دارامان

سئو-طراحي سايت

سئو-طراحي سايت
نويسندگان
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 456
ديروز : 312
افراد آنلاين : 3
همه : 336395
پيوندهاي روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

طرح توجيهي به يك گزارش مستند و قابل اجرا اطلاق مي شود، كه تمامي جنبه هاي طرح مورد بحث را نقد، و تحليل هاي آماري آن را مورد بررسي قرار مي دهد، و يك گزارش كامل و جامع از موضوع مورد نظر در اختيار متقاضيان قرار مي دهد. شركت ارائه طرح توجيهي براي مشاغل مختلف، در ابتدا با بررسي بازار هاي داخلي و ميزان عرضه و  تقاضا براي محصول و يا  خدمات مورد بررسي، اطلاعات بدست آمده را مورد تجزيه و تحليل قرار ميدهند و با مطالعه بازار و توجيح پذيري فني، يك گزارش كلي از بازار عرضه و تقاضا تحت عنوان يك طرح توجيهي ارائه مي دهند، و در اختيار صاحبان طرح مربوطه قرار مي دهند. بنابراين مي توان گفت  طرح توجيهي به يك گزارش كامل از بازار خريد و فروش و سود و زيان يك طرح پژوهشي است، كه به منظور گرفتن تسهيلات از بانك ها تنظيم مي شود.  اگر بخواهيم سر فصل هاي يك طرح توجيهي را مورد نقد و بررسي قرار دهيم به ترتيب با معرفي محصول، شرح كامل فرايند توليد، امكان سنجي بازار و بررسي جنبه هاي اقتصادي آن و در نهايت برآورد هاي مالي از آن بر مي خوريم، كه اطلاعات بسيار مناسبي از آينده ي طرح مورد نظر را به كاربران ارائه مي دهند.

 

يكي از موثر ترين روش ها براي ورود به بازار هدف مورد نظر، داشتن اطلاعات جامع و كامل از آن صنف مورد نظر است. شركت هاي بسياري هستند كه با ارائه طرح توجيهي به ياري بسياري از مشاغل آمده اند، و تا حدود بسيار زيادي به اين موسسات مشاوره مي دهند. استفاده از يك طرح توجيهي جامع براي شروع يك كسب و كار جديد، يا بررسي يك ايده جديد بسيار با اهميت خواهد بود مانند ارائه طرح توجيهي نيترات سديم ، زيرا با هزينه بسيار پايين تر از پياده سازي يك طرح بزرگ صنعتي، آينده آن را پيش روي مخاطبانش مي گذارد.

 در دست داشتن و ارائه يك طرح توجيهي كارآمد اولين گام براي شروع يك فعاليت اقتصادي است، كه با استفاده از آن مي توان صاحبان سرمايه، شركاي كاري و بانك ها را با استفاده از آن توجيح نمود.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۵۵:۳۴ ] [ طراح ]

آشپزخانه از مهمترين بخش هاي منزل است، كه طراحي و زيبايي آن در ظاهر منازل شخصي تاثير بسيار بالايي دارد، و حجم بسيار زيادي از اين زيبايي را مديون كابينت هايي است كه درون آن نصب شده است. كابينت كلاسيك از به روزترين طراحي هاي كابينت است، كه مورد استقبال عموم مردم قرار گرفته است، و معمولا در طراحي هاي داخلي منازل از انواع كابينت كلاسيك براي آشپز خانه استفاده مي شود. جنسي كه در ساخت آن به كار رفته غالبا از نوع فلز ،MDF و ديگر مصنوعات چوبي است. طرح هاي منبت و معرق به كار رفته در ساخت انواع كابينت كلاسيك ، ظاهري شكيل و جلوه اي زيبا به اين هنر امروزي بخشيده است، و مي توان گفت كابينت كلاسيك با استفاده از تركيب طرح هاي سنتي و مدرن به يكي از بهترين انتخاب هاي طراحي آشپزخانه هاي امروزي تبديل شده است. از مهمترين ويژگي هاي طراحي كابينت كلاسيك كه در جلب نظر مشتريان تاثير بالايي دارد و منجر به خريد و فروش انواع كابينت كلاسيك شود مي توان به استفاده از تمام فضاهاي خالي و اضافي، بدون كوچكترين نقطه كور و يا پرتي اشاره كرد. براي سفارش اينترنتي كابينت كلاسيك به سايت مراجعه كنيد.

از مهمترين مزاياي استفاده و نصب كابينت كلاسيك، قابليت تطبيق آن با تمام  دكورها است، ضمن اينكه نصب و اجراي اين انواع كابينت كلاسيك فيزيك افراد را هم در نظر مي گيرند، تا امكان استفاده از تمامي كابينت ها براي دارندگان آن ها به سادگي ميسر باشد. مجموعه آكاژو ديزاين در خدمت شماست.

شركت توليد و اجراي دكوراسيون داخلي آكاژو از جمله توليد كنندگان اين محصول مي باشد . از انواع كابينت كلاسيك مي توان به طرح هاي پر فروش كابينت كلاسيك رومي، كابينت نئو پلاستيك،كابينت ممبران، كابينت تمام چوب و كابينت هايي با روكش هاي چوبي، pvcو ام دي اف اشاره كرد، قيمت نصب و اجراي آن با توجه به نوع روكش و چوب مصرفي متغير مي باشد. وزن بالا و نصب دشوار، مدت زمان طولاني آماده سازي، قيمت بسيار بالا از جمله مهمترين معايب كابينت كلاسيك هستند، كه باعث شده در ساخت برخي از منازل مسكوني از اين نوع كابينت استفاده نشود، اما با توجه به تمام موارد ذكر شده طراحي و اجراي انواع كابينت كلاسيك در ساخت منازل مدرن و جديد به يك ضرورت و يا آپشن مهم تبديل شده است، كه رضايت اكثر مردم را هم در پي داشته است.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۳۷:۳۴ ] [ طراح ]

استفاده از پارتيشن يك ايده خلاقانه براي جداسازي و تفكيك محيط هاي اداري و سازماني است، تا ضمن استفاده درست از فضاي سالن، بخش هاي مختلف يك مجموعه را هم بتوان از هم تفكيك كرد، كه از نمونه هاي پر مصرف آن مي توان به پارتيشن تك جداره و  پارتيشن دوجداره اشاره كرد كه اغلب كاربردي اداري دارند و ادارات خريد و فروش انواع پارتيشن دوجداره را انجام مي دهند . زيبايي بيشتر محيط، دكوراتيو بودن، قابليت اكوستيك و ايستايي بالا از مهمترين ويژگي هاي انواع پارتيشن دوجداره و از مهمترين دلايل جايگزيني و استفاده از پارتيشن دوجداره به جاي تك جداره است. در سفارش اينترنتي پارتيشن دوجداره جنس به كار رفته در بدنه پارتيشن دوجداره از نوع MDF است، و مانند يك عايق صوتي مانع به وجود آمدن مزاحمت هاي شنيداري بخش هاي ديگر پارتيشن مي شود. براي حفظ كيفيت بدنه و جلوگيري از بروز آلودگي هاي صوتي، در اين نوع از پارتيشن ها از شيشه هاي دو جداره به جاي شيشه هاي PVC معمولي استفاده مي شود. عموما MDF به كار رفته در انواع پارتيشن دو جداره از نوع 16 ميليمتري است، كه لبه هاي آن را با استفاده از نوار pvc عايق شده است، كه اين ويژگي مقاومت بسيار بالايي به انواع پارتيشن دوجداره در برابر ضربه و فشار مي بخشد.

 

پارتيشن دوجداره از جديدترين نوع پارتيشن هاي اداري است، كه اين روز ها براي كاهش هزينه و به منظور جداسازي بخش هاي مختلف شركت ها و سازمان ها مورد استفاده قرار مي گيرد. در سفارش اينترنتي پارتيشن قيمت و تحويل مناسب، تنوع زياد، انعطاف در طراحي، عايق صدا، مقاومت بالا، عايق حرارتي و ترميم آسان از مهمترين مزاياي خريد انواع پارتيشن است. با توجه به موارد ذكر شده، پارتيشن دوجداره از اولين انتخاب هاي شركت هاي طراحي و سازمان ها شده است، كه بازار خريد و فروش خوبي را هم به خود اختصاص داده است. 

اگر بخواهيم معايب پارتيشن دوجداره را هم مورد بررسي قرار بدهيم مي توان به زمان تحويل طولاني تر آن نسبت به نوع تك جداره، ضد آب نبودن و حجم زياد  پارتيشن دوجداره اشاره كرد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۱۸:۱۰ ] [ طراح ]

اين روز ها با كوچك شدن فضاي داخلي  آپارتمان ها و منازل مسكوني، استفاده از كمد ديواري به يك ضرورت و آپشن مهم در ساختمان ها تبديل شده است. عدم نياز به جابه جايي، سهولت نظافت، استفاده بهينه در فضاي ساختمان و طراحي زيباي داخلي از مهمترين مزلياي خريد و فروش انواع كمد ديواري در منازل و شركت ها است. در گذشته از كمد ديواري ها فقط به منظور نگه داري اشياء، لباس ها و مرتب نگه داشتن وسايل اضافي  استفاده مي شد، اما امروزه كمد ديواري به عنوان يك آپشن بسيار مهم در زيبايي فضاي داخلي ساختمان مورد توجه شركت هاي طراحي و دكور قرار گرفته است. بطوريكه امروزه كمد ديواري از انواع ساده خود بسيار فاصله گرفته است و در مدل هاي ريلي، كلاسيك، كشويي و ويترين دار طراحي و اجرا مي شود، كه در زيبايي ساختمان ها تاثير بسيار زيادي دارد. با سفارش اينترنتي كمد ديواري و با استفاده مناسب از فضاي داخلي آپارتمان ها و طراحي زيبا و شكيل مي توان انواع كمد، دراور،ميز توالت و غيره را كنار گذاشت.

همان طور كه در متن بارها به آن اشاره كرد، اين روز ها كمد ديواري به عنوان مهمترين آپشن منازل مورد توجه شركت هاي طراحي و دكوراسيون قرار گرفته است و از سال 2019 تا كنون طرح هاي جديدي و مدرن آن از سوي شركت هاي مطرح دكوراسيون ارائه شد، و اكنون كمتر منزلي را مي توان يافت كه فاقد كمد ديواري باشد. وجود كمد ديواري علاوه بر نظم بخشيدن به فضاي داخلي ساختمان ها، فضاي مناسب و ايده آل براي منزل فراهم مي كنند. براي سفارش كمد ديواري ريلي به سايت مراجعه كنيد.

 شركت هاي طراحي اين روز ها در قسمت هاي پرت ساختمان، اتاق خواب و پذيرايي از خريد انواع كمد ديواري باكسي متناسب با فضاي محيط استفاده مي شود.  از كمد ديواري بر اساس جنس به كار رفته در بدنه مي توان در گروه هاي كمد ديواري هاي فلزي، چوبي، MDF و كمد ديواري لترون قرار داد، كه هر كدام از آن ها ويژگيهي خاص خود را دارند.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۰۰:۴۳ ] [ طراح ]

كابينت ها  به عنوان يك بخش اساسي و مهم در دكوراسيون منازل هستند، كه اين روز ها در انواع و طرح هاي جديد و متنوع طراحي و اجرا مي شوند. كابينت آشپزخانه از مهمترين آپشن هاي موجود در يك ساختمان است، كه در انتخاب و خريد منازل نقش بسيار مهمي دارد. سفارش اينترنتي كابينت آشپزخانه هم به مرور با فراز و نشيب هاي بسياري مواجه شده است، و از طرح هاي ساده و فلزي خود بسيار فاصله گرفته است. متريال به كار رفته در ساخت انواع كابينت آشپزخانه عموما از نوع چوبي، MDF، هايگلاس و PVC مي باشد، كه هر كدام از آن ها داراي مزاياي خاصي هستند و در طرح هاي خاصي مورد استفاده قرار مي گيرند. آشپز خانه از مهمترين قسمت هاي منازل مسكوني است از همين رو خريد و فروش انواع كابينت آشپزخانه صورت مي گيرد ، كه نمي توان حتي براي لحظه اي آن را خالي از كابينت آشپزخانه تصور كرد، زيرا وجود كابينت آشپزخانه علاوه بر نظم بخشيدن به اشياء و وسايل آشپز خانه در زيبايي و دكوراسيون منازل هم تاثيري فوق العاده دارد.

 

سفارش اينترنتي كابينت مدرن و انواع كابينت آشپزخانه فارغ از نوع متريال به كار رفته در ساخت آن از لحاظ بصري ظاهري دلنشين و جذاب به منازل مي بخشند، كه سبب احساس راحتي بيشتر در محيط خانه و آشپز خانه مي شود. از ديگر مزاياي استفاده از كابينت آشپزخانه مي توان به استفاده از تمام فضاهاي آشپز خانه اشاره كرد، كه به وسايل آن نظم مي بخشد. اين روز ها خريد انواع كابينت مدرن انجام مي شود و از مدرن ترين و پرفروش ترين طرح ها در كابينت آشپزخانه مي توان به طرح كلاسيك اشاره كرد، كه بازار خريد و فروش خوبي را به خود اختصاص داده است، و در ساخت اكثر منازل مدرن و امروزي به كار مي رود. 

با توجه به مطالب گفته شده كابينت آشپزخانه از مهمترين اجزاي دكور آشپز خانه است، كه در هنگام نصب و انتخاب آن بايد فضاي اشغال شده، متريال به كار رفته در ساخت، رنگ و طرح مورد استفاده را مورد توجه و بررسي قرار داد، تا يك بتوان يك انتخاب ويژه و استثنايي داشت.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۴۶:۵۶ ] [ طراح ]

سنسور نوري از سري سنسور هاي مجاورتي است، به اين معني كه قابليت تشخيص اجسام همجوار را بدون هيچ گونه تماس فيزيكي دارد. سنسور نوري ساختار بسيار ساده اي دارد، و داراي سه بخش اصلي فرستنده، گيرنده و مدار خروجي است. سنسور نوري درواقع يك حسگر بسيار قدرتمند است، كه اين روزها جايگزين انواع حسگر هاي لمسي شده است، و از جمله مزيت هاي آن ها نسبت به ديگر سنسور ها مي توان به  سرعت بالاي واكنش يا پاسخ دهي، دوام و ماندگاري بالاتر ، توانايي تشخيص اشياء و مواد مختلف و عدم نياز به تماس فيزيكي با اجسام اشاره كرد. خريد انواع سنسور نوري را مي توان در دسته هاي سنسور نوري يك طرفه،دو طرفه يا مقابل هم و سنسور نوري رفلكتوري آينه دار انجام داد، كه هر سه آن ها از كيت نور به عنوان شاخص اصلي اندازه گيري استفاده مي كنند، كه البته امروزه سنسور هاي نوري را با استفاده از كابل هاي فيبر نوري براي بالاتر رفتن سرعت انتقال اطلاعات مي سازند، استفاده از اين تكنولوژي بسيار متداول شده ولي بيشتر در محيط هايي كه خطر انفجار وجود دارد، بيشتر است. خريد و فروش انواع سنسور نوري در سايت قرار دارد. 

 

 

همان طور كه در ابتداي متن هم به آن اشاره شد، سنسور نوري با استفاده از نور مدوله شده و دريافت و بازتابش اين نور از سطوح مختلف كار مي كنند، و به اين صورت مي تواند بدون تماس فيزيكي اشياء اطراف خود را تشخيص دهد. چراغ هاي اعلان وضعيت و يا انديكاتور در اغلب سنسور هاي نوري در وضعيت مشخص قرار دارند، انديكاتور سبز ، كه نشان دهنده وضعيت پايدار قطعه قرار دارد و انديكاتور قرمز يا نارنجي كه در هنگامي كه سنسور نوري جسمي را احساس مي كند، روشن مي شود. خريد سنسور نوري اپتكس C2DM-11N را به صورت با كيفيت انجام دهيد.

از موارد و كاربرد هاي انواع سنسور نوري مانند سنسور نوري اپتكس C2DM-11N مي توان به گيت هاي ورودي، سيستم هاي هوشمند اعلان حريق و دستگاه هايي با ويژگي قطعه شمار استفاده مي شود


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۲۳:۰۸ ] [ طراح ]

ترموستات يك ابزار بسيار مهم است كه در جهت تعديل دماي انواع دستگاه هاي گرم كننده و سرد كننده مورد استفاده قرار مي گيرد، ساز و كار اين دستگاه به گونه اي است كه با رسيدن دماي دستگاه به نقطه ي تنظيم، ترموستات مدار برقي دستگاه را قطع مي كند و وقتي كه 3 الي 4 درجه از دماي تنظيم پايين تر رفت، دوباره برق دستگاه را وصل مي كند و اين گونه به تعديل دماي درون دستگاه كمك مي كند. ترموستات با توجه به محل نصب، نوع عملكرد، نوع مراحل كار، رنج عملكردي و نوع سنسور در دسته هاي مختلفي قرار مي گيرند، كه هر كدام از آن موارد استفاده خاص خود را دارا هستند. از بيشترين موارد استفاده از ترموستات مي توان به كنترل دماي محيط در يك بازه مشخص اشاره كرد، كه باعث شده در انواع پكيج هاي ديواري و خودرو ها از اين ابزار استفاده شود. قيمت ترموستات با توجه به عواملي از قبيل كيفيت، برند توليدي و نوع مصرفي آن تعيين مي شود، و خريد و فروش انواع ترموستات در اختيار مخاطبان اين محصولات قرار مي گيرد.

با توجه به توضيحات داده شده، ترموستات يا دماپا يك قطعه الكترونيكي است، كه وظيفه تعديل دما تا اندازه ي عملكرد موتور را به عهده دارد.  ترموستات مكانيكي و ترموستان الكترونيكي از انواع ترموستات هستند، كه البته نوع الكتريكي آن هم به دو دسته آنالوگ و ديجيتال تقسيم مي شود. از موارد استفاده از ترموستات مي توان به  دستگاه ها و سيستم هاي تاسيساتي مانند سيستم هاي گرمايش مطبوع و سيستم هاي HVAC، وسايل خانگي مانند يخچال، اتو و موتور خودرو ها اشاره كرد. براي خريد ترموستات هانيانگ AX3-1A(BA) به سايت مراجعه كنيد.

به دليل پر مصرف بودن اين قطعه صنعتي، شركت هاي بسيار زيادي هستند كه نمايندگي فروش  انواع ترموستات با برند هاي متفاوت نظير ترموستات هانيانگ AX7- 4A هانيول   و زيمنس را به عهده دارند، و به صورت حضوري و غير حضوري به خريد و فروش ترموستات مي پردازند.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۵:۳۲ ] [ طراح ]

نمايندگي Lanbao از معتبر ترين نمايندگي هاي فروش انواع سنسور هاي القايي، حرارتي و نوري ساخت شركت  Lanbao است، كه دددر كوتاه ترين زمان ممكن و با مناسب ترين قيمت انواع محصولات اين كمپاني قدرتمند را در اختيار متقاضيانش در سراسر دنيا قرار مي دهد. تمام محصولات Lanbao كه يك برند چيني و ساخت كشور شانگ هاي است را مي توان به سادگي در شعب نمايندگي Lanbao با مناسب ترين قيمت خريداري نمود. شعب نمايندگي Lanbao  با اخذ بيشترين گواهينامه هاي اعتبار سنجي از قبيل UL, CE,CCC,ISO 90001 توانسته اعتماد و اعتبار ويژه اي در بين مخاطبين اين محصولات كسب نمايد. از مهمترين كار هاي پژوهشي شركت و نمايندگي رسمي Lanbao مي توان به توليد و فروش انواع سنسورهاي اندازه گيري، تحقيق و توسعه نرم افزارها و سنسور هاي اندازه گيري و كنترل صنعتي اشاره كرد. از پر فروش ترين محصولات نمايندگي Lanbao مي توان به سنسورهاي خازني، سنسور هاي القائي، سنسورهاي فوتوالكتريك و كابل بازدارنده و اتصال اشاره كرد.

كيفيت توليدات محصولات شركت و نمايندگي Lanbao تهران اتوماسيون قابل مقايسه با انواع برند هاي اروپايي معتبر است، و به همين دليل است، كه بازار فروش بسيار خوبي را به خود تخصيص داده اند.  قيمت مناسب، سهولت دسترسي و كيفيت بسيار بالا سبب استفاده فراگير از اين برند چيني در سراسر دنيا شده است، و همين امر مهمترين دليل داير شدن شعب مختلف نمايندگي Lanbao در سراسر جهان شده است.

 شركت Lanbao داراي نمايندگي هاي محدودي در سطح كشورمانند تهران اتوماسيون است كه به صورت حضوري و مجازي به متقاضيان اين برند چيني خدمات مي دهد. امكان مشاهده تمام محصولات Lanbao به همراه ليست قيمت آن ها در شعب مجازي نمايندگي Lanbao همراه با شناسنامه كامل اين محصولات و جود دارد، و مخاطبان اين محصولات با مراجعه به آدرس الكترونيكي نمايندگي Lanbao مي توانند در كوتاه ترين زمان ممكن، محصول مورد نظر خود را خريداري و در محل مورد نظر تحويل بگيرند.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۵۲:۵۹ ] [ طراح ]

آيفون يك وسيله ي بسيار ضروري بوده و مي توان به وسيله ي آن به راحتي درب را باز و بسته كرد. قيمت آيفون تصويري در سايز ها مدل هاي مختلف ، متفاوت مي باشد. قيمت آيفون تصويري با توجه به عواملي مانند نوع آيفون تصويري ، سايز آيفون تصويري ، برند آيفون تصويري ، كيفيت و امكانات و... متفاوت است و مسلما آيفون تصويري با امكانات بالاتر قيمت بالاتري هم دارد. برند آيفون يكي از مهم ترين بخش ها در قيمت خريد آنلاين آيفون تصويري به شمار مي رود.

 شما مي توانيد  انواع برند هاي ايراني و خارجي را تهيه كنيد كه در جنس ها و كيفيت هاي مختلفي مي باشند اما توجه كنيد كه معمولا قيمت آيفون تصويري تك نما با حافظه D43M برند هاي برتر بالاتر است وكيفيت آن ها نيز بسيار خوب مي باشد. آيفون تصويري به دو صورت آنالوگ و ديجيتال موجود است. همان طور كه مي دانيد زياد بودن تعداد واحد ها مي تواند باعث تداخل زنگ ها و تصوير در آيفون هاي آنالوگ باشد كه به اين خاطر آيفون آنالوگ مناسب نبوده و معمولا در تعداد واحد هاي كمتر و يا مسكوني به كار مي رود و قيمت آيفون تصويري آنالوگ با ديجيتال متفاوت است.

 در مقابل آيفون تصويري ديجيتال اين مشكل را ندارد ، در اين نوع از آيفون تصوير تعدادي محدودي از كليد ها را داريم و هر كليد براي تعدادي به كار رفته كه براي استفاده بايد كليد مربوطه را فشار دهيم و سپس كد مخصوص به هر واحدي كه مي خواهيم را وارد كنيم. قيمت آيفون تصويري در نوع آنالوگ و ديجيتال با توجه به امكانات آن ها متغير است. انواع قابليت هاي ديگري كه مي تواند در قيمت آيفون تصويري تاثيرگذار باشد امكان ارتباط بين واحد ها ، امكان ضبط تصوير و صدا، ضد آب بودن، هدايت زنگ و دسترسي از راه دور است كه هر كدام از اين امكانات در صورت وجود در قيمت آيفون تصويري تاثير مي گذارد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۳۶:۰۳ ] [ طراح ]

آيفون تصويري يكي از وسيله هاي مورد نياز براي هر ساختمان و مجتمع مي باشد كه با استفاده از آن در صورت نياز درب را باز مي كنند. قابليت داشتن تصوير بسيار مهم بوده و فروش آيفون تصويري بسيار بالا تر از ديگر محصولات بدون قابليت تصوير برداري مي باشد. فروش آيفون تصويري در برند هاي مختلفي وجود دارد كه از اين ميان انتخاب برند بسيار مهم است. فروشگاه ها فروش آيفون تصويري به صورت آنلاين را در سايز مختلف مانند 4.3 ،4 ، 7 و 10 اينچ ارائه مي دهند كه با توجه به نياز مي توان آن را انتخاب كرد. مانيتور در ابعاد بزرگتر تصوير بزرگ تري را دارد مي تواند در قيمت هاي بالاتري عرضه شود.

 فروش آيفون تصويري مانند فروش آيفون تصويري تك نما با حافظه D43M در كيفيت هاي مختلف وجود دارد كه شما براي خريد آيفون تصويري نياز است كه انواع برند هاي خوب و معروف را بشناسيد تا بتوانيد راحت تر تصميم گيري كنيد. ارتباط از راه دور يكي از قابليت انواع آيفون تصويري مي باشد، به اين منظور شما از راه دور مي توانيد درب را باز كنيد كه فروش آنلاين آيفون تصويري تكنما با حافظه D43M از اين نوع را مي توانيد در نمايندگي ها مشاهده كنيد. اجزاي آيفون تصويري پنل در ورودي ، مانيتور، منبع تغذيه و قفل مي باشد. در فروش آيفون تصويري مي توانيد از انواع سايز ها و رنگ بندي آيفون تصويري بهرمند شويد. 

همچنين در كيفيت بايد به امكانات آن مانند كيفيت دوربين و كيفيت بلندگو و همين طور پخش كننده ي تصوير دقت كنيد تا بعده ها پشيمان نشويد. براي خريد آيفون تصويري در صورت امكان قيمت را خيلي در نظر نگيريد و بيشتر روي كيفيت تمركز كنيد تا بتوانيد بهترين آيفون را انتخاب كنيد. فروش آيفون تصويري به صورت اينترنتي نيز وجود دارد كه شما مي توانيد از طريق سايت اقدام به خريد كنيد. براي اطلاعات بيشتر از فروش آيفون تصويري با ما تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۲۴:۴۳ ] [ طراح ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ]
.: Weblog Themes By bigtheme :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب