تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 1163
ديروز : 3224
افراد آنلاين : 11
همه : 1153905
 
نوشته شده توسط : طراح

گريدر به عنوان يكي از ماشين هاي سنگين مي تواند بسيار كارايي داشته باشد. در صنعت هاي مختلفي مانند صنعت راهسازي و صاف كردن سطح جاده ها از لوازم يدكي گريدر استفاده مي شود. شركت هاي ساخت ماشين هاي سنگين معمولا ساخت گريدر و لوازم يدكي گريدر را نيز انجام مي دهند. خريد و فروش انواع لوازم يدكي گريدر نيز در بازار به صورت گسترده وجود دارد و همانطور كه خريد گريدر انجام مي گيرد خريد آنلاين لوازم يدكي گريدر نيز در زمان خرابي اين محصول خريداري مي گردد. نمايندگي هاي لوازم يدكي گريدر در كشور هاي مختلف فعاليت دارند.

شركت هاي بسياي مانند كوماتسو انواع بسيار باكيفيت لوازم يدكي گريدر را مي سازند كه استفاده از اين نوع از لوازم يدكي گريدر مي تواند عملكرد گريدر را بالا ببرد. از انواع اصلي لوازم يدكي گريدر موتور آن است كه با توجه به شرايط كاري سخت گريدر بايد از موتور بسيار قوي در اين ماشين استفاده شود تا با مشكلات برخورد نكند. شركت پارت يدك راهسازي در خدمت شماست.

 

 گريدر و لوازم يدكي گريدر در انواع مختلفي مي باشند كه داراي تفاوت هايي به خصوص از نظر سايز مي باشند كه در زمان خريد لوازم يدكي گريدر بايد به اين نكته توجه داشته باشيد و لوازم يدكي گريدر را مخصوص گرير خود تهيه كنيد.گريدر ها در كيفيت هاي پايين باعث زودتر خراب شدن لوازم يدكي گريدر مي شوند. انواع لوازم يدكي گريدر در بازار به صورت ارزان به فروش مي رسد كه با توجه به قيمت لوازم يدكي گريدر برند هاي معروف بايد متوجه قلابي بودن اين لوازم يدكي گريدر باشيد. البته براي لوازم يدكي گريدر برند هاي مختلفي وجود دارد ، اين كه كدام يك از اين برند هاي لوازم يدكي گريدر تهيه كني بستگي به بودجه مالي شما هم دارد ولي در صورت خريد لوازم يدكي گريدر با كيفيت مي توانيد تا زمان زيادي از آن استفاده كنيد. براي خريد لوازم يدكي گريدر به سايت پارت يدك راهسازي مراجعه كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۵ آذر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

آنژيوگرافي و اكوي قلب يكي از مواردي است كه فرد داراي بيماري قلبي بايد آن را در شرايط مورد نياز انجام دهد. با استفاده از خدمات آنژيوگرافي و اكوي قلب كه در روش آنژيوگرافي با دست انجام مي گيرد مايعي را به رگ هاي قلب وارد مي كنند كه قابل رويت تصوير برداري باشد سپس عكس هاي پشت سر هم از رگ ها گرفته مي شود كه با اين روش اگر گرفتگي در رگ ها وجود داشته باشد مشخص مي شود و در شرايط خاص كه درد ناگهاني رخ دهد و يا دردي كه در قفسه ي سينه رو به افزايش باشد و در شرايطي اگر همراه با درد قلب درد گردن و فك نيز وجود داشته باشد انجام آنژيوگرافي عمل قلب و اكوي قلب صورت مي گيرد. زمان تقريبي آنژيوگرافي و اكوي قلب 45 دقيقه تا يك ساعت مي باشد. آنژيوگرافي از دست و يا پا و يا بازو قابل انجام است و دردي را به همراه نخواهد داشت. در زمان آنژيوگرافي شما حالت نيمه هوشيار مي مانيد تا مراحل پايان پذيرد و بعد از آن حالت طبيعي خود را پيدا مي كند ولي براي اكوي قلب اين طور نيست.

زماني كه شما در آنژيوگرافي و اكوي قلب به آن رنگ مخصوص حساسيت داشته باشيد از دارو هاي ديگر براي شما استفاده مي شود. پس نگراني از اين بابت نخواهيد داشت. در صورت گرفتگي رگ ها عمليات بازگشايي با استفاده از دارو يا عمل قلب باز انجام مي گيرد. براي خدمات آنژيوگرافي كاروتيد به سايت مراجعه كنيد.

 

در آنژيوگرافي و اكوي قلب براي اكوي قلب هم در شرايطي كه درد در ناحيه ي قلب خود داشته باشيد انجام مي گيرد كه انواع مختلفي دارد كه در حالت عادي يك ژل مخصوص بر بروي قفسه ي سينه مي مالند و دستگاه را روي آن قرار مي دهند تا امواج صوت از قفسه ي سينه عبور كرده و به قلب برسد.يكي از انواع هاي آنژيوگرافي هاي معمول آنژيو گرافي كرونر مي باشد . پس براي مقابله با انسداد رگ هاي قلب از آنژيوگرافي و اكوي قلب قبل از عمل باز استفاده مي شود.

كلينيك تخصصي قلب و عروق دكتر رياستي در خدمت شماست.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۵ آذر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

قلب به عنوان عضو اصلي بدن برخي مواقع با فشار هايي روبرو مي شود كه اكثر اين فشار ها قابل كنترل از طرف هر فرد مي باشد كه بايد به سلامت قلب بسيار اهميت دهند. ناراحتي هايي در قلب به وجود مي آيد عوامل مختلفي دارد كه بايد از قبل پيشگيري شوند و در صورتي كه به اين ناراحتي ها اهميت ندهيد باعث مي شود اين ناراحتي ها پيشرفت كرده و مشكلات جدي تري را به دنبال داشته باشد. براي همين در زماني كه احساس كرديد مشكلي يا دردي در ناحيه قلب خود داريد به بهترين متخصص قلب و عروق مراجعه كنيد. انتخاب بهترين دكتر متخصص قلب و عروق بسيار سخت و دشوار بوده زيرا امروزه متخصصين زيادي وجود دارند كه شايد در زمينه ي قلب و مشكلات مربوط به آن علم كافي را نداشته باشند ولي در اين ميان افراد مخصصي هم وجود دارند كه بهترين متخصص قلب و عروق هستند و مي توان از آن ها در درمان كمك گرفت. بهترين متخصص قلب و عروق را مي توانيد با جستجو بيابيد.

انواع بيماري هاي قلبي و ناراحتي ها درمان جداگانه داشته و بايد بسيار مورد اهميت قرار گيرد زيرا در صورت اشتباه درماني توسط متخصص مشكلات ديگري را به ميان خواهد آورد. پس براي پيدا كردن بهترين متخصص قلب و عروق تمام تلاش خود را بايد انجام دهيم و بهترين متخصص قلب و عروق را بيابيم كه علاوه بر نظارت و كنترل بيمارانش طريقه ي درمان مناسبي را پي گيرد و خدمات انجام تست ورزش را انجام دهد.

پ

دكتر رياستي بهترين متخصص قلب و عروق در كشور مي باشد كه با توجه به علم بالايي كه در زمينه ي بيماري هاي قلبي دارد مي تواند شرايط بسيار خوبي را براي بيماران به وجود بياورد و با نظارت همه جانبه روند درمان را كامل كند.

كلينيك تخصصي قلب و عروق دكتر رياستي از بهترين مراكز قلب مي باشد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۵ آذر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

تخت خواب يكي از لوازم مورد نياز همه ي ما مي باشد كه مي تواند به شكل هاي مختلف باشد. امروزه انواع تشك ها و بالشت هاي طبي توليد شده و مورد اسفاده قرار مي گيرد. استفاده از يك سرويس خواب خوب نقش بسياري در سلامتي ما هم دارد. استفاده از سرويس خواب استاندارد و همين طور بهره بردن از تشك و بالشت مناسب مي تواند موجب راحتي ما و آسيب نديدن بدن ما شود. سرويس خواب را در جنس هاي مختلفي مي سازند كه در جنس هاي فلز و يا چوب مي باشد و همچنين مي توانند از انواع چوب هاي مختلف در آن استفاده كنند كه خريد و فروش انواع سرويس خواب در قيمت هاي مختلفي مي باشد. در واقع تمام امكانات مربوط به اتاق خواب را سرويس خواب مي نامند. خريد سرويس خواب با قيمت مناسب در سايت قرار دارد.

 

اجزاي تشكيل دهنده ي سرويس خواب تخت خواب ، پاتختي ، آينه، ميز آرايش ، پاف و كمد مي باشد.  انواع سرويس خواب مانند سرويس خواب اسپرت مورانو را مي توانيد در مدل هاي مختلف و طرح و رنگ هاي مختلف با توجه به سليقه ي خود انتخاب كنيد. در سرويس خواب تخت خواب براي استراحت و خوابيدن بوده و همين پاف براي نشستن در اتاق خواب كه راحتي را براي ما فراهم مي كند. براي خريد سرويس خواب اسپرت آرسام ما در خدمت شما هستيم. پاتختي در سرويس خواب يك ميز كوچكي است كه وسايل مورد نياز دم دستي مانند عينك و ساعت و... را مي توان روي آن در نزديك تخت قرار داد تا دسترسي به آن اشياي مهم راحت باشد.

ميز ارايش در سرويس خواب براي قرار دادن لباس ها و وسايل آرايشي بهداشتي مي باشد كه روي آن آينه قرار گرفته كه مي تواند هم به صورت پيوسته و چسبيده به ميز باشد و هم به صورت مجزا كه با توجه به سليقه هاي مختلف انتخاب مي شود. كمد نيز يكي از اجزاي مهم در سرويس خواب به شمار مي رود كه براي نگهداري لباس ها به كار مي رود.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۵ آذر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

آرايشگري يكي از حرفه هايي است كه با استفاده از آن مي توان زيبايي را بيشتر كرد. در آرايشگري براي هر قسمت از چهره روش هاي مختلفي وجود دارد كه با استفاده از آموزش آرايشگري بانوان مي توانيد تمام اين كار ها را بياموزيد. در دوره هاي آموزش آرايشگري بانوان آرايشگري چهره و مو و پوست قرار گرفته كه هر يك نياز به سپري كردن دوره هاي تخصصي دارد و در آموزش آرايشگري بانوان شيوه هاي كوتاهي مو، اصلاح صورت، تاتو، مراقبت از پوست، شينيون، آرايش چهره و.... قرار دارد كه هر كدام از اين حرفه ها اگر در آموزش آرايشگري بانوان به صورت اصولي و خوب انجام گيرد مي تواند نتيجه ي خوبي را پيش رو داشته باشد. با شركت در دوره حرفه اي آموزش آرايشگري بانوان مي توانيد به صورت ماهرانه در هر يك از اين تخصص ها فعاليت داشته باشيد.

براي ديدن آموزش آرايشگري بانوان مي توانيد در يكي از دوره هاي آموزش آرايشگري بانوان شركت كنيد و در آن فعاليت داشته باشيد و يا تمامي تخصص ها را در آموزش آرايشگري بانوان فراگيريد. شناخت انواع پوست و فرم چهره يكي از مهم ترين اصولي است كه در تمامي دوره ها مورد نظر مي باشد. با يادگيري هر يك از اين دوره مي توانيد درآمد زايي داشته باشيد. از پر درامد ترين ها دوره هاي آموزش گريم و ميكاپ مي باشد .

انواع آموزش هاي پوستي مانند ميكرونيدلينگ و همين طور تاتو مانند پيگرومنتيشن و يا ميكروبيليدينگ را مي توانيد به راحتي و كاملا ماهرانه در آموزش آرايشگري بانوان فراگيريد. براي استفاده از اين تخصص ها در درامد زايي در ابتدا مي تواند همراه با شركت در دوره آموزش خدمات مو در مركزي به عنوان دستيار فعاليت داشته باشيد و پس از فراگيري مي توانيد به طور مستقل براي خودتان كار كنيد. براي شركت در دوره هاي كلي و يا جزئي آموزش آرايشگري بانوان از سايت اقدام به ثبت نام فرماييد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۵ آذر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

همبرگرزن يكي از وسايلي است كه بسيار كارايي دارد و در بسياري از مشاغل استفاده مي شود. همبرگرزن براي ساختن همبرگر مي باشد يعني مواد همبرگر را داخل همبرگرزن مي ريزيم و در مدل هاي دستي همبرگرزن با فشردن دستي همبرگر ساخته مي شود كه بهتر از تهيه ي دستي همبرگر بوده ولي استفاده از همبرگرزن دستي نيز تا حدودي سخت و دشوار مي باشد  نيروي بسياري براي اين كار مي خواهد. ولي در مدل هاي برقي همبرگرزن به صورت اتوماتيك مي توان تعداد بسيار زيادي از همبرگر را ساخت و ظرف مدت كوتاهي اين كار را انجام داد به طور كلي خريد آنلاين انواع همبرگر زن امروزه بسيار شده است .

 صاحبان فست فود ها با استفاده از همبرگرزن مانند همبرگر زن دستي براكس مدل BM-130  كار هاي خود را بسيار سريع پيش مي برند. موادي كه در ساخت همبرگر استفاده مي شود از گوشت و ادويه جات مخصوص تهيه مي شود. با استفاده از همبرگرزن مي توان به راحتي تعداد بسياري همبرگر را در زمان خيلي كم درست كرد. نيروي مورد استفاده در همبرگرزن به صورت اتوماتيك مي باشد. روش استفاده در همبرگرزن اتوماتيك به صورت تزريق گوشت و مايع مي باشد كه از خروجي دستگاه به صورت همبرگر فرم ميگيرد. از همبرگرزن مي توان در منزل نيز استفاده كرد و با استفاده از آن همبرگر و غذا هاي ديگر را در منزل درست كرد. با استفاده از به كارگيري همبرگرزن اتوماتيك شما در زمان و انرژي خود بسيار صرفه جويي كرده ايد.

با استفاده از همبرگرزن دستي امگا مدل C/95 مي توان همبرگر را به طور استاندارد دراورد و غذاي باكيفيتي را ارائه داد. دستگاه همبرگرزن مي تواند همبرگر را در ضخامت و سايز هاي مورد نظر شما تهيه كند. براي خريد همبرگرزن مي توانيد به فروشگاه هاي معتبر در اين زمينه مراجعه كنيد و همبرگرزن خود را تهيه كنيد. همبرگرزن در انواع و برند هاي مختلفي عرضه مي گردد كه مي توانيد انواع آن را در سايت مشاهده كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

در گذشته و زماني كه هنوز دستگاه پول شمار ابداع نشده بود برخي سازمان ها و مراكز كه با اسكناس ارتباط مستقيمي داشتند بصورت دستي شمارش اسكناس را انجام ميدادند كه شمارش دستي دردسرهاي زيادي را نيز بوجود مي آورد. با ابداع پول شمار در طي ساليان اخيز ديگر شمارش اسكناس دردسرهاي قبلي را ندارد و به راحتي ميتواند تعداد اسكناس هاي زيادي را در مدت زمان كوتاهي بشمارد و از اين رو خريد آنلاين انواع پول شمار بسيار انجام مي گيرد .

ويژگي هاي پول شمار

از مهمترين ويژگي هاي پول شمار در مدت زمان شمارش اسكناس ميباشد. مدت زماني كه پول شمار مانند پول شمار جعل ياب مگنر براي شمارش اسكناس صرف ميكند قابل مقايسه با روش هاي دستي نيست و در مدت زمان كوتاهي ميتواند تعداد زيادي اسكناس را بشمارد. بخصوص در بانك ها استفاده از پول شمار ميتواند در زمان صرفه جوي زيادي را به عمل آورد و مشتري مدت زمان زيادي را براي شمارش پول معطل نماند. در گذشته مشتريان بانك ها بايد زمان زيادي را براي شمارش اسكناس ها صرف ميكردند كه اين كار بسيار زمان بر بود و صف هاي طويلي در بانك ها به همين خاطر تشكيل ميشد. اما با پيدايش پول شمار و با تسهيل شدن شمارش پول ديگر خبري از صف هاي طولاني نيست. از ويژگي هاي پول شمار بايد به دقت آن اشاره نمود. دقت دستگاه پول شمار به هيچ وجه با روش هاي دستي قابل مقايسه نيست و كوچكترين خطايي در هنگام شمارش اسكناس توسط پول شمار رخ نخواهد داد. عدم پاره شدن اسكناس  نيز از ديگر ويژگي هاي پول شمار است. در شمارش پول به روش هاي دستي احتمال پاره شدن اسكناس ها بسيار زياد است ولي با استفاده از پول شمار ديگر اسكناس ها پاره نخواهند شد و كاملا سالم ميمانند.

پول شمار مانند پول شمار روميزي سايان مدل مگا از قيمت بسيار مناسبي برخوردار است و از تجهيزات گران قيمت محسوب نميشود به همين خاطر در بانك ها و سازمان ها چندين دستگاه پول شمار براي خدمات رساني هر چه بيشتر به مردم به كار گرفته ميشود.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

باركد خوان بيسيم وسيله اي است كه الكترونيكي بوده و با تابش نور كار مي كند. از باركد خوان بيسيم در بسياري از فروشگاه ها و توليدي ها استفاده مي شود. باركد خوان بيسيم توانايي خواندن باركد محصولات را دارد و مي تواند آن محصول را تشخيص دهد. باركد يك كدي است كه مشخص كننده ي كالا بوده و به صورت خطوطي با عرض مختلف مي باشد. دو نوع باركد وجود دارد كه به صورت خطي و ماتريس داده است. براي خريد انواع باركد خوان بيسيم يكي از انواع وجود دارد كه باركد خوان بيسيم قلمي است كه به نور و بازتاب آن حساس است. باركد خوان بيسيم ليزري نيز وجود دارد كه از اشعه ي ليزر در آن استفاده مي شود. در اين نوع از باركد خوان بيسيم ها از يك ديود حساس به نور استفاده مي شود. در اين نوع از باركد خوان بيسيم اندازه ي نور منعكس شده و نوع آن موجب كاركرد و تشخيص آن مي شود. براي خريد آنلاين انواع باركد خوان بيسيم به سايت مراجعه كنيد.

 در باركد خوان بيسيم چند بعدي مانند باركد خوان بلوتوثي بيسيم ديتا لاجيك 1 QBT213 از خطوط منحني و مستقيم استفاده مي شود كه با استفاده از يك الگوي خاص باركد را تشخيص مي دهند. از ديگر مدل باركد خوان بيسيم ، باركد خوان بيسيم همراه مي باشد كه شبيه به كارت خوان بوده و قابل حمل است. در اين نوع از باركد خوان بيسيم سيم استفاده نشده و مي توان در فاصله هاي دور از آن استفاده كرد. نوعي ديگر از باركد خوان بيسيم كه بسياري از فروشگاه ها از آن استفاده مي كنند به صورت سيمي است و در صندوق هاي بيسيم از آن بيشتر استفاده مي شود.

باركد خوان بيسيم هاي ميزي مانند باركد خوان نوري بيسيم ديتا لاجيك QM2131 نيز وجود دارد كه مي تواند به وسيله ي بلوتوث كار كند و نياز به سيم را ديگر نداشته باشد و به راحتي و بدون كابل از آن مي توان استفاده كرد. يك دسته از باركد خوان بيسيم روميزي وجود دارد كه ابعاد بزرگتري در مقايسه با انواع باركد خوان بيسيم دارند كه در صورت عبور كالا از مقابل آن بسيار راحت تر تشخيص مي دهند و براي كالا هاي بزرگتر نيز مي توان از آن استفاده كرد:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

از زماني كه ترازو اختراع شده تا به حال استفاده اي بسياري را از ترازو داشته ايم كه موجب شده ترازو به عنوان يك وسيله ي ضروري در زندگي ما قرار بگيرد. به دليل فراوان بودن ترازو ها مي توان انواع مختلف آن را در بيشتر فروشگاه ها پيدا كرد. ترازو ها داراي برند هاي خوبي نظير ترازو رادين مي باشند كه توانسته نام خوبي را در ميان ترازو ها به دست آورد و خريد اينترنتي انواع ترازو رادين را داراي رونق كند . به دليل كيفيت بالا و مقاومت خوب بدنه ي ترازو رادين مي توان در بخش هاي مختلف از ترازو رادين استفاده كرد.

از انواع ترازو رادين ، ترازو ديجيتالي فروشگاهي ، ترازو آزمايشگاهي ، ترازو صنعتي و انواع باسكول ها مي باشد كه در نمونه هاي بسياري از ترازو رادين مانند ترازو باركد پرينتر رادين مدل 6700 از قابليت ديجيتالي بودن استفاده شده است. برخي از انواع ترازو رادين داراي امكاناتي مثل اتصال به واي فاي و پرينتر مي باشد كه داشتن اين امكانات يكي ديگر از دلايل فروش بالاي ترازو رادين مي باشد. شركت ترازو رادين در سال 1389 شروع به فعاليت خود كرده است و در اين زمان اندك توانسته با بهترين ترازو ها رقابت داشته باشد و مشتريان بسياري را جذب كند.

انواع مختلف ترازو رادين داراي دقت هاي مختلفي براي وزن گيري هستند . انواع ترازو رادين داراي ترازو با علمك و بدون علمك و همين طور انواع ترازو هاي ديجيتالي مي باشد كه مي تواند به نياز هاي بخش هاي مختلف صنعتي جوابگو باشد. براي خريد ترازو رادين بهتر است آن را از نمايندگي هاي معتبر خريداري كنيد. در زمان خريد ترازو رادين بايد دقت داشته باشيد كه ترازو رادين را با چه امكاناتي مي خواهيد يكي از مدل هاي جديد ترازو سيم كارتي رادين مدل Plus 6700 است . فروشگاه هاي معتبر در زمينه ي فروش ترازو رادين را ميتوانيد در سراسر كشور پيدا كنيد. خريد ترازو رادين را مي توانيد به صورت اينترنتي نيز داشته باشيد. براي خريد ترازو رادين به سايت مراجعه كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

مبل به معناي نشيمن گاه بوده و براي راحتي در امر نشستن توليد شده است. در واقع مبل چهارپايه اي است كه به صورت راحت تعبيه شده و مي توانيم به جاي نشستن بر روي زمين برروي آن بنشينيم. مبل ها انواع مختلفي دارند كه از مدل هاي متداول و راحت مبل، مبل راحتي مي باشد. همان طور كه از نام مبل راحتي مشخص است به صورت راحتي مي توان از آن استفاده كرد. بسياري از افراد راحتي را به زيبايي و ديگر مزايا ترجيح مي دهند كه بسيار هم مهم مي باشد و از اين رو خريد آنلاين انواع مبل راحتي را انجام مي دهند .

 مبل ها به انواع مبل راحتي ، مبل استيل و مبل كلاسيك تقسيم بندي مي شوند. مبل هاي كلاسيك و استيل تقريبا يكي هستند ولي در بخش هايي هم تفاوت دارند ولي مبل راحتي مانند مبل راحتي آوانته فرق عمده اي با ديگر مبل ها دارد. نرم بودن نشيمن گاه يكي از ويژگي هاي مبل راحتي مي باشد. همين طور داشتن دسته هاي پهن و نرم و استفاده از بالشتك بر روي آن هم از ويژگي هاي ديگر مبل راحتي مي باشد.

از انواع مبل راحتي مي توان به كاناپه، لاوست، مبل تخت خواب شو و مبل ال شكل و... اشاره كرد.  نشيمن گاه مبل راحتي مي تواند به صورت پيوسته و جدا شونده باشد كه هر كدام مزايا و معايب خود را دارند مثلا مبل راحتي با نشيمن گاه پيوسته مي تواند سالم تر بماند و دير تر خراب شود ولي مبل راحتي با نشيمن گاه جدا شونده امكان تعويض قسمت هاي مختلف آن را دارد. استفاده از مبل راحتي موكا بسيار راحت بوده و امروزه طرفداران بسياري را در ميان جوانان دارد. مبل راحتي به خانه سبك مدرني ميدهد و در استفاده از آن اذيت نمي شويد. هم چنين براي افراد سالمند نيز استفاده از مبل راحتي مي تواند راحتي را براي آنان به وجود بياورد. براي ديد محصولات به سايت مراجعه كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]