دارامان

سئو-طراحي سايت

سئو-طراحي سايت
نويسندگان
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 363
ديروز : 312
افراد آنلاين : 3
همه : 336302
پيوندهاي روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

در زمان ورود و خروج هر نوع كالايي نياز به داشتن مجوز مي باشد كه بايد آن را در دست داشته باشيم تا بتوانيم كالا هايمان را وارد و يا صادر كنيم. براي ترخيص كالا بايد اسناد و مدارك مورد نياز را به مركز مربوطه ارجاع دهيم. براي ترخيص كالا مالياتي را در نظر مي گيرند كه با توجه به نوع كالا تعيين مي گردد و همچنين اين ماليات بر حسب حق گمركي مي باشد و تا انجام ندادن مراحل آن نمي توان ترخيص كالا را انجام داد. پس كالا هاي ما در انبار قرار مي گيرد و ما بايد با داشتن مجوز به ترخيص كالا اقدام كنيم.  هيئت وزيران تصميم گيرنده ي ترخيص كالا مي باشند و با توجه به اين كه نوع جنس بار شما چه چيزي است آن ها تصميم مي گيرند كه نامه ي ترخيص كالا را به شما بدهند و يا خير. البته در صورت مشكل نداشتن بار شما مي توانيد با طي كردن اين مراحل موفق به گرفتن نامه ي ترخيص كالا شويد.شما مي توانيد براي سهولت كار به سراغ بهترين شركت هاي ترخيص كالا برويد .

 برخي از كالا ها بايد داراي مجورز هاي خاصي براي ترخيص كالا باشند مثلا براي كالا هاي درماني و غذايي و پزشكي و بايد مجوز بهداشت را براي ترخيص كالا در دست داشته باشيد و يا مجوز هاي وزارت ارشاد و... نيز مي تواند براي برخي از كالا ها در نظر گرفت. ترخيص حبوبات و غلات را به ما بسپاريد.

برخي از كالا ها همواره به كشور وارد مي شوند و يا خارج مي گردند كه ترخيص كالا در اين نوع از كالا ها با مشكل مواجه نخواهد شد مانند ترخيص مواد اوليه واحد هاي توليدي برخي از كالا ها نيز به منظور دوره اي ترخيص كالا مي شوند و پس از مدتي برگردانده مي شود و همين طور برخي از كالا ها مي تواند موفق به گرفتن مجوز هاي لازم براي ترخيص كالا نشوند كه مرجوع مي گردند و بازگرداني مي شوند. براي انجام خدمات سامانه ترخيص كالا به سايت مراجعه كنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۰۱:۱۲ ] [ طراح ]

غلتك يكي از تجهيزات ماشيني مي باشد كه از آن در ساخت و ساز استفاده مي شود و مي توانيم با استفاده از آن بسياري از كف سازي را انجام دهيم. در واقع غلتك براي صاف كاري خاك و يا آسفالت به كار مي رود. غلتك انواع مختلفي دارد كه در لوازم يدكي غلتك با هم متفاوت اند ولي كار اصلي آن ها يكي مي باشد. انواع آن غلتك پاچه بزي و غلتك ارتعاشي و غلتك فولادي مي باشند كه در هر كدام از لوازم يدكي مختلفي استفاده شده است. براي خريد لوازم يدكي غلتك بايد به يكي از مراكز معتبر مراجعه داشته باشيد و لوازم يدكي غلتك مخصوص به غلتك خود را خريداري كنيد.

 براي اين كه غلتك ما به درستي كار كند و دوام بالايي داشته باشد بايد از لوازم يدكي غلتك با كيفيت و اورجينال استفاده كنيم تا نياز نباشد پس از مدت كوتاهي بخواهيم آن را تعويض كنيم. لوازم يدكي غلتك هپكو را مي توانيد در فروشگاه هاي تجهيزات ماشين تهيه كنيد. تشخيص لوازم يدكي غلتك اورجينال از لوازم يدكي غلتك از نوع تقلبي مقداري دشوار بوده و شايد قابل شناخت نباشد براي همين براي خريد لوازم يدكي غلتك از مراكز معتبر خريد خود را انجام دهيد و لوازم يدكي غلتك را با ضمانت تهيه كنيد تا با مشكلي برخورد نكنيد. از لوازم يدكي غلتك با برند معتبر استفاده كنيد تا در صورت استفاده كردن از لوازم يدكي غلتك از نوع نا مرغوب به دستگاه شما صدمه وارد نشود. پس براي تهيه ي لوازم يدكي غلتك آن را از نوع برند معروف و همين طور با كيفيت تهيه كنيد و سال ها از آن به راحتي با عملكرد خوب استفاده كنيد و هزينه هايتان را كاهش دهيد.

فروشگاه سرويس قطعه خريد و فروش انواع لوازم يدكي غلتك با كيفيت عالي و قيمت مناسب را به شما عرضه مي دارد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۴۳:۳۸ ] [ طراح ]

لودر ماشيني است كه احتمالا همه ي ما آن را ديده ايم. هر جا كه ساخت و ساز باشد و يا نياز به خاك برداري باشد از لودر استفاده مي شود. لودر قابيلت استفاده در ناهمواري را دارد و مي تواند خاك و يا مصالح را جابجا كند. انواع لودر ها مي تواند در نوع لوازم يدكي لودر با هم متفاوت باشد. از لودر به عنوان ماشين عمراني ياد مي شود. شركت هاي مختلفي لودر و لوازم يدكي لودر را ساخته اند مانند ولوو و هپكو و كاوازاكي و... كه فعال هستند.

لودر و لوازم يدكي لودر در سايز هاي مختلفي وجود دارند و با توجه به مقدار كار مي توان از آن استفاده كرد. از ديگر كاربرد هاي لودر حفاري زمين و بار زدن كاميون ها و حمل مصالح و .... مي باشد كه مي تواند كارامد باشد. لوازم يدكي لودر مورد استفاده در لودر بايد بسيار با كيفيت باشد تا بتوانيم به خوبي از لودر استفاده كنيم و بايد خريد اينترنتي لوازم يدكي لودر را از مراكزي كه قطعات با كيفيت ارائه مي دهند انجام دهيم.

لودر ها داراي سه نوع چرخ لاستيكي و چرخ زنجيري و بهكو لودر موجود است كه تفاوت هايي در لوازم يدكي لودر دارند. لودر هاي چرخ لاستيكي قابليت سرعتي دارند و در مناطق صاف از آن ها استفاده مي شود و در نمونه ي كوچك تري از نظر لوازم يدكي لودر مي باشند. در مورد لودر چرخ زنجيري بايد بگوييم كه اين نوع از لودر به دليل بزرگ تر بودن لوازم يدكي لودر در آن و همين طور چرخ هايش مي تواند در ناهمواري ها هم مورد استفاده قرار بگيرد و در مناطقي استفاده شود كه از لودر چرخ لاستيكي نمي توان استفاده كرد. لودر بهكو لودر هاي كوچكي با لوازم يدكي لودر كوچك هستند كه مي توان در كارگاه ها از آن استفاده كرد. اين لودر ها در پشت خود يك بيل مكانيكي هم دارند. از انواع با كيفيت لودر ، لوازم يدكي لودر هپكو مي باشد. فروشگاه سرويس قطعه انواع لوازم يدكي لودر را در مجموعه ي خود با كيفيت بسيار بالا موجود دارد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۱۹:۲۱ ] [ طراح ]

ترازو از وسايلي است كه از زمان هاي قديم مورد استفاده ي ما قرار گرفته است. در ابتدا ترازو ها به شكل هاي بسيار ساده اي بودند و به صورت دستي كنترل مي شدند. از انواع ترازو در زمان هاي گذشته ترازوي دو كفه اي بود كه در يك كفه جنس قرار مي گرفت و در كفه ي ديگر وزنه ها كه به اين ترتيب مقدار آن ماده مشخص مي شد. با پيشرفت ترازو انواع ديگر آن به بازار ورود پيدا كردند كه به صورت ديجيتالي بودند كه توانستند راحت تر مورد استفاده قرار بگيرند.

انواع ترازو ها مانند ترازوي باركدزن توزين صدر مدل ويستا P در سايز هاي مختلف براي كارايي هاي متفاوت به وجود آمدند. بعده ها ترازو هايي روي كار آمدند كه بسيار دقيق بودند و در استفاده هاي آزمايشگاهي از آن استفاده مي شد كه امروزه نيز اين ترازو ها با دقت بيشتري وجود دارند. در انواع فروشگاهي و نيز كارگاهي هم ترازو هاي ديجيتالي به روز شده اند و به شكلي در آمدند كه مي توانند چندين محاسبه را با هم انجام دهند و حتي قيمت اجناس را محاسبه مي كنيد. ترازو را مي توانيم از فروشگاه ها تهيه كنيم. برخي از برند هاي ترازو با كيفيت مي باشند كه بايد در خريد ترازو بسيار دقت كنيد تا جنس متفرقه را نخريد. بسياري از فروشگاه ها و سايت هاي فروشگاهي در فروش ترازو فعاليت دارند كه شما مي توانيد ترازوي خود را تهيه كنيد فقط در زمان خريد حتما از فروشگاه هاي معتبر خريد خود را انجام دهيد. ترازو ها در قيمت هاي مختلف با توجه به سايز و برند و دقت مي باشند. ترازو ها داراي دقت هاي مختلفي هستند كه دقت هاي مختلفي را دارند و براي هر شغلي ترازو مخصوصي بايد تهيه شود.

براي خريد آنلاين ترازو با كيفيت خوب مي توانيد از طريق فروشگاه اينترنتي تجهيزات خريد خود را انجام دهيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۵۹:۱۵ ] [ طراح ]

ترازو ها گونه ها بسياري دارند كه مي توان از گونه ها آن به ترازو هاي فروشگاهي، ترازو هاي تربار، باسكول ها و ترازو آزمايشگاهي و... اشاره كرد. ترازو آزمايشگاهي يكتا از ترازو هاي دقيق بوده و مي تواند مواد ناچيز را نيز اندازه گيري كند. خريد ترازو آزمايشگاهي همانگونه كه از نامش پيداست توسط آزمايشگاه ها چهره مي گيرد و براي محاسبات آزماشگاهي به كار مي رود. ترازو آزمايشگاهي داراي محفظه اي است كه از ورود هوا و ديگر آلاينده ها به درون آن بازداري مي كند. خريد ترازو آزمايشگاهي را مي توانيد از فروشگاه هاي فروش ترازو انجام دهيد. ترازو آزمايشگاهي حائز گونه ها مختلفي مي باشد كه بر اين پايه اند ترازوي نم سنج و ترازوي سنجش كننده و ترازو هايي كه مي تواند الي يك هزارم گرم و يك صد هزارم گرم را اندازه گيري كند كه البته اين گونه در حال توليد مي باشد. در سررسيد خريد آنلاين ترازو آزمايشگاهي دقت داشته باشيد كه اگر ترازو از دقت بالاتري برخوردار باشد ظرفيت اقليت را دارد.

 به راستي خريد ترازو آزمايشگاهي بدست آزمايشگاه ها الزامي است و تمامي آن ها مجهز به ترازو آزمايشگاهي هستند كه يك وسيله ي زياد مهمي به آمار مي رود. خريد ترازو آزمايشگاهي مانند ترازوي ازمايشگاه كيا مدل GS براي وزن كردن مواد آزمايشگاهي اتمام مي گيرد كه در برخي موارد براي تركيب اندازه ي اين مواد با هم است كه در صورت دقيق نبودن شدني است مشكلاتي به بار آورد. بنابراين شما مي توانيد از انواع برند هاي مختلفي خريد ترازو آزمايشگاهي را اتمام دهيد. فروشگاه ها و سايت هايي وجود دارند كه ترازو آزمايشگاهي را مي توانيد آن جا بيابيد. براي خريد ترازو آزمايشگاهي به معتبرترين مراكز مراجعه كنيد و يك ترازوي با كيفيت جاسازي كنيد الي بتوانيد به واقعيت و نكوداشتن از آن كاربرد كنيد.

فروشگاه اينترنتي تجهيزات انواع ترازو هاي آزمايشگاهي را در گردآور ي خويش دارد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۴۳:۳۶ ] [ طراح ]

همبرگر يكي از غذاهاي محبوب ما است. انواع همبرگر در فست فود ها توليد مي گردد كه به طور خالص تر و مخصوص بتوانند آن را به فروش برسانند همچنين در كارخانه هاي توليد همبرگر از نمونه هاي همبرگر زن اتوماتيك و صنعتي استفاده مي كنند و آن ها خريد و فروش انواع همبرگر زن دستي را انجام مي دهند . همبرگر زن هم به صورت اتوماتيك وجود دارد و هم به صورت همبرگر زن دستي كه در نمونه هاي دستي قالبي براي ريختن مواد همبرگر در آن وجود دارد كه با فشار مي توان با استفاده از همبرگر زن دستي همبرگر را فشرده سازي كرد.

در نمونه هاي اتوماتيك كه در كارخانه ها بيشتر از آن استفاده مي شود و مي توان در خانه نيز از آن استفاده كرد شامل مخزن دستي براي مواد اوليه ي همبرگر مي باشد كه به صورت اتوماتيك همبرگر را قالب گيري مي كند و مي تواند در زمان كمي مقدار زيادي همبرگر را درست كند. با استفاده از همبرگر زن اتوماتيك در وقت و هزينه به طور چشمگيري صرفه جويي مي شود و مي توان از نيروي انساني كمتري نيز استفاده كرد. برخي از رستوران ها از همبرگر زن دستي استفاده نكرده و همبرگر را با دست شكل مي دهند كه تفاوت بسيار زيادي را در همبرگر دستي و همبرگر ساخته شده توسط همبرگر زن دستي مي توانيم مشاهده كنيم. از انواع باكيفيت همبرگر زن، همبرگر زن دستي براكس مدل    BM-130  مي باشد.

 انواع  غذا ها نيز استفاده كرد كه بسيار مناسب براي فست فود ها مي باشد. با داشتن همبرگر زن دستي در خانه نيز مي توانيم انواع غذا ها را در ميهماني ها درست كنيم. همبرگر زن دستي دستگاه كوچكي بوده و كار با آن بسيار ساده و آسان است. براي خريد اينترنتي همبرگر زن دستي مي توانيد از فروشگاه هاي فروش دستگاه هاي خانگي همبرگر زن دستي خود را تهيه كنيد. در انواع همبرگر زن دستي امكان تغيير قطر و ضخامت همبرگر ها وجود دارد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۲۴:۲۰ ] [ طراح ]

باسكول صنعتي در واقع يك ترازوي بزرگ صنعتي است، كه صفحه توزين يا زينه بزرگتري نسبت به ترازوهاي صنعتي دارد، و معمولا در بيشترين نا اندازه گيري خود، قادر است الي 500 كيلوگرم را توزين نمايد. باسكول صنعتي كه در اصطلاح به آن باسكولت هم مي گويند، بيشترين بهره‌گيري را در ميادين ميوه و تره بار، فروشگاه هاي بزرگ زنجيره اي و بازارهاي عمده فروشي خشكبار و مواد غذايي دارند و خريد و فروش انواع باسكول صنعتي در اين محيط‌ ها انجام مي شود .  نمايشگر در انواع باسكول صنعتي مانند باسكول پند فروشگاهي 500 كيلو گرم معمولا از گونه دو طرفه برگزيدن مي شود، كه باعث ايجاد يك وابستگي دو سويه بين فروشنده و خريدار به وجود مي آورد، و در بالا بردن حس خوشنودي مشتريان تاثير بالايي داشته است. جنس به شغل رفته در بدنه انواع باسكول صنعتي از فلز  با كيفيت است، كه في نفسه پايداري دستگاه را در برابر ضربه و خپگي بالا مي برد. امروزه در صنعت توزين ديجيتال برندهاي مطرح و معتبري در كشور تكاپو مي كنند، كه اعتماد و توجه مخاطبان بسياري را به سمت خود معطوف كرده اند، و مي تاب از مهترين آن ها به باسكول صنعتي پند، محك و بي همانند اشاره كرد.

دقت، ظرفيت توزين، برند سازنده، نمايشگر و گونه لودسل ها از فاكتور هاي زياد مهمي هستند، كه در اثناء خريد باسكول صنعتي باره ارزيابي پيمان مي گيرند. از آپشن هايي كه امروزه در ساخت انواع باسكول صنعتي همانند باسكول محك چرخ پاترولي مدل 13000به كار مي رود مي توان به باطري حامي دروني آن ها اشاره كرد، كه در سررسيد هايي كه شبكه برق شهري با قطعي و يا نوسان مواجه شود به مدد كاربران آمده و انرژي مصرفي باسكول صنعتي را تامين مي كند.

انواع باسكول صنعتي را مي تاب در بخش هاي باسكول صنعتي متحرك و مقاوم پيمان داد، كه تفاوت آن ها در محل پيمان گيري نمايشگر باسكول است. امروزه به دليل گسترش شعب نمايندگي گونه ها  باسكول صنعتي در مملكت و فروش غير حضوري و آن لاين باسكول در كشور، باسكول هاي بومي و داخلي به انگيزه قيمت مناسب و خدمات پس از فروش طولاني مدت،با پيشباز بيشتري از سوي صنايع روبرو شده اند، و بازار زياد نكوداشتن را متعلق به خود كرده اند. براي خريد آنلاين باسكول صنعتي به سايت مراجعه كنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۱۲:۰۸ ] [ طراح ]

ترازو ها نقش مهمي را زندگي ما بازي مي كنند. ترازو انواع مختلفي دارد كه مي توان از انواع آن به باسكول محك اشاره كرد. باسكول محك يكي از انواع ترازو مي باشد كه بسيار در صنعت و مغازه ها مورد استفاده قرار مي گيرد و خريد و فروش انواع باسكول محك را انجام مي دهند .  باسكول محك بدنه اي قوي و با استحكام دارد كه مي تواند وزن هاي بسيار بالا را تحمل كند. باسكول محك ها در سايز هاي مختلفي عرضه مي شوند كه مي توانيد با توجه به كارتان آن را تهيه كنيد. همچنين انواع باسكول محك از صفحه ي ديجيتالي برخوردار است و مي توان به راحتي وزن را در آن مشاهده كرد.

همين طور باسكول محك مانند باسكول متحرك محك 500 كيلوگرم مدل MDS13000 در دقت هاي مختلفي وجود دارند كه باسكول محك با دقت بالا قيمت بالاتري هم دارد. باسكول محك در انواع شغل ها مورد استفاده قرار مي گيرد. باسكول محك هاي قديمي داراي دقت پايين تري بوده و امروزه اين باسكول محك هاد دقت بالاتري پيدا كرده اند و مي توانند ظرفيت بالايي را مورد وزن كشي قرار دهند. انواع باسكول محك در ساخت و كيفيت هاي مختلفي وجود دارند كه از انواع خوب و باكيفيت باسكول محك مي توان به باسكول محك سهند، باسكول محك چرخدار 1000 كيلويي ، باسكول محك پند و باسكول محك محك اشاره كرد. اين برند هاي باسكول محك كه توانسته اند مشتريان بسياري را براي خود داشته باشند داراي كيفيت بالايي مي باشند و دوام بالايي دارند. به همين دليل بسياري از افراد اين باسكول محك ها را حتي با قيمت هاي بالاتر خريداري مي كنند زيرا مي توانند مدت بسياري را از اين باسكول محك ها استفاده كنند.

باسكول محك ها انواع مختلفي دارند كه در دقت ها و سايز هاي مختلفي عرضه مي گردند. براي خريد باسكول محك مي توانيد به فروشگاه هاي ارائه دهنده ي باسكول محك مراجعه ي حضوري و يا اينترنتي داشته باشيد و باسكول محك مورد نظر خود را خريداري نماييد. براي خريد اينترنتي باسكول محك با كيفيت مي توانيد از طريق سايت ما اقدام به خريد كنيد و انواع مختلف باسكول محك را مشاهده كنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۴۶:۱۳ ] [ طراح ]

تردميل يكي از وسيله هاي ورزشي بسيار پر طرفدار مي باشد. بسياري از افراد فروش تردميل را براي منزل خود انجام مي دهند و از تردميل در منزل استفاده مي كنند. در زمان فروش تردميل مي توان دو نمونه از آن را تهيه كرد كه شامل بدون موتور و با موتور مي باشد. فروش تردميل با موتور امروزه رايج تر از نمونه ي بي موتور آن است. تردميل داراي صفحه ي ديجيتالي است كه اطلاعاتي را از دستگاه و كارايي آن را به ما مي دهد و مي توان تنظيماتي را بر روي آن انجام داد مثلا سرعت را كنترل كرد و يا شيب آن را تنظيم نمود و همين طور اطلاعاتي مانند ميزان كالري سوزي و تايم استفاده از دستگاه و... را به ما نمايش مي دهد. براي فروش اينترنتي تردميل مي توانيم به سايت فروشگاه هاي فروش تردميل و وسايل ورزشي مراجعه كنيم.

نمونه هاي جديد تردميل مانند تردميل خانگي و تك كاره بي اچ فيتنس PioneerR2 قدرت بالاتري دارند و مي توانند زمان بيشتري را براي ما كار كنند. فروش تردميل به صورت دست دوم نيز انجام مي گيرد كه در صورت سالم بودن مي توان فروش تردميل دست دوم را نيز انجام داد. ورزش دو از ورزش هاي استقامتي و بسيار مناسب براي بدن مي باشد كه بسياري به واسطه ي علاقه و فوايد اين ورزش به فروش تردميل فكر مي كنند. تردميل با توجه به تجهيزاتي كه دارد كمي گران بوده ولي با توجه به قدرت و دوام آن فروش تردميل پيشنهاد مي شود زيرا اين دستگاه به راحتي فروش و فروش مي شود و شما پس از مدتي مي توانيد آن را بفروشيد.

در بسياري از باشگاه ها از تردميل استفاده ي زيادي مي كنند و فروش آنلاين تردميل بيشتر از طريق باشگاه ها صورت مي گيرد. انواع وسيله هاي ورزشي مانند تردميل باشگاهي 4 اسب بخار كريتون فيت CF 400AS را مي توانيم به صورت اينترنتي از فروشگاه هاي معتبر با ضمانت فروشاري كنيم.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۲۵:۵۹ ] [ طراح ]

تردميل خانگي يكي از وسيله هاي ورزشي است كه مي توان استفاده ي بسياري از آن داشت. ورزش دو به عنوان مادر ورزش ها تاثير بسيار خوبي را بر روي سلامتي ما داشته و با انجام اين ورزش ما به تناسب اندام مي رسيم. وجود تردميل خانگي توانسته امكان انجام اين ورزش را در خانه ايجاد كند و خريد اينترنتي تردميل خانگي نيز تهيه را آسان كرده است تردميل خانگي مانند تردميل كريتون فيت CF 225S مي تواند در سرعت هاي مختلفي تنظيم شود و همين طور در شيب هاي مختلفي قرار گيرد كه با توجه به ميزان توانايي و خواسته ي ما تعيين مي شود. تردميل خانگي در دو نوع تردميل خانگي موتوردار و تردميل خانگي بدون موتور مي باشد كه در نوع تردميل خانگي بدون موتور ، موتوري در اين دستگاه وجود ندارد و در واقع نيروي پاي شما صفحه ي تردميل خانگي را به حركت درمي آورد. ولي در نمونه هاي تردميل خانگي موتوردار كه مدرن تر و به روز تر از نمونه ي قبلي بدون موتور آن است با استفاده از موتور به حركت درمي آيد.

تردميل خانگي با هدف بسياري خريداري مي شود كه از انواع آن مي توان به بالا بردن انرژي بدن، حفظ كردن وزن ايده ال، سلامتي، لاغري بدنسازي و تناسب اندام و... اشاره كرد كه هر كدام از اين عوامل باعث شده كه تردميل خانگي به يك دستگاه همه كاره تبديل شود. در صورتي كه زانو درد شديدي داشته باشيد نبايد از تردميل خانگي استفاده كنيد ولي در بقيه ي شرايط مي توان از تردميل خانگي استفاده كرد و بسياري از درد ها را با ورزش درمان كرد ولي بايد در زمان وجود درد در ناحيه ي زانو ها دقت كرد و ورزش هاي زانو را انجام داد.

استفاده از تردميل از نوع ورزشي مانند تردميل كريتون فيت CF 200S در بسياري از باشگاه هاي ورزشي وجود دارد كه مي توان از آن استفاده كرد ولي برخي از افراد تردميل را در خانه براي خود دارند و روزانه از آن در زمان هاي بيشتري استفاده مي كنند. براي خريد آنلاين تردميل خانگي به سايت مراجعه كنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۱۳:۲۷ ] [ طراح ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ]
.: Weblog Themes By bigtheme :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب