تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 2081
ديروز : 3718
افراد آنلاين : 7
همه : 1133676
 
نوشته شده توسط : طراح

تسمه استيل هم مانند ديگر تسمه هاي فولادي از برش هاي صاف و يكسان آهن سيقل داده شده در اندازه هايي به طول  6 و 12 متر  ساخته مي شود. انواع تسمه اسيل ضخامت بسيار پايين تري نسبت به ديگر تسمه ها دارند و عموما در ساخت كابل و برق تلفن، صنعت اتومبيل سازي، وسايل آشپزخانه، وسايل جراحي و صنايع در سازي و لوله سازي استفاده مي شود. تسمه استيل به دليل مقاومت بالا در برابر رطوبت و خوردگي از كيفيت و دوام بالاتري نسبت به ديگر تسمه هاي موجود در بازار برخوردار است و خريد و فروش انواع تسمه استيل به همين جهت بسيار بيشتر انجام مي گيرد .. از مهمترين ويژگي هاي تسمه استيل  كه در هنگام خريد بايد به آن توجه شود،مي توان به طول، عرض، ضخامت و قطر تسمه استيل اشاره كرد، كه البته فاكتور هاي نامبرده رابطي مستقيمب به روي قيمت تمام شده انواع تسمه استيل خواهند گذاشت. براي بسته بندي انواع آلياژ هاي فلزي از قبيل تير آهن، نبشي، ميلگرد و غيره و بار گيري آن ها از نبشي استيل استفاده مي شود، تا در هنگام حمل و نقل و جابه جايي اين محصولات ثابت بمانند. امكان خريد انواع تسمه استيل توسط شركت هاي پخش و نمايندگي هاي فروش مانند فروشگاه استيل الف اين محصولات به صورت اينترنتي و حضوري ميسر شده است، تا مخاطبين اين محصولات بتوانند با مناسب ترين قيمت و در كوتاه ترين زمان ممكن انواع تسمه استيل را در محل مورد نظر خود تحويل بگيرند. 

برند هاي معتبر بسياري در زمينه ساخت انواع تجهيزات فلزي ساختماني در كشور فعاليت مي كنند، كه محصولات آن ها سالهاست مورد اعتماد و رضايت مردم قرار گرفته است، و با مراجعه به شعب نمايندگي آن ها در سطح كشور مي توان با مناسب ترين قيمت انواع تسمه استيل را در ظرفيت هاي دلخواه خريداري كرد، كه البته همان طور كه در ابتدا هم توضيح داده شد، فروشگاه اينترنتي استيل الف در خدمت شماست.

متقاضيان اصلي تسمه استيل را صنايع و كارخانجات بزرگ مخابراتي، ساخت لوازم اتاق عمل، تجهيزات آشپزخانه و غيره تشكيل مي دهند..:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۴ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

نبشي استيل مانند ديگر نبشي ها در صنعت ساختمان سازي به عنوان اتصال دهنده قسمت هاي فولادي دارند. نبشي ها از مهمترين اتصال دهنده هاي پروفيلي ساختماني هستند، كه به صورت مربع و يا مكعب و منفرد در ساختمان ها به كار مي رود از ديگر نام هاي  نبشي استيل مي توان به L يا Angle اشاره كرد، كه بيشتر در صنايع راه و ساختمان به كار مي رود. آلياژ به كار رفته در ساخت نبشي ها عموما از نوع فولاد و يا استيل هستند، كه البته نبشي استيل به دليل مقاومت بالا در برابر خوردگي و رطوبت كيفيت بالاتري نسبت به نوع فولادي خود دارد از اين رو خريد انواع نبشي استيل بيشتر است . از نبشي استيل مي توان در پل ها  و ستون هاي در معرض رطوبت استفاده كرد، چون جنس استيل ضمن اينكه مقاومت بالايي به بنا مي دهد، در برابر رطوبت هوا هم مقاوم است. انواع نبشي ها از لحاظ نوع توليد به دو دسته نبشي پرسي و نبشي فابريك تقسيم مي شود. انواع نبشي پرسي را از يك ورق آهني به طول 6 متر مي سازند، كه از وسط آن خم شده و به شكل L يا V در آمده است، اما نبشي هاي فابريك از همان ابتدا و در خط توليد به شكل نبشي در مي آيند.

بالاتر بردن مقاومت سازه و پايين آوردن هزينه هاي تعمير و نگهداري و قيمت مناسب نبشي استيل از ديگر دلايل محبوبيت آن در بين مهندسين راه و ساختمان است. در ساختمان هاي نوساز و امروزي عموما از نبشي استيل به جاي نبشي هاي فولادي استفاده مي شود، زيرا مقاومت بنا از اهميت بسيار بالايي برخوردار است.  فروشگاه استيل الف در خدمت شماست.

شركت هاي پخش محصولات ساختماني و نمايندگي هاي فروش مانند فروشگاه استيل الف نبشي استيل امكان خريد و فروش  نبشي استيل را به صورت آنلاين و يا حضوري فراهم كرده اند، و متقاضيان نبشي استيل قادرند نوع خريد خود را مشخص كرده و در بازه زماني بسيار كوتاهي محصول خود را دريافت نمايند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۴ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

ميلگرد استيل از جمله آلياژهاي صنعتي است، كه استفاده از آن در ساخت ساختمان هاي مدرن و امروزي ببشتر ديده مي شود. مقاومت بالا در برابر خوردگي و پايداري و دوام بالا و كاهش هزينه هاي تعمير و نگهداري بناها از جمله مواردي است، كه استفاده از خريد و فروش انواع ميلگرد استيل را در بناها توجيح مي كند. ميلگرد استيل همان طور كه از نام آن هم پيداست، متشكل از آلياژهاي استيل است، كه در ميان ديگر فلزات دوام و ماندگاري بالاتري دارد، استفاده از ميلگرد استيل در ساخت بناهاي ساختماني، پل ها، زير گذر ها و غيره كاربرد بسيار زيادي دارد و دوام بتن به كار رفته را افزايش مي دهد، از انواع ميلگرد استيل مي توان به عنوان درزگير در ساختمان ها استفاده كرد، ضمن اينكه از آن در اين سازه ها، هزينه هاي تعمير و نگهداري بناها را با لا بردن طول عمر آن ها كاهش مي دهد. به جز صنايع راه سازي و ساخت و ساز استفاده از خريد انواع ميلگرد استيل در صنايع غذايي، ساخت روغن و پتروشيمي هم استفاده مي شود.

انواع مصالح ساختماني از قبيل ميلگرد استيل را مي توان از طريق شركت هاي فروش و نمايندگي هاي كارخانه جات اين محصولات به صورت حضوري سفارش داد. با رونق گرفت خريد و فروش هاي آنلاين، شركت هاي فروش و نمايندگي ها براي احترام به حقوق مصرف كنندگان اين محصولات امكان خريد ميلگرد نگير 304 را براي متقاضيان خود فراهم كرده اند. ميلگرد استيل به طور كلي به چهار دسته نگير، بگير، نسوز و آلياژي تقسيم مي شوند، كه قيمت هر كدام از آن ها هم بسته به نوع سفارش مشتري متغير است.

 از مهمترين ويژگي ها در ميلگرد استيل مي توان به قابليت ضد زنگ آن در برابر رطوبت و خوردگي اشاره كرد، كه اين ويژگي از مهمترين دلايلي است، كه به استفاده گسترده آن در صنايع غذايي منجر شده است.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۴ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

استيل به عنوان فلز بسيار مقاوم در توليدات استفاده مي شود. وجود كروم در استيل باعث مي شود كه آن را مقاوم سازد. براي اين كه بتوان مقاومت استيل را تا حدي رساند كه ضد خوردگي و ضدزنگ شود بايد در حدود 12 در صد كروم را به استيل اضافه كرد. لوله استيل يكي از قطعه هايي است كه از استيل به دست مي آيدو خريد انواع لوله استيل بسيار صورت مي گيرد.. انتقال دادن سيالات و منابع با استفاده از لوله استيل به راحتي امكان پذير است.

  لوله استيل شامل انواع لوله استيل بدون درز و لوله استيل با درز است كه تفاوت هايي در ساخت آن ها وجود دارد . در حقيقت براي ساخت لوله استيل درزدار ، ورق هايي از استيل توليد مي شود كه توسط دستگاه هاي پرسي و قالبي به صورت لوله استيل درمي آيد كه مصارف بسياري را از اين نوع لوله استيل داريم. لوله استيل بدون درز را از شمش ها به طور مستقيم مي سازند كه با قالب كلي مي توان آن را ساخت كه اين نوع لوله استيل مقاومت بيشتري دارد و در مكان هاي داراي فشار بالا و يا حرارت بالا از آن استفاده مي شود. براي خريد لوله استيل درزدار 304 به سايت مراجعه كنيد.

يكي از دلايل سختي فلز استيل به دليل وجود مقدار كمي از كربن در آن مي باشد كه مقاومت آن را بالا مي برد و هرچه ميزان كربن را بيشتر كنيم مقاومت استيل بالاتر خواهد رفت ولي بايد به انعطاف پذيري استيل نيز توجه شود ، به همين دليل از استفاده ي زياد از كربن خودداري مي شود. تقريبا در تمامي صنايع مي توان استفاده بسيار از لوله استيل را مشاهده كرد كه از طريق لوله استيل سيالات گاز و يا مايعات را از طريق آن عبور مي دهند و بدون ايجاد مشكل مي توان از لوله استيل استفاده كرد. براي خريد لوله استيل دكوراتيو و انواع ديگر قطعات استيل وارد سايت شويد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۴ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

پروفيل استيل در معنا به استيل لوله اي با طول زياد مي گويند كه مقطع آن در طول پروفيل استيل تغييري نمي كند. پروفيل استيل دو دسته دارد كه پروفيل استيل باز و پروفيل استيل بسته نام دارد. پروفيل استيل باز مانند تسمه و ميلگرد بوده يعني در قسمت هايي از يكديگر باز مي باشد و پروفيل استيل بسته به صورت ميله هاي پيوسته و انواع قوطي ها مي باشد كه بريدگي در آن ديده نمي شود و يكدست مي باشد.امروزه خريد و فروش انواع پروفيل استيل بسيار مي باشد . استفاده از استيل به دليل مقاومت خوب آن در برابر ضربه مي باشد و همين طور چون استيل فلز ضد زنگ است مي توان از آن در بسياري از صنايع و همين طور در مكان هاي داراي رطوبت نيز استفاده كرد. از استيل قطعات مختلفي را مي سازند كه با توجه به مزيت هاي خوبش قيمت بسيار مناسبي را دارد بنابراين مي توان در توليدات ارزان نيز از استيل استفاده كرد. براي خريد انواع پروفيل استيل به سايت مراجعه كنيد.

پروفيل استيل را در توليد انواع ميز و صندلي ها و ساخت داخل خودرو ها به كار مي برند. در ساخت درب و پنجره نيز از پروفيل استيل استفاده مي شود كه بسيار ضروري است. نوعي از كاربرد پروفيل استيل را كه بسيار ديده ايم در كنار راه پله ها به عنوان محافظ مي باشد. همچنين از انواع پروفيل استيل براي حصاركشي دور كارخانه ها و مكان هاي ديگر استفاده مي شود. خريد پروفيل استيل 201 را ارزان انجام دهيد.

 يكي از انواع پروفيل استيل ، پروفيل نبشي است كه در چارچوب ها از آن استفاده مي كنند مانند چارچوب درب ها و... براي خريد پروفيل استيل مي توان انواع آن را با توجه به كارايي هاي خاص هر كدام انتخاب كرد. خريد پروفيل استيل را مي توانيد به صورت اينترنتي انجام دهيد و پروفيل استيل را به صورت مستقيم از مركز خريداري كنيد. براي خريد و سفارش پروفيل استيل 304 به سايت مراجعه كنيد و در صورت نياز با همكاران ما تماس بگيريد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۴ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

استيل يكي از آلياز هايي است كه در وسيله هاي بسياري ديده مي شود و در صنعت هاي مختلفي استفاده مي شود. براي ساختن قطعات از استيل بايد آن را يا از ورق استيل تهيه كنند و يا به صورت قالبي از شمش هاي استيل بسازند كه استفاده از ورق استيل بسيار رايج مي باشد. برخي از ورق هاي استيل كمي تفاوت هايي با ورق استيل درخشنده دارند كه اين دسته كه ورق خشدار استيل نام دارند كه اين نوع ورق ها سطح خشداري دارند و يكي از مزيت هاي آن نيفتادن خش بر روي ورق خشدار استيل مي باشد، همچنين ورق خشدار استيل زيبايي خاص خود را دارد و استفاده از خريد انواع ورق خشدار استيل در بسياري از وسيله ها موجب زيبايي آن مي شود. استفاده از ورق خشدار استيل مي تواند در تمامي صنايع صورت گيرد و لمس كردن ورق خشدار استيل موجب حس لطافت در آن مي شود.

از انواع ورق استيل در درب و ديواره هاي آسانسور استفاده مي شود. ورق خشدار استيل در انواع ضخامت ها موجود است و در دو دسته ي ورق خشدار استيل نگير و ورق خشدار استيل بگير موجود مي باشد كه هر كدام كارايي خاص خودش را دارد. از ورق خشدار استيل براي ساختن قطعات مختلف نيز استفاده مي شود. در لوازم برقي و ساخت كابينت ها و انواع سطوح لوازم مي توان از ورق خشدار استيل استفاده كرد.

 استفاده از ورق خشدار استيل بيشتر به دليل ضدزنگ بودن و ضد خوردگي بودن آن است، همچنين ورق خشدار استيل بسيار مقاوم بوده و جلاي زيبايي دارد كه اين موارد باعث شده ورق خشدار استيل بسيار مورد توجه كارخانه ها و توليدات صنعتي مورد توجه قرار گيرد. براي خريد ورق خشدار استيل بهتر است آن را از مراكزي كه به صورت مستقيم ورق خشدار استيل را عرضه مي دارند تهيه نمود، براي خريد ورق استيل به سايت الف استيل مراجعه كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۴ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

پوستر ديواري كه برخي به اشتباه از آن به عنوان كاغذ ديواري هم ياد مي كنند، يك پوشش كاغذي است، كه طريقه نصب و اجراي آن همانند كاغذ ديواري و شايد ساده تر  هم باشد، زيرا پوستر ديواري متشكل از چندين شات متفاوت است، كه  در هنگام نصب و اجراي آن بايد نهايت دقت را انجام داد، و از چسب مخصوص به آن استفاده كرد. پوستر ديواري  از طرح ها  و رنگ هاي منحصر به فرد، متناسب با علاقه و متد كاري افراد مختلف ساخته مي شوند، كه از طرح هاي پر طرفدار آن مي توان به پوستر هاي انتزاعي، منظره هاي طبيعي و سه بعدي اشاره كرد.  قيمت پوستر ديواري در مقايسه با كاغذ ديواري بسيار مناسب تر و مقرون به صرفه تر است، و به سادگي و با كمترين هزينه مي توانيد نمايي بسيار زيبا به منزل و يا محيط كار خود ببخشيد. معمولا در دكوراسون  خانه هاي مدرن و كلاسيك معمولا از پوستر ديواري براي حداقل يك و يا دو ديوار استفاده مي شود، تا طراحي و نماي آن در نظر مخاطبان جلوه ي بيشتري داشته باشد. خريد و فروش انواع پوستر ديواري در سايت قرار دارد.

از جمله مهمترين مزاياي استفاده از پوستر ديواري مي توان به ماندگاري بالا، مقرون به صرف بودن، ثبات در طرح و رنگ، امكان چاپ آثار و طرح هايي دلخواه و قابليت شست و شو اشاره كرد، كه سبب انتخاب پوستر ديواري براي تزيين ديوار هاي ساختمان مي شود.  سهولت و سرعت نصب، از ديگر مزاياي استفاده از پوستر ديواري است، كه سبب جلب توجه شركت هاي داخلي به استفاده بيشتر از آن شده است. خريد پوستر ديواري غروب آفتاب امروزه بسيار گسترش پيدا كرده است.

 

 تنوع طرح و نقشه هاي به كار رفته در پوستر ديواري باعث شده، متناسب با هر ديزاين و در هر شركتي بتوان نمونه اي از آن استفاده كرد. با فراهم شدن امكان خريد و فروش آنلاين انواع پوستر ديواري مانند خريد آنلاين پوستر ديواري پر هاي رنگي  از سوي شركت هاي ارائه دهنده اين خدمات، استقبال از اين محصول هم به مراتب نسبت به گذشته بيشتر شده است، و روز به روز به متقاضيان آن اضافه مي شود.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۴ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

گريدر ها نوعي ديگر از ماشين آلات راه سازي هستند، كه موارد استفاده از آن بسيار زياد است و به طور اختصار مي توان به يكسان سازي سطوح مختلف و جاده ها، برف روبي، شيب بندي هاي دقيق، حمل مواد به كناره جاده ها، عمليات كندن جوي و غيره اشارهكرد. لوازم يدكي گريدر هم مانند ديگر تجهيزات صنعتي به مرور فرسوده مي شوند و بايد نسبت به تعويض آن ها اقدام كرد،  تا بتوان كار با دستگاه را از سر گرفت. گريدر ها به دو گروه دستي و ماشيني تقسيم مي شوند و لوازم يدكي آن ها هم بسته به نوع گريدر تغيير مي كند. اصطحكاك بالايي كه در لوازم يدكي گريدر وجود دارد، رفته رفته سبب  فرسايش لوازم يدكي آن ها شده، كه در اين صورت تنها راه پيش رو براي ادامه كار با اين ماشين صنعتي تعويض لوازم يدكي گريدر است. بهترين راه و مطمئن ترين راه براي خريد انواع لوازم يدكي گريدر مراجعه به نمايندگي هاي فروش اين محصولات است، كه علاوه بر تضمين اصل بودن لوازم يدكي اين ماشين، انواع لوازم يدكي گريدر را با قيمتي بسيار مناسب به دست متقاضيانش در سراسر كشور مي رساند.

برندهاي مطرح و معتبر بسيار زيادي در صنعت ساخت ماشين آلات سنگين و صنعتي در دنيا فعاليت مي كنند، كه هر كدام از طراحي مخصوص به خود را دارند، و لوازم يدكي گريدر ممكن است در هر  كدام از آن ها متفاوت باشد. در هنگام خريد لوازم يدكي گريدر، حتما بايد نوع ماشين و برند سازنده آن را در نظر گرفت، تا در هنگام نصب لوازم يدكي گريدر با مشكل روبه رو نشويد، و  بهره برداري از اين ماشين ، به خوبي روزهاي اوليه كار با آن باشد. 

نمايندگي هاي فروش انواع لوازم يدكي گريدر كاترپيلار ، اين امكان را براي مشتريان خود فراهم ساخته اند، تا در هر كجاي كشور و با قيمتي ايده آل  لوازم يدكي گريدر را سفارش دهند، و در محل مورد نظر خود دريافت نمايند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۴ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

صنايع ماشين سازي هپكو از بزرگترين كارخانجات توليدي ماشين آلات سنگين در خاور ميانه است، كه تنوع محصولات بسيار بالايي دارد. قيمت قطعات هپكو در نمايندگي هپكو به دليل اينكه در زمره توليدات داخلي است، نسبت به لوازم يدكي ديگر برند هاي خارجي بسيار مناسب تر و مقرون به صرفه تر مي باشد. هپكو از پر فروش ترين ماشين آلات سنگين موجود در كشور است، كه بيشترين استفاده را در صنايع راه سازي و عمراني دارد، و به همين دليل است كه در سراسر كشور داراي شعب مختلف نمايندگي هپكو است، كه در كمترين زمان ممكن و با مناسب ترين قيمت قطعات هپكو را به دست متقاضيانشان مي رسانند. نمايندگي هاي هپكو انواع قطعات هپكو  را با كيفيتي بسيار بالا و تضمين سلامت قطعه به دست مشتريان مي رسانند.قيمت رقابتي قطعات هپكو در شعب نمايندگي هپكو و تضمين اصالت كالا از مهمترين مزايايي است، كه مخاطبان را به خريد قطعات هپكو از نمايندگي هاي معتبر و ممتاز هپكو داخلي ترغيب مي كند.

لودر هپكو داراي موتوري قدرتمند است و در شمار بهترين برند هاي ساخت تجهيزات صنعتي قرار گرفته است، قطعات هپكو هم از تنوع بسيار بالايي برخوردارند. چرخ ها، فبلتر هواكش، رادياتور آب، گيربكس، صندلي، اتاقك، چراغ ها لوازم يدكي موتور و غيره از مهمترين قطعات هپكو هستند كه به راحتي مي توان آن ها را از نمايندگي هپكو با قيمتي بسيار مناسب تر از فروشگاه هاي متفرقه ديگر خريداري كرد. 

استفاده از لوازم يدكي اصل و متناسب با برند لودر يكي بهترين راه هايي است، كه با استفاده از آن مي توان قدرت و توان ماشين را همچنان بالا نگه داشت. قطعات هپكو را مانند لوازم يدكي  ديگر برند ها مي توان به صورت حضوري و يا مجازي از فروشگاه هاي معتبر عرضه كننده اين محصولات  و يا نمايندگي اصل لوازم يدكي و قطعات ماشين آلات راهسازي با قيمتي بسيار مناسب خريداري كرد و قطعات هپكو را در كوتاه ترين زمان ممكن دريافت نمود.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۴ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

خارج نمودن زباله ها از ساختمان ها به خصوص ساختمان هاي بلند بسيار زمان بر است و اين كه هرروز بخواهيد اين كار را انجام دهيد و به همين ترتيب دفع زباله در تمام واحد ها در ساختمان هاي مسكوني و يا اداري بزرگ مي تواند مشكلات فراواني را به دنبال خود داشته باشد. شوتينگ زباله به همين منظور طراحي شده است. راه اندازي سيستم شوتينگ زباله يك روش نوين براي خارج كردن زباله ها از  ساختمان هاي اداري و تجاري و يا مسكوني مي باشد كه قابل اجرا براي همه ي انواع ساختمان ها مي باشد. شوتينگ زباله از اجزاي مختلفي تشكيل شده كه بايد ضد زنگ باشند زيرا از شوتينگ زباله سال ها مي توان استفاده كرد و اگر شوتينگ زباله از جنس خوب و مناسب نباشد به سرعت دچار پوسيدگي مي شود زيرا زباله ها اسيدي توليد مي كنند كه بايد به شوتينگ زباله آسيبي وارد نكند. پس از جنس هاي ضدزنگ مانند استيل براي سفارش راه اندازي شوتينگ زباله استفاده مي شود.

 شوتينگ زباله را مي توانيد به شركت ها و مراكز ارائه دهنده ي شوتينگ زباله سفارش دهيد تا از اين مكانيزم شوتينگ زباله بهره مند شويد. امروزه در ساختمان هاي بزرگ استفاده از شوتينگ زباله را مي توانيم مشاهده كنيم. همچنين براي ساختمان هاي تجاري كه معمولا در طبقه ي بالاي آن رستوران هاي زيادي وجود دارد مي توان از راه اندازي شوتينگ زباله فود كورت استفاده كرد و به اين صورت از مراجعه ي پرسنل به بيرون از ساختمان جلوگيري كرده و در وقت خود صرفه جويي كرد و همچنين اسانسور ها و راهرو ها به دليل دفع زباله با استفاده از شوتينگ زباله اشغال نخواهد شد و به اين ترتيب آلودگي و كثيفي را به دنبال نخواهد داشت. 

كانال شوتينگ زباله بايد مناسب مقدار زباله باشد تا زباله ها در كانال گير نكنند و همچنين وجود سرعت گير در شوتينگ زباله مي تواند جلوي سرعت شوتينگ زباله را بگيرد تا زباله ها به آرامي در سطل شوتينگ زباله قرار بگيرند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۴ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]