تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 2258
ديروز : 3718
افراد آنلاين : 7
همه : 1133853
 
نوشته شده توسط : طراح

اينترنت با پيشرفت بسياري كه داشته توانسته بستري را براي صاحبين فروشگاه ها ايجاد كند و افراد بتوانند يك فروشگاه مجازي داشته باشند و يا براي فروشگاه خود سايت طراحي كنند. انواع كالا ها و محصولات از طريق اينترنت مي تواند به فروش برسد و از اين طريق كسب درامد صورت بگيرد. امروزه بازاريابي از طريق اينترنت بسيار كاربردي تر از ساير تبليغات بوده و به دليل اين كه سايت يك تبليغ هميشگي و همه ساعته است مي تواند تاثير بسيار بيشتري را بر روي فروش داشته باشدطراحي فروشگاه اينترنتي بايد به صورت اختصاصي انجام شود تا مشتريان سايت را به صورت اختصاصي ببينند و سايت شما مشابه سايت ديگري نباشد كه بدين منظور براي طراحي سايت فروشگاه حرفه اي بايد به يك شركت طراحي سايت معتبر مراجعه كرد و با توجه به سليقه ي شخصي و همين طور اصولي كه بايد در نظر گرفت طراحي وب سايت فروشگاه اينترنتي ماهرانه را طراحي كرد.

براي طراحي فروشگاه اينترنتي نوع برنامه نويسي بسيار اهميت دارد زيرا برنامه نويسي بايد طوري باشد كه تمام امكانات در سايت ايجاد شود و علاوه بر جذاب بودن آن ، امكان خريد و پرداخت آنلاين فراهم شود و اصول سئو به درستي لحاظ شود. بالا بودن رتبه ي سايت باعث مي شود زماني كه كلمه هاي كليدي و محصولات جستجو شود سايت مورد نظر جزء سايت هاي اول بوده و در صدر ليست سايت ها قرار بگيرد.

 شركت طراحي سايت مبنا با دانش و تجربه ي بسيار بالايي در بخش ايجاد فروشگاه اينترنتي پيشرفته ، سايت هايي با ايمني بالا و غيرقابل نفوذ با بازدهي بسيار خوب را طراحي مي كند كه اين نمونه هاي طراحي فروشگاه اينترنتي از اصول تكنيكي سئو برخوردار هستند.پس از ايجاد سايت داشتن آموزش و پشتيباني رايگان بخش بسيار مهمي مي باشد كه شركت طراحي سايت مبنا براي مراجعين خود در نظر گرفته است.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

امروزه آژانس هاي گردشگري فعاليت خود از طريق اينترنت افزايش دادند و به صورت اينترنتي سفارش گيري مي كنند. سفارش گيري اينترنتي مزيتي كه دارد همه ساعته بودن آن و راحتي در رزو بليط مي باشد. طراحي سايت گردشگري براي انواع فعاليت ها از قبيل معرفي تور ها و اخذ ويزا و رزو هتل و فروش بليط و... انجام مي گيرد. در طراحي سايت گردشگري كاربردي و پيشرفته امكان خريد آنلاين وجود دارد و همچنين مي توان از تصاوير خوب و باكيفيت با گرافيك عالي از مكان هاي اقامتي و زيبايي هاي شهر مورد نظر استفاده كرد. براي طراحي سايت گردشگري ماهرانه بايد برنامه سايت به روز و تكينيكي باشد تا هر بخش درست سر جاي خودش باشد و دسترسي راحتي را ايجاد كند. براي بالا بردن جذابيت انواع طراحي سايت گردشگري حرفه اي بايد از منوهاي زيبا و طرح هاي جذاب براي سايت استفاده شود.

 اهداف ساخت طراحي وب سايت گردشگري شناخته شدن و رسيدن به فروش بالاتر مي باشد كه بايد در بخش هاي توليد محتوا و سئو تلاش بسياري كرد، زيرا افراد كلمه ي مورد نظر خود را در اينترنت جستجو مي كنند و اگر سايت شما از سئوي بالايي برخوردار شود در ابتدايي ترين سايت ها قرار خواهد گرفت.

طراحي سايت گردشگري اصولي يك تبليغات عالي همه ساعته براي آژانس مسافرتي به شمار مي رود و مشتري در زمان دلخواهش مي تواند سفارش خود را ثبت كند و پشتيباني سر فرصت به تمامي سفارشات رسيدگي كند. هزينه اي كه در قبال طراحي سايت گردشگري صرف مي شود بسيار ناچيز در برابر تبليغات موقتي ديگر است. امروزه بسياري از مشاغل براي خود طراحي سايت انجام دادند و تاثير مثبت آن را در كسب و كار خود مشاهده كرده اند. شركت طراحي سايت مبنا با علم و تجربه ي بالايي كه در ساخت طراحي سايت گردشگري دارد سايت هايي حرفه اي با جذابيت بالا و سئوي قدرتمند طراحي مي كند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

از لوازم ضروري در زندگي روزمره ي ما ، لوازم خانگي مي باشد كه افراد هميشه انواع لوازم خانگي را در برند هاي مختلف تهيه مي كنند. با پيشرفت فروشگاه ها و طراحي سايت ، بستري براي فروش بيشتر اين محصولات فراهم شد و امروزه شاهد بسياري از نمونه هاي طراحي سايت لوازم خانگي مي باشيم كه توانسته اند در ميان مردم شناخته شوند و فروش بالايي داشته باشند. انواع طراحي سايت لوازم خانگي حرفه اي مانند سايت هاي فروشگاهي ديگر بايد كامل و همه جانبه باشد. مشتريان بايد سايت را در نخستين سايت هاي موجود مشاهده كنند و با سرعت بالا وارد سايت شوند و محصولات را در دسته بندي هاي مناسب ببينند و به راحتي محصول دلخواه خود را انتخاب و خريداري كنند و همين طور در انتها بايد بتوانند پرداخت اينترنتي انجام دهند و به راحتي با پشتيباني ارتباط برقرار كنند.

لازمه ي بودن اين امكانات در طراحي وب سايت لوازم خانگي حرفه اي و پيشرفته يك كدنويسي عالي و بي نقص به همراه گرافيك بالا و جذاب و سئوي بسيار قوي مي باشد كه با مراجعه به يك شركت معتبر در طراحي سايت لوازم خانگي اصولي مي توانيم به اين اهداف دست پيدا كنيم.

شركت طراحي سايت مبنا از با سابقه ترين شركت ها در ساخت انواع طراحي سايت لوازم خانگي در انواع مختلف مي باشد كه مي تواند طراحي سايت لوازم خانگي را با توجه به نظر شما طراحي كند و بهترين بازدهي را از سايت خود مشاهده كنيد. در طراحي وب سايت لوازم خانگي مي توان محصولات را در دسته بندي هاي درست قرار داد و بخشي را براي اطلاعات و درج قيمت  همچنين قسمتي براي نظرات مشتريان در نظر گرفت. براي زيبايي و بازدهي بيشتر سايت مي توان تصاوير كالا ها را در كنار اطلاعات آن استفاده كرد. شركت طراحي سايت مبنا شما را به طراحي سايت لوازم خانگي فوق حرفه اي دعوت مي نمايد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

اينترنت توانسته جايگاه بسيار خوبي در ميان افراد داشته باشد و محلي براي ارائه ي خدمات و فروش و تبليغات به شمار مي رود. ايجاد سايت هاي اينترنتي بستري را براي تبليغات محصولات و خدمات به وجود آورده و به دليل دائمي بودن آن مي توان همه ساعته براي شغل خود تبليغات داشت و به سفارشات پاسخ داد. انواع مشاغل صنعتي براي رونق كسب و كار خود از طراحي سايت صنعتي استفاده مي كنند. بهترين طراحي وب سايت صنعتي ساخت ويژه اي دارد و نيازمند حرفه ي بالا در طراحي آن مي باشد.

انواع كارخانه ها و شركت هاي صنعتي و يا مراكز وابسته به آن ها مي توانند با استفاده از اينترنت در حرفه ي خود پيشرفت كنند و درامد بسياري را از اين طريق به دست آورند. در ساخت طراحي سايت صنعتي حرفه اي مي توان دسته بندي هاي متفاوتي را ايجاد كرد مثلا براساس جنس كالا ها يا بر اساس كاركرد و نوع و برند آن ها را در دسته بندي هاي كاربردي جاي داد. در كنار هر يك از محصولات بايد اطلاعات مفيدي درباره ي نوع محصول و كاركرد و طراحي آن درج كرد همچنين ايجاد نظر سنجي و پرسش و پاسخ براي كاربران مي تواند علاوه بر جذب اعتماد آن ها ، بازديد سايت را بالا ببرد.

در ايجاد طراحي سايت صنعتي ماهرانه بايد از تصاوير محصولات ب صورت باكيفيت و زيبا استفاده كرد و همين طر مي توان قيمت ها را در كنار محصولات درج كرد. شركت طرايحي سايت بنا با سال ها تجربه در ايجاد انواع طراحي سايت صنعتي توانسته به كمك پرسنل حرفه اي خود در بخش هاي برنامه نويسي و گرافيك و توليد محتوا و سئو سايت هايي با بازدهي عالي و سرعت و سئوي بالا طراحي كند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

از طراحي سايت براي انواع مشاغل بازاري و فروشگاهي استفاده مي شود. يكي از مشاغلي كه طراحي سايت توانسته تاثير بسياري بر روي آن بگذارد، طراحي سايت صنعت ترازو و باسكول مي باشد. امروزه رقابت بسياري بين شركت ها و فروشگاه هاي مختلف به وجود آمده كه در برند هاي مختلف فعاليت دارند حال اگر ايجاد انواع طراحي سايت صنعت ترازو و باسكول به صورت حرفه اي با سئوي عالي انجام گيرد مي تواند در بين رقبا پيروز شود.

براي ساخت طراحي سايت صنعت ترازو و باسكول قدرتمند بايد از كدنويسي مخصوص با به كارگيري از تكنيك هاي حرفه اي و جديد استفاده شود. در طراحي وب سايت صنعت ترازو و باسكول انواع محصولات و ترازو ها بايد در دسته بندي هاي هوشمندانه و صحيح جاي گيرند و همچنين به كارگيري از منو هاي كاربردي مي تواند استفاده از سايت را براي كاربران راحت تر كند. براي تاثيرگذاري بيشتر طراحي وب سايت صنعت ترازو و باسكول حرفه اي و ماهرانه و جذب مخاطب بايد در بخش گرافيك بسيار ماهرانه كار كرد ، استفاده از رنگ بندي مناسب و هماهنگ و استفاده از عكس هاي محصولات به صورت درست و باكيفيت بر روي طراحي سايت صنعت ترازو و باسكول تاثير مثبتي داشته و بر جذبيت آن مي افزايد.

همان طور كه مي دانيد سايت هاي معروف و شناخته شده داراي سايت هاي قدرتمندي هستند مثلا اگر شما محصولي را در اينترنت جستجو كنيد سايت هاي قوي و شناخه شده جزء اولين سايت ها هستند كه به دليل حرفه اي بودن اين سايت ها و داشتن سئوي بالا و تبليغات حرفه اي مي باشد. بنابراين سئو در بخش ايجاد طراحي وب سايت شركت ترازو و باسكول بسيار ضروري است و در صورت داشتن سئوي بالا سايت شما در سايت هاي ابتدايي قرار خواهد گرفت. شركت طراحي سايت مبنا با بهره گيري از برنامه نويسان و گرافيست ها و كارشناسان مجرب خود توانسته بهترين و حرفه اي ترين طراحي سايت هاي صنعت ترازو و باسكول كاربردي را ايجاد كند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

سايت معماري از سايت هايي است كه بايد گرافيك بسيار بالايي داشته باشد زيرا با هنر در ارتبط است و كاربران انتظار بالايي از سايت دارند بنابراين به كارگيري اصول برنامه نويسي نوين به همراه بهره مندي سايت از محتويات و سئوي بالا لازمه ي داشتن طراحي وب سايت حرفه اي معماران و كاربردي مي باشد. معماران و شركت هاي وابسته به بخش هاي مختلف معماري مي توانند از طريق طراحي سايت معماري ماهرانه ارائه ي خدمات و فروش محصولات خود را داشته باشند. طراحي سايت معماري بايد به گونه اي باشد كه دسترسي به بخش هاي مختلف سايت از قبيل پشتيباني، خريد و سفارش دهي آنلاين، پرسش و پاسخ، پرداخت آنلاين و.... به راحتي و در كم ترين زمان انجام گيرد. بسياري از معماران از طراحي سايت معماري شخصي بدون نياز به شركت و دفتر كاري بهره مند هستند و فعاليت دارند.

جلب اعتماد مشتريان بخش مهمي در رابطه با طراحي سايت معماري مي باشد. سايت مورد نظر براي معماري بايد از سئوي بالايي برخوردار باشد . براي داشتن سئوي خوب و بهينه بايد از بك لينك و توليد محتواي اصولي استفاده كرد و باعث مي شود كه سايت معماري شما در ابتدايي ترين سايت ها قرار گيرد. افراد زماني كه خدمات يا محصثولي را مي خواهند معمولا وارد سايت هاي اول مي شوند به همين دليل اگر طراحي وب سايت معماري به گونه اي انجام گيرد كه سايت شما سئوي بالايي داشته باشد مشتريان بسياري جذب كسب وكار شما خواهند شد.

شركت طراحي سايت مبنا با سال ها تجربه در ساخت طراحي سايت معماري و با همكاري برنامه نويسان و گرافيست ها و سئو كاران حرفه اي بهترين سايت ها را بازدهي عالي طراحي و ايجاد مي كند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

فرچه سيمي كاسه اي برسي است كه از سيم هاي به هم تافته شده تشكيل مي شود و براي مصارف صنعتي از قبيل خش كاري و جرم گيري استفاده مي شود. فرچه سيمي كاسه اي داراي تار هاي سخت و زبر فلزي بوده و در انواع بسيار زيادي از جمله محوري و كاسه اي زاويه دار و... در بازار وجود دارد كه با توجه با مصارف مي توان انواع آن را تهيه كرد. از انواع فرچه سيمي كاسه اي براي براده برداري و همين طور براي از بين بردن زنگ سطوح آهني هم استفاده مي شود. فروشگاه هاي خريد اينترنتي فرچه سيمي كاسه اي با توجه به نوع و سايز و... قيمت اين محصول را براورد مي كنند. در كارگاه هاي تراش كاري از فرچه هاي سيمي كاسه اي از نوع رشته اي براي تميز كردن سطوح استفاده مي شود.

 در فروشگاه ها مي توان به صورت اينترنتي نيز خريد بهترين فرچه سيمي كاسه اي بافته را ثبت كرد كه بدون مراجعه مي توان اين كار را انجام داد و زمان كمي را براي آن گذاشت. انواع جديدتر فرچه سيمي كاسه اي از فولاد ضد زنگ ساخته شده است. اين نوع از فرچه سيمي هاي كاسه اي در سايز هاي مختلف براي بسياري از كار ها طراحي مي شود و بسيار دير تر از ديگر نمونه هاي فرچه سيمي ها فرسايش مي يابد و عمر بالاتري دارد.

براي مشاهده و خريد محصولات استيل از قبيل بهترين فرچه سيمي كاسه اي به سايت مراجعه كنيد و به صورت اينترنتي هم مي توانيد خريد خود را انجام دهيد. در صورت نياز به مشاوره براي خريد با همكاران ما تماس بگيريد تا شما را در اين امر راهنمايي كنند. ما انواع فرچه سيمي كاسه اي را با بهترين كيفيت و با قيمت بسيار ارزان در اختيار شما عزيزان قرار مي دهيم.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۹ فروردين ۱۳۹۹ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

سيم جوش استيل متشكل از موادي است كه در جوشكاري استفاده شده و بسيار كاربردي بوده و اتصال دهنده و پركننده مي باشد. سيم جوش استيل در انواع مختلفي به فروش مي رسد كه درصد مواد تشكيل دهنده ي آن ها متغير مي باشد و در قيمت هاي مختلفي در بازار موجود است. از سيم جوش استيل براي جوش خوردگي فولاد هاي ضدزنگ استفاده مي شود. براي فلزاتي از قبيل منگنز، آلياژ هاي نيكل، كربن استيل و كروم و... مي توان از سيم جوش استيل استفاده كرد. كار با سيم جوش استيل  و الكترود استيل با هم متفاوت بوده و در صنايع مختلفي از آن استفاده مي شود.

با استفاده از سيم جوش استيل محل پر شدگي بسيار سخت و مقاوم خواهد بود و مشكلي در پي نخواهد داشت. يكي ديگر از مزاياي سيم جوش استيل  دود كم آن است كه بسيار مهم بوده و از بروز آسيب به فرد جوشكار جلوگيري مي كند. قيمت انواع سيم جوش استيل بسيار مهم بوده و با توجه به نياز و استفاده بايد بدانيد كه چه نوعي از آن را تهيه كنيد.

سيم جوش استيل برخلاف انواع الكترود ها زماني كه تمام مي شود نياز به تعويض نداشته و مي توان تا ساعت ها با آن كار كرد.  براي جوشكاري با سيم جوش استيل نياز به تخصص بوده و در صورت نداشتن تبحر هرگز اين كار را انجام ندهيد. براي خريد حتما از يك فرد ماهر در اين زمينه كمك بگيريد. فروشگاه هاي فروش سيم جوش استيل در سراسر كشور وجود دارند ولي برخي از آنان سيم جوش استيل را با قيمت مناسب تري عرضه مي دارند و مستقيم از كارخانه به شما مي رسانند. براي خريد و فروش سيم جوش استيل از طريق لينك به سايت فروش مراجعه و انواع سيم جوش استيل مورد نياز خود را با كيفيت بالا تهيه كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۹ فروردين ۱۳۹۹ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

الكترود استيل الكترودي است كه براي فولاد هاي ضد زنگ استفاده مي شود و براي فلزاتي كه تقريبا مشابه اين نوع فولاد بوده نيز به كار گرفته مي شود . انواع الكترود استيل در انواع مختلفي در بازار به فروش مي رسد كه از نظر قيمت با هم متفاوت هستند. در واقع الكترود استيل مفتولي است كه پوششي دور آن را فراگرفته كه به آن فلاكس گفته مي شود. روكش هاي الكترود استيل از مواد مختلفي از قبيل آهم، سلولز و خاك رس و اكسيد سديم تشكيل شده است. الكترود استيل براي اتصالات قطعات فلزي به كار مي رود كه با ايجاد لايه اي بين دو قطعه آن ها را به هم اتصال مي دهد. اتصالات توسط الكترود استيل بسيار محكم بوده و در ساختمان سازي بسياركاربردي مي باشد. بهترين الكترود استيل در سه نوع بدون پوشش و با پوشش كم و زياد عرضه مي گردد.

هر كدام از انواع الكترود استيل در قيمت هاي مختلفي بوده و در فروشگاه لوازم استيل صنعتي مخصوص به صورت حضوري و اينترنتي فروش مي رسد. فروش الكترود استيل باكيفيت  در نمونه هاي داخلي و خارجي وجود دارد كه با توجه به نوع مورد نياز مي توان آن را تهيه كرد.

جوشكاري نقش مهمي را در ساختمان سازي و صنعت ايفا مي كند بدين منظور استفاده از الكترود مخصوص جوشكاري  بسيار رايج بوده و بسيار كارامد است. قطعات از محل جوش خوردگي آسيب نمي بينند و داراي مقاومت بسيار خوبي هستند. از آن جا كه جوشكاري شغل تخصصي بوده و نياز به مهارت خاصي دارد ، تنها افراد ماهر بايد جوشكاري را انجام دهند زيرا در صورت  رعايت نكردن نكات تخصصي ئچار آسيب بدني و چشمي خواهيد شد. براي خريد الكترود استيل از طريق لينك به سايت مراجعه كنيد. ما الكترود استيل باكيفيت را با قيمت بسيار مناسب به شما عرضه خواهيم كرد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۹ فروردين ۱۳۹۹ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

بلدوز از مجموع ماشين آلات سنگين راه سازي مي باشد، و در برخي موارد ظاهري شبيه به تراكتور دارد، و در دسته هاي بلدوزر خزنده، بلدوزر چرخ دار و ميني بلدوزر قرار مي گيرند و هر كدام از آن ها كاربرد هاي خاص خود را دارند. اين ماشين نسبتا سنگين هم مانند ديگر تجهيزات مكانيكي به مرور مستهلك مي شود و بايد لوازم يدكي بلدوزر 355 را براي ادامه كار با آن تهيه كردو شركت هاي داخلي و خارجي بسياري در صنعت ساخت بلدوزر در حال فعاليت هستند، و بايد در هنگام خريد لوازم يدكي بلدوزر اورجينال اين نكته را هم مد نظر قرار داد، تا در هنگام نصب قطعات جايگزين با مشكل مواجه نشويد. از مهمترين اجزاء و لوازم يدكي بلدوزر 355 مي توان به تراكتور، ريپر، تيغه و سيستم هدايت كننده تيغه اشاره كرد، كه هر كدام از آن ها بسته به نوع و برند بلدوزر از لحاظ ابعاد و شكل ظاهري تفاوت هايي با يكديگر دارند. همان طور كه در ابتدا هم به آن اشاره شد مي توان گفت بلدوزر يك تراكتور است، كه در جلوي آن تيغه نصب شده است، و اندازه و كاركرد آن بر اساس طول و ارتفاع تيغه متغير مي باشد. قيمت خريد بهترين لوازم يدكي بلدوزر 355 با توجه به انواع و كيفيت آن صورت مي گيرد.

از كاربرد ها و موارد استفاده از بلدوزر مي توان به كندن زمين و پر كردن گودال ها، ايجاد راه هاي موقتي در كوهستان ها و مناطق صعب العبور، كندن زمين و پر كردن گودال و دكاپاژ اشاره كرد. با توجه به موارد ذكر شده، بلدوزر در گروه موثر ترين ماشين آلات عمراني و جاده اي است، كه براي دوام و ماندگاري بيشتر اجزاء آن بايد به صورت دوره اي انواع لوازم يدكي بلدوزر 355 را مورد بررسي قرار داد. از ديگر نكات مهمي كه در هنگام سفارش و تهيه لوازم يدكي بلدوزر بايد به آن توجه كنيد علاوه بر برند سازه، ابعاد ، نوع عملياتي بلدوزر مي باشد، زيرا بلدوزر ها برحسب كار كرد در رديف هاي بلدوزر كوچك، متوسط، بزرگ و بلدوزر جمع آوري مواد زائد قرار مي گيرند.

شركت هاي بسيار زيادي نمايندگي فروش انواع لوازم يدكي بلدوزر كوماتسو با برند هاي مختلف را دارند، كه بهترين و مناسب ترين گزينه براي متقاضيان انواع لوازم يدكي بلدوزر مي باشند، كه با مناسب ترين قيمت و تضمين اصل بودن كالا آن را به مشتريان عرضه مي كنند.  :: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۹ فروردين ۱۳۹۹ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]