دارامان

سئو-طراحي سايت

سئو-طراحي سايت
نويسندگان
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 403
ديروز : 312
افراد آنلاين : 1
همه : 336342
پيوندهاي روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

از انواع كفپوش ها كه امروزه بسيار جايگاه بالايي دارد و به صورت گسترده كاربرد دارد پاركت لمينت است. كفپوش هاي قديمي با استفاده از چسب به كف نصب مي شدند و همين طور سنگين بودند ولي پاركت لمينت نصب ساده تري دارد و مي تواند مزيت هاي بيشتري نسبت به كفپوش هاي قديمي داشته باشد. پاركت ها در ابتدا وجود داشتند كه پس از مدتي پاركت لمينت جاي آن ها را گرفت. تفاوت ميان پاركت و پاركت لمينت در اين است كه در پاركت لمينت يك لايه ي لعابي روي پاركت را مي گيرد. استفاده از يك لايه روي پاركت لمينت به اين دليل است كه مقاومت آن بيشتر شود. به اين صورت كه در زمان ضربه اتفاقي براي پاركت لمينت به وجود نيايد و بتوان از آن در مدت بالاتري استفاده كرد.

پاركت لمينت را مي توانيد از فروشگاه هاي فروش لوازم دكوراسيون داخلي خريد كنيد. در زمان خريد پاركت لمينت به كيفيت بسيار توجه داشته باشيد زيرا امروزه با زياد شدن پاركت لمينت نمونه ي بي كيفيت آن هم در بازار وجود دارد كه بسيار دوام كمي دارد و به سرعت دچار آسيب مي شود. براي همين شما با خريد از فروشگاه هاي معتبر جنس اصل را خريداري كنيد تا بتوانيد با خيال راحت از آن در چندين سال استفاده كنيد. زماني كه مي خواهيد پاركت لمينت نصب كنيد از يك نصاب بخواهيد تا اين كار را براي شما انجام دهد. در زماني كه پاركت لمينت را به اشتباه نصب كرديد و خواستيد آن را جابجا كنيد به راحتي مي توانيد اين كار را انجام دهيد زيرا پاركت لمينت در نصب به چسب نياز ندارد و به راحتي از كف بلند مي شود.

فروشگاه دكورآفيس انواع پاركت لمينت را با طرح بندي و كيفيت بالا در مجموعه ي خود دارد و مي توانيد از طريق سايت سفارش خود را بدهيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۵۴:۲۳ ] [ طراح ]

پاركت يكي از اجزاي داخلي ساختمان ها به شمار مي رود. براي زيبا شدن كف از پاركت استفاده مي شود. پاركت وزن كمي دارد و مي تواند عايق بسيار مناسبي براي گرما و سرما باشد. از نظر ظاهري نيز مي تواند در طرح و رنگ هاي متنوعي باشد. پاركت توانسته جايگاه بالايي را در دكوراسيون داخلي پيدا كند.

از مزيت هاي پاركت مي توان به عدم نيازش به چسب اشاره كرد زيرا پاركت توسط وزن خودش در زمين قرار مي گيرد و در انواعي با به كار بردن نر و مادگي آن پاركت در هم چفت مي شود و ديگر جابجا نمي شود. براي اين كه در نصب پاركت از چسب استفاده نمي شود مي توان آن را از جا درآورد و به محل ديگري انتقال داد كه به اين صورت مي توان از هزينه ي مجدد جلوگيري كرد. نصب پاركت نياز به مهارت بسياري دارد و شما به تنهايي نمي توانيد نصب را انجام دهيد و براي اين كار به يك متخصص نياز داريد.

مراحل نصب مي تواند به آساني انجام گيرد و در گوشه ها نصاب با استفاده از اره ي مخصوص پاركت را به اندازه ي جايگاه برش مي دهد تا كف كاملا يك دست شود. براي اين كه پاركت مناسب و خوبي داشته باشيد بايد در خريد پاركت به كيفيت آن توجه بسياري داشته باشيد. پاركت ها دوام بالايي دارند و به راحتي دچار آسيب نمي شوند. پاركت در سايز هاي مختلفي وجود دارد كه با توجه به نوع سليقه ي شما و كارامدي آن تايين مي شود. شما مي توانيد خريد پاركت را به صورت اينترنتي نيز انجام دهيد. فروشگاه هاي بسياري وجود دارد كه پاركت را به فروش مي رسانند.

از فروشگاه هاي معتبر در فروش پاركت فروشگاه دكورآفيس مي باشد و شما مي توانيد از طريق سايت سفارش خود را انجام دهيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۲۷:۵۸ ] [ طراح ]

دكوراسيون داخلي در يك ساختمان بسيار مهم و پر اهميت است. عوامل بسياري در دكوراسيون داخلي موثر هستند. يكي از مهم ترين عضو دكوراسيون داخلي كاغذ ديواري است. كاغذ ديواري جزء دكوراسيون داخلي به شمار مي رود كه تمام مكان را فرا گرفته است و انتخاب نوع آن خيلي مهم است. كاغذ ديواري انواع بسياري دارد كه يكي از نمونه هاي جديد و زيباي آن كاغذ ديواري سه بعدي مي باشد. كاغذ ديواري سه بعدي نمونه اي از كاغذ ديواري است ولي به صورت سه بعدي و برجسته مي باشد. كاغذ ديواري سه بعدي انواع مختلفي دارد كه مي تواند انواع طرح ها را با رنگ هاي مختلف داشته باشد.

از كاغذ ديواري سه بعدي براي منازل و شركت و هر محيطي مي توان استفاده كرد. براي اين كه محيط ما زيبا به نظر برسد بايد نوع كاغذ ديواري سه بعدي را به درستي انجام دهيم تا زيبا باشد. اما اگر انتخاب نوع كاغذ ديواري سه بعدي با محيط هماهنگ نباشد مي تواند تاثير بدي را روي افراد ايجاد كند مثلا براي شركت و محيط كار از كاغذ ديواري سه بعدي با طرح هاي كلاسيك و ساده و يا مرتبط با شغل استفاده مي شود و در منازل از طرح هاي گل دار و طبيعت و شلوغ مي توان استفاده كرد. شما مي توانيد كاغذ ديواري سه بعدي را سفارشي سازي كنيد و طرح دلخواهتان را داشته باشيد كه اين بسيار مورد توجه افراد قرار گرفته تا بتوانند كاغذ ديواري سه بعدي با طرح متمايز ايجاد كنند. براي خريد كاغذ ديواري سه بعدي بايد از مراكز مطمئن اقدام به خريد داشته باشيد. برخي از طرح هاي كاغذ ديواري سه بعدي به صورت ميكس استفاده مي شود كه در آن از چند طرح مكمل استفاده مي شود.

فروشگاه دكورآفيس انواع كاغذ ديواري را با كيفيت عالي به شما عرضه مي دارد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۱۷:۴۱ ] [ طراح ]

يكي از اصلي ترين بخش در داخل ساختمان پوستر ديواري است. پوستر ديواري شبيه به كاغذ ديواري مي باشد ولي فرق هايي هم دارد. در كاغذ ديواري يك طرح را به صورت تكرار داريم ولي در پوستر ديواري يك طرح كلي را داريم كه از پيوستن پوستر ديواري به هم به وجود مي آيد.

پوستر ديواري را مي توانيد در اكثر فروشگاه ها پيدا كنيد. ولي در زمان خريد پوستر ديواري بايد دقت كنيد كه جنس خوبي را بخريد. پوستر ديواري مي تواند طرح هاي مختلفي از طبيعت و گل باشد و همين طور شكل هاي هندسي و يا يك طرح خاص كه به انتخاب شما ساخته مي شود. انواع پوستر ديواري در ضخامت هاي مختلفي توليد مي شوند كه مي تواند جنس هاي متفاوت داشته باشد پس در زمان خريد در ابتدا به جنس آن دقت كنيد و بعد طرح و بقيه ي مسائل زيرا در صورت كيفيت پايين مجبور خواهيد بود كه پس از مدت كوتاهي آن را تعويض كنيد. براي محل كار نيز مي توان از انواع پوستر ديواري استفاده كرد، مثلا مي توان از طرح هاي نقشه و يا اشكال هندسي و طرح هاي راه راه و شطرنجي استفاده كرد. معمولا پوستر ديواري را در يك بخش از اتاق نصب مي كنند مثلا يك ديوار را به پوستر ديواري اختصاص مي دهند كه هم جذاب تر باشد هم از شلوغي جلوگيري شود و ديگر ديوار ها را هم معمولا از كاغذ ديواري تقريبا ساده و هماهنگ با پوستر ديواري استفاده مي كنند. براي نصب پوستر ديواري بايد از يك نصاب ماهر كمك بگيريد زيرا نصب پوستر ديواري بسيار مهم مي باشد و بايد به درستي انجام گيرد.

فروشگاه دكورآفيس انواع پوستر ديواري را براي فروش دارد كه در كيفيت هاي بسيار عالي بوده و طرح هاي متنوعي هم دارد. از سايت ديدن فرماييد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۴۲:۳۵ ] [ طراح ]

بلبرينگ قطعه اي است كه در بسياري از لوازم مورد استفاده قرار مي گيرد و در واقع بلبرينگ داراي سطح گرد با گلوله هاي گردي در داخلش مي باشد كه براي راحتي كار با دستگاه ها از آن استفاده مي شود. بلبرينگ در جاهايي كه حركت در آن وجود دارد مانند بازو ها قرار مي گيرد و براي كار كردن ساده تر از آن استفاده مي شود. در حقيقت بلبرينگ با توجه به داشتن سطح صيقلي آن و طراحي ويژه اش مي تواند حركت دستگاه ها را با اصطحكاك كمتري مواجه كند و در نتيجه قطعات در كنار هم راحت تر به حركت در بيايند.

با استفاده از بلبرينگ علاوه بر خراب نشدن دستگاه مي توان سرعت كار را بسيار بالا برد و در نتيجه بازدهي كار بالا مي رود. با استفاده از بلبرينگ مي توانيم نيروي كمتري را به كار بگيريم كه اين مي تواند هزينه ها را تا حدودي كاهش دهد و روند كاري را بهتر نمايد. مكانيزم بلبرينگ به اين صورت است كه كره هاي درون آن در سطح كمتري با دستگاه برخورد دارند كه به اين صورت بلبرينگ همانند اهرمي عمل مي كند و حركت را روان تر مي گرداند.

قفسه ي بلبرينگ از جنس هاي فولاد، پلاستيك و آهن مي باشد. انواع بلبرينگ را داريم كه عبارتند از : بلبرينگ سوزني، بلبرينگ بشكه اي، بلبرينگ مخروطي، بلبرينگ شيار عميق، بلبرينگ كف گرد، بلبرينگ زاويه اي و... كه هر كدام از اين ها در كاربرد هاي مختلفي مورد استفاده قرار مي گيرند. شما مي توانيد انواع بلبرينگ را در بازار تهيه كنيد. براي خريد انواع بلبرينگ از فروشگاه هاي معتبر اقدام به خريد كنيد تا جنس با كيفيتي داشته بغاشيد. در قسمت هايي كه ممكن است رطوبت وجود داشته باشد از نمونه هاي ضد زنگ بلبرينگ استفاده كنيد تا به دستگاه صدمه وارد نشود. انواع بلبرينگ را مي توانيد در فروشگاه بلبرينگ شكرالهي تهيه كنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۴۹:۲۶ ] [ طراح ]

نوع حساب كاربري در وب ماني به سه دسته تقسيم مي شود. با پاسپورت الياس مي توانيد خريد وب ماني بدون احراز هويت را انجام دهيد. ولي اين نوع از كيف پول داراي امنيت كمتر و سقف تراكنشات پايينتر است. دريافت پاسپورت فرمال و پرسونال نيازمند ارائه مدارك به شركت هاي طرف قرارداد وب ماني و يا مراجعه به سفارت روسيه در ايران مي باشد. خريد وب ماني بدون احراز هويت در ابتداي شروع به كار با وب ماني توصيه مي شود زيرا شما را از درگير شدن با اصطلاحات ناآشنا و يا از دست دادن پول در امان نگاه مي دارد.

شما مي توانيد با مراجعه به وب ماني و ثبت نام ، خريد وب ماني بدون احراز هويت را انجام دهيد. اين نوع از تراكنش در وب ماني داراي سقف مجاز روزانه 100 ، هفتگي 300 و ماهيانه 500 دلار مي باشد. در ازاي هر مبلغ انتقال وجه ، فرستنده ملزم است درصدي از وجه منتقل شده را به عنوان كارمزد پرداخت نمايد. در صورت نياز به خريد وب ماني بدون احراز هويت و انتقال وجه بهتر است با شركتي فعاليت نماييد كه كمترين مبلغ را به عنوان كارمزد از شما دريافت نمايد. علاوه بر قيمت ، امنيت سايت و صداقت شركت فروشنده وب ماني جهت خريد وب ماني بدون احراز هويت بسيار مهم است و مي تواند شما را از انواع كلاهبرداري ها در امان نگاه دارد.

شركت آي آر اكسچنجر از شركت هاي فعال در زمينه ي خريد وب ماني بدون احراز هويت است كه با سالها فعاليت صادقانه و دريافت قيمت هاي منصفانه توانسته جايگاه خوبي را بين رقبا كسب نمايد. با مراجعه به سايت اين شركت مي توانيد از انواع خدمات مالي شركت مطلع شده و انتقال وجه خود را در امنيت كامل با نازلترين قيمت انجام دهيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۱:۱۱ ] [ طراح ]

ويدئو پروژكتور نوعي وسيله است كه از نوع صوتي تصويري مي باشد. در واقع ويدئو پروژكتور سيگنال هاي ويدئويي را مي گيرد كه مي تواند شامل عكس و فيلم باشد و آن را به صورت واضح بر روي پرده ي نمايش نشان مي دهد. اديسون ويتاسكوب نام ديگر ويدئو پروژكتور مي باشد. از ويدئو پروژكتور استفاده هاي زيادي مي شود مثلا مي توان در شركت ها از ويدئو پروژكتور براي اجراي ويدئو كنفرانس استفاده كرد، همچنين مي توان در مراكز آموزشي از ويدئو پروژكتور بهره برد كه امروزه در اكثر اين مراكز ويدئو پروژكتور به صورت فراوان به چشم مي خورد. زماني كه از ويدئو پروژكتور استفاده مي كنيم مي توانيم يك تصوير را در ابعاد بزرگ توليد كنيم و براي آموزش هاي گروهي مفيد است و تمام افراد به صورت هم زمان مي توانند از ويدئو پروژكتور استفاده كنند.

 

در زمان استفاده از ويدئو پروژكتور لازم به خاموش كردن چراغ نمي باشد. مي توان به صورت شبكه از ويدئو پروژكتور استفاده كرد يعني از طريق سرور آن را كنترل كرد و به اين ترتيب اساتيد در دانشگاه ها و كلاس هاي درس اكثرا از  ويدئو پروژكتور استفاده مي كنند چون مي تواند مانند تخته ي درس عمل كند. نكته ي بسيار مهم در خريد ويدئو پروژكتور استفاده ي بسيار ساده از آن مي باشد به اين صورت كه كامپيوتر و يا دستگاهي كه مي خواهيم به آن اتصال دهيم به وسيله ي كابل مخصوصي به ويدئو پروژكتور متصل مي شود و حال هر چه كه در تصوير داشته باشيم را مي توانيم به صورت بزرگتر در صفحه نمايش و حتي روي ديوار داشته باشيم. براي پخش تصاوير فقط بايد صفحه اي كه ويدئو پروژكتور بر روي آن پخش مي شود سفيد يكدست باشد كه معمولا يك پرده ي مخصوص به خودش دارد كه مي تواند تصوير را بهتر نمايش دهد.

در فروشگاه اينترنتي نيزا كالا انواع ويدئو پروژكتور موجود مي باشد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۰۴:۲۷ ] [ طراح ]

از تابلوسازي براي تبليغات مغازه و فروشگاه ها استفاده مي شود. در واقع تابلوسازي توانسته نقش بزرگي را در معرفي يك برند و يا يك فروشگاه داشته باشد و به مراتب در فروش تاثير خود را بگذارد. كمتر فروشگاهي وجود دارد كه تابلو نداشته باشد زيرا براي بهتر ديده شدن فروشگاه با استفاده از تابلوسازي مي توانيم فروش خود را بالا ببريم. تابلوسازي انواع مختلفي دارد.

انواع مختلف تابلو ها در تابلوسازي از قبيل تابلو پلاستيكي، تابلو فلزي، تابلو بنر و تابلوسازي نئون مي باشد. انواع تابلوسازي به صورت حروف برجسته انجام مي گيرد كه مي تواند در خود لامپ داشته باشد و بدرخشد. يكي از مدل هاي تابلوسازي ساخت تابلو رينگي است كه حروف موجود در آن از فلز و پلاستيك تشكيل مي شود.

در تابلوسازي بيشتر از فلز و پلاستيك استفاده مي شود كه برخي از تابلو ها بدون نور مي باشند و برخي ديگر داراي لامپ بوده و مي تواند بيشتر جلب توجه كند. كلمات مورد استفاده در تابلوسازي بسيار مهم است اغلب اين كلمات نام فروشگاه و تبليغ برند مي باشد ولي گاها نيز محصولات را به نمايش مي گذارد و متن هاي رفت و برگشتي دارد كه بايد در استفاده از كلمات آن دقت كافي داشته باشيم. تابلوسازي داراي مقاومت و ماندگاري بالايي مي باشد و با خريد يك تابلو شما مي توانيد سال ها از آن استفاده كنيد و بعده ها هم آن را بفروشيد در واقع تماما به سود شما مي باشد. تابلوسازي معمولا در ابعادي ساخته مي شود كه از دور نيز ديده شود.

در تابلوسازي استفاده از افكت هاي جذاب و زيبا مي تواند بسيار در فروش موثر واقع شود. شركت هاي زيادي براي تابلوسازي وجود دارند كه شما مي توانيد سفارش خود را براي داشتن يك تابلوي خوب بدهيد.گروه تابلوسازي راما از بهترين شركت ها در زمينه ي تابلوسازي مي باشد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۰۲:۳۹ ] [ طراح ]

اسباب بازي ها نقش بزرگي در رشد و خلاقيت كودكان دارند. اسباب بازي ها به دو دسته ي اسباب بازي پسرانه و اسباب بازي دخترانه تقسيم مي شوند. اسباب بازي پسرانه داراي انواع مختلفي مي باشند كه هر كدام به نحوي مي توانند در سرگرم كردن كودكان نقش خوبي داشته باشند. از انواع اسباب بازي پسرانه مي توان به لوازم فني و ابزاري اشاره كرد. پسران بسيار دوست دارند تا فني را ياد بگيرند و بتوانند وسيله ها را تعمير كنند كه اين نوع از اسباب بازي پسرانه مي تواند كمك بسياري در آموزش كودكان داشته باشد.

 از انواع ديگر اسباب بازي كودكان ماشين ها هستند، كودكان پسر از بازي با ماشين هاي كوچك لذت مي برند و همين طور از اسباب بازي پسرانه شخصيت هاي جنگجو هستند كه مي توانند از خود دفاع كنند و قدرتمند هستند، با الگو گيري از شخصيت هاي خوب مي توانند حس قدرت و اعتماد به نفس را در خود پرورش دهند. برخي ديگر از اسباب بازي پسرانه شامل آموزشي و خلاقيتي مي باشد كه كودكان به وسيله ي اين نوع از اسباب بازي پسرانه مي توانند آموزش ببينند و چيز هاي مختلفي ياد بگيرند و قدرت يادگيري آن ها بيشتر شود.

 در بسياري از خانه هاي كودك براي اسباب بازي پسرانه و دخترانه بخش هايي جدا از هم را تعبيه كردند تا هر گروه از كودكان دختر و پسر بتوانند با توجه به سليقه هايشان از اسباب بازي ها استفاده كنند و به اين طريق تاثير بيشتري در آن ها ايجاد شود. اسباب بازي پسرانه را مي توانيم از فروشگاه هاي مختلف تهيه كنيم. در زمان خريد اسباب بازيپسرانه بهتر است كودكمان را براي انتخاب اسباب بازيش دخيل كنيم و با توجه به سليقه ي او آن را تهيه كنيم. فروشگاه بازيسازماركت از معتبر ترين فروشگاه هاي اسباب بازي پسرانه مي باشد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۵۶:۰۳ ] [ طراح ]

پيجر فراخوان گارسون رستوران يك نوع دستگاه پيشرفته مي باشد كه با پيشرفت تكنولوژي پا به عرصه گذاشته است كه در اكثر رستوران ها و مراكز بيمارستاني و... استفاده مي شود. پيجر فراخوان گارسون رستوران براي برقراري ارتباط استفاده مي شود و مي تواند بدون استفاده از نرم افزار خاصي مورد استفاده قرار مي گيرد و به صورت بي سيم مي باشد و بسيار ساده و آسان است. پيجر فراخوان گارسون رستوران به صورت عددي متني صوتي مي باشد.

پيجر فراخوان گارسون رستوران مي توانند به صورت يك طرفه و يا دو طرفه باشد كه هر كدام مزايا و معايب خودش را دارد. استفاده هاي زيادي را مي توانيم با خريد پيجر فراخوان گارسون رستوران داشته باشيم مثلا در رستوران و در اداره جات نيز براي اطلاع رساني استفاده مي شود. مثلا زماني كه در رستوراني از پيجر فراخوان گارسون رستوران استفاده مي كنند، شما به هنگام آماده شدن غذا با در آمدن صداي آن متوجه خواهيد شد و براي تحويل غذا به كانتر مراجعه مي كنيد. برخي از پيجر فراخوان گارسون رستوران دو طرفه اند كه مي توانند ارتباطي توسط فرستنده و گيرنده به وجود آورند كه در مدارس و حراست نيز از آن استفاده مي شود.

اطلاعات با استفاده از پيجر فراخوان گارسون رستوران مي توانند تا كيلومتر ها ارسال شوند و همين طور براي نامحدود سازي آن مي توان از تقويت كننده استفاده كرد. مثلا در بيمارستان ها از پيجر فراخوان گارسون رستوران در هر طبقه استفاده مي كنند كه به منظور برقراري ارتباط و هشدار استفاده مي شود كه معمولا آن را به صورت نامحدود تبديل مي كنند. فركانس پيجر فراخوان گارسون رستوران معمولا در حدود 433 مگاهرتز مي باشد. براي خريد پيجر فراخوان گارسون رستوران مي توانيد به فروشگاه هاي معتبر مانندتجهيزات رستوراني روما مراجعه حضوري يا اينترنتي داشته باشيد و خريد خود را انجام دهيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۴۶:۵۶ ] [ طراح ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ]
.: Weblog Themes By bigtheme :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب