دارامان

سئو-طراحي سايت

سئو-طراحي سايت
نويسندگان
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 465
ديروز : 312
افراد آنلاين : 1
همه : 336404
پيوندهاي روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

يكي از انواع وسيله هاي بسيار مهم در دكوراسيون دا خلي كاغذ ديواري مي باشد. از كاغذ ديواري در تمام ساختمان هاي اداري و تجاري استفاده مي شود. از كاغذ ديواري در ديوار اتاق ها استفاده مي شود كه باعث زيبايي و تنوع اتاق مي شود. شما بايد با توجه به محيطي كه مي خواهيد آن را كاغذ ديواري كنيد انتخاب خود را از انواع كاغذ ديواري با جنس هاي مختلف و رنگ بندي و طرح هاي مختلف انجام دهيد. براي اين كار ابتدا از فروشگاه معتبر به صورت حضوري و يا اينترنتي كاغذ ديواري خود را خريداري كنيد. كاغذ ديواري جنس هاي متفاوتي دارد كه در ضخامت هاي گوناگون مي باشند.

 سعي كنيد در خريد كاغذ ديواري بهترين كيفيت آن را خريداري كنيد . شايد خريد جنس با كيفيت كاغذ ديواري مقداري گران تر از مدل هاي معمولي يا پايين آن از نظر كيفيت باشد ولي توجه كنيد كه كاغذ ديواري براي يك بخش بزرگي از اتاق ها استفاده مي شود و اگر جنس خوبي نداشته باشد دوام پاييني خواهد داشت و ممكن است در مدت كوتاهي خراب و يا پاره شود براي همين كاغذ ديواري با كيفيت خريداري كنيد و در كنار لذت بردن از مرغوب بودن آن مدت بسياري نيازي به تعويض آن نداريد. رنگ بندي كاغذ ديواري بسيار متنوع است شما مي توانيد با توجه به محيط رنگ بندي و طرح كاغذ ديواري را انتخاب كنيد مثلا اگر محيط شما اداري است از انواع كاغذ ديواري در سبك كلاسيك و ساده تر استفاده كنيد و اگر در بخش اتاق هاي پذيرايي استفاده مي كنيد مي توانيد از مدل هاي براق و يا گلدار و همين طور در يك ديوار از كاغذ ديواري استفاده كنيد. همين طور براي اتاق كودكان مي توانيد از طرح هاي فانتزي و كارتوني استفاده كنيد.

انواع كاغذ ديواري در فروشگاه تزئينات داخلي دكورآفيس موجود مي باشد. لطفا ديدن فرماييد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۴۰:۵۳ ] [ طراح ]

امروزه با كاربردي شدن وسيله ها راحتي كار با آن ها بسيار مورد توجه است. بلبرينگ نوعي وسيله است كه از آن در صنايع مختلفي استفاده مي شود. بلبرينگ در واقع صفحه اي است كه در ميان آن از توپ هاي غلتان تشكيل شده و نامش از بال به معني توپ و برينگ به معني حركت دادن ساخته شده است. زماني كه دو قطعه بر روي هم سوار مي شوند مقداري اصطحكاك در بين اين دو وسيله وجود دارد و بلبرينگ اين اصطحكاك را رفع مي كند. بلبرينگ با استفاده از توپ هاي غلتان خود انرژي را به سمت حركت اجسام مي برد و با استفاده از بلبرينگ حركتي لوازم به صورت ساده تر و روان صورت مي گيرد. اغلب بلبرينگ ها از جنس فولاد و آهن و برنج مي باشند و در برخي از موارد از بلبرينگ هاي پلاستيكي هم استفاده مي شود. انواع بلبرينگ ها مختلف هستند مانند بلبرينگ بشكه اي، بلبرينگ شيار عميق، بلبرينگ مخروطي، بلبرينگ بشكه اي كف گرد، بلبرينگ سوزني كف گرد، بلبرينگ سوزني، بلبرينگ استوانه، بلبرينگ تماس زاويه اي و... مي باشند.

بلبرينگ از قفسه اي تشكيل شده است كه براي ساچمه ها به كار مي رود كه روش مهار كردن ساچمه بلبرينگ را بر عهده دارد. با استفاده از قفسه ي بلبرينگ نصب بلبرينگ بسيار ساده تر انجام مي گيرد. بلبرينگ در واقع نوع برخورد قطعات با هم را تغيير مي دهد و با استفاده از روان شدن قطعات كه ايجاد مي كند مي توان علاوه بر راحتي كار با استفاده از بلبرينگ زمان كار ها را هم كمتر كرد و به اين صورت به بهبود عملكرد دستگاه ها كمك مي كند.

بلبرينگ هاي معتعددي با جنس هاي مختلف و كيفيت هاي گوناگون در بازار موجود مي باشد، براي خريد بلبرينگ بايد از فروشگاه هايي كه مخصوص اين نوع از قطعات مي باشند مانند فروشگاه بلبرينگ شكرالهي خريد خود را انجام دهيم.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۸:۳۷ ] [ طراح ]

نماشويي يك ساختمان ميتواند در جلوه ظاهري آن تاثير بسيار زيادي داشته باشد. هر چه جلوه ظاهري يك ساختمان  تميز تر باشد در نتيجه پرستيژ آن نيز بالاتر خواهد رفت. نماشويي كه بصورت دوره اي انجام ميشود به شركت هايي سپرده ميشود كه افراد متخصص و باتجربه اي را براي اين كار در اختيار داشته و قادر هستند تا با تجهيزات مدرن و همچنين روش هاي اصولي شستشوي نما را انجام دهند. شركت هاي نماشويي نيز از لحاظ تجهيزات، نيروي انساني و همچنين روش هايي را كه براي شستشو انتخاب ميكنند متفاوت هستند. اما سوال بسياري از مردم اين است كه يك شركت نماشويي از چه ويژگي هايي بايد برخوردار باشد.

ويژگي هاي يك شركت نماشويي

يك شركت نماشويي بايد تجهيزات مدرن و به روزي را در اختيار داشته باشد. تجهيزات مدرن و به روز ميتوانند شستشوي نماي ساختمان را با كيفيت بسيار بالايي انجام دهند و آلودگي كه بر روي ساختمان وجود دارد را به طور كامل از بين ببرند. يك شركت نماشويي بعد از تجهيزات مدرن بايد افراد با تجربه اي را در تيم خود در اختيار داشته باشد. تيم نماشويي بايد تخصص و همچنين تجربه بالايي را در اختيار داشته باشد تا بتواند نسبت به نوع نما تشخيص دهد كه از چه ابزارآلاتي و همچنين چه روش هايي براي شستشو بهره ببرد. از ديگر ويژگي هاي يك شركت نماشويي در تعهد كاري پرسنل ميباشد. پرسنل يك شركت نماشويي در هنگام شستشوي نماي ساختمان علاوه بر تجربه و تخصص بايد از تعهد كاري برخوردار باشند تا بتوانند شستشو را به نحو احسن انجام دهند.شركت سپهر سپيد يكي از شركت هاي با تجربه و فعال در اين زمينه مي باشد.

قيمت نماشويي

يكي از عواملي كه در قيمت نماشويي تاثير بسيار زيادي دارد متريال به كار رفته در ساخت نما ميباشد. نماي ساختمان از آلياژ و پروفيل هاي متفاوتي تهيه ميشود كه ميتوان به شيشه، آلومينيوم، كامپوزيت و سنگ اشاره نمود. هر يك از اين نماها بخصوص نماي شيشه اي از روش شستشوي متفاوتي برخوردار است و بايد از روش ها و همچنين مواد شوينده خاصي استفاده شود.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۳۵:۱۶ ] [ طراح ]

در سرمايه گذاري براي يك پروژه چه بزرگ باشد و چه كوچك آن چه كه ما مي خواهيم بازدهي بالاي آن است و اينكه بتوانيم از طريق آن سرمايه ي خود را بيشتر كنيم و در آن موفق باشيم و به هدفمان دست پيدا كنيم. براي اين كار از طرح توجيهي استفاده مي شود. در واقع طرح توجيهي يك طرح اوليه از كار هايي كه مي خواهيم انجام بدهيم مي باشد. براي اين كار ما به شركت هايي كه طرح توجيهي را مي سازند نياز داريم.

در طرح توجيهي براورد قيمتي در سرمايه نيز وجود دارد كه مي توانيم تا چند سال آينده را به طور منطقي بررسي كنيم و بدانيم كه آيا اين مدل سرمايه گذاري كه ما انتخاب كرديم بازده خوبي دارد يا نه. در طرح توجيهي ما مي توانيم نقاط ضعف و قوت خود را پيدا كنيم و آن ها را اصلاح كنيم و يا نقاط ضعفمان را در صورتي كه مي شود اصلاح نماييم. زماني كه شما سرمايه گذاري انجام مي دهيد اگر از طرح توجيهي استفاده نكنيم ممكن است با شكست مواجه شويد چون پيش بيني آينده بدون طرح توجيهي سخت خواهد بود و با استفاده از طرح توجيهي ابعاد كار را در نظر مي گيريم و آينده را پيش بيني مي كنيم.

با طرح توجيهي مي توانيم مقدار سرمايه ي لازم را تعيين كنيم و عواقب كار را در نظر بگيريم. پس براي هر سرمايه گذاري حرفه اي نياز به طرح توجيهي داريم. شركت هاي سازنده ي طرح توجيهي با استفاده از نرم افزار هاي خاص طرح توجيهي را ارائه مي دهند كه اين نرم افزار با استفاده از فرمول هاي مخصوص پيش بيني را انجام مي دهند و ما مي توانيم يك دور نمايي از طرحمان داشته باشيم.شركت مهندسين مشاور مطصا در خدمت ارائه ي طرح توجيهي به شما است.

 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۲۹:۱۳ ] [ طراح ]

وبماني يك نوع حساب براي پرداخت مي باشد. در زمان پرداخت از طريق صرافي وبماني بايد به اين توجه داشته باشيد كه اين پرداخت ها غير قابل بازگشت هستند پس بايد از نوع پرداخت اطلاع كافي داشته باشيم. اگر شما كيف پول الكترونيكي داشته باشيد ميتوانيد خود برداشت و پرداختتان را انجام دهيد در غير اين صورت بايد به صرافي وبمانيمراجعه كنيد. صرافي وبماني با گرفتن درصدي از شما اين كار را انجام مي دهد. براي شارژ كردن وبماني خود مي توانيد يك از اين راه ها را پيش بگيريد: از طريق حواله پرداخت، از طريق كارت شارژ، از طريق صرافي وبماني ، از طريق خودپرداز ها و يا پايانه ي پرداخت و اينترنت بانك مي توانيد اين كار را انجام دهيد كه افراد براي سادگي كار و در برخي موارد نداشتن اطلاعات كافي از طريق صرافي وبماني اقدام به شارژ وبماني خود مي كنند كه صرافي وبماني قابل اعتماد مي باشد.

 البته از آن جايي كه در ايران شارژ وبماني از طريق بانك و اينترنت بانك و خدمات بانكي امكان پذير نمي باشد فقط دو راه وجود دارد كه اول از طريق كارت شارژ و دوم شارژ وبماني از طريق صرافي وبماني مي باشد. با استفاده از صرافي وبماني شما مي توانيد در زمان كم و هزينه ي پايين شارژ و انتقال پول به وبماني خود را انجام دهيد. معمولا صرافي وبماني از كيف پول با ارز دلار و يورو پشتيباني مي كنند. برخي از صرافي وبماني نيز از بيت كويين و كيف پول هم پشتيباني مي كنند. براي اين كار در ابتدا شما بايد يك حساب وبماني در سايت وبماني داشته باشيد و در قدم بعدي در يكي از سايت هاي صرافي وبماني وارد شويد و ثبت نام كنيد و درخواست كارت شارژ خود را اعلام كنيد.

 شركت آي آر اكسچنجر ارائه دهنده ي انواع كارت وبماني و خدمات صرافي وبماني است.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۰۸:۴۹ ] [ طراح ]

وب ماني يك نوع پرداخت الكترونيكي است. وبماني در ايران نيز استفاده مي شود و نزديك به 29 ميليون كاربر دارد. خريد وب ماني ارزان از سايت هاي مختلف امكان پذير است كه يكسري از سايت ها وبماني ارزان را با قيمت پايين تر عرضه مي كنند. وبماني يك پرداخت بي هويت و غير قابل بازگشت است و بيشتر از تمامي پرداخت هاي الكترونيكي تكامل پيدا كرده است. وب ماني براي خريد از فروشگاه هاي اينترنتي و شارژ اكانت اينترنتي وبماني ارزان استفاده مي شود.

حساب وبماني ارزان

براي استفاده از وبماني بايستي يك حساب ميني افتتاح كرده باشيم. بعد از آن با ايجاد كيف پول مي توان از آن پول دريافت و برداشت كرد. مديريت وب ماني از طريق سايت وبماني است. با دانلود نرم افزار وب ماني مديريت حساب قابل انجام است. نوع حساب وبماني ارزان به صورت كلاسيك و ميني است كه در بحث امنيتي آن تفاوت دارند. وبماني كلاسيك نياز به آموزش دارد براي شروع به از وب ماني ارزان ميني استفاده كنيد.

 

سطح پاسپورت وبماني

وبماني ارزان نياز به مدرك خاصي از ما ندارد اما بايد مدارك خودمان را براي وب ماني ارزان ارسال كنيم. با توجه به آن مدارك سطح پاسپورتمان تعيين مي شود.

  1. پارسپورت الياس: زمان افتتاح حساب وبماني ارزان از اين نوع است به اي معني كه هيچ مدركي براي وبماني ارسال نشده است.
  2. پاسپورت فرمال: زماني كه براي وب ماني ارزان اطلاعات خود را ارسال كنيد پاسپورت شما به فرمال تغيير حالت مي دهد. البته چون توسط وبماني تاييد نشده است، پاسپورت از سطح بالايي برخوردار نيست.
  3. پاسپورت پرسونال: اين نوع پاسپورت وب ماني ارزان يعني شما هم ارسال مدارك داشته ايد و هم مراجعه ي حضوري به دفاتر اسناد رسمي يا سفارت روسيه در ايران داشته ايد و مدارك خود را تاييد كرده ايد.

شركت آي آر اكسچنجر يكي از شركت هايي مي باشد كه مي تواند در زمينه ي ايجاد حساب وبماني و ساير خدمات مربوط شما را ياري كند .


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۵۴:۵۳ ] [ طراح ]

نقاشي ساختمان امر مهمي در دكوراسيون داخلي ساختمان به حساب مي آيد. نقاشي ساختمان توسط نقاش انجام مي گيرد. نقاش بايد در كار خود حرفه اي باشد و علاوه بر آن ذوق و سليقه ي بسياري داشته باشد. نقاشي ساختمان با توجه به اندازه و يا دكوراسيون صورت مي گيرد. رنگ انتخابي براي نقاشي ساختمان توسط صاحب ملك صورت مي گيرد. در نقاشي ساختمان ابتدا ديوار را از رنگ قبلي پاك مي كنند سپس ترك ها را رفع مي كنند. نقاشي ساختمان بايد بعد از گچ كاري كه به تميزي كمك بسياري مي كند انجام گيرد.  

از انتخاب رنگ با توجه به نظر نقاش، نقاشي ساختمان صورت مي گيرد. نقاشي ساختمان بايد به صورت كاملا ظريفانه و با سليقه انجام شود. در قسمت هايي كه درب ها و پنجره و... وجود دارد بايد از ظريف كاري بيشتري استفاده شود چون ممكن است رنگ با آن قسمت ها برخورد كند پس مي توان روي درب و پنجره را با يك روزنامه يا نايلكس پوشاند و پس از نقاشي ساختمان و خشك شدن آن جدا كرد. قيمت نقاشي ساختمان با توجه به تعداد ديوار ها و معمولا بر حسب متراژ مشخص مي شود و همچنين در صورت داشتن ظريف كاري و تعداد رنگ هاي بيشتر بالا مي رود. كساني كه شغل نقاشي ساختمان را دوست مي دارند بايد در ابتدا به صورت كمك نقاش در نقاشي ساختمان فعاليت داشته باشند تا تجربه ي لازم را به دست بياورند و كمتر دچار خطا شود و سپس بعد از گذشت مدتي كه علم لازم را آموختند مي توانند جدا گانه فعاليت داشته باشند.

صورت استفاده از مواد شيميايي در نقاشي ساختمان بايد بسيار دقت كرد كه به خود و به قسمت هاي رنگ زده شده آسيبي وارد نكنند. در گروه ساختماني بيرامي مي توانيد نقاشي ساختمان خود را به نقاشان حرفه اي بسپاريد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۹:۲۸ ] [ طراح ]

شغل نقاشي يك شغل هنري است كه نياز به مهارت كافي و سليقه دارد كه توسط نقاش ساختمان انجام مي گيرد. نقاش ساختمان از رنگ هاي گوناگون براي رنگ كاري ساختمان استفاده مي كند و به شكل كاملا حرفه اي سقف و ديوار ها و قسمت هاي ديگر ساختمان را نقاشي مي كند. نقاش ساختمان قبل از رنگ زدن قسمت مورد نظر را با استفاده از گچ كاري آماده مي مي كند و سپس نقاشي را انجام مي دهد. لوازم نقاش ساختمان عبارت اند از گچ كه براي گچ كاري استفاده مي شود، سمباده كه بعد از گچ كاري براي صاف شدن ديوار توسط نقاش ساختمان استفاده مي شود، رنگ و قلمو و نردبان و... كه نقاش ساختمان از آن ها براي رنگ كاري استفاده مي كند.

نقاش ساختمان ابتدا رنگ قديمي را مي كند و ترك و خرابي ديوار را گرفته و ديوار را كاملا صاف و گچ كاري مي كند تا يكدست شود. در مرحله ي بعد نقاش ساختمان رنگ زدن را يكبار انجام مي دهد ولي يكبار رنگ كاري رضايت مندانه نخواهد بود و به رنگ دوباره احتياج دارد. پس از خشك شدن رنگ نقاش ساختمان دوباره اقدام به رنگ زدن مي كند اين بار رنگ كيفيت بهتري پيدا مي كند.

 بعد از زده شدن رنگ نوبت به ظريف كاري هاي رنگ توسط نقاش ساختمان مي باشد كه دادن طرح و زدن رنگ تركيبي هم جزء اين بخش حساب مي شود. نقاش ساختمان همچنين با توجه به سليقه ي صاحب ملك نقاشي را انجام مي دهد كه مي تواند به جاي يك رنگ از چندين رنگ مكمل استفاده كند. اينكه نقاش ساختمان رنگ ها را خوب بشناسد و در مواقع دلخواه رنگ مورد نظر شما را بتواند درست كند بسيار مهم است. براي اينكه كار نقاش ساختمان خوب در بيايد بايد جزئيات در نظر گرفته شود. گروه ساختماني بيرامي در خدمت شماست.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۵:۱۱ ] [ طراح ]

پلت ( pellet ) نوعي خوراك براي انواع دام هاي بزرگ و كوچك است. پلت ها كنسانتره ايي فرموله شده هستند كه تحت فشار مكانيكي در دستگاه هاي پرس پلت توليد مي شوند. پلت كردن در واقع پرس دانه هاي آسياب شده است كه بعد از گذشتن از روزنه هاي بخار ، محصول نهايي به شكل حبه توليد مي شود كه خوراكي ارزان ، فرموله شده و با كيفيت است كه علاوه بر تامين احتياجات دام ، از بسياري خطرات جلوگيري مي كند. پلت ها به دليل عبور از روزنه ها تحت فشار و بخار فاقد بسياري از ميكروبها و باكتريهاي موجود در سويا ، گندم ، جو و ساير خوراك هاي دام مي باشند. فرآوري شدن پلت در اين دماي بالا و تحت بخار باعث مي شود تا مواد نشاسته ايي تاثير گرفته و هضم آن در گوارش دام راحتر صورت پذيرد.

در صورت عدم استفاده از پلت ، خوراكي كه براي دام درنظر گرفته مي شود ممكن است با كوچكترين باد در هوا پراكنده شده و از بين بروند ولي پلت ها در برابر تركيب ذرات ريز مغذي مقاوم هستند. از طرفي دام هاي بزرگ هنگام استفاده از كنسانتره به طور انتخابي خوراك خود را مصرف مي كنند و در نهايت مقدار زيادي از كنسانتره غير قابل استفاده در آخور باقي مي مانند ولي پلت از ساير خوراك هاي دام و طيور خوش خوراكتر بوده و تمام مواد مورد نياز براي پروار شدن گله را در خود جا داده است كه اين باعث مي شود تا پلت ها بهترين گزينه براي خوراك دام ها باشند.

پلت ها در شكل ها و اندازه هاي منظم توليد مي شوند و بدليل غلظت مواد استفاده شده در پلت ها ، ميزان انرژي ذخيره شده در پلت بسيار زياد است كه اين مورد موجب مي شود تا دام دير تر به غذا نياز پيدا كند و وزن مطلوبي بدست بياورد.

شركت درگستر ساحل از باسابقه ترين شركتهاي فروش دستگاه هاي پرس پلت است . مي توانيد با مراجعه به سايت شركت درگستر ساحل از دستگاه هاي اين شركت ديدن كنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۸:۳۰ ] [ طراح ]

اكسترودر دستگاهي است شامل پيچ هايي داراي دور گرم . كه اين پيچ ها با چرخش خود خوراك ورودي را فشرده كرده و در شكل هايي منظم به صورت لوله ايي خارج مي كنند. اكسترودر مي تواند با گرما و چرخش خوراك ورودي را به شكل مذاب نيز توليد كند و يا اگر خوراك ورودي مذاب بود محصول نهايي اكسترودر در شكل هاي جامد و منظم توليد مي شود. در اكسترودر يك موتور الكتريكي به طور پيوسته پيچ داخل لوله را مي چرخاند ، ذرات از طريق دهانه ي ورودي وارد لوله شده و چرخش پيچ ها ذرات را به داخل لوله مي كشاند. پيچ ها و لوله توسط المان هايي از بيرون گرم مي شوند ، اين فشار پيچ و گرما مواد ذوب شده ي نهايي را به سمت خروجي هدايت مي كند. محصول توليد شده غالبا به صورت نواري با قطر داخلي منظم است.

گرماي حاصل از المان ها باعث پخته شدن مواد مي شود و اين امر از كپك زدن محصول توليد شده در اكسترودر جلوگيري مي كند. همچنين اكسترودر در هنگام اعمال فشار روي خوراك مقداري رطوبت به مواد اضافه مي كند تا جلوي كپك زدگي محصول گرفته شود.

در انتهاي پيچ ها در اكسترودر يك صافي تعبيه مي شود كه تمامي ناخالصي هاي نهايي را از محصول جدا كرده و محصول صاف و بدون ناخالصي را وارد مخزن نهايي مي كند. نوع صافي استفاده شده در اكسترودر تاثير زيادي در همگن بودن و كيفيت محصول نهايي اكسترودر دارد.

يكي از اجزاي اكسترودر كه مهم است پيچ تعبيه شده در آن است . نوع مارپيچ ، زاويه مارپيچ و نوع چرخش مارپيچ از عوامل مهم در نوع اكسترودر است. علاوه بر اكسترودرهاي تك مارپيچ ، انواع اكسترودرهاي دو مارپيچ ، با قابليت انواع چرخش ها و در ظرفيت هاي گوناگون وجود دارند.

شركت درگستر ساحل از قديمي ترين شركت هاي فروش و پخش انواع دستگاه هاي اكسترودر است. مي توانيد با مراجعه به سايت شركت درگستر ساحل از انواع اكسترودر هاي موجود در اين شركت بازديد نماييد.  


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۳:۲۹ ] [ طراح ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ]
.: Weblog Themes By bigtheme :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب