سئو-طراحي سايت
 
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 175
دیروز : 214
افراد آنلاین : 1
همه : 82151
چت باکس


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۲۴:۳۸ ] [ طراح ]

يكي از جديدترين انواع كاغذ ديواري كه بسيار نيز مورد استقبال قرار گرفته است كاغذ ديواري سه بعدي مي باشد كه طرح هاي زيباي آن باعث شده تا بتوان استفاده هاي زيادي براي دكوراسيون داخلي از آن نمود. كاغذ ديواري سه بعدي مي تواند داراي انواع طرح هاي مدرن و كلاسيك باشد و مي تواند تصاويري حيرت انگيز از طبيعت داشته باشد. نصب كاغذ ديواري سه بعدي نسبت به كاغذ ديواري معمولي سخت تر است و كسي كه اين كار را انجام ميدهد بايد تخصص لازم و كافي را در اين زمينه داشته باشد زيرا  كاغذ ديواري سه بعدي داراي تصاويري واحد مي باشد و بايد با دقت در كنار هم ديگر چسبانده شوند تا بتواند تصويري منظم و دقيق را به نمايش بگذارد. چنانچه كاغذ ديواري سه بعدي به دقت نصب نشود ممكن است كل كاغذ ديواري سه بعدي از بين برود. كاغذ ديواري سه بعدي در كيفيت هاي مختلفي ساخته مي شوند و بر آن اساس قيمت هاي مختلفي نيز دارند. رنگ هايي كه براي چاپ بر روي كاغذ ديواري سه بعدي استفده مي شود نيز داراي تنوع زيادي مي باشد و هر چه كيفيت رنگ در كاغذ ديواري سه بعدي بيشتر باشد زيبايي بيشتري خواهد داشت. يكي از معتبرترين و حرفه اي ترين فروشگاه هاي فعال در زمينه فروش كاغذ ديواري سه بعدي مدرن و با كيفيت فروشگاه تزئينات داخلي دكورآفيس مي باشد.

يكي از خصوصيات كاغذ ديواري سه بعدي اين است كه مي توان تصوير مورد نظر خود را به فروشگاه تزئينات داخلي دكورآفيس براي چاپ بسپاريد تا بر روي كاغذ ديواري سه بعدي چاپ شود كه اين مي تواند بسيار جذاب باشد البته بايد بدايد در صورتي كه تصوير بر روي كاغذ ديواري سه بعدي از نوع سفارشي باشد بر روي قيمت كاغذ ديواري سه بعدي تاثير خواهد داشت و شما بايد هزينه بيشتري را نسبت به نوع آماده آن براي كاغذ ديواري سه بعدي پرداخت نماييد . از آنجا كه كاغذ ديواري سه بعدي داراي تصويري واحد مي باشد بنابراين در انتخاب سايز كاغذ ديواري سه بعدي بايد دقيقاً بدانيد كه چه سايزي از كاغذ ديواري سه بعدي براي ديوار مد نظر شما مناسب مي باشد و بر آن اساس اقدام به خريد كاغذ ديواري سه بعدي نماييد زيرا تمام طرح كاغذ ديواري سه بعدي بايد بر روي يك ديوار قابل اجرا باشد.

يكي ديگر از نكاتي كه بايد براي خريد كاغذ ديواري سه بعدي در نظر داشته باشيد اين است كه كاغذ ديواري سه بعدي براي يكي از چهار ديوار نماسب مي باشد و نمي توان از انواع كاغذ ديواري سه بعدي براي همه ديوار ها استفده كرد و در اين صورت فضايي آشفته خواهيد داشت. شما با استفاده صحيح از كاغذ ديواري سه بعدي مي توانيد بسياري از عيوب فضا را بپوشانيد براي مثال اگر فضايي كه در اختيار داريد كوچك است با استفاده از كاغذ ديواري سه بعدي كه داراي عمق باشد مي توانيد به فضا عمق بيشتري بدهيد  به اين ترتيب فضا را بزرگ تر نمايش دهيد و يا اگر فضايي سرد و بزرگ داريد مي توانيد با استفاده از كاغذ ديواري سه بعدي با رنگ ها و طرح هاي گرم فضا را صميمي تر نمايش دهيد 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۱۲:۵۰ ] [ طراح ]

از آنجا كه دستگاه هايي كه ساخته مي شدند با حركت بر روي هم به حركت در مي آمدند كم كم دچار سايش مي شدند و قطعات ديگر پس از مدت زماني به درستي كار نمي كردند و يا كلا خراب مي شدند. براي رفع اين مشكل بلبرينگ اختراع شد و به دليل اهميتي كه در استفاده در دستگاه هاي مختلف پيدا كرد هر روز ساختار بلبرينگ با پيشرفت هاي بيشتري روبرو شد. بلبرينگ در واقع واسطه اي براي حركت دو قطعه بر روي هم بوده است و به اين ترتيب دو قطعه با واسطه بلبرينگ حركت مي كنند و به اين ترتيب قطعات ديگر دچار خرابي بر اثر سايش نمي شوند.

بلبرينگ در انواع و اقسام مختلفي ساخته مي شوند ولي هدف از استفاده همه انواع بلبرينگ يكسان مي باشد ولي با توجه با اينكه دستگاه ها در انواع و اقسام مختلفي ساخته مي شوند و هر كدام وظيفه اي را بر عهده دارند بنابراين ميزان نيرو و نوع نيروهايي كه به بلبرينگ وارد مي شود از هم متفاوت مي باشد و بايد براي هر وسيله بلبرينگ مناسب را استفاده نمود. بلبرينگ در انواع كارخانجات صنعتي و غير صنعتي و براي انواع حمل و نقل زميني و هوايي و براي دستگاه هاي خودپرداز  و انواع خودرو، و انواع تجهيزات پزشكي و تصويربرداري و پله هاي برقي مورد استفاده قرار مي گيرد

انواع بلبرينگ داراي يك لايه خارجي مي باشد كه وظيفه دريافت نيرو را بر عهده دارد. بعد از لايه خارجي يك شيار قرار دارد كه داخل ان ساچمه هايي قرار دارد. نيرويي كه به لايه خارجي وارد مي شود توسط اين ساچمه ها به لايه داخلي منتقل مي شود و در نتيجه قطعه مورد نظر شروع به حركت مي كند. چنانچه از نوعي مناسب از بلبرينگ براي دستگاه استفاده نشود و نيرويي بيشتر از توان بلبرينگ به آن وارد شود به ساچمه ها آسيب رسيده و يا خرد مي شوند و شما متحمل هزينه خواهيد شد. بنابراين بايد در انتخاب بلبرينگ دقت لازم را انجام دهيد.  براي خريد انواع بلبرينگ با كيفيت مي توانيد به شكل حضوري و يا اينترنتي اقدام نماييد

بلبرينگ همچنين بايد به خوبي نگهداري شود تا بتوان از حداكثر بلبرينگ استفاده نمود. چنانچه ار نوعي مناسب از بلبرينگ براي دستگاه استفاده شود و از آن نگهداري شود مي توان از بلبرينگ بيش از آن كه انتظار داريد استفاده نماييد و از نظر هزينه بسيار مقرون به صرفه خواهد بود. روانكاري بلبرينگ نيز از ديگر كارهايي است كه بايد در زمان هاي مناسبي براي بلبرينگ انجام شود تا از ساييده شدن بلبرينگ بر روي يكديگر جلوگيري شود. هزينه نگهداري از بلبرينگ بسيار كمتر از هزينه خريد مجدد بلبرينگ مي باشد و به همين دليل بهتر است از روانكاري مناسب براي بلبرينگ استفاده نماييد تا مانع از سايش قسمت هاي مختلف بلبرينگ بر روي هم شويد. روانكارها در انواع مختلفي توليد مي شوند و شما بايد بر اساس نوع نياز بلبرينگ يكي از مناسب ترين انواع روانكار را انتخاب نماييد. فروشگاه اينترنتي شكرالهي مي تواند شما را در زمينه خريد  انواع بلبرينگ به خوبي راهنمايي نمايد. در سايت اينترنتي معتبر مي توانيد اطلاعات لازم و كافي را در زمينه انواع بلبرينگ بدست آوريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۵۷:۱۵ ] [ طراح ]

 

نماشويي براي ساختمان به روش هاي نماشويي با طناب و نماشويي با داربست امكان پذير مي باشد كه نماشويي با طناب در حال حاضر داراي طرفداران بيشتر مي باشد. زيرا در اين روش نماشويي ديگر نيازي به بستن داربست بر روي ساختمان نبوده و مي توان كار نماشويي را در اسرع وقت اغاز نمود. همچنين به دليل اينكه در اين روش از نماشويي به داربست نيازي نيست بنابراين هزينه نماشويي در اين روش كمتر از روش نماشويي با داربست مي باشد كه اين از ديگر مزاياي نماشويي با طناب مي باشد همچنين در نماشويي باد داربست محل عبور عابرين بسته مي شود كه براي محله هاي پر تردد بسيار با اهميت مي شود. در نماشويي با طناب بايد نكات ايمني به درستي رعايت شود. ماندن آلودگي هاي محيطي بر روي نماي ساختمان باعث نازيبايي نماي ساختمان مي شود و بهترين راه براي حل اين مشكل نماشويي مي باشد. در صورتي كه آلودگي بر روي ساختمان ها باقي بماند نماي شهري نيز آراستگي خود را از دست مي دهد. بنابراين بايد هر از چندگاهي از خدمات نماشويي كه توسط شرك هاي معتبر ارائه مي شود استفاده نمود. خدمات نماشويي بايد توسط افرادي انجام شود كه در اين زمينه تبحر لازم را داشته باشند زيرا اگر نماشويي توسط افراد غير متخصص انجام شود مي تواند به نماي ساختمان آسيب برساند.

نماشويي به دلايل مختلي براي ساختمان لازم مي باشد كه يكي از آن ها اين است كه اولين چيزي كه در برخورد با ساختمان به چشم مي آيد نماي يك ساختمان مي باشد. بنابراين نماشويي باعث مي شود تا ساختمان آراستگي خود را داشته باشد و هم نماي شهري زيبا مي باشد. ولي از آن جا كه آلودگي بر روي نماي ساختمان به خصوص در صورتي كه از نوع آلودگي هاي اسيدي بر اساس بارش هاي اسيدي باشد بر اثر گذشت آلودگي به داخل نماي ساختمان نفوذ مي كند به نماي ساختمان آسيب مي رساند و در نتيجه شما متحمل هزينه هاي زيادي براي ترميم و يا تعويض نماي ساختمان مي شويد. براي نماشويي نماي ساختمان از مواد شوينده مختلفي استفاده مي شود و همچنين با توجه به نماي ساختمان بايد از درجه هاي خلوص مختلفي استفاده كرد تا نماي ساختمان بر اثر نماشويي دچار خرابي نشود. بنابراين براي  استفاده از نماشويي بايد از افراد حرفه اي استفاده شود تا بتواند بر اساس نوع نماي ساختمان كه براي مثال سنگي و يا كامپوزيت نوع مناسبي از مواد شوينده را انتخاب نمايد.

يكي ديگر از مواردي كه باعث مي شود از مواد با درجه خلوص متفاوت براي نماشويي استفاده شود ميزان آلودگي موجود بر روي ماي ساختمان مي باشد. استفاده از دستگاه هاي مختلف نماشويي نيز بر اساس نوع نماي ساختمان انجام مي شود. دستگاه سندپلاست و واتر جت از جمله دستگاه هايي مي باشد كه براي نماشويي مورد استفاده قرار مي گيرد. شركت كار در ارتفاع سپهر سپيد خدمات كار در ارتفاع را با استفاده از برترين كارشناسان ارائه مي كند تا با بهترين و مدرن ترين روش هاي نماشويي و بدون اسيب رساندن به نماي ساختمان كار نماشويي ررا براي ساختمان شما انجام دهد

 

ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۳۹:۱۵ ] [ طراح ]

هدف از نوشتن طرح توجيهي اين است كه در نهايت ببينيد ايده اي كه در سر داريد تا براي شما كسب درامد كند آيا سودآور مي باشد يا خير. در اين صورت شما بدون اين كه براي ايده خود سرمايه خود را صرف نماييد به اين نتيجه مي رسيد كه آيا اين ايده براي شما سود مورد نظر را دارد يا ندارد. بنابراين براي گرفتن جواب بايد در حوزه هاي مختلف ان كار مورد نظر تحقيقات لازم انجام شود تا در نهايت به نتيجه برسيد. براي نوشتن طرح توجيهي بايد ببينيد كه مي توانيد با رقياي خود به رقابت بپردازيد يا خير و همچنين از نظر مالي و فني بايد بررسي كنيد كه آيا كار شما توجيه دارد و يا ندارد. حالا به اين نكته مي پردازيم كه چه زماني بايد اقدام به نوشتن طرح توجيهي كنيد. قبل از اينكه شما سرمايه خود را براي شروع كار در صرف نماييد بايد طرح توجيهي را تهبه نماييد بسياري از شركت هاي و كارخانه هاي توليدي بزرگ قبل از شروع شاخه جديد و يا شروع يك خط توليدي اقدام به نوشتن طرح توجيهي مي كنند تا در صورتي كار را شروع كنند كه براي آن ها سود آوري لازم را داشته باشد. بسياري از افراد هستند كه براي شروع كار عجله دارند و به سرعت كار مورد نظر خود را آغاز مي كنند بنابراين ممكن است در كار خود ناموفق شوند و به اين ترتيب سرمايه اوليه خود را از دست بدهند در صورتي كه با داشتن يك طرح توجيهي در صورت توجيه ناپذيري طرح توجيهي مي توانيد سرمايه خود را براي كار ديگري صرف نماييد كه براي شما سودمند باشد.

اما در اينجا بايد بگوييم كه در تهيه طرح توجيهي بايد چه چيزهايي بررسي شود و چه مواردي هستند كه بر روي كار و كسب شما موثر هستند. اولين چيزي كه در طرح توجيهي بررسي مي شود اين است كه آيا شما تكنولوژي هاي وابسته به كار خود را در دسترس تان داريد يا نداريد. يكي ديگر از مواردي كه بايد در طرح توجيهي بررسي شود اين است كه شرايط اقتصادي در برهه هاي زماني مختلف چه ميزان بر روي كسب و كار شما تاثير مي گذرد و چه ميزان مي تواند بر روي ميزان خريد و يا دريافت خدمات شما تاثير بگذارد. به لحاظ قانوني نيز مداركي را كه براي آغاز كار نياز داريد بررسي مي شود حقوق قانوني كه بايد براي راه اندازي كار رعايت كنيد نيز در طرح توجيهي بررسي مي شود. اگر محصولي را كه مي خواهيد توليد كنيد براي فصل خاصي مورد نياز مي باشد بايد زمانبدني دقيقي از آن را در طرح توجيهي بياوريد.

براي نوشتن طرح توجيهي بايد از افرادي متخصص كه در اين زمينه تجربه كاري لازم را دارند كمك بگيريد كه مطمئناً براي انجام اين كار نيازمند صرف هزينه مي باشيد ولي هزينه اي كه شما براي تهيه يك طرح توجيهي بسيار كمتر از ميزان هزينه اي مي باشد كه براي راه اندازي كسب و كار مي پردازيد كه ممكن است با شكست مواجه شويد. در صورت نياز براي دريافت مشاوره مي توانيد با شركتمهندسين مشاور طرح ريزي صنايع مطسا تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۲۲:۴۸ ] [ طراح ]

براي بررسي و امكان سنجي يك كسب و كار جديد چه در زمينه توليد محصول و چه در زمينه ارائه خدمات نياز به طرح توجيهي داريد. در طرح توجيهي شانس موفقيت كار شما با دقت و با در نظر گرفتن كليه شرايط مالي و فني و اقتصادي و بازار در نظر گرفته مي شود. در نهايت در طرح توجيهي يك مدل تصميم گيري ارائه مي شود  و در نهايت به  اين نتيجه مي رسيد كه در آينده مي تواند براي شما سوددهي داشته باشد يا نه و با استفاده از طرح توجيهي مي توانيد آينده نگري را براي كار خود داشته باشيد. يك طرح توجيهي اگر به درستي نوشته شود تمامي ابعاد پروژه را در نظر مي گيرد و به سور دقيق بررسي مي نمايد و نقاط ضعف و قوت را براي كسب و كار جديد بررسي كرده و همچنين موانع احتمالي پروژه را مورد بررسي قرار مي دهد. راه حل هايي نيز در طرح توجيهي براي مشكلات احتمالي كار ارائه مي شود.

در كشورهاي پيشرفته اولين قدم براي شروع هر كاري را با طرح توجيهي بر مي دارند زيرا از اهميت طرح توجيهي به خوبي آگاه هستند و تصميم گيري  هاي خود را منوط به نتيجه طرح توجيهي مي كنند.مطالعات امكان سنجي در طرح توجيهي شما را به اين نتيجه مي رساند ايا كسب و كار جديد توجيه پذيري كافي را دارد يا خير و ايا توجيه اقتصادي دارد در صورتي كه نتيجه طرح توجيهي توجيه پذير نباشد  ديگر سرمايه اوليه از دست نخواهد رفت و شما مي توانيد از سرمايه اوليه براي كسب و كاري جديد بهره بگيريد. استفاده از طرح توجيهي براي كليه زمينه هاي كاري از جمله خدماتي، توليدي، كشاورزي و بسياري ديگر از زمينه ها مورد نياز مي باشد. يكي ديگر از مزاياي تهيه طرح توجيهي اين است كه مسير فعاليت شما قدم به قذم مشخص مي كند. در كل مي توان گفت يك طرح توجيهي  طرح شما را به لحاظ فني، اقتصادي، مالي وبازار رقابت بررسي كرده و درنهايت با جمع بندي شما را به اين نتيجه مي رساند كه ايا كسب و كار شما توجيه پذير است و يا نه كه همه اين ها در بخش هاي مجزايي از طرح توجيهي بررسي مي شود.

براي تهيه طرح توجيهي بايد به افرادي مراجعه نماييد كه در اين زمينه تخصص لازم را داشته باشند و بتوانند با استفاده از دانش خودو تحقيقات و بررسي هايي كه در زمينه كاري شما در زمينه ها ي مختلفي انجام مي دهند طرح توجيهي را به شما ارائه نمايند. بنابراين شما براي تهيه طرح توجيهي نيازمند پرداخت هزينه هستيد ولي شما مي توانيد با داشتن طرح توجيهي از بسياري از ضررهاي مالي در آينده جلوگيري نماييد. اگر طرح توجيهي براي كار شما توجيه پذير نباشد شما بايد شرمايه اوليه خود را در مسيري ديگر به كار ببريد و به اين ترتيب سرمايه اوليه تان را حف كرده ايد و چنانچه نتيجه طرح توجيهي مثبت باشد مي توانيد از طرح توجيهي به عنوان راهنما در طول مسير استفاده نماييد. شركت مهندسين مشاور طرح ريزي صنايع مطسا با داشتن متخصصيني مجرب مي تواند شما را در تهيه طرح توجيهي در زمينه هاي مختلف كاري ياري رساند.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۱۱:۲۸ ] [ طراح ]

براي پيشرفت هاي علمي اساتيد و دانشجويان يكي از معيارها ميزان چاپ مقاله در مجلات معتبر علمي به خصوص در مجلات معتبر ISI  مي باشد. چاپ مقاله براي قبولي در مصاحبه آزمون دكتراي دانشجويان كارشناسي ارشد از درجه اهميت بالايي برخوردار مي باشد. همچنين اساتيد با تعداد چاپ مقاله كه در مجلات معتبر انجام مي دهند ارتقاء رتبه علمي پيدا مي كنند و به همين مناسبت ميزان دستمزد آن ها افزايش پيدا مي كند. براي چاپ مقاله بايد بدانيد كه مقاله شما در چه حوزه اي بوده و بايد براي چاپ مقاله، مقاله تان را به كدام مجله ارسال نماييد تا در روند چاپ مقاله با مشكلاتي روبرو نشويد و مقاله شما رد نشود. بسياري ديگر از نكات را بايد در نوشتن مقاله رعايت نماييد تا احتمال چاپ مقاله در مجله مورد نظرتان را افزايش دهيد.

اولين كاري كه بايد براي چاپ مقاله انجام دهيد انتخاب موضوعي مناسب براي مقاله است هر چه موضوع گويا تر باشد و نظر داوران مقاله را جلب كند درصد موفقيت شما براي چاپ مقاله افزايش پيدا خواهد كرد. يكي ديگر از نكاتي كه بايد براي انجام دادن خدمات چاپ مقاله حرفه اي در نظر بگيريد نحوه نگارش مقاله مي باشد. از آنجا كه در داخل كشور ما بيشتر چاپ مقاله داخلي به زبان فارسي مي باشد بنابراين بايد براي چاپ مقاله در مجلات خارجي نظير ISI بايد مقاله را به درستي ترجمه نماييد. چنانچه شما تخصص لازم را براي ترجمه مقاله به زبان انگليسي نداريد بايد آن را به افرادي بسپاريد كه در زمينه ترجمه مقاله تجربه و دانش كافي را داشته باشند تا در روند داوري براي چاپ مقاله با مشكلي روبرو نشويد. از آن جا كه مقالات داراي متوني تخصصي مي باشند بنابراين ترجمه بهتر است توسط فردي انجام شود كه در زمينه مقاله شما نيز تخصص داشته باشد تا بتواند اصطلاحات تخصصي را نيز به درستي ترجمه نمايد. موسسه آينده برتر با داشتن كادري مجرب در تمامي رشته ها مي تواند در زمينه ترجمه و چاپ مقاله در كنار شما باشد.

يكي ديگر از نكاتي كه بايد براي چاپ مقاله در نظر بگيريد اين است كه بتوانيد مقاله خود را به درستي جمع بندي نماييد. شما در اين قسمت از هدف خود براي نوشتن و چاپ مقاله سخن به ميان آورده و بايد به روشني در اين زمينه بنويسيد. يكي ديگر از بخش هايي كه براي چاپ مقاله بايد در نظر داشته باشيد اين است كه از منابعي كه براي نوشتن مقاله استفاده نموده ايد در مكان هاي مناسبي استفاده نماييد. اين به غير از اينكه محققان را به مقالات مرتبط ديگر ارجاع مي دهد از نظر اخلاقي نيز بايد رعايت شود. اگر قصد چاپ مقاله را داريد نبايد آن را براي دو مجله براي چاپ مقاله ارسال نماييد كه اگر چنين كاري را انجام دهيد و داوران متوجه شوند در دوره علمي خود مي توانيد با مشكلاتي مواجه شويد و ديگر ممكن است نتوانيد در آن مجلات چاپ مقاله را انجام دهيد. براي كسب اطلاعات بيشتر براي چاپ مقاله مي توانيد با موسسه آينده برتر كه فعال در زمينه ترجمه و چاپ مقاله مي باشد تماس حاصل نماييد


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۵۹:۰۷ ] [ طراح ]

بيشتر كره هايي كه امروزه ما مصرف ميكنيم در كارخانجات مختلف توليد ميشوند كه براي ماندگاري بيشتر به آنها موارد نگهدارنده افزوده ميشود و همين موضوع باعث شده برخي از مردم به سراغ كره هاي محلي بروند. كره هاي محلي امروزه طرفداران زيادي دارند و معمولا يا به صورت خانگي و يا در لبنياتي ها تهيه ميشوند.  بيشتر كره هاي محلي در لبنياتي ها توسط دستگاه كره گير تهيه ميشوند  كه البته نوع خانگي اين دستگاه نيز موجود ميباشد و افرادي كه تمايل دارند تا كره را در منزل خود تهيه كنند ميتوانند كره گير خانگي را خريداري نمايند.

انواع كره گير

از انواع كره گير بايد به كره گير خانگي و كره گير صنعتي اشاره نمود كه البته كره گيرهاي صنعتي كاربرد بسيار بيشتري نسبت به نوع خانگي دارند. كره گير خانگي تنها قادر است تا حجم كمي از كره در حدود ۴ الي ۲۰ ليتر را توليد كند كه كره گيرهاي صنعتي اينگونه نيستند و ميتوانند كره در حجم بالا را توليد كنند. انواع كره گير خانگي بيشتر در خانه هاي روستايي براي توليد كره مورد نياز خانوار و توريست ها استفاده ميشود و به هيچ وجه نميتوان از آنها براي مصارف صنعتي استفاده نمود.  در مقابل انواع كره گيرصنعتي وجود دارد كه هر يك از آنها ميتوانند حجم بالايي از كره را توليد كنند. ظرفيت توليد انواع دستگاه كره گير صنعتي متفاوت ميباشد و در برخي آنها ميتوان تا ۴۰۰ ليتر كره را توليد نمود.

خريد كره گير

براي خريد كره گير به ظرفيت و گنجايش مخزن آن توجه داشته باشيد. برخي از كره گيرها از ظرفيت كم و برخي ديگر ظرفيت بالايي دارند كه به همين دليل ابتدا بايد توجه داشته باشيد كه اگر قصد توليد كره در حجم بالايي را داريد بهتر است كره گير با گنجايش بالا به طور مثال ۴۰۰ ليتري يا بيشتر را انتخاب كنيد. در خريد كره گير به اين موضوع نيز توجه داشته باشيد كه آيا عملكرد دستگاه مناسب با كسب و كار شما ميباشد يا خير. در خريد دستگاه كره گير علاوه بر توجه به ظرفيت آن بايد به سرعت و همچنين كيفيت توليد ان نيز دقت لازم را به خرج دهيد.

قيمت كره گير

قيمت كره گير صنعتي با كره گير خانگي متفاوت است و كره گيرهاي صنعتي از قيمت بالاتري برخوردار هستند. بالا بودن قيمت كره گير صنعتي نيز بي دليل نيست و عملكرد و توليد در حجم بالاي آن ميباشد كه باعث شده تا قيمت بالايي را به خود اختصاص دهد. قيمت كره گير نسبت به برند و مدل دستگاه نيز متفاوت است و  برخي از دستگاه ها به دليل اينكه از برندهاي مطرح محسوب ميشوند از قيمت بالايي نيز برخوردار هستند.

براي اينكه يك كره گير مناسب و استاندارد را تهيه كنيد بايد به سراغ دستگاه هايي برويد كه اولا جنس بدنه آنها كاملا از آلومينيوم باشد و همچنين دستگاه تاييده وزات بهداشت را دريافت نموده باشد. دستگاه هايي كه تاييديه وزارت بهداشت را دريافت نمده باشند به راحتي ميتوانيد از فروشگاه اينترنتي ليون ايران خريداري كرده و براي كره گيري بصورت خانگي و يا صنعتي استفاده نماييد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۱۳:۵۲ ] [ طراح ]

دستگلاه خميرگير از پركاربردترين دستگاه هايي است كه در نانوايي ها و همچنين قنادي ها يافت ميشود. دستگاه خمير گير همانطور كه از نامش نيز پيداست براي آماده كردن خمير قبل از پخت مورد استفاده قرار ميگيرد. دستگاه خمير گير از تجهيزات كاملا ضروري محسوب ميشود كه بدون آن عمليات آماده نمودن خمير امكان پذير نميباشد. در گذشته براي آماده نموده خمير از روش هاي دستي استفاده ميشد كه به همين دليل زمان آماده شدن خمير بسيار طولاني بود.

انواع خمير گير

انواع دستگاه خمير گير توليد و مورد استفاده قرار ميگيرد كه تفاوت اين دستگاه ها با يكديگر معمولا در ابعاد و ظرفيت آنها ميباشد. انواع خمير گير با ابعاد بزرگ براي صنوفي مناسب ميباشند كه به خمير زيادي براي پخت نياز دارند. انواع خمير گير خانگي نيز وجود دارند كه از آنها ميتوان براي تهيه خمير در حجم كم نيز استفاده نمود. انواع خمير گير نسبت به نوع فعاليت كسب و كار تهيه ميشود. انواع خمير گير در برندهاي مختلف توليد ميشود كه اين برندها نيز مدل هاي خانگي و صنعتي زيادي را توليد ميكنند.

خريد خمير گير

برخي از افرادي كه سابقه استفاده و خريد خمير گير دارند به خوبي ميدانند كه چه مدل خمير گير را بايد تهيه نمايند اما افرادي نيز وجود دارند كه هيچگونه آشنايي با اين دستگاه ندارند و به همين دليل نميتوانند تشخيص دهند كه چه دستگاهي مناسب با نياز آنها ميباشد. براي خريد خمير گير اگر اطلاعاتي نسبت به دستگاه خمير گير نداريد ميتوانيد از افراد آگاه كمك بگيريد. برخي از شركت ها و فروشگاه ها در زمينه خريد خمير گير كارشناساني را  در اختيار دارند كه ميتوانند مشاوره كاملي را به خريدار ارائه دهند يكي از شركت هاي فعال در زمينه فروش خير گير فروشگاه اينترنتي ليون ايران مي باشد كه مي تواند در اين زمينه به شما مشاوره ارائه دهد . براي خريد خمير گير اگر به حجم زيادي از خمير در طول روز نياز داريد حتما بايد خميرگير با ابعاد بزرگ را تهيه نماييد. اما اگر قصد داريد تا خمير گير را در خانه و يا براي مصارف كم تهيه نماييد بهتر است نوع كوچك آنرا تهيه كنيد.

قيمت خمير گير

در مطالب بالا به انواع خمير گير اشاره شده و به خوبي متوجه شديد كه خميرگيرها به دو نوع بزرگ و كوچك تقسيم بندي ميشوند. قيمت دستگاه خمير گير بزرگ از خميرگيرهايي كه در نوع كوچك موجود ميباشند كمتر است. قيمت خمير گير به دليل اينكه اين دستگاه از فروش بالايي برخوردار ميباشد همواره در نوسان ميباشد و به همين دليل بايد قبل از آنكه خريد خود را انجام دهيد نسبت به قيمت ها بررسي هاي لازم را انجام دهيد. قيمت خمير گير را ميتوانيد ابتدا از چندين فروشنده استعلام گرفته و سپس دستگاهي را تهيه نماييد كه قيمت مناسبي داشته باشد.

دستگاه خمير گير بايد از آخرين استاندارد هاي بهداشتي برخوردار باشد و  حتما دستگاهي را انتخاب كنيد كه از وزارت بهداشت تاييديه دريافت كرده باشد. معمولا بخش هاي داخلي دستگاهخمير گير از استيل تشكيل شده است كه به همين دليل جنس استيل بايد به گونه اي باشد كه در كوتاه مدت كيفيت خود را از دست ندهد. درست است كه استيل زنگ نميزند اما در برخي از دستگاه ها از استيلي استفاده شده است كه به مرور كيفيت خود را از دست ميدهد كه در حقيقت نبايد اينگونه باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۴۴:۳۳ ] [ طراح ]

كتري يكي از وسايلي در منزل و يا بهتر بگوييم آشپزخانه محسوب ميشود كه براي به جوش آوردن آب مورد استفاده قرار ميگيرد و در تمامي آشپزخانه ها نيز بلا استثنا يافت ميشود. در اين بين كتري استيل به دليل جنس و همچنين زيبايي بسيار زيادي كه دارد از طرفداران بيشتري برخوردار است. استيل يكي از آلياژهاي ضد زنگ  به شمار ميرود كه از اين رو براي ساخت كتري مناسبترين گزينه ميباشد.

انواع كتري استيل

كتري استيل در انواع گوناگوني توليد ميشود كه تفاوت آنها در جنس استيل به كار رفته در ساخت كتري و همچنين طرح آن ميباشد. انواع كتري استيل در كشور ما توليد و بفروش ميرسد كه برخي از آنها توليد شركت هاي داخلي و برخي ديگر از كشورهاي خارجي به ايران وارد ميشوند. انواع كتري استيل چه در نوع خارجي و چه در نوع داخلي از كيفيت هاي متفاوتي برخوردار هستند و بايد توجه داشته باشيد كه اگر به دنبال كتري هايي با گنجايش بيشتر و همچنين زيباتر هستيد در نتيجه بايد مبلغ بالاتري را نيز پرداخت نماييد.فروشگاه اينترنتي ليون ايران در ادامه توضيحاتي درباره خريد كتري استيل به شما ارائه مي نمايد.

خريد كتري استيل

كتري استيل با اينكهدر جوش آوردن آب كمي كندتر از كتري هاي آلومينيومي عمل ميكند اما بهداشتي تر و مقاوم تر از نوع استيل ميباشد. امروزه فروشگاه هاي زيادي وجود دارند كه براي خريد كتري استيل ميتوانيد انتخاب كنيد اما بايد توجه داشته باشيد  كه هر فروشگاهي قابل اطمينان نيست. كتري استيل هاي غير استانداردي در برخي فروشگاه ها عرضه ميشوند كه در ساخت آنها از سرب استفاده شده و مقدار كمي آلياژ استيل به كار برده شده است كه همين موضوع ممكن است مشكلاتي را براي دستگاه گوارشي مصرف كننده و به طور كلي سلامتي او ايجاد كند.  براي خريد كتري استيل به ظرفيت آن توجه داشته باشيد زيرا برخي از كتري ها از ظرفيت كمي برخوردار هستند كه به همين دليل ممكن است نتوانند نياز شما را بر طرف كنند. براي خريد كتري استيل به شكل ظاهري آن توجه داشته باشيد تا با ديگر وسايل موجود در آشپزخانه تناسب داشته باشد. كتري استيلدر نوع صنعتي و بزرگ نيز توليد ميشود كه اگر ميزان مصرف شما از كتري زياد ميباشد ميتوانيد  اين دسته از كتري ها را انتخاب كنيد. براي خريد كتري ميتوانيد به صورت اينترنتي نيز اقدام كرده و از فروشگاه هاي اينترنتي كه بصورت آنلاين محصولات خود را بفروش ميرسانند نيز خريد خود را انجام دهيد.

 

قيمت كتري استيل

قيمت كتري استيل به عوامل مختلفي بستگي دارد كه در ادامه به مهمترين عامل اشاره  خواهيم نمود. يكي از عوامل مهمي كه بر روي قيمت كتري استيل تاثيرگذار است جنس بدنه و همچنين اتصالات آن ميباشد. توجه داشته باشيد كه كتري هاي استيل شايد در ظاهر زيبا و با دوام به نظر برسند اما تنها زيبايي آنها مهم نيست و بايد به كيفيت متريالي كه در ساخت به كار رفته نيز توجه خاصي داشته باشيد زيرا ممكن است بعد از گذشت مدتي كيفيت خود را از دست بدهد و مجبور به كنار گذاشتن و يا تعويض آن شويد. اگر قيمت كتري مد نظر شما كمي بالا ميباشد ممكن است در ساخت آن از بهترين نوع استيل به همراه اتصالات با دوام به كار رفته باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۱۱:۲۵ ] [ طراح ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب