تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 2076
ديروز : 3718
افراد آنلاين : 6
همه : 1133671
 
نوشته شده توسط : طراح

كشور چين از بزرگترين كشور هاي فعال در صنعت لاستيك سازي مي باشد كه از معتبر ترين برند هاي موجود در اين بازار با لاستيك هدوي  و يا تري انگل اشاره كرد، كه به علت قيمت مناسب از محبوبيت بالايي در بازارهاي جهاني برخوردار است، و مشتريان بسياري را به خريد انواع لاستيك هدوي ترغيب مي نمايد. كيفيت، دوام و ماندگاري بالاي تايد هدوي از ديگر دلايلي است، كه اين لاستيك را به يكي از پرفروش ترين لاستيك هاي موجود در بازار تبديل كرده است. لاستيك هدوي مناسب براي استفاده در تمام فصول سال، و اغلب خودرو ها مي باشد، كه مانند ديگر تاير ها  داراي طول عمر مشخصي مي باشد، و با رعايت برخي نكات مي توان طول عمر آن ها را بالاتر برد. عمر مفيد لاستيك ها ي داخلي معمولا بين 50 تا 60 هزار كيلومتر است و در برند هاي خارجي اين مقدار به 90 هزار كيلومتر هم مي رسد. اگر برند سازنده را بخواهيم به عنوان يكي از فاكتور هاي خريد بهترين لاستيك هدوي  به حساب بياوريم، مي توان لاستيك هدوي را در شمار معتبرترين و با كيفيت ترين تاير هاي ساخت كشور چين به حساب آورد.

در هنگام خريد آنلاين و يا حضوري لاستيك هدوي مانند خريد لاستيك هدوي 235/55/17 به تاريخ توليد و انقضاء آن ها دقت كنيد، عمر عاج، ميزان تحمل وزن بار، تركيبات سازنده، مقاومت حرارتي و چسبندگي لاستيك از ديگر مواردي است كه بايد مورد بررسي قرار بگيرد، تا بتوانيد مناسب ترين تاير را براي خودرو خود استفاده نماييد. 

با افزايش فروش هاي اينترنتي و علاقه مردم به انجام خريد هاي اينترنتي، امكان خريد آنلاين لاستيك هدوي 16/60/235 در شعب نمايندگي اين برند چيني در سراسر دنيا فراهم شده است، تا مشتريان بتوانند با صرف جويي در هزينه و زمان خود در كوتاه ترين زمان ممكن لاستيك هدوي را با مناسب ترين قيمت موجود در بازار و در كمترين زمان ممكن  خريداري و تحويل بگيرند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۱ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

لاستيك ها از مهمترين اجزاي محرك در سيستم انتقال قدرت خودرو ها هستند، كه نبود حتي يكي از آن ها حركت خودرو را غير ممكن مي سازد. لاستيك خودرو به دليل اصطحكاك با انواع سطوح و جاده هاي مختلف و با تغيير فصول سال به تدريج دچار فرسايش و آسيب ديدگي مي شوند، و براي جلوگيري از حداثه هاي احتمالي بايد به سرعت نسبت به تعويض آن ها اقدام كرد. لاستيك فالكن ساخت يك كمپاني بزرگ و چند مليتي در كشور ژاپن است، كه در شمار برترين كارخالنه هاي لاستيك سازي قرار گرفته است، كه در تمام دنيا مشتريان خاص خود را دارد، و مي توان شعب نمايندگي خريد و فروش انواع لاستيك فالكن را در تمام كشورها مشاهده كرد. دوام ، كيفيت ساخت، استفاده از بهترين مواد اوليه از ويژگي هاي تمام لاستيك هاي ساخت كمپاني فالكن مي باشد، كه سبب محبوبيت اين تاير ها در سراسر دنيا شده است، لاستيك فالكن اكنون در بيش از 8 كشور دنيا كارخانه هاي لاستيك سازي خود را بر پا كرده است، و به تمام كشور ها نمايندگي فروش و خدمات داده است، تا متقاضيان خريد بهترين لاستيك تري انگل به سادگي بتوانند به هر كدام از محصولات اين كارخانه معتبر دسترسي داشته باشند.

لاستيك فالكن در كشور ما هم داراي نمايندگي هاي بسياري است، كه علاوه بر فروش حضوري امكان خريد و فروش آنلاين و اينترنتي انواع لاستيك فالكن مانند خريد لاستيك تري انگل چين 185/65/14 را براي مشتريانشان فراهم كرده اند، به طوريكه با مراجعه به آدرس الكترونيك اين نمايندگي ها مي توانيد، در كوتاه ترين زمان ممكن لاستيك فالكن را خريداري و درب منزل تحويل بگيريد. ضمانت كالاي خريداري شده از ديگر امتيازاتي است، كه با مراجعه و خريد از نمايندگي به دست مي آوريد. 

عمر مفيد لاستيك هاي ايراني بين 50تا 60 كيلومتر مي باشد كه اين مقدار در لاستيك هاي با برند هاي خارجي به بيش از 90 كيلومتر هم مي رسد، كه حتما بايد قبل از خرابي و آسيب ديدن نسبت به تعويض آن ها اقدام كرد، لاستيك تري انگل يكي از ايده آل ترين لاستيك ها در خودرو هاي سبك مي باشد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۱ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

لاستيك ها از مهمترين اجزاي محرك در سيستم انتقال قدرت خودرو ها هستند، كه نبود حتي يكي از آن ها حركت خودرو را غير ممكن مي سازد. لاستيك خودرو به دليل اصطحكاك با انواع سطوح و جاده هاي مختلف و با تغيير فصول سال به تدريج دچار فرسايش و آسيب ديدگي مي شوند، و براي جلوگيري از حداثه هاي احتمالي بايد به سرعت نسبت به تعويض آن ها اقدام كرد. لاستيك فالكن ساخت يك كمپاني بزرگ و چند مليتي در كشور ژاپن است، كه در شمار برترين كارخالنه هاي لاستيك سازي قرار گرفته است، كه در تمام دنيا مشتريان خاص خود را دارد، و مي توان شعب نمايندگي خريد و فروش انواع لاستيك فالكن را در تمام كشورها مشاهده كرد. دوام ، كيفيت ساخت، استفاده از بهترين مواد اوليه از ويژگي هاي تمام لاستيك هاي ساخت كمپاني فالكن مي باشد، كه سبب محبوبيت اين تاير ها در سراسر دنيا شده است، لاستيك فالكن اكنون در بيش از 8 كشور دنيا كارخانه هاي لاستيك سازي خود را بر پا كرده است، و به تمام كشور ها نمايندگي فروش و خدمات داده است، تا متقاضيان خريد بهترين لاستيك فالكن به سادگي بتوانند به هر كدام از محصولات اين كارخانه معتبر دسترسي داشته باشند.

لاستيك فالكن در كشور ما هم داراي نمايندگي هاي بسياري است، كه علاوه بر فروش حضوري امكان خريد و فروش آنلاين و اينترنتي انواع لاستيك فالكن مانند خريد لاستيك فالكن ژاپن16/70/235 Ht01 را براي مشتريانشان فراهم كرده اند، به طوريكه با مراجعه به آدرس الكترونيك اين نمايندگي ها مي توانيد، در كوتاه ترين زمان ممكن لاستيك فالكن را خريداري و درب منزل تحويل بگيريد. ضمانت كالاي خريداري شده از ديگر امتيازاتي است، كه با مراجعه و خريد از نمايندگي به دست مي آوريد. 

عمر مفيد لاستيك هاي ايراني بين 50تا 60 كيلومتر مي باشد كه اين مقدار در لاستيك هاي با برند هاي خارجي به بيش از 90 كيلومتر هم مي رسد، كه حتما بايد قبل از خرابي و آسيب ديدن نسبت به تعويض آن ها اقدام كرد، لاستيك فالكن يكي از ايده آل ترين لاستيك ها در خودرو هاي سبك مي باشد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۰ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

لاستيك دانلوپ از سري لاستيك هاي وارداتي و ساخت كشور ژاپن مي باشد، كه در كيفيت، دوام و رضايت مشتريان شهرت جهاني پيدا كرده است. شركت لاستيك سازي دانلوپ به عنوان يك شركت چند مليتي از برترين هاي توليد انواع تاير خودرو در دنيا مي باشد، كه محصولات خود را به تمام كشور هاي دنيا عرضه مي نمايد. شركت لاستيك سازي دانلوپ با بيش از يك قرن تجربه و فعاليت در عرصه ساخت انواع تاير خودرو به يكي از معتبر ترين برند هاي موجود در بازار تبديل شده است، كه محصولاتش از محبوبيت بسيار بالايي در بازار هاي جهاني برخوردارند. قيمت لاستيك دانلوپ به علت اينكه از برند هاي وارداتي است، با نوسانات ارز كمي تغيير كرده است، اما با اين حال به علت كيفيت بالاي ساخت اين تاير ها همواره جايگاه بالاي فروش خود را در بازار از دست نداده است. شعب نمايندگي خريد بهترين لاستيك دانلوپ  كه در سراسر كشور داير هستند، آماده ارائه محصولات اين برند ژاپني با مناسب ترين قيمت موجود در بازار به دست مشتريان هستند، ضمن اينكه با مراجعه به نمايندگي اين شركت مي توان از اصالت كالاي خريداري شده هم اطمينان حاصل كرد.

لاستيك دانلوپ از سري لاستيك هايي است، كه متناسب با فصول مختلف سال طراحي شده است، برخي از جديدترين آن ها كه به لاستيك هاي چهار فصل هم معروف هستند، را مي توان بدون كوچكترين نگراني در تمام فصول سال استفاده كرد، كه قيمت مناسبي هم دارند، و براي مصرف كنندگان مقرون به صرفه تر هم مي باشند. براي خريد لاستيك دانلوپ ژاپن 18/40/235 Maxx050 به سايت مراجعه كنيد.

دسترسي و خريد انواع تاير هاي برند لاستيك دانلوپ بسيار ساده شده است، به صورتي كه تنها با مراجعه به آدرس الكترونيك نمايندگي هاي معتبر فروش لاستيك دانلوپ ژاپن 18/35/265 Maxx050 مي توانيد اين تاير را به صورت غير مستقيم و آنلاين سفارش دهيد، و  با صرفه جويي در وقت و هزينه خود در كوتاه ترين زمان ممكن در محل تعيين شده تحويل بگيريد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۰ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

لاستيك يكي از مهمترين قسمت هاي  سيستم انتقال قدرت خودرو است و داراي ساختاري منعطف و پلاستيكي مي باشد، كه معمولا داراي طول عمر مشخصي هستند، كه با رعايت برخي نكات مي توان طول عمر آن ها را افزايش داد. تاير ها بسته به برند سازنده و نوع تاير متشكل از مواد معدني، شيمايي و طبيعي مانند كائوچو، نخ، دوده، سيم و غيره مي باشند، كه هر كدام به در حركت خودرو ها تاثير زيادي دارند. چك كردن وضعيت تاير ها يكي از موارد بسيار مهمي است، كه بايد همه روزه چك شود تا در روند كار خودرو اختلالي به وجود نيايد، زيرا برخي از حوادث رانندگي بسته به خرابي لاستيك ها مي باشد. در هنگام خريد بهترين لاستيك بايد نهايت دقت خود را به خرج دهيد، بررسي تاريخ توليد و انقضاء تاير، عاج هاي خودرو، سرعت مجاز، حداكثر فشار باد لاستيك، ساييدگي، مقاومت حرارتي و بسياري موارد ديگر از الزامات خريد انواع لاستيك باكيفيت است.

صحت و سلامت لاستيك ها در مصرف سوخت خودرو هم تاثير گذارند، و بازديد دوره اي آن ها علاوه بر بالابردن طول عمر لاستيك ها به كاهش مصرف سوخت خودرو هم  كمك مي كند. همواره در متعادل نگه داشتن باد تاير ها دقت كنيد، زيرا كم و يا زياد بودن باد تاير ها در حركت خودرو ها بسيار تاثير گذار است، براي مثال كم بودن باد تاير ها اصطحكاك و چسبندگي لاستيك ها را بيشتر مي كند، و علاوه بر افزايش مصرف سوخت، سبب كاهش طول عمر لاستيك  هم مي شود. براي خريد بهترين لاستيك سواري دانلوپ ژاپن به سايت مراجعه كنيد.

تناسب لاستيك ها با خودرو و رينگ آن ها از ديگر موارد مهمي است كه در هنگام انتخاب و خريد لاستيك اتسو تايلند بايد به آن توجه كنيد. دسترسي ساده به انواع رينگ و لاستيك و به صورت كاملا مجازي نوع ديگري از خدمات فروش خودرو است، كه توسط برخي از شركت هاي عرضه و پخش تاير خودرو براي متقاضيان اين محصول فراهم شده است.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۰ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

ارائه تمام گزارشات مالي و مشخص نمودن سود و زيان انواع شركت هاي بزرگ و كوچك  در قالب صورت ها و تراز نامه هاي مختلف از مهمترين وظايف واحد حسابداري مالي مي باشد كه در اكثر مشاغل با ظرفيت هاي متوسط و بزرگ وجود دارد. بهترين حسابداري مالي مرتب نمودن حساب ها در اصل اطلاعات بسيار خوبي از فروش و نحوه رشد شركت به كارفرمايان مي دهد. اهميت انجام امور حسابداري و مالياتي در برخي از شركت ها در حدي است، كه يك بخش خاص تحت عنوان واحد مالي به آن اختصاص داده شده است. تمام صورت هاي مالي و مالياتي، مراوده هاي درون شركت و غيره بايد مورد تاييد اين واحد قرار بگيرد تا جنبه قانوني داشته باشد. از ديگر وظايف واحد حسابداري مالي تنظيم انواع گزارشات مالياتي براي سهامداران و  كارفرمايان مي باشد، تا در زمان بسيار كوتاهي نحوه رشد و يا تنزل خدمات شركت را به اطلاع آنان برسانند. برترين خدمات حسابداري مالي در تهران از طريق سايت انجام مي گيرد.

كادر حسابدراي مالي تمام جنبه هاي نظام مالي شركت را از قبيل  امور پرسنلي و اداري، بستن حساب ها، تحليل و كنترل صورت هاي مالي، تهيه و تنظيم انواع دفاتر قانوني و  بستن حساب ها را انجام مي دهد، و وجود آن در برخي مشاغل نه تنها يك نياز بلكه يك ضرورت بسيار مهم مي باشد.  صورت هاي مالي در واحد حسابداري به پنج دسته كلي دارايي ها، بدهي ها، درآمد، هزينه و سرمايه تقسيم مي شود، كه تمام اين موارد تحت كنترل واحد مالي مي باشد، و خروجي خدمات حسابرسي داخلي  شركت ها محسوب مي شوند.

 

 حسابداري مالي در مقايسه با ديگر شاخه هاي حسابداري از تفصيل  و دقت بيشتري برخوردار است، بنابراين حسابداري مالي  و خدمات مشاوره مالي از مهمترين مفاهيم دنياي تجارت و نظام مالي و مالياتي مي باشد، كه كمتر كسي از آن بي اطلاع است، و سالهاست به عنوان يك ضرورت اجتناب ناپذير در بسياري از سازمان ها و موسسات دولتي و خصوصي در آمده است.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۰ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

حسابرسي مفهومي است، كه با اطلاعات مالي موجود در دست واحد هاي حسابداري شركت ها و سازمان هاي كوچك و بزرگ اعتبار مي بخشد، و معمولا براي بالاتر بردن شفافيت هاي مالي از فرد و يا افرادي در خارج از موسسه و يا شركت استفاده مي كنند، كه به اين فرايند حسابرسي مستقل مي گويند. البته انجام خدمات حسابرسي با اين مفهوم سابقه چنداني ندارد، اما در طي مدت بسيار كوتاهي توانست جايگاه خوبي در كنار ديگر مشاغل خدماتي از آن خود نمايد.امروزه شركت هاي بسياري هستند كه با هدف انجام حسابرسي و روشن نمودن صورت هاي مالي سازمان ها و شركت هاي كوچك و بزرگ تا سيس شده اند و متشكل از مجرب ترين حسابداران و حسابرسان مالياتي كشور مي باشند.  از مجموعه فعاليت هايي كه در واحد هاي حسابدرسي مستقل انجام مي گيرد مي توان به شفاف سازي صورت هاي مالي، گزارش گيري از وضعيت حساب ها، تنظيم انواع گزارش هاي مالي و مالياتي براي بانك ها و ديگر موسسات اعتباري، اوراق بها دار و وضعيت سهام شركت در بوس اشاره كرد، و اين موارد سبب شده به سرعت انواع بهترين خدمات حسابرسي مستقل با استقبال كارفرمايان و صاحبان صنايع مختلف توليدي و خدماتي مواجه شود. برترين خدمات حسابرسي مستقل در تهران را از طريق سايت داشته باشيد.

براي بهره مندي از انواع خدمات اصلاح حساب در تهران بايد به سراغ اين موسسات برويد يا در وب سايت رسمي آن ها سفارشات خود را ثبت نماييد. هزينه انجام حسابرسي مستقل در اين واحد ها بسته به حجم كاري و نوع در خواست شما محاسبه شده و به اطلاع صاحبين مشاغل و شركت ها مي رساند.

 از آنجايي كه حسابداري مستقل امري حساس در تمام ارگان هاي دولتي و خصوصي مي باشد، اين نوع از خدمات به سرعت در بين صنايع مورد مقبوليت قرار گرفت، و ارائه انواع خدمات حسابرسي مالي مستقل بازرسي قانوني و حسابداري توسط افراد بي طرف به اسناد مالي و مالياتي اعتباري دو چندان مي بخشد كه توسط بانك ها و ديگر سازمان هاي مالياتي مقبوليت بيشتري داشته است.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۰ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

سگ از حيوانات خانگي است كه بسياري از افراد آن را دوست داشته و در منزل و حياط خانه آن را نگهداري مي كنند. اما نگهداري و پرورش سگ بايد آگاهانه و مسئولانه صورت گيرد. زماني كه شما مي خواهيد اين موجودات دوست داشتني را به منزل خود بياوريد بايد براي پرورش سگ خود وقت بسياري را صرف كنيد و هيچوقت از بودن آن و نگهداريش خسته نشويد. بايد خانه را بر اساس نگهداري سگتان چيدمان كنيد و از استفاده كردن وسيله هاي خطر آفرين براي آن دوري كنيد. بهترين مركز پرورش سگ از طريق سايت در دسترس است.

 

 سگ موجودي باهوش و كنجكاو و همين طور حساس است بايد شرايطي براي بازي كردنش و همين طور بيرون بردن او مهيا سازيد و در پرورش سگ بايد از غذا هاي كامل براي او استفاده كنيد. براي پرورش سگ خوب بايد با او خيلي خوب و مهربان رفتار كنيد زيرا سگ ها اخم و خشم شما را مي فهمند و به اين صورت پرورش سگ شما نتيجه ي عكس خواهد داشت. براي پرورش سگ آپارتماني مي توانيد به مراكز پرورش سگ مراجعه كنيد و زمان هايي سگ خود را به اين مراكز پرورش سگ بسپاريد.

 افراد حرفه اي در زمينه ي پرورش و نگهداري سگ ها در مركز پرورش سگ كار مي كنند كه مي توانند پرورش سگ شما را قبول كنند و با مهارتي كه دارند طريقه ي آموزش خاصي را به كار مي گيرند و از اين طريق پرورش سگ شما در زمان كم و با نتيجه ي خيلي خوبي انجام مي گيرد. آموزش دادن نياز به مهارت دارد شايد شما سال ها وقت خود را بگذارد ولي نتوانيد آن طور كه بايد آموزش هاي لازم را در پرورش سگ حرفه اي داشته باشيد اما مكان پرورش سگ به وسيله ي افراد كارآزموده ي خود در كمترين مدت بهترين پرورش سگ خانگي و آموزش هاي لازم مانند رفتن به دست شويي و شيرين كاري و آرام بودن و... را انجام مي دهد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۰ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

پانسيون سگ محلي است كه در زمان هايي كه شما نمي توانيد از سگ نگهداري كنيد به آن جا مي بريد. سگ حيواني باهوش و وابسته به صاحبش است و زماني كه شما شاغل باشيد و نتوانيد از او نگهداري كنيد مجبور هستيد سگتان را به محلي بسپاريد كه از او نگهداري كنند بنابراين تعداد زيادي پانسيون سگ وجود دارد كه شما مي توانيد از آن ها كمك بگيريد. مواقعي شما قصد سفري را داريد كه امكان بردن سگ به آن مسافرت وجود ندارد بنابراين بايد سگ را به شخصي بسپاريد تا از او حفاظت كند. در بهترين مركز پانسيون سگ در تهران افرادي حرفه اي در زمينه ي نگهداري از حيوانات خانگي وجود دارند كه شما مي توانيد به راحتي سگ خود را به آن ها بسپاريد.

images?q=tbn:ANd9GcRyrcVxMzufB55GrVfWOCKly1sgEWAjpA8QqmLPnNBNdv9dxAy-&s

 

 در معتبرترين پانسيون سگ محيطي كه سگ ها در آن قرار مي گيرد بسيار تفريحي و زيبا است و سگ شما متوجه حضور نداشتن شما نمي شود و از آن مكان با ديگر سگ ها لذت مي برند. در بهترين پانسيون سگ از دامپزشكان حرفه اي كمك مي گيرند كه سگ ها را چك كند و در صورت بروز بيماري آن ها را درمان كند. مسلما پانسيون سگ ، سگ ها را با داشتن گواهي معاينه ي پزشكي مي پذيرد و به اين ترتيب ديگر خيالتان از بابت بيمار نشدن سگ راحت خواهد بود. مجموعه كنل خليج در خدمت شماست. 

images?q=tbn:ANd9GcQOBI_6esTfA8cbcGOXHXHy-Rh0v9_1DGubMidmrpiBE5fJbsODjA&s

 در برخي از معتبرترين پانسيون سگ ها افراد براي آموزش دادن به سگ ها نيز استخدام مي شوند كه سگ ها را تربيت مي كنند و برخي عادات را مانند رفتن به دستشويي و كنترل پرخاشگري و .... را به آن ها مي آموزند كه اين آموزش ها مي تواند براي افرادي كه در منزل خود سگ نگهداري مي كنند بسيار ضروري باشد. براي استفاده از بهترين پانسيون سگ  به سايت كنل خليج مراجعه كنيد و از بهترين پانسيون سگ استفاده كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۰ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

تنيس در زمره ورزش هاي راكتي قرار مي گيرد، كه تاريخچه پيدايش آن به قرون 12 و13 ميلادي در كشور فرانسه مي رسد، اما بسياري از منابع مهد آن را كشور انگلستان مي دانند. مسابقات تنيس در 3 و يا 5 ست برگزار مي شود ، در مسابقات معتبر  گرند اسلم، جام ديويس و فينال المپيك مردان در 5 ست برگزار مي شود، اما در مسابقات بانوان المپيك و ديگر مسابقات جهاني در 3 ست انجام مي شود. تنيس از پر طرفدار ترين ورزش هاي راكتي است كه بين دو نفر و يا دو تيم بر گزار مي شود، كه مخاطبان بسياري دارد، و در بيشتر باشگاه هاي ورزشي باشگاه اختصاصي تنيس در كنار ورزش هاي محبوب و پر طرفدار قرار مي گيرد.  نحوه امتياز دهي در بازي تنيس به صورت پوينت ( كمترين امتياز كه از صفر تا 40 مي باشد)، ست ( هر 6 گيم يك ست است)، گيم ( هر 40 امتياز يك گيم مي باشد)و مچ پوينت ( امتياز طلايي كه منجر به برنده شدن مي شود) مي باشد، كه در تمام بازي ها رعايت مي شود. بهترين باشگاه تنيس در تهران در خدمت شماست.

 در بهترين باشگاه داراي اجاره زمين تنيس از درست نگه داشتن راكت در دست، تا آموزش انواع حركات مختلف اين رشته ورزشي، به علاقه مندان توضيح داده مي شود و وجود مربيان حرفه اي آموزش تنيس تا حد زيادي به شكوفايي و پيشرفت استعداد ورزشكاران و علاقه مندان اين رشته پر طرفدار ورزشي كمك مي كند. چهار ضربه اصلي در تنيس وجود دارد، كه در صورت اجراي صحيح آن ها مي توان بيشترين امتيازات اين رشته ورزشي را كسب كرد. 

 

ضربات فورهند، بك هند، والي و سرويس چهار ضربه اصلي و مهم در ورزش تنيس مي باشد. باشگاه تنيس كودكان نيز براي كودكان وجود دارد . براي يادگيري و آموزش تنيس به صورت حرفه اي بهتر به زمان ، مربي و تجهيزات لازم مانند راكت مانسب، زمين بازي و توپ تنيس داريد، كه اين موارد در اكثر باشگاه هاي تنيس وجود دارد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۰ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]