تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 256
ديروز : 2519
افراد آنلاين : 6
همه : 1164423
 
نوشته شده توسط : طراح

كمپرسور وسيله اي است كه براي فشرده سازي هوا مورد استفاده قرار مي گيرد. سيستم داخل كمپرسور ها به صورتي است كه با دوران هوا و ايجاد فشار داخل دستگاه باعث فشرده سازي هوا مي شود. هوا به وسيله ي كمپرسور فشرده مي شود اما مقداري بخار آب در آن باقي مي ماند كه براي استفاده از آن هوا بايد بخار آب توسط دراير كمپرسور قوي حذف شود. دراير وسيله اي است كه بخار آب درون هواي فشرده را حذف مي كند. هواي حاوي رطوبت و قطرات آب باعث صدمه زدن به وسيله ها مي شود كه به اين دليل براي حذف آن از دراير كمپرسور. استفاده مي شود انواع دراير كمپرسور شامل دراير كمپرسور جذبي و دراير كمپرسور تبريدي است كه هر يك مزيت هاي مخصوص به خودش را دارد. براي خريد بهترين دراير كمپرسور در تهران به سايت مراجعه كنيد.

 در دراير هاي جذبي دو قسمت جدا از هم وجود دارد كه مواد جذب كننده ي آب دارند. اين برج ها داراي پستي بلندي هايي هستند كه سطح بيشتري را براي جذب رطوبت فراهم مي كند. مواد جذب كننده در دراير جذبي پس از مدتي تمام مي شود و نياز به شارژ دارد. مواد جذب كننده ي مورد استفاده در دراير كمپرسور جذبي بايد با دوام بوده و كيفيت خوبي داشته باشد. انواع دراير كمپرسور نيز كاربرد بسياري در صنعت دارند كه در اين نوع از دراير ها با استفاده از فرايند سرد سازي رطوبت از هوا جدا مي شود و از شير خروجي خارج مي شود. فروش خشك كن هوا جذبي به صورت اينترنتي هم داريم.

 

 

از مزيت هاي دراير كمپرسور كم مصرف تر بودن آن است و دوام بالاي آن باعث مي شود كه نياز به تعمير بسيار نداشته باشد. همين عوامل باعث شده كه استفاده از دراير كمپرسور بسيار رواج پيدا كند. براي خريد خشك كن هوا جذبي به صورت با كيفيت و با قمتي ارزان به سايت مراجعه كنيد و از انواع دراير ها ديدن كنيد و سفارش دراير كمپرسور  باكيفيت خود را ثبت كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۰ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

زماني كه در كمپرسور هواي فشرده ساخته مي شود مقداري از بخار آب در هوا باقي مي ماند كه بايد از هوا تفكيك شود. تله آبگير باعث مي شود كه قطرات آب را كه از خروجي كمپرسور خارج مي شوند از هوا جدا شود و هوا خالص شود. انواع تله آبگير طوري ساخته شده كه با استفاده از نيروي گريز از مركز داخل دستگاه كار مي كند و باعث مي شود كه از اين طريق آب از هوا تفكيك مي شوند. زماني كه آب به داخل تله آبگير مي رود با پره اي در مسيرش برخورد مي كند كه به اين صورت در داخل تله آبگير باكيفيت گردشي از قطرات آب جمع شده به وجود مي آيد. براي خريد بهترين تله آبگير به سايت مراجعه كنيد.

بنابراين تمامي قطرات بزرگ آب توسط تله آبگير بادوام جمع مي شود و به شير خروجي راه پيدا مي كند و قطعات ريزتر با استفاده از دراير ها حذف مي گردند. با استفاده از تله آبگير باكيفيت مي توان روغن موجود در هوا را نيز تفكيك كرد و هوا را به صورت خالص درآورد. تله آبگير ها بايد طبق استاندارد جهاني ساخته شوند و مطمئن باشند زيرا از هواي به دست آمده در داروسازي ها و مواد غذايي نيز استفاده مي شود. جنس بدنه ي انواع تله آبگير از فلزات ضد زنگ بوده تا در صورت قرارگيري مداوم در معرض رطوبت و آب آسيب نبيند. شركت هوامدار در خدمت شماست.

 همچنين در داخل تله آبگير از موادي استفاده شده كه آب با بدنه تماس پيدا نكند. تله آبگير تقريبا سي درصد آب و رطوبت موجود در كمپرسور را جداسازي مي كنند و مابقي رطوبت بايد توسط دراير ها حذف شود. شما مي توانيد انواع تله آبگير را از سايت خريداري كنيد. خريد تله آبگير را به صورت اينترنتي هم مي توانيد انجام دهيد. انواع تله آبگير با كيفيت هاي بالا و قيمت بسيار مناسب در سايت هوامدار قرار گرفته است.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۰ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

براي وسيله هاي توليد هواي فشرده مانند كمپرسور ها استفاده از مخزن هوا بسيار ضروري است. يك مخزن هوا براي ذخيره سازي هواي فشرده شده توسط كمپرسور ها مورد استفاده قرار مي گيرد. زماني كه هوا داخل مخزن هوا ذخيره سازي مي شود دماي آن متعادل شده و رطوبت مانده از آن خارج مي شود. براي نصب مخزن هوا بايد انواع مخزن هوا تا ميزان مجاز راه اندازي شود و حتما از شير اطمينان در آن استفاده شود. براي خريد بهترين مخزن هوا به سايت مراجعه كنيد.

مخزن هوا بايد از نظر ظرفيت با كمپرسور هماهنگي داشته باشد تا دچار مشكل نشود كه اين ظرفيت از طريق يك فرمول به دست مي آيد. با استفاده از مخزن هاي هوا مي توان دوام كمپرسور و قطعات آن را بالا برد. مخزن هوا خوب باعث مي شود كه ارتعاشات فشاري ناهماهنگي كه درون گاز ها وجود دارد از بين برود و در نتيجه يكنواختي بيشتري به هوا بدهد. اگر در خريد مخزن هواي فشرده فشار قوي دقت شود با استفاده از آن علاوه بر نگهداري گاز و هواي فشرده ، هزينه هاي جانبي مانند تعمير و نگهداري از آن نيز كاهش پيدا مي كند. 

ضخامت ورق مورد استفاده در ساخت مخزن هوا بسيار مهم بوده زيرا اگر خيلي نازك باشد خيلي زود دچار ايجاد سوراخ روي آن مي شود و همين طور باعث تركيدن آن و ايجاد مشكلات فراوان هم مي گردد. معمولا براي بدنه ي مخزن هوا از فولاد استفاده مي شود كه محكم و غير قابل تغيير باشد. انواع مختلفي از انواع مخزن هوا وجود دارد كه در مدل ها و سايز هاي مختلفي بوده و مي توانيد با توجه به نيازتان انواع مخزن هواي خوب و باكيفيت با قيمت ارزان را خريداري كنيد. براي خريد مخزن هواي فشرده استاندارد به سايت مراجعه كنيد و سفارش خود را ثبت كنيد و در صورت نياز به اطلاعات بيشتر با پشتيباني در تماس باشيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۰ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

كمپرسور اسكرو دستگاهي است كه در صنعت مورد استفاده قرار مي گيرد. براي اين كه هواي مورد نياز صنايهع فشرده شود از كمپرسور استفاده مي شود. فشرده سازي انواع گاز ها با استفاده از انواع كمپرسور اسكرو انجام مي گيرد. در داخل كمپرسور اسكرو طوري چرخ دنده ها در كنار يكديگر قرار گرفته اند كه با چرخاندن تسمه هوا به صورت فشرده درامده و به خروجي راه پيدا مي كند. براي خريد بهترين كمپرسور اسكرو به سايت مراجعه كنيد.

براي فشرده سازي هوا توسط كمپرسور اسكرو باكيفيت نيازمند قطعه اي است كه بتواند اين كار را انجام دهد كه اين قطعه روتر نام دارد. روتر ها محيطي با فشار بالا را مي سازند ، هوا را فشرده كرده و آن را از تور هاي پيچ در پيچ عبور مي دهند. يك كمپرسور اسكرو از قطعات مختلفي تشكيل مي شود كه شامل روتر، الكتروموتور، جداكننده ي هوا، هواساز، رادياتور مي باشد كه با همكاري اين قطعات هوا فشرده مي شود. كمپرسور اسكرو ها در انواع كمپرسور اسكرو تسمه اي و كمپرسور اسكروكوپل مستقيم وجود دارد كه تسمه در مدل كمپرسور اسكرو تسمه اي وجود دارد اما درنمونه هاي كمپرسور اسكرو كوپل مستقيم از تسمه استفاده نشده و به همين دليل كمپرسور اسكرو كوپل مستقيم سر و صداي كمي دارد. از هواي فشرده براي صنايعي كه نياز به هواي فشرده دارد مورد استفاد قرار مي گيرد مانند چكش هاي بادي و آچار بوكس بادي و... خريد بهترين كمپرسور اسكرو تسمه اي را ارزان انجام دهيد.

 

از لحاظ ديگر كمپرسور اسكرو خوب داراي دو نوع كمپرسور اسكرو خشك و كمپرسور اسكرو روغني مي باشد. در كمپرسور اسكرو از نوع خشك از روغن استفاده نمي شود و در صنعت هايي مثل داروسازي و مواد غذايي از آن استفاده مي شود كه اين نوع از كمپرسور اسكرو در دما هاي خيلي بالا قابل استفاده نمي باشد. در نمونه هاي كمپرسور اسكرو روغني براي روان كردن اجزا به طور مداوم از روغن كاري استفاده مي شود.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۰ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

اتاق خواب يكي از ضروري ترين بخش هاي زندگي ما مي باشد كه بايد مناسب بوده و بتوانيم به خوبي استراحت كنيم. لازمه ي خواب خوب و راحت و استفاده ي درست از اتاق خواب داشتن يك سرويس خواب خوب است. سرويس خواب كه شامل لوازمي براي راحتي و آسايش مي باشد داراي انواع مختلفي است. سرويس خواب شامل تخت خواب، كمد، پاتختي، پاف و ميز آرايش و آينه مي باشد. سرويس خواب در جنس هاي مختلفي توليد مي شود و همين طور شما مي توانيد با توجه به سليقه ي خودتان و با توجه به دكوراسيون ديگر اتاق خواب و همين طور رنگ ديوار ها سرويس خواب خود را خريداري كنيد. شما نيز مي توانيد سفارش اينترنتي سرويس خواب را از داخل سايت فروش اينترنتي انجام دهيد . از انواع جنس هاي چوبي و فلزي براي سرويس خواب استفاده مي شود. در سرويس خواب پاتختي در كنار تخت حكم ميز كوچكي را دارد كه وسايل ضروري را مي توانيم روي آن قرار دهيم تا در زمان هاي نياز به آن ها دسترسي داشته باشيم. در بهترين سرويس خواب در تهران يكي از وسيله ها پاف مي باشد كه حكم نشيمن گاه را دارد و براي استراحت در سرويس خواب به كار مي رود.

 انتخاب سرويس خواب يك امر مهم در زيبايي و آسايش مي باشد كه بايد بسيار دقت شود به خصوص در انتخاب تخت خواب بايد مدلي را انتخاب كنيد كه داراي استاندارد باشد و ابعاد مناسبي براي شما داشته باشد و همچنين استفاده از يك تشك طبي و خوب لازمه ي هر سرويس خواب است كه بايد جدي گرفته شود. براي خريد سرويس خواب مانند خريد سرويس خواب اسپرت شطرنجي مي توانيد به مغازه هاي مختلفي در سطح شهر سري بزنيد اما ديدن مغازه ها مي تواند وقت زيادي را از شما بگيرد و شايد مورد دلخواهتان را پيدا نكنيد. 

شما مي توانيد با مراجعه به سايت اينترنتي ما انواع سرويس خواب اسپرت پرنسس را مشاهده كنيد و به راحتي از خانه خريدن سرويس خواب خود را انجام دهيد .:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۰ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

براي تعيين هدف سرمايه گذاري و شروع آن به يك برنامه اي نياز داريم كه پستي و بلندي ها را براي ما مشخص كند و بتوانيم با استفاده از آن بدانيم كه آيا سرمايه گذاري ما موفقيت آميز خواهد بود يا نه. بنابراين با استفاده از بهترين طرح توجيهي مي توانيم به اين اطلاعات و برنامه ها دسترسي داشته باشيم. طرح توجيهي كامل در ابتدا نوع سرمايه گذاري ما را مشخص مي كند و ضرر و زيان را تعيين مي كند ، حل اگر ضرري در كار باشد ما مي توانيم قبل از شروع متوجه آن شويم و از به وجود آمدن آن جلوگيري كنيم. شركت هايي وجود دارند كه بهترين طرح توجيهي در تهران را انجام مي دهند كه مي توانيم از اين مراكز كمك بگيريم.

 در طرح توجيهي اصولي نرم افزار هايي وجود دارد كه اطلاعات سرمايه گذاري با استفاده از اين نرم افزار ها براورد مي شود و سود و زيان تخمين زده مي شود. بنابراين براي شروع هر سرمايه گذاري چه بزرگ و چه كوچك به طرح توجيهي خوب نياز داريم زيرا در صورت ضرر دادن ديگر كاري از دستمان بر نمي آيد. فردي كه سرمايه گذاري را شروع مي كند به سود فكر مي كند و مي خواهد پس از انجام سرمايه گذاري سود خوبي نصبش شود اما اگر اين سود بدست نيايد و نيز موجب از دست رفتن اصل پول هم شود مي تواند ضربه ي روحي و مالي جبران ناپذيري را براي ما داشته باشد بنابراين با صرف هزينه ي بسيار كم براي سفارش طرح توجيهي مانند بهترين طرح توجيهي نخ ابريشم قالي مي توانيد با استفاده از طرح توجيهي باكيفيت از بابت موفقيت خود مطمئن شويد. 

براي سفارش انجام طرح توجيهي به سايت مراجعه كرده و سفارش خود را ثبت كنيد و در صورت نياز با همكاران ما تماس بگيريد تا به شما مشاوره بدهند. ما در ارائه ي طرح توجيهي اطلاعات كلي و جرئي را در اختيار شما قرار مي دهيم و به شما براي انجام سرمايه گذاري آگاهانه كمك مي كنيم.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۰ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

در دسته بندي ماشين آلات راه سازي غلطك يكي از مهم ترين ماشين ها بوده و در صاف كردن زمين و آسفالت از آن استفاده مي شود. انواع غلطك ،غلطك پاچه بزي، غلطك پنوماتيك و غلطك فولادي صاف مي باشد. لوازم يدكي غلطك موجود در هر نوع غلطك در بخش هايي متفاوت است. فروش انواع لوازم يدكي غلطك را در انواع مختلفي مي شود انجام داد كه به راحتي از طريق مراجعه ي حضوري و اينترنتي مي توانيد داشته باشيد. استوانه ي موجود در غلطك از لوازم يدكي غلطك اصلي بوده و با فشار اين قطعه بر روي زمين باعث مي شود خاك و يا آسفالت متراكم شود و در جايث خود محكم بماند.

غلطك فولادي صاف شامل دو نوع غلطك فولادي صاف دوچرخ و غلطك فولادي صاف سه چرخ مي باشد كه با توجه به نام آن ها به ترتيب از دو  و سه چرخ در آن ها استفاده شده است. لوازم يدكي غلطك باكيفيت در برند هاي لوازم يدكي غلطك كوماتسو، لوازم يدكي غلطك هپكو، لوازم يدكي غلطك ساكايي و... موجود مي باشند كه بسياري از افراد از اين برند ها استفاده مي كنند و كاملا راضي هستند و تعداد بي شماري از نمايندگي اين برند ها در شهر هاي مختلف ايران وجود دارد كه مي توانيد خريد خود را از اين مراكز انجام دهيد. شما با خريد لوازم يدكي غلطك با كيفيت مانند خريد لوازم يدكي غلطك هام مي توانيد نياز به تعويض كمتر لوازم يدكي غلطك را داشته باشيد. خريد لوازم يدكي غلطك به صورت اورجينال را حتما از نمايندگي هاي اصلي انجام دهيد.

شركت ما لوازم يدكي غلطك را به صورت اورجينال و اصل به شما عرضه مي كند كه مي توانيد با خيال راحت خريد لوازم يدكي غلطك خود را انجام دهيد. براي خريد لوازم يدكي غلطك هپكو مي توانيد به صورت اينترنتي نيز سفارش خود را ثبت كنيد تا در اولين فرصت نسبت به سفارش شما اقدام شود.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۴ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

از ماشين جرثقيل براي جابجايي اجسام بزرگ استفاده مي شود. جرثقيل از ماشين هاي بزرگي بوده كه مي تواند اجسام سنگين را بلند كند و در جهت هاي افقي و عمودي جابجا كند. از لوازم يدكي جرثقيل مي توان به تكيه گاه ها و بازوي اصلي و اجزاي موتوري اشاره كرد. در ساخت و ساز ها و براي انتقال وسيله هاي بزرگ از جرثقيل استفاده مي كنند. خريد و فروش انواع لوازم يدكي جرثقيل در هر يك از انواع جرثقيل بازويي و جرثقيل سقفي و جرثقيل برجي و جرثقيل ماشيني و... متفاوت است. جرثقيل سقفي زنجيري به سقف متصل مي شود و در محل هاي گذرگاه خود جابجا مي شود كه از اين نوع در كارگاه هاي بزرگ استفاده مي شود. از جرثقيل دروازه اي براي تخليه كردن اجسام از كارگاه ها و كارخانه هاي استفاده مي شود كه اين جرثقيل بيرون از كارخانه قرار مي گيرد كه لوازم يدكي جرثقيل متفاوتي را نسبت به ديگر جرثقيل ها دارد. فروش انواع لوازم يدكي جرثقيل در سايت قرار گرفته است.

خريد لوازم يدكي جرثقيل را از مراكز و نمايندگي هاي مجاز انجام دهيد تا محصولات اصل را به شما بدهند. بسيار از افراد لوازم يدكي جرثقيل قلابي را با قيمت كمتر به شما عرضه مي كنند. قيمت لوازم يدكي جرثقيل در هر شركت با توجه به جنس وكيفت آن متفاوت بوده و شركت هاي پخش لوازم يدكي جرثقيل داراي نمايندگي هاي متعدد در كشور ها مي باشند كه خريد و فروش لوازم يدكي جرثقيل مانند فروش لوازم يدكي جرثقيل كاتو را به صورت حضوري و اينترنتي در اختيار مشتريان خود قرار مي دهند. 

شركت سرويس قطعه يكي از معتبرترين نماينگي ها مي باشد .اگر شما هر يك از لوازم يدكي جرثقيل را از نمايندگي اصلي خريداري كنيد اين اطمينان را داريد كه لوازم يدكي جرثقيل اصل هستند و كمترين قيمت را دارند اما در فروشگاه ها انواع لوازم يدكي جرثقيل با برند هاي گوناگون يافت مي شود كه هر كدام كيفيت هاي متفاوتي دارند و در صورت اطلاعات ناكافي مي توانند جنس فيك را به جاي لوازم يدكي جرثقيل اورجينال به شما بفروشند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۴ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

گريدر ماشيني است كه براي صاف كردن زمين از آن استفاده مي شود. گريدر داراي بدنه ي محكم و با دوام است كه با توجه به شرايط كاري گريدر كه بسيار سخت است، در آن از لوازم يدكي گريدر مقاوم نيز استفاده مي شود. لوازم يدكي گريدر در بازار موجود است و در سايز ها و برند هاي مختلفي به فروش مي رسد.  نمونه هاي اصل و غير اصل لوازم يدكي گريدر در بسياري از فروشگاه ها وجود دارد كه از نظر قيمتي با يكديگر متفاوت اند. نكته اي كه درمورد لوازم يدكي گريدر وجود دارد اين است كه برخي از افراد با توجه به قيمت خريد لوازم يدكي گريدر را انجام مي دهند و به كيفيت آن توجهي ندارند و پس از مدت كوتاه استفاده از آن، لوازم يدكي گريدر دچار خرابي و شكستگي مي شود و دوباره مجبور به تعويض آن مي باشند اما اگر از لوازم يدكي گريدر اورجينال استفاده شود، اين لوازم يدكي گريدر مدت زمان بسيار بيشتري را براي شما كار خواهد كرد و مطمئنا هزينه ي كمتري را مي پردازيد. فروش انواع لوازم يدكي گريدر در سايت قرار دارد.

 براي استفاده از گريدر در راه سازي سعي كنيد همواره سرويس گريدر را انجام دهيد و استفاده ي درستي از آن داشته باشيد تا كمتر با مشكلات و آسيب هاي لوازم يدكي گريدر مواجه شويد. براي تعويض لوازم يدكي گريدر حتما از فرد وارد كمك بگيريد تا لوازم يدكي گريدر به درستي در جاي خود قرار بگيرند و باعث بروز مشكل نشوند. فروش لوازم يدكي گريدر ولوو به صورت مستقيم انجام مي گيرد.

 

 خريد لوازم يدكي گريدر كاترپيلار به صورت آنلاين وجود دارد كه مي توانيد از مراكز معتبر خريد لوازم يدكي گريدر را انجام دهيد و يا حضوري اقدام به تهيه ي آن كنيد. ما انواع لوازم يدكي گريدر باكيفيت و اورجينال را به طور مستقيم به شما عرضه مي داريم. لوازم يدكي گريدر در سايت با كمترين قيمت ها به فروش مي رسد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۴ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

لودر از ماشين هاي سنگين براي خاك برداري و گودبرداري است كه در بخش عمران مي توانيم از آن استفاده كنيم. از قطعات لودر مي توان بدنه و موتور و چرخ ها و قطعات موتوري و ترمز و.... را نام برد كه يكي از اصلي ترين قسمت هاي آن كه اين ماشين را از ديگر ماشين ها متمايز مي كند بخش بازويي و بيلي آن است. از انواع قطعات لودر باكيفيت ، قطعات لودر ولوو مي باشد كه قطعات لودر ولوو توانسته فروش بالايي را در بين ساير برند ها داشته باشد. انواع قطعات لودر ولوو با كيفيت بر اساس نوع ولوويي كه داريم در نوع هاي متفاوت هستند. سه نوع لودر در بازار موجود است كه به نام هاي لودر چرخ لاستيكي و لودر چرخ زنجيري و بهكو لودر است كه هر كدام از اين لودر با توجه به قطعات لودر ولوو مورد استفاده در آن ها، مي توانند توانايي ها و قابليت هاي خود را داشته باشند. فروش انواع قطعات لودر ولوو در سايت قرار دارد.

 قطعات لودر ولوو به گونه اي است كه در زمان هايي كه مي خواهيم با لودر در زمين هاي خاكي و يا داراي سنگ هاي تيز كار كنيم مي توانيم از لودر چرخ لاستيكي استفاده كنيم. قطعات لودر ولوو موجود در لودر چرخ زنجيري به دليل اينكه مي تواند بر روي سنگ ها و مناطق ناهموار حركت كند بسيار مورد توجه قرار مي گيرد.  فروش لوازم يدكي لودر به صورت مستقيم از سايت مي باشد.

قطعات لودر ولوو با توجه به سايز قطعات لودر ولوو خود كه بسيار كوچك تر از قطعات لودر ولوو ساير لودر ها است، در مكان هاي كوچك و كارخانه ها مورد استفاده قرار ميگيرد در بهكو لودر بيل كوچكي بر روي آن قرار گرفته است كه مي تواند كار هاي سبك را در بخش ساخت و ساز انجام دهد. براي خريد قطعات لودر به سايت مراجعه كنيد و قطعات لودر ولوو را از ما بخواهيد. كيفيت قطعات لودر ولوو عالي بوده و دوام خيلي خوبي دارد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۴ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]