تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 2172
ديروز : 3718
افراد آنلاين : 5
همه : 1133767
 
نوشته شده توسط : طراح

تجهيزات ايمني به مجموع ابزار هايي گفته مي شود، كه در هنگام  انجام كارهاي سخت و پر مخاطره از افراد حفاظت مي كند و از آسيب هاي احتمالي جلوگيري مي كند. اهميت استفاده از خريد انواع تجهيزات ايمني در برخي از مشاغل در حدي است، كه بدون آن ها امكان انجام كار را نمي دهند، زيرا تنها يك اشتباه كوچك ممكن است، آثار زيان باري را براي خود فرد و يا ديگران به همراه داشته باشد. براي خريد تجهيزات ايمني باكيفيت و متناسب با شغل خود بهتر است، به سراغ شركت هايي كه نمايندگي فروش اين محصولات را دارند، مراجعه نماييد، تا با مناسب ترين قيمت بتوانيد باكيفيت ترين تجهيزات ايمني را تهيه نماييد. تجهيزات ايمن    شامل تمام ابزار ها، لباس ها و وسايل كاربردي در هنگام انجام كار مي باشد، براي مثال لباس ها و ابزاري كه مهندسين شيمي در آزمايشگاه ها از آن استفاده مي كنند، با لباسي كه آتش نشان ها و يا فني كاران استفاده مي كنند بسيار متفاوت است. براي خريد بهترين تجهيزات ايمني به سايت مراجعه كنيد.

 از پر فروش ترين تجهيزات ايمني مي توان به كلاه، كپسول آتشنشاني، دستكش و كفش ايمني اشاره كرد، كه تا حد بسيار زيادي از سلامتي افراد در برابر آسيب هاي حين كار محافظت مي كنند، و تهيه آن ها به عهده كارفرمايان مي باشد. خريد دستكش كف مواد استاد كار را ارزان انجام دهيد.

 

استفاده از تجهيزات ايمني و استفاده از لباس هاي فرم در برخي از مشاغل به يك ضرورت درآمده است، و جزء قوانين شركت ها مي باشد، تا ميزان حادثه هاي كاري را به كمترين حد ممكن برسانند. برند هاي داخلي و خارجي، بسياري در صنعت ساخت و توليد انواع تجهيزات باكيفيت ايمني فعاليت مي كنند، كه معمولا شعب نمايندگي آن ها در تمام ددنيا داير است، و متقاضيان خريد تجهيزات ايمني مانند خريد دستكش ضد برش استاد كار مي توانند به صورت حضوري و يا آنلاين از اين فروشگاه ها تجهيزات مورد نظر خود را با مناسب رين قيمت موجود در بازار خريداري كنند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۰ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

كفش ايمني يكي از لوازم هاي ايمني بوده كه بايد در محيط كار جدي گرفته شود. خريد انواع كفش ايمني از نظر ظاهري با كفش هاي ديگر متفاوت است و با توجه به نقش حفاظتي آن داراي جنس ها و طرح هاي مختلفي است. براي ساخت كفش ايمني از چرم طبيعي معمولا استفاده مي شود كه كيفيت خوب و دوام بالايي داشته باشد. در برخي از انواع كفش ايمني از به كار بردن فلز در بخش هايي از آن استفاده مي شود مثلا براي افرادي كه امكان افتادن چيزي روي پايشان است در قسمت جلويي كفش ايمني از آهن استفاده مي شود تا مقاوم شده و خم نشود. مي توان خريد بهترين كفش ايمني  مانند خريد كفش ايمني آريا را اينترنتي انجام داد .

داخل كفش ايمني بايد از جنس هاي ضد عرق و ضد حساسيت به كار گرفته شود. در كارخانه هاي مواد غذايي بايد از كفش ايمني باكيفيت استفاده شود كه رنگ سفيد داشته باشد تا كمترين آلودگي روي آن ديده شده و مورد شست و شو قرار بگيرد. در مكان هايي كه از دستگاه هاي برش و تيز استفاده مي شود نيز از كفش ايمني سرپنجه فولادي استفاده مي شود كه اگر اين دستگاه ها با پا تماس ايجاد كند مشكلي براي كاركنان پيش نيايد و استفاده از آن ضروري مي باشد. كارفرما بايد لباس كار و كفش ايمني و ديگر تجهيزات ايمني را براي كاركنان خود تهيه كند و آن ها را مجبور به استفاده از اين تجهيزات نمايد زيرا با سهل انگاري كاركنان و استفاده نكردن از اين تجهيزات ممكن است به خود و كارفرما آسيب هاي بسياري وارد كند. براي خريد كفش ايمني ترن ساق كوتاه به سايت مراجعه كنيد.

 براي مكان هايي كه خطر برق وجود دارد و كاركنان بخش هاي برقي بايد از كفش ايمني عايق استفاده شود تا برق گرفتگي ايجاد نشود كه در اين نوع از كفش ايمني بادوام از فلزات استفاده نمي شود و الكتريسيته از آن عبور نمي كند. براي خريد كفش ايمني ارزان به سايت مراجعه كنيد و كفش ايمني مورد نظر خود را تهيه فرماييد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۰ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

ديوار پوش در لغت به معني پوششي است، كه روي ديوار ها قرار مي گيرد، كه اين پوشش مي تواند شامل انواع نقاشي ساختمان، كاغذ ديواري و پوستر، لمينت هاي كاغذي، آجري، سنگي و غيره باشد. ديوار ها تمام اطراف محيط زندگي و كار ما را فرا گرفته اند، كه اگز ظاهري جذاب و آرامش بخش داشته باشند، در روحيه و نشاط افراد هم تاثير مي گذارد. اين روز ها خريد و فروش انواع ديوارپوش در طرح ها و نوع هاي متفاوت در بين مردم طرفداران بسيار پيدا كرده است، زيرا با انتخاب درست، انواع ديوار پوش متناسب با محيط زندگي و كار خود، مي توانيد، يك فضاي ايده آل و دلنشين را براي خود به آرمغان بياوريد. خريد ديوار پوش در انواع چوبي و لمينت چوبي، چرمي، سه بعدي، آلمينيومي، شيشه اي، آجري و سنگي در بين ديگر ديوار پوش ها براي باز سازي و ساخت منازل و ساختمان ها از فروش بالاتري برخوردار است، و توانسته بازار بسيار خوبي پيدا كند. خريد و فروش بهترين ديوارپوش در سايت انجام مي گيرد.

شركت هاي عرضه كننده اين مصنوعات و نمايندگي هاي فروش از معتبر ترين مراكزي هستند، كه با مراجعه به آن ها مي توانيد انواع ديوار پوش را در طرح ها و رنگ هاي متنوع انتخاب و با مناسب ترين قيمت خريداري نماييد. از ديوار پوش ها بر اساس نوع و طرحي كه دارند مي توان براي يك ديوار و يا تمام ديوار ها استفاده نمود، به طوريكه احساس خستگي را در افراد به وجود نياورد، براي مثال از ديوارپوش هاي چوبي مي توان براي تمام ديوار ها استفاده كرد و يا از نوع سه بعدي هم بهتر است در يك و يا دو ديوار استفاده كرد. خريد ديوارپوش ابرو بادي چرم كرمي را ارزان انجام دهيد.

 

 فاكتور قيمت يكي ديگر از مسائلي است، كه بايد در هنگام خريد ديوار پوش چرمي حصيري قهوه اي حتما به آن توجه كنيد، كه اين موضوع بسته به كيفيت و نوع ديوارپوش (چرمي، چوبي، سه بعدي و آلمينيومي) انتخابي تغيير مي كند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۰ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

پاركت از زيبا ترين كفپوش هاي استفاده شده در منازل و ساختمان هاست، كه در شمار مصنوعات چوبي قرار مي گيرد، و در بازه زماني بسيار كوتاهي توانست، جايگاه خوبي را در بين ديگر كفپوش هاي موجود در بازار پيدا كند. استفاده از پاركت در بازسازي منازل ، ويلاها و حتي محيط كار، تغييرات چشمگيري در فضاي داخلي اين محيط ها  به وجود مي آورد، و فضايي مدرن و كلاسيك به اين اماكن مي بخشد. اين روز ها خريد و فروش انواع پاركت مناسب و ارزان براي ساخت و ساز و يا باز سازي ساختمان هاي مسكوني از دغدغه هاي اصلي مهندسين و طراحان دكوراسيون داخلي مي باشد، و شركت هاي پخش كننده بسياري هستند كه در اين زمينه فعاليت مي كنند. بهترين روش براي انتخاب و گزينش بهترين اين شركت ها ، استفاده از ابزار مقايسه مي باشد. متقاضيان خريد پاركت با مراجعه به اين شركت ها مي توانند، ليست قيمت انواع پاركت ها را مشاهده و بهترين شركت پخش كننده و خدماتي را انتخاب نمايند. خريد و فروش بهترين پاركت را از طريق سايت انجام دهيد.

افرا، بلوط، گردو، گيلاس و راش از سري چوب هايي هستند كه بيشترين استفاده را در ساخت كفپوش پاركت دارند و كيفت و دوامي بسيار بالا دارند. پاركت ها همان طور كه در ابتدا هم به آن اشاره شده از سري مصنوعات چوبي هستند، كه بسته به نوع و كيفيت تفاوت هايي با هم دارند. علاوه بر زيبايي و تغيير فضاي داخلي ساختمان ها استفاده از پاركت مزاياي ديگري هم دارد، كه از ميان آن ها مي توان به سرعت بالا و سهولت نصب پاركت نسبت به ديگر كفپوش ها، سبكي، عايق بودن در برابر صدا و حرارت و امكان باز و بسته كردن و استفاده مجدد از آن اشاره كرد. خريد پاركت 12 ميل طرح صنوبر پوسيده را ارزان انجام دهيد.

پاركت لمينت نوع صنعتي و جديد پاركت مي باشد، كه تمام مزاياي انواع پاركت برخوردار است، ضمن اين كه اين محصول فراوري شده در براي رطوبت و آب هم بسيار مقاوم بوده و ضعف پاركت را پوشش مي دهد، اين مسئله سبب پر رونق تر شدن بازار هاي خريد پاركت مانند خريد پاركت 8 ميل كد B821 در كشور شده است.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۰ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

كفپوش ها علاوه بر زيباتر نمودن محيط كار و زندگي افراد به نظافت ساده تر اين محيط ها و از بين بردن سريع آلودگي ها كمك مي كنند. از دير باز كفپوش به عنوان يك عامل مهم در ساخت و ساز ها مورد بررسي قرار مي گرفتند، و تحول چشمگيري داشته اند، براي مثال مي توان به موازيك، موكت، سراميك، سنگ و پاركت اشاره كرد، كه در ميان تمام موارد ذكر شده خريد كفپوش پاركت محبوبيت بيشتري در بين مردم داشته است، به طوريكه در سال هاي اخير در ساخت اكثر خانه هاي مدرن و كلاسيك از اين كفپوش ها استفاده مي شود. انواع كفپوش سه بعدي، اپوكسي، PVC و كفپوش پاركت يا چوبي از پرفروش ترين نوع كفپوش ها هستند، كه علاوه در ساخت و ساز ها در بازسازي ساختمان هاي قديمي هم بسيار تاثير گذارند، و جلوه ي شكيلي به ساختمان هاي قديمي باز سازي شده مي دهد، به همين دليل است، كه اكثر شركت هاي ارائه دهنده خدمات دكوراسيون داخلي استفاده از اين كفپوش ها را به مشتريانشان پيشنهاد مي دهند. خريد و فروش بهترين انواع كفپوش در سايت قرار دارد.

براي خريد كفپوش با قيمت مناسب و خريد موكت پرميوم بهتر است، به شركت هاي عرضه كننده و فروش عمده اين محصولات مراجعه كنيد تا بتوانيد با مناسب ترين قيمت انواع كفپوش را تهيه و مورد استفاده قرار دهيد. راه هاي ساده تر ديگري هم براي خريد كفپوش  مانند خريد كفپوش پي وي سي طرح چوب وجود دارد كه از ميان آن ها مي توان، مراجعه به وب سايت هاي فروشگاهي عرضه كننده انواع پاركت را نام برد، كه با مراجعه به آن ها مي توانيد، كفپوش مورد نظر خود را از ميان صد ها طرح و رنگ موجود در فروشگاه اينترنتي، با مناسب ترين قيمت و در كوتاه ترين زمان ممكن خريداري نماييد.

 سبكي، دوام بالا، سهولت نصب، عدم وجود فضاي خالي در بين پاركت ها، امكان جابه جايي، نرمي بيشتر و گرما بخشيدن به فضاي استفاه شده از مهمترين دلايلي هستند، كه سبب محبوبيت و استفاده فراگير از پاركت به جاي ديگر كفپوش شده است.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۰ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

آيا براي شما هم پيش آمده كه وارد بخش هاي ساخت و ساز شده باشيد و انواع كلاه ايمني را بر سر كاركنان ببينيد؟ مي دانيد كه رنگ بندي كلاه افراد در ساخت و ساز با هم متفاوت است؟ رنگ بندي كلاه ايمني مهندسي با كاركنان ديگر متفاوت است . همين طور كلاهان ايمني مسئولان هر بخش مانند بخش برق و ايمني و... با هم متفاوت است. دليل متفاوت بودن رنگ كلاه ايمني مهندسي و مسئولان هر بخش به دليل پيدا كردن آن مسئول مي باشد. گاه در بخش هاي عمراني تعداد بسياري از پرسنل مشغول به كار هستند كه بسياري از آن ها همديگر را نمي شناسند اما با رنگ بندي كلاه ايمني مي توانند حتي از دور مسئول مربوطه را پيدا كنند و از بروز مشكلات جلوگيري كنند. كلاه ايمني مهندسي در رنگ سفيد توليد مي شود و به اين ترتيب كاركنان از طريق كلاه ايمني مهندسي سفيد او را تشخيص مي دهند. خريد كلاه ايمني مهندسي بادوام بسيار ضروري مي باشد حتي اگر مهندس دست به چيزي نزند و در اطراف باشد نيز جان او در خطر است و ممكن است چيزي بر روي سرش بيفتد. براي خريد بهترين كلاه ايمني مهندسي به سايت مراجعه كنيد.

پس استفاده از كلاه ايمني مهندسي براي مهندس ها در زمان كار ضروري بوده و بايد استاندارد و باكيفيت باشد. همان طور كه مي دانيد كلاه ايمني قرمز مخصوص آتش نشانان مي باشد و كلاه ايمني كارگران زرد مي باشد. كلاه ايمني مهندسي بادوام و باكيفيت كلاهي است كه در برابر ضربه و حرارت و نفوذ آلاينده مقاوم باشد. براي خريد بهترين كلاه ايمني بايد به يكي از مراكز معتبر مراجعه ي حضوري و اينترنتي داشته باشيد و انواع كلاه ايمني مهندسي را به صورت باكيفيت تهيه كنيد.

 در بازار انواع كلاه ايمني مهندسي وجود دارد كه برخي از لحاظ استاندارد ايمني خوبي ندارد و به خوبي نمي تواند از سر محافظت كند. پس با خريد انواع كلاه ايمني مهندسي استاندارد و ايمن جان خود را در امان نگه داريد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۰ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

يكي از تجهيزات ايمني كه براي هر محيط كاري ضروري است كفش ايمني مي باشد كه براي ايمني در كار بايد حتما از آن استفاده شود. انواع كفش ايمني در مدل هاي مختلفي توليد مي شود كه بر اساس استفاده از آن در محيط هاي كاري مختلف ، متفاوت مي باشد. مدل كفش ايمني با كفش هاي معمولي متفاوت است و با دوام بوده و جنس محكمي دارد. در مراكز درماني و شركت هاي توليد مواد غذايي از كفش هاي سفيد و سبك استفاده مي شود و در كارگاه هاي ساختماني از خريد بهترين انواع كفش ايمني بادوام و قهوه اي رنگ با جنس جير استفاده مي گردد.

در تاسيسات برقي و محيط هايي كه داراي الكتريسيته است از كفش ايمني عايق استفاده مي گردد كه در آن از هيچ گونه فلزي استفاده نمي شود و درون آن از كامپوزيت استفاده شده است. در نجاري ها و برش كاري ها از كفش هايي استفاده مي شود كه كفه ي بسيار سختي داشته باشد كه اگر پا بر روي ميخ و تراشه هاي آهن قرار گرفت آسيب نبيند. در مكان هايي كه امكان افتادن جسمي بر روي پا وجود دارد نيز از كفش ايمني استفاده مي شود كه در سر پنجه ي آن از فولاد استفاده مي شود تا در صورت افتادن چيزي بر روي پاها مشكلي به وجود نيايد. براي خريد پوتين ايمني عايق برق به سايت مراجعه كنيد.

 براي كار در محيط ها با دماهاي مختلف بايد از كفش ايمني مخصوص استفاده شود. جنس پارچه ي مورد استفاده در توليدكفش ايمني بايد مناسب و طبيعي باشد تا در زمان كار پا دچار آسيب نشده و خطري پا را تهديد نكند. براي خريد كفش ايمني مانند خريد چكمه لاستيكي بايد از مراكز معتبر اقدام كنيد تا كفش ايمني اورجينال را تهيه كنيد. براي خريد كفش ايمني به سايت مراجعه كنيد و انواع آن را مشاهده كرده و كفش ايمني مورد نظر خود را به صورت آنلاين تهيه كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۰ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

لباس كار يكي از تجهيزات امن براي افراد به شمار مي رود كه براي هر كاري بايد لباس كار مخصوص به آن پوشيده شود.  لباس كار با توجه به نوع فعاليت مي تواند تمام بدن و يا قسمتي از آن را پوشش دهد و يا داراي كلاه باشد يا خير. برخي از انواع لباس كار به صورت يكسره بوده و برخي به صورت دو تكه كه شرايط كاري باعث پديد آمدن انواع مختلف آن شده است. با استفاده از مدل هاي لباس كار مي توان در محل كار راحت تر كار كرد و همين طور از نظر ايمني در امان بود مي توان از طريق سايت هاي اينترنتي خريد بهترين لباس كار در تهران را نيز انجام داد .

 جنس لباس كار با توجه به محيط و پوشش مي تواند متفاوت باشد ولي براي لباس كار خوب و باكيفيت بايد حتما از پارچه هاي مناسب استفاده كرد تا دوام بالايي در كار داشته باشد. الياف به كار رفته در انواع لباس كار با هم متفاوت مي باشد زيرا برخي از لباس كار ها بايد عايق سرما و گرما و آب و ديگر مواد باشد اما برخي نياز به عايق بودن ندارد و يا شست و شوي راحتي را بايد داشته باشد. لباس كار ها بايد به طور ساده استفاده شود و تغييري در آن صورت نگيرد و همين طور بر روي لباس هاي كار بايد از آويزان كردن اشياء جلوگيري كرد. لباس كار بايد متناسب و اندازه باشد و تنگ و خيلي گشاد نباشد تا مانع از كار كردن درست نشود. استفاده از انواع لباس كار آستين كوتاه و آستين بلند با توجه به راحتي در كار استفاده مي شود. خريد روپوش كارگاهي را از سايت انجام دهيد.

 

 برخي از انواع لباس كار با كلاه و كفش و دستكش مي باشد تا از نظر ايمني كاركنان در امان باشد. اگر شما صاحب شغلي هستيد و پرسنل داريد بايد براي ايمني آن ها خريد لباس كار صنعتي را انجام دهيد چون غير از مسئول بودن در حفظ جان كاركنانتان در صورت بروز مشكل شما نيز به مشكل بر مي خوريد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۰ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

تجهيزات ايمني از مهم ترين لوازم و ابزار ها براي شروع يك كار و يا فعاليت مي باشد. برخي كار ها نيازمند استفاده از خريد انواع تجهيزات ايمني مي باشد كه بايد حتما رعايت شود تا دچار آسيب نشويم. در ابتداي شروع كار ها بايد آن كار براي ما ايمن باشد و جان ما حفظ شود بنابراين براي هر كاري بايد از وسيله هاي ايمني مخصوص به آن استفاده كرد. براي خريد بهترين تجهيزات ايمني در تهران به سايت مراجعه كند.

 انواع خريد تجهيزات ايمني شامل كلاه ايمني، لباس كار، دستكش ايمني، كفش ايمني، عينك ايمني، ابزار ايمني و ماسكو... مي باشد. هر كدام از خريد هاي تجهيزات ايمني براي كار هايي استفاده مي شود كه استفاده از آن ها ضروري مي باشد. مثلا اگر شما در بخش عمراني فعاليت داريد بايد از كلاه ايمني و استفاده از بند هاي اتصال خود به ساختمان استفاده كنيد و اگر در بخش آزمايشگاهي و مراكزي كه با انواع مواد شيميايي سر كار دارند، كار مي كنيد بايد از ماسك هاي مخصوص فيلتر دار و دستكش ايمني و لباس مخصوص استفاده كنيد.

 انواع تجهيزات ايمني در سطح بازار خريد و فروش مي شوند. براي خريد تجهيزات ايمني كار اورجينال بايد در وحله ي اول به كيفيت آن ها دقت داشته باشيد تا خريد تجهيزات ايمني اصل را تهيه كنيد. پس از مطمئن بودن از مراكز فروش خريد تجهيزات ايمني بايد نوعي از خريد تجهيزات ايمني ارزان را تهيه كنيد كه مناسب كار شما است تا آسيبي در كار براي شما وجود نداشته باشد. براي كار هاي جوشكاري و كارهايي كه در خطر بودن چشم ها وجود دارد بايد از خريد عينك جوشكاري استفاده كرد.

 خريد تجهيزات ايمني را مي توانيد براي خود وپرسنلتان انجام دهيد و در استفاده ي مداوم از اين تجهيزات تلاش كنيد تا از خطرات جبران ناپذير در امان باشيد. براي خريد تجهيزات ايمني به صورت اينترنتي به سايت ما مراجعه كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۰ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

هواي فشرده شده توسط كمپرسور ساخته مي شود و مورد استفاده در صنايع مختلف قرار مي گيرد. زماني كه هوا فشرده مي شود ، در هوا مقداري از رطوبت باقي مي ماند كه براي بسياري از صنايع وجود رطوبت مشكل ساز بوده و بايد آن از هوا حذف گردد بنابراين دراير تبريدي وسيله اي است كه رطوبت موجود در هواي فشرده شده را حذف مي كند. رطوبت باقي مانده در آب باعث زنگ زدگي بسياري از لوله كشي ها مي شود، پس با حذف اين رطوبت توسط دراير تبريدي باكيفيت مي توان از بروز مشكلات بسياري جلوگيري كرد و هواي خالصي را داشت به همين علت است كه براي استفاده از كمپرسور بايد خريد بهترين دراير تبريدي را انجام داد .

 سيستم دراير تبريدي مانند يخچال بوده و هوا را يكباره تا 3 درجه مي تواند سرد كند كه در آن هنگام رطوبت از هوا جدا مي شود و هواي خالص از لوله ها به خروجي مي رود. بخار موجود در هوا به آب تبديل شده و از شير خروجي خارج مي شود و هوايي كه سرد شده بود به هواي گرم تبديل مي شود و به دماي محيط بر مي گردد. دراير تبريدي باكيفيت كاركرد بسيار خوبي دارند و با دوام بوده و نياز به تعمير در آن ها كم مي باشد. دونوع دراير تبريدي وجود دارد كه به نام هاي دراير تبريدي گردشي و غير گردشي است. در دراير تبريدي گردشي گردش درامدن هوا ايجاد مي شود و قابليت بالا بردن و پايين بردن ميزان سرد شوندگي وجود دارد كه با استفاده از آن مي توان مصرف برق كمتري داشت.  خريد و فروش خشك كن هوا در سايت انجام مي گيرد.

 

 

دراير تبريدي از نوع غير گردشي كه اين نوع بسيار متداول است بسيار كم خرج تر بوده و دوام بسيار بالا تري دارد. براي خريد و فروش انواع خشك كن هوا به سايت هوامدار مراجعه كنيد و مدل دراير تبريدي مورد نياز خود را تهيه كنيد. ما انواع دراير تبريدي باكيفيت را با قيمت ارزان در اختيار شما قرار مي دهيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۰ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]