سئو-طراحي سايت
 
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 202
دیروز : 214
افراد آنلاین : 1
همه : 82178
چت باکس

داشتن يك رستوان موفق مستلزم دارا بودن تجهيزات رستوران مناسب مي باشد. هر چه تجهيزات رستوران كامل تر باشد سرعت عمل شما و كيفيت ارائه خدمات بهتر خواهد بود. تجهيزات رستوران شامل بسياري از وسايل مي شود كه شامل وسايل پخت و پز و نگهداري و يخچالو فريزر مي باشد. درست است كه تهيه انواع مرغوب تجهيزات رستوران مي تواند بسيار پر هزينه باشد اما به دليل كيفيت بالا و سرعت خدمات مشتريان بيشتري به رستوران شما خواهند آمد. تجهيزات رستوران را بايد به گونه اي خريداري نماييد كه كم ترين نياز را به تعميرات داشته باشد. زيرا  در صورتي كه دائما تجهيزات رستوران دچار خرابي شود برروي كيفيت ارائه خدمات شما تاثير خواهد گذاشت و همچنين شما بايد دائما در حال هزينه كردن براي تعميرات تجهيزات رستوران باشيد. اين كه شما چه نوع تجهيزات رستوران را نياز داريد بستگي به نوع غذاهايي دارد كه مي خواهيد سرو نماييد و اين كه چه برندي را انتخاب نماييد بستگي به نوع نياز شما دارد ولي بهتر است همگي تجهيزات رستوران را از يك برند خريداري نماييد تا بتوانيد از تخفيف هاي آن برند بهره مند شويد. بنابراين شما قبل از تهيه انواع تجهيزات رستوران بايد با كاركرد آن ها آشنا باشيد.

نكاتي كه بايد براي خريد تجهيزات رستوران در نظر بگيريد

قبل از خريد انواع تجهيزات رستوران بايد منوي خودتان را بررسي نماييد و بر آن اساس تجهيزات رستوران را خريداري نماييد. يكي ديگر از مسالي كه بايد در خريد تجهيزات رستوران در نظر بگيريد اين است كه چه حجمي از غذا را در روز بايد آماده نماييد.

اگر تجهيزات رستوران را از يك برند خريداري نماييد بسيار به صرفه خواهد بود زيرا مي توانيد در هزينه هاي تعمير و نگهداري تجهيزات رستوران بكاهيد و همچنين از تخفيف هايي كه براي شما در نظر گرفته مي شود استفاده نماييد. يكي ديگر از نكاتي كه بايد براي تهيه تجهيزات رستوران در نظر بگيريد داشتن گارانتي تجهيزات رستوران مي باشد زيرا در صورت خرابي تجهيزات رستوران مي توانيد به راحتي از گارانتي تجهيزات رستوران استفاده نماييد

يكي از انواع تجهيزات رستوران تجهيزات مدرن رستوران مي باشد. برخي از كارهاي رستوراني كه وقت زيادي از كاركنان مي گيرد توسط تجهيزات رستوران مكانيزه قابل انجام مي باشدكه از آن دست مي توان به دستگاه اتوماتيك سرخ كن، خلال كن و پوست كن اشاره نمود كه بسيار مقرون به صرفه هستندو بسياري از كارها را در سرعت بالايي به انجام مي رساند. نمي توان ليستي از تجهيزات رستوران را براي شما بيان نمود زيرا چنان چه شما بخواهيد رستوراني ايراني داشته باشيد نياز به تهيه اجاق خطي خواهيد داشت ولي چنانچه بخواهيد يك رستوران ايتاليايي داشته باشيد بايد فر پيتزا پز را تهيه نماييد. بنابراين شما بايد با توجه به منويي كه براي رستوران در نظر گرفته ايد تجهيزات رستوران را خريداري نماييد. قبل از خريد تجهيزات رستوران بايد منوي غذايي خود را با دقت بچينيد. چنانچه براي خريد تجهيزات رستوران به راهنمايي نياز داشتيد مي توانيد با مشاوران پارسه هلدينگ مشاوره نماييد و يا براي خريد تجهيزات رستوران به سايت اين شركت مراجعه نماييد


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۱۰:۴۵ ] [ طراح ]

يكي از مشاغلي كه بسيار پر مسئوليت و پر مشغله مي باشد رستوران داري است كه نيازمند مديريتي ايده آل مي باشد. براي اين كه يك رستوران را راه اندازي نماييد تجهيزات رستوران را نياز داريد. ولي نكته اي كه بايد براي خريد تجهيزات رستوران در نظر بگيريد اين است كه مي خواهيد چه منويي را به عنوان خدمات به مشتريان ارائه نماييد. بنابراين بايد قبل از خريد تجهيزات رستوران دقيقا بدانيد كه چه غذايي را مي خواهيد ارائه نماييد و بر آن اساس خريد و تهيه انواع تجهيزات رستوران را انجام دهيد. زيرا تجهيزات رستوران داراي قيمت هاي بالايي هستند بنابراين براي تجهيزات رستوران كه نياز نداريد بايد هزينه اي اضافي را پرداخت نماييد كه بعدا نيز به آن احتياجي نخواهيد داشت. هر چه تجهيزات رستوران بيشتر و به روز تر باشد مي توانيد خدمات را با كيفيت بالاتر و با سرعت بيشتري ارائه نماييد و بنابراين مشتريان بيشتري به سمت شما جذب خواهند شد و براي مراجعات بعدي به رستوران نيز شما را فراموش نخواهند نمود و دوباره براي استفاده از خدمات شما به شما مراجعه خواهند نمود.

هر چه تجهيزات رستوران بيشتري داشته باشيد در اينده مي توانيد درآمد بيشتري را كسب نماييد.

بخش هاي اصلي كه براي رستوران داري به آن ها نياز داريد

از جمله تجهيزات رستوران كه به آن ها نياز داريد عبارت است از تجهيزات رستوران كه براي پخت و پز مورد نياز مي باشد. تجهيزات رستوران كه براي سرو غذا نياز مي باشد و همچنين تجهيزات رستوران براي سرمايش و گرمايش هواي رستوران. تجهيزات رستوران كه براي آماده سازي رستوران. كانتر رستوران و وسايل شستشو نيز از تجهيزات رستوران به حساب مي آيد.  با استفاده صحيح از تجهيزات رستوران مي توانيد از رستوران به درستي و در مسير خدمات دهي به مشتريان استفاده نماييد.

خريد تجهيزات رستوران

براي خريد تجهيزات رستوران بايد اطلاعاتي را در اين زمينه كسب نماييد تا بتوانيد بهترين نوع از تجهيزات رستوران را كه براي كار شما مناسب مي باشند را خريداري نماييد. برخي از تجهيزات رستوران ضروري بوده و براي راه اندازي رستوران حتماً بايد ان ها را تهيه نماييد. يكي از تجهيزات رستوران كه بايد حتما آن ها را تهيه نماييد تجهيزات رستوران براي پخت و پز مي باشد بنابراين بايد اجاق روميزي و يا صنعتي، پلوپز زميني، دم كن برنج و تابه گردان و گريل  و بسياري ديگر از تجهيزات رستوران كه براي پخت و پز مناسب مي باشند را بايد براي راه اندازي رستوران خريداري نماييد.

همچنين بايد براي تهيه و خريد انواع تجهيزات رستوران از جمله تجهيزات آماده سازي را تهيه نماييد. براي مثال وردنهو خميرگير و ميز دورچين، ميكسر و اسلايسر صنعتي و ميز كار استيل و اره استخوان ا زجمله تجهيزات رستوران مي باشند كه براي آماده سازي غذا مورد استفاده قرار مي گيرند و البته بسياري ديگر از تجهيزات رستوران براي آماده سازي توليد شده اند كه مي توانيد بر اساس نياز خود آن ها را خريداري نماييد. براي تهيه انواع تجهيزات رستوران مي توانيد با شركت پارسه تماس گرفته و يا به سايت شركت پارسه براي خريد و يا دريافت اطلاعات بيشتر مراجعه نماييد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۰۲:۲۵ ] [ طراح ]

اگر مي خواهيد اقدام به راه اندازي يك كافي شاپ و يا يك رستوران نماييد بهترين را اين است كه اطلاعاتي را درباره خريد انواع مورد نياز تجهيزات كافي شاپ و يا تجهيزات رستوران كسب نماييد. زيرا با توجه به منويي كه مي خواهيد براي رستوران و يا كافي شاپ در نظر بگيريد بايد تجهيزات كافي شاپ و يا تجهيزات  رستوران را خريداري نماييد. برخي از انواع تجهيزات كافي شاپ و يا تجهيزات كافي شاپ از جمله مواردي عستند كه حتماً بايد آن ها را تهيه نماييد و بدون آن ها قادر نخواهيد بود كافي شاپ  و يا رستوران را راه اندازي نماييد. ولي برخي ديگر از تجهيزات كافي شاپ و يا تجهيزات رستوران مربوط به  منويي مي باشد كه شما براي ارائه خدمات به مشتريان خود در نظر گرفته ايد.

به طور حتم هر چه تجهيزات كافي شاپ و يا تجهيزات رستوران قوي تر باشد ميزان خدمات شما افزايش خواهد يافت و مي توانيد به مشتريان بيشتري خدمات مورد نيازشان را ارائه نماييد بنابراين هر چه تجهيزات كافي شاپ و يا تجهيزات رستوران شما بيشتر باشد مشتريان بيشتري به سمت شما جذب خواهد شد. براي اين كه شما در خريد انواع تجهيزات كافي شاپ و رستوران متحمل هزينه ها زيادي نشويد بايد پيش از خريد تجهيزات كافي شاپ و يا تجهيزات رستوران اطلاعاتي را در اين زمينه به دست بياوريد تا بابت چيزي كه فعلاً به ان نياي نداريد هزينه اي را پرداخت ننماييد. شركت پارسه عرضه كننده كليه تجهيزات كافي شاپ و تجهيزات رستوران مي باشد و شما مي توانيد براي تهيه انواع تجهيزات از ما كمك بخواهيد و كارشناسان ما نيز مي توانند مشاوره خوبي را در زمينه انواع تجهيزات كافي شاپ و يا تجهيزات رستوران به شما ارائه نمايند.

براي تجهيزات كافي شاپ و تجهيزات رستوران سعي كنيد بهترين برند را انتخاب نماييد كه بتواند از عهده نيازهاي شما بر آيد. بهتر است تمام تجهيزات كافي شاپ و تجهيزات رستوران را از يك برند خريداري نماييد تا بتوانيد از خدمات پس از فروش و تخفيفاتي كه آن فروشگاه و يا برند به شما ارائه مي نمايد نيز استفاده نماييد. همچنين با خريد تجهيزات از يك برند مي توانيد از بسياري ديگر از خدمات آن برند نيز استفاده نماييد. در هزينه كردن براي خريد انواع تجهيزات كافي شاپ و تجهيزات رستوران صرفه جويي نكنيد زيرا اگر جنس بدي و نامرغوبي از محصولات را خريداري نماييد در آينده و در حين كار با مشكلات زيادي مواجه خواهيد شد و همچنين هزينه هاي زيادي را بايد بابت هزينه تعميرات و نگهداري تجهيزات رستوران پرداخت نماييد و در كل هزينه اي كه براي تعميرات پرداخت مي نماييد بسيار بيش از خريد يك محصول مرغوب خواهد بود. به هر حال پس از اين كه تجهيزات كافي شاپ و يا رستوران را خريداري نموديد بايد به خوبي از آن ها نگهداري نماييد تا در استفاده از انواع آن ها دچار مشكل نشويد. براي اطلاعات بيشتر مي توانيد باشركت پارسه تماس بگيريد و از كارشناسان اين شركت راهنمايي هاي لازم را دريافت نماييد


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۵۱:۳۶ ] [ طراح ]

اگر مي خواهيد اقدام به راه اندازي يك كافي شاپ و يا يك رستوران نماييد بهترين را اين است كه اطلاعاتي را درباره خريد انواع مورد نياز تجهيزات كافي شاپ و يا تجهيزات رستوران كسب نماييد. زيرا با توجه به منويي كه مي خواهيد براي رستوران و يا كافي شاپ در نظر بگيريد بايد تجهيزات كافي شاپ و يا تجهيزات  رستوران را خريداري نماييد. برخي از انواع تجهيزات كافي شاپ و يا تجهيزات كافي شاپ از جمله مواردي عستند كه حتماً بايد آن ها را تهيه نماييد و بدون آن ها قادر نخواهيد بود كافي شاپ  و يا رستوران را راه اندازي نماييد. ولي برخي ديگر از تجهيزات كافي شاپ و يا تجهيزات رستوران مربوط به  منويي مي باشد كه شما براي ارائه خدمات به مشتريان خود در نظر گرفته ايد.

به طور حتم هر چه تجهيزات كافي شاپ و يا تجهيزات رستوران قوي تر باشد ميزان خدمات شما افزايش خواهد يافت و مي توانيد به مشتريان بيشتري خدمات مورد نيازشان را ارائه نماييد بنابراين هر چه تجهيزات كافي شاپ و يا تجهيزات رستوران شما بيشتر باشد مشتريان بيشتري به سمت شما جذب خواهد شد. براي اين كه شما در خريد انواع تجهيزات كافي شاپ و رستوران متحمل هزينه ها زيادي نشويد بايد پيش از خريد تجهيزات كافي شاپ و يا تجهيزات رستوران اطلاعاتي را در اين زمينه به دست بياوريد تا بابت چيزي كه فعلاً به ان نياي نداريد هزينه اي را پرداخت ننماييد. شركت پارسه عرضه كننده كليه تجهيزات كافي شاپ و تجهيزات رستوران مي باشد و شما مي توانيد براي تهيه انواع تجهيزات از ما كمك بخواهيد و كارشناسان ما نيز مي توانند مشاوره خوبي را در زمينه انواع تجهيزات كافي شاپ و يا تجهيزات رستوران به شما ارائه نمايند.

براي تجهيزات كافي شاپ و تجهيزات رستوران سعي كنيد بهترين برند را انتخاب نماييد كه بتواند از عهده نيازهاي شما بر آيد. بهتر است تمام تجهيزات كافي شاپ و تجهيزات رستوران را از يك برند خريداري نماييد تا بتوانيد از خدمات پس از فروش و تخفيفاتي كه آن فروشگاه و يا برند به شما ارائه مي نمايد نيز استفاده نماييد. همچنين با خريد تجهيزات از يك برند مي توانيد از بسياري ديگر از خدمات آن برند نيز استفاده نماييد. در هزينه كردن براي خريد انواع تجهيزات كافي شاپ و تجهيزات رستوران صرفه جويي نكنيد زيرا اگر جنس بدي و نامرغوبي از محصولات را خريداري نماييد در آينده و در حين كار با مشكلات زيادي مواجه خواهيد شد و همچنين هزينه هاي زيادي را بايد بابت هزينه تعميرات و نگهداري تجهيزات كافي شاپ و رستوران پرداخت نماييد و در كل هزينه اي كه براي تعميرات پرداخت مي نماييد بسيار بيش از خريد يك محصول مرغوب خواهد بود. به هر حال پس از اين كه تجهيزات كافي شاپ و يا رستوران را خريداري نموديد بايد به خوبي از آن ها نگهداري نماييد تا در استفاده از انواع آن ها دچار مشكل نشويد. براي اطلاعات بيشتر مي توانيد با شركت پارسه تماس بگيريد و از كارشناسان اين شركت راهنمايي هاي لازم را دريافت نماييد


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۴۲:۲۱ ] [ طراح ]

اگر مي خواهيد كافي شاپ را راه اندازي نماييد به خريد انواع تجهيزات كافي شاپ احتياج داريد كه برخي از تجهيزات كافي شاپ را حتماً نياز خواهيد داشت ولي برخي ديگر از تجهيزات كافي شاپ از امكانات كافي شاپ شما محسوب مي شود كه با داشتن آن ها مي توانيد مشتريان بيشتري را جذب نماييد. شما درانتخاب تجهيزات كافي شاپ بايد بسيار دقت نماييد زيرا تجهيزات كافي شاپ داراي قيمت زيادي مي باشد و بايد براي اينكه هزينه اي اضافي پرداخت نكنيد بايد دقيقا بررسي نماييد كه كدام يك از تجهيزات كافي شاپ را نياز داريد. در ادامه به برخي از تجهزات كافي شاپ كه ممكن است مورد نياز شما باشد اشاره مي كنيم و توضيحاتي را اراه مي كنيم تا در انتخاب تجهيزات كافي شاپ بتوانيد تصيمي راحت تري بگيريد.

دستگاه اسپرسوساز يكي از تجهيزات كافي شاپ

بسياري از افراد هستند كه به شما سفارش قهوه اسپرسو خواهند داد بنابراين شما بايد يك دستگاه اسپرسوساز را به عنوان تجهيزات كافي شاپ براي كافي شاپ خريداري نماييد. سعي كنيد بهترين كيفيت را براي اين تجهيزات كافي شاپ خريداري نماييد تا در استفاده از آن دچار مشكل نشويد.

خريد يخچال فريزر

يكي ديگر از مهم ترين تجهيزات كافي شاپ كه نمي توانيد از خير ان بگذريد خريد يخچال فريزر براي كافي شاپ مي باشد. شما بايد كيك ها و ديگر نوشيدني هاي خنك را در يخچال فريزر قرار دهيدو همچنين براي نگهداري از بستني احتياج به اين نوع از تجهيزات كافي شاپ خواهيد داشت. يخچال فريزر بايد به بيرو ديد داشته باشد تا مشتريان  بتوانند يكي از انواع آن  ها را انتخاب نمايند.

بلندر صنعتي به عنوان يكي از تجهيزات كافي شاپ

براي سرو بسياري از نوشيدني هاي خنك شما به بلندر صنعتي احتياج داريد بنابراين اين نوع از تجهيزات كافي شاپ نيز بسيار مورد نياز شما به خصوص در فصل تابستان خواهد بود. براي خريد اين نوع از تجهيزات كافي شاپ بايد دقت كافي بكنيد تا بهترين نوع بلندر را خريداري نماييد تا در وسط كار خراب نشود بنابراين با پرداخت مبلغي بيشتر برندي را خريداري نماييد كه از آن اطمينان داشته باشيد.

وسايل پخت و پز به عنوان يكي از تجهيزات كافي شاپ

ممكن است شما بخواهيد در كافي شاپ برخي از غذاهاي گرم را نيز بگنجانيد بنابراين بايد تجهيزات كافي شاپ را كه براي پخت و پز مورد استفاده قرار مي گيرند را خريداري نماييد. براي مثال براي سرو صبحانه نياز داريد تا از برخي از تست ها و ساندويچ ها مخصوص صبحانه استفاده نماييد كه در اين صورت به اين نوع از تجهيزات كافي شاپ نياز خواهيد داشت.

قفسه بندي يكي از تجهيزات كافي شاپ

كافي شاپ ها از مواد مختلفي براي درست كردن منوي خود استفاده مي نمايند بنابراين براي استفاده راحت از انواع اين مواد نياز به دسترسي راحت داريد بنابراين قفسه بندي كافي شاپ از تجهيزات كافي شاپ به حساب مي آيد. همچنين مي توانيد از قفسه كافي شاپ براي قرار دادن انواع وسايل تزئيني براي دكوراسيون كافي شاپ نيز استفاده نماييد.

براي اطلاعاي بيشتر درباره انواع تجهيزات كافي شاپ مي توانيد با شركت پارسه تماس بگيريد


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۲۴:۵۰ ] [ طراح ]

اگر قصد راه اندازي يك كافي شاپ را داريد احتياج داريد برخي از تجهيزات كافي شاپ را بر حسب گستردگي كار خود تهيه نماييد. مطمئناً هر چه مقدار تجهيزات كافي شاپ بيشتر باشد شما مشتريان بيشتري خواهيد داشت ولي براي ابتداي كار بهتري است ضروري ترين تجهيزات كافي شاپ را خريداري نماييد و طبق درخواست هايي كه داريد تجهيزات كافي شاپ را در انواع مورد نياز به تدريج تهيه نماييد.

قفسه بندي و ميز كار ار مهم ترين تجهيزات كافي شاپ

يكي از تجهيزات كافي شاپ قفسه بندي كافي شاپ مي باشد كه براي دسته بندي انوع مواد مورد نياز براي تهيه انواع قهوه و يا ساير مواد از آن استفاده مي شود مزيت قفسه بندي اين است كه  مي توانيد در زمان كمي مواد مورد نياز خود رابيابيد و ديگر نياز نداريد براي جستجوي هر موادي به دنبال آن بگرديد. يكي ديگر از مزاياي قفسه بندي به عنوان تجهيزات كافي شاپ اين است كه مي توانيد بسياري از وسايل تزئيني مناسب براي فضا را استفاده نماييد.

يكي ديگر از تجهيزات كافي شاپ ميز كار مي باشد تا  بتوانيد به راحتي انواع خوراكي ها را در فضايي دلخواه بسازيد. ميز كار بايد به اندازه كافي فضا براي كار كردن داشته باشد.يكي ديگر از تجهيزات كافي شاپ كه بايد به خوبي مورد انتخاب و طراحي شود ميز و صندلي براي كافي شاپ مي باشد. ميز و صندلي را بايد به گونه اي انتخاب نماييد كه مشتريان ضمن اين كه احساس راحتي مي كنند به قدري هم راحت نباشند كه نتوانند دل بكنند. ولي بايد مشتري رغبت داشته باشد تادوباره به كافي شاپ شما بيايد.

دستگاه پز و سيستم صوتي از ديگر تجهيزات كافي شاپ

داشتن دستگاه پز از ديگر تجهيزات كافي شاپ كه بايد در يك كافي شاپ موجود باشد زيرا بسياري از افراد علاقمند به حمل پول نقد نيستند و به شما كارت بانكي براي پرداخت صورتحساب خود ارائه مي كنند پس شما اگر دستگاه نداشته باشيد براي شما يك پوئن منفي به حساب مي آيد

سيستم صوتي به عنوان يكي از مهم ترين تجهيزات كافي شاپ بايد در كافي شاپ مورد استفاده قرار بگيرد و نوع موسيقي نيز بايد با فضا تناسب داشته باشد. پخش يك موسيقي و يك سيستم نامناسب صوتي ممكن است ديگر مشتري را براي استفاده از كافي شاپ شما نكشاند.

از ديگر تجهيزات كافي شاپ مي توان به يك سينك مناسب براي شستشوي ظروف اشاره نمود. بنابراين بايد سينك مناسبي را براي كافي شاپ خريداري نماييد. عمق سينك بايد به اندازه اي باشد كه اگر تعداي ظرف در سينك جمع شد خودشان را نمايان نكنند و فضاي كافي شاپ را نا زيبا نكنند.

از ديگر انواع تجهيزات كافي شاپ كه بسيار لازم مي باشند انواع ظرف و ظروف مناسب براي كافي شاپ مي باشند كه انتخاب /انها از اهميت بسيار بالايي برخوردار مي باشد و شما بايد نوعي مناسب از ظرف و ظروف را كه مناسب دكوراسيون كافي شاپ شما باشد انتخاب نماييد. ظرف و ظروف بايد داراي كيفيت بالايي باشد تا پس از هر بار شستشو دچار خرابي هاي نشود و همچنين بايد به راحتي تميز شوند و رنگ مواد به ان ها جذب نشود

شما مي توانيد با تماس با شركت پارسه  در زمينه تهيه انواع تجهيزات كافي شاپ اطلاعات بيشتري را به شما ارائه نمايد


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۴۱:۴۶ ] [ طراح ]

روغن ترانس يا همان روغن ترانسفورماتور به عنوان يك عايق الكترونيكي در انواع ترانس عمل ميكند و وظيفه انتقال حرارت به بيرون را بر عهده دارد. براي توليد روغن ترانس نيز از روش تقطير جز به جر نفت خام استفاده ميشود. به طور كلي روغن ترانسفورماتور دو وظيفه كلي را بر عهده دارد كه اين وظايف را ميتوان عايق الكترونيكي و انتقال گرما به بيرون را ناميد. مشخصات اصلي روغن ترانس را ميتوان به مشخصات الكتريكي، مشخصات شيميايي و مشخصات فيزيكي تقسيم بندي نمود. يك روغن ترانس خوب و استاندارد بايد از ضريب دي الكتريك و ويژگي خنك كنندگي بالايي برخوردار باشد. به طور كلي روغن ترانس در انواع مختلف از خلوص و همچنين عمر طولاني برخوردار است.

خريد روغن ترانس

قبل ار آنكه خريد روغن ترانس را انجام دهيد به نكاتي كه در ادامه به آن اشاره خواهيم نمود توجه داشته باشيد. يك روغن ترانس خوب بايد از مقاومت الكتريكي بالايي برخوردار باشد. قسمت هاي مختلف ترانس همواره در معرض فرسايش و خوردگي قرار دارند كه از اين رو يك روغن ترانس خوب بايد به خوبي از فرسايش و خوردگي قسمت هاي مختلف ترانس جلوگيري به عمل آورد. طول عمر در روغن ترانس يك فاكتور بسيار مهم محسوب ميشود و هر چه روغن از طول عمر بيشتري برخوردار باشد در نتيجه نيازي به تعويض آن در كوتاه مدت نخواهد بود. خواص شيميايي روغن ترانس بايد در طول زمان ثابت باقي بماند. برخي از روغن هاي ترانس موجود خواص شيميايي خود را در طول زمان از دست ميدهند كه يك نقطعه ضعف براي آنها محسوب ميشود. در خريد روغن ترانس توجه داشته باشيد كه روغن از هيچگونه ناخالصي برخوردار نباشد. وجود ناخالصي در روغن ترانس باعث ميشود تا مشكلاتي در روانكاري و همچنين قطعات مختلف دستگاه به وجود آيد. تركيبات شيمايي مضري كه در برخي از روغن هاي ترانس وجود دارد باعث ميشود تا به قطعات آسيب زيادي وارد شود. براي خريد روغن ترانس از وجود تركيبات شيميايي مضر در روغن اطمينان پيدا كنيد تا آسيبي به دستگاه وارد نشود. آخرين نكته اي كه براي خريد روغن ترانس با قيمت مناسب در نظر بگيريد قابليت خنك كاري مناسب و جرم پايين روغن ميباشد. روغن ترانس بايد خنك كاري را به خوبي انجام داده و همچنين جرم پاييني نيز داشته باشد.

فروش روغن ترانس

فروش روغن ترانس به شركت هايي كه از انواع ترانس استفاده ميكنند بسيار زياد ميباشد. فروش روغن ترانس هم در نوع تقلبي و هم اورجينال انجام ميشود و بهتر است كه تا جاي ممكن سعي كنيد تا روغن هاي اورجينال را خريداري نماييد. فروش روغن ترانس كه در شركت پترو تجهيز روانكاران صدرا نيز انجام ميشود كه البته اين شركت تنها نوع اورجينال روغن هاي ترانس را عرضه ميكند و اگر قصد داريد تا روغن هاي اورجينال را با قيمت مناسب خريداري نماييد بهتر است اولين تماس خود را با كارشناسان اين شركت برقرار كنيد. فروش روغن ترانس در اين شركت بصورت اينترنتي نيز انجام ميشود و اگر در شهرهاي دور دست ساكن هستيد و به  فروشگاه هاي حضوري دسترسي نداريد ميتوانيد با مراجعه به وب سايت اين شركت محصول مورد نظر خود را سفارش دهيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۱۳:۱۱ ] [ طراح ]

تا به امروز انواع مختلفي از روانكارها وارد بازار شده اند كه هر يك براي نوع خاصي از ماشين آلات مورد استفاده قرار ميگيرند. يكي از روانكارهايي كه كاربرد بسيار زيادي در صنايع مختلف دارد روغن گردشي ميباشد. اما روغن گردشي چيست و چه كاربردي دارد؟ روغن گردشي از دسته روانكارهايي است كه در سيستم هاي بسته استفاده ميشود. روغن گردشي براي سيستم هايي كه بسته هستند و ميزان آلودگي در آنها بالا ميباشد كاربرد بسيار زيادي دارد. روغن گردشي  در سيستم هايي به همين نام يعني گردشي به كار ميرود كه از جمله اين سيستم ها بايد به جعبه دنده ها، سيستم هايي كه در آنها زنجير چرخ به كار رفته است،‌ سيستم هاي هيدروليك پرس، ياتاقان هاي ساده و همچنين دستگاه هاي نساجي اشاره نمود.

خريد روغن گردشي

سيستم هايي كه در آنها از روغن گردشي استفاده شده باشد از ميزان خورندگي بالايي برخوردار هستند كه به همين دليل در خريد روغن گردشي با قيمت مناسب بايد توجه داشته باشيد كه با كيفيت ترين نوع روغن را تهيه نماييد. روغن گردشي با كيفيت تا حد ممكن از خوردگي سيستم جلوگيري ميكند و همين موضوع ميواند عمر دستگاه را بيش از بيش افزايش دهد. يك روغن گردشي مناسب و با كيفيت بايد علاوه بر قابليت ضد سايش از خاصيت ضد اكسايش نيز برخوردار باشد زيرا اكسيداسيون نيز ميتواند در كيفيت روغن و در نتيجه دستگاه تاثير بسيار زيادي بگذارد. از ديگر نكاتي كه در خريد روغن گردشي بايد لحاظ كنيد ميزان ويسكوزيته يا گرانوري آن است. هر چه ميزان ويسكوزيته بالاتر رود در نتيجه مشكلات بيشتري براي پمپاژ روغن به وجود خواهد آمد. همچنين روانكاري نيز توسط روغن گردشي با بالاتر رفتن ويسكوزيته به خوبي و حد مطلوب انجام نميشود. بطور كلي در خريد روغن گردشي بايد توجه داشته باشيد كه اين نوع روغن بايد از ويژگي هايي همچون ضد اكسايش، ضد خوردگي و عدم تركيب شدن با آب و هوا، قابليت جدا شدن از آب و هوا و عدم تشكيل كف پايدار برخوردار باشد.

 

فروش روغن گردشي

فروش روغن گردشي در برندهاي زيادي انجام ميشود كه برخي از برندها تمامي ويژگي هاي يك روغن استاندارد را دارند و برخي ديگر  از كيفيت پايينتري برخوردار هستند. فروش روغن گردشي در برخي از برندها با قيمت بالايي انجام ميشود البته اين قيمت بالا بي دليل نيست و كيفيت بالا باعث شده تا قيمت افزايش پيدا كند. فروش روغن گردشي در فروشگاه ها و شركت هاي مختلف با تعرفه هاي متفاوتي انجام ميشود و هر شركت بنا به تشخيص خود و نوع روغن قيمت متفاوتي را در نظر گرفته است. فروش روغن گردشي در شركت پترو تجهيز روانكاران صدرا با تعرفه هاي كاملا مشخص انجام ميشود و  به راحتي و با اطمينان خاطر كامل از قيمت ها ميتوانيد خريد خود را انجام دهيد.

فروش روغن گردشي در برخي از  شركت ها و فروشگاه ها تنها محدود به يك منطقه خاص ميشود  زيرا محصولات خود را تنها بصورت حضوري بفروش ميرسانند. فروش روغن گردشي بصورت اينترنتي اين محدوديت ها را حذف كرده  است و  به راحتي ميتوان از هر شهري محصول و يا محصولات مورد نظر خود را سفارش داد و در محل دريافت نمود.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۴۰:۰۸ ] [ طراح ]

كمپرسور ها از تجهيزاتي هستند كه در تمامي صنايع بخصوص صنايع توليدي براي مونتاژ و فعاليت هاي ديگر مورد استفاده قرار ميگيرند. درون برخي از كمپرسور ها نوعي روغن به كار ميرود كه به آن روغن كمپرسور گفته ميشود. روغن كمپرسور در حقيقت ميتواند نقش روانكار را در دستگاه ايفا كند و از سايش و همچنين خرابي دستگاه تا حد بسيار زيادي جلوگيري كند.

خريد روغن كمپرسور

يك روغن كمپرسور مناسب  و استاندارد بايد از ويژگي هايي برخوردار باشد كه در ادامه به آنها اشاره خواهيم نمود. يكي از ويژگي هايي كه براي خريد روغن كمپرسور با قيمت ارزان بايد به ياد داشت پايداري شيميايي آن ميباشد. روغن كمپرسور بايد در برابر مواد شيمايي واكنشي از خود نشان نداده و كيفيت آن همچنان حفظ شود. حرارت و يا سرما ميتواند بر روي كيفيت روغن كمپرسور تاثيرگذار باشد كه اين موضوع را نيز بايد در خريد روغن كمپرسور به ياد داشته باشيد. روغن كمپرسور بايد از مقاومت حرارتي بالايي برخوردار باشد تا مواجهه با گرما كيفيت خود را از دست ندهد. يك روغن كمپرسور استاتدارد بايد از ميزان چكيدش پاييني برخودار باشد اما ميزان چكيدش به چه معناست؟ ميزان چكيدش پاييدن از رسوب بستن لوله ها تا حد زيادي جلوگيري ميكند. در خريد روغن كمپرسور توجه داشته باشيد تا روغني را تهيه نماييد كه از ميزان آلودگي پاييني برخوردار باشد. آلودگي پايين باعث ميشود تا از خراشيدگي قطعات و ياتاقان ها جلوگيري به عمل آيد. البته اگر خريد روغن كمپرسور را از شركت هاي معتبر مانند شركت پترو تجهيز روانكاران صدرا انجام دهيد روغني را به شما عرضه خواهند نمود كه از كيفيت بالايي برخوردار بوده و تمام ويژگي هاي نام برده شده در بالا را داراست.

فروش روغن كمپرسور

روغن كمپرسور  در هر برندي كه باشد بصورت تقلبي نيز بفروش ميرسد كه حتما بايد نسبت به اين موضوع حساسيت زيادي به خرج دهيد. فروش روغن كمپرسور به دليل اينكه برخي از شركت ها و فروشندگان تنها به دنبال كسب سود و منفعت هستند از نوع تقلبي نيز انجام ميشود كه از همين رو بهتر است تا محصولات فروشنده را مورد ارزيابي و بررسي قرار داده تا نسبت به اصل بودن آن اطمينان حاصل كنيد. اما مقايسه روغن هاي موجود در يك فروشگاه و ارزيابي كيفي آنها كار آساني نيست اما اگر خريد خود را از فروشگاه هاي اينترنتي انجام دهيد، كار بررسي براي شما راحت تر خواهد شد.

فروش روغن كمپرسور به صورت اينترنتي در كمتر شركت و فروشگاهي انجام ميشود و تنها چند شركت معتبر در كشور وجود دارند كه ميتوانيد بصورت اينترنتي محصول مورد نظر خود را خريداري نماييد. فروش روغن كمپرسور به صورت اينترنتي امكان بررسي دقيق محصول را بوجود مي آورد و به خوبي ميتوانيد پي ببريد كه روغن موجود در فروشگاه از نوع تقلبي است يا اصل. ميزان فروش روغن كمپرسور مانند ديگر روغنهايي كه براي روانكاري تجهيزات و ماشين آلات استفاده ميشود بالا است و همين فروش بالا باعث شده تا برخي افراد سودجو روغن هاي بي كيفيت را به نام روغن اورجينال به فروش برسانند كه البته اگر كمي دقت در خريد خود نشان دهيد هرگز با چنين مشكلاتي مواجه نخواهيد شد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۱۷:۳۶ ] [ طراح ]

روغن هيدروليك يكي از انواع روغن هايي است كه براي روانكاري و همچنين انتقال قدرت در هر خودرويي مورد استفاده قرار ميگيرد و از روغن هاي كاملا ضروري محسوب ميشود كه نبود آن امكان به حركت در آمدن خودرو را نا ممكن ميكند. از جمله وظايف روغن هيدروليك ميتوان به نقش روانكاري آن اشاره نمود. روغن هيدروليك ميتواند انتقال قدرت و چرخش را در بخش هاي مختلف خودرو روانتر و يا به عبارتي تسهيل كند. روغن هيدروليك نه تنها در خودروهاي سبك و سنگين بلكه در بسياري از تجهيزات و ماشين آلات صنعتي نيز كاربرد دارند. اما چه زماني بايد روغن هيدروليك را تعويض نمود؟ نشانه هايي وجود دارند كه با مشاهده آنها ميتوان پي برد كه زمان تعويض روغن هيدروليك فرا رسيده است. يكي از مهمترين علايم تيره شدن رنگ روغن هيدروليك ميباشد. تيره شدن رنگ ظاهري روغن هيدروليك به اين معنا ميباشد كه زمان تعويض روغن فرا رسيده است. دومين نشانه بوي سوختگي است. هر گاه بوي سوختگي از روغن هيدروليك را استشمام كرديد بايد نسبت به تعويض آن اقدام كنيد. از عوامل ديگري كه ميتوانند به ما هشدار دهند بايد روغن هيدروليك را نمود ميتوان به افزايش ميزان گرانوري و يا سفت شدن روغن، مات شدن رنگ روغن، وجود آلودگي در روغن بر اثر اكسيده شدن و پايين آمدن سطح روغن اشاره نمود.

خريد روغن هيدروليك

تشخيص اينكه چه نوع روغن هيدروليك براي  خودرو و يا ماشين آلات ما مناسب ميباشد كار دشواري است و بايد تجربه و تخصص در اين زمينه را داشته باشيد. براي خريد روغن هيدروليك اگر از تخصص و تجربه كافي برخوردار نيستيد ميتوانيد ابتدا مشاوره اي را دريافت نموده و سپس خريد خود را انجام دهيد. براي خريد روغن هيدروليك با قيمت مناسب  توجه داشته باشيد كه كيفيت آن ميتواند بر روي عملكرد خودرو و همچنين دستگاه تاثير داشته باشد. كيفيت روغن هيدروليك در هر برندي بالا نيست و بايد تمركز خود را بر روي اين موضوع معطوف كنيد كه آيا روغن هيدروليك مد نظر شما از كيفيت بالايي برخوردار ميباشد يا خير. خريد روغن هيدروليك بايد به صورت دوره اي انجام شود كه البته روغن هاي با كيفيت ميتوانند اين زمان را تا حد زيادي به تعويق بيندارند.

فروش روغن هيدروليك

فروش روغن هيدروليك كاري كاملا تخصصي محسوب ميشود زيرا فروشگاه و يا  شركت بايد بتواند دقيقا روغني را به مشتري عرضه نمايد كه متناسب با خودرو و يا ماشين آلات وي باشد. اما آيا شركت هايي كه امروزه در زمينه فروش روغن هيدروليك فعاليت ميكنند ميتوانند روغن مورد نظر و متناسب با نياز او را عرضه كنند؟ در جواب بايد بگوييم متاسفانه اينگونه نيست و بسياري از شركت ها قادر به عرضه روغن هيدروليك مورد نياز مشتري نيستند. اين شركت ها براي فروش روغن هيدروليك اقدام به عرضه روغن هاي نا متناسب با دستگاه و ماشين آلات نموده كه همين موضوع مشكلاتي را براي خريدار بوجود مي آورد. فروش روغن هيدروليك در شركت پترو تجهيز روانكاران صدرا نيز انجام ميشود كه البته اين شركت بر خلاف ساير شركت ها اقدام به عرضه روغن هيدروليك در برندهاي بسيار متنوع و متناسب با نياز مشتري ميكند.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۴۸:۵۳ ] [ طراح ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب