سئو-طراحي سايت
 
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 165
دیروز : 214
افراد آنلاین : 2
همه : 82141
چت باکس

خيمه عكاسي led همانطور كه از نامش به خوبي پيداست يك خيمه در اشكال گوناگون ميباشد كه اجسام بعد از قرار گرفتن در داخل آن مورد عكسبرداري قرار ميگيرند. از يك بدنه شفاف كه قابليت عبور نور را دارد برخوردار است و نور با عبور ار اين بدنه ميتواند افكت نوري بسيار خوبي را بر روي سوژه ايجاد كند. به خيمه عكاسي led به دليل بدنه شفافي كه دارد لايت باكس نيز گفته ميشود. امروزه فروشگاه هاي اينترنتي نيز براي عكسبرداري از محصولات خود از خيمه عكاسي led استفاده ميكنند و به يك استاندارد براي عكسبرداري از محصولات فروشگاه هاي آنلاين بدل شده است. اما چه دليلي دارد تا فروشگاه هاي اينترنتي از خيمه عكاسي led براي عكسبرداري از محصولات خود استفاده كنند؟ استفاده از خيمه عكاسي led بي دليل نيست و يك ويژگي بسيار مهم را ايجاد ميكند. عكسبرداري با خيمه عكاسي led اين مزيت را بوجود مي آورد كه سايه ها از بين بروند و تصويري بدون سايه كه مناسب براي عكسبرداري تبليغاتي است ثبت شود.

راهنماي خريد خيمه عكاسي led

خيمه عكاسي led را از كجا ميتوان تهيه كرد؟ براي خريد خيمه عكاسي led بايد به فروشگاه هايي كه انواع تجهيزات عكاسي را عرضه ميكنند مراجعه كنيد.  خيمه عكاسي led در انواع مختلفي توليد ميشود كه برخي از آنها بزرگ و برخي ديگر كوچك هستند و از پارچه و فنرهاي متفاوتي نيز در ساخت آنها بهره گرفته ميشود. براي خريد خيمه عكاسي led بهتر است تا در يك فروشگاه مقايسه اي را بين چندين خيمه انجام داده تا بتوانيد نسبت به شرايط خود و محصولي كه قرار است از آن عكسبرداري شود بهترين نوع خيمه را تهيه كنيد. خريد خيمه عكاسي led به صورت آنلاين و يا همان اينترنتي بهترين گزينه خواهد بود زيرا مقايسه انواع خيمه در فروشگاه اينترنتي بسيار راحت تر ميباشد. براي خريد خيمه عكاسي led اگر بصورت حرفه اي در زمينه عكاسي مشغول هستيد بهتر است تا به جاي آنكه تنها يك مدل خيمه را تهيه كنيد چنديل نوع مختلف از آنرا تهيه كرده تا در موقعيت هاي مختلف از سوژه عكسبرداري كنيد.  در خريد خيمه عكاسي led به كيفيت پارچه و همچنين اجزا مختلفي كه براي ساخت خيمه به كار رفته است توجه داشته باشيد زيرا اين دسته از تجهيزات عكاسي بسيار ظريف هستند و ممكن است بر اثر جابجايي هاي زياد به مرور از بين بروند كه اگر قصد نداريد تا خيمه را در مدت زمان كوتاهي تعويض نماييد بايد به دنبال خيمه هاي با كيفيت باشيد. در كل اگر بتوانيد خريد خيمه عكاسي led را با دريافت مشاوره آن هم از مراكز معتبر انجام دهيد ميتوانيد مناسبترين نوع خيمه را تهيه كنيد.

در حال حاضر يكي از تخصصي ترين و معتبرترين مراكز براي خريد خيمه عكاسي led و ساير تجهيزات عكاسي فروشگاه سيما گستران نوين ميباشد. شركت سيما گستران نوين با سابقه چندين ساله در زمينه فروش تجهيزات عكاسي به يكي از شركت هاي معتبر و تخصصي در اين زمينه بدل شده است و همچنين براي جلب رضايت مشتري قيمت هاي محصولات خود را بسيار مناسب در نظر گرفته است تا علاقمندان به عكاسي بتوانند خريد مقرون به صرفه اي را از اين شركت تجربه كنند.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۰۵:۴۹ ] [ طراح ]

چنان چه قصد سفر خارج از كشور را كرده ايد و براي سفر خود سنگاپو را انتخاب نموده ايد پيشنهاد تور ويزا استفاده از خدمات تور گرجستان مي باشد زيرا با استفاده از تور گرجستان مي توانيد با دغدغه هاي كمتري سفر كنيد و بسياري از كارها كه بايد از قبل هماهنگ شود توسط تور گرجستان هماهنگ مي شود كه از آن جمله مي توان به رزرو هتل و برنامه ريزي صبحانه و ناهار و شام توسط تور گرجستان اشاره نمود كه همه اين ها توسط تور گرجستان به خوبي برنامه ريزي مي شود. همچنين استفاده از تور گرجستان باعث مي شود تا شما بتوانيد با كمترين مشكل سفر خود را با خاطراتي خوب به پايان برسانيد. در صورتي كه شما اگر بخواهيد به شكل اتفرادي به سفر گرجستان برويد با مشكلاتي امكان دارد رو به رو شويد كه هر گز نمي توانيد به راحتي آن ها را حل كنيد به خصوص اگر اولين بار باشد كه به اين كشور سفر مي كنيد.

استفاده از تور گرجستان باعث مي شود تا شما با اين مشكلات مواجه نشده و چنانچه مواجه شديد هم به راحتي توسط تور گرجستان قابل حل مي باشد زيرا آن ها با مشكلات احتمالي در طول سفر بارها و بار ها برخورد كرده اند و به راحتي مي توانند مشكلات را براي شما رفع نمايند تا شما از سفر خود همچنان لذت ببريد بنابراين ميزان استرسي كه شما در طول سفر با تور گرجستان تحمل مي كنيد بسيار كمتر از زماني است كه به شكل انفرادي سفر مي كنيد زيرا شما اطلاعات دقيقي و كاملي درباره مشكلات احتمالي مسلماً نخواهيد داشت

دلايلي كه شما از تور گرجستان استفاده مي كنيد

از آن جا كه شما معمولاً براي اولين بار است كه براي گردش به كشوري براي سفر مي رويد بنابراين بسياري از اطلاعات را در اين زمينه نخواهيد داشت. همان طور كه گفته شد استرس شما با استفاده از تور گرجستان بسيار كمتر مي باشد زيرا كساني با شما همراه هستند و مسئوليت سفر را پذيرفته اند كه بار ها و بارها اين سفر را انجام داده و با پيچ و خم سفر آشنايي دارند. يكي ديگر از مواردي كه با استفاده از تور گرجستان مي توانيد آن را در نظر بگيريد اين است كه وسايلي كه شما به آن ها براي تور گرجستان به آن ها نياز داريد به شما گفته مي شود براي مثال نوع لباس هايي كه تور گرجستان به آن ها نياز داريد به شما گوشزد مي شود و ديگر شما نيازي نداريد وسايلي اضافي را با خود حمل كنيد در صورتي كه وسايل ضروري را به همراه نداريد. يكي ديگر از دلايلي كه شما مي توانيد با استفاده تور گرجستان از آن استفاده نماييد اطلاعاتي مي باشد كه ليدر تور در بازديد با هر مجموعه اي به شما ارائه مي دهد و به اين ترتيب شما مي توانيد بهترين و كامل ترين اطلاعات را در بازديد از مجموعه هاي موزه و يا اثار طبيعي كسب نماييد و اين چيزي نيست كه بتوانيد به راحتي در سفر افرادي آن ها را كسب نماييد. 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۵۵:۴۹ ] [ طراح ]

چنان چه قصد سفر خارج از كشور را كرده ايد و براي سفر خود سنگاپو را انتخاب نموده ايد پيشنهاد تور ويزا استفاده از خدمات تور روسيه مي باشد زيرا با استفاده از تور روسيه مي توانيد با دغدغه هاي كمتري سفر كنيد و بسياري از كارها كه بايد از قبل هماهنگ شود توسط تور روسيه هماهنگ مي شود كه از آن جمله مي توان به رزرو هتل و برنامه ريزي صبحانه و ناهار و شام توسط تور روسيه اشاره نمود كه همه اين ها توسط تور روسيه به خوبي برنامه ريزي مي شود. همچنين استفاده از تور روسيه باعث مي شود تا شما بتوانيد با كمترين مشكل سفر خود را با خاطراتي خوب به پايان برسانيد. در صورتي كه شما اگر بخواهيد به شكل اتفرادي به سفر روسيه برويد با مشكلاتي امكان دارد رو به رو شويد كه هر گز نمي توانيد به راحتي آن ها را حل كنيد به خصوص اگر اولين بار باشد كه به اين كشور سفر مي كنيد.

استفاده از تور روسيه باعث مي شود تا شما با اين مشكلات مواجه نشده و چنانچه مواجه شديد هم به راحتي توسط تور روسيه قابل حل مي باشد زيرا آن ها با مشكلات احتمالي در طول سفر بارها و بار ها برخورد كرده اند و به راحتي مي توانند مشكلات را براي شما رفع نمايند تا شما از سفر خود همچنان لذت ببريد بنابراين ميزان استرسي كه شما در طول سفر با تور روسيه تحمل مي كنيد بسيار كمتر از زماني است كه به شكل انفرادي سفر مي كنيد زيرا شما اطلاعات دقيقي و كاملي درباره مشكلات احتمالي مسلماً نخواهيد داشت

دلايلي كه شما از تور روسيه استفاده مي كنيد

از آن جا كه شما معمولاً براي اولين بار است كه براي گردش به كشوري براي سفر مي رويد بنابراين بسياري از اطلاعات را در اين زمينه نخواهيد داشت. همان طور كه گفته شد استرس شما با استفاده از تور روسيه بسيار كمتر مي باشد زيرا كساني با شما همراه هستند و مسئوليت سفر را پذيرفته اند كه بار ها و بارها اين سفر را انجام داده و با پيچ و خم سفر آشنايي دارند. يكي ديگر از مواردي كه با استفاده از تور روسيه مي توانيد آن را در نظر بگيريد اين است كه وسايلي كه شما به آن ها براي تور روسيه به آن ها نياز داريد به شما گفته مي شود براي مثال نوع لباس هايي كه تور روسيه به آن ها نياز داريد به شما گوشزد مي شود و ديگر شما نيازي نداريد وسايلي اضافي را با خود حمل كنيد در صورتي كه وسايل ضروري را به همراه نداريد.

يكي ديگر از دلايلي كه شما مي توانيد با استفاده تور روسيه از آن استفاده نماييد اطلاعاتي مي باشد كه ليدر تور در بازديد با هر مجموعه اي به شما ارائه مي دهد و به اين ترتيب شما مي توانيد بهترين و كامل ترين اطلاعات را در بازديد از مجموعه هاي موزه و يا اثار طبيعي كسب نماييد و اين چيزي نيست كه بتوانيد به راحتي در سفر افرادي آن ها را كسب نماييد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۲۶:۴۸ ] [ طراح ]

چنان چه قصد سفر خارج از كشور را كرده ايد و براي سفر خود سنگاپو را انتخاب نموده ايد پيشنهاد تور ويزا استفاده از خدمات تور دبي مي باشد زيرا با استفاده از تور دبي مي توانيد با دغدغه هاي كمتري سفر كنيد و بسياري از كارها كه بايد از قبل هماهنگ شود توسط تور دبي هماهنگ مي شود كه از آن جمله مي توان به رزرو هتل و برنامه ريزي صبحانه و ناهار و شام توسط تور دبي اشاره نمود كه همه اين ها توسط تور دبي به خوبي برنامه ريزي مي شود. همچنين استفاده از تور دبي باعث مي شود تا شما بتوانيد با كمترين مشكل سفر خود را با خاطراتي خوب به پايان برسانيد. در صورتي كه شما اگر بخواهيد به شكل اتفرادي به سفر دبي برويد با مشكلاتي امكان دارد رو به رو شويد كه هر گز نمي توانيد به راحتي آن ها را حل كنيد به خصوص اگر اولين بار باشد كه به اين كشور سفر مي كنيد.

استفاده از تور دبي باعث مي شود تا شما با اين مشكلات مواجه نشده و چنانچه مواجه شديد هم به راحتي توسط تور دبي قابل حل مي باشد زيرا آن ها با مشكلات احتمالي در طول سفر بارها و بار ها برخورد كرده اند و به راحتي مي توانند مشكلات را براي شما رفع نمايند تا شما از سفر خود همچنان لذت ببريد بنابراين ميزان استرسي كه شما در طول سفر با تور دبي تحمل مي كنيد بسيار كمتر از زماني است كه به شكل انفرادي سفر مي كنيد زيرا شما اطلاعات دقيقي و كاملي درباره مشكلات احتمالي مسلماً نخواهيد داشت

دلايلي كه شما از تور دبي استفاده مي كنيد

از آن جا كه شما معمولاً براي اولين بار است كه براي گردش به كشوري براي سفر مي رويد بنابراين بسياري از اطلاعات را در اين زمينه نخواهيد داشت. همان طور كه گفته شد استرس شما با استفاده از تور دبي بسيار كمتر مي باشد زيرا كساني با شما همراه هستند و مسئوليت سفر را پذيرفته اند كه بار ها و بارها اين سفر را انجام داده و با پيچ و خم سفر آشنايي دارند. يكي ديگر از مواردي كه با استفاده از تور دبي مي توانيد آن را در نظر بگيريد اين است كه وسايلي كه شما به آن ها براي تور دبي به آن ها نياز داريد به شما گفته مي شود براي مثال نوع لباس هايي كه تور دبي به آن ها نياز داريد به شما گوشزد مي شود و ديگر شما نيازي نداريد وسايلي اضافي را با خود حمل كنيد در صورتي كه وسايل ضروري را به همراه نداريد. يكي ديگر از دلايلي كه شما مي توانيد با استفاده تور دبي از آن استفاده نماييد اطلاعاتي مي باشد كه ليدر تور در بازديد با هر مجموعه اي به شما ارائه مي دهد و به اين ترتيب شما مي توانيد بهترين و كامل ترين اطلاعات را در بازديد از مجموعه هاي موزه و يا اثار طبيعي كسب نماييد و اين چيزي نيست كه بتوانيد به راحتي در سفر افرادي آن ها را كسب نماييد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۳۹:۳۳ ] [ طراح ]

چنان چه قصد سفر خارج از كشور را كرده ايد و براي سفر خود سنگاپو را انتخاب نموده ايد پيشنهاد تور ويزا استفاده از خدمات تور تركيه مي باشد زيرا با استفاده از تور تركيه مي توانيد با دغدغه هاي كمتري سفر كنيد و بسياري از كارها كه بايد از قبل هماهنگ شود توسط تور تركيه هماهنگ مي شود كه از آن جمله مي توان به رزرو هتل و برنامه ريزي صبحانه و ناهار و شام توسط تور تركيه اشاره نمود كه همه اين ها توسط تور تركيه به خوبي برنامه ريزي مي شود. همچنين استفاده از تور تركيه باعث مي شود تا شما بتوانيد با كمترين مشكل سفر خود را با خاطراتي خوب به پايان برسانيد. در صورتي كه شما اگر بخواهيد به شكل اتفرادي به سفر تركيه برويد با مشكلاتي امكان دارد رو به رو شويد كه هر گز نمي توانيد به راحتي آن ها را حل كنيد به خصوص اگر اولين بار باشد كه به اين كشور سفر مي كنيد.

استفاده از تور تركيه باعث مي شود تا شما با اين مشكلات مواجه نشده و چنانچه مواجه شديد هم به راحتي توسط تور تركيه قابل حل مي باشد زيرا آن ها با مشكلات احتمالي در طول سفر بارها و بار ها برخورد كرده اند و به راحتي مي توانند مشكلات را براي شما رفع نمايند تا شما از سفر خود همچنان لذت ببريد بنابراين ميزان استرسي كه شما در طول سفر با تور تركيه تحمل مي كنيد بسيار كمتر از زماني است كه به شكل انفرادي سفر مي كنيد زيرا شما اطلاعات دقيقي و كاملي درباره مشكلات احتمالي مسلماً نخواهيد داشت

دلايلي كه شما از تور تركيه استفاده مي كنيد

از آن جا كه شما معمولاً براي اولين بار است كه براي گردش به كشوري براي سفر مي رويد بنابراين بسياري از اطلاعات را در اين زمينه نخواهيد داشت. همان طور كه گفته شد استرس شما با استفاده از تور تركيه بسيار كمتر مي باشد زيرا كساني با شما همراه هستند و مسئوليت سفر را پذيرفته اند كه بار ها و بارها اين سفر را انجام داده و با پيچ و خم سفر آشنايي دارند. يكي ديگر از مواردي كه با استفاده از تور تركيه مي توانيد آن را در نظر بگيريد اين است كه وسايلي كه شما به آن ها براي تور تركيه به آن ها نياز داريد به شما گفته مي شود براي مثال نوع لباس هايي كه تور تركيه به آن ها نياز داريد به شما گوشزد مي شود و ديگر شما نيازي نداريد وسايلي اضافي را با خود حمل كنيد در صورتي كه وسايل ضروري را به همراه نداريد. يكي ديگر از دلايلي كه شما مي توانيد با استفاده تور تركيه از آن استفاده نماييد اطلاعاتي مي باشد كه ليد تور در بازديد با هر مجموعه اي به شما ارائه مي دهد و به اين ترتيب شما مي توانيد بهترين و كامل ترين اطلاعات را در بازديد از مجموعه هاي موزه و يا اثار طبيعي كسب نماييد و اين چيزي نيست كه بتوانيد به راحتي در سفر افرادي آن ها را كسب نماييد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۳۳:۲۲ ] [ طراح ]

چنان چه قصد سفر خارج از كشور را كرده ايد و براي سفر خود سنگاپو را انتخاب نموده ايد پيشنهاد تور ويزا استفاده از خدمات تور كانادا مي باشد زيرا با استفاده از تور كانادا مي توانيد با دغدغه هاي كمتري سفر كنيد و بسياري از كارها كه بايد از قبل هماهنگ شود توسط تور كانادا هماهنگ مي شود كه از آن جمله مي توان به رزرو هتل و برنامه ريزي صبحانه و ناهار و شام توسط تور كانادا اشاره نمود كه همه اين ها توسط تور كانادا به خوبي برنامه ريزي مي شود. همچنين استفاده از تور كانادا باعث مي شود تا شما بتوانيد با كمترين مشكل سفر خود را با خاطراتي خوب به پايان برسانيد. در صورتي كه شما اگر بخواهيد به شكل اتفرادي به سفر كانادا برويد با مشكلاتي امكان دارد رو به رو شويد كه هر گز نمي توانيد به راحتي آن ها را حل كنيد به خصوص اگر اولين بار باشد كه به اين كشور سفر مي كنيد.

استفاده از تور كانادا باعث مي شود تا شما با اين مشكلات مواجه نشده و چنانچه مواجه شديد هم به راحتي توسط تور كانادا قابل حل مي باشد زيرا آن ها با مشكلات احتمالي در طول سفر بارها و بار ها برخورد كرده اند و به راحتي مي توانند مشكلات را براي شما رفع نمايند تا شما از سفر خود همچنان لذت ببريد بنابراين ميزان استرسي كه شما در طول سفر با تور كانادا تحمل مي كنيد بسيار كمتر از زماني است كه به شكل انفرادي سفر مي كنيد زيرا شما اطلاعات دقيقي و كاملي درباره مشكلات احتمالي مسلماً نخواهيد داشت

دلايلي كه شما از تور كانادا استفاده مي كنيد

از آن جا كه شما معمولاً براي اولين بار است كه براي گردش به كشوري براي سفر مي رويد بنابراين بسياري از اطلاعات را در اين زمينه نخواهيد داشت. همان طور كه گفته شد استرس شما با استفاده از تور كانادا بسيار كمتر مي باشد زيرا كساني با شما همراه هستند و مسئوليت سفر را پذيرفته اند كه بار ها و بارها اين سفر را انجام داده و با پيچ و خم سفر آشنايي دارند. يكي ديگر از مواردي كه با استفاده از تور كانادا مي توانيد آن را در نظر بگيريد اين است كه وسايلي كه شما به آن ها برايتور كانادا به آن ها نياز داريد به شما گفته مي شود براي مثال نوع لباس هايي كه تور كانادا به آن ها نياز داريد به شما گوشزد مي شود و ديگر شما نيازي نداريد وسايلي اضافي را با خود حمل كنيد در صورتي كه وسايل ضروري را به همراه نداريد. يكي ديگر از دلايلي كه شما مي توانيد با استفادهتور كانادا از آن استفاده نماييد اطلاعاتي مي باشد كه ليد تور در بازديد با هر مجموعه اي به شما ارائه مي دهد و به اين ترتيب شما مي توانيد بهترين و كامل ترين اطلاعات را در بازديد از مجموعه هاي موزه وو يا اثار طبيعي كسب نماييد و اين چيزي نيست كه بتوانيد به راحتي در سفر افرادي آن ها را كسب نماييد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۷:۵۵ ] [ طراح ]

گيم بال موبايل از تجهيزات مخصوص تصويربرداري با انواع گوشي هوشمند ميباشد و ميتواند با ثابت نگاه داشتن موبايل تصاوير با كيفيت و شارپ تري را ثبت كند. افرادي كه  با گوشي موبايل خود تصاوير زيادي را ثبت ميكنند و تصوير بدون نقصي را نياز دارند بايد از گيم بال موبايلاستفاده كنند. گيم بال موبايل امكان اتصال به انواع تلفن هاي همراه را فراهم كرده است و ميتوانيد موبايل با هر ابعادي را بر روي آن نصب كنيد. گيم بال موبايل از لحاظ ساختار تفاوت هايي با ساير گيم بال ها دارد و تنها براي گوشي هاي هوشمند مورد استفاده قرار ميگيرد. گيم بال موبايل  اين مزيت را بوجود آورده است تا ديگر نيازي به  استفاده از موبايل هايي كه به لرزشگير داخلي مجهز هستند نباشد. با استفاده از گيم بال موبايل نيازي به دستكاري تنظيمات موبايل براي به حد اقل رساندن لرزش در تصوير ثبت شده نيز نميباشد.

در گذشته براي اين كه از يك مراسم خاص خودماني و نه چندان رسمي فيلمبرداري و عكاسي به عمل آيد از دوربين هاي بزرگ استفاده ميشد كه رفته رفته و با پيشرفت تكنولوژي اين دوربين هاي بزرگ جاي خود را به موبايل دادند. امروزه موبايل ها آنقدر پيشرفته شده اند كه ميتوانند تصاويري با كيفيت تر از دوربين هاي مخصوص فيلمبرداري ثبت كنند.  اما همانطور كه به آن اشاره شد تنها مشكلي كه در اين بين وجود داشت لرزش و تكان هاي ناگهاني در هنگام ثبت تصوير بود كه با پيدايش گيم بال موبايل اين مشكل نيز بر طرف شد. گيم بال موبايل ميتواند كنترل گوشي را به نحوي ميسر كند كه تكان هاي احتمالي نيز تاثيري نيز بر روي عكس ثبت شده نداشته باشند. گيم بال موبايل را معمولا براي ثبت تصاوير خانوادگي و يا تصوير برداري از محصولات فروشگاه اينترنتي مورد استفاده قرار ميدهند ولي امروزه برخي از مستند سازان و فعالان عرصه فيلم و هنر نيز از اين وسيله براي ثبت تصاويري بدون نقص بهره ميبرند.

گيم بال موبايل ارزان

گيم بال موبايل قيمت چندان بالايي ندارد كه نتوانيد از پس خريد آن بر آييد. قيمت گيم بال موبايل بستگي به نوع و امكانات آن دارد. برخي از گيم بال هاي موبايل جديد كه كيفيت و امكانات بالايي دارند از قيمت به مراتب بيشتري نيز برخوردار هستند. شركت هاي سازنده گيم بال موبايل سعي ميكنند تا امكانات زيادي را بر روي آن تعبيه كنند و به همين دليل قيمت آن نيز به نسبت امكانات به كار رفته بر روي گيم بال افزايش مي يابد. گيم بال ارزان ممكن است امكانات كمي نيز داشته باشد و يا كيفيت آن چندان مناسب نباشد پس سعي كنيد تا خريد خود را آگاهانه انجام دهيد. شركت سيما گستران نوين گيم بال ارزان را با بالاترين كيفيت ممكن  و از بهترين نوع كه امكانات زيادي دارند به فروش ميرساند. فروشگاه سيما گستران نوين اولين شركتي است كه فعاليت خود را بصورت تخصصي در زمينه فروش انواع تجهيزات عكاسي و گيم بال موبايل آغاز نمود و از ابتداي فعاليت خود نيز همواره سعي نموده تا قيمت ها را به گونه اي براي محصولات تعيين نمايد كه رضايت مشتري جلب شود.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۳۳:۲۰ ] [ طراح ]

لرزشگر دوربين همانطور كه از نامش نيز پيداست اجازه اثر گذاري لرزش هاي ناگهاني در ثبت تصاوير را نميدهد و خروجي تصوير بسيار شارپ و شفاف خواهد بود. لرزشگير دوربين از تجهيزاتي است كه معمولا عكاساني كه به مرابت حرفه اي تر  به عكاسي ميپردازند استفاده ميكنند. لرزشگير دوربين انواع مختلفي دارد كه برخي از آنها بسيار حرفه اي هستند و برخي ديگر چندان حرفه اي نيستند. لرزشگير دوربين انواع مختلفي دارد كه برخي از آنها در درون دوربين تعبيه شده اند و شركت هاي سازنده دوربين سعي كرده اند تا محصولات خود را به اين لرزشگيرها مجهز كنند. اما لرزشگير هايي كه در درون دوربين تعبيه ميشوند نميتوانند به خوبي لرزشگيرهايي كه ميتوانند به عنوان نگهدارنده مورد استفاده قرار ميگيرند عمل كنند. لرزشگير دوربين ميتواند به عنوان يك پايه نگهدارنده عمل كرده و از لرزش هايي كه به طور ناگهاني رخ ميدهد تا حد زيادي جلوگيري به عمل آورد. افرادي كه تجربه استفاده از لرزشگير را دارند به خوبي ميدانند كه هيچ چيز نميتواند جاي آن را به عنوان يك لرزشگير بگيرد و كارايي و عملكرد بسيار بهتري دارد.

در تست هاي مكرري كه انجام شده اين نتيجه حاصل شده كه لرزشگير دوربين ميتواند بسيار كار آمد تر عمل كند و لرزش هاي وارد شده تاثيري بر روي تصوير ندارند. لرزشگير دوربين با قابليت مكانيكي خود ميتواند لرزش هاي وارد شده را به خوبي كنترل و دفع كرده كه اگر اهل عكسبرداري حرفه اي هستيد پس حتما بايد به فكر خريد يك لرزشگير باشيد. اما نكاتي را براي خريد لرزشگير دوربين در نظر داشته باشيد كه در ادامه به آن اشاره خواهيم كرد.

راهنماي خريد لرزشگير دوربين

براي خريد لرزشگير دوربين ابتدا مناسبترين لرزشگير نسبت به شيوه و روش عكسبرداري را انتخاب كنيد. لرزشگيرهاي توليد شده تا كنون تنوع بسيار زيادي دارند كه هر يك ميتوانند براي روش خاصي از عكسبرداري مناسب باشند.

خريد لرزشگير دوربين به تجربه نياز دارد و بايد بتوانيد تشخيص دهيد كه كدام يك از لرزشگير ها متناسب با كار شما ميباشد. معمولا افرادي كه سابقه زيادي در زمينه عكاسي دارند مشكلي نيز در خريد لرزشگير دوربين ندارند اما بسياري از افراد نيز وجود دارند كه تازه به اين حرفه وارد شده اند و نميتوانند تشخيص دهند كه چه نوع لرزشگيري مناسب كار آنها ميباشد. اگر از افرادي هستيد كه براي اولين بار قصد خريد لرزشگير دوربين را داريد ريسك نكنيد و خريد خود را با دريافت مشاوره انجام دهيد.

كيفيت لرزشگير دوربين نيز يكي ديگر از مواردي است كه بايد در نظر داشته باشيد. هر چه لرزشگير دوربين كيفيت بالاتري داشته باشد به مراتب ميتوان براي مدت زمان بيشتري از آن استفاده نمود.  اما چرا كيفيت لرزشگير دوربين اهميت دارد؟ افرادي كه به صورت حرفه اي و مداوم عكسبرداري ميكنند به دليل اينكه در موقعيت هاي مختلفي حضور مي يابند احتمال برخورد لرزشگير با اشيا مختلف وجود دارد كه از همين رو لرزشگيرهاي با كيفيت ميتوانند در اين مواقع دوام و طول عمر بيشتري داشته باشند و با هر ضربه اي آسيب نبينند. فروشگاه سيما گستران نوين انواع لرزشگير دوربين با كيفيت بالا و قيمت پايين را به سراسر كشور عرضه ميكند.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۲۵:۲۸ ] [ طراح ]

لرزش دوربين در هنگام ثبت تصوير يكي از مشكلاتي است كه عكاسان و فيلمربرداران حرفه اي همواره با آن مواجه بوده اند. يكي از تجهيزاتي كه براي جلوگيري از لرزش هاي ناخواسته ابداع شده است استابلايزر دوربين ميباشد. استابلايزر دوربين از تجهيزاتي است كه يك فرد حرفه اي حتما بايد در اختيار داشته باشد. استابلايزر دوربين ميتواند تصاويري را به اصطلاح شارپ و بدون هيچگونه لرزشي ثبت كند و از خراب شدن عكس جلوگيري به عمل آورد. البته راه كارهاي زيادي براي جلوگيري از لرزش هاي ناخواسته توسط عكاسان و فيلمبرداران به كار گرفته ميشود  كه هيچكدام مانند استابلايزار دوربين نميتواند در دفع لرزش هاي ايجاد شده مناسب باشد. امروزه سازندگان دوربين هاي فيلمبرداري و عكسبرداري سعي ميكنند تا ويژگي هايي را به دوربين اضافه كنند كه لرزش هاي ناخواسته نتوانند تاثيري بر روي عكس ثبت شده داشته باشند اما اين ويژگي ها در عمل چندان كارايي ندارند و يا كارايي آنها براي يك عكاس و فيلمبردار حرفه اي چندان قابل توجه نيست. استابلايزر دوربين تنها راهكار يك عكاس حرفه اي براي خلق تصاوير بدون لرزش و كاملا شارپ و شفاف است.

انواع استابلايزر دوربين

به طور كلي دو نوع استابلايزر دوربين وجود دارد كه يكي آنالوگ و ديگري ديجيتال ميباشد. يكي از انواع استابلايزر كه بصورت حرفه اي استفاده ميشود استابلايزر آنالوگ است و به آن موتور دار نيز گفته ميشود. استابلايزر آنالوگ در فيلمبرداري ها و عكسبرداري هاي حرفه اي مورد استفاده قرار ميگيرد و معمولا از قيمت بالاتري نيز برخوردار هستند. از ديگر انواع استابلايزر دوربين كه از نوع كوچك هستند و بر روي گوشي هاي هوشمند استفاده ميشوند استابلايزر دوربين ديجيتال است. استابلايزر دوربين ديجيتال مطمئنا به خوبي استابلايزرهاي آنالوگ نيست اما در نوع خود بسيار كاربردي و قابل استفاده ميباشد.

راهنماي خريد استابلايزر دوربين

همانطور كه در مطلب پيشين به آن اشاره شد دو نوع استابلايزر عرضه ميشود كه يكي آنالوگ و ديگري ديجيتال است. اول از هر چيز براي خريد استابلايزر دوربين بايد بين اين دو يكي را انتخاب كنيد. استابلايزر دوربين دوربين آنالوگ براي حرفه هاي و نوع ديجيتال نيز براي افرادي مناسب است كه قصد تصويربرداري به صورت حرفه اي را ندارند. براي خريد استابلايزر دوربين نسبت به كار و حرفه خود مشاوره دريافت كنيد و خريد خود را پس از كسب اطلاعات انجام دهيد. استابلايزر دوربين را بايد از ميان با كيفيت ترين ها انتخاب كنيد. دوربين هاي استابلايزر اگر كيفيت بالايي نداشته باشند ممكن است پس از مدتي استفاده مشكلاتي را به وجود آورند و از همين رو بايد توجه داشته باشيد كه نوع با كيفيت را تهيه كنيد. خريد استابلايزر بصورت اينترنتي نيز توسط شركت سيما گستران نوين فراهم شده است و ميتوانيد بدون مراجعه حضوري خريد خود را انجام دهيدو انواع استابلايزر دوربين در وب سايت اين شركت عرضه ميشود كه ميتواند پاسخگوي نياز عكاسان و فعالان در اين زمينه به اين نوع تجهيزات براي ثبت هر چه با كيفيت تر تصاوير و فيلم باشد. فروشگاه سيما گستران نوين علاوه بر استبلايزر دوربين انواع تجهيزات مختص عكاسي را نيز با كيفيت بالا و قيمت بسيار مناسب بفروش ميرساند.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۱۴:۲۵ ] [ طراح ]

از ضروري ترين تجهيزات براي فيلمبرداري و عكسبرداري مت باكس دروبين است. مت باكس دوربين از تجهيزاتي محسوب ميشود كه درست در جلوي عدسي بسته ميشود و در ساخت آن نيز براي اينكه وزن كمي پيدا كند از پلاستيك نوع سبك استفاده ميشود. مت باكس دوربين ميتواند از شكست نور بر روي تصوير جلوگيري كند. بر روي مت باكس شكاف هايي تعبيه شده است كه اين شكاف ها وظيفه قرارگيري فيلتر بر روي خود را بر عهده دارند و عكاس نسبت به نياز خود ميتواند انواع فيلتر را بر روي آنها نصب كند. مت باكس ها نسبت به نوعشان به دو صورت بر روي دوربين نصب و سوار ميشوند. در اولين حالت مت باكس بر روي دو ميله سوار ميشود و در حالت ديگر آنرا بر روي عدسي سوار ميكنند. مت باكس هايي كه بر روي عدسي سوار ميشوند بايد وزن كمي داشته باشند و امكان استفاده از مت باكس هاي سنگين بر روي عدسي وجود ندارد.

ويژگي هاي مت باكس دوربين

مت باكس دوربين همانطور كه گفته شد يكي از ابزارهاي مهم در عكاسي و فيلمبرداري حرفه اي است كه در ساخت بيشتر فيلم ها و ثبت تصاوير با كنتراست بالا و بدون شكست نور مورد استفاده قرار ميگيرد. از ويژگي هاي مت باكس دوربين كه باعث شده تا بيشتر فيلم سازان و تصوير برداران علاقه زيادي به آن نشان دهند بالا بردن كنتراست تصوير ثبت شده توسط دوربين است. معمولا افزايش كنتراست يكي از پيش نيازهاي ساخت يك فيلم و تصوير حرفه اي است كه مت باكس دوربين يكي از اين ابزارآلات محسوب ميشود. مت باكس دوربين ميتواند حجم مشكلات فني در ساخت يك فيلم و ثبت تصوير را به حد اقل خود برساند كه اين براي يك فيلم ساز يك مزيت بزرگ محسوب ميشود و همچنين زمان تصويربرداري و در نتيجه ساخت فيلم را تا حد زيادي كاهش ميدهد.

راهنماي خريد مت باكس دوربين

مت باكس دوربين در نوع ارزان قيمت نيز بفروش ميرسد اما نوع ارزان آن چه تفاوتي با ديگر مت باكس ها دارد؟ مت باكس دوربين ارزان قيمت شكافي براي قرار گرفتن فيلتر بر روي خود ندارند و اگر شكافي نيز داشته باشند تنها يك يا دو شكاف بيشتر نخواهد بود كه اعمال فيلتر را با محدوديت هايي مواجه ميكند. اما مت باكس دوربين هاي گران قيمت و حرفه اي تر از تعداد شكاف هاي كافي بر روي خود برخوردار هستند كه ميتواند انواع فيلترها را بر روي آنها اعمال نمود و تصاويري به مراتب بهتر و با كيفيت تر را ثبت كرد.

براي خريد مت باكس دوربين اگر قصد داريد تا به بصورت حرفه اي در زمينه فيلمبرداري و تصويربرداري فعاليت كنيد بهتر است تا نوع گران قيمت تر آنرا خريداري كنيد و در غير اينصورت ميتوانيد به سراغ مت باكس هاي ارزان تر برويد.

خريد مت باكس دوربين به صورت غير حضوري نيز امكان پذير است و ديگر نيازي به مراجعه حضوري براي خريد آنرا نخواهيد داشت. فروشگاه سيما گستران نوين از شركت هايي است كه امكان خريد آنلاين تجهيزات عكاسي و مت باكس در مدل هاي مختلف را فراهم كرده است و به راحتي ميتوانيد حتي از نقاط دوردست خريد خود را انجام دهيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۴۲:۵۶ ] [ طراح ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب