تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 2246
ديروز : 3718
افراد آنلاين : 11
همه : 1133841
 
نوشته شده توسط : طراح

براي سرمايه گذاري خوب بايد اساس سرمايه گذاري را در نظر بگيريد و از روند كاريتان كاملا اطلاع داشته باشيد. براي اين كه بتوانيد در سرمايه گذاري موفق باشيد و آن را به درستي انتخاب كنيد مي توانيد از طرح توجيهي استفاده كنيد. حال مي پرسيد طرح توجيهي چيست ؟ طرح توجيهي طرحي است كه سرمايه گذاري شما را مورد بررسي قرار مي دهد و طرح توجيهي سود و زيان شما را بررسي مي كند و سپس شما مي توانيد تصميم بگيريد كه آن سرمايه گذاري براي شما مطلوب است يا خير. از طرح توجيهي مي توان در هر نوع از سرمايه گذاري استفاده كرد. در طرح توجيهي از برنامه هايي استفاده ي شود كه مي توان با استفاده از آن ها مي توان بررسي هاي لازم را انجام داد. براي سفارش طرح توجيهي به سايت مراجعه كنيد.

 در بسياري از موارد ما در تصميم گيري دچار مشكل مي شويم و يا براي سرمايه گذاري ترديد داريم كه طرح توجيهي به ما مي گويد كه اين سرمايه گذاري قابليت اجرايي را دارد يا نه و در صورت اجرايي بودن طرح توجيهي  به ما مي گويد كه چه مشكلاتي در مسير ما وجود خواهد داشت و ما بايد چه نكاتي را مورد توجه قرار دهيم. بررسي اين كه رقباي ما در بازار چه تعدادي هستند و آيا از نظر مالي و فني مي توانيم اين ايده را پيش گيريم يا نه ، با استفاده از طرح توجيهي امكان پذير است. از انواع سرمايه گذاري هاي خوب سفارش طرح توجيهي بيوديزل مي باشد.

در صورت استفاده نكردن از طرح توجيهي ممكن است شما با شكست مواجه شويد و تمامي سرمايه ي خود را از دست دهيد كه مي تواند تبعات بسيار جبران ناپذيري را براي شما داشته باشد. براي داشتن يك طرح توجيهي مناسب و كاربردي بايد به مراكزي كه آن را ارائه مي دهند مراجعه كنيد. شما مي توانيد از طريق سايت سفارش طرح توجيهي مانند سفارش طرح توجيهي گاردريل كامپوزيتي خود را ثبت كنيد و يا با همكاران ما در ارتباط باشيد و اطلاعات مورد نيازتان را در مورد طرح توجيهي كسب كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۴ آذر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

ترازوي صنعتي پند از انواع ترازوي هايي مي باشد كه در سايز هاي بزرگ تري نسبت به ساير ترازوي ها بوده و در صنايع و براي وزن گيري كالا هاي معمولا بزرگ استفاده مي شود. انواع ترازوي ها نظير ترازوي آزمايشگاهي و ترازوي طلافروشي دقت هاي بالايي دارند زيرا هر صدم و هزارم گرم نيز مهم و تاثيرگذار خواهد بود اما در ترازوي صنعتي پند دقت خيلي بالا به كار نمي آيد و چون كالا ها در وزن هاي بالا تر هستند بيشتر تمركز ترازوي صنعتي پند در بخش استحكام و مقاومت بدنه است. بنابراين ترازوي صنعتي پند استحكام بالايي دارد و دوام خوبي را نيز دارد. معمولا ترازوي صنعتي پند به صورت چرخ دار است زيرا به دليل بزرگي ترازوي صنعتي پند جابجايي آن دشوار بوده و با استفاده از چرخ ها مي توان ترازوي صنعتي پند را به راحتي در كارخانه ها و ديگر مراكز جابجا كرد. صاحبان كارخانه معمولا خريد و فروش انواع ترازوي صنعتي پند را انجام مي دهند .

در بسياري از انواع ترازوي صنعتي پند مي توان از صفحه ي ديجيتالي برخوردار بود. انواع ترازوي صنعتي پند را مي توانيد تهيه كنيد اما در زمان خريد دقت كنيد كه ترازوي صنعتي پند در وزن گيري ها و سايز ها و همچنين دقت هاي مختلفي مي باشند كه شما با توجه به نياز و كارايي كه از ترازوي صنعتي پند انتظار داريد مي توانيد آن را تهيه كنيد. 

از انواع ترازوي صنعتي پند برخي ضد آب بوده و مي توان در شرايط هاي ويژه اي از آن ها استفاده كرد. مثلا برخي محيط ها داراي رطوبت بوده و يا ممكن است ترازوي صنعتي پند با مايعات در ارتباط باشد كه با استفاده از ترازوي صنعتي پند ضد آب مي توان به راحتي از آن استفاده كنيم و مشكلي براي ترازويي ما پيش نيايد. انواع ترازوي صنعتي پند را مي توانيد به صورت حضوري و اينترنتي از ما خريداري كيند. براي اطلاعات بيشتر در مورد خريد انواع ترازوي صنعتي پند  با پشتيباني ما در تماس باشيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۴ آذر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

ترازو يكي از مهم ترين وسيله در زندگي روزمره ي ما مي باشد كه در اكثر شغل ها مورد استفاده قرار گرفته است. ترازو انواع مختلفي دارد كه از مهم ترين برند ها در اين زمينه ترازوي فراسو مي باشد. ترازوي فراسو كيفيت و ساخت بسيار خوبي دارد و بسياري از افراد را به خريد ترازوي فراسو راغب كرده است. از ترازو در منزل نيز استفاده مي شود كه براي وزن گيري خودمان استفاده مي شود. همچنين در فروشگاه ها و صنعت ها و آزمايشگاه ها و تره بار و... از ترازوي فراسو استفاده ي بسياري مي شود. ترازوي فراسو توانسته فروش بالايي را به خودش اختصاص دهد. ترازوي فراسو را مي توانيد از بسياري از مراكز تهيه كنيد ولي در زمان خريد آنلاين ترازوي فراسو بايد دقت كنيد تا محصول تقلبي را به جاي اصلي به شما نفروشند.

 ترازوي فراسو در نمونه هاي آزمايشگاهي در دقت هاي بالايي مي باشد تا بتوان تا كوچك ترين مواد را با دقت اندازه گيري كرد. همچنين در نمونه هاي فروشگاهي و ديجيتالي ترازوي فراسو از صفحه ي يجيتالي براي نشان دادن وزن و همچنين در برخي از انواع ترازوي فراسو مي توان آن را به دستگاه كارت خوان متصل كرد. در اين نوع از ترازوي فراسو مي توان هم زمان چندين كالا را وزن كرد و با دادن مقدار ثابت قيمت براي هر كدام ، همه را با هم وزن كرد و سپس جمع مبلغ نهايي را به دست آورد. 

ترازوي فراسو در انواعي داراي باركدخوان بوده كه اين مزيت در ترازوي فراسو بسيار مورد استقبال قرار گرفته است و ديگر نيازي به خريد باركدخوان به طور جداگانه نمي باشد. انواعي از ترازوي فراسو چاپ ليبل را هم در امكانات خود دارند. به وسيله ي چاپ ليبل در ترازوي فراسو مي توان براي محصولات ليبل چاپ كرد و قيمت و ديگر اطلاعات را در آن درج كرد. براي خريد ترازوي هوشمند فراسو مدل  FSP-1515 به سايت مراجعه كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۴ آذر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

ترازو از ديرباز مورد مصرف تمام كشور ها بوده است. در كشور ما هم از ابتدا ترازو مورد استفاده قرار گرفته و توانسته نقش بسيار بزرگي را در زندگي ما ايجاد كند. توجه داشته باشيد كه زندگي بدون ترازو مي تواند چه اندازه سخت باشد و ترازو به نوعي وسيله اي براي حساب مي باشد. ترازو ها انواع مختلفي با قيمت ترازو متفاوت دارند كه يكي از انواع آن ترازوي ويستا مي باشد و ترازوي ويستا از انواع با كيفيت ترازو بوده و داراي انواع بسيار مختلفي مي باشدو قيمت خريد ترازو بسيار مناسب مي باشد  دقت ترازوي ويستا بسيار بالا بوده و مي تواند تا تعداد ها كالا را در حافظه ي خود نگهداري كند و سپس جمع آن ها را محاسبه كند. ترازوي ويستا در بسياري از انواع داراي پرينتر بوده و مي تواند فاكتور صادر كند. از ترازوي ويستا در تربار، انبار ها، فروشگاه ها و... استفاده مي شود.

ترازوي ويستا در انواع حرفه اي خود مي تواند از فروش گزارش گيري كند و قابليت چاپ باركد را دارد. ترازوي ويستا مي تواند با برق و در بسياري با باتري كار كند. كار با اين ترازو بسيار راحت و آسان بوده و داراي منوي كاملا فارسي مي باشد كه مي توانيم از آن در اكثر مكان ها استفاده كنيم البته دارا بودن اين خصوصيات قيمت ترازو مي تواند تاثير بگذارد در انواع مختلف ترازوي ويستا مي توانيم هم زمان با سه مشتري در ارتباط باشيم و وزن كالا ها را انجام دهيم. برخي از مدل هاي ترازوي ويستا داراي قفل بدون سرقت مي باشد كه مي تواند دسترسي را محدود كند تا گزارش ها به دست افراد غير مجاز نيفتد. براي خريد ترازوي ويستا مي توانيد به فروشگاه ها مراجعه داشته باشيد و پس از مقايسه قيمت ترازو چيني كمري ويستا و ترازوي ويستا خود را تهيه كنيد و از كاربرد هاي متنوع آن استفاده كنيد.

 سايت تراز ايران يكي از سايت هاي معتبر در زمينه ي فروش ترازوي ويستا با استاندارد و با كيفيت و قيمت ترازو مناسب مي باشد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۴ آذر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

ساختمان بعد از سال ها بر اثر پوسيدگي دچار مشكلاتي مي شوند كه نياز به تعميرات و بازسازي ساختمان پيدا مي كنند. در بازسازي ساختمان بافت هاي فرسوده به جاي تخريب در نوسازي ، بازسازي و مقاوم سازي مي شوند. براي انجام بازسازي ساختمان شما هزينه ي زيادي نخواهيد كرد و با هزينه ي كمي مي توانيد ساختمان خود را سالم و بي نقص سازيد. خدمات بازسازي ساختمان با كيفيت شامل تعميرات زيرساز ها، ساخت ديوار ها، برداشتن قسمت هاي اضافه، تعويض قسمت هاي فرسوده و بازسازي نما و... مي باشد كه مي تواند در فرصت كمي اين تغييرات صورت گيرد. در بازسازي ساختمان ديوار ها و درب و پنجره نوسازي مي شوند و نصب انواع كابينت ها و كاغذ ديواري انجام مي گيرد. ساخت دوباره ي ساختمان هزينه هاي بسيار زيادي را براي شما ايجاد ميكند كه به صرفه نبوده و زمان بسياري از شما مي گيرد ولي بازسازي ساختمان در فرصت كوتاهي مي تواند انجام گيرد و در بازسازي ساختمان مي توان تمامي نواقص را برطرف كرد.

 كف يكي از قسمتهاي آسيب پذير در ساختمان ها مي باشد كه در خدمات بازسازي داخلي ساختمان مي توان كف را بازسازي و تماما عوض كرد و از مصالح و ابزار هاي جديد مانند سراميك و پاركت و... استفاده كرد. زماني كه بازسازي ساختمان صورت مي گيرد ملك شما به كلي تغيير مي كند و بي نقص و زيبا خواهد شد. 

با استفاده از كمك گرفتن از مراكز بازسازي ساختمان قديمي ، شما مي توانيد به راحتي ساختمان خود را به آنان بسپاريد و اين مراكز نيز با استفاده از تجربه هاي بسياري كه در زمينه ي بازسازي ساختمان دارند مي توانند به خوبي و با كمترين هزينه و بدون ايراد بازسازي ساختمان را انجام دهند. براي انجام بازسازي ساختمان مي توانيد اينكار را به ما بسپاريد تا با قيمت بسيار مناسب و در كمترين زمان بازسازي ساختمان شما انجام پذيرد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۴ آذر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

براي خريد ملك ، يكي از شهر هايي كه از نظر آب و هوا بسيار عالي و مديترانه اي است آلانيا مي باشد. آلانيا در تركيه واقع شده است كه با توجه به همجواري اين كشور با دريا شهر هاي زيبايي همچون آلانيا سالانه افراد بسياري را به خود جذب مي كند. براي خريد ملك در آلانيا تركيه با قيمت ارزان بايد بدانيد كه در اين شهر فرودگاه هايي قرار دارد كه باعث راحتي در رفت و آمد مي شود. خريد ملك در آلانيا تركيه به دليل جايگاه ويژه اش در تركيه كه بين درياي مديترانه و رشته كوه توروس قرار گرفته است ، به شما پيشنهاد مي شود. با خريد ملك با قيمت خوب در آلانيا تركيه  مي توانيد در كنار مردم خون گرم و مهربان اين شهر زندگي كنيد و از زيبايي طبيعت آلانيا لذت ببريد.

images?q=tbn:ANd9GcQ6bs7ggUdr8gAn94fqhqMbfn6mTDVACNJyT4JOTdl3i4WHwlZ3&s

 شما با خريد ملك در آلانيا تركيه مي توانيد به صورت تفريحي به اين شهر زيبا سفر داشته باشيد و يا به طور كلي به اين شهر نقل مكان كنيد. هزينه خريد ملك در آلانيا تركيه بسيار مناسب است و زندگي افرادي كه در آلانيا زندگي مي كنند مطلوب است. امروزه شاهد بالا رفتن هر ساله ي هزينه ي خريد ملك و  خريد رستوران با محوطه كافه در آلانيا در آلانيا تركيه هستيم بنابراين هر چه زودتر اقدام به خريد ملك در آلانيا تركيه داشته باشيد به نفع شما مي باشد. با خريد ملك در آلانيا تركيه مي توانيد به مناطق گردشگري آلانيا سفر كنيد و از سواحل دل نشين آن لذت ببريد. 

images?q=tbn:ANd9GcQ6RPM5sdtImNa0DzZcQGh6tn2DKiGlMwc7P5emmHkZWZDMkomz&s

به دليل توريستي بودن آلانيا، خريد آپارتمان يكخوابه محمودلر توسط افراد خارجي بسيار انجام مي گيرد و بسياري از افراد مشتاق به زندگي و يا سفر در آلانيا هستند. براي خريد ملك در آلانيا تركيه مي توانيد از طريق سايت اطلاعات خود را ثبت كنيد و يا با همكاران ما تماس بگيريد تا اطلاعات مورد نيازتان را كسب كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۳ آذر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

فيلم استرچ از سري مواد پليمري است، كه در صنعت بسته بندي به خوبي جاي خود را باز كرده است. از ويژگي هاي انواع فيلم استرچ مي توان به قدرت كشساني و عايق بودن آن اشاره كرد، بطوريكه اين پوشش نايلوني به خوبي تمام پالت و يا جعبه را در بر مي گيرد و مانع از رسيدن رطوبت و گرد و غبار به بدنه محصول مي شود. خريد انواع فيلم استرچ به لحاظ نوع بسته بندي به دو گروه فيلم استرچ دستي و فيلم استرچ مكانيكي تقسيم مي شوند، كه نوع مكانيكي بيشتر در صنايع و كارخانه ها براي كاهش زمان بسته بندي مورد  استفاده قرار مي گيرد. فيلم استرچ ها بر خلاف ظاهر نايلوني و ظريف خود به خوبي در برابر كشيدگي و سوراخ شدن مقاومت مي كنند. از مشخصه هاي اصلي و توصيفي انواع فيلم استرچ مي توان ضخامت، متراژ، رنگ و قابليت uv را نام برد، كه اين قابليت در صنايع غذايي و دارويي بسيار حائز اهميت است. صنايع غذايي از پر متقاضي ترين صنايعي هستند، كه از فيلم استرچ در بسته بندي مواد غذايي و دارويي استفاده مي كنند، زيرا اين پوشش با مقاومت در برابر نفوذ آب و نور خورشيد مانع فاسد شدن مواد غذايي مي شود. فروش آنلاين فيلم استرچ در سايت قرار دارد.

كاهش هزينه هاي بسته بندي و سرعت انجام كار و مقاومت در برابر رطوبت از ديگر مزاياي استفاده از فيلم استرچ است، كه سبب استفاده گسترده از اين محصول پتروشمي در قسمت بسته بندي تمام صنايع و كارخانه ها شده است. مركز فروش فيلم استرچ ناي پلاستيك در خدمت شماست.

در فيلم استرچ ميزان شفافيت، مقاومت در برابر اشعه هاي uv ، چسب بدنه ، قطر ، عرض و طول از ديگر ملاك هايي هستند كه در هنگام خريد فيلم استرچ توسط متقاضيان مورد ارزيابي قرار مي گيرد. امروزه به دليل بازار پر رونق خريد و فروش فيلم استرچ و ديگر محصولات پليمري شركت هاي بسيار زيادي مانند شركت محصولات پليمري ناب پلاستيك در اين صنعت شروع به فعاليت كرده اند، و متناسب با سفارش مشتريان به توليد انواع فيلم استرچ در ابعاد و اندازه هاي مختلف مي پردازند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۳ آذر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

 

امروزه صنعت پوشاك كودكان يكي از جمله صنايع رو به رشد بوده است، كه با استفاده از بهترين مواد اوليه و در نظر گرفتن آسايش و راحتي كودكان به توليد و پخش لباس بچه گانه مي پردازند. طراحان حاضر در واحدهاي مركز توليد و پخش لباس بچه گانه با در نظر گرفتن راحتي كودكان، استفاده از مواد اوليه لطيف و سبك ، استفاده از رنگ هاي شاد و مورد علاقه كودكان به توليد و پخش لباس بچه گانه متناسب با علايق كودكان مي پردازند، و در اين راستا در حال رقابت با يكديگر هستند. از مهمترين فاكتورهاي توليد و پخش لباس بچه گانه با قيمت مناسب مي توان به جنس پارچه اشاره كرد، كه عموما از جنس نخي، لاكرا، ابريشمي، پنبه اي و مخملي مي باشد، تا كوچكترين آسيبي به پوست كودكان وارد نشود، و كودكان با پوشيدن آن احساس راحتي و آرامش داشته باشند. استفاده از طرح هاي نو و بر گرفته از تصورات و علايق كودكان يكي از مهمترين فاكتور هايي است كه در واحدهاي توليد و پخش لباس بچه گانه به شدت مورد بررسي قرار مي گيرد، و به توليد لباس هايي متناسب با علايق كودكان كمك مي كند.

 همان طور كه در ابتدا توضيح داده شد،شركت هاي توليد و پخش لباس بچه گانه با استفاده از دانش روز دنيا و خلق طرح هايي زيبا و در عين حال ساده در حال رقابت با يكديگر هستند، كه اين مورد به رونق بيشتر بازار خريد و فروش انواع لباس هاي كودكان كمك مي كند. براي خريد ست لباس پسرانه كد 220 به سايت مراجعه كنيد.

 با رونق گرفتن خريد هاي آنلاين و مجازي، اكثر مراكز توليد و پخش لباس بچه گانه اقدام به فروش اينترنتي انواع كودكان و معرفي طرح ها و برند منحصر به فرد خود در بازار نمودند، و در اين بخش بسيار هم موفق عمل كردند، به طوريكه بخش عمده فروش لباس كودكان مانند فروش ست پسرانه كد 225 از طريق وب سايت هاي واحد هاي توليد و پخش لباس بچه گانه انجام مي شود. و اما در پايان به قيمت لباس هاي كودكان مي پردازيم، كه با توجه به نوع و كيفيت پارچه مصرفي، طراحي لباس و غيره از سوي اصناف توليد و پخش لباس بچه گانه تعيين مي شود و در اختيار متقاضيان قرار مي گيرند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۳ آذر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

شست و شوي ساختمان ها امر بسيار مهمي است كه با رعايت كردن آن مي توان هم نماي شهري را زيبا كرد و هم ظاهر ساختمان خود را زيبا ساخت كه براي اين كار از نماشويي استفاده مي شود. نماشويي بر روي انواع نما ها كاربرد دارد و مي توان نما هاي مختلف از قبيل سنگ و آجر و شيشه و.... را به صورت جداگانه تميز و عاري از هرگونه آلودگي ساخت. يكي ديگر از مزيت هاي خدمات نماشويي با قيمت ارزان سالم ماندن نما و صدمه نديدن به آن است زيرا در صورت استفاده نكردن از نماشويي ، نما با آلاينده هاي مختلف پوشانده مي شود و در طولاني مدت صدمه مي بيند و از زيبايي اش نيز كاسته مي شود.

 پس استفاده از خدمات نماشويي مانند خدمات نماشويي ساختمان اداري مي تواند به شما در سالم ماندن ساختمانتان نيز كمك كند. نماشويي با استفاده از طناب و يا بالابر ها انجام مي گيرد. استفاده از بالابر ها در هر شرايطي شايد جواب ندهد مثلا اگر كوچه ي شما باريك باشد و امكان پاركينگ بالابر وجود نداشته باشد مي توان از روش هاي ديگر مانند نماشويي با طناب استفاده كرد. در نماشويي با طناب پرسنل مجرب و با تخصص و مهارت كافي با استفاده از طناب بر روي ساختمان قرار مي گيرند و با حفظ ايمني خود نظافت و شست و شوي ساختمان را انجام مي دهند. اين روش از نماشويي بر روي تمامي ساختمان ها اجرايي بوده و مي توان به راحتي آن را انجام داد.

 مراكزي كه نماشويي را انجام مي دهند براي هر نمايي از شوينده هاي مخصوص به آن استفاده مي كنند. هزينه ي نماشويي بسيار مناسب بوده و با توجه به سختي كار بسيار به صرفه مي باشد. براي سفارش نماشويي با واترجت مي توانيد به سايت مراجعه كنيد و سفارش نماشويي خود را ثبت كنيد و يا با پشتيباني ما تماس بگيريد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۳ آذر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

در دنياي حال حاضر براي تزئين و دكوراسيون داخلي منازل و محيط كاري از وسايل تزئيني متفاوتي مدرن استفاده مي شود و پوستر ديواري يكي از ابتدايي ترين و رايج ترين انواع تزئينات ساختماني محسوب مي شود.

تفاوت بين پوستر ديواري و كاغذ ديواري

پوستر ديواري نسبت با كاغذ ديواري تفاوت اندكي دارد و نسبت به كاغذ ديواري بروزتر مي باشد. مهمترين تفاوت هاي پوستر ديواري در جنس و طرح هاي پوستر ديواري است كه به صورت رول در اختيار مصرف كنندگان قرار مي گيرد  شما ميتوانيد خريد پوستر ديواري با قيمت مناسب را انجام دهيد .

تفاوت چشم گيري كه بين كاغذ ديواري و پوستر ديواري وجود دارد، اين است كه طرح روي كاغذ ديواري به تناوب تكرار مي شود ولي طرح روي پوستر ديواري نماي كاملي از يك طرح كلي مي باشد و به صورت كامل بايد نصب شود.

انواع پوستر ديواري موجود در بازار و فروشگاه ها

معمولاً پوستر ديواري در دو نوع آماده و چاپي تهيه مي شود و متناسب با نياز مشتريان و همچنين ايده هاي خلاقانۀ سازندگان در طرح ها و مدل هاي گوناگون توليد مي شوند. براي خريد پوستر ديواري برج ايفل به سايت مراجعه كنيد.

 

پوستر ديواري  آماده از ابعاد و طرح هاي مشخصي ساخته مي شود و داراي چند پنل: قطعه و تكه مي باشند. با نصب پنل هاي كامل پوستر ديواري آماده در كنار يكديگر، يك طرح كامل را از قبيل، طرح دريا، جنگل، منظره، گل و ... را بوجود مي آورد.

از معروف ترين طرح هاي پوستر ديواري آماده، پوستر ديواري كومار مي باشد كه محصول شركت آلماني مي باشد.

پوستر ديواري چاپي بر اساس نوع كاغذ از تنوع زيادي برخوردار است و متناسب با سفارش مشتريان مانند سفارش پوستر ديواري مشاغل ، پوستر ديواري چاپ مي شود. در پوستر ديواري چاپي امكان چاپ تصاوير شخصي، پرتره و هر  عكس مورد دلخواه مشتريان قابل چاپ بر روي پوستر ديواري مي باشد. اين نكته كه تصاوير افقي را نمي توان به صورت عمودي در سفارش پوستر ديواري چاپي سفارش داد و از كيفيت پوستر ديواري مي كاهد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۳ آذر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]