تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 2122
ديروز : 3718
افراد آنلاين : 7
همه : 1133717
 
نوشته شده توسط : طراح

سنگ آسياب سنگي است كه براي خرد كردن غلات استفاده مي شود. براي خرد كردن گندم براي تهيه ي نان از قديم از سنگ آسياب استفاده مي شد كه امروزه نيز اين استفاده استمرار پيدا كرده و توليد سنگ آسياب را در كارخانه ها داريم. در توليد انواع مختلف سنگ آسياب آن را به صورت دو طرف صاف مي سازند. سنگ آسياب به صورت دو تايي است و دو سنگ آسياب بر روي يكديگر قرار مي گيرند تا گندم و ديگر غلات در بين اين دو سنگ خرد شوند. به دليل سنگيني سنگ آسياب غلات در داخل آن ها به خوبي خرد مي شود.در توليد سنگ آسياب ، سنگ بالايي را كمي مقعر و سنگ آسياب پاييني را كمي محدب مي سازند تا به خوبي عمليات خرد كردن انجام گيرد. توليد سنگ آسياب در انواع سنگ آسياب سياه، سنگ آسياب بيده، سنگ آسياب كچلك و ده آباد و... انجام مي گيرد. توليد و توزيع سنگ آسياب با استفاده از شماره بندي صورت مي گيرد مثلا سنگ آسياب نمره60 و يا سنگ آسياب نمره70 و...

در توليد سنگ آسياب مانند توليد سنگ آسياب بارون 75 از سنگ هاي مختلفي استفاده مي شود و داراي انواع بسياري هم دارد كه بر اساس نوع آن قيمت سنگ آسياب مشخص مي شود. آسياب ها در گذشته با استفاده از نيروي دستي حركت داده مي شد كه نياز به نيروي مداوم و بسيار بود كه اين كار بسيار سخت و طاقت فرسا بود. امروزه انواع آسياب بادي و آسياب آبي وجود دارند كه با نيرو هاي آب و باد به حركت در مي آيند.

براي استفاده ي مداوم از سنگ آسياب بايد به درستي از آن استفاده كنيد تا دچار پوسيدگي نشود. براي خريد از سنگ آسياب نمره 50 مي توانيد آن را مستقيم از توليد سنگ آسياب نمره 50 خريداري كنيد. در زمان خريد از توليد سنگ آسياب بايد با جنس هاي مختلف آشنايي داشته باشيد اما در صورت درخواست اطلاع نيز مي توانيد با ما تماس بگيريد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۲ آذر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

براي تهيه ي آرد و يا خرد كردن غلات و ادويه هاي مورد استفاده ي روزانه ي ما از سنگ آسياب بارون استفاده مي شود. سنگ آسياب بارون نوعي سنگ بسيار محكم و با كيفيت بوده كه دوام بالايي دارد و مي توان براي خرد كردن انواع دانه ها و ادويه ها از آن استفاده كرد. خريد و فروش انواع سنگ آسياب بارون را مي توانيد از توليدي هاي آن كنيد. سنگ آسياب بارون متشكل از دو سنگ است كه بر روي يكديگر قرار مي گيرد كه يكي به صورت محدب و ديگري به صورت مقعر مي باشد. انحناي سنگ آسياب بارون باعث مي شود كه غلات به خوبي خرد شوند و دانه هاي درشت در بين آن ها نماند. در مركز سنگ آسياب بارون  بالايي روزنه ي نسبتا بزرگي وجود دارد كه راه ريختن غلات به داخل سنگ آسياب بارون مي باشد كه غلات به صورت مقدار هاي مشخصي به درون سنگ آسياب بارون  ريخته مي شوند و پس ز خرد شدن جمع آوري مي شوند.

شايد شما انواع سنگ آسياب بارون دستي را ديده باشيد كه تا چندين سال گذشته از آن ها استفاده مي شد و با استفاده از دست سنگ بالايي روي سنگ پاييني حركت داده مي شد. بعده ها از سنگ آسياب بارون در آسياب هاي بادي و آبي استفاده شد كه ديگر در آن نيازي به نيروي انساني و حيواني نبود و مي توانست با نيرو هاي باد و آب كه به راحتي در دسترس است كار كند. سايت فروش سنگ آسياب اروميه در خدمت شماست.

انواع بسياري از سنگ آسياب بارون وجود دارد كه مي تواند در اندازه هاي مختلفي باشد كه با توجه به نيازتان مي توانيد انواع آن را خريداري كنيد. در ساخت سنگ آسياب بارون از شماره بندي استفاده مي شود مثلا سنگ آسياب بارون نمره 60 و يا 70 و...

براي خريد سنگ آسياب بارون به سايت محصولات سنگ آسياب اروميه مراجعه كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۲ آذر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

سنگ آسياب دياموند سنگي است كه براي خرد كردن غلات از آن استفاده مي شود. از زمان هاي قديم استفاده از سنگ آسياب دياموند وجود داشته است. سنگ آسياب دياموند نوعي از سنگ آسياب است كه در آن از دو سنگ بر روي يكديگر استفاده مي شود. با استفاده از سنگ آسياب دياموند مي توان انواع غلات و ادويه ها را آسياب كرد. در وسط سنگ آسياب دياموند يك سوراخي قرار دارد كه از آن قسمت غلات وارد سنگ مي شود و سپس با حركت دوراني پي در پي سنگ آسياب دياموند بر روي سنگ ديگر خرد مي شود. سنگ آسياب دياموند از قديم مورد استفاده قرارگرفته و انسان ها براي تهيه ي آرد از انواع كوچك آن استفاده مي كردند و امروزه نيز خريد و فروش انواع سنگ آسياب دياموند صورت مي گيرد . كار كردن با سنگ آسياب دياموند در ابتدا با استفاده از نيروي دست انجام مي شد و بايد سنگ بالايي بر روي سنگ پاييني مي غلتيد كه بعده ها براي حركت سنگ آسياب دياموند از حيوانات استفاده مي كردند كه اين كار نيز دشواري هاي خود را داشت و بايد مدام وقت خود را صرف حركت سنگ مي كردند.

بعده ها سنگ آسياب دياموند را در آسياب بادي و آسياب آبي استفاده كردند و بهوسيله ي نيروي هاي باد  آب توانستند حركت سنگ آسياب دياموند را انجام دهند. در خريد آنلاين سنگ آسياب توجه به كيفيت سنگ آسياب دياموند بسيار مهم بوده و اگر سنگ آسياب دياموند با كيفيتي را تهيه كنيد مي تواند زمان طولاني براي شما كار كند و دوام بالايي داشته باشد.

سنگ آسياب دياموند در سايز هاي مختلفي وجود دارد مانند سايز هاي 40 و 50 و... كه مي توانيد انواع آن را از سايت خريداري كنيد. شما مي توانيد به صورت اينترنتي به سايت سنگ آسياب اروميه مراجعه كنيد و خريد سنگ آسياب را انجام دهيد و يا براي اطلاع از انواع سنگ ها مي توانيد با ما تماس بگيريد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۲ آذر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

سنگ آسياب سنگي است كه براي خرد كردن گندم از آن استفاده مي شود. براي درست كردن آرد مصرفي كه براي نان و ديگر مصارف استفاده مي كنيم نياز داريم تا گندم را به پودر آن و يا آرد تبديل كنيم. به اين منظور مي توانيم با استفاده از سنگ آسياب اين كار را انجام دهيم. سنگ آسياب به صورت دايره شكل بوده و دو سمتش صاف است اما يك سمت آن به طور كامل صيقلي مي باشد. سنگ آسياب در واقع به صورت دو تايي مي باشد كه يكي از سنگ ها ثابت بوده و ديگري متحرك مي باشد. حركت يكي از سنگ ها بر روي ديگري امكان خرد شدن گندم را مي دهد. در سنگ آسياب روزني معمولا در وسط آن قرار دارد كه ازآن قسمت گندم ها وار سنگ آسياب مي شوند . حركت سنگ آسياب در ابتدا به صورت دستي بود و با دست تكان داده مي شد ولي بعده ها از طرق مختلفي مانند به كار بردن حيوانات و يا نيروي باد و آب ، سنگ آسياب را تكان مي دادند.امروزه مي توانيد به راحتي سفارش آنلاين سنگ آسياب را انجام دهيد . فروش انواع سنگ آسياب در سايت قرار دارد.

 سنگ آسياب در آسياب آبي به وسيله ي آب مي لغزد و همچنين در آسياب بادي با استفاده از باد. با استفاده از خريد سنگ آسياب بارون 90 مي توان غلات ديگري را هم خرد كرد. سنگ آسياب پس از مدتي اگر به خوبي از آن استفاده نشود دچار خرابي ي شود. معمولا سنگ آسياب پاييني به صورت محدب بوده و سنگ آسياب بالايي به صورت مقعر است تا بتواند به راحتي غلات را خرد كند.

سنگ آسياب انواع مختلفي دارد كه براي استفاده مي توانيد آن را تهيه كنيد. براي اطلاعات بيشتر با انواع سنگ آسياب مي توانيد با همكاران ما تماس بگيريد و محصول خود را سفارش دهيد. براي خريد سنگ آسياب بارون 75 مي توانيد ان را به صورت اينترنتي نيز سفارش دهيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۲ آذر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

ايركنترل وسيله اي است كه در صنعت هاي مختلف از آن استفاده مي شود. ايركنترل از اجزاي جك چهارميل، شيربرقي پنوماتيك ، انگل ولوو پنوماتيك و .... تشكيل شده است. شيربرقي پنوماتيك يكي از اجزاي ايركنترل است كه به صورت يك پيستون و ميل كار مي كند. جك پنوماتيك نيز از اجزاي ديگري است كه در نمايندگي رسمي ايركنترل عرضه مي شود.  جك پنوماتيك قدرت بالايي دارد و به راحتي كار مي كند. از شير برقي ايركنترل در مسير سيالات استفاده مي شود كه به منظور باز كردن راه آن مواد مي باشد. نمايندگي مجاز محصولات اير كنترل در سراسر كشو وجود دارد كه شما مي توانيد خريد خود را از اين نمايندگي ايركنترل انجام دهيد. درنمايندگي ايركنترل شما مي توانيد خريد خود را به صورت اينترنتي نيز انجام دهيد.

 نام ديگر شيربرقي ايركنترل، شير برقي باد و شيربرقي روغني مي باشد. قيمت در نمايندگي ايركنترل بر اساس نوع آن براورد مي شود.  ايركنترل در ولتاژ هاي مختلفي وجود دارد كه بر روي قيمت در نمايندگي ايركنترل نيز تاثير گذار است. در نمايندگي ايركنترل انواع شير برقي پنوماتيك وجود دارد كه در انواع مختلف ازجمله شيربرقي پنوماتيك تك بويين و شيربرقي پنوماتيك دو بويين مي باشد. براي نام گذاري شير برقي از ورود خروجي هاي آن استفاده مي شود و بر اساس تعداد آن ها نام گذاري صورت مي گيرد. بسياري از انواع ايركنترل از كشور چين به كشور ما وارد مي شود و در كشورمان نمايندگي ايركنترل اين محصولات را عرضه مي كند. براي خريد رگلاتور پنوماتيك به سايت مراجعه كنيد.

سيستم هاي پنوماتيك از قطعات كمتري نسبت به سيستم هاي ديگر تشكيل مي شوند. در سيستم پنوماتيك با وارد كردن نيروي كم مي توان آن را به نيروي بيشتري تبديل كرد و براي انتقال قدرت از اجزاي مختلفي استفاده مي شود كه اين اجزا عبارتند از گاردان ، اهرم، دنده و.... براي خريد به سايت مراجعه كنيد و خريد انواع اتصالات پنوماتيك و انواع جك و اير كنترل و .... را با از نمايندگي ايركنترل خريد كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۲ آذر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

طراحي سازه يعني سازه را بر حسب نوع و مدلي كه مي خواهيم بسازيم. در طراحي سازه ، سازه ها را با مقاومت بالايي مي سازند. طراحي سازه بتني و طراحي سازه فولادي و طراحي سازه فلزي بيشترين كاربرد را در طراحي سازه دارد. استفاده از مصالح مقاوم در طراحي سازه بسيار مهم است و موجب دير تر خراب شدن سازه در ساختمان و ... مي شود. در صورتي كه اجراي طراحي سازه  به درستي انجام گيرد موجب مي شود كه آن سازه از لحاظ عملكرد نيز بسيار مطلوب باشد و بتواند كارايي مناسبي داشته باشد.

براي طراحي سازه بايد در ابتدا از پايه هاي محكم استفاده شود و با مصالح به طور كامل پر شود و سپس به درستي در محل درست خود استفاده شود. طراحي سازه فلزي در خدمات طراحي سوله بسيار مورد استفاده قرار مي گيرد. در طراحي سوله به خصوص در قسمت هاي سقف و بدنه از طراحي سازه فلزي و يا طراحي سازه فولادي استفاده مي شود. در طراحي سازه بايد دقت بسياري شود تا در زمان درست شدن سازه و استفاده از آن بعد از مدت ها دوام خود را حفظ كند و دچار خرابي و ترك نشود. بنابراين بعد از طراحي سازه درست بايد سازه به خوبي ساخته شود.

طراحي سازه فلزي بايد دچار پوسيدگي و يا زنگ زدگي فلز نشود پس لعاب كاري و رنگ كاري هاي مورد نياز با توجه به جنس سازه بايد بسيار مورد توجه قرار بگيرد. طراحي سازه سوله به دليل بزرگ بودن آن با استفاده از طراحي سازه بتني و خدمات طراحي سازه فلزي بايد طوري ساخته شود كه پس از زمان هاي طولاني نيز دچار ترك و ريزش نشود و بتوان تا سال هاي بسيار از آن استفاده كرد. طراحي سازه را برخي از مراكز براي شما مي توانند انجام دهند. براي درخواست ساخت سازه و يا كسب اطلاعات به سايت مراجعه كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۲ آذر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

براي ارائه ي كلاس هاي درسي و كاري مي توان از ويدئو پروژكتور استفاده كرد. نوع ويدئو پروژكتوري كه استفاده مي شود مي تواند متفاوت باشد. امروزه انواع بسياري از ويدئو پروژكتور ها وجود دارد كه انواع سيمي و بي سيم هستند. از انواع پر فروش آن ويدئو پروژكتور جيبي واي فاي دار اندرويد مي باشد. ويدئو پروژكتور جيبي واي فاي دار اندرويد از جديد ترين انواع ويدئو پروژكتور است كه در اندازه هاي كوچكي ساخته مي شود. ويدئو پروژكتور جيبي واي فاي دار اندرويد بي سيم بوده و به راحتي و بدون درگيري با سيم ها مي توان از آن در جا هاي مختلف استفاده كرد.باخ خريد انواع ويدئو پروژكتور جيبي واي فاي دار اندرويد آن را در جيب خود بگذاريد و به كلاس درسي خود  برويد و پروژه و يا آموزش خود را ارائه دهيد.

طريقه ي اتصال ويدئو پروژكتور ها با رايانه به وسيله ي كابل انجام مي شد كه شرايط را كمي دشوار كرده بود . همين دلايل باعث به وجود آمدن ويدئو پروژكتور جيبي واي فاي دار اندرويد شد زيرا در آن نياز به سيم بين دو دستگاه وجود ندارد و به وسيله ي واي فاي مي توان اتصال را برقرار كرد. تصاوير در ويدئو پروژكتور جيبي واي فاي دار اندرويد با كيفيت بسيار خوبي انتقال پيدا مي كنند.

در زمان خريد ويدئو پروژكتور جيبي واي فاي دار اندرويد به برند و كيفيت توجه كنيد. استفاده از يك برند خوب مي تواند خيالتان را تا حدود بالايي راحت كند. داشتن منوي ساده نيز مي تواند از امكانات خوب يك ويدئو پروژكتور جيبي واي فاي دار اندرويد باشد. طول عمر لامپ ويدئو پروژكتور جيبي واي فاي دار اندرويد را در نظر بگيريد. امكان سفارش آنلاين نيز از طريق سايت ني زا كالا وجود دارد كه شما به راحتي مي توانيد خريد خود را انجام دهيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۲ آذر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

 تردد در شهر ها بسيار زياد شده و روز به روز در حال گسترش است. زماني كه ما مي خواهيم به سركار و يا ديگر جا ها تردد داشته باشيم از تاكسي و اتوبوس و يا سرويس دربستي و موتور و.. استفاده مي كنيم. سرويس دربستي را مي توانيم براي سفر ها و تردد هاي شخصي به كار ببريم. در مراسم خاك سپاري و يا جشن و عروسي و ... مي توان از خدمات سرويس دربستي استفاده كرد و تمام ميهمانان را به مكان مربوطه انتقال داد.  همچنين براي مسافرت هاي دسته جمعي بايد از اتوبوس و يا اتوبوس و ون استفاده كرد تا بتوان در كنار هم اوقات خوشي را گذراند و همه با هم رفت و آمد كنند و در سفر نيز با هم به مكان هاي ديدني آن شهر بروند براي اين كار بايد از سرويس دربستي استفاده شود. هزينه خدمات سرويس دربستي بسيار مناسب مي باشد.

 با توجه به ترافيك امكان اين كه چند خودرو با هم سفر داشته باشند و همواره در كنار يكديگر حركت كنند بسيار كم است. ما با استفاده از خدمات سرويس دربستي مي توانيم با هم سفر كنيم و از مشكلات سفر هاي انفرادي مانند تصادف و... در امان باشيم. سرويس دربستي را برخي از سرويس هاي گشتي مانند شركت واحد گشت تهران به ما ارائه مي دهند كه اغلب داراي انواع خودرو هاي كوچك و بزرگ هستند. براي استفاده از سرويس دربستي بايد از قبل آن را رزرو كنيم. حال اين كه به چه صورت رزرو را انجام دهيم بايد بگوييم كه برخي از اين سرويس هاي گشت داراي سايت اينترنتي هستند كه مي توانيد سفارش سرويس دربستي را در آن جا ثبت كنيد و يا مي توان از طريق شماره تلفن و پشتيباني به رزرو سرويس دربستي اقدام كنيم.

شما مي توانيد براي رزرو سرويس دربستي به سايت مركز واحد گشت تهران مراجعه كنيد و با استفاده از سرويس دربستي سفر راحتي را داشته باشيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۲ آذر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

در جوشكاري و برشكاري از فلش بك براي حفظ ايمني استفاده مي كنند. زماني كه مي خواهيد از دستگاه ها و پمپ حاوي گاز استفاده كنيد از فلش بك در آن استفاده مي شود زيرا در زمان استفاده از گاز ممكن است با قطع كردن گاز ، گاز و يا شعله به داخل پمپ و دستگاه انتقال پيدا كند كه با استفاده از فلش بك ديگر اين اتفاق نمي افتد و از خطر انفجار دور هستيد. فلش بك به سه دسته تقسيم مي شود كه انواع آن فلش بك سر پيكي ، فلش بك مانومتري و فلش بك شيلنگي مي باشد. در نوع فلش بك شيلنگي اين قطعه در مابين شيلنگ نصب مي شود. در مدل فلش بك سرپيكي اين قطعه بر روي سرپيك جوش داده مي شود و در نوع فلش بك مانومتري ، فلش بك بر روي مانومتر نصب مي گردد. خريد اينترنتي فلش بك را مي توان از سايت نويم گاز انجام داد . خريد آنلاين فلش بك را از ما بخواهيد.

برگشت هاي شعله به دليل هاي مختلفي مي تواند اتفاق بيفتد كه از دلايل آن پوسيدگي شيلنگ و آسيب رسيدن به آن است. اما به غير از اين مورد استفاده از فلش بك دلايل ديگري هم دارد مثلا در زمان باز كردن شير گاز ممكن است اشتباهي رخ دهد و يا شيلنگ قبل از استفاده ممكن است تميز نباشد و يا در صورت پارگي و كوچك و بزرگ بودن سر شيلنگ و همين طور براي برنگشتن حرارت و يا آلودگي هاي ديگر و... كه هر كدام از اين نكات مي تواند مشكلات بسياري را با خود به همراه داشته باشد. سايت شركت نوين گاز در خدمت شماست.

انواع فلش بك را مي توانيد از فروشگاه هاي مربوطه تهيه كنيد ولي در زمان خريد دقت كنيد كه چه نوعي از فلش بك را مي خواهيد تا دچار مشكل نشويد. براي سفارش انواع فلش بك مي توانيد به صورت اينترنتي از سايت نوين گاز هم اقدام كنيد تا زمان كمتري را صرف سفارش كنيد. براي سفارش فلش بك به سايت مراجعه كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۰ آذر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

لباس ها در انواع مدل هاي مختلف وجود دارند. در بخش لباس كودك و نوجوان مي توان از نمونه هاي لباس با طرح هاي مختلف و شاد استفاده كرد. لباس كودك و نوجوان بايد به گونه اي باشد كه راحتي را ايجاد كند بنابراين در خريد آنلاين لباس كودك و نوجوان بايد از مدل هاي تنگ و يا جذب تن جلوگيري كنيد زيرا كودكان به دليل اين كه تحرك بالايي دارند بايد در لباس راحت باشند و همچنين كودكان بايد آزادي عمل داشته باشند. در انتخاب لباس كودك و نوجوان بايد از رنگ هاي شاد و طرح هاي متنوع و زيبا استفاده كرد كه باعث شاد بودن و روحيه دادن به آن ها شود. در لباس كودك و نوجوان به دليل حساس بودنشان بايد از بافت پارچه اي نرم و باكيفيت استفاده كرد تا در اين لباس كودك و نوجوان به دليل حساس بودنشان بايد راحت باشند.

در فروشگاه ها اغلب لباس كودك و نوجوان از بزرگسالان جدا بوده و كودكان مي توانند آزادانه لباس هاي مورد نظر خود را ببينند و انتخاب كنند. استفاده از طرح هاي كارتوني اغلب در لباس كودك و نوجوان ديده مي شود كه كودكان را مشتاق به خريد اين نوع لباس ها مي كند. براي خريد آنلاين تيشرت و شلوار پسرانه جين به سايت مراجعه كنيد.

لباس كودك و نوجوان به دسته هاي نوزادي و كودكانه و نوجوان تقسيم بندي مي شود كه هر كدام از اين ها سنين خاصي از كودكان را ساپورت مي كند. براي انتخاب لباس كودك و نوجوان بهتر است نظر كودك هم پرسيده شود تا طبق سليقه ي آن ها نيز باشد. براي خريد لباس كودك و نوجوان بايد به فروشگاه هاي معتبر مراجعه كنيد تا انواع لباس كودك و نوجوان را به صورت اورجينال و در جنس باكيفيت بتوانيد تهيه كنيد. براي خريد انواع تيشرت و ساپرت دخترانه و انواع متنوع لباس كودك و نوجوان با قيمت بسيار مناسب به سايت ما مراجعه كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۰ آذر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]