سئو-طراحي سايت
 
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 140
دیروز : 214
افراد آنلاین : 1
همه : 82116
چت باکس

 

روغن ها تنها براي استفاده در خودرو توليد نميشوند و انواع روغن مخصوص براي ماشين آلات صنعتي نيز وجود دارد كه به آن روغن صنعتي ميگويند. دستگاه هاي صنعتي زيادي وجود دارند كه هر يك از آنها به يك نوع روغن صنعتي نياز دارند. كاربرد روغن صنعتي چيست؟ روغن صنعتي را ميتوان يك نوع روانكار محسوب كرد كه استفاده از آن منجر به عدم ايجاد سايش بين قطعات دستگاه شده و از فرسايش آن ها تا حد زيادي جلوگيري ميكند. از جمله كاربردهاي روغن صنعتي ميتوان به روانكاري تجهيزات، محافظت از قطعات، برشكاري، تراشكاري، عمليات حرارتي، انتقال حرارت و همچنين انتقال نيرو اشاره نمود. روغن صنعتي از چه موادي تشكيل شده است؟ براي تهيه روغن صنعتي از دو ماده اصلي استفاده ميشود. روغن پايه و همچنين مواد افزودني دو ماده اصلي هستند كه براي تهيه روغن صنعتي مورد استفاده قرار ميگيرند. روغن پايه در واقع ماده اي است كه به شكل روغن از پالايش نفت خام حاصل ميشود. مواد افزودني نيز از موادي به شمار ميروند كه به روغن پايه براي حاصل شدن خواص فيزيكي و شيميايي اضافه ميشود. از انواع روغن صنعتي كه امروزه در بازار به فروش ميرسد ميتوان به روغن هيدروليك، روغن كمپرسور هوا، روغن زنجير، روغن انتقال حرارت، روغن ضد زنگ، روغن دنده، روغن برش، روغن بنزيني، روغن ديزلي، روغن دريايي، روغن نساجي، روغن ماشين آلات و روغن ابزار اشاره نمود.

روغن صنعتي

خريد روغن صنعتي

اولين نكته اي كه براي خريد روغن صنعتي بايد هر خريداري در نظر بگيرد نوع روغني است كه قصد دارد براي ماشين آلات استفاده نمايد. هر نوع روغن صنعتي را نميتوان براي هر تجهيزات و ماشين آلاتي استفاده نمود و روغن بايد كاملا متناسب با دستگاه باشد. دومين نكته اي كه در خريد روغن صنعتي همواره بايد مورد توجه ويژه اي قرار گيرد كيفيت آن ميباشد. كيفيت برخي از روغن صنعتي هاي موجود در بازار به گونه اي است كه براي روانكاري چندان مناسب نيستند و يا اثر آنها در عرض مدت كوتاهي از بين ميرود. خريد روغن صنعتي را تنها از مراكز و شركت هايي انجام دهيد كه بهترين و مطرح ترين برندهاي داخلي و خارجي را بفروش ميرسانند. اگر اطلاعات چنداني براي خريد روغن صنعتي نداريد ميتوانيد خريد خود را با دريافت مشاوره انجام دهيد. مشاوره قبل از خريد روغن صنعتي كه در برخي از شركت ها انجام ميشود ميتواند راهنماي بسيار خوبي براي خريدار باشد.

روغن صنعتي

فروش روغن صنعتي

شركت ها و فروشگاه هايي كه در سطح شهر پراكنده شده اند روش هاي مختلفي را براي فروش خود در نظر گرفته اند. فروش روغن صنعتي با قيمت مناسب در برخي از فروشگاه ها تنها بصورت حضوري انجام ميشود كه خريدار مجبور خواهد بود تا براي تهيه محصول خود حضورا به محل شركت و يا فروشگاه مراجعه نمايد. اما برخي از شركت ها و فروشگاه ها نيز فروش اينترنتي را نيز براي سهولت خريد در نظر گرفته اند كه كافي است تا با مراجعه به وب سايت فروشنده خريد خود را تنها با چند كليك و يا حتي تلفني انجام داد. شركت پترو تجهيز روانكاران صدرا از شركت هايي است كه فروش روعن صنعتي را بصورت اينترنتي نيز در نظر گرفته است و ميتوانيد به راحتي روغن مورد نظر خود را تهيه نماييد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۱۴:۴۷ ] [ طراح ]

 

روغن دنده صنعتي همانطور كه از نامش نيز به خوبي پيداست براي روانكاري چرخ دنده هاي به كار رفته در دستگاه ها و تجهيزات صنعتي كاربرد دارد. با كاربرد روغن دنده صنعتي ميتوان از فرسايش و همچنين صدايي كه بر اثر برخورد و سايش قطعات بوجود مي آيد تا حد بسيار زيادي جلوگيري نمود. سه عامل وجود دارد كه ميتواند در دوام وهمچنين كاركرد چرخ دنده هاي صنعتي تاثيرگذار باشد كه اين سه عامل عبارتند از رطوبت، دما و همچنين فشار. هر سه اين عامل ميتواند بر اثر گذشت زمان تاثير بسزايي را بر روي كيفيت چرخ دنده ها و دستگاه بگذارد. روغن دنده صنعتي ميتواند از تاثير گذاري اين سه عامل بر روي چرخ دنده جلوگيري كرده و فرسايش آنها را با تاخير مواجه كند.

روغن دنده صنعتي

خريد روغن دنده صنعتي

روغن دنده صنعتي در انواع مختلفي توليد ميشود كه هر يك نيز مناسب دستگاه خاصي ميباشد. براي خريد روغن دنده صنعتيبايد به اين موضوع توجه داشته باشيد كه هر روغني براي دستگاه شما مناسب نيست. دوام و كاريي روغن صنعتي بسيار مهم است و در اين بين برخي از روغن ها نسبت به ديگر برندها و مدل ها از كيفيت بالايي برخوردار هستند. ماندگاري روغن دنده صنعتي براي صاحبان صنايع بسيار مهم است زيرا هر چه روغن از ماندگاري بالاتري برخوردار باشد ديگر نيازي به تعويض مجدد آن نميباشد. خريد روغن دنده صنعتي در دوره زماني كوتاه هزينه هاي زيادي را براي صنايع بوجود مي آورد كه روغن هاي با كيفيت تا حد زيادي ميتوانند دوره زماني استفاده از روغن را تا حد زيادي افزايش ميدهند. خريد روغن دنده صنعتي را بصورت تلفني و با دريافت مشاوره كامل از كارشناسان فروش و پشتيباني شركت پترو تجهيز روانكاران صدرا انجام دهيد و در زمان و همچنين انرژي خود صرفه جويي به عمل آوريد. از مهمترين نكاتي كه در خريد روغن دنده صنعتي همواره بايد در نظر گرفت و متاسفانه برخي از خريداران توجه چنداني به آن ندارند در نظر گرفتن اين موضوع است كه آيا روغن مد نظر از نوع اصل ميباشد يا خير. با افزايش عرضه روغن هاي تقلبي در بازار خريدار همواره بايد در نظر داشته باشد كه مراكزي را براي خريد انتخاب كند كه روغن هاي اورجينال و اصلي را بفروش برساند.

روغن دنده صنعتي

فروش روغن دنده صنعتي

فروش روغن دنده صنعتي معمولا بصورت عمده انجام ميشود زيراصنايع و كارخانجات تولدي دستگاه هاي زيادي را در اختيار دارند كه هر يك به روغن مخصوصي براي روانكاري نياز دارد. هر شركتي قادر نيست فروش روغن دنده صنعتي بصورت عمده را انجام دهد زيرا بيشتر فروشندگان توانايي تامين حجم بالايي از اين روانكار را ندارند. تنها شركت هايي فروش روغن دنده صنعتي بصورت عمده را انجام ميدهند كه از شركت هاي وارد كننده انواع روانكار هستند و همچنين برندهاي زيادي از روغن صنعتي را موجود دارند. فروش روغن دنده صنعتي در اين دسته از شركت ها كه شركت پترو تجهيز روانكاران صدرا نيز جزو آنها ميباشد به دليل اينكه اين شركت ها وارد كننده محسوب ميشوند با قيمت هاي بسيار مناسبي انجام ميشود و ميتوانيد خريدي اقتصادي را تجربه نماييد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۵۴:۲۱ ] [ طراح ]

لودر به عنوان يكي از مهم ترين ماشين آلات عمراني از قطعات مختلفي تشكيل شده است كه با هماهنگي با يكديگر كار مي كنند. در صورتي كه هر يك از لوازم يدكي لودر خراب شود لودر ديگر كارايي قبل را نخواهد داشت  يا ديگر كار نمي كند و به اينن ترتيب شما نياز به تعمير لوازم يدكي لودر خواهيد داشت. براي تعمير لوازم يدكي لودر بايد به نمايندگي ها و يا تعميرگاه هاي مجاز مراجعه كنيد در غير اين صورت اگر تعمير لوازم يدكي لودر را افراد ناشي بسپاريد ممكن است به قطعه مورد نظر آسيب بيشتري برسانند و يا به دليل تعميرات غلط و غير حرفه اي باعث آسيب رسيدن به ديگر لوازم يدكي لودر شوند.

انتخاب تعمير كار و يا فروشنده لوازم يدكي لودر

هنگامي كه تعميركار حرفه اي را براي تعمير هر يك از لوازم يدكي لودر انتخاب مي كنيد وي با بررسي قسمت هاي مختلف لودر به اين نتيجه مي رسد كه كدام يك از لوازم يدكي لودر خراب است و در صورتي كه قابل تعمير باشد قطعه مورد نظر را تعمير مي كند. ولي در برخي از مواقع احتياج به تعويض قطعه مورد نظر خواهيد داشت و بايد براي تامين هر كدام از لوازم يدكي لودر به نمايندگي هاي مجاز مراجعه نماييد تا هر يك از لوازم يدكي لودر را به شكل اورجينال تهيه نماييد زيرا همه لوازم يدكي لودر متاسفانه داراي نمونه هاي غير اورجينال نيز  مي باشند  كه با استفاده از آن ها نه تنها مشكل شما رفع نمي شود بلكه مشكلات بيشتري نيز براي ديگر لوازم يدكي لودر ايجاد مي شود. هر كدام از برند هايي كه اقدام به توليد ماشين آلات سنگين مي كنند اقدام به توليد هر يك از قطعات لودر نيز مي كنند تا در صورت نياز براي خريد انواع قطعات لودر از نمونه هاي اصل قطعات لودر مناسب با برند لودر خود خريداري نماييد.

فروشگاه فروش قطعات ماشين آلات سنگين

بسياري از فروشگاه ها و شركت هاي ايراني نيز براي رفاه استفاده كنندگان از انواع ماشين الات سنگين اقدام به خريد و فروش انواع لوازم يدكي لودر  و ديگر برندهاي معتبر و اورجينال مي كنند و شما مي توانيد به مراجعه به هر يك از  ان ها هر كدام از قطعات لودر هپكو  را كه نياز داريد را خريداري نماييد. براي انتخاب فروشگاه فروش لوازم يدكي لودر و يا ساير قطعات ماشين آلات سنگين بايد از اعتبار فروشگاه اطمينان حاصل كنيد تا با پرداخت هزينه بهترين نتيجه را دريافت نماييد و لودر كارايي اوليه خود را به دست بياورد.

لودر توسط بسياري از شركت هاي بزرگ سازنده ماشين آلات سنگين ساخته مي شود. از جمله شركت هاي سازنده لودر و انواع ماشين آلات عمراني مي توان به كوماتسو، كاتر پيلار، هپكو و بسياري ديگر از شركت ها اشاره نمود كه همه اين شركت ها نيز اقدام به توليد انواع قطعات لودر با استانداردهاي لازم و با كيفيت هاي بسيار بالا نموده اند و شما براي تامين هر كدام از لوازم يدكي لودر هيچ نگراني نخواهيد داشت. براي اطلاعات بيشتر مي توانيد با فروشگاه ايران هيدروليك مركزي تماس بگيريد و يا از سايت اين فروشگاه ديدن كنيد و هر يك از لوازم يدكي لودر را كه نياز داريد سفارش دهيد


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۳۴:۴۲ ] [ طراح ]

ماشين آلات سنگين به دلايل مختلفي دچار خرابي مي شوند و ش ما نياز به تعميرات و يا تعويض آن ها پيدا مي كنيد. قطعاتي كه در اين ماشين آلات استفاده مي شوند به دلايل مختلفي خراب مي شوند يكي از دلايل آن اين است كه از قطعات دامپتراك به درستي استفاده نمي شود و به ا ين ترتيب دچار خرابي مي شود در هنگام قطعات دامپتراك شما اولين راه تان  تعمير قطعات دامپتراك توسط نمايندگي هاي مجاز برند قطعات دامپتراك مي باشد. در نظر داشته باشيد كه براي تعمير قطعات دامپتراك به جاهاي متفرقه مراجعه نكنيد زيرا آن ها ممكن است علاوه بر اينكه قطعه مورد نظر شما را به درستي تعمير نكنند ممكن است به قسمت هاي ديگر ماشي شما نيز صدمه برسانند و يا با تعمير اشتباه قطعات دامپتراك باعث شوند بر اثر مرور زمان ساير قطعات دامپتراك نيز دچار خرابي شوند. بنابراين براي تعمير قطعات دامپتراك بايد به محل ها مجاز و معتبر مراجعه نماييد تا ناچار به پرداخت هزينه هاي سنگين نشويد. قطعات دامپتراك قيمت هاي بالايي دارند و در صورت خرابي هر كدام از قطعات دامپتراك شما ممكن است متحمل هزينه هاي سنگيني بشويد.

چنانچه قطعات دامپتراك كه دچار خرابي شده باشند و قابل تعمير نباشند و يا ارزش تعمير نداشته باشد توسط نمايندكي  هاي معتبر اعلام مي شود و شما بايد قطعات دامپتراك را از نمايندگي هاي معتبر و مجاز برند مورد نظر خود خريداري نماييد.  همه قطعات دامپتراك توسط برندهاي توليد كننده ماشين هاي سنگين توليد مي شوند و دليل آن هم پشتيباني از مشتريان آن برند مي باشد. به اين ترتيب مشتريان با خيال راحت از محصولات يك برند استفاده مي كنند  و در صورت نياز هم مي توانند هر كدام از قطعات دامپتراك را كه نياز داشتند را خريداري نمايند. قطعات دامپتراك در به شكل جعلي و چيني نيز توليد مي شوند ولي نبايد براي استفاده از ماشين آلات سنگين خود از آن ها استفاده نماييد. فروشگاه ايران هيدروليك مركزي اقدام به تهيه و پخش انواع قطعات دامپتراك نموده است و شما مي توانيد  بر اساس برندي كه داريد به اين فروشگاه مراجعه كرده و قطعه مورد نظر خود را خريداري نماييد. يكي ديگر از امكاناتي كه فروشگاه ايران هيدروليك مركزي براي مشتريان خود در نظر گرفته است امكان سفارش تلفني انواع قطعات دامپتراك  مي باشد و شما مي توانيد با تماس با اين فروشگاه  مد نظر خود را سفارش داده و خريداري نماييد. البته امكان خريد انواع قطعات دامپتراك  از فروشگاه ايران هيدروليك مركزي به شكل حضوري نيز وجود دارد و مي توانيد با مراجعه به اين فروشگاه علاوه بر دريافت مشاوره از كارشناسان ما اقدام به خريد انواع قطعات دامپتراك در برند مورد نظر نماييد. كوماتسو، ليبهر، كاتر پيلار از برندهاي توليد كنند ماشين آلات سنگين مانند دامپتراك مي باشند كه قطعات دامپتراك را نيز براي رفاه مشتريان با بهترين كيفيت توليد مي كنند و به تمام كشورهاي دنيا صادر مي كنند كه اين محصورلات در كشور ما نيز نمايندگي دارد و شم مي توانيد قطعات دامپتراك را با كيفيت اصلي خود از نمايندگي هاي مجاز برند خود خريداري نماييد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۱۱:۳۳ ] [ طراح ]

بهترين راه براي تهيه انواع قطعات بابكت در صورت خرابي بابكت مراجعه به نمايندگي هاي مجاز فروش قطعات بابكت مي باشد. زيرا نمايندگي هاي مجاز فروش قطعات ماشين الات سنگين اقدام به تهيه اورجينال قطعات بابكت مي كنند و شما هيچ نگراني بابت استفاده و به كار گيري از قطعات بابكت در وسيله خود نخواهيد داشت. قطعات بابكت ممكن است قابل تعمير باشد و يا نباشد بنابراين به نمايندگي مجاز تعمير ماشين هاي سنگين مي توانيد براي بررسي مشكلات هر يك از قطعات بابكت مراجعه نماييد. اگر قطعات بابكت قابليت تعمير را داشته باشد مي توانيد اقدام به تعمير قطعات بابكت نماييد در غير اين صورت نياز به خريد قطعات بابكت خواهيد داشت. در برخي از شرايط نيز شايد قطعات بابكت براي مدتي كوتاه تعمير شود ولي به صرفه نخواهد بود

نگهداري و تعمير قطعات بابكت

خراب شدن قطعات بابكت اورجينال دليل بر پايين بودن كيفيت قطعات بابكت نيست بلكه اين قطعات نيز مانند هر وسيله ديگري بر اثر استفاده زياد مستهلك مي شود و نياز به تعمير و تعويض پيدا مي كند. همچنين استفاده نادرست از ماشين باعث خرابي زود هنگام قطعات بابكت مي شود. بنابراين براي بهره گرفتن از حداكثر طول عمر هر يك از قطعات بابكت نياز داريد از قطعات بابكت به خوبي و به درستي نگهداري نماييد. همچنين انجام سرويس قطعات بابكت يكي از راه هايي است كه مي توانيد از حداكثر عمر قطعات بابكت استفاده نماييد.

فروشگاه ايران هيدروليك مركزي نمايندگي فروش قطعات بابكت

فروشگاه هاي زيادي هستند كه اقدام به خريد و فروش انواع قطعات بابكت مي كنند ولي براي تهيه هر كدام از قطعات بابكت بايد به نمايندگي هاي مجاز مراجعه نماييد. فروشگاه ايران هيدروليك مركزي با داشتن كارشناسان خبره در زمينه انواع قطعات بابكت اقدام به فروش انواع قطعات بابكت و ديگر قطعات مورد نياز ساير ماشين الات سنگين نموده است بنابراين شما مي توانيد با مراجعه به اين فروشگاه اقدام به خريد يكي از قطعات بابكت نماييد. فروشگاه ايران هيدروليك مركزي آماده ارائه مشاوره براي خريد انواع قطعات بابكت و ديگر قطعات به شكل حضوري و غير حضوري كرده است. همچنين سايت ايران هيدروليك مركزي اقدام به ارائه اطلاعات كامل در مورد انواع قطعات بابكت نموده است و شما براي اطلاعات بيشتر مي توانيد با اين فروشگاه تماس بگيريد. همچنين شما مي توانيد با تماس با اين فروشگاه ضمن دريافت اطلاعات قطعات بابكت مورد نياز خود را سفارش دهيد تا اين فروشگاه قطعه مورد نظر را براي شما ارسال نمايد.

در هنگام مراجعه به فروشگاه ها برا تهيه انواع قطعات بابكت از اعتبار فروشگاه مطمئن شويد زيرا در صورتي كه قطعات بابكت را به شكل غير اورجينال تهيه نماييد متحمل هزينه هاي بيشتري در آينده خواهيد شد. زيرا علاوه بر اينكه قطعه غير اورجينال به سرعت خراب مي شود مي تواند به ديگر قطعات بابكت نيز اسيب وارد كند و شما نياز پيدا كنيد تا قطعات بابكت ديگري را نيز خريداري نماييد. تهيه قطعات بابكت از افراد متفرقه ميتواند شما را دچار بسياري از مشكلات نمايد كه به اين ترتيب ممكن است چند برابر قيمت قطعه اي كه مي توانستيد تهيه نماييد ناچار به هزينه كردن براي بهبود وضعيت قطعات بابكت نماييد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۱۵:۰۵ ] [ طراح ]

همه شركت هايي كه اقدام به توليد انواع ماشين هاي سنگين كردند اقدام به توليد انواع قطعات نيز كرده اند تا نيازهاي مشتريان را پاسخگو باشند. هپكو نيز يكي از شركت هاي توليد كننده انواع ماشين الات سنگين عمراني مي باشد. بيل مكانيكي، گريدر، دامپتراك و بسياري ديگر از محصولات ماشين سنگين توسط هپكو توليد مي شود. قطعات هپكو محصولات شركت هپكو مي باشد. اين شركت در توايد محصولات خود داراي كيفيت بسيار بالايي مي باشد و همچنين قطعات هپكو را در بالاترين كيفيت توليد مي كند و مي توانيد انواع آن ها را از نمايندگي هپكو خريداري نماييد. چنانچه برند ماشين سنگين شما هپكو مي باشد بهتر است از قطعات هپكو براي جايگزيني قطعات با يكديگر استفاده نماييد زيرا بسياري از محصولات تقلبي هم هستند كه به جاي قطعات هپكو به فروش مي رسند كه علاوه بر اينكه كيفيت ندارند مي توانند به ماشين سنگين شما آسيب برسانند و ساير قطعات هپكو را نيز تخريب نمايند.  در بسياري از مواقع مي توانيد قطعات هپكو را تعمير نماييد ولي در صورتي كه يكي از قطعات هپكو قابليت تعمير را توسط نمايندگي كوماتسو نداشته باشد بنابراين بايد يكي از قطعات هپكو را از نمايندگي هپكو خريداري نماييد. براي خريد قطعات هپكو بايد به نمايندگي هپكو كه به ان ها اطمينان داريد مراجعه نماييد. فروشگاه ايران هدروليك مركزي براي ارائه بهترين خدمات به استفاده كنندگان ار انواع ماشين سنگين اقدام به خريد و فروش انواع قطعات هپكو كرده است و شما مي توانيد براي خريد قطعات هپكو به فروشگاه ايران هيدروليك مركزي مراجعه نماييد و همچنين مي توانيد با مراجعه به سايت اين شركت خريد قطعات هپكو را انجام دهيد و سفارش خود را داده و قطعات هپكو كه مورد نيازتان مي باشد را خريداري نماييد. ااين شركت بدون نياز به حضور شما اقدام به ارسال انواع قطعات هپكو به ادرس شما مي نمايد

قطعات هپكو نيز مانند هر قطعه اي كه در يك ماشين  يا دستگاه استفاده مي شود به دلايل مختلفي خراب مي شود.  استفاده نادرست از قطعات هپكو و همچنين استفاده طولاني مدت از قطعات هپكو نيز باعث استهلاك انواع قطعات هپكو تسو كه در انواع ماشين آلات كوماتسو مورد استفاده قرار گرفته است باعث خرابي قطعات هپكو مي شود و باعث مي شود ماشين هپكو كارايي اوليه خود را نداشته باشد و يا ماشين ديگر از كار مي افتد بنابراين شما با خريد قطعات هپكو كه مورد نيازتان مي باشد از نمايندگي هپكو مي توانيد كاركرد اوليه ماشين را از ماشين دريافت نماييد.

هپكو علاوه بر اينكه ماشين آلات سنگين در انواع مختلف را با كيفيت بالايي ارائه مي نمايد انواع قطعات هپكو را نيز با بهترين كيفيت در اختيار استفاده كنندگان از ماشين آلات سنگين قرار داده است بنابراين شما براي استفاد از بهترين قطعات هپكو بهتر است فقط به نمايندگي هاي مجاز شركت هپكو مراجعه نماييد.

قطعات هپكو مربوط به زيربندي ماشين آلات راه سازي، زنجير بولدوزر، تيغه هاي انواع ماشين چرخ هاي جلو وعقب ماشين آلات، لوازم موتوري و دنده و شافت زنجير سفت كن و گوشه و ناخن كه هركدام وظيفه انجام كاري در ماشين هاي سنگين را دارند و همچنين بسياري ديگر از قطعات هپكو هستند كه در انواع ماشين آلات سنگين استفاده مي شود.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۵۶:۲۳ ] [ طراح ]

يكي از ماشين هاي سنگين عمراني كه توسط طناب و يا قرقره مي تواند بار را به بالا و يا پايين بياورد جرثقيل نام دارد. قطعات جرثقيل مختلفي را مي توان در جرثقيل استفاده كرد كه بايد قطعات جرثقيل را از فروشگاه هاي معتبري خريداري نماييد تا ضمن خرابي مجدد به بخش هاي ديگر جرثقيل اسيب وارد ننمايد.

جرثقيل به دليل اين ساخته شد كه بارهايي كه فراتر از بارهايي است كه انسان مي تواند جا به جا نمايد را  جا به جا كند. قطعات جرثقيل  در كل با هماهنگي با هم كار مي كنند و ميتوانند بارهاي سنگين را بارگيري جا به جا  و تخليه نمايند. بيشتر براي كارهاي ساختماني از جرثقيل استفاده مي شود. كنترل جرثقيل به دو روش امكان پذير مي باشد يكي بوسيله اپراتوري است كه در داخل كابين جرثقيل مستقر مي شود و توسط ابزار و دكمه هايي مي باشد كه ر كابين قرار دارد. روش ديگر از كنترل جرثقيل با استفاده از سيستم بي سيم مي باشد.  كه بر اساس نوع كاربرد مي توانيد يكي از انواع جرثقيل را مورد استفاده قرار دهيد. كسي كه اپراتور است وظيفه حفظ جان افرادي كه در ارتباط با جرثقيل هستند را برعهده دارد. جرثيل به شكل ثابت و يا سقفي توليد مي شود. نوع ثابت آن داراي فضاي محدودي براي حركت مي باشد و از جرثقيل سقفي براي مكان هاي مسقف استفاده مي شود.  براي نگهداري از قطعات جرثقيل سقفي احتياج داريد كمي زمان صرف نماييد ولي براي تعمير قطعات جرثقيل از نوع سقفي نياز به صرف هزينه هاي بالايي نداريد.

هر يك از قطعات جرثقيل به دلايل مختلفي امكان خرابي دارد بنابراين مي توانيد براي تعمير قطعات جرثقيل اقدام نماييد ولي در برخي مواقع تعمير قطعات جرثقيل امكان پذير نيست و يا به صرفه نمي باشد بنابراين براي تهيه قطعات جرثقيل بايد به نمايندگي هاي معتبر و يا فروشگاه هاي معتبر مراجعه نماييد. البته دلايل ديگري نيز براا خرابي هر يك از قطعات جرثقيل وجود دارد . استفاده طولاني مدت از جرثقيل خود باعث مي شود كه قطعات جرثقيل دچار خرابي شده و جرثقيل يا به درستي ديگر كار نكند و يا كلاً از كار بيفتد و در همه اين مئارد در صورت غير قابل تعمير بودن آن ها يكي از قطعات جرثقيل را كه خراب شده است را خريداري نماييد  يكي از فروشكاه هاي معتبر در زمينه خريد و فروش انواع قطعات جرثقيل فروشگاه هيدروسنتر مركزي مي باشد كه علاوه بر اينكه مي توانيد انواع قطعات جرثقيل را به شكل حضوري خريداري نماييد همچنين مي توانيد با تماس با شماره هاي درج شده در سايت فروشگاه هيدروسنتر مركزي اقدام به خريد انواع قطعات جرثقيل نماييد. در كل در خريد قطعات جرثقيل بايد دقت كنيد زيرا نمونه هاي غير اصل قطعات جرثقيل نيز در بازار با قيمت پايين تري وجود دارد كه كيفيت نداشته  و مي تواند به قسمت هاي ديگر قطعات جرثقيل آسيب برساند. فروشگاه هيدروسنتر مركزي براي رفاه حال مشتريان اقدام به وارد نمودن فروش انواع قطعات جرثقيل نموده است و شما مي توانيد قطعات جرثقيل را با هر برندي از فروشگاه هيدروسنتر مركزي خريداري نماييد


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۴۰:۵۳ ] [ طراح ]

قطعات ليفتراك به عنوان يكي از ماشين آلات سنگين به دليل استفاده زياد دچار استهلاك مي شوند و شما براي تامين قطعات ليفتراك بايد به نمايندگي و فروشگاه هاي معتبر مراجعه نماييد. البته در بسياري از مواقع قطعات ليفتراك قابل تعمير بوده و مي توانيد تعمير قطعات ليفتراك را توسط افراد متخصص و نمايندگي ها انجام دهيد. ولي دز بسياري از مواقع تعمير قطعات ليفتراك قابل انجام نمي باشد و يا تعميركار به شما مي گويد كه با تعمير اين قطعه فقط براي مدت كمي براي شما كار مي كند كه در اين صورت شما ناچار به تهيه قطعات ليفتراك مورد نياز ليفتراك مي شويد. شركت هاي توليد كننده ليفتراك اقدام به توليد انواع مختلف قطعات ليفتراك كرده اند تا نياز شما را درباره تامين قطعات ليفتراك برطرف نمايند بنابراين شما هر برندي از ليفتراك را خريداري كرده باشيد مي توانيد قطعات ليفتراك را در آن برند خريداري نماييد.

در خريد قطعات ليفتراك به چه نكاتي توجه كنيد

براي خريد انواع قطعات ليفتراك  بايد توجه كنيد كه نوع تقلبي قطعات ليفتراك را براي ماشين خود انتخاب نكنيد و بايد از مكان هاي معتبري اقدام به خريد قطعات ليفتراك نماييد. بسياري از قطعات ليفتراك چيني در بازار موجود مي باشند كه با خريد آن ها دچار مشكل خواهيد شد و دوباه احتياج به خريد قطعات ليفتراك پيدا مي كنيد و يا با خريد قطعات ليفتراك غير اصل ممكن است به ديگر بخش هاي ليفتراك آسيب برسانيد و متحمل هزينه هاي بسيار بالايي شويد. بنابراين درست است كه براي خريد قطعات ليفتراك اصل هزينه نسبتاً بالايي نسبت به انواع تقلبي آن ها پرداخت مي نماييد اما براي مدت هاي طولاني ديگر نيازي به خريد قطعات ليفتراك در آن نوع نخواهيد داشت.

نحوه خريد قطعات ليفتراك

شما براي خريد قطعات ليفتراك مي توانيد به نمايندگي هاي مجاز برندي كه ليفتراك را ار آن خريداري نموده ايد مراجعه كرده و با ديافت مشاوره از كارشناسان اقدام به خريد قطعات ليفتراك نماييد. همچنين مي توانيد با مراجعه به سايت هاي معتبر اينترنتي و مشاهده انواع قطعات ليفتراك و مشخصات آن ها اقدام به خريد قطعات ليفتراك نماييد. فروشگاه ايران هيدروليك مركزي در جهت تامين نياز مشتريان در راستاي قطعات مورد نيازشان در برندهاي مختلفي اقدام به راه اندازي سايت نموده است و شما مي توانيد با مراجعه به سايت نوع مناسبي از قطعات ليفتراك را كه مورد نياز شما مي باشد را خريداري نماييد. شما مي توانيد به شكل تلفني با كارشناسان مشورت نماييد و قطعات ليفتراك مورد نياز خود را سفارش داده تا در اسرغ وقت بدون نياز به مراجعه شما به فروشگاه قطعه مورد نظر به دست شما برسد. از آنجا كه ليفتراك توسط بسياري از برندهاي معتبر ماشين سازي توليد مي شود بنابراين سايت ايران هيدروليك مركزي اقدام به تهيه ئ توزيع و فروش انواع قطعات ليفتراك اصل در برندهاي مختلف نموده است و شما با مراجعه به اين فروشگاه ديگر نگراني بابت تامين قطعات ليفتراك در برندهاي مختلف نخواهيد داشت. كوماتسو، كاترپيلار، كمهو و بسياري ديگر از برندها انواع ماشين آلات سنگين و قطعات مرتبط با آن ها را با كيفيت بالايي توليد مي كنند


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۲۲:۵۱ ] [ طراح ]

يكي از قطعاتي كه در فروشگاه ايران هيدروليك مركزي به فروش مي رسد قطعات بيل مكانيكي ليبهر مي باشد. براي خريد قطعات بيل مكانيكي ليبهر مي توانيد به شكل حضوري به فروشگاه ايران هيدروليك مركزي مراجعه نماييد و يا از طريق سايت اين فروشگاه اقدام به خريد قطعات بيل مكانيكي ليبهر نماييد. قطعات بيل مكانيكي ليبهر بر اثر مصرف زياد و يا استفاده نادرست امكان دارد دچار خرابي و يا ايراد شود كه بايد در جهت رفع ان اقدام نماييد. در صورتي كه به تعمير و يا تعويض قطعات بيل مكانيكي ليبهر اقدام نكنيد ممكن خسارات بيشتري به ماشين وارد شود. اگر براي تعمير قطعات بيل مكانيكي ليبهر زود اقدام نماييد ممكن است ديگر نيازي به تعويض و يا خريد قطعات بيل مكانيكي ليبهر نداشته باشيد و به اين ترتيب هزينه كمتري براي تعمير به جاي تعويض خواهيد پرداخت.

نمايندگي فروش قطعات بيل مكانيكي ليبهر

 با مراجعه حضوري به نمايندگي هاي فروش قطعات ماشين آلات سنگين براي تهيه قطعات بيل مكانيكي ليبهر مي توانيد از كارشناسان اين شركت مشاوره بگيريد و سپس بر اساس نظر كارشناسان اقدام به خريد انواع قطعات بيل مكانيكي ليبهر نماييد. يكي ديگر از راه هايي كه مي توانيد خريد قطعات بيل مكانيكي ليبهر را از اين فروشگاه انجام دهيد مراجعه به سايت ايران هيدروليك مركزي و انتخاب محصول مورد نظر مي باشد. بعد از اين كه قطعات بيل بكهو را انتخاب كرديد مي توانيد با اين فروشگاه تماس بگيريد و ضمن دريافت مشاوره قطعات بيل بكهو مورد نظر را سفارش دهيد تا براي شما ارسال كنيم. قيمت قطعات بيل مكانيكي ليبهر طبق قيمت هاي شركتي مي باشد و از بابت قيمت شما هيچ نگراني براي خريد قطعات بيل مكانيكي ليبهر نخواهيد داشت.

بسياري از قطعات بيل مكانيكي ليبهر به شكل غير استاندارد توسط بسياري از كارخانه هاي غير معتبر ساخته و توليد و عرضه مي شوند بنابراين شما براي تهيه قطعات بيل مكانيكي ليبهر و يا ديگر قطعات ماشين آلات سنگين به نمايندگي هاي مجاز آن قطعه مراجعه نماييد تا با خريد يكي از انواع قطعات بيل مكانيكي ليبهر خريداري شده دچار مشكل نشويد و در نهايت مجبور به پرداخت هزينه هاي اضافي نشويد. زيرا در كوتاه مدت يا قطعات بيل بكهو دچار خرابي مي شود و يا به ديگر قطعات بيل مكانيكي ليبهر نيز آسيب مي رساند و با اين ترتيب شما ناچار به تعمير و يا تعويض آن قطعات نيز مي شويد.

تعمير و تعويض قطعات بيل بكهو

در صورتي كه يكي از انواع قطعات بيل بكهو دچار خرابي شود ديگر بيل بكهو يا به درستي كار نمي كند و يا اينكه ديگر كار نمي كند در اين مواقع شما نياز داريد به تعميركاران حرفه اي مراجعه نماييد تا آن ها با استفاده از تخصصي كه در تعمير انواع ماشين آلات سنگين دارند با يررسي قسمت هاي مختلف ماشين قطعه اي را كه دچار خرابي شده است را تشخيص داده و طبق نظر كارشناسانه خود ان را تعمير و يا با يكي از قطعات بيل بكهو تعويض نمايد. در بسياري از موارد اگر قطعه مورد نظر قابل تعمير هم باشد عمر زيادي نخواهد داشت و بهتر است اقدام به خريد يكي از قطعات بيل بكهو كه دچار خرابي شده بكنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۰۷:۱۵ ] [ طراح ]

كاغذ ديواري يكي از انواع ابزاري است كه به وسيله آن مي توان ديوار را پوشاند و به دليل توليد انواع كاغذ ديواري در انواع مختلف، كاغذ ديواري داراي طرفداران بسيار زياري شده است. كاغذ ديواري براي منازل و براي ادارات و براي ساير فضا ها قابل استفاده مي باشد. پخش كاغذ ديواري توسط فروشگاه تزئينات داخلي دكورآفيس انجام مي شود. برندهاي مختلفي اقدام به توليد انواع كاغذ ديواري كرده اند و شما مي توانيد بر اساس نوع سليقه و دكوراسيون خود يكي از انواع كاغذ ديواري را انتخاب نماييد. كاغذ ديواري مي تواند قابل شستشو باشد و يا نباشد. كاغذ ديواري قابل شسشو براي مكان هايي كه احتمال كثيفي در آن ها بسيار زياد مي باشد بسيار مناسب مي باشد براي مثال كاغذ ديواري در اتاق بچه ها احتمال كثيفي زيادي دارد و شما مي توانيد پس از كثيفي به راحتي آن را تميز نماييد. همچنين انواع كاغذ ديواري سه بعدي نيز توليد مي شود و مي توانيد براي يكي از ديوارها از اين نوع كاغذ ديواري استفاده نماييد.  بر اساس نوع دكوراسيون ي كه داريد بايد كاغذ ديواري را انتخاب نماييد همچنين با توجه به رنگ وسايلي كه داريد بايد خريد كاغذ ديواري را انجام دهيد. از آن جا كه كاغذ ديواري در انواع بسيار متنوعي و با قيمت هاي مختلفي توليد مي شوند ممكن است هنگامي كه براي خريد كاغذ ديواري مراجعه مي كنيد دچار سردرگمي شويد بنابراين بهتر است قبل از اقدام به خريد كاغذ ديواري انواع مختلف كاغذ ديواري را بررسي نماييد و حدودآ بدانيد كه براي هر قسمت از فضاي خانه چه نوع كاغذ ديواري را مي خواهيد انتخاب و خريداري نماييد.

سبك هاي مختلفي از كاغذ ديواري توليد مي شود و شما مي توانيد بر اساس اينكه  نوع دكوراسيون مدرن و يا كلاسيك داريد يكي از انواع كاغذ ديواري را انتخاب نماييد. همچين جنس كاغذ ديواري داراي تنوع بسيار زيادي مي باشد كه از آن جمله مي توان به كاغذي، با روكش پي وي سي، كاغذ ديواري داراي بافت و كاغذ ديواري داري الياف طبيعي و بسياري ديگر از انواع كاغذ ديواري اشاره نمود كه همگي بر اساس نوع نياز و نوع كاربردي كه دارند و هچنين بودجه اي كه در نظر داريد قابل انتخاب مي باشند. طول عمر كاغذ ديواري نيز بر اساس كيفيت كاغذ ديواري متغير است. فروشگاه تزئينات داخلي دكورآفيس ، پخش و فروش انواع كاغذ ديواري را در انواع مختلفي انجام مي دهد و شما همچنين مي توانيد با مراجعه به سايت اين فروشگاه اطلاعات بيشتري را در اين زمينه به دست آوريد.

همان طور كه در بالا نيز به آن اشاره شد يكي از انواع كاغذ ديواري، كاغذ ديواري سه بعدي مي باشد كه به دلايل تنوع و زيبايي ان ها بسيار مورد توجه دكوراتورهاي داخلي منزل قرار گرفته است.

نيازي به استفاده از كاغذ ديواري با يك شكل براي قسمت هاي مختلف فضا نيست بلكه مي توان حتي براي پذيرايي از دو نوع متفاوت ولي مكمل كاغذ ديواري استفاده نمود براي مثال براي پشت تلويزيون مي توان از نوعي ديگر از كاغذ ديواري براي پوشاندن ديوار استفاده نمود.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۸:۳۵ ] [ طراح ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب