تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 237
ديروز : 2519
افراد آنلاين : 8
همه : 1164404
 
نوشته شده توسط : طراح

تردميل يكي از وسيله هاي ورزشي بسيار پر طرفدار مي باشد. بسياري از افراد فروش تردميل را براي منزل خود انجام مي دهند و از تردميل در منزل استفاده مي كنند. در زمان فروش تردميل مي توان دو نمونه از آن را تهيه كرد كه شامل بدون موتور و با موتور مي باشد. فروش تردميل با موتور امروزه رايج تر از نمونه ي بي موتور آن است. تردميل داراي صفحه ي ديجيتالي است كه اطلاعاتي را از دستگاه و كارايي آن را به ما مي دهد و مي توان تنظيماتي را بر روي آن انجام داد مثلا سرعت را كنترل كرد و يا شيب آن را تنظيم نمود و همين طور اطلاعاتي مانند ميزان كالري سوزي و تايم استفاده از دستگاه و... را به ما نمايش مي دهد. براي فروش اينترنتي تردميل مي توانيم به سايت فروشگاه هاي فروش تردميل و وسايل ورزشي مراجعه كنيم.

نمونه هاي جديد تردميل مانند تردميل خانگي و تك كاره بي اچ فيتنس PioneerR2 قدرت بالاتري دارند و مي توانند زمان بيشتري را براي ما كار كنند. فروش تردميل به صورت دست دوم نيز انجام مي گيرد كه در صورت سالم بودن مي توان فروش تردميل دست دوم را نيز انجام داد. ورزش دو از ورزش هاي استقامتي و بسيار مناسب براي بدن مي باشد كه بسياري به واسطه ي علاقه و فوايد اين ورزش به فروش تردميل فكر مي كنند. تردميل با توجه به تجهيزاتي كه دارد كمي گران بوده ولي با توجه به قدرت و دوام آن فروش تردميل پيشنهاد مي شود زيرا اين دستگاه به راحتي فروش و فروش مي شود و شما پس از مدتي مي توانيد آن را بفروشيد.

در بسياري از باشگاه ها از تردميل استفاده ي زيادي مي كنند و فروش آنلاين تردميل بيشتر از طريق باشگاه ها صورت مي گيرد. انواع وسيله هاي ورزشي مانند تردميل باشگاهي 4 اسب بخار كريتون فيت CF 400AS را مي توانيم به صورت اينترنتي از فروشگاه هاي معتبر با ضمانت فروشاري كنيم.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۹ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

تردميل خانگي يكي از وسيله هاي ورزشي است كه مي توان استفاده ي بسياري از آن داشت. ورزش دو به عنوان مادر ورزش ها تاثير بسيار خوبي را بر روي سلامتي ما داشته و با انجام اين ورزش ما به تناسب اندام مي رسيم. وجود تردميل خانگي توانسته امكان انجام اين ورزش را در خانه ايجاد كند و خريد اينترنتي تردميل خانگي نيز تهيه را آسان كرده است تردميل خانگي مانند تردميل كريتون فيت CF 225S مي تواند در سرعت هاي مختلفي تنظيم شود و همين طور در شيب هاي مختلفي قرار گيرد كه با توجه به ميزان توانايي و خواسته ي ما تعيين مي شود. تردميل خانگي در دو نوع تردميل خانگي موتوردار و تردميل خانگي بدون موتور مي باشد كه در نوع تردميل خانگي بدون موتور ، موتوري در اين دستگاه وجود ندارد و در واقع نيروي پاي شما صفحه ي تردميل خانگي را به حركت درمي آورد. ولي در نمونه هاي تردميل خانگي موتوردار كه مدرن تر و به روز تر از نمونه ي قبلي بدون موتور آن است با استفاده از موتور به حركت درمي آيد.

تردميل خانگي با هدف بسياري خريداري مي شود كه از انواع آن مي توان به بالا بردن انرژي بدن، حفظ كردن وزن ايده ال، سلامتي، لاغري بدنسازي و تناسب اندام و... اشاره كرد كه هر كدام از اين عوامل باعث شده كه تردميل خانگي به يك دستگاه همه كاره تبديل شود. در صورتي كه زانو درد شديدي داشته باشيد نبايد از تردميل خانگي استفاده كنيد ولي در بقيه ي شرايط مي توان از تردميل خانگي استفاده كرد و بسياري از درد ها را با ورزش درمان كرد ولي بايد در زمان وجود درد در ناحيه ي زانو ها دقت كرد و ورزش هاي زانو را انجام داد.

استفاده از تردميل از نوع ورزشي مانند تردميل كريتون فيت CF 200S در بسياري از باشگاه هاي ورزشي وجود دارد كه مي توان از آن استفاده كرد ولي برخي از افراد تردميل را در خانه براي خود دارند و روزانه از آن در زمان هاي بيشتري استفاده مي كنند. براي خريد آنلاين تردميل خانگي به سايت مراجعه كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۹ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

يكي از بهترين وسيله براي ورزش كردن تردميل مي باشد كه در نوع خانگي و باشگاهي وجود دارد. تردميل را مي توان در خانه استفاده كرد و به صورت شخصي داشت و هم مي توان در باشگاه از تردميل باشگاهي استفاده كرد. امروزه افراد بسياري به باشگاه ها مي روند و يكي از وسيله هايي كه معمولا در همه ي برنامه هاي ورزشي استفاده مي شود استفاده از تردميل باشگاهي مي باشد. تردميل باشگاهي در تقريبا همه ي باشگاه ها ديده مي شود كه گاها از چندين تردميل باشگاهي استفاده مي شود ميتوان با استفاده از سايت هاي اينترنتي خريد آنلاين تردميل باشگاهي را نيز انجام داد . ورزش دو يكي از ورزش هاي محبوب مي باشد و با توجه به اين كه در ورزش دو تمامي قسمت هاي بدن در حال حركت هستند و تقريبا ورزش ساده اي است از تردميل باشگاهي براي همه ي افراد سالم با تمام سنين استفاده مي شود.

در صورتي كه در پاها درد شديدي نداشته باشيد استفاده از تردميل بلامانع است ولي اگر در قسمت زانو ها درد داريد استفاده از تردميل باشگاهي پيشنهاد نمي شود. باشگاه ها انواع تردميل باشگاهي را در مجموعه ي خود مورد استفاده قرار مي دهند. خريد تردميل باشگاهي مانند تردميل باشگاهي كريتون فيت CF 400AC را مي توانيد از فروشگاه هاي فروش لوازم ورزشي انجام دهيد. براي خريد آنلاين تردميل باشگاهي ارزان از فروشگاه هاي معتبر اقدام به خريد كنيد.

خريد و فروش تردميل باشگاهي به خصوص تردميل پروتئوس Pro Master T12  در شهر ها بسيار گسترش پيدا كرده و مي توان آن را به صورت دست دوم نيز تهيه كرد كه بستگي به نوع آن تردميل باشگاهي دارد زيرا برخي از برند هاي اصلي سال ها براي ما كار مي كند و مي توان تردميل باشگاهي را به صورت دست دوم نيز خريداري كرد. در كنار تردميل باشگاهي مي توان از دوچرخه ثابت نيز استفاده كرد و ورزش بسيار مناسبي در كنار دو مي باشد و همين طور انواع ورزش هاي هوازي مي تواند استقامت بدن را بالا ببرد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۹ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

يكي از وسايل ضروري در زندگي ما ترازو است. با خريد انواع ترازو مي توانيم وزن بسياري از اجسام و كالا ها و همين طور وزن خود را به دست آوريم. ترازو انواع مختلفي دارد كه هر كدام از آن ها براي وزن اجسام مختلف استفاده مي شود. ترازوي وزن كشي يكي از انواع ترازو مي باشد كه براي وزن كردن خودمان از آن استفاده مي كنيم. اين ترازو بر حسب گرم بوده و مي تواند وزن را عدد دقيق گرم به دست بياورد. ترازوي آزمايشگاهي يكي ديگر از انواع ترازو هاي دقيق است كه مي توانيم براي وزن كردن مواد مختلف در وزن هاي بسيار كم از آن استفاده كنيم كه مي تواند تا هزارم گرم را نيز محاسبه كنيد.

از ديگر مدل هاي ترازو ، ترازو محك 35 كيلويي مدل MDS15000B و ترازوي وزن كشي طلا است كه بسيار دقيق بوده و مي تواند تا صدم صوت را نيز محاسبه كند. نوع ترازوي ديجيتال نيز كه بر حسب گرم بوده و مي توان از آن در فروشگاه ها انواع كالا ها را وزن كنيم كه بسيار كاربردي بوده و مي تواند مجهز به باركدخوان و چاپگر باشد.

همان طور كه گفته شد انواع بسياري از ترازو وجود دارد كه براي تهيه مي توانيد خريد آنلاين ترازو را انجام دهيد. فروشگاه هاي بسياري فروش ترازو را در مجموعه ي خود انجام مي دهند كه انواع مختلف ترازو مانند ترازو محك 50 كيلويي مدل MDS15000A را دارند. ترازو ها در برند هاي مختلفي هستند كه برخي از برند هاي معروف آن مانند ترازو تراز ايران از كيفيت بسيار بالايي برخوردار بوده و بسيار با دوام هستند. از نمونه هاي ترازو انواع بسيار بزرگ تري از آن وجود دارد كه با نام باسكول شناخته شده اند كه براي وزن كشي هاي بالا استفاده مي شوند و اجسام بزرگي را مي توان در آن وزن كشي كرد زيرا اين نوع ترازو از بدنه ي بسيار مقاومي ساخت شده است.

 


:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۸ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

الپتيكال (اسكي فضايي) در تمام باشگاه­هاي بدنسازي، يكي از دستگاه­هاي كاربردي به شمار مي­رود. از اين دستگاه براي ورزش­هاي هوازي مورد استفاده قرار مي­گيرد. همچنين مربي براي رساندن وضعيت جسماني متناسب ورزشكاران حرفه­اي در برنامه تمريني قرار مي­دهد تا عضلات سريني و همسترينگ تقويت شوند. امروزه وجود الپتيكال در باشگاه­ها الزامي است تا به وسيله آن بتوانند برنامه كاملتري را براي عضلاني كردن بدن به ورزشكاران بدهند. الپتيكال همانند تردميل، دوچرخه ثابت و برخي از دستگاه­هاي ديگر قابليت استفاده در منزل را نيز دارد. برخي از مدل­هاي آن قابليت تاشدگي را دارند كه امكان جابجايي آسان را براي كاربران فراهم مي­كند. قيمت الپتيكال با كيفيت بر اساس قابليت و كيفيت اجزاء از قيمت­هاي متغيري برخوردار است.

الپتيكال را مي­توان به راحتي از طريق پايگاه­هاي اينترنتي يافت و با مدل­هاي ديگر مقايسه نمود و با كيفيت­ترين الپتيكال را خريداري نمائيد . قيمت انواع الپتيكال متفاوت مي باشد. استفاده از الپتيكال، آمادگي جسماني ورزشكاران را بالا مي­برد و موجب زيبايي تناسب اندام­ مي­شود. استفاده از اين دستگاه، همانند ديگر دستگاه­ها نيازمند مطالعه دفترچه راهنما و يا مشاوره از مربي است، تا موجب آسيب رساندن به اعضاي بدن نشويد. استفاده از دستگاه مانند ايرواكر روبيمكث آبي براي تمامي گروه سنين نوجوان­، جوان و حتي ميان سال مناسب است امّا بايد براي اطمينان بيشتر،  از سلامتي جسماني سالمي برخوردار بود تا موجب تحريك عضلات آسيب ديده شده وارد نشود.

در حين تمرين بايد از پوشش مناسب براي ورزش استفاده كرد. علاوه بر اين مسائل از سالم بودن دستگاه نيز بايد اطمينان حاصل كرد. از اين دستگاه در سطوح صاف استفاده مي­شود تا آسيبي به دستگاه و بدن ورزشكار وارد نشود. در بازار به راحتي مي­توان اكثر مدل­هاي الپتيكال مانند اسكي فضايي پاندا زين دار را با برندهاي مختلف يافت و بر اساس قيمت الپتيكال و نياز آن را خريداري نمود. قيمت الپتيكال به معيارهاي زيادي بستگي دارد كه پيش از اين در مقاله­هاي متعددي به آنها اشاره نموديم. مهمترين ملاك براي خريد، كيفيت دستگاه مي­باشد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۸ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

اسكي فضايي (الپتيكال) از دستگاه­هاي كاربردي براي تمرين­هاي هوازي است. اجزاي تشكيل دهنده اين دستگاه تقريباً همانند الپتيكال است و شامل: چرخ لنگر، كنسول، دسته چند منظوره قابل حركت، سنسور ضربان قلب، پدال­ها و عرشه و چرخ­هاي حمل. هر يك از اين اجزا در برندهاي مختلف به شكل­هاي متفاوتي طراحي شده­اند. در دستگاه­هاي اسكي فضايي توان بر حسب وات سنجيده مي­شود و بر اساس توان و سرعت ركاب زدن ورزشكار محاسبه مي­شود. هر چه توان مقاومتي دستگاه بالاتر باشد، باعث كاركرد بهتر مي­شود. خريد و فروش اسكي فضايي امروزه در باشگاه ها بسيار صورت مي گيرد .

 در كنسول برخي از مدل­ها قابليت بلوتوث را نيز قرار داده­اند تا كاربر بتواند حين ورزش سرعت پدال­هاي زده شده را در موبايل و وسايل هوشمند ديگر خود كنترل كند. در اسكي فضايي ميزان وزن چرخ لنگر بسيار مهم است و بر قيمت آنها نيز تأثير گذار است. هر چه وزن چرخ لنگر بيشتر باشد، پايداري و مقاومت دستگاه بالا است و از لرزش دستگاه، حين استفاده از آن جلوگيري مي­شود. اسكي فضايي كه سبكتر از وزن ورزشكار باشد از مقاومت كمتري برخوردار است و در زمان پدال زدن موجب تكان خوردن دستگاه مي­شود. مقاومت مكانيكي بالا زمينه را براي ركاب زدن مقدار سختي و  مقاومت را بالا برد. مقاومت الكترومغناطيسي ترمزي در لول­هاي بالا قرار دارد. استفاده مداوم از اسكي فضايي باعث لاغر شدن پايدار مي­شود.

براي خريد اسكي فضايي مانند اسكي فضايي باشگاهي جي كي اكسر Fitlux 5200 و اسكي فضايي اسپرتك 93690 بايد به چند ايندكس آن توجه نمود: محل قرار گرفتن چرخ لنگ در جلو يا عقب دستگاه، وجود بوشينگ يا بلبرينگ در نقاط محوري، مقاومت ترمزي الكترومغناطيسي مناسب، پدال متناسب، فريم­هاي مناسب بر اساس وزن كاربر، برنامه­هاي از پيش تعيين شده، نشانگر ضربان قلب، نمايشگر اِل سي دي، طول پدال­ها و قابليت تنظيم مقاومت. هر يك از اين فاكتورهايي كه به آنها اشاره شد در مقاومت، عملكرد و قيمت دستگاه تأثير گذار است. انتخاب نادرست دستگاه، نه تنها براي ورزش كردن مناسب نيست بلكه موجب آسيب جدي به اندام­ها مي­شود.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۸ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

داخل تمام باشگاه­هاي بدنسازي از دستگاه­هاي پيشرفته­اي كه در اين صنعت توليد شده است، استفاده مي­شود. روز به روز بر تعداد دستگاه­هاي ورزشي افزوده مي­شود و در حال ساخت دستگاه­هايي با عضله­سازي تفكيكي مي­باشند كه تناسب اندام حرفه­اي و زيبايي را براي ورزشكار ايجاد نمايد. هر يك از دستگاه­ها بر روي برخي از عضلات خاص تمركز دارد و  به موجب آن چربي­سوزي نيز صورت مي­گيرد. در گذشته با انجام تمرين­هاي حركتي بدون دستگاه به اندامي، متناسب با ورزش مورد نظر دست پيدا مي­كردند. امّا امروزه علاوه بر تمرينات حركتي با استفاده از دستگاه­ها تأثير را بر روي اندام­ها دو چندان نموده است. برخي از اين وسايل همچون اسكي فضايي ، تردميل و ... به ما امكان ورزش­هايي را مي­دهند كه نمي­توان در فضاي كم آنها را انجام داد و به همين منظور كار ما را راحت نموده­اند. فروش اسكي فضايي  (الپتيكال) همانند ساير دستگاه­ها در تمام فروشگاه­هاي تجهيزات ورزشي صورت مي­گيرد و خريد براي تمام افراد آزاد است. علاوه بر فروشگاه­هاي موجود در بازار مي­توان از طريق فضاي اينترنت نيز به اين دستگاه­ها دسترسي داشت زيرا فروش آنلاين اسكي فضايي را نيز انجام مي دهند .

 خريد اسكي فضايي نياز به دانستن دانشي اندك در رابطه با كيفيت بدنه اصلي (از فلز باشد و كمتر از پلاستيك استفاده شده باشد)، قابليت­هاي اضافي كه براي راحتي كاربر بر روي دستگاه قرار داده شده است، وزن چرخ لنگر، عرض پدال­ها و همچنين قابليت تاشوندگي براي افرادي كه از فضاي كمي برخوردار هستند و مي­خواهند از اين دستگاه­ها استفاده كنند، اينها تنها تعدادي از مسائلي هستند كه به هنگام خريد بايد توجه داشت.

دستگاه اسكي فضايي نيز مثل دوچرخه ثابت، تردميل در دو نوع باشگاهي و خانگي توليد مي­شوند و بر اساس نوع استفاده داراي قابليت­هاي متفاوتي هستند. در برخي از محصولات مانند اسكي فضايي خانگي آذيموس 8500 (E21) از جايگاه وسايل هوشمند، جا قمقمه­اي، ضربه­گير براي محافظت بيشتر از اعضاي بدن و قابليت تا شوندگي برخوردارند كه بر قيمت دستگاه نيز تأثير گذار است يكي از مدل هاي پر فروش اسكي فضايي اكسترا RSX 1500 مي باشد .:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۸ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

داخل تمام باشگاه­هاي بدنسازي از دستگاه­هاي پيشرفته­اي كه در اين صنعت توليد شده است، استفاده مي­شود. روز به روز بر تعداد دستگاه­هاي ورزشي افزوده مي­شود و در حال ساخت دستگاه­هايي با عضله­سازي تفكيكي مي­باشند كه تناسب اندام حرفه­اي و زيبايي را براي ورزشكار ايجاد نمايد. هر يك از دستگاه­ها بر روي برخي از عضلات خاص تمركز دارد و  به موجب آن چربي­سوزي نيز صورت مي­گيرد. در گذشته با انجام تمرين­هاي حركتي بدون دستگاه به اندامي، متناسب با ورزش مورد نظر دست پيدا مي­كردند. امّا امروزه علاوه بر تمرينات حركتي با استفاده از دستگاه­ها تأثير را بر روي اندام­ها دو چندان نموده است. برخي از اين وسايل همچون اسكي فضايي ، تردميل و ... به ما امكان ورزش­هايي را مي­دهند كه نمي­توان در فضاي كم آنها را انجام داد و به همين منظور كار ما را راحت نموده­اند. فروش اسكي فضايي  (الپتيكال) همانند ساير دستگاه­ها در تمام فروشگاه­هاي تجهيزات ورزشي صورت مي­گيرد و خريد براي تمام افراد آزاد است. علاوه بر فروشگاه­هاي موجود در بازار مي­توان از طريق فضاي اينترنت نيز به اين دستگاه­ها دسترسي داشت زيرا فروش آنلاين اسكي فضايي را نيز انجام مي دهند .

 خريد اسكي فضايي نياز به دانستن دانشي اندك در رابطه با كيفيت بدنه اصلي (از فلز باشد و كمتر از پلاستيك استفاده شده باشد)، قابليت­هاي اضافي كه براي راحتي كاربر بر روي دستگاه قرار داده شده است، وزن چرخ لنگر، عرض پدال­ها و همچنين قابليت تاشوندگي براي افرادي كه از فضاي كمي برخوردار هستند و مي­خواهند از اين دستگاه­ها استفاده كنند، اينها تنها تعدادي از مسائلي هستند كه به هنگام خريد بايد توجه داشت.

دستگاه اسكي فضايي نيز مثل دوچرخه ثابت، تردميل در دو نوع باشگاهي و خانگي توليد مي­شوند و بر اساس نوع استفاده داراي قابليت­هاي متفاوتي هستند. در برخي از محصولات مانند اسكي فضايي خانگي آذيموس 8500 (E21) از جايگاه وسايل هوشمند، جا قمقمه­اي، ضربه­گير براي محافظت بيشتر از اعضاي بدن و قابليت تا شوندگي برخوردارند كه بر قيمت دستگاه نيز تأثير گذار است يكي از مدل هاي پر فروش اسكي فضايي اكسترا RSX 1500 مي باشد .:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۸ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

بر اساس تحقيقات علمي- پژوهشي، از پا به عنوان قلب دوم نام برده شده است. پا از اعضاي كاربردي است كه براي سلامتي آن بايد از جوراب،كفش و كتوني­هاي طبي استفاده نمود تا موجب ناراحتي و خستگي مفرط آنها نشود. در صنعت كفش دوزي نيز همانند ديگر صنايع، از مواد پيشرفت? نانو به كار گرفته مي­شود و موجب بهبود هرچه بيشتر سلامتي مي­گردد و ميتوان به راحتي خريد آنلاين پرفكت استپس را انجام داد . كتوني­هاي پرفكت استپس نمونه­اي بارز از كفش­هاي مناسب است كه در موقعيت­هاي متفاوت مي­توان آنها را پوشيد. از بخش روي? كفش­هاي پرفكت استپس توسط پارچه­هاي ضد حساسيت، ضد بو توليد مي­شوند و در مقبل عوامل طبيعي نيز مقاوم ساخته شده­اند. قابليت شستشوي بالايي را دارند و از پارچه­هايي استفاده مي­كنند كه جريان هوا را درون كفش كنترل كرده و از تعريق پا جلوگيري به عمل مي­آورد.

در ساخت زيره اغلب كفش­هاي پرفكت استپس از چند لايه تشكيل شده است كه هر كدام از آنها داراي قبليت­هاي متفاوتي هستند. يك لايه براي مقاومت در برابر ساييدگي و سُر خوردن از جنس لاستيك مقاوم استفاده مي­شود كه لايه زيرين كفش­ها را تشكيل مي­دهد. در لايه­هاي ديگر از جنس EVA نرم براي بخش پاشنه در نظر گرفته مي­شود كه از منتقل شدن ضربه به پا جلوگيري مي­كند. از جنس EVA سخت نيز لايه­اي براي ديگر مدل­هاي اين كفش به كار گرفته مي­شود.

در تمام سري­هاي پرفكت استپ مانند كفش پرفكت استپس مردانه بند دار آرميس و كفش پرفكت استپس زنانه مودا از كفي­هاي طبي استفاده مي­شود كه آنتي باكتريال هستند كه موجب ضد عرق و بو شدن پا مي­شود. كفش از پوشيدني­هايي است كه بايد روزانه از آنها استفاده كنيم به همين منظور بايد براي سلامتي پا از كفش­هايي راحت و نرم به همراه كفي­هاي طبي كه كمترين آسيب را  بر روي ستون فقرات وارد مي­كند استفاده شود. برخي از افراد داراي گودي كف پا نيستند و اين امر باعث ايجاد كمر درد و فشار زياد به ستون فقرات وارد مي­كند ولي با استفاده از كفش­هاي مناسب با كفي­هاي استاندارد اين آسيب كمتر مي­شود.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۸ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

با حرفه­اي شدن و تنوع در رشته ­هاي ورزشي، متخصصان ساخت دستگاه­هاي ورزشي اقدام به ساخت وسايلي با كاركردهاي مؤثر بر روي يك عضله يا چند عضله مي­كنند. الپتيكال يكي ديگر از دستگاه­هاي موجود در باشگاه­هاي بدنسازي است كه كارايي بالايي در ايجاد عضلات سازي است در سراسر هيكل ورزشكاران به وجود مي­آورد و در بازار تجهيزات ورزشي خريد و فروش انواع الپتيكال به وفور انجام ميگيرد. الپتيكال به عنوان يكي از ملايم­ترين وسيله در باشگاه است. استفاده از الپتيكال آسان است. از اين دستگاه براي بهبود عملكرد عضو اصلي بدن، قلب به كار گرفته مي­شود علاوه بر اين بر روي عضلات چهارسر ران، همسترينگ، سرين و عضلات پشت ساق پا نيز تأثيرات قابل توجهي مي­گذارد.

براي ديدن بهترين تأثير، در برنامه­هاي تمريني مربيان به مدت 15 تا 30 دقيقه در هر جلسه گنجانده شده است تا عملكرد قلب كه عضو اصلي براي كنترل فشارهاي وارده در حين ورزش است را بهتر كند. كار كردن با دستگاه الپتيكال مانند اسكي فضايي پاندا اين امكان را فراهم مي­كند كه قدرت عضلاني بدن بالا رود و باعث بهبود روند فعاليت­هاي روزانه مي­شود. با استفاده از اين دستگاه مي­توان به راحتي كار چربي سوزي را با روندي ملايم در پيش گرفت.

خريد الپتيكال همانند ديگر دستگاه­ها بايد به يكسري از نكات توجه نمود. از برندهاي معتبر الپتيكال مي­توان به پاناتا، فلكسي فيت، جي كِكسِر، پروتيوس، اِستينگ رِي، تيتان فيتنس، ريباك، نورديس ترَك و ... اشاره نمود. الپتيكال هيدروجيم از ساده ترين نوع مي باشد. مدل­هاي الپتيكال تا شو گزينه مناسبي براي استفاده در آپارتمان­ها مي­باشد. براي خريد اينترنتي الپتيكال به محلي كه از آن استفاده مي­كنيد، در نظر داشته باشيد. به عنوان مثال براي استفاده در منزل خريد الپتيكال تاشو گزينه مناسب­تري مي­باشد. الپتيكال موجب شده كاربر به راحتي علاوه بر ركاب زدن به سمت جلو، قابليت ركاب زدن به سمت عقب را نيز به وجود مي­آورد. استفاده از اين دستگاه به عنوان يكي از تمرينات كم فشار است كه با استفاده طولاني مدت از آن موجب چربي سوزي پايدار مي­شود.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۶ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]