دارامان

سئو-طراحي سايت

سئو-طراحي سايت
نويسندگان
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 325
ديروز : 312
افراد آنلاين : 1
همه : 336264
پيوندهاي روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

يكي از وسيله هاي ضروري كه از ديرباز مود توجه و استفاده ي افراد بوده ترازو مي باشد. در ابتدا ترازو يك وسيله ي ساده و كاربردي بوده و بر اثر گذشت زمان تغييرات بسياري داشته است. ترازو هاي اوليه شامل وزنه هايي بود كه به وسيله ي مقدار آن ميزان هر شيء معلوم مي شد ولي الان خريد و فروش انواع ترازو بسيار گسترده شده و مي توانيم از خريد اينترنتي انواع ترازو در تنوع وزني و سايز هاي مختلف بهره مند شويم. انواع ترازو شامل ترازو صنعتي، ترازو آزرمايشگاهي، ترازو كارگاهي و... مي باشند كه هر كدام از آن ها مي تواند در بسياري از كارها كاربردي باشد.

 انواع ترازو آزمايشگاهي در سايز هاي كوچك و در وزن گيري بسيار دقيق تعبيه شده تا بتواند تا دهم و يا صدم گرم را نيز اندازه گيري كند. در ترازو كارگاهي شامل انواع ترازو هاي سنگين و انواع باسكول مي باشد كه با استفاده از آن لوازم سنگين وزن را وزن گيري مي كنند. از انواع بسيار با كيفيت ترازو، ترازو ديجيتال رادين مدل WiFi 6700 مي باشد. ترازو هاي ديجيتالي نيز وجود دارند كه با استفاده از آن ها در فروشگاه ها وزن كالا ها را مشخص مي كنند و يا در تره بار از آن ها استفاده مي كنند. ترازو توانسته نقش مهمي را در زندگي ما داشته باشد به طوري كه كمتر شغلي پيدا مي شود كه در آن از ترازو استفاده نشود. انواع ترازو مانند ترازو فروشگاهي رادين مدل  plus6700به صورت فروشگاهي داراي صفحه ي ديجيتالي بوده و مي تواند وزن را به ما نمايش دهد.

در اين نوع از ترازو مي توانيم قابليت باركد و چاپ را داشته باشيم. ترازو در نوع فروشگاهي مي تواند هم زمان چندين وزن را براي ما نمايش دهد و جمع كل آن ها را حساب كرده و با دادن قيمت في ، قيمت كل را محاسبه كند كه از اين نوع از ترازو در قصابي ها، فروشگاه ها، تره بار و... استفاده مي شود.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۰۰:۵۰ ] [ طراح ]

تاير يا همان لاستيك يكي از اجزاي اصلي يك خودرو محسوب مي شود و بر سرعت و ماندگاري خودرو تأثير بسيار زيادي دارد. تمام وسيله هاي نقليه داراي تاير  مي باشند و هر يك از وسايل بسته به نوع و شرايطي كه از آنها استفاده مي كنند از تاير مخصوص به خود استفاده مي كنند. از انواع تاير پر طرفدار لاستيك دانلوپ ژاپن Maxx050 205/55/16 مي باشد.

در هميشه در خريد و فروش انواع تاير يا همان لاستيك بايد دقت لازم را به خرج برد. عمر تاير بر اساس نشانه هايي كه بر روي تاير حك شده است مشخص مي شود. مشورت با يك كارشناس متبحر ، نتيجه خريد بسيار رضايتمند خواهد بود. بر روي تاير سال توليد مدل، نوع استاندارد،شركت سازنده، حداكثر باد مجاز، چسبندگي، مقاومت حرارتي، ساختار تاير، قابليت هاي استفاده در برف و گِل و لاي، حداكثرسرعت، عمر آج ، مواد تشكيل دهنده لاستيك ، ابعاد تاير و ... نوشته شده است كه بر اساس آنها خريد تاير  مناسب بسيار راحت تر خواهد شد. امروزه تاير در مدل ها و اندازه هاي متنوعي ساخته مي شوند كه براي مصارف گوناگوني به كار گرفته مي شوند. استفاده از تاير با كيفيت و استاندارد به خودرو زيبايي و از همه مهمتر كاركرد بالايي را مي دهد. تايرها براي وسايل نقليه خودرو ، موتورسيكلت، دوچرخه ، هواپيما و .... ساخته مي شوند.

هريك از آنها نيز داراي تايرهاي متفاوت مناسب با شرايط آب و هوايي و منطقه اي توليد مي شوند. استفاده از رينگ هاي زنگ زده و جوشكاري شده و آسيب ديده موجب آسيب ديدگي تاير و قطعات ديگر خودرو خواهد شد. 5 سال يكبار معمولاً تايرها بررسي شده و در صورت نياز حتماً مورد تعويض قرار بگيرند. درگذشته توليد تاير به كشورهاي پيشرفته اروپايي جون آلمان، انگليس، سوئد، فرانسه و ... همچنين چين و كره و ژاپن و ... تعلق داشت ولي امروزه كشور ايران نيز در ساخت تاير نيز پيش قدم شده و شروع به ساخت تاير استاندارد با شرايط چهار فصل شده است.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۳۹:۴۶ ] [ طراح ]

ترازو انواع بسياري دارد كه مي توان به صورت ديجيتالي، آزمايشگاهي، صنعتي و باسكول و... باشد. باسكول ها نمونه ي ترازو در ابعاد بزرگ مي باشد. از باسكول ها براي وزن كردن اجسام سنگين استفاده مي شود. از خريد و فروش باسكول در تربار و اكثر كارگاه ها استفاده مي شود. باسكول انواع مختلفي دارد و مي تواند به چند نوع تقسيم شود. از باسكول براي وزن كردن دام ها نيز استفاده مي شود. از انواع با كيفيت باسكول ها، باسكول بي نظير 1.5 تن مدل MB 1203 P MBH1 مي باشد. از باسكول از صفحات ديجيتالي استفاده مي شود. بدنه و تجهيزات باسكول بسيار با دوام و مستحكم بوده تا بتواند در مقابل وزن بالا مقاومت داشته باشد. در واقع براي مواد با وزن بالا باسكول بهترين انتخاب است. باسكول انواع مختلفي دارد كه عبارت اند از باسكول فروشگاهي، باسكول صنعتي، باسكول آويز و جاده اي كه هر كدام از اين ها بسيار كاربردي مي باشند.

براي خريد اينترنتي باسكول وارد سايت شويد. در باسكول قطعاتي به نام لودسل وجود دارد كه در كفه ي باسكول وجود دارند كه وزن بر روي لودسل ها انجام مي گيرد. در برخي از انواع باسكول يك لودسل و در بعضي چندين لودسل وجود دارد كه در صورت بيشتر بودن لودسل ها باسكول نيز دقت بالا تري خواهد داشت. زماني كه در باسكول از يك لودسل استفاده شود بايد مواد مورد نظر جهت وزن گيري در وسط باسكول قرار گيرد تا بتوان وزن آن را پيدا كرد ولي اگر مثلا لودسل را در باسكول داشته باشيم مي توان مواد را در هر چهارگوشه ي آن قرار داد و وزن گيري را انجام داد. با توجه به اين نكات قيمت باسكول نيز متفاوت است. بنابراين لودسل هاي بيشتر دقت ترازو را بالا تر برده و قيمت آن هم بالا تر مي رود.

فروشگاه ديجي اسكال انواع باسكول مانند باسكول 1.5 تني حداد ماهر را در سايز هاي مختلف با بهترين كيفيت به فروش مي رساند. براي ثبت سفارش به سايت مراجعه كنيد و سفارش خود را انجام دهيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۸:۱۳ ] [ طراح ]

ترازو ديجيتال يكي از پيشرفته ترين ترازوهاي عصر جديد است كه قدرت اندازه گيري يك گرم تا 30000 گرم را دارا ميباشد داراي حافظه شماره گيري ميباشد كه با قرار دادن وزنه اي روي آن در حافظه نگه داشته و ميتوان وزنه يا محصول ديگر را روي آن گذاشت تا اندازه گيري كند و داراي رويه پلاستيكي و بدنه استيل ميباشد خريد اينترنتي ترازو ديجيتال و فروش انواع ترازو ديجيتال در بازار صورت مي پذيرد كه از اين رو ترازو ديجيتال بهترين نوع در اندازه گيري قطعات را دارد وداراي حافظه داخلي ميباشد منبع تغزيه ترازو ديجيتال از برق شهري و باطري پشتيبان در موارداستفاده طولاني ميباشد ايست واز اين رو داراي عمر طولاني ميباشد امكان اتصال به كامپيوتر و داراي چاپكر داخلي ميباشد ميباشد ترازو ديجيتال ضد خش و زنگ زده گيست و كفه ترازو قابل جدا شدن است از اين رو قابل شست و شو ميباشد صفحه نمايش ترازو ديجيتال از جنس LED يا LCD بوده و به سيستم حفظ انرژي مجهز است داراي نور مناسب ميباشد و از اين رو مشكلات بصري ايجاد نميكند. يكي ديگر از انواع ترازو با كيفيت ترازو محك 50 كيلويي 15000BP مي باشد.

ازپارسنگ الكتريكي از ديگر قابليتهاي ترازو ديجيتال ميباشد ترازو ديجيتال از خاموشي خودكار دارا بوده ميباشد ترازو ديجيتال دو رويه بوده كه هنگام اندازه گيري براي مشتري نيز قابل مشاهده ميباشد از ترازو ديجيتال بخاطر قابليت بالا براي مصارف آزمايشگاهي و ديجيتال و صارف فروشگاهي و غيره بيشترين استفاده را داراست ترازو ديجيتال داراي محافظ بوده از اين رو از ورود گرد و غبار به داخل جلوگيري ميكند

در صورت تقاضاي مشتري قابليت اتصال به چند شبكه را دارد باطري پشتيبان اين ترازو را از برق شهري بي نياز ميكند ترازو ديجيتال داراي قابليت هشدار دهنده بار ميباشدو در آخر لازم به ذكر است كه ترازو ديجيتال بخاطر دقيق بودن در اندازه گيري هيچ اشتباهي را در محاسبه ايجاد نميكند يكي از انواع اين مدل ترازو ترازو ديجيتال كمري مي باشد .


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۵۲:۱۳ ] [ طراح ]

لاستيك هدوي HEADWAY و لاستيك اتسو 16/5555P1000 205/ در كشور چين توليد شده است و در بازار با رقباي خود به رقابت مي پردازد. استفاده از لاستيك هدوي در تمام كشورها به صورت عمده خريد و فروش مي شود كه افراد متفاوتي متقاضي آنها مي باشند. تمام لاستيك هدوي موجود در بازار توسط شركت هاي معتبر عرضه مي شود و هنگام خريد بايد به اصل بود آنها نيز توجه شاياني داشت. لاستيك هدوي براي انواع خودروهاي موجود سازگار است و مورد استفاده قرار مي گيرد.

 لاستيك هدوي داراي طرح هاي متنوعي است كه در موقعيت هاي متفاوت در نظرگرفته شده اند. هنگام خريد لاستيك هدوي بايد به طرح آج لاستيك ، عمر آج تاير ، تاريخ توليد تاير و ميزان بار مجازي كه تاير مي تواند تحمل مي كند توجه داشت تا پركاربردترين لاستيك هدوي را تهيه نمود. هنگام خريد لاستيك هدوي به ميزان مقاوت حرارتي كه لاستيك تحمل مي كند را با حروف لاتين به ترتيب از بالا به پايين مشخص مي شود.

 علاوه بر ميزان مقاومت حرارتي ، ميزان چسبندگي بر روي سطح نيز تعيين كننده است . معمولاً از بيشترين تا كمترين با استفاده از حروف لاتين مشخص مي شود به عنوان مثال A، Bو C نشان داده مي شود. همواره خريد و فروش انواع لاستيك هدوي نو ميزان آسيب ديدگي را بسيار پايين مي آورد. اما در بر از موارد لاستيك هدوي استفاده شده داراي اندازه هاي ساييدگي است كه هنگام خريد لاستيك دست دوم بايد توجه كرد. بر روي تمام لاستيك هدوي و لاستيك هاي ديگر تركيبات سازنده لاستيك حك شده است به عنوان مثال TREAD PLIES =2- PLY POLYESTER + 2 STEEL بيانگرميزان تركيبات را كه 2 رويه پلي استري در كنار 2 لايه سيم فولادي تشكيل شده است. خريد لاستيك هدوي نياز به دقت بالايي دارد تا جنس تقلبي به اشتباه خريده نشود. استفاده از يك كارشناس مجرب به شما كمك مي كند علاوه برسلامتي در هزينه خود نيز صرفه جويي كنيد.  


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۲۵:۴۵ ] [ طراح ]

تاير يا همان لاستيك يكي از اجزاي اصلي يك خودرو محسوب مي شود و بر سرعت و ماندگاري خودرو تأثير بسيار زيادي دارد. تمام وسيله هاي نقليه داراي تاير  مي باشند و هر يك از وسايل بسته به نوع و شرايطي كه از آنها استفاده مي كنند از تاير مخصوص به خود استفاده مي كنند.

در هميشه درخريد تاير يا همان لاستيك بايد دقت لازم را به خرج برد. عمر تاير بر اساس نشانه هايي كه بر روي تاير حك شده است مشخص مي شود. مشورت با يك كارشناس متبحر ، نتيجه خريد بسيار رضايتمند خواهد بود. بر روي تاير سال توليد مدل، نوع استاندارد،شركت سازنده، حداكثر باد مجاز، چسبندگي، مقاومت حرارتي، ساختار تاير، قابليت هاي استفاده در برف و گِل و لاي، حداكثرسرعت، عمر آج ، مواد تشكيل دهنده لاستيك ، ابعاد تاير و ... نوشته شده است كه بر اساس آنها خريد تاير  مناسب بسيار راحت تر خواهد شد. امروزه تاير در مدل ها و اندازه هاي متنوعي ساخته مي شوند كه براي مصارف گوناگوني به كار گرفته مي شوند. استفاده از تاير با كيفيت و استاندارد به خودرو زيبايي و از همه مهمتر كاركرد بالايي را مي دهد. تايرها براي وسايل نقليه خودرو ، موتورسيكلت، دوچرخه ، هواپيما و .... ساخته مي شوند.

هريك از آنها نيز داراي تايرهاي متفاوت مناسب با شرايط آب و هوايي و منطقه اي توليد مي شوند. استفاده از رينگ هاي زنگ زده و جوشكاري شده و آسيب ديده موجب آسيب ديدگي تاير و قطعات ديگر خودرو خواهد شد. 5 سال يكبار معمولاً تايرها بررسي شده و در صورت نياز حتماً مورد تعويض قرار بگيرند. درگذشته توليد تاير به كشورهاي پيشرفته اروپايي جون آلمان، انگليس، سوئد، فرانسه و ... همچنين چين و كره و ژاپن و ... تعلق داشت ولي امروزه كشور ايران نيز در ساخت تاير نيز پيش قدم شده و شروع به ساخت تاير استاندارد با شرايط چهار فصل شده است.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۲۶:۲۸ ] [ طراح ]

لاستيك به عنوان بخش مهمي از خودرو در حركت بسيار تاثير گذار مي باشد. لاستيك ها داراي انواع مختلفي هستند كه با توجه به خودرو ها ساخته شده است. لاستيك از انواع نمونه هاي سطح پهن و يا سطح معمولي تشكيل مي شود كه در برند هاي مختلفي مي توانيم نمونه هاي آن را ببينيم. استفاده از يك لاستيك خوب و با كيفيت موجب تعادل بهتر خودرو مي شود. يك لاستيك با كيفيت از بهترين متريال ساخته شده و جنس متعادلي دارد كه خيلي نرم و خيلي خشك نباشد و همين طور در زمان استفاده از آن احساس راحتي بيشتر در خودرو ايجاد مي شود. لاستيك ها در برند هاي مختلف توليد مي شوند كه از نمونه هاي معروف آن ميشلن، كومهو و... مي باشند كه اين برند هاي معروف از لاستيك از كيفيت بالايي برخوردارند و انواع لاستيك با هر سليقه اي را توليد مي كنند و به اين صورت اين لاستيك ها توانسته اند مشتريان بسياري را به خود جذب كنند.

لاستيك با كيفيت عمر بالايي هم دارد يعني در استفاده ي مناسب از آن مي تواند مدت طولاني دوام داشته باشد و كيفيت آن بعد از مدتي پايين نمي آيد. در زمان خريد لاستيك دقت داشته باشيد تا لاستيك هاي چند ساله را به شما نفروشند زيرا برخي از فروشگاه ها لاستيك هايي كه چند سال مانده را با قيمت ارزان تر مي فروشند و شما هم اگر متوجه تاريخ توليد لاستيك نشويد با رضايت اين محصول را خريداري مي كنيد ولي بايد بدانيد اين لاستيك ها كيفيتشان از دست رفته و بعد از مدت كوتاهي خشك و يا دچار پوسيدگي مي شوند. بنابراين در زمان خريد لاستيك يكي از نكاتي كه بايد به آن دقت كنيد تاريخ توليد لاستيك مي باشد. لاستيك خودروي خود را هر چند وقت يكبار چك كنيد و باد آن را تنظيم نماييد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۱۲:۰۱ ] [ طراح ]

براي سفر كردن به كشور هاي ديگر بايد اخذ ويزا صورت گيرد. پس از برنامه ريزي براي سفر به كشور ديگر و انتخاب هدف ، بايد نسبت به اخذ ويزا توسط خدمات اخذ ويزا اقدام كنيم. خدمات اخذ ويزا شامل مراحلي مي باشد كه بايد به درستي صورت گيرد. در ابتدا بايد از سفارت زمان مراجعه داشته باشيد. اخذ ويزا مداركي را براي شما تكميل مي كند و سپس با انجام مراحل مرتبط و تعيين مصاحبه ، آمادگي هاي لازم را براي شما بازگو مي كند. در واقع خدمات اخذ ويزا مراحل اخذ ويزا را براي شما تكميل مي كند و پس از مشخص شدن وضعيت ويزاي شما به شما خبر نهايي را مي دهد. برخي موارد در گرفتن ويزا تاثير گذار هستند كه عبارتند از گردش حسابتان، تاريخچه ي سفر هاي قبلي، شغل، بيمه و همين طور ميزان دارايي و ملك شما و... 

براي اخذ ويزا بايد در زمان مصاحبه صداقت داشته باشيد و قصد سفرتان كاملا مشخص شده باشد. درست است كه خدمات اخذ ويزا تمامي روند اخذ ويزا را با شما هماهنگ مي كند ولي در بخشي از روند بايد خودتان هم موثر باشيد. اخذ ويزا توسط خدمات اخذ ويزا براي افراد متاهل راحت تر است. شما با استفاده از هماهنگ كردن محل اقامتتان به وسيله ي رزرو كردن هتل و يا گرفتن دعوت نامه مي توانيد شرايط بهتري براي اخذ ويزا داشته باشيد. خدمات اخذ ويزا از ابتدا تا پايان روند اخذ ويزا همراه شما است و مي توانيد از مشاورين مجرب خدمات اخذ ويزا در اين زمينه كمك بگيريد. شركت هايي خدمات اخذ ويزا را به عهده مي گيرند و مراحل كاري شما را راحت تر و بي دردسر طي مي كنند.

براي اخذ ويزا و برخورداري از خدمات اخذ ويزا به سايت مجله گردشگري توريستي ها مراجعه كنيد و با استفاده از پشتيباني همه ساعته ي ما مي توانيد اطلاعات مورد نياز را براي خدمات اخذ ويزا كسب كنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۰۰:۴۹ ] [ طراح ]

فانتوم يكي از وسيله هاي پروازي مي باشد كه مي توان در تهيه ي عكس ها از مسير دور از زمين استفاده كرد. فانتوم نسبت به مويك اندازه ي بزرگتري دارد. اندازه ي فانتوم جمع و جور تر و اندازه ي كوچكي دارد كه مي توان در حمل و نقل آن را به راحتي جابجا كرد. در زمان خرابي فانتوم بايد از تعميرات فانتوم بهره مند شويم. فانتوم مي تواند تا 5000 بار تا شود و به همين دليل خيلي زود احتياج به تعميرات فانتوم پيدا نمي كند و مي توانيد زمان بسياري را از اين دستگاه استفاده كنيد ولي اگر روزي فانتوم شما نياز به تعميرات فانتوم پيدا كرد مي توانيد به سادگي به يكي از مراكز ارائه دهنده ي تعميرات فانتوم مراجعه كنيد و از آن ها بخواهيد تعميرات فانتوم را انجام دهيد.

 براي انجام تعميرات فانتوم به مراكز معتبر مراجعه كنيد. در زمان خرابي فانتوم مي تواند از جهت هايي مانند دوربين و يا سنسور ها و بال ها دچار خرابي شود و براي هر كدام از اين ها نياز تعميرات فانتوم به صورت تخصصي مي باشد كه بايد آن را دست يك تعمير كار ماهر براي تعميرات فانتوم قبسپاريد تا تعمير به خوبي انجام گيرد و صدمه ي بيشتري به فانتوم وارد نشود. تصاوير به وسيله ي فانتوم تصوير برداري مي شود كه مي توان تصاوير را با زوم به دست آورد. فانتر داراي كنترل از راه دور مي باشد كه در برخي موارد تعميرات فانتوم بر روي كنترل انجام مي گيرد.

برخي از انواع مويك و فانتوم داراي پسورد مي باشد و همين طور استفاده از واي فاي و كنترل آن در دفترچه ي مربوطه ذكر شده و با يادگيري مي توانيد آن را به خوبي راه اندازي كنيد. براي خريد و يا دريافت تعميرات فانتوم مي توانيد از طريق سايت اقدام كنيد. ن سبك مي باشد كه در حمل و نقفل فانتوم بسيار موثر است. 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۲۷:۰۳ ] [ طراح ]

فروشگاه آموت يك از فروشگاه هاي عرضه كننده ي انواع پهپاد در مدل هاي متنوع مي باشد. انواع اين پهپاد ها شامل مويك2 ، فانتوم، اينسپاير، رونين و... مي باشد. فروشگاه آموت يكي از بزرگترين و معتبرترين مراكز براي فروش انواع مويك2 و فانتوم بوده و مي توانيد به صورت اينترنتي نيز از خدمات فروشگاه آموت برخوردار شويد. همان گونه كه مي دانيم از اين پهپاد ها براي تصوير برداري از فاصله ي دور استفاده مي شود. براي اين كه تصاويري بسيار با كيفيت داشته باشيم مي توان از انواع مويك2 و فانتوم استفاده كرد كه اين وسيله ها داراي محدوده ي پرواز مشخصي هستند و داراي دوربين با كيفيت و كنترل مي باشند . استفاده از اين پهپاد ها راحت بوده و مي توانيد آن را به سادگي انجام دهيد.

 فروشگاه آموت انواع مويك و فانتوم را با بهترين قيمت عرضه مي دارد و شما از اصل بودن اين وسيله ها خاطر جمع خواهيد بود. در زمان نياز به تعميرات مويك2 و فانتوم مي توانيد از خدمات فروشگاه آموت استفاده كنيد زيرا فروشگاه آموت انواع تعميرات تخصصي پهپاد ها را انجام مي دهد. در فروشگاه آموت مي توانيد انواع لوازم يدكي پهپاد ها را از جمله محافظ و كيف و... را خريداري كنيد. انواع باتري هاي مويك2 و فانتوم و ساير پهپاد ها را مي توانيد از فروشگاه آموت خريداري كنيد.

انواع تجهيزات پهپاد ها را مي توانيد در سايت فروشگاه آموت مشاهده كنيد و در صورت تمايل نسبت به خريد اقدام كنيد. فروشگاه آموت ساليان بسياري را در اين زمينه فعاليت داشته و انواع مويك2 را به صورت مستقيم عرضه مي كند كه تمامي قيمت ها مناسب بوده و تمامي لوازم به صورت اورجينال عرضه مي گردد. فروشگاه آموت تمامي محصولات را ضمانت به شما عرضه مي داريد. براي سفارش از سايت فروشگاه آموت ديدن كنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۱۱:۵۷ ] [ طراح ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ]
.: Weblog Themes By bigtheme :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب