تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 1379
ديروز : 3224
افراد آنلاين : 9
همه : 1154121
 
نوشته شده توسط : طراح

با ورود فناوري به عرصه طراحي دكوراسيون، تغييرات شگرفي در زمينه كفپوش ها  اتفاق افتاده است. به همين دليل از كفپوش ها متنوعي براي پوشاندن سطوح كف استفاده مي شود. كفپوش اپوكسي يكي از اين تكنولوژي ها محسوب مي شود. كفپوش اپوكسي از جنس پليمر ساخته مي شود كه معمولاً بر روي سطوح بتن، موزاييك و سنگ بهتر جواب مي دهد. استفاده كفپوش اپوكسي زيبايي خيره كننده اي را به نمايش مي گذارد. مهمترين خاصيت كفپوش اپوكسي نگهداري سطح در برابر ساييدگي و فرسايش است و سطوح را بطور كامل يكدست و تميز مي كند و درزهاي سطح را به صورت كامل مي گيرد. استفاده از كفپوش اپوكسي داراي مزاياي زيادي است كه به تعدادي از آنها اشاره مي كنيم.

اجراي كفپوش اپوكسي در رنگ و طرح هاي گوناگوني است. كفپوش اپوكسي ايجاد كننده گرد و غبار نمي باشد. كفپوش اپوكسي از مقاومت شيميايي بالايي در برابر اسيد، حلال ها و ... برخوردار است. كفپوش اپوكسي وزن زيادي را تحمل مي كند. در كفپوش اپوكسي ضد اسيد امكان خط كشي و نشانه گذاري امكان پذير است. از همه مهمتر استفاده از كفپوش اپوكسي شستشوي راحتي دارد و به هيچ عنوان مشكلي براي نظافت آن پيش نخواهد افتاد. كفپوش اپوكسي نسبت به رنگ از مقاومت بالايي برخوردار است. كفپوش اپوكسي نيز همانند همه كفپوش ها داراي معايبي مي باشد. بر اساس متر مربع ، قيمت اپوكسي نسبت به ديگر كفپوش ها گران تر است. كفپوش اپوكسي نسبت به ديگر كفپوش ها از انعطاف كمتري برخوردار است و شكننده است.

كفپوش اپوكسي در برابر نور خورشيد مقاوم نمي باشد و بر اثر تابش نور خورشيد براقيت خود را از دست مي دهد و با گذر زمان حالت گچ شدگي در آن ايجاد مي شود. كفپوش اپوكسي از 3 لايه ساخته شده اند: پرايمر اپوكسي براي سطوح بتن، لايه مياني و لايه رويه.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۶ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

تجهيزات آزمايشگاهي از وسايل اوليه ي مورد نياز يك آزمايشگاه مي باشد به همين دليل كساني كه در آزمايشگاه هستند خريد و فروش انواع تجهيزات آزمايشگاهي را انجام مي دهند .  تمامي لوازم و قطعات مورد نياز در آزمايشگاه، تجهيزات آزمايشگاهي را تشكيل مي دهند. سكوبندي يكي از لوازم اساسي آزمايشگاه است كه همان طور كه از نام آن مشخص است براي تقسيم بندي آزمايشگاه استفاده مي شود كه شامل سينك و ميز ها و كابينت ها مي باشد. ديگر تجهيزات آزمايشگاهي شامل انواع كابينت هاي كوچك و بزرگ و ميز هاي مختلف مي باشد كه با توجه به نوع كارايي انتخاب مي شوند. سينك آزمايشگاهي نيز از ديگر انواع تجهيزات آزمايشگاهي مي باشد كه بايد از جنس خوب و مقاوم باشد. هود آزمايشگاهي از مهم ترين تجهيزات آزمايشگاهي مي باشد كه سلامتي افراد نيز تا حدي به آن بستگي دارد، با توجه به اين كه محيط آزمايشگاه محل استفاده از انواع مواد است بايد تهويه ي مناسبي براي آزمايشگاه وجود داشته باشد كه با استفاده از يك هود قوي مي توانيم محيط بهتري داشته باشيم.

از انواع تجهيزات آزمايشگاهي مي توان به دستگاه هاي مختلف آزمايشگاهي اشاره كرد كه با استفاده از آن ها مواد تحليل و تجزيه و تست مي شوند. وسيله هاي بسياري در آزمايشگاه وجود دارد كه همواره مورد نياز قرار مي گيرد كه از انواع اين تجهيزات آزمايشگاهي مي توان به انواع لوله هاي آزمايشگاهي، بشر ، همزن شيشه اي، بورت، استوانه ها، پنس، ميله، ارلن ماير ، قيف و چراغ ها اشاره كرد كه هر كدام از اين تجهيزات آزمايشگاهي در بسياري از موارد به انجام كارهاي ما كمك كرده و در كار ضروري مي باشند.

استفاده از وسايل شست و شو نيز يكي از مهم ترين تجهيزات آزمايشگاهي مي باشد كه در صورت ريختن مواد شيميايي روي دست و بدن مي توان از آن استفاده كرد. براي سفارش انواع تجهيزات آزمايشگاهي مي توانيد به فروشگاه هاي اينترنتي براي خريد اينترنتي تجهيزات آزمايشگاهي مراجعه كنيد و خريد تجهيزات آزمايشگاهي را انجام دهيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۶ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

انواع سنگ هاي تزئيني در معادن مختلف موجود در ايران قابل استخراج است.  هر كدام از سنگ هاي استخراج شده داراي زيبايي منحصربه فرد و خصوصيات متعددي مي باشد. سنگ گرانيت مرواريد نيز نمونه اي از سنگ هاي توليد شده در ايران است. سنگ گرانيت مرواريد نيز با ويژگي هايي كه دارد در كارهاي ساختماني مورد استفاده قرار مي گيرد. سنگ گرانيت مرواريد داراي خواصي است كه به تعداد اندكي از آنها اشاره كوتاهي مي كنيم: نداشتن پوسيدگي ، يكدست و يكنواخت بودن ، آلوده نبودن به مواد مصنوعي و طبيعي ، مقاومت در برابر شرايط فيزيكي و شيميايي ، برخورداري از بافت يكدست سالم ، نداشتن هيچ گونه ترك و شيار ، مقاومت در برابر ساييدگي و .... .

متداول ترين سنگ هاي استخراج شده از معادن ايران شامل سنگ پله فليم ويژه گرانيت مرواريد ، سنگ گرانيت ، سنگ مرمريت ، سنگ تراورتن و سنگ مرمر است كه هر كدام در معادن گوناگون با طرح هاي زيبايي استخراج مي شوند. سنگ گرانيت مرواريد به دلايل مقاومت بالا ، زيبايي ، مقاومت بالا در برابر ساييدگي ، ضربه و مواد شيميايي استفاده گسترده اي در صنت ساختمان سازي دارد. سنگ گرانيت مرواريد در برابر سرما و گرما زدگي و همچنين فشردگي از مقاومت زيادي بهره برده است. سنگ گرانيت مرواريد به صورت عمده در شهر مشهد توليد مي شود و به سراسر ايران به قيمت ارزان و با كيفيت عرضه مي گردد. قيمت ارزان و مناسب سنگ گرانيت مرواريد موجب تمايز بارزش نسبت به ديگر سنگ ها شده است. از سنگ گرانيت مرواريد براي استفاده در پله ها ، كف ، ديوارها و ساير به كار گرفته مي شود.

در گذشته از سنگ گرانيت مرواريد براي پوشاندن كف و ديوار به صورت عمده استفاده مي شد ولي امروزه با استفاده از پاركت ، پاركت لمينت و اپوكسي زيبايي فضا را دو چندان نموده اند. خريد اينترنتي سنگ گرانيت مرواريد به راحتي از طريق پايگاه هاي اينترنتي نيز امكان پذير است.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۶ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

اگر از توليد كنندگان يا فروشندگان انواع مواد غذايي و نوشيدني هستيد حتما در كسب و كار خود به يك دستگاه بسته بندي نياز داريد. دستگاه سيل كن نوعي دستگاه بسته بندي مي باشد كه در دو نوع حرارتي و يا القايي توليد مي شود. هنگام خريد و فروش انواع دستگاه سيل كن حرارتي نوع محصولي كه بايد بسته بندي شود بسيار مهم است زيرا اين مدل از دستگاه سيل كن طبق بسته بندي محصول كه مربعي يا گرد است حرارت را به آن اعمال كرده و باعث مي شود تا درپوش مورد نظر به ظرف بچسبد. ولي در دستگاه سيل كن القايي نوع و اندازه ي ظرف مهم نيست . به دليل اينكه در اين مدل از دستگاه سيل كن به وسيله ي اشعه ي الكترومغناطيس ظرف را بسته بندي مي كنند. نام ديگر دستگاه سيل كن ، دستگاه دوخت مي باشد زيرا در هر دو مدل بنا به نوع كارايي محصول مي توان آلمينيوم يا نايلون را به ظرف دوخت.

از دستگاه سيل كن در بسته بندي انواع مواد غذايي مانند سالاد ، زيتون ، دوغ ليوانيو ... در رستوران ها يا بسته بندي مواد غذايي منجمد و يا تازه مانند گوشت و مرغ و ... استفاده مي شود كه از انواع رايج آن دستگاه سيل وكيوم خطي مي باشد. دستگاه سيل كن از سرعت خوبي در بسته بندي محصولات برخوردار است و مي تواند در زمان كوتاهي تعداد زيادي از محصولات را بسته بندي نمايد. استفاده از دستگاه سيل كن باعث مي شود تا در حمل و نقل از ريختن و يا نفوذ گرد و غبار به داخل مواد خوراكي جلوگيري نماييد. و بتوانيد محصولات را با حفظ ظاهر و با كيفيت اوليه به دست مصرف كننده برسانيد.

شركت آراد ماشين طراح و توليد كننده ي انواع دستگاه سيل كن مي باشد كه با در دست داشتن متخصصان مجرب توانسته رضايتمندي مشتريان را كسب نمايد و فروش دستگاه سيل سالاد و ديگر محصولات را انجام دهد با مراجعه به سايت شركت از انواع دستگاه سيل كن بازديد نماييد و خريد اينترنتي دستگاه سيل كن را انجام دهيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۶ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

بازي بهترين و موثر ترين راه براي ارتباطي موثر و سازنده با كودكان است و با استفاده از آن مي توان كودكان را با مفاهيم تربيتي و اخلاقي آشنا نمود، و اسباب بازي بهترين ابزار ممكن است، كه سبب جلب توجه كودكان در اين زمينه مي شود. امروزه شركت هاي بسيار زيادي  در داخل و خارج از كشور در صنعت ساخت اسباب بازي فعاليت مي كند. هر اسباب بازي معرف يك بازي خاص است، و  كودكان را با مفاهيم جديدي آشنا مي كند. امروزه اسباب بازي ها را با توجه به گروه سني كودكان و در قالب هاي اسباب بازي دخترانه، اسباب بازي پرانه و اسباب بازي هاي فكري دسته بندي مي كنند و به سادگي مي توان آن ها را در قفسه هاي فروشگاه ها مشاهده كرد.  بازي مهمترين عامل در يادگيري و تقويت قوه تخيل و اعتماد به نفس در كودكان است، و  والدين مي توانند با خريد  اينترنتي اسباب بازي متناسب با گروه سني كودكان خود، گامي بسيار موثر در آموزش آن ها بردارند. از انواع اسباب بازي در سايت، اسباب بازي ماشين كودك نشكن مي باشد.

انواع اسباب بازي را مي توان در گروه هاي سني متفاوتي جاي دارد، براي مثال اسباب بازي خردسالان شامل وسايلي مي شود كه در جهت هماهنگي عضلات بينايي، و تقويت مهارت هاي حركتي و شنوايي كودكان توليد مي شوند و به ياري والدين مي آيند. استفاده از رنگ هاي جذاب و شاد، شخصيت هاي كارتوني، وسايل نقليه مانند ماشين و هواييما و اسباب بازي ماشين نيسان براي كودكان جذابيت بسيار بالايي دارند، و شركت هاي سازنده اسباب بازي در ساخت محصولات خود از اين ويژگي ها استفاده مي كنند.

عموما انتخاب هاي دختران و پسران در نوع اسباب بازي و رنگ آن ها با هم بسيار متفاوت است، به همين دليل است، كه امروزه اسباب بازي هايي متناسب با جنسيت كودكان را هم مي توان به راحتي تهيه كرد. براي خريد اسباب بازي متناسب با نياز و علاقه كودك خود كافي است، به فروشگاه هاي معتبر در سطح شهر مراجعه نماييد، و يا با اتصال به فروشگاه هاي اينترنتي، به صورت آن خريد آنلاين اسباب بازي مورد نظر خود را خريداري نماييد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۶ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

در بخش دكوراسيون داخلي از مهم ترين بخش ها ديوار ها مي باشد. ديوار در دكوراسيون داخلي بسيار مورد توجه مي باشد. به دليل اين كه ديوار ها عضو اصلي يك ساختمان را ايجاد مي كنند و همواره در ديد هستند، زيبايي ديوار ها بسيار ضروري مي باشد. براي تميزي و نقاشي ساختمان بايد در ابتدا از يك نقاش ماهر كمك بگيريد. همان طور كه مي دانيد انجام خدمات نقاشي ساختمان بسيار كار دشواري است و بايد به صورت كاملا ماهرانه انجام گيرد تا به زيبايي مورد نظر برسد. پس نقاشي ساختمان يك اصل در دكوراسيون داخلي مي باشد. پس از اين كه فرد ماهري را براي نقاشي ساختمان انتخاب كرديد، بايد يك جنس خوب رنگ نقاشي ساختمان را انتخاب كنيد و همچنين يك رنگ بسيار مناسب با محيط و ديگر دكوراسيون انتخاب كنيد كه بتواند زيبايي را چند برابر كند.

 در اجراي نقاشي ساختمان براي ديوار ها معمولا از رنگ هاي كم رنگ استفاده مي شود زيرا ديوار ها همواره مقابل ديد هستند و بايد از يك رنگ ملايم استفاده شود. شما مي توانيد براي انتخاب رنگ نقاشي ساختمان از چندين رنگ استفاده كنيد.

از انواع نقاشي ساختمان، نقاشي ساختمان با كنيتكس مي باشد. رنگ ها بايد با هم همخواني داشته باشد كه اغلب از رنگ هاي يك خانواده و يا رنگ هاي متضاد استفاده مي شود. در اجراي نقاشي ساختمان در ابتدا زيرسازي انجام مي گيرد يعني جاهايي كه داراي ترك و يا خوردگي است با گچ پر مي شود و سپس صيقلي مي گردد كه نقاش با استفاده از سمباده اين كار را انجام مي دهد. زيرساز بايد به طور كامل خشك شود و معمولا يك روز به ديوار فرصت مي دهند تا كاملا خشك شود و سپس كار نقاشي ساختمان را شرع مي كنند.در نقاشي ساختمان با رنگ پلاستيك نقاش با استفاده از تجهيزات خود كه شامل قلموي نقاشي و يا غلطك رنگ كاري ساختمان را انجام مي دهد. مرحله ي نقاشي ساختمان را معمولا دوبار انجام مي دهند تا يكدست باشد و در پايان فرصت مي دهند تا ديوار ها خشك شوند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۶ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

تميز كردن نماي ساختمان ها يك امر ضروري مي باشد ولي اين كار بسيار سخت بوده و توسط افراد امكان پذير نيست زيرا اكثر ساختمان ها در ارتفاعات مختلفي بايد شست و شو شوند. مراكز نماشويي وجود دارند كه شست و شوي ساختمان شما را انجام مي دهند. نماشويي با استفاده از امكانات مختلفي انجام مي گيرد كه از انواع آن انجام نماشويي با طناب و نماشويي با استفاده از بالا برنده است ولي هدف يكي است و آن هم تميزي كامل ساختمان مي باشد. پس فرقي نمي كند كه از نماشويي با طناب استفاده شود و يا ديگر موارد. البته خدمات نماشويي با طناب رايج تر بوده و با توجه به اين كه ساختمان ها در كوچه هاي باريك نيز قرار گرفته اند و استفاده از بالابر مي تواند مشكلاتي را به بار آورد بنابراين نماشويي با طناب مي تواند در هر مكاني و براي انواع ساختمان ها اجرا شود.  

در نماشويي با طناب ماهرانه افراد مجربي براي اين كار فرستاده مي شوند كه در كار خود تخصص كافي دارند و مي توانند با استفاده از طناب روي ديوار ها قرار بگيرند و نماشويي با طناب و كار تميزي ساختمان را انجام دهند. احتمالا براي شما هم پيش آمده كه اين افراد را مشغول به شست و شوي ساختمان ببينيد. استفاده از وسايل و تجهيزات ايمني بسيار ضروري است و افراد براي كار نماشويي با طناب بايد بسيار دقت كافي داشته باشند تا مشكلي براي آن ها پيش نيايد. از انواع نماشويي، نماشويي ساختمان دانشگاه مي باشد.

 نماشويي با طناب بسيار ضروري است و بايد ساختمان ها در زمان هايي تميز شوند. نماشويي با طناب و تميزي ساختمان ذهنيت خوبي را درباره ي داخل آن مي دهد و براي نماشويي برج بسيار مناسب مي باشد . شيوه ي نماشويي با طناب در مراكز مختلف يكي است ولي نحوه ي تميز كردن ساختمان ها مي تواند متفاوت باشند. براي استفاده از خدمات نماشويي مي توانيد به مراكز معتبر در اين زمينه مراجعه داشته باشيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۶ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

تميز كردن نماي ساختمان ها يك امر ضروري مي باشد ولي اين كار بسيار سخت بوده و توسط افراد امكان پذير نيست زيرا اكثر ساختمان ها در ارتفاعات مختلفي بايد شست و شو شوند. مراكز نماشويي وجود دارند كه شست و شوي ساختمان شما را انجام مي دهند. نماشويي با استفاده از امكانات مختلفي انجام مي گيرد كه از انواع آن انجام نماشويي با طناب و نماشويي با استفاده از بالا برنده است ولي هدف يكي است و آن هم تميزي كامل ساختمان مي باشد. پس فرقي نمي كند كه از نماشويي با طناب استفاده شود و يا ديگر موارد. البته نماشويي با طناب رايج تر بوده و با توجه به اين كه ساختمان ها در كوچه هاي باريك نيز قرار گرفته اند و استفاده از بالابر مي تواند مشكلاتي را به بار آورد بنابراين نماشويي با طناب مي تواند در هر مكاني و براي انواع ساختمان ها اجرا شود.  

در نماشويي با طناب ماهرانه افراد مجربي براي اين كار فرستاده مي شوند كه در كار خود تخصص كافي دارند و مي توانند با استفاده از طناب روي ديوار ها قرار بگيرند و نماشويي با طناب و كار تميزي ساختمان را انجام دهند. احتمالا براي شما هم پيش آمده كه اين افراد را مشغول به شست و شوي ساختمان ببينيد. استفاده از وسايل و تجهيزات ايمني بسيار ضروري است و افراد براي كار نماشويي با طناب بايد بسيار دقت كافي داشته باشند تا مشكلي براي آن ها پيش نيايد.

 نماشويي با طناب بسيار ضروري است و بايد ساختمان ها در زمان هايي تميز شوند. نماشويي با طناب و تميزي ساختمان ذهنيت خوبي را درباره ي داخل آن مي دهد و براي نماشويي برج بسيار مناسب مي باشد . شيوه ي نماشويي با طناب در مراكز مختلف يكي است ولي نحوه ي تميز كردن ساختمان ها مي تواند متفاوت باشند. براي استفاده از خدمات نماشويي مي توانيد به مراكز معتبر در اين زمينه مراجعه داشته باشيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۶ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

تردميل يكي از دستگاه هاي جدا نشدني باشگاه هاي بدنسازي مي باشد كه همواره به عنوان تمرين پايه اي براي ورزشكاران مورد استفاده قرار مي گيرد. تردميل ، دوچرخه ثابت ، اسكي فضايي و ... از دستگاه هاي متعددي است كه براي چربي سوزي و عضله سازي در مجموعه هاي ورزشي استفاده مي شوند  و خريد و فروش تردميل در اين مجموعه ها بسيار انجام مي شود  دستگاه تردميل حالت دويدن را براي افراد شبيه سازي مي كند و با استفاده از آيتم هايي كه بر روي آنها تعيين شده ميتوان شدت و ميزان سرعت و همچنين شيب سطح را تنظيم كرد و بر اساس آنها ميزان چربي سوزي را تحت نظرداشت.

تردميل از بخش هاي مختلفي تشكيل شده كه هر يك عمليات گوناگوني را انجام مي دهند. به عنوان مثال كنسول يا نمايشگر تردميل، گيره امنيت، تسمه تردميل دستگيره ها ، شاسي ها و ... . مهمترين مزيتي كه استفاده از تردميل وجود دارد اين است كه با وجود هرگونه شرايط آب و هوايي مي توان به راحتي ورزش پياده روي و غيره را انجام داد. در عين حال استفاده از تردميل خانگي چند كاره پرومستر MT 1500 و تردميل شيب برقي توربوفيتنس TF 150 فرايند چربي سوزي را نيز تسهيل كرده و با صرف زمان مشخصي در روزهاي متوالي به نتايج شگرفي دست يافت. در كنسول تردميل نشانه هاي زيادي وجود دارد كه هر كدام بيانگر شرايط مختلف است. ميزان كالري سوزانده شده، ميزان مسافت طي شده، شمارشگر ضربان قلب، برنامه هاي تمريني از پيش مشخص شده و ... . خريد اينترنتي تردميل در سايت انجام مي گيرد.

ميزان استفاده از دستگاه تردميل بايد با توجه به وضعيت جسمي شخص در نظر گرفته شود و افراد مشكل قلبي بايد تحت نظر پزشك از تردميل استفاده كنند. خريد تردميل همواره از اهميت بالايي براي مديران باشگاه برخوردار است تا مناسب ترين و باكيفيت ترين تردميل خريداري شود. تردميل علاوه بر مزايا داراي معايب نيز مي باشد. تردميل در برخي از مواقع موجب آسيب ديدگي مفاصل زانو مي گردد. استفاده بيش از اندازه و نامناسب از تردميل شيب دار به مفاصل پا، زانو، مچ و لگن آسيب زيادي وارد مي كند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۴ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

تردميل يكي از دستگاه هاي جدا نشدني باشگاه هاي بدنسازي مي باشد كه همواره به عنوان تمرين پايه اي براي ورزشكاران مورد استفاده قرار مي گيرد. تردميل ، دوچرخه ثابت ، اسكي فضايي و ... از دستگاه هاي متعددي است كه براي چربي سوزي و عضله سازي در مجموعه هاي ورزشي استفاده مي شوند  و خريد و فروش تردميل در اين مجموعه ها بسيار انجام مي شود  دستگاه تردميل حالت دويدن را براي افراد شبيه سازي مي كند و با استفاده از آيتم هايي كه بر روي آنها تعيين شده ميتوان شدت و ميزان سرعت و همچنين شيب سطح را تنظيم كرد و بر اساس آنها ميزان چربي سوزي را تحت نظرداشت.

تردميل از بخش هاي مختلفي تشكيل شده كه هر يك عمليات گوناگوني را انجام مي دهند. به عنوان مثال كنسول يا نمايشگر تردميل، گيره امنيت، تسمه تردميل دستگيره ها ، شاسي ها و ... . مهمترين مزيتي كه استفاده از تردميل وجود دارد اين است كه با وجود هرگونه شرايط آب و هوايي مي توان به راحتي ورزش پياده روي و غيره را انجام داد. در عين حال استفاده از تردميل خانگي چند كاره پرومستر MT 1500 و تردميل شيب برقي توربوفيتنس TF 150 فرايند چربي سوزي را نيز تسهيل كرده و با صرف زمان مشخصي در روزهاي متوالي به نتايج شگرفي دست يافت. در كنسول تردميل نشانه هاي زيادي وجود دارد كه هر كدام بيانگر شرايط مختلف است. ميزان كالري سوزانده شده، ميزان مسافت طي شده، شمارشگر ضربان قلب، برنامه هاي تمريني از پيش مشخص شده و ... . خريد اينترنتي تردميل در سايت انجام مي گيرد.

ميزان استفاده از دستگاه تردميل بايد با توجه به وضعيت جسمي شخص در نظر گرفته شود و افراد مشكل قلبي بايد تحت نظر پزشك از تردميل استفاده كنند. خريد تردميل همواره از اهميت بالايي براي مديران باشگاه برخوردار است تا مناسب ترين و باكيفيت ترين تردميل خريداري شود. تردميل علاوه بر مزايا داراي معايب نيز مي باشد. تردميل در برخي از مواقع موجب آسيب ديدگي مفاصل زانو مي گردد. استفاده بيش از اندازه و نامناسب از تردميل شيب دار به مفاصل پا، زانو، مچ و لگن آسيب زيادي وارد مي كند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۴ آبان ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]