دارامان

سئو-طراحي سايت

سئو-طراحي سايت
نويسندگان
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 400
ديروز : 312
افراد آنلاين : 1
همه : 336339
پيوندهاي روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

آسفالت يك ماده اي است كه از تركيب شن و قير و ماسه به دست مي آيد. آسفالت كاري براي ايجاد يك لايه ي محافظتي در بام ها و يا هر سطحي استفاده مي شود. با استفاده از آسفالت كاري نفوذ آب و مواد ديگر به داخل سطح صورت نمي گيرد. آسفالت ماده اي چسبنده و نيمه جامد است كه توانسته مشكلات بسياري را حل كند. براي انجام آسفالت كاري  باكيفيت بايد سطح مورد نظر صاف و يك دست شود كه با استفاده از دستگاه ها و ابزار هاي مخصوص صورت مي گيرد. خدمات اجراي آسفالت كاري در سايت قرار دارد.

 آسفالت كاري با سه نوع آسفالت انجام مي گردد كه آسفالت گرم، آسفالت سرد و بتون آسفالتي مي باشد. آسفالت با توجه به استفاده ي ما در آسفالت كاري مي تواند شامل هر يك از انواع آسفالت باشد. در آسفالت كاري با آسفالت گرم مواد تركيبي با استفاده از گرما تركيب مي شوند و با همان گرما هم پخش مي گردد. بتون آسفالتي نيز به دو صورت گرم و سرد وجود دارد كه هر كدام مزاياي خاص خودشان را دارند. آسفالت كاري با استفاده از بتون آسفالتي شامل انواع رلد آسفالت ، آسفالت ماستك و آسفالت حفاظتي مي گردد. در آسفالت كاري حفاظتي از قير و مصالح سنگي استفاده مي شود كه به منظور حفاظت در معابر و يا كناره هاي جوي مورد استفاده قرار مي گيرد كه فرسايش بسيار دير تري در اين نوع از آسفالت كاري به وجود مي آيد. سفارش آسفالت كاري شمس آباد را به ما بسپاريد.

 

 آسفالت سرد نيز نوعي ديگر آسفالت كاري مي باشد كه در دماي محيط مواد تركيب مي شوند. در برخي از آسفالت كاري با آسفالت سرد ممكن است برخي مواد تا حدودي گرم شوند و سپس آسفالت كاري انجام گيرد. آسفالت كاري سرد به دو نوع ردميكس و آسفالت سرد پيش ساخته وجود دارد. براي سفارش انواع آسفالت كاري در غرب تهران مي توانيد از طريق سايت اقدام كنيد  سفارش خود را ثبت كنيد و يا با پشتيباني ما تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۲۷:۴۳ ] [ طراح ]

ابزار موفقيت در كسب و كار

آيا در هنگام بازديد يا خريد از يك نمايشگاه يا  فروشگاهي كتابچه اي درمورد محصولات دريافت كرده ايد؟

ميدانيد آن كتابچه چيست و چه اطلاعاتي دربر دارد؟

 در ادامه همراهمان شويد تا يكي از روش هاي تبليغاتي مهم كه امروزه استفاده ي زيادي از آن مي شود را بياموزيم.

نام آن كتابچه كه شما از مسئول نمايشگاه يا فروشگاه دريافت كرده ايد و در تبليغات بسيار مهم است چاپ كاتالوگ مي باشد. براي دانستن تبليغات درخصوص كاتالوگ به ادامه ي متن ميپردازيم. خدمات اينترنتي چاپ كاتالوگ فوري براي پيشرفت شما بسيار مهم است.

 

 

كاتالوگ فوري

كاتالوگ فوري يك وسيله اي است كه ميتوانيم از طريق آن با مشتري در ارتباط باشيم. كاتالوك مانند بروشور و ديگر وسايل تبليغاتي خدمات و محصولات ما را به مشتري معرفي ميكند. در صورت كمبود وقت مي توان از خدمات چاپ كاتالوگ فوري نيز استفاده كرد . به سايت مركز چاپ سورن مراجعه كنيد.

ويژگي كاتالوگ فوري

 كاتالوگ فوري صفحاتي را شامل ميشود كه خدمات يا محصولي را به طور كامل براي مشتري يا مخاطب عرضه ميكند. كاتالوگ فوري دربر دارنده ي توضيحات اصلي درباره ي خدمات يا محصول و تصاوير و كاربردهاي آن است يعني شما ميتوانيد از طريق آن محصول خود را به مشتريان معرفي كنيد.  

كاتالوگ فوري قدرت زيادي در برقراري ارتباط با مشتري دارد ولي بايد همه ي موارد از قبيل طراحي و توضيحات به مشتري به خوبي رعايت شود بنابراين كاتالوگ فوري بايد حجم كمي داشته باشد بصورت واضح درك روشني از محصول را ارائه دهد و بصورت كاملا دقيق كاربردهاي محصول را توضيح دهد.

 

گرافيك در چاپ كاتالوگ فوري

يك كاتالوگ فوري خوب حتما گرافيك خوبي هم دارد چون بخش مهم در جذب مشتري گرافيك كاتالوگ فوري مي باشد و ميتواند شامل تصاوير و فونت مناسب و طراحي دقيق بوده و در يك نگاه مشتري را به خود جذب كند.

پس براي ديده شدن كيفيت و كارآيي محصولات بايد در بحث گرافيك دقت بسياري كرد درغير اينصورت محصول ما به ديد مشتري نميرسد.

 

 

 

چاپ كاتالوگ فوري

خدمات چاپ كاتالوگ همانند گرافيك و توضيحات آن نقش بزرگي را در برقراري ارتباط با مشتري ايفا ميكند.

براي چاپ كاتالوگ فوري عواملي از قبيل جنس و نوع كاغذ چاپي و رنگ چاپ و جلد آن و دستگاه هاي چاپ دخيل هستند.

بايد در كاتالوگ فوري توضيحات مختصر درباره ي كاربردهاي محصول و عكس مربوط به كارآيي آن و همچنين اطلاعات دقيق و درست براي بخش هاي مختلف آن داده شود و از توضيحات اضافه جلوگيري شود

 

ويژگي چاپ كاتالوگ فوري

  • استفاده از توضيحات مفيد و اصلي و ذكر كاربردها.
  • استفاده از تصاوير كلي و جزئي.
  • استفاده از جلد مناسب.

 

با دقت در انجام تمام بخش هاي گرافيكي و محتوايي و چاپ ميتوانيد كاتالوگ فوريي كاربردي و جذاب داشته باشيد و در كسب و كار خود موفقيت چشمگيري داشته باشيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۰۸:۰۵ ] [ طراح ]

ليبل يا برچسب محصولات ارائه دهنده ي اطلاعات درباره ي محصولات مي باشند كه مانند تبليغ مي باشد. اطلاعاتي كه در خدمات چاپ ليبل مورد توجه است معمولا قيمت و معرفي محصول و تاريخ توليد و انقضاي محصولات مي باشد. همين طور مي توان در چاپ ليبل به جز متن از عكس نيز مي توان استفاده كرد. چاپ ليبل روي كاغذ هاي مختلفي انجام مي گيرد. بر روي تقريبا تمامي كالا ها مي توان از خدمات اينترنتي چاپ ليبل استفاده كرد مثلا بر روي مواد غذايي و يا لوازم برقي و... كه توسط دستگاه هاي چاپ ليبل انجام مي گيرد.

 چاپ ليبل داراي روش هاي مختلفي مي باشد كه در شرايط مختلف مانند سطوح هموار و يا ناهموار و همين طور در محيط هاي مرطوب و يا خشك از روش هاي چاپ ليبل مخصوص به آن شرايط استفاده مي شود. از انواع روش هاي چاپ ليبل دمشي و پرسي و جارويي مي باشد كه براي محصولات خاصي از هر يك استفاده مي شود. از روش چاپ ليبل دمشي براي لوازم شكننده استفاده مي شود تا آسيبي به محصولات وارد نشود. براي محصولات سخت از روش چاپ ليبل پرسي استفاده مي شود. براي خدمات چاپ ليبل شيشه اي به سايت مراجعه كنيد.

برخي از سطوح داراي ناهمواري است كه با روش هاي فوق نمي توان چاپ ليبل را انجام داد، براي سطوح ناهموار از روش اپليكيتور استفاده مي كنند. چاپ ليبل از نظر كاغذ مي توانند در انواع كاغذ چاپ ليبل پي وي سي، متال، حرارتي ، ويد، شفاف، پارچه اي و كاغذي و... باشد كه چاپ ليبل كاغذي بسيار متداول بوده و به دليل ارزان بودن آن بسياري از افراد از اين نوع چاپ ليبل استفاده مي كنند. براي سفارش چاپ ليبل مانند سفارش چاپ ليبل بطري به سايت سورن مراجعه كنيد و سفارش خود را به صورت آنلاين ثبت كنيد و در صورت نياز با همكاران ما در تماس باشيد تا اطلاعات مورد نياز را كسب كنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۴۵:۱۱ ] [ طراح ]

پيچ و مهره ها در زندگي ما نقش مهمي دارند و در انواع صنعت ها مورد استفاده قرار مي گيرند و بسياري از وسيله ها با استفاده از پيچ و مهره به هم متصل مي شوند. پيچ و مهره هاي مورد استفاده در وسيله هاي مختلف بعد از گذشت زمان دچار فرسايش مي شوند و نياز به محكم شدن دارند كه با استفاده از خريد آنلاين لاك رزوه مي توان اين مشكل را حل كرد، به اين صورت كه در اين پيچ و مهره ها لاك رزوه قرار مي گيرد و سپس به وسيله ي مورد نظر اتصال پيدا مي كند و در حقيقت با فشرده شدن لاك رزوه مي توان مقاومت لازم را به وجود آورد. لاك رزوه در اصل به صورت چسب به حساب مي آيد و نقش چسبندگي را در پيچ و مهره ها اجرا مي كند و بين پيچ و مهره ها فضاي محكمي را ايجاد مي كند پس با خريد لاك رزوه با كيفيت مي توان با خيال راحت از وسيله ها استفاده كنيد و در صورت به لرزه درآمدن وسيله پيچ و مهره از آن جدا نخواهد شد.

 از مزاياي ديگر كه لاك رزوه دارد اين است كه در مقابل عوامل بيروني و محيط هاي مختلف مي تواند مقاومت بالايي داشته باشد. رطوبت يكي ديگر از عوامل مهمي است كه بسياري از مواد در مقابله با آن دچار خرابي مي شوند ولي استفاده از لاك رزوه در رطوبت نيز كارساز است و مشكلي را ايجاد نمي كند. شركت نانو فن آور پوشش پارس ماندگار در خدمت شماست.

 

 در صورتي كه از لاك رزوه در وسايل ضروري استفاده نشود مي تواند مشكلات بسياري را براي شما ايجاد كند و شاهد در رفتن پيچ ها در موقعيت هاي بحراني خواهيد شد. براي سفارش لاك رزوه به سايت شركت نانو فن آور پوشش پارس ماندگار مراجعه كنيد و به صورت اينترنتي لاك رزوه را سفارش دهيد تا در كمترين زمان به دست شما برسد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۱۹:۲۴ ] [ طراح ]

توليدي لباس بچه گانه در دوخت انواع لباس ها فعاليت دارند و لباس ها را از زمان نوزادي تا نوجواني را طراحي مي كنند. در توليدي لباس بچه گانه انواع طرح هايي مورد توجه مي گيرد كه راحت بوده و از طراحي مناسبي در آن استفاده شده باشد. در مراكز توليدي لباس بچه گانه چيزي كه اهميت بالايي دارد اين است كه كودكان در لباس راحت باشند و بتواند پوشش مناسبي را براي آن ها داشته باشد. در توليدي انواع لباس بچه گانه با كيفيت از انواع پارچه هاي رنگي و ساده و كارتوني و.. استفاده مي شود. كيفيت پارچه هاي انتخابي در توليدي لباس بچه گانه بسيار حائز اهميت است و جنس و كيفيت حرف اول را مي زند. بدن كودكان به دليل حساس بودن بايد مورد توجه قرار گيرد. در توليدي لباس بچه گانه در بخش لباس هاي نوزادي نيز كيفيت بسيار مهم است تا لباس ها به پوست كودكان آسيبي وارد نكند و يا هيچ مشكلي براي آن ها ايجاد نكند.

 در بازار و فروشگاه ها انواع لباس ها مانند لباس دخترانه را مي بينيم كه هر كدام از توليدي لباس بچه گانه مختلفي وارد بازار شده اند و هر كدام داراي پارچه هاي مختلفي هستند. از اين ميان لباس هاي اورجينال داراي كيفيت بالايي هستند ولي انواع لباس هاي بي كيفيت نيز با قيمت بسيار پايين هم وجود دارد كه استفاده از اين محصولات به هيچ عنوان توصيه نمي شود و كيفيت بد اين لباس ها منجر به ايجاد حساسيت و يا دوام كم آن ها مي شود بنابراين در توليدي لباس بچه گانه بايد از بهترين پارچه ها استفاده شود. براي خريد بوليز و شلوار دخترانه به سايت مراجعه كنيد.

در توليدي لباس بچه گانه ما از بهترين پارچه ها و طرح ها استفاده مي شود. مدل هاي به روز و مدرن را مي توانيد از فروشگاه ما خريد كنيد. براي ديدن محصولات ما به سايت مراجعه كنيد و انواع لباس ها را مستقيم از توليدي لباس بچه گانه خريد نماييد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۲۰:۱۴ ] [ طراح ]

براي حفاظت از قطعات فلزي از پوشش داكرومت استفاده مي شود تا بتوان در برابر عوامل مختلف از آن ها محافظت كرد. خدمات پوشش داكرومت باعث مي شود تا از خوردگي و زنگ زدگي جلوگيري شود و حافظت خوبي را براي فلزات مي تواند ايجاد كند. براي حفاظت فلزات راه حل هاي بسياري وجود دارد كه شامل آبكاري، الكترولس و پوشش داكرومت كه هر كدام مي تواند تا حدودي مقاومت در برابر خوردگي را داشته باشند. اما از اين ميان پوشش داكرومت به محيط زيست آسيب نمي رساند. پوشش داكرومت اولين بار در آمريكا و سپس در اروپا رواج پيدا كرد. در بسياري از صنعت ها مانند صنعت خودرو سازي مي توان از خدمات و اجراي پوشش داكرومت استفاده كرد كه اين نشان دهنده ي قدرت بالاي پوشش داكرومت مي باشد. جلوگيري از اكسيد شدن يكي از مهم ترين عوامل در استفاده در فلزات مي باشد كه با استفاده از پوشش داكرومت فلزات اكسيد نمي شوند. پوشش داكرومت بدون ايجاد تغييري در فلزات به كار مي رود.

 براي استفاده از پوشش داكرومت در ابتدا فلزات با استفاده از پوشش داكرومت پوشش داده مي شوند و سپس از روي آن رنگ زده مي شود كه به صورت كاملا يكنواخت در مي آيد. پوشش داكرومت يك پوشش غيرالكتروليتي مي باشد كه براي پوشش دادن پيچ و مهره ها نيز مورد استفاده قرار مي گيرد. از پوشش داكرومت براي فلزاتي از قبيل فولاد و چدن و فراورده هاي آن ها استفاده مي شود. يكي از مزاياي ديگر پوشش داكرومت ضد اصطحكاك بودن آن مي باشد. مركز پوشش پارس در خدمت شماست.

پوشش داكرومت در برابر دما تا 300 درجه سانتي گراد مي تواند مقاومت داشته باشد و همين طور در برابر عوامل شيميايي و محيطي مقاوم است. مراكز ايجاد پوشش داكرومت مانند مركز پوشش داكرومت پوشش پارس مي توانند فلزات شما را با ايجاد يك لايه ي مقاومتي ضد خوردگي و اكسيد شدن كنند. براي سفارش به سايت مراجعه كنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۰۱:۲۸ ] [ طراح ]

لودر از بهترين انواع ماشين هاي سنگين بوده و در ساخت و ساز و خاك برداري استفاده ي بسياري از آن مي شود. لوازم يدكي لودر بسيار گسترده بوده و شركت هاي زيادي لوازم يدكي لودر را توليد مي كنند. از لوازم يدكي لودر مهم ترين هاي آن موتور و چرخ ها مي باشد كه براي استفاده ي بهتر از لودر بايد از جنس هاي باكيفيت آن استفاده كرد. برند هاي معروفي همچون كوماتسو، هيونداي، جك و... انواع لوازم يدكي لودر را به بازار عرضه كرده اند و در ايران نيز خريد آنلاين لوازم يدكي لودر انجام مي شود و بسياري از انواع لوازم يدكي لودر وارد شده است.

 نمايندگي اين برند ها در كشور ها فعاليت دارند و محصولات اورجينال را عرضه مي دارند كه مي توانيم از اين نمايندگي ها خريد لوازم يدكي لودر را انجام دهيم. برخي از فرشگاه ها لوازم يدكي لودر را در قيمت بسيار ارزان تر ارائه مي دهند كه اين لوازم يدكي لودر يا به صورت بي كيفيت و از برند ضعيف هستند و يا اين كه به صورت قاچاق وارد شده اند و در سالم بودن آن بايد شك كرد.  مركز فروش لوازم يدكي  پارت يدك راهسازي در خدمت شماست.

لودر داراي انواع مختلفي است كه در سايز هاي مختلف عرضه مي گردد. در لودر از بيل هاي متفاوتي استفاده مي شود كه با استفاده از آن عمليات خاك برداري انجام مي گيرد. فروش لوازم يدكي لودر و ماشين آلات سنگين مانند انواع چرخ ها ، قطعات گيربكس، قطعات امنيتي، قطعات هيدروليكي و پمپ هيدروليك و... در نمايندگي هاي مجاز به فروش مي رسد كه شما مي توانيد خريد لوازم يدكي لودر خود را به صورت اينترنتي نيز انجام دهيد. بر روي چرخ هاي لودر وزن زيادي قرار مي گيرد و ممكن است دچار شكستگي شود كه در صورت استفاده ي نادرست از لوازم يدكي لودر نيز پيش مي آيد. براي سالم ماندن بسياري از لوازم يدكي لودر بسيار مهم است كه روغن آن را در مدت هاي مشخص تعويض كنيد. شركت پارت يدك راهسازي در اين زمينه در خدمت شماست . 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۳۹:۲۸ ] [ طراح ]

ليفتراك يكي از ماشين هاي صنعتي است كه براي استفاده ي مناسب از آن به لوازم يدكي ليفتراك خوب نياز است. كار با ليفتراك بايد به درستي انجام گيرد تا دچار مشكل نشويم و بتوانيم از لوازم يدكي ليفتراك مدت بالايي استفاده كنيم. در زماني كه متوجه شديد يكي از لوازم يدكي ليفتراك به درستي كار نمي كند آن را حتما تعويض كنيد و از نمونه هاي بهتر و باكيفيت تر آن كه معروف و پر فروش هستند، استفاده كنيد زيرا به لوازم يدكي ليفتراك ديگر نيز لطمه وارد مي كند و باعث دشواري در كار كردن با ليفتراك مي شوند. ليفتراك از لوازم يدكي ليفتراك گوناگون تشكيل شده است كه انواع آن موتور ، چرخ ها ، مانيتور ، سنسور ها ، سيستم ترمز ، رادياتور و... مي باشد كه هر كدام از لوازم يدكي ليفتراك بايد نقش خود را به درستي بازي كنند تا يك ليفتراك بتواند خوب كار كند و با مشكل روبرو نشود امروزه در بازار خريد و فروش انواع لوازم يدكي ليفتراك بسيار است . براي خريد آنلاين لوازم يدكي ليفتراك به سايت مراجعه كنيد.

 از برند هاي معروف ساخت لوازم يدكي ليفتراك مي توان كوماتسو، جك، هيونداي، هايستر ، تويوتا و... را نام برد كه با استفاده از اين لوازم يدكي ليفتراك مي توانيد با ماشين خود به خوبي كار كنيد و كيفيت ساخت اين لوازم يدكي ليفتراك بسيار بالا بوده و ر ساخت آن از بهترين متريال و بهترين دستگاه ها استفاده شده است. ليفتراك از سوخت هاي مختلفي مانند سوخت ديزلي، گاز، بنزين و... استفاده مي كند. پارت يدك راهسازي در خدمت شماست.

 

 براي خريد لوازم يدكي ليفتراك مي توانيد هم به صورت حضوري و هم به صورت اينترنتي اقدام به خريد لوازم يدكي ليفتراك داشته باشيد. از خريدن لوازم يدكي ليفتراك غير اصل و بي كيفيت خودداري كنيد زيرا به ماشين شما آسيب وارد مي كند. براي خريد لوازم يدكي ليفتراك مي توانيد به نمايندگي ها مانند شركت پارت يدك راهسازي مراجعه كنيد و قطعه ي مورد نظر خود را با دقت انتخاب كنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۱۰:۵۴ ] [ طراح ]

گريدر به عنوان يكي از ماشين هاي سنگين مي تواند بسيار كارايي داشته باشد. در صنعت هاي مختلفي مانند صنعت راهسازي و صاف كردن سطح جاده ها از لوازم يدكي گريدر استفاده مي شود. شركت هاي ساخت ماشين هاي سنگين معمولا ساخت گريدر و لوازم يدكي گريدر را نيز انجام مي دهند. خريد و فروش انواع لوازم يدكي گريدر نيز در بازار به صورت گسترده وجود دارد و همانطور كه خريد گريدر انجام مي گيرد خريد آنلاين لوازم يدكي گريدر نيز در زمان خرابي اين محصول خريداري مي گردد. نمايندگي هاي لوازم يدكي گريدر در كشور هاي مختلف فعاليت دارند.

شركت هاي بسياي مانند كوماتسو انواع بسيار باكيفيت لوازم يدكي گريدر را مي سازند كه استفاده از اين نوع از لوازم يدكي گريدر مي تواند عملكرد گريدر را بالا ببرد. از انواع اصلي لوازم يدكي گريدر موتور آن است كه با توجه به شرايط كاري سخت گريدر بايد از موتور بسيار قوي در اين ماشين استفاده شود تا با مشكلات برخورد نكند. شركت پارت يدك راهسازي در خدمت شماست.

 

 گريدر و لوازم يدكي گريدر در انواع مختلفي مي باشند كه داراي تفاوت هايي به خصوص از نظر سايز مي باشند كه در زمان خريد لوازم يدكي گريدر بايد به اين نكته توجه داشته باشيد و لوازم يدكي گريدر را مخصوص گرير خود تهيه كنيد.گريدر ها در كيفيت هاي پايين باعث زودتر خراب شدن لوازم يدكي گريدر مي شوند. انواع لوازم يدكي گريدر در بازار به صورت ارزان به فروش مي رسد كه با توجه به قيمت لوازم يدكي گريدر برند هاي معروف بايد متوجه قلابي بودن اين لوازم يدكي گريدر باشيد. البته براي لوازم يدكي گريدر برند هاي مختلفي وجود دارد ، اين كه كدام يك از اين برند هاي لوازم يدكي گريدر تهيه كني بستگي به بودجه مالي شما هم دارد ولي در صورت خريد لوازم يدكي گريدر با كيفيت مي توانيد تا زمان زيادي از آن استفاده كنيد. براي خريد لوازم يدكي گريدر به سايت پارت يدك راهسازي مراجعه كنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۵۱:۱۷ ] [ طراح ]

آنژيوگرافي و اكوي قلب يكي از مواردي است كه فرد داراي بيماري قلبي بايد آن را در شرايط مورد نياز انجام دهد. با استفاده از خدمات آنژيوگرافي و اكوي قلب كه در روش آنژيوگرافي با دست انجام مي گيرد مايعي را به رگ هاي قلب وارد مي كنند كه قابل رويت تصوير برداري باشد سپس عكس هاي پشت سر هم از رگ ها گرفته مي شود كه با اين روش اگر گرفتگي در رگ ها وجود داشته باشد مشخص مي شود و در شرايط خاص كه درد ناگهاني رخ دهد و يا دردي كه در قفسه ي سينه رو به افزايش باشد و در شرايطي اگر همراه با درد قلب درد گردن و فك نيز وجود داشته باشد انجام آنژيوگرافي عمل قلب و اكوي قلب صورت مي گيرد. زمان تقريبي آنژيوگرافي و اكوي قلب 45 دقيقه تا يك ساعت مي باشد. آنژيوگرافي از دست و يا پا و يا بازو قابل انجام است و دردي را به همراه نخواهد داشت. در زمان آنژيوگرافي شما حالت نيمه هوشيار مي مانيد تا مراحل پايان پذيرد و بعد از آن حالت طبيعي خود را پيدا مي كند ولي براي اكوي قلب اين طور نيست.

زماني كه شما در آنژيوگرافي و اكوي قلب به آن رنگ مخصوص حساسيت داشته باشيد از دارو هاي ديگر براي شما استفاده مي شود. پس نگراني از اين بابت نخواهيد داشت. در صورت گرفتگي رگ ها عمليات بازگشايي با استفاده از دارو يا عمل قلب باز انجام مي گيرد. براي خدمات آنژيوگرافي كاروتيد به سايت مراجعه كنيد.

 

در آنژيوگرافي و اكوي قلب براي اكوي قلب هم در شرايطي كه درد در ناحيه ي قلب خود داشته باشيد انجام مي گيرد كه انواع مختلفي دارد كه در حالت عادي يك ژل مخصوص بر بروي قفسه ي سينه مي مالند و دستگاه را روي آن قرار مي دهند تا امواج صوت از قفسه ي سينه عبور كرده و به قلب برسد.يكي از انواع هاي آنژيوگرافي هاي معمول آنژيو گرافي كرونر مي باشد . پس براي مقابله با انسداد رگ هاي قلب از آنژيوگرافي و اكوي قلب قبل از عمل باز استفاده مي شود.

كلينيك تخصصي قلب و عروق دكتر رياستي در خدمت شماست.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۳۴:۵۴ ] [ طراح ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ]
.: Weblog Themes By bigtheme :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب