به موقع باعث جلوگيري از خراب شدن تله آبگير مي شود. براي سفارش تله آبلگير به سايت شركت توليد كمپرسور هوامدار مراجعه كنيد و تله آبگير مورد نظر را خريداري كنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۳۴:۲۶ ] [ طراح ]

كمپرسور وسيله اي براي فشرده سزي هوا به شمار مي رود كه مورد نياز بسياري از صنايع قرار گرفته است. هوا زماني كه وارد كمپرسور مي شود به وسيله ي چرخ دنده هاي فشرده و به سمت خروجي پيش مي رود. هوايي كه توسط كمپرسور فشرده سازي شده در مخزن هوا ذخيره سازي مي شود. درواقع مخزن هوا يكي از وسيله هاي مورد نياز براي كمپرسور مي باشدكه به وسيله ي آن فشار پايين مي رود. مي توان خريد اينترنتي مخزن هوا را از سايت هاي فروش كمپرسور انجام داد . وظيفه ي مخزن هوا اين است كه از افت فشار داخل كمپرسور جلوگيري كند. زماني كه كمپرسور در فشار بالايي باشد و پر شود با استفاده از مخزن هوا نيازي نداريد كه كمپرسور بزرگ تر تهيه كنيد و به وسيله ي مخزن هوا مي توانيد مقدار زيادي از هواي فشرده شده را ذخيره كنيد. مخزن هوا بايد متناسب با كمپرسور باشد زيرا در صورت بزرگي و كوچكي بيش از حد مي تواند صدماتي را به كمپرسور وارد كند. انواع مخزن هوا وجود دارد كه مي توانيد در قطر و ضخامت و سايز هاي مختلف تهيه كنيد كه بايد متناسب با استفاده ي شما باشد. براي سفارش آنلاين مخزن هوا به سايت مراجعه كنيد.

 از مخزن هوا براي مستهلك كردن نوسانات نيز استفاده مي شود. در زماي كه از مخزن هوا استفاده مي كنيم به دليل اين كه از جريان كمتري استفاده مي شود مي توانيم با تا حدودي هزينه ها را كاهش دهيم. هم چنين با استفاده از مخزن هوا هواي فشرده شده خنك مي شود و مي توان رطوبت و روغن مانده در هوا را جدا كنيم. براي خريد مخزن هواي فشره معمولي سفارش خود را ثبت كنيد.

اگر مخزن هوا براي كمپرسور بزرگ باشد نيروي كافي به آن نرسيده و خاموش مي شود و همچنين در صورتي كه مخزن هوا كوچك باشد باعث آسيب رساندن به دستگاه مي شود. براي سفارش و خريد مخزن هواي فشرده فشار قوي به سايت مراجعه كنيد و به صورت اينترنتي خريد مخزن هوا را به راحتي انجام دهيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۲۲:۴۴ ] [ طراح ]

كمپرسور يكي از دستگاه هايي است كه براي ايجاد فشار براي سيالات و فشرده سازي آن مي باشد. استفاده از كمپرسور در صنايع مختلف مي تواند كمك بسياري داشته باشد. كمپرسور كوپل مستقيم نوعي از كمپرسور هايي است كه در آن نوسانات وجود ندارد و عملكرد بهتري را مي توانيم از كمپرسور كوپل مستقيم ببينيم. به دليل بالا بودن هوادهي در كمپرسور كوپل مستقيم راندمان كاري نيز بالا مي رود. در برخي از انواع كمپرسور ها برگشت هوا به داخل دستگاه وجود دارد ولي در كمپرسور كوپل مستقيم اين مشكل وجود ندارد و كار با آن بسيار راحت و بهتر است. برخي از انواع كمپرسور كوپل مستقيم داراي صفحه نمايش براي نمايش دادن مدت زمان كاركرد دستگاه هستند. همين طور زمان تعويض روغن نيز در نمايشگر اعلام مي شود. در كمپرسور كوپل مستقيم شير تنظيم درجه هوا وجود دارد كه باعث مي شود تا حد ممكن كمپرسور كوپل مستقيم افت فشار پيدا نكند. خريد آنلاين كمپرسور كوپل مستقيم امكان پذير مي باشد . فروش انواع كمپرسور كوپل مستقيم در سايت قرار دارد.

جنس مورد استفاده در بدنه و رادياتور كمپرسور كوپل مستقيم بسيار مهم بوده و معمولا آلومينيومي مي باشد و در طراحي بايد طوري ساخته شود تا دوام بالايي داشته باشد. در برخي از انواع كمپرسور كوپل مستقيم سنسور هاي بسياري وجود دارد كه حفاظت دستگاه را بر عهده دارند مانند سنسور دماي هوا و روغن، سنسور فشار، سنسور جريان مصرفي و... كه با توجه به وجود اين امكانات قيمت انواع كمپرسور كوپل مستقيم در سفارش كمپرسور اسكرو نيز مي تواند متغير باشد.

كمپرسور كوپل مستقيم در ابعاد مختلفي وجود دارد كه در برند هاي مختلفي در بازار يافت مي شود و با توجه به استفاده اي كه از كمپرسور كوپل مستقيم داريد مي توانيد انواع بزرگ و كوچك آن را خريداري كنيد. براي استفاده ي دستگاه بايد هر چند وقت يكبار سرويس دستگاه انجام شود. براي سفارش كمپرسور كوپل مستقيم و انواع ديگر كمپرسور ها به  شركت هوامدار مراجعه كنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۰۹:۱۵ ] [ طراح ]

كمپرسور اسكرو وسيله اي براي فشرده سازي مي باشد. فشرده سازي توسط كمپرسور اسكرو براي انواع سيالات به كار مي رود. براي فشرده سازي هوا كه براي بسياري از صنعت ها مورد نياز است بايد از كمپرسور اسكرو استفاده كنيم و بدون كمپرسور اسكرو اينكار غير ممكن خواهد بود. در توليدات بسياري از صنايع مي توانيم كمپرسور اسكرو را مشاهده كنيم. در واقع ساخت  و خريد آنلاين كمپرسور اسكرو توانسته كمك بسياري را به ما داشته باشد. در  ساخت كمپرسور اسكرو از چرخ دنده و تسمه استفاده شده است. چرخ دنده ها نقش فشرده ساز را ايفا مي كنند و با لغزيدن ر كار هم هوا را فشرده كرذده و به خروجي مي رساند. كمپرسور اسكرو از روتر هايي تشكيل شده كه با وارد شدن هوا به داخل آن ها فشار داخلي بسيار زياد مي شود و با ايجاد فشار و گذر هوا از تور هاي مارپيچي هوا حجم كمتري را مي گيرد و فشرده مي شوند.

 اجزاي تشكيل دنده ي كمپرسور اسكرو شامل هواساز، الكتروموتور، رادياتور و جدا كننده ي هوا و روغن مي باشد. هواي فشرده شده توسط كمپرسور اسكرو به خروجي انتقال پيدا مي كند. كمپرسور اسكرو با كمترين لرزش و سر و صدا كار مي كند. كمپرسور اسكرو در انواع تسمه اي و كوپل مستقيم وجود دارد. كمپرسور اسكرو تسمه اي همان طور كه از نام آن مشخص است داراي تسمه مي باشد ولي در كمپرسور اسكرو كوپل مستقيم تسمه وجود ندارد و به همين دليل سر و صدا و لرزش تسمه را هم نخواهد داشت. فروش كمپرسور اسكرو تسمه اي در سايت قرار دارد.

انواع مختلفي از برند هاي كمپرسور اسكرو وجود دارد كه براي خريد حتما از محصولات باكيفيت استفاده كنيد. مراكز بسياري براي فروش رو وجود دارند كه از اين ميان مي توانيد از مراكز معتبر كمپرسور اسكرو مانند خريد كمپرسور اسكرو تسمه اي را انجام دهيد. براي خريد به سايت مراجعه كنيد و يا با ما تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۵۷:۲۸ ] [ طراح ]

 تعميرگاه زانتيا غرب تهران از مجهز ترين و پيشرفته ترين تعميرگاه هاي تخصصي خودرو زانتيا است، كه مي توان با خيال راحت خودرو زانتيا خود را به آن تحويل دهيد، و از خدمات اين مركز استفاده ككنيد. مركز تعمير زانتيا غرب تهران شامل مجموعه اي حرفه اي متشكل از به روز ترين تجهيزات عيب يابي خودرو است، كه توسط كارشناساني بسيار مجرب و حرفه اي به  مشتريان خود خدمات مي دهد. از مهمترن دلايل محبوبيت تعميرگاه زانتيا غرب تهران مي توان به قيمت بسيار مناسب و سرعت بالا در تحويل خودرو اشاره كرد، كه بدين وسيله توانسته رضايت اكثريت مشتريان خود را بدست آورد، بطوريكه اكنون مردم تعميرگاه زانتيا غرب تهران را به عنوان يكي از مجرب ترين تعميرگاه هاي غرب شهر مي شناسند. انجام خدمات سرويس دوره اي، تنظيم باد لاستيك ها، رفع دود سياه موتور، بررسي جامع سيستم تعليق زانتيا، باطري سازي و تعمير موتور و گير بكس زانتيا از جمله خدماتي هستند كه در بهترين تعميرگاه تخصصي زانتيا درغرب تهران انجام مي شود، و متقاضيان با مراجعه به آن مي توانند از اين خدمات در قبال خودرو زانتيا خود استفاده كنند.

از جمله خدمات تخصصيي كه در تعميرگاه زانتيا تخصصي رهام انجام مي شود مي توان به تعمير گوي تعليق زانتيا، تعميرات جلوبندي، باطري سازي، تنظيم موتور براي شتاب بيشتر، كاهش مصرف سوخت و گرفتن معاينه فني خودرو اشاره كرد. متقاضيان تعمير خودرو زانتيا با مراجعه به تعميرگاه زانتيا غرب تهران مي توانند، اطلاعات فني و كاملي ازقطعات خودرو خود كسب نمايند، و از بابت تامين قطعات مصرفي خودرو خود با قيمتي مناسب آسوده خيال باشند.

خدمات تعويض روغن، سايش لاستيك ها، كشش فرمان، رفع نشتي روغن، رفع دود سياه و تعمير واشر سر سيلندر از ديگر خدماتي هستند كه در تعميرگاه زانتيا غرب تهران انجام مي گيرد. تعميرگاه زانتيا غرب تهران بهترين انتخاب براي تعمير خودرو زانتيا براي  براي ساكنين غرب شهر و يا افرادي كه امكان مراجعه به اين محدوده را دارند، است.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۳۸:۰۶ ] [ طراح ]

شركت بزرگ سنگ آسياب اروميه از بزرگ ترين توليد كنندگان سنگ آسياب در كشور است، كه توليدات خود را  در مدل هاي نمره، بارون و دياموند توليد و در بازار عرضه كرده است. شركت سنگ آسياب اروميه سالهاست كه به عنوان يك برند معتبر در بين متقاضيان اين محصول شناخته شده است و مي توان انواع محصولات سنگ آسياب اروميه را در كشور هاي همجوار مشاهده كرد. شافت يكي از مهمترين اجزاي تشكيل دهنده سنگ آسياب اروميه است كه در قالب يك عضو چرخشي به عنوان عامل انتقال نيرو به حركت چرخشي سنگ آسياب كممك مي كند. سنگ آسياب اروميه از لحاظ نوع شافت به چهار گروه سنگ آسياب نمره 50، 60، 70 و 80 تقسيم مي شود، كه نوع شافت به كار رفته  يك عامل مهم در تعيين قيمت سنگ آسياب اروميه است، و در هنگام خريد از مركز سنگ آسياب اروميه و حتي ديگر برند ها بايد به اين نكته توجه كنيد.

گروه صنعتي توليدي سنگ آسياب اروميه از اولين و با تجربه ترين توليد كنندگان انواع سنگ آسياب مانند فروش سنگ اسياب نمره 80 مي باشد، كه آوازه كيفيت محصولات آن علاوه بر بازار هاي داخلي به كشورهاي همسايه اي و همجوار هم رسيده است، و متقاضيان بسياري دارد. سنگ آسياب اروميه ابزاري بسيار كارآمد براي آسياب انواع غلات، از قبيل گندم و جو است. كيفيت و دوام بالاي انواع  سنگ آسياب اروميه  از مهمترين دلايل محبوبيت اين برند داخلي است، كه سبب شده بازار فروش خوبي را به خود اختصاص دهد.

بهتر است در هنگام استفاده از سنگ آسياب اروميه ، كاتالوگ همراه محصول را مطالعه نماييد، زيرا اين كاتالوگ شامل مواردي است، كه با رعايت آن ها مي توانيد طول عمر سنگ آسياب را بالاتر ببريد. شركت توليد سنگ آسياب نمره 80 اروميه با سالها كار و تلاش در زمينه توليد سنگ آسياب توانسته است مرغوب ترين و با مقاوم ترين سنگ آسياب ها را در برابر فرسايش و فشار هاي نامتعادل توليد نماييد، و اكنون به عنوان يك برند قابل اعتماد فعاليت نمايد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۱۴:۴۰ ] [ طراح ]

سنگ آسياب سنگي است كه براي خرد كردن غلات استفاده مي شود. براي خرد كردن گندم براي تهيه ي نان از قديم از سنگ آسياب استفاده مي شد كه امروزه نيز اين استفاده استمرار پيدا كرده و توليد سنگ آسياب را در كارخانه ها داريم. در توليد انواع مختلف سنگ آسياب آن را به صورت دو طرف صاف مي سازند. سنگ آسياب به صورت دو تايي است و دو سنگ آسياب بر روي يكديگر قرار مي گيرند تا گندم و ديگر غلات در بين اين دو سنگ خرد شوند. به دليل سنگيني سنگ آسياب غلات در داخل آن ها به خوبي خرد مي شود.در توليد سنگ آسياب ، سنگ بالايي را كمي مقعر و سنگ آسياب پاييني را كمي محدب مي سازند تا به خوبي عمليات خرد كردن انجام گيرد. توليد سنگ آسياب در انواع سنگ آسياب سياه، سنگ آسياب بيده، سنگ آسياب كچلك و ده آباد و... انجام مي گيرد. توليد و توزيع سنگ آسياب با استفاده از شماره بندي صورت مي گيرد مثلا سنگ آسياب نمره60 و يا سنگ آسياب نمره70 و...

در توليد سنگ آسياب مانند توليد سنگ آسياب بارون 75 از سنگ هاي مختلفي استفاده مي شود و داراي انواع بسياري هم دارد كه بر اساس نوع آن قيمت سنگ آسياب مشخص مي شود. آسياب ها در گذشته با استفاده از نيروي دستي حركت داده مي شد كه نياز به نيروي مداوم و بسيار بود كه اين كار بسيار سخت و طاقت فرسا بود. امروزه انواع آسياب بادي و آسياب آبي وجود دارند كه با نيرو هاي آب و باد به حركت در مي آيند.

براي استفاده ي مداوم از سنگ آسياب بايد به درستي از آن استفاده كنيد تا دچار پوسيدگي نشود. براي خريد از سنگ آسياب نمره 50 مي توانيد آن را مستقيم از توليد سنگ آسياب نمره 50 خريداري كنيد. در زمان خريد از توليد سنگ آسياب بايد با جنس هاي مختلف آشنايي داشته باشيد اما در صورت درخواست اطلاع نيز مي توانيد با ما تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۰۱:۲۹ ] [ طراح ]

براي تهيه ي آرد و يا خرد كردن غلات و ادويه هاي مورد استفاده ي روزانه ي ما از سنگ آسياب بارون استفاده مي شود. سنگ آسياب بارون نوعي سنگ بسيار محكم و با كيفيت بوده كه دوام بالايي دارد و مي توان براي خرد كردن انواع دانه ها و ادويه ها از آن استفاده كرد. خريد و فروش انواع سنگ آسياب بارون را مي توانيد از توليدي هاي آن كنيد. سنگ آسياب بارون متشكل از دو سنگ است كه بر روي يكديگر قرار مي گيرد كه يكي به صورت محدب و ديگري به صورت مقعر مي باشد. انحناي سنگ آسياب بارون باعث مي شود كه غلات به خوبي خرد شوند و دانه هاي درشت در بين آن ها نماند. در مركز سنگ آسياب بارون  بالايي روزنه ي نسبتا بزرگي وجود دارد كه راه ريختن غلات به داخل سنگ آسياب بارون مي باشد كه غلات به صورت مقدار هاي مشخصي به درون سنگ آسياب بارون  ريخته مي شوند و پس ز خرد شدن جمع آوري مي شوند.

شايد شما انواع سنگ آسياب بارون دستي را ديده باشيد كه تا چندين سال گذشته از آن ها استفاده مي شد و با استفاده از دست سنگ بالايي روي سنگ پاييني حركت داده مي شد. بعده ها از سنگ آسياب بارون در آسياب هاي بادي و آبي استفاده شد كه ديگر در آن نيازي به نيروي انساني و حيواني نبود و مي توانست با نيرو هاي باد و آب كه به راحتي در دسترس است كار كند. سايت فروش سنگ آسياب اروميه در خدمت شماست.

انواع بسياري از سنگ آسياب بارون وجود دارد كه مي تواند در اندازه هاي مختلفي باشد كه با توجه به نيازتان مي توانيد انواع آن را خريداري كنيد. در ساخت سنگ آسياب بارون از شماره بندي استفاده مي شود مثلا سنگ آسياب بارون نمره 60 و يا 70 و...

براي خريد سنگ آسياب بارون به سايت محصولات سنگ آسياب اروميه مراجعه كنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۵۱:۱۳ ] [ طراح ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ]
.: Weblog Themes By bigtheme :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب