دارامان

سئو-طراحي سايت

سئو-طراحي سايت
نويسندگان
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 396
ديروز : 312
افراد آنلاين : 2
همه : 336335
پيوندهاي روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

نايلكس  يك پوشش پلاستيكي و از جنس پلي اتلين سنگين است كه امروزه خريد انواع نايلكس براي مصارف مختلف صورت مي گيرد .، كه با در صد كمي از پلي اتلين سبك تركيب شده است، تا قابليت دوخت پذيري، شفافيت و لطافت را هم بتوان به  ديگر ويژگي هاي آن افزود. از جمله محصولاتي كه با استفاده از نايلكس توليد مي شوند مي توان به دستكش هاي يك بار مصرف آشپزخانه، سفره هاي يكبار مصرف، كيسه زباله و كيسه هاي ركابي و دسته داري كه سالهاست در فروشگاه ها استفاده مي شوند، اشاره كرد. از مهمترين تفاوت هاي نايلون و نايلكس مي توان به شفافيت، لطافت و ضخامت بيشتر نايلون اشاره كرد، اما از مهمترين مشخصه هاي قابل تشخيص و لمس نايلكس مي توان به جنس خشك آن اشاره كرد. فروش آنلاين نايلكس در سايت قرار دارد. 

در گذشته در ساخت اكثر كيسه هاي زباله، و مواد پليمري از پلاستيك سبك استفاده مي شد، كه امروزه جاي خود را به پلي اتيلن سنگين داده است، و اين ويژگي را مي توان در شمار عمده تفاوت هاي آن ها قرار داد. نايلكس به عنوان يك محصول پر كاربرد پليمري بازار خريد و فروش پر رونقي دارد، و اكنون شركت هاي بسيار زيادي هستند كه در صنعت ساخت محصولات پلمري از قبيل نايلكس فعاليت مي كنند، و با مناسب ترين قيمت انواع نايلون و نايلكس را در اختيار متقاضيان اين محصولات قرار مي دهند. شركت توليد كننده نايلكس ناب پلاستيك در خدمت شماست.

همان طور كه در ابتداي متن هم  توضيح داده شده، نايلكس از پر مصرف ترين محصولات پليمري است، كه سالهاست در زندگي مردم جاي خود را بازكرده است، و به سادگي نمي توان آن را زندگي افراد كنار گذاشت. صنعت ساخت نايلكس تاريخچه اي بسيار طولاني دارد،  اما كيسه هاي پلاستيكي در كشور ما از دهه 50 به تدريج وارد بازار و جايگزين پاكت هاي كاغذي فروشگاه ها شد. قيمت ارزان، سهولت استفاده، بهداشت بالا از  مهمترين ويژگي هايي بود، كه سبب استقبال مردم از نايلكس شد. شركت توليد كننده انواع نايلكس ناب پلاستيك داراي سابقه اي درخشان در اين زمينه مي باشد .


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۱۹:۱۹ ] [ طراح ]

براي داشتن يك بناي خوب و مقاوم بايد به نكاتي توجه داشته باشيم و آن ها را رعايت كنيم. مواردي كه شامل استحكام بنا مي شود مي توان براي مقاوم كردن بناي ما بسيار ضروري باشد. استحكام بنا در برابر زلزله يكي از مهم ترين علت هاي استحكام بنا مي باشد كه برخي از مراكز اين كار را براي شما انجام مي دهند كه اين كار با توجه به فاكتور هاي اساسي و مهندسي انجام مي گيرد، انواع سبك سازي ها در بخش هايي كه بنا كمتر بر روي آن وزن دارد و يا مقاوم سازي بخش هاي اصلي از كار هايي است كه در استحكام بنا انجام مي گيرد. دريافت برگه استحكام بنا در علم به معناي بالا بردن مقاومت سازه ها مي باشد. بسياري از ساختمان ها و بنا ها به درستي ساخته نشده اند و به نكات كليدي در ساخت آن ها توجه نشده است و به استحكام بنا نياز مي باشد. تكنيك هاي استحكام بنا بايد توسط متخصصين انجام بگيرد تا به درستي بتوان آن را اجرا كرد.

 در استحكام بنا بايد به اين دقت داشته باشيم كه سطح دسترسي كم نشود و همين طور سازه هايي كه افزايش پيدا مي كنند زيرساز آن ها به طور كمل مقاوم سازي شده باشد كه مشكلات ديگري را به بار نياورد. وجود ترك ها و درز ها بايد بسيار مورد توجه قرار گيرد و همچنين در استحكام بنا جوشگاه ها بايد چك شود. در برخي اوقات ميلگرد ها به درستي در بنا قرار نگرفته است و براي استحكام بنا بايد اصلاح يا مقاوم شود. ما به شما براي دريافت برگه هاي تعهد مهندسي و شهرداري كمك خواهيم كرد.

استحكام بنا با چندين روش مي تواند انجام گيرد كه از اين روش ها استحكام بنا با استفاده از تير بتني يا فولادي است كه در بخش تير از ورقه هاي فولادي و يا بتن استفاده مي شو د كه مي تواند مقاومت سازه را بالا ببرد. همچنين ديوار ها مقاوم سازي مي شود و از عايق مناسب در آن استفاده مي شود. براي انجام استحكام بنا به سايت مراجعه كنيد. ازجمله برگه هاي تعهد مهندسي و شهرداري استحكام بنا مي باشد .


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۰۰:۳۲ ] [ طراح ]

طراحي سازه به منظور طراحي كردن سازه ها مي باشد كه مقاومت و استحكام لازم را داشته باشد. طراحي سازه در  بخش ساخت سازه ضروري بوده و بايد آن را بسيار مورد توجه قرار داد. هدف از طراحي سازه به جهت افزايش استحكام و افزايش ايمني انجام مي گيرد و همين طور هدف بعدي داشتن عملكرد مناسب در استفاده از اين سازه مي باشد. براي انجام طراحي سازه سه روش وجود دارد كه با توجه به نظر متخصصان انجام مي گيرد. اين سه روش عبارتند از طراحي سازه با مقاومت نهايي، طراحي سازه با تنش مجاز ، طراحي سازه با حالات حدي. در بخش ايمني در طراحي سازه بايد به اتصالت و جوشگاه هاي سازه بسيار توجه كرد و بار هايي كه بر روي سازه قرار مي گيرد را در نظر گرفت. قيمت خدمات طراحي سازه بسيار به صرفه مي باشد.

در بخش طراحي سازه در عملكرد بايد دقت داشته باشيم كه بيشترين حد بهره وري از سازه را ايجاد كنيم. تغيير شكل ندادن سازه و ترك برنداشتن آن يا آسيب نرسيدن به بافت سازه بسيار حائز اهميت است. سازه بايد در طول زمان شكل خود را حفظ كند تا در صورت فرسودگي بخش هاي آن ايمني سازه از بين نرود ، به اين بخش در طراحي سازه پايايي گفته مي شود. انجام خدمات طراحي و تهيه نقشه مهندسي خود را به ما بپسپاريد.

بعد از اينكه طراحي اوليه توسط معماران انجام مي گيرد اين طراحي ها را مهندس سازه انجام مي دهد. تعيين كردن جنس سازه يكي از فاكتور اي مهم در بخش طراحي و تهيه نقشه مهندسي مي باشد كه مهندس سازه با توجه به ساخت سازه آن را تعيين مي كند. در بخش بعدي مقاومت طراحي سازه در مقابل زلزله است كه بايد طراحي سازه به صورتي انجام گيرد كه لرزه ها را بتواند تا حدودي مهار كند. در مرحله ي بعدي بايد تير ها به درستي در جاي خود قرار بگيرد كه اين كار نيز به تخصص بسيار بالايي نياز دارد و سپس سازه را جا گذاري مي كنند و سازه بايد به بهترين شكل بنا شود. براي انجام طراحي سازه به سايت مراجعه كنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۴۳:۵۳ ] [ طراح ]

ويدئو پروژكتور در سايز هاي مختلفي عرضه مي گردد كه امروزه بسياري از افراد ويدئو پروژكتور جيبي را خريداري مي كنند. استفاده كردن از يك ويدئو پروژكتور جيبي خوب و با كيفيت را همه مي پسندند و اين كه به وسيله ي آن مي توانيد عكس و فيلم را با هم با نماي بزرگ تماشا كنيد مزيت خيلي خوبي است و مي توان در كاربرد هاي مختلفي از آن استفاده كرد. ويدئو پروژكتور جيبي بي سيم بوده و مي تواند از طريق بلوتوث به دستگاه ها متصل شود كه با حذف سيم كشي عصر جديدي از تكنولوژي را رقم زده است. همچنين از طريق ويدئو پروژكتور جيبي مي توانيد با گوشي نيز اتصال برقرار كنيد و تصاوير را بزرگ بر روي پرده نمايش مشاهده كنيد. حمل راحت ويدئو پروژكتور جيبي يكي ديگر از دلايل خريد و فروش انواع ويدئو پروژكتور جيبي است. فروش آنلاين انواع ويدئو پروژكتور جيبي در سايت قرار دارد.

از ويدئو پروژكتور جيبي در بخش آموزش استفاده هاي زيادي مي شود. شما مي توانيد به راحتي ويدئو پروژكتور جيبي را با خود همراه داشته باشيد و به جلسات كاري خود ببريد و مسائل آموزشي و نكات را به كارمندان يا همكاران خود انتقال دهيد. فروش آنلاين ويدئو پروژكتور جيبي مدل T8 داراي واي فاي و سيستم عامل اندرويد امروزه بسيار مي باشد. ويدئو پروژكتور جيبي مي تواند بر روي ديوار نيز به وسيله ي پايه قرار بگيرد. براي انتخاب بهترين ويدئو پروژكتور جيبي بايد از برند هاي خوب و باكيفيت استفاده كنيد تا ويدئو پروژكتور جيبي شما بتواند هم عمر بالايي داشته باشد و هم كيفيت مطلوبي را براي شما نشان دهد. 

خريد ويدئو پروژكتور جيبي مدل T9 داراي واي فاي و سيستم عامل اندرويد مناسب مي باشد .طول عمر لامپ در ويدئو پروژكتور جيبي نيز يكي از مهم ترين نكاتي است كه در خريد ويدئو پروژكتور جيبي بايد به آن دقت كنيد. برخي از انواع ويدئو پروژكتور جيبي سايز كوچك تري دارند. براي خريد ويدئو پروژكتور جيبي به سايت مراجعه كنيد و از بين انواع متنوع ويدئو پروژكتور جيبي نمونه ي مورد نظر خود را با بهترين كيفيت تهيه كنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۱۲:۳۷ ] [ طراح ]

ويدئو پروژكتور وسيله اي است كه مي توان از آن در مكان هاي مختلفي نظير كلاس هاي درس و جلسات مختلف استفاده كرد. ويدئو پروژكتور مي تواند به گوشي و يا كامپيوتر شما اتصال پيدا كند و تصاوير را به صورت بزرگ تر بر روي پرده ي نمايش و حتي ديوار نمايش دهد. ويدئو پروژكتور مي تواند در انواع مختلف و در برند هاي متفاوت باشد و خريد و فروش آنلاين انواع ويدئو پروژكتور در تمامي برند ها صورت مي گيرد .

همين طور سايز هاي مختلفي از ويدئو پروژكتور وجود دارد كه مي تواند در سايز هاي بزرگ يا كوچكتر باشد. ويدئو پروژكتور در سايز هاي بزرگ ثابت مي باشند و همچنين بسياري داراي سيم هستند كه در محل مخصوصي آن را ثابت قرار مي دهند كه اين نوع ويدئو پروژكتور را مي توانيم در كلاس هاي درس دانشگاه ها و مدارس مشاهده كنيم. فروش آنلاين ويدئو پروژكتور جيبي مدل T9 داراي واي فاي سيستم عامل اندرويد در سايت قرار دارد.نمونه هاي كوچك ويدئو پروژكتور كه نام ديگر آن ويدئو پروژكتور جيبي مي باشد را مي توانيم با خود حمل كنيم و به جلسات كاري و آموزشي خود ببريم. ويدئو پروژكتور جيبي حمل بسيار راحتي دارد و بي سيم است. در مدل هاي بي سيم ويدئو پروژكتور مي توان از طريق بلوتوث موبايل و كامپيوتر به آن دسترسي پيدا كرد. يكي از مدل ها خريد ويدئو پروژكتور جيبي مدل T10 داراي واي فاي و سيستم عامل اندرويد مي باشد .

امروزه استفاده از ويدئو پروژكتور بسيار رواج يافته و در مسائل آموزشي مي تواند نقش خوبي داشته باشد. دانش آموزان مي توانند كلاس هاي درس عملي و يا تئوري خود را با استفاده از ويدئو پروژكتور با هم ببينند و با هم پيش روند. انتخاب يك برند خوب در خريد ويدئو پروژكتور بسيار مهم است زيرا برند هاي اورجينال و متفرقه ي بسياري از ويدئو پروژكتور را در بازار داريم كه براي اين كه ويدئو پروژكتور دوام بالا و كيفيت خوبي را داشته باشد بايد از برند هاي خوب و مطرح استفاده كنيم. در سايت انواع بسياري از ويدئو پروژكتور قابل مشاهده است كه مي توانيد با توجه به استفاده ي خود ويدئو پروژكتور خود را تهيه كنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۵۱:۵۸ ] [ طراح ]

نايلون حبابدار كه سالهاست در قسمت بسته بندي اغلب صنايع و كار خانه هاي توليدي به كار مي رود، و در اصطلاح به آن ضربه گير محصول هم مي گويند، يك پوشش پلميري و چند لايه است، كه با در بر گرفتن محصولات توليدي، از آن ها در برابر ضربه و فشار هاي ناشي از جابه جايي و حمل نقل محافظت مي كند. انواع نايلون حبابدار در اندازهاي 2، 3 و 5 لايه توليد مي شوند، كه بالا رفتن تعداد لايه ها ميزان مقاومت و محافظت از محصولات هم بيشتر مي شود. نايلون حبابدار از جنس پلاستيك است و سطحي مشبك دارد، كه درون خانه هاي آن هوا جريان دارد، و  اين حباب هاي هوا مانند يك ضربه گير بسيار خوب از دستگاه بسته بندي شده  محافظت مي كنند. با خريد انواع نايلون حبابدار در كارخانه هاي توليد وسايل الكترونيكي و حساس، كارگاه هاي ساخت مبلمان، صنايع توليد شيشه و كريستال و غيره به عنوان ضربه گير مورد استفاده قرار مي گيرد. فروش آنلاين نايلون حبابدار در سايت قرار دارد. 

 انواع نايلون هاي حباب دار را خارج از لايه هاي به كار رفته در آن ها، مي توان در دسته هاي نايلون حبابدار معمولي يا دو بعدي، نايلون حبابدار سه بعدي، و انواع نايلون حبابدار با حباب هاي ريز و درشت قرار داد، كه قيمت انواع نايلون حبابدار هم با توجه به نوع و ضخامت آن ها تغيير مي كند. نايلون حبابدار يا ضربه گير، از ديگر توليدات پليمري است، كه با استفاده از مواد اوليه پتروشيمي توليد مي شود، و پلاستيكي كه در ساخت آن به كار رفته از جنس پلي اتلين است. فروشگاه ناب پلاستيك در خدمت شماست.  

 

تاريخچه ساخت نايلون حباب دار به سال 1956 مي رسد و آن زمان تا كنون شاهد استفاده گسترده از اين محصول در قسمت بسته بندي بيشتر صنايع، كارگاه ها و كارخانه ها هسستيم ، به همين دليل است، كه بازار خريد و فروش نايلون حبابدار همچنان از پر متقاضي ترين بازار هاي فروش محصولات پليمري است. از جمله توليد كنندگان اين محصول شركت ناب پلاستيك ميباشد كه داراي سابقه درخشاني است .


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۲۹:۳۴ ] [ طراح ]

حمل و نقل يكي از مهم ترين بخش زندگي ما مي باشد. حمل و نقل بسياري وجود دارد برخي از حمل و نقل ها هوايي و برخي زميني و دريايي نيز مي باشند كه براي هر كدام از وسيله نقليه ي مناسب آن را استفاده مي كنيم. حمل و نقل در داخل شهر از بيشترين حمل و نقل ها به حساب مي آيد كه همه ي ما همه روزه درگير اين موضوع مي باشيم. مراسم خاك سپاري يكي از مراسمي مي باشد كه تمام آشنايان در آن حضور دارند كه بايد از خودرو و يا خدمات واحد گشت استفاده شود.

مراسم خاك سپاري معمولا در چند ساعت برگزار شده و بسيار مهم است كه ميهمانان به موقع در آن جا حضور داشته باشند. اغلب افراد از واحد گشت استفاده مي كنند. يعني افراد با مراجعه به واحد گشت اتوبوس و يا اتوبوس هايي را براي انتقال ميهمانان به بهشت زهرا اجاره مي كنند و با استفاده از آن انتقال را به خوبي انجام مي دهند. معمولا در تايمي زود تر از موقع شروع خاك سپاري رزرو واحد گشت را انجام مي دهند تا در محل مورد نظر حضور داشته باشد و از آشنايان مي خواهند كه در مكان مربوطه كمي زودتر حاضر شده تا از واحد گشت جا نمانند. به اين ترتيب تمامي افراد با استفاده از واحد گشت به موقع در محل حضور پيدا مي كنند. براي همين از واحد گشت استفاده ي بسيار مي شود. از واحد گشت در بين شهر نيز مي توان استفاده كرد. حمل و نقل در بين شهري نيازمند مدرك خاصي نمي باشد و همان كارت شناسايي و گواهينامه و مدارك خودرو كافي مي باشد.

 

مركز واحد گشت بهشت زهرا ارائه دهنده ي انواع خدمات حمل و نقل شهري و واحد گشت مي باشد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۱۴:۳۲ ] [ طراح ]

حمل و نقل به شكل هاي مختلفي در سطح شهر و بين شهر و كشوري انجام مي گيرد. لازمه ي حمل و نقل وسيله ي تردد مي باشد. براي حمل و نقل گروهي مي توان از شركت واحد استفاده كرد. شركت واحد يكي از بهترين گزينه ها براي سفر ها به حساب مي آيد. زماني كه شما مي خواهيد با تور سفر كنيد از خدمات شركت واحد استفاده مي شود كه اين كار هم خطرات كم تري دارد و هم بسيار به صرفه مي باشد. زماني كه شما مي خواهيد مراسمي را برگزار كنيد كه مي تواند مراسم خاك سپاري و عروسي و جشن و... باشد از شركت واحد استفاده مي كنيد زيرا مي خواهيد ميهمانان همه با هم و به موقع در محل مربوطه حضور داشته باشند و همچنين ممكن است برخي وسيله ي نقليه نداشته باشند كه به اين ترتيب نوعي احترام به ميهمانان نيز به حساب مي آيد.

 از شركت واحد استفاده هاي بسياري مي شود كه اين استفاده ها مي تواند در سطح شهر و يا بين شهري باشد. مجموعه هاي آموزشي و ورزشي نيز استفاده هاي بسياري از شركت واحد مي كنند. در زمان هاي آموزش و در زماني كه مي خواهند براي اردو به محل ديگري بروند از شركت واحد كمك مي گيرند كه تمامي افراد در يك وسيله نقليه جمع شوند تا هم هماهنگ باشند و هم با توجه مسئوليتي كه در قبال اين افراد دارند باعث بروز خطرات در راه نگردند. 

مدارس نيز براي دانش آموزان از خدمات اجاره اتوبوس از واحد گشت استفاده مي كنند كه مي تواند سطح شهر و يا بين شهري باشد. قيمت شركت واحد نسبتا پايين بوده و به نسبت سفر تايين مي شود. در بحث قيمت شركت واحد متراژ مهم است كه مي تواند به صرفه باشد.

مركز واحد گشت تهران از معتبرترين مراكز حمل و نقل مي باشد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۵۴:۲۷ ] [ طراح ]

تاثيري كه ديوارها در نماي داخلي ساختمان ها دارند، را نمي توان كتمان كرد، و اين موضوع از گذشته تا كنون به عنوان يك مبحث بسيار مهم در دكوراسيون منازل مورد بحث بوده است. اين روز ها استفاده از انواع كاغذ ديواري و پوستر هاي ديواري در بين مردم بسيار متداول و گسترده شده،  و دليل آن هم كيفيت بالا، تنوع و نوآوري هايي است كه در صنعت توليد كاغذ ديواري به وجود آمده است. تناسب كاغذ ديواري با دكور و اشياء منزل، هماهنگي كفپوش ها با رنگ كاغذ ديواري، قيمت مناسب، قابليت نصب سريع و مقاومت در برابر شست و شو از مهمترين مواردي هستند كه بايد در هنگام خريد و فروش انواع كاغذ ديواري مورد بررسي قرار داد، تا بتوانيم يك خريد رضايت بخش و آگاهانه داشته باشيم.  كاغذ ديواري به عنوان يك پوشش ديواري از جنس الياف سلولوزي و نساجي سالهاست كه در طراحي و زيبايي ديوارها نقش قابل توجهي را ايفا مي كند، و با توجه به تنوع توليدات آن در اين روزها از سوي شركت هاي طراحي داخلي به عنوان يك گزينه بسيار مهم در زيبايي ديوار ها استفاده مي شود.

استفاده از روكش وينيل در ساخت كاغذ ديواري يكي ديگر از دلايل استفاده گسترده و فراگير از كاغذ ديواري در ديوار هاي منازل و سازمان ها است، كه قابليت شست و شو و ضد لك بودن را به كاغذ ديواري مي بخشد، و مي توان از آن در تمامي فضاهاي اداراي و مسكوني استفاده نمود، زيرا علاوه بر زيبايي ديوار ها در برابر چربي و رطوبت محيط بسيار مقاوم است.

 انواع كاغذ ديواري را با استفاده از مكان مورد استفاده مي توان در دسته هاي خريد كاغذ ديواري هاي مدرن و كلاسيك ، كودك و نوجوان، سنتي و ايراني، كاغذ ديواري هاي اكريليك قرار داد. كاغذ ديواري ها را مي توان در دو دسته خارجي و ايراني قرار داد، كه نوع ايراني آن معمولا قابليت شست و شو را ندارد و قيمت پايين تري نسبت به نوع خارجي دارد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۲۷:۴۲ ] [ طراح ]

پاركت كف پوشي از جنس چوب است، كه اين روز ها در طراحي و دكور اغلب منازل مورد استفاده قرار مي گيرد، اين كف پوش هاي  چوبي در طرح ها و اندازه هاي متفاوتي توليد مي شود، و جلوه اي زيبا به ظاهر منازل و آپارتمان ها مي بخشند. انواع پاركت را مي توان در طرح هاي جناغي، آجري و شطرنجي پياده سازي كرد، و طرحي ويژه از آن ها را اجرا كرد. پاركت ها را مي توان بر اساس سايز، نوع و قيمت در دسته هاي پاركت لمينت، يك تكه، ضد آب و پاركت هاي تمام چوب قرار داد. از مهمترين مواردي در هنگام خريد و فروش انواع پاركت بايد به آن توجه كرد مي توان به رنگ، طريقه نصب صحيح، بودجه اي كه در اختيار داريد، كيفيت و دوام پاركت، مكان مورد نظر براي نصب پاركت ( منزل يا محل كار) و طراحي و سبك دكوراسيون محل مورد نظر اشاره كرد.

نصب پاركت يا سراميك از اولين موضوعاتي است، كه در هنگام  بازسازي و يا تغيير دكوراسيون منازل و محيط كار مورد بررسي قرار مي گيرد، اين موضوع به ظاهر كم اهميت تاثير بسيار بالايي در زيبايي محيط  كار و زندگي بر جاي خواهد گذاشت، به همين دليل است، كه شركت هاي طراحي داخلي به پاركت به عنوان يكي از مهمترين آپشن هاي طراحي داخلي نگاه مي كنند.  از جديد ترين نوع پاركت مي توان به  خريد پاركت لمينت ضد آب اشاره كرد، كه به دليل  كيفيت بسيار بالاي ساخت و بافت بادوام خود به يكي از محبوبترين پاركت ها در بازار تبديل شده است، و روز به روز به خريداران اين پاركت افزوده مي شود. 

از مهمترين ويژگي هاي اين پاركت مي توان به طرح هاي متنوع، قيمت مناسب، و ظاهر طبيعي آن اشاره كرد. از معايب پاركت نسبت به ديگر كف پوش ها مي توان به ضعف آن نسبت به شست و شو و آب اشاره كرد، اما با روي كار آمدن انواع پاركت هاي ضد آب اين ضعف به خوبي پوشش داده شده است.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۱۲:۴۵ ] [ طراح ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ]
.: Weblog Themes By bigtheme :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب