تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 1467
ديروز : 3224
افراد آنلاين : 10
همه : 1154209
 
نوشته شده توسط : طراح

قلب به عنوان عضوي كه براي ادامه ي حيات به آن نياز داريم بايد هميشه به درستي كار كند. در شرايطي قلب ما دچار ناراحتي هايي مي شود كه در ابتدا اگر اقدام به درمان كنيم زود تر شرايطمان بهتر مي شود ولي در زمان هايي قلب با مشكلات جدي تري روبرو خواهد شد كه بايد درمان اساسي انجام گيرد. از بهترين متخصص ها متخصص قلب نارمك مي باشد كه دكتر رياستي به عنوان بهترين متخصص در زمينه ي قلب و عروق در اين مركز فعاليت دارند. مركز متخصص قلب نارمك داراي علم بسيار بالا در زمينه ي قلب مي باشد كه با تجارب بسياري كه در درمان هايش داشته مي توان از دكتر رياستي به عنوان متخصص بسيار مجرب ياد كرد. برخي شرايط زمينه ي بيماري هاي قلبي را ايجاد مي كند مانند درد در ناحيه ي قفسه ي سينه و همين طور تير كشيدن قلب كه بايد متخصص قلب نارمك به موقع آن را درمان كند زيرا در صورتي كه اين شرايط سخت تر شود مي تواند زمينه ي بيماري ها و ناراحتي هاي بزرگ را فراهم كند. متخصص قلب شرق تهران با توجه به مراقبت هاي ويژه اي كه در مركز دارد بيمار را تحت نظر قرار داده و درمان را شروع مي كند.

متخصص قلب نارمك از پيشرفته ترين درمان بهره مي گيرد و با توجه به شرايط بيمار مراحل درمان را آغاز مي كند. در شرايطي قلب دچار انسداد در عروق خود مي شود كه بسيار مهم مي باشد و در صورت بي توجهي مي تواند منجر به ايست قلبي شود و پيامد هاي بدي را به دنبال داشته باشد. دكتر رياستي به عنوان بهترين متخصص قلب نارمك با علم بالاي خود در زمينه ي بيماري هاي قلبي به سرعت ناراحتي را تشخيص داده و نسبت به درمان اقدام مي نمايد.

كلينيك تخصصي قلب و عروق دكتر رياستي از بهترين مراكز در كشور مي باشد.



:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

همان طور كه مي دانيد متخصص قلب نوعي پزشك است كه تخصص قلب و عروق را دارد. در شرق تهران نيز متخصصين مجربي مانند متخصص قلب شرق تهران دكتر رياستي وجود دارند. متخصص قلب شرق تهران به درمان بيماري هاي قلبي مي پردازد و همين طور در زماني كه مي خواهد مشكلي براي قلب پيش بيايد از بروز آن پيشگيري مي كند. در مراكز متخصص قلب شرق تهران بر طبق تخصص متخصص قلب شرق تهران دكتر رياستي علم و تجربه ي بسيارذي در زمينه ي مشكلات قلبي داشته و مي تواند با بهترين شيوه درمان را انجام دهد. از نظر علمي متخصصين قلب نزديك به ده سال مهارت آموزي را انجام مي دهند و با داشتن تجربه و درمان مراجعين علم تجربي نيز دارند كه مي توانند درمان را به خوبي انجام دهند.

 همان طور كه مي دانيد قلب اصلي ترين عضو بدن است و در صورت بروز مشكلات قلبي بايد بسيار به آن توجه كرد و سريعا به مراكز متخصص قلب شرق تهران مراجعه كرد تا تحت نظر قرار گيرند زيرا مشكلات و بيماري هاي قلبي مي توانند مشكلات جبران ناپذيري باشند و با زندگي انسان در ارتباط است. پس براي انتخاب يك متخصص در زمينه ي قلب بايد بسيار حساس بود. دكتر رياستي در متخصص قلب شرق تهران با توجه به علم و دانش بسيار در زمينه ي قلب توانسته مشتريان خود را راضي نگه دارد و بهترين درمان را براي بيماران خود پيش مي گيرد و متخصص قلب نارمك مي باشد. انسداد عروق يكي ديگر از مشكلات قلبي است كه بسيار خطرناك است و بايد شخص بيمار فورا تحت نظر متخصص قلب شرق تهران قرار گيرد. توانايي يك تخصص مجرب بسيار اهميت دارد و مراقبت ويژه از بيمار بايد به صورت تخصصي انجام گيرد.

كلينيك تخصصي قلب و عروق دكتر رياستي از بهترين مراكز متخصص قلب شرق تهران مي باشد.



:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

جرثقيل براي جابجايي اجسام از محلي به محل ديگر مورد استفاده قرار مي گيرد. همين طور حركت عمودي جرثقيل باعث شده در بالا و پايين بردن اجسام از آن استفاده شود. يونانيان اولين افرادي بودند كه جرثقيل را اختراع كردند كه در ابتدا لوازم يدكي جرثقيل به صورت كم و با قابليت كم تر بودند كه با پيشرفت آن ماشين توانست كامل و مقاوم شود. از جرثقيل با توجه به قابليت هاي لوازم يدكي جرثقيل در بارگيري نيز استفاده مي شود. در گذشته جرثقيل ها از چوب و سنگ تهيه مي شدند و با پيشرقت آن ها خريد آنلاين لوازم يدكي جرثقيل افزايش پيدا كرده است .

 انواع مختلفي از جرثقيل و لوازم يدكي جرثقيل وجود دارد. جرثقيل سقفي زنجيري يكي از انواع جرثقيل آويز مي باشد كه به صورت سقفي و استفاده از پل ها مي باشد كه در زمان كمبود فضا از آن استفاده مي شود. جرثقيل هاي دروازه اي يكي ديگر از انواع جرثقيل هاست كه براي جابجايي بار از آن استفاده مي شود. در جرثقيل هاي دروازه اي يكي از انواع لوازم يدكي جرثقيل بسيار مهم بالابر هاست كه شامل يك يا چند بالابر مي شود. از انواع ديگر جرثقيل دروازه اي است كه اين نوع براي تخليه ي بار از كارخانه و ديگر جا ها استفاده مي شود و از لوازم يدكي جرثقيل مهم آن پل ها و كنسول مي باشد كه اين لوازم يدكي جرثقيل را مي تواند در تعداد مختلف دارا باشد. شركت پارت يدك راهسازي در خدمت شماست.

يكي ديگر از لوازم يدكي جرثقيل در نوع دروازه اي داشتن ريل به دليل سهولت كار مي باشد. خريد لوازم يدكي جرثقيل را مي توانيد از فروشگاه هاي معتبر مانند پارت يدك راهسازي انجام دهيد. با توجه به مدل جرثقيل ها ، لوازم يدكي جرثقيل نيز متنوع مي باشد و مي توانيد انواع لوازم يدكي جرثقيل را در سايز هاي مختلف پيدا كنيد. در زمان خريد از كيفيت و اصل بودن لوازم يدكي جرثقيل خريداري شده مطمئن شويد.



:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

اتوبار براي حمل كالا هاي شما مي باشد. برخي از شركت ها خدمات اتوبار را ارائه مي دهند كه مي توانيد به وسيله ي اين شركت ها از خدمات اتوبار بهره مند گرديد و به راحتي كالا هاي خود را جابجا كنيد. بسياري از ما تا بحال از اتوبار استفاده كرده ايم كه مي تواند براي انتقال وسايل منزل و يا انتقال جهيزيه باشد و يا براي هر كالايي كه نياز به جابجايي داشته باشد. اتوبار دو نوع درون شهري و برون شهري دارد. از اتوبار ارزان درون شهري استفاده ي بيشتري مي شود و در حمل ونقل در شهر ها نقش مهمي را ايفا مي كند. در اتوبار درون شهري انواع اتوبار ها بر اساس استان ها تقسيم بندي مي شوند و در اتوبار برون شهري بر اساس كشور ها تقسيم مي شود و شهر هاي مختلفي را مي تواند ساپورت كند.

اتوبار با باربري شهري تفاوت دارد، اتوبار به اسباب كشي وسايل منزل و يا شركت و يا كالا هاي مشخص و بسته بندي شده مي باشد ولي باربري براي انتقال تمامي بار ها به كار مي رود و محدوديتي براي آن وجود ندارد. شركت هاي بسياري اتوبار را در نقاط شهري و برون شهري حتي بين المللي انجام مي دهند. در واقع بدون استفاده كردن از اتوبار نمي توان بار ها را با مسئوليت و به خوبي انتقال داد.

امروزه شركت هاي اتوبار بسيار تخصصي شده اند و براي كالا هاي مختلف از خودرو هاي مختلفي استفاده مي كنند. مثلا براي جابجايي سنگ ومصالح در اتوبار و يا جابجايي مواد غذايي از يك خودرو استفاده نمي شود. اتوبار با كيفيت بالا مدنظر بسياري از افراد مي باشد و افراد مي خواهند كالا هايشان بدون صدمه ديدن و به درستي جابجا شود بنابراين براي انتخاب شركت اتوبار بايد بسيار دقت كرد و شركت اتوبار را با توجه به حرفه اش انتخاب كرد. براي سفارش انتقال بار و اتوبار به سايت مراجعه كنيد.



:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

براي ضبط كردن فيلم در خانه و يا فروشگاه و شركت و ديگر مكان ها مي توان از خريد و فروش انواع دوربين مدار بسته استفاده كرد. اولين دوربين ها در آمريكا توليد شدند و مورد استفاده قرار گرفتند. استفاده از دوربين مدار بسته عصر جديدي از تكنولوژي را رقم زد و توانست بسياري از مشكلات ما را حل كند. انواع مختلفي از دوربين مدار بسته وجود دارد مانند دوربين مدار بسته آنالوگ كه اين دوربين مدار بسته نوع رايج دوربين مي باشد و قيمت كمتري را نسبت به مدل هاي ديگر دوربين مدار بسته دارند، اين نوع قيمت كمتر و نصب راحت تري دارد كه از چند دوربين و يك ضبط كننده تشكيل مي شود. براي خريد اينترنتي دوربين مداربسته به سايت مراجعه كنيد.

 از انواع دوربين مداربسته دام آنالوگ HD دادهوا مدل DH_SD22204I_GC و دوربين مداربسته ميني بولت تحت شبكه هايك ويژن  مدل DS_2CD2022WD_I وضوح بالاتري دارد كه در مكان هاي امنيتي بيشتر از اين نوع از دوربين مدار بسته استفاده مي شود زيرا تشخيص چهره با استفاده از اين نوع دوربين ها بهتر مي باشد و قيمت آن مقدار كمي از مدل هاي معمولي دوربين مدار بسته گران تر است ولي كارايي بيشتر و بهتري دارد و خريد آن توصيه مي شود، نوع سوم دوربين مدار بسته آنالوگ تحت شبكه مي باشد كه نام ديگرش دوربين اينترنتي نيز مي باشد، كار كردن با اين نوع از دوربين مدار بسته به صورت آنلاين امكان پذير است و مي توان تصاوير را با استفاده از اينترنت دريافت كرد. در اين نوع از دوربين مدار بسته از تجهيزات شبكه اي بيشتري استفاده مي شود. براي اين كه دوربين مدار بسته از نوع شبكه اي را راه اندازي كنيد نياز به سوئيچ كردن شبكه مي باشد. براي استفاده از دوربين مدار بسته اينترنتي به مودم روتر نياز داريم. با استفاده از دوربين مدار بسته اينترنتي نيز مي توانيم تصاوير بسيار خوبي را داشته باشيم.

امروزه دوربين ها تقريبا در همه ي فروشگاه ها و مراكز ديده مي شود. براي سفارش انواع دوربين مي توانيد به سايت مراجعه كنيد و انواع محصولات را مشاهده كنيد و خريد خود را انجام دهيد.



:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

نايلون شيرينگ يكي ديگر از محصولات پلي اتيلني است، كه در صنعت بسته بندي مواد غذايي و كالاها به كار مي رود. اين پوشش شفاف و ضخيم پلاستيكي دو تا دور تمام كالاها را در بر مي گيرد، و  در بر محافظت در برابر ضربه، گرد و غبار، رطوبت و حرارت از محصولات بسته بندي شده محافظت مي كند.  نايلون شيرينگ از جديد ترين محصولات پليمري است، كه در دماهاي 160تا 220 درجه سانتي گراد تغيير حالت مي دهد و با استفاده از آن مي توان محصولات بسته بندي شده را وكيوم كرد، يا در اندازه هاي بسيار بزر گ بسته بندي كرد. نايلون شيرينگ درون دستگاهي صنعتي به نام شرينگ پك قرار مي گيرد و با استفاده از آن مي توان به سادگي اجناس را بسته بندي نمود. خريد آنلاين نايلون شيرينگ را بايد با توجه به حجم و سايز محصولات خود سفارش دهيد، از جمله صنايعي كه بيشترين استفاده را را از نايلون شيرينگ دارند مي توان به صنايع غذايي و دارو سازي، دسته بندي قطعات خودرو، بسته بندي انواع مبلمان اداري و خانگي و غيره اشاره كرد.

ضخامت، عرض، ميزان شفافيت و برند سازنده از جمله عوامل تاثير گذار در تعيين قيمت نايلون شرينگ هستند، كه بايد در هنگام خريد و فروش انواع نايلون شرينگ مورد بررسي قرار بگيرند. در ناب پلاستيك انواع نايلون شيرينگ را مي توان در دسته هاي نايلون شيرينگ، سلفون شيرينگ و نايلون شيرينگ تونلي قرار داد، كه هر كدام از آن ها ويژگي ها و خصوصيات خاص خود را دارند.

قابليت چاپ روي نايلون يكي از مهمترين ويژگي هايي است، كه نايلون شيرينگ از آن بر خوردار است، و بستر تبليغات را براي اغلب توليد كنندگان فراهم مي كند، ضمن اينكه امكان تعيين ضخامت و ابعاد نايلون شيرينگ با توجه به سفارش مشتريان هم وجود دارد. با ورود دستگاه هاي شيرينگ پك به قسمت بسته بندي صنايع مختلف بازار خريد و فروش نايلون شيرينگ هم رونق گرفته است.شما مي توانيد از بخش محصولات ناب پلاستيك داخل سايت اين شركت نايلون شيرينگ  را سفارش دهيد .



:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

نظارت انتخابي توسط ناظر بر روي ساختمان انجام مي گيرد. ناظر ساختمان كارمند صاحب ملك مي باشد زيرا صاحب ملك ناظر را براي نظارت انتخابي انتخاب مي كند. همان طور كه قانون مي گويد بايد اجراي ساختمان داراي نظارت انتخابي باشد كه توسط يك ناظري انجام گيرد. البته شايد برخي از ساختمان ها نظارت انتخابي را نداشته باشند ولي نداشتن نظارت انتخابي توسط ناظر مي تواند مشكلاتي را به همراه داشته باشد. براي تمامي پروژه هاي كوچك و بزرگ نظارت انتخابي بايد انجام گيرد. در شركت نظارت انتخابي مهندس ناظر در ارتباط با تمامي پرسنل پيمان كار و شهرداري و مالك مي باشد كه بايد همه ي آن ها را راضي نگه دارد.

نظارت انتخابي خوب نتيجه ي نهايي خوبي را به دنبال دارد بنابراين يك نظارت انتخابي در پايان كار مشخص مي گردد. در نظارت انتخابي بايد تمامي گزارش هاي كار نوشته شود و اين دستور كار ها و گزارش ها بايد تا پايان كار در دست باشد. يكي ديگر از بخش ها در نظارت انتخابي كنترل ايجاد سازه ها مي باشد و همين طور گود برداري بايد درست انجام گيرد تا ريزش پيدا نكند زيرا مي تواند خسارات زيادي را به بار آورد. مهندس ناظر بايد نقشه شناس باشد و با تمامي مراحل كاري سر دربياورد بنابراين بايد دانش عمراني بالايي داشته باشد.

اجراي سازه ي نگهبان بعد از گود برداري نيز بسيار مهم مي باشد و در نظارت انتخابي مهندس مربوطه بايد كاملا با آن آشنا باشد.دارا بودن تمامي برگه هاي تعهد مهندسي و شهرداري نيز لازم است، كنترل اجراي نقشه و جلوگيري از ايرادات كاري نيز در بخش نظارت انتخابي مي باشد كه بايد با دقت به آن پراخته شود. تمامي ستون ها و مصالح بايد دقيقا در جاي خود قرار بگيرند زيرا در صورتي كه نقشه درست انجام نگيرد مشكلات بعدي در پي خواهد داشت. براي اين كه نظارت انتخابي را به خوبي انجام دهيد مي توانيد از مراكزي كه خدمات نظارت انتخابي را ارائه مي دهند، كمك بگيريد. براي اطلاع به سايت مراجعه كنيد.



:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

برش ليزر در بسيار از صنعت ها مورد استفاده قرار گرفته است. يكي از متريالي كه استفاده ي بسياري از برش ها را مي توانيم روي آن داشته باشيم استيل مي باشد. برش ليزر استيل توانسته قدم بسيار بزرگي را در ساخت قطعات داشته باشد. انجام برش ليزر استيل به صورت تخليه ي بار صورت مي گيرد كه بر روي ورقه هاي استيل انجام مي گيرد. قيمت خدمات برش ليزر استيل بسيار به صرفه مي باشد. با استفاده از برش ليزر استيل مي توانيم انواع طرح هاي مورد نظر خود را ايجاد كنيم. قدرت برش ليزر استيل مي تواند متفاوت باشد. با تاباندن برش ليزر استيل مي تواند ميزان قدرت آن را تغيير داد تا با استفاده از آن ذوب ورق ها به همان ميزان انجام مي گيرد. در برش ليزر استيل در داخل دستگاه ليزر موادي وجود دارد كه با استفاده از جريان الكتريكي تحريك مي شد و بار ايجاد شده از اين عمل خالي مي شود كه مي تواند برش ها را براي ما ايجاد كند. در برش ليزر استيل برش هاي ليزر باعث ذوب ورق ها مي شود و به اين ترتيب مي توانيم برش ها را داشته باشيد.

دقت در برش ليزر استيل بسيار بالا بوده و هيچ گونه اضافاتي نخواهد داشت. با استفاده از برش ليزر استيل سرعت كار بسيار بالا رفته و مي تواند در نيروي انساني و انرژي به شكل قابل توجهي صرفه جويي كند. اشعه ي ايجاد شده توسط لنز برش ليزر استيل تابانده مي شود و لنز برش ليزر استيل مي تواند اين اشعه را تا حد 23/0 فشرده سازي كند كه بر قدرت برش ليزر استيل مي افزايد. برش ليزر نيك در خدمت شماست.

مي توانيد به همان صورت برش ليزر استيل روي ديگر فلزات نيز برش ليزر داشته باشيد كه با توجه به خاصيت فلزات مختلف استفاده هاي مختلفي هم از آن ها مي شود. براي سفارش برش ليزر استيل به سايت برش ليزر نيك مراجعه كنيد.



:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۲ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

براي ايجاد برش براي فلزات استفاده از دستگاه هاي برش خيلي به صرفه نيست و همين طور دستگاه هاي برش هر برشي را نمي توانند ايجاد كنند ولي در برش ليزر مي توانيم طرح هاي مختلفي را ايجاد كنيم. با استفاده از خدمات برش ليزر در مصرف انرژي صرفه جويي مي شود و افراد كمتري نياز است و قيمت برش ليزر به صرفه مي باشد. در برش ليزر سرعت بالايي وجود دارد و مي تواند طرح هاي پيچيده را با سرعت بسيار بالايي به وجود آورد. در برش ليزر مي توانيم از آلياژ هاي مختلفي استفاده كنيم كه شامل مس و استيل و برنج و... مي باشد.

هر فلزي مي تواند در صنعت هاي مختلفي به كار گرفته شود و با استفاد از برش ليزر قطعه هاي مختلفي را از آن ها را ايجاد كرد. در برش ليزر نقطه هاي مورد نظر با استفاده از برش ليزر نقطه اي و يا برش ليزر مستقيم آب مي شود و به اين صورت برش صورت مي گيرد كه در وسيله هاي زينتي و تابلوسازي و حكاكي و ماركينگ از برش ليزر نقطه اي و همچنين برش فلزات آلياژي استفاده مي شود زيرا ظرافت كار بسيار مهم مي باشد. براي برش فلزات از ديگر دستگاه ها هم مي توان استفاده كرد مانند روش هاي فرزكاري و تراشكاري و سنگ زني و رزوه زني و... ولي استفاده از برش ليزر مي تواند از تمامي اين روش ها بهتر باشد. در صنايع بسياري مانند نظامي و پزشكي و هوافضا و آزمايشگاهي و... مي توان از برش ليزر استفاده كرد. از مزيت هاي برش ليزر مي توان به ايجاد نشدن پليسه بر روي كار و تميزي آن اشاره كرد و همچنين در برش ليزر سوختگي ايجاد نمي شود و دقت بالايي دارد.

برش ليزر براي غير فلزات نيز وجود دارد كه اين برش ليزر بر روي موادي مانند چوب و پارچه و پلاستيك و... صورت مي گيرد كه مي تواند به صورت كاملا دقيق صورت گيرد.



:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۲ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

براي استفاده كردن از فلزات يكي از مهم ترين نكات برش آن ها مي باشد كه امروزه با پيشرفت تكنولوژي دستگاه ها جاي خود را به ليزر داده است و مي توان با استفاده از برش ليزر به راحتي برش ها را ايجاد كرد يكي از آلياژ هايي كه استفاده ي زيادي از آن مي شود مس مي باشد. در برش ليزر مس به دليل سختي كمي كه اين فلز دارد به راحتي مي توان برش ليزر مس را انجام داد. در صنايع مختلفي از خدمات برش ليزر مس استفاده مي شود مانند تابلوسازي و ساخت مجسمه كه انواع بسياري از آن را مي توان با استفاده از انجام خدمات برش ليزر مس با كيفيت توليد كرد. ساخت ظروف يكي ديگر از انواع صنعت ها در برش فلزات بخصوص از برش ليزر مس مي باشد كه مي توانيم ظروف بسياري را از مس در فروشگاه ها مشاهده كنيم و اين دليل بر چكش خواري اين فلز مي باشد.

همان طور كه مي دانيد فلز مس رنگ قرمزي دارد و مي توان از اين رنگ زيباي آن در ساخت قطعات مختلف با استفاده از برش ليزر مس بهره برد. در ابتدا با دستگاه هاي برش انواع برش ها را داشتيم كه اين برش ها اغلب به صورت ساده بوده و نمي توانستيم با استفاده از دستگاه ها شكل هاي پيچيده اي از مس را دربياوريم و با آمدن برش ليزر مس توانستيم هر طرحي را بر روي فلزات مختلف ايجاد كنيم و همچنين توانستيم با استفاده از برش ليزر مس روي مس حكاكي كنيم و به اين ترتيب ما با استفاده از برش فلزات وسيله هاي مختلفي را توانستيم بسازيم.

در درون دستگاه برش ليزر مس مايعي وجود دارد كه با تحريك الكتريكي باعث ايجاد بار در دستگاه شده و اين بار به شكل اشعه از دستگاه برش ليزر مس خارج مي شود كه برش ها را ايجاد مي كند.



:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۲ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]