تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 2070
ديروز : 3718
افراد آنلاين : 9
همه : 1133665
 
نوشته شده توسط : طراح

ترازو از ابزار هاي مفيد و كاري در زندگي روزمره ي ما مي باشد. در بازار تقريبا تمامي مغازه ها از خريد و فروش انواع ترازو استفاده مي كنند. در منزل نيز ما روزانه از ترازو ها استفاده مي كنيم و براي وزن گيري خود و كالا ها از آن بهره مي بريم. ترازو ها در انواع مختلفي توليد مي شوند كه طبق همان كارايي دارند. انواع ترازو ها شامل ترازوي پزشكي، ترازوي آزمايشگاهي، ترازوي صنعتي، ترازوي ديجيتالي و يا فروشگاهي و انواع باسكول ها مي باشد. ترازو ها در وزن گيري هاي مختلفي وجود دارند مثلا ترازو هاي پزشكي و طلا فروشي از ديگر ترازو ها دقت بالا تري دارند تا هيچ اشتباهي در آن صورت نگيرد و يا ترازو هاي بزرگ و باسكول ها دقت كمي دارند زيرا براي محصولات بزرگ بوده و نيازمند دقت بالايي نمي باشد. خريد انواع بهترين ترازو از طريق سايت انجام مي گيرد.

ترازو هاي فروشگاهي و ديگر ترازو ها مانند خريد ترازو محك 35 كيلويي مدل 11000 داراي صفحه ي ديجيتالي بوده و مي توان به راحتي وزن را مشاهده كرد. برخي از انواع ترازو هاي فروشگاهي قابليت هاي بسيار بالاتري داشته و به كارت خوان وصل مي شوند ، همين طور داراي باركدخوان بوده و نياز به باركدخوان مجزا ندارد. يكي ديگر از قابليت هاي مهم در ترازو اتصال آن به پرينتر است و زماني كه مشتري خريدي را انجام مي دهد از طريق چاپگر فاكتور مورد نظر چاپ مي گردد كه به اين صورت مي توان در مصرف نيرو صرفه جويي كرد و مشتريان وقت زيادي را صرف بخش صندوق نخواهند كرد. 

براي خريد ترازو بايد از طريق يكي از فروشگاه هاي معتبر اقدام كنيم تا ترازوي اورجينال را به ما تحويل دهند همچنين استفاده از گارانتي يكي از مسئله هاي مهم ديگر است كه در خريد ترازو مانند خريد ترازو محك 35 كيلويي مدل 15000AP بايد حتما به آن توجه داشته باشيم. براي خريد ترازو مي توانيد به سايت مراجعه كرده و انواع ترازو ها را مشاهده كنيد و خريد ترازوي خود را انجام دهيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۱ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

كف يكي از مهم ترين بخش ها در هر اتاق به حساب مي آيد. پاركت يكي از وسيله ها براي پوشاندن كف به شمار مي رود كه زيبايي خاصي به محيط مي بخشد. انواع مختلف پاركت از چوب فشرده ساخته شده و به همين دليل هم سبك است و هم دماي محيط را دارد و عايق خوبي برا گرما و سرما و سر و صدا مي باشد. وجود اين مزيت ها باعث شده بسياري از افراد مشتاق استفاده از انواع پاركت شوند. دو نوع پاركت بادوام در بازار موجود است كه پاركت معمولي و پاركت لمينت مي باشد. هر يك از انواع پاركت مزيت هاي مخصوص به خودشان دارند مثلا در نصب پاركت از نوع معمولي با استفاده از چسب به كف مي چسبد و امكان جابجايي در آن وجود ندارد اما پاركت باكيفيت از نوع لمينت با سنگيني خود بر روي زمين قرار مي گيرد و قابليت جابجايي دارد. فروش بهترين انواع پاركت از طريق سايت انجام مي گيرد.

 
 در روي پاركت لمينت يك لايه براي حفاظت بيشتر از آن وجود دارد كه در مقابل صدمات مقاومت بيشتري دارد و دير تر خراب مي شود اما باعث سر بودن روي آن شده و امكان ترميم زيادي بر روي آن وجود ندارد در صورتي كه در پاركت خوب امكان ترميم وجود دارد و سطح ليزي ندارد. با توجه به اين مشخصات استفاده از هر يك از اين پاركت ها داراي مزاياي بسياري است مثلا با استفاده از انواع پاركت مي توان در مصرف انرژي صرفه جويي كرد. خريد بهترين پاركت آلماني را ارزان انجام دهيد.

 

 
 
براي خريد انواع پاركت مي توانيد به مراكز عرضه كننده ي پاركت باكيفيت مراجعه كنيد و پاركت را در سايز ها و طرح هاي دلخواهتان تهيه كنيد. پاركت ها به دليل چوبي بودن طرح هاي چوبي نيز دارند كه باعث زيبايي و تنوع در خانه ها مي شوند. براي خريد انواع پاركت ايزوفام بادوام و ارزان به سايت مراجعه كنيد و پاركت مناسب را به صورت اينترنتي تهيه كنيد.


:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۱ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

كاغذ ديواري در طراحي دكوراسيون داخلي نقش مهمي را دارد كه مي تواند تاثير بالايي در جذابيت يك ساختمان داشته باشد. اتاقي كه بدون كاغذ ديواري خوب باشد با اتاقي مشابه قبلي با كاغذ ديواري خوب و با كيفيت بسيار متفاوت خواهد بود و تاثير كاغذ ديواري زيبا قابل مشاهده است. امروزه بسياري از صاحبان ملك براي اتاق ها از انواع كاغذ ديواري استفاده مي كنند. انواع كاغذ ديواري در جنس ها و طرح هاي مختلفي در بازار موجود هستند كه با توجه به سليقه هاي مختلفي انتخاب مي شود. براي مكان هاي اداري و تجاري نيز مي توانيم با استفاده از يك كاغذ ديواري باكيفيت فضا را زيبا و جذاب سازيم. با توجه به مكان هاي مختلف مي توان از تعداد بسياري كاغذ ديواري باكيفيت استفاده كرد تا علاوه بر زيبايي هماهنگي با محيط را هم داشته باشد. فروش بهترين كاغذ ديواري از طريق سايت امكان پذير است.

 
 در اتاق هاي ميهمان و يا پذيرايي مي توان از خريد انواع كاغذ ديواري لاپرلا  و طرح هاي رنگي و يكدست استفاده كرد و در اتاق كودكان از طرح هاي كارتوني و بچه گانه استفاده كرد. نصب كاغذ ديواري نيز كار سخت و پيچيده اي بوده و بايد از فرد ماهر در اين زمينه كمك گرفت زيرا يك كاغذ ديواري هرچقدر هم خوب و باكيفيت باشد ولي به درستي نصب نشود نتيجه ي خوبي حاصل نخواهد شد.
 
 براي استفاده از كاغذ ديواري باكيفيت بايد كاغذ ديواري با قيمت مناسب با كيفيت بالا را خريداري كنيد كه برخي از فروشگاه ها و توليدي ها قيمت مناسبي را براي انواع كاغذ ديواري دريافت مي كنند و كيفيت مورد رضايت را براي مشتريان خود دارند. شما با خريد كاغذ ديواري از يك فروشگاه معتبر مي توانيد كاغذ ديواري ارزان را خريداري كنيد. براي خريد انواع كاغذ ديواري بهپاد مي توانيد به سايت مراجعه كنيد و نمونه هاي زيبايي از كاغذ ديواري در طرح ها و رنگ هاي متنوع را خريداري كنيد.


:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۱ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

كاغذ ديواري انواع مختلفي دارد كه از انواع معمولي و سه بعدي ساخته شده اند. از كاغذ ديواري براي زيبا ساختن ديوار ها استفاده مي شود كه براي تنوع بيشتر مي توان از نمونه هاي سه بعدي آن استفاده كرد. بهترين كاغذ ديواري هاي سه بعدي در طرح ها و رنگ هاي مختلفي وجود دارند كه با توجه به محيط مي توان انواع آن را مورد استفاده قرار داد. در فروشگاه ها انواع مختلف كاغذ ديواري سه بعدي را مي توانيم مشاهده كنيم كه در جنس هاي مختلفي عرضه مي گردند و همين طور با توجه به جنس و كيفيت هركدام داراي قيمت هاي مختلفي مي باشند. انواع كاغذ ديواري سه بعدي در طرح هاي گل و طبيعت و اشكال هندسي و كارتوني وجود دارند كه مي توان براي مكان هاي مختلف هر يك از آن ها را تهيه كرد. فروش بهترين كاغذ ديواري هاي سه بعدي از طريق سايت انجام مي گيرد.

 براي نصب كاغذ ديواري سه بعدي بايد ابتدا از يك شخص ماهر در اين زمينه كمك بگيريد و سپس نصاب كاغذ ديواري سه بعدي بايد كاغذ ديواري را از يك سمت رول شروع به چسباندن كند و اضافات را برش دهد. طرح ها بايد به درستي در كنار يكديگر قرار بگيرند تا هماهنگي ايجاد كنند و زيبا به نظر برسند.  بهترين كاغذ ديواري 3D را ارزان انجام دهيد.

كاغذ ديواري سه بعدي همان طور كه از نامش مشخص است طرح هايش به صورت سه بعدي بوده و زنده جلوه مي كند. طرح هاي جالبي براي كاغذ ديواري سه بعدي خوب مي توانيد بيابيد كه هر يك زيبايي خاص خود را دارند و با توجه به ويژگي هايشان در مكان هاي مختلفي مي توان از آن ها استفاده كرد. براي خريد كاغذ ديواري هاي  3Dدر انواع مختلف و طرح هاي زيبا به فروشگاه اينترنتي ما مراجعه كنيد و طرح ها را مشاهده كرده و نسبت به خريد انواع متنوع كاغذ ديواري سه بعدي باكيفيت اقدام كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۱ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

يكي از انواع كاغذ هاي ديواري كه به صورت مدرن تر درآمده و امروزه مي توان انواع آن را مشاهده كرد پوستر ديواري مي باشد. انواع پوستر ديواري در مدل ها و طرح هاي مختلف هستند كه مي توانند جذاب تر از كاغذ ديواري به نظر بيايند. فرق پوستر ديواري با كاغذ ديواري در تصوير آن است كه در كاغذ ديواري تصاوير تكراري را داريم اما در پوستر ديواري باكيفيت يك تصوير كلي ديده مي شود كه از كنار هم قرار گيري رول هاي پوستر ديواري مي باشد. خريد و فروش بهترين انواع پوستر ديواري در سايت قرار دارد.

 يك پوستر ديواري بايد جذابيت خيلي خوبي به دكوراسيون بخشد. از پوستر ديواري زيبا براي يك ديوار از اتاق استفاده مي شود زيرا به خاطر گيرايي پوستر ديواري استفاده از آن در تمام ديوار ها خوب جلوه نخواهد كرد و بهتر است ديوار هاي ديگر ساده باشند و يا از طرح هاي يكنواخت براي آن ها استفاده شود. براي خريد پوستر ديواري مانند خريد بهترين پوستر ديواري مشاغل بايد به جنس آن بسيار دقت كنيد زيرا امروزه انواع فرعي و اصلي پوستر ديواري در بازار موجود است كه در كيفيت با هم متفاوت هستند يعني در كاغذي كه براي آن ها استفاده مي شود تفاوت دارند و همين طور كيفيت چاپ در هر يك متفاوت مي باشد. براي خانه مي توان از طرح هاي متنوع با رنگ بندي شاد پوستر ديواري استفاده كرد و براي محيط هاي كاري مي توان از اشكال مرتبط با زمينه ي كاري استفاده كرد. 

قيمت انواع پوستر ديواري با توجه به كيفيت و طرح آن متفاوت است كه اگر خريد پوستر ديواري به صورت باكيفيت را انجام دهيد تا مدت ها نيازي به تعويض آن نخواهيد داشت و كيفيت بالاي اين پوستر ديواري مي تواند زيبايي هر چه بيشتري را به دكوراسيون داخلي بدهد. براي خريد پوستر ديواري كوهستان به سايت دكورآفيس مراجعه كنيد و انواع پوستر ديواري مورد نظر خود را تهيه كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۱ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

موكت از سري كفپوش هايي بوده كه از دير باز در منازل و ساختمان ها استفاده مي شود، كه از مهمترين مزاياي آن مي توان به حفظ گرماي ساختمان، زيبايي ظاهري محيط و دكوراسيون و قيمت بسيار مناسب آن در مقايسه با فرش اشاره كرد. موكت ها از لحاظ توليد و شكل ظاهري به دسته هاي مختلف تقسيم مي شوند كه در ميان آن ها موكت پرز بلند از محبوبيت و كيفيت بالاتري برخوردار است.اين دسته از موكت ها بسيار مقرون به صرفه هستند و مي توانند جايگزين مناسبي براي فرش هاي ماشيني در دكوراسيون داخلي باشند. استفاده از خريد و فروش انواع موكت طرح پاركت در منازل سبب مي شود در زمستان ها منازل به راحتي گرم شوند و در فصول گرم سال احساس لطافت و آرامش را درك كرد. شركت هاي بسيار زيادي در زمينه توليد و فروش اينترنتي انواع موكت طرح پاركت فعاليت مي كنند، كه با مراجعه به آدرس الكترونيك آن ها مي توانيد از مزاياي خريد بهترين موكت طرح پاركت  استفاده كرده و براي سفارش اين محصول، زمان و هزينه هايي خود را مديريت نماييد.

 تنوع توليداتي كه در ساخت موكت پرز بلند شكل گرفته است سبب شده، به راحتي بتوان متناسب با دكوراسيون منزل خود نمونه اي از آن ها را براي اتاق خواب ها و پذيرايي انتخاب نمود، همچنين طرح هاي شاد و كودكانه هم در اين نوع از موكت ها وجود دارد و مي توانيد در دكوراسيون اتاق كودك خود از آن استفاده كنيد.  دوام و ماندگاري بالاي انواع موكت هاي طرح پاركت داخلي و خارجي به گونه اي است كه تفاوت چنداني با فرش هاي ماشيني ندارد و تا مدت ها مي توان از آن استفاده كرد. براي خريد موكت ظريف مصور طرح افرا 5561 به سايت مراجعه كنيد.

 براي خريد موكت طرح پاركت مانند خريد موكت ظريف مصور طرح افرا 5511 با قيمت مناسب بهتر است به نمايندگي هاي مستقيم فروش كارخانه آن ها مراجعه كرده تا در بين صد ها طرح و نقشه مختلف موكت مورد نظر خود را انتخاب و با مناسب ترين قيمت خريداري نماييد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۱ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

چمن مصنوعي در واقع نوعي كفپوش صنعتي است، كه با استفاده از مواد پليمري نظير پلي اتلين و  پلي پروپيلن ساخته مي شود، كه بيشترين استفاده را در بين موازيك ها، كنار استخر ها، مهدكودك ها، خانه هاي بازي، زمين هاي فوتبال برخي باشگاه ها، زمين هاي ورزشي مختلف، پارك ها و غيره دارد. خريد بهترين چمن مصنوعي به علت مقاومت بالا در شرايط نامساعد جوي در مراكز تفريحي و پارك ها فراگير تر شده است، و اين موضوع سبب رونق گرفتن بازار خريد و فروش انواع چمن مصنوعي و بالا رفتن تقاضاي اين محصول پلميري شود. از مزاياي استفاده از چمن مصنوعي مي توان به قابليت نصب آسان، ماندگاري بالا، صرفه جويي در مصرف آب، عدم رشد و پروش حشرا موذي و در نهايت هزينه هاي نصب و نگه داري را به پايين ترين ميزان خود مي رساند. چمن مصنوعي از پركاربرد ترين كفپوش هاي پلميري است، كه در ساخت و تزئين نماهاي ويلا ها، تراس منازل و يا شهر بازي ها استفاده مي شود، و درد سر هاي نگه داري چمن هاي طبيعي را ندارد، و  قيمت نصب و پياده سازي آن بسيار مناسب است و در بلند مدت سبب كاهش هزينه ها مي شود.

براي سفارش و خريد بهترين چمن مصنوعي ورزشي كافي است، به سايت اينترنتي شركت هاي ارائه دهنده اين خدمات مراجعه نماييد و سفارش خود را ثبت كنيد، اين روزها استفاده از چمن مصنوعي از بسياري از جهات نسبت به نوع طبيعي مقرون به صرفه تر است، و در كوتاه ترين زمان ممكن مي توان آن را نصب و در محل مورد نظر پياده سازي نمود. براي انتخاب چمن مصنوعي متناسب با نياز خود بهتر است، با كارشناسان اين زمينه مشورت و از راهنمايي هاي آن ها استفاده كنيد.

 شايد در گذشته استفاده از چمن مصنوعي تنها به زمين هاي بازي ورزشگاه ها منجر مي شد، ولي امروزه مي توان شاهد استفاده گسترده آن در اماكن تفريحي، رفاهي، باغ تالارها  و غيره باشيم.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۱ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

پاركت از سري منسوجات چوبي است، كه بيشترين كار برد را در زيبايي دكوراسيون داخلي دارد، كه نحوه ي چيدمان آن ها در زيبايي بخشيدن به محيط زندگي افراد تاثير فوق العاده دارد، از مهمترين ويژگي هاي پاركت ها مي توان به نظافت ساده تر ، طول عمر بالا، قابليت ضد آلرژي و تعويض ساده آن ها اشاره كرد، كه همگي آن ها در انتخاب پاركت به عنوان كفپوش منزل و يا محيط كار كمك بسيار زيادي مي كند. فروش انواع پاركت اين روزها براي متقاضيانش بسيار ساده شده است، به طوريكه با مراجعه به آدرس الكترونيك هر يك از فروشگاه هاي اينترنتي عرضه كننده، انواع پاركت مي توان  تنوع بسيار زيادي از طرح ها و رنگ هاي مختلف در توليد پاركت را همراه با ليست قيمت آن ها مشاهده كرد، و پاركت انتخابي خود را سفارش داد. پاركت لمينت نوع ديگري از سري جديد ساخت پاركت است، كه نسبت به نوع ساده خود از كيفيت و درخشندگي بالاتري برخوردار است، كه اين روزها از محبوبيت بسيار زيادي برخوردار است، و توجه متقاضيان  را به خود جلب كرده است. فروش اينترنتي انواع پاركت از طريق سايت انجام مي گيرد.

اگر قصد نوسازي و تغيير دكوراسيون داخلي منزل و يا ميط كار خود را داريد، استفاده از پاركت انتخاب بسيار مناسبي است، زيرا علاوه بر زيبايي، تغييرات زيادي را در محل مورد نظر شما به وجود مي آورد، هزينه پاركت نسبت به دوام و ماندگاري اين محصول بسيار مناسب است، نصب ساده و بسيار آساني دارد، نسبت به سراميك و ديگر كفپوش ها از كيفيت بالاتري برخوردار است، ضمن اينكه وزن كمي هم دارد، و شايد تنها عيب استفاده از پاركت حساسيت آن نسبت به آب مي باشد، كه سبب پوسته پوسته شدن آن مي شود. فروش پاركت انزو با قيمتي ارزان را انجام دهيد.

 

 البته اين عيب در پاركت لمينت به خوبي پوشش داده شده است، و سبب رونق گرفتن بازار خريد و فروش پاركت از جمله فروش پاركت دكو در كشور شده است.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۱ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

خودروي بسترن يكي از انواع خودرو هاي خوب و پر طرفدار بوده و از لحاظ پايه مشابه با مزدا هاي قديمي ساخته شده است. امروزه خودروسازي بهمن مونتاژ آن را انجام مي دهد. خودروي بسترن جلوه اي قوي و مدرن داشته و همين باعث مي شود كه افراد بسياري اين خودرو را دوست داشته باشند. لوازم يدكي بسترن توسط شركت ها توليد مي شود و در نمايندگي هاي لوازم يدكي بسترن موجود است كه براي خريد و فروش انواع لوازم يدكي بسترن مي توان به يكي از شعب نمايندگي مراجعه كرد و لوازم يدكي بسترن موردنظر خود را تهيه نمود. نماي داخلي خودروي بسترن از خودرو هاي هم قيمت خود بسيار زيبا تر بوده و اين خودرو اندازه اي متوسط را در بين خودرو دارد.

 موتور اين خودرو موتور تيپترونيك ژاپني بوده و اين يكي از مزيت هاي مهم آن به شمار ميرود. بسترن صندوق جاداري دارد و مناسب مسافرت ها مي باشد همچنين به سنسور عقب مجهز است. لوازم يدكي بسترن در انواع مختلف در بازار موجود است كه نمونه هاي متفرقه از آن نيز فروخته مي شود اما با خريد لوازم يدكي بسترن از نمايندگي هاي مجاز مي توانيد لوازم يدكي بسترن اورجينال را خريداري كنيد و از بابت اصل بودن آن اطمينان داشته باشيد. سايت گروه كارتل در خدمت شماست.

 

 از انواع لوازم يدكي بسترن لوازم هاي مشابه خودرو هاي ديگر با تفاوت هايي است كه برخي شامل ميل هاي موج گكير بسترن، پلوس هاي بسترن، كمك جلو هاي بسترن، موتور، جعبه فرمان و چراغ ها و سپر هاي بسترن و... مي باشد كه براي تهيه ي هر كدام از اين ها بهتر است به نمايندگي هاي لوازم يدكي بسترن مراجعه كنيد تا لوازم يدكي بسترن باكيفيت را با قيمت ارزان تهيه كنيد. براي خريد به سايت مراجعه كنيد و لوازم يدكي بسترن B30 اورجينال را خريداري كنيد. تمامي لوازم يدكي بسترن اصل به صورت مستقيم به شما عرضه خواهد شد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۱ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

كابينت هايگلاس يكي از شيك ترين كابينت هايي است كه در ساخت آن از ام دي اف بعنوان مغزي و پلكسي گلاس به عنوان روكش استفاده شده است و در بازار امروزه بسيار خريد بهترين كابينت هايگلاس  را انجام مي دهند . كابينت هايگلاس از سطحي براق برخوردار است كه از تفاوت هاي اصلي اين كابينت با ديگر كابينت ها ميباشد. سطح براق كابينت هاي هايگلاس ميتوانند نور را بر روي خود منعكس كنند كه اين انعكاس نور زيبايي كابينت را چندين برابر افزايش ميدهد. اين انعكاس نور ميتواند در شب جلوه بسيار زيبايي را براي آشپزخانه ايجاد كند. بخصوص اگر از طيف هاي رنگي گوناگوني از لامپ براي روشنايي آشپزخانه استفاده شود انعكاس نور اين لامپ ها جلوه ظاهري به مراتب زيباتري را نسبت به لامپ هاي معمولي پديد خواهند آورد. 

 
از مزاياي خريد بهترين انواع كابينت نه تنها به زيبايي آن بلكه بايد به تميز كردن آسان سطح كابينت اشاره نمود. سطح اين نوع كابينت به راحتي پاك و تميز ميشود و با كوچكترين فشاري كه براي تميز كردن وارد شود سطح آن تميز خواهد شد. اما اگر از جمله افرادي هستيد كه به دنبال يك كابينت زيبا و در عين حال زيبا هستيد ميتوانيد اين نوع كابينت را انتخاب كنيد زيرا روكش كابينت اجازه ورود آب و رطوبت را به داخل كابينت نخواهد داد. اما مهمترين مزيت كابينت هايگلاس كه امروزه مورد توجه بسياري از مردم قرار گرفته است قيمت آن ميباشد. قيمت كابينت هايگلاس كاملا مناسب و اقتصادي است و در كنار ديگر مزايا مانند كيفيت و همچنين زيبايي آنرا به يكي از بهترين كابينت ها تبديل كرده است. 
 
شركت كابينت هايگلاس آكاژو ديزاين از جمله توليد كنندگان مطرح در اين زمينه مي باشد . رنگ بندي اين نوع كابينت تنوع زيادي دارد و ميتوانيد نسبت به شرايط آشپزخانه رنگ هاي گوناگون كه با دكوراسيون و همچنين شرايط نوري آشپزخانه همخواني داشته باشد رنگ  مناسب را تهيه نماييد. بهتر است در شرايط نوري كم از كابينت با رنگ روشن استفاده كنيد تا كمبود نور را تا حدي جبران كند.


:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۱ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]