تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 1385
ديروز : 3224
افراد آنلاين : 10
همه : 1154127
 
نوشته شده توسط : طراح

فانتوم يكي از وسيله هاي پروازي مي باشد كه مي توان در تهيه ي عكس ها از مسير دور از زمين استفاده كرد. فانتوم نسبت به مويك اندازه ي بزرگتري دارد. اندازه ي فانتوم جمع و جور تر و اندازه ي كوچكي دارد كه مي توان در حمل و نقل آن را به راحتي جابجا كرد. در زمان خرابي فانتوم بايد از تعميرات فانتوم بهره مند شويم. فانتوم مي تواند تا 5000 بار تا شود و به همين دليل خيلي زود احتياج به تعميرات فانتوم پيدا نمي كند و مي توانيد زمان بسياري را از اين دستگاه استفاده كنيد ولي اگر روزي فانتوم شما نياز به تعميرات فانتوم پيدا كرد مي توانيد به سادگي به يكي از مراكز ارائه دهنده ي تعميرات فانتوم مراجعه كنيد و از آن ها بخواهيد تعميرات فانتوم را انجام دهيد.

 براي انجام تعميرات فانتوم به مراكز معتبر مراجعه كنيد. در زمان خرابي فانتوم مي تواند از جهت هايي مانند دوربين و يا سنسور ها و بال ها دچار خرابي شود و براي هر كدام از اين ها نياز تعميرات فانتوم به صورت تخصصي مي باشد كه بايد آن را دست يك تعمير كار ماهر براي تعميرات فانتوم قبسپاريد تا تعمير به خوبي انجام گيرد و صدمه ي بيشتري به فانتوم وارد نشود. تصاوير به وسيله ي فانتوم تصوير برداري مي شود كه مي توان تصاوير را با زوم به دست آورد. فانتر داراي كنترل از راه دور مي باشد كه در برخي موارد تعميرات فانتوم بر روي كنترل انجام مي گيرد.

برخي از انواع مويك و فانتوم داراي پسورد مي باشد و همين طور استفاده از واي فاي و كنترل آن در دفترچه ي مربوطه ذكر شده و با يادگيري مي توانيد آن را به خوبي راه اندازي كنيد. براي خريد و يا دريافت تعميرات فانتوم مي توانيد از طريق سايت اقدام كنيد. ن سبك مي باشد كه در حمل و نقفل فانتوم بسيار موثر است. :: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

فروشگاه آموت يك از فروشگاه هاي عرضه كننده ي انواع پهپاد در مدل هاي متنوع مي باشد. انواع اين پهپاد ها شامل مويك2 ، فانتوم، اينسپاير، رونين و... مي باشد. فروشگاه آموت يكي از بزرگترين و معتبرترين مراكز براي فروش انواع مويك2 و فانتوم بوده و مي توانيد به صورت اينترنتي نيز از خدمات فروشگاه آموت برخوردار شويد. همان گونه كه مي دانيم از اين پهپاد ها براي تصوير برداري از فاصله ي دور استفاده مي شود. براي اين كه تصاويري بسيار با كيفيت داشته باشيم مي توان از انواع مويك2 و فانتوم استفاده كرد كه اين وسيله ها داراي محدوده ي پرواز مشخصي هستند و داراي دوربين با كيفيت و كنترل مي باشند . استفاده از اين پهپاد ها راحت بوده و مي توانيد آن را به سادگي انجام دهيد.

 فروشگاه آموت انواع مويك و فانتوم را با بهترين قيمت عرضه مي دارد و شما از اصل بودن اين وسيله ها خاطر جمع خواهيد بود. در زمان نياز به تعميرات مويك2 و فانتوم مي توانيد از خدمات فروشگاه آموت استفاده كنيد زيرا فروشگاه آموت انواع تعميرات تخصصي پهپاد ها را انجام مي دهد. در فروشگاه آموت مي توانيد انواع لوازم يدكي پهپاد ها را از جمله محافظ و كيف و... را خريداري كنيد. انواع باتري هاي مويك2 و فانتوم و ساير پهپاد ها را مي توانيد از فروشگاه آموت خريداري كنيد.

انواع تجهيزات پهپاد ها را مي توانيد در سايت فروشگاه آموت مشاهده كنيد و در صورت تمايل نسبت به خريد اقدام كنيد. فروشگاه آموت ساليان بسياري را در اين زمينه فعاليت داشته و انواع مويك2 را به صورت مستقيم عرضه مي كند كه تمامي قيمت ها مناسب بوده و تمامي لوازم به صورت اورجينال عرضه مي گردد. فروشگاه آموت تمامي محصولات را ضمانت به شما عرضه مي داريد. براي سفارش از سايت فروشگاه آموت ديدن كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

مويك 2 يكي از وسيله هايي است كه در شرايط مختلفي مي تواند كارايي داشته باشد. مويك 2 يك وسيله ي پروازي است كه مجهز به دوربين بوده و مي تواند در مكان هايي كه مي خواهيد تصاوير خوب و با كيفيتي را ايجاد كند. فروش مويك 2 در انواع مختلفي صورت مي گيرد كه دو نوع اصلي مويك 2 ، مويك 2 زوم و مويك 2 پرو مي باشد كه اين دو در كيفيت دوربين با هم تفاوت هايي دارند ولي هر دو فروش مويك 2 داراي دوربين خوبي بوده و تصاوير با كيفيتي را تهيه مي كنند.

در نوع مويك 2 زوم مي توان تصاوير را خيلي بيشتر از نوع ديگر مويك 2 زوم كرد و در مواقعي كه بايد تصاوير با دقت بالاتري و بزرگ تر ايجاد شود مي توان از مويك 2 زوم استفاده كرد. مويك 2 محدوده ي هشت كيلومتر را ساپورت مي كند و مي تواند در زاويه ي 30 تا 90 درجه مي تواند حركت كند. فروش مويك 2 در مراكز و فروشگاه هاي بسياري صورت مي گيرد كه در انواع مختلف فروش مويك 2 صورت مي گيرد. شركت هايي كه فروش مويك 2 را انجام مي دهند آن را با گارانتي عرضه مي دارند كه شما مي توانيد به سادگي آن را تهيه كنيد.

فروش مويك 2 به صورت تقلبي نيز در بازار وجود دارد كه در زمان خريد مويك 2 بايد دقت داشته باشيم تا در دام فروش مويك 2 تقلبي قرار نگيريم. فروش مويك 2 در چند سال اخير بيشتر از قبل شده و شركت هاي فروش مويك 2 هم بيشتر از قبل فعاليت دارند و مي توان از اين دستگاه مدرن و كاربردي استفاده ي بسياري كرد. براي خريد مي توانيد به صورت حضوري و اينترنتي خريد خود را انجام دهيد. فروش اينترنتي مويك 2 در سايت رسمي انجام مي گيرد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

مويك 2 وسيله اي پروازي است كه اغلب براي فيلم برداري و نصب دوربين بر روي آن استفاده مي شود. نام ديگر مويك 2 ، كوادكوپتر است. تعميرات مويك 2 يكي از مهم ترين بخش داشتن يك مويك 2 است به اين ترتيب بايد شركتي را براي تعميرات مويك 2 خود انتخاب كنيم كه اين اطمينان حاصل شود كه مويك 2 ما تعميرات مويك 2 مناسبي داشته باشد و سلامت آن تضمين شود. برخي از تعميرات مويك 2 به طور رايگان با توجه به نمايندگي آنان انجام مي پذيرد. تعميرات مويك 2 بايد بسيار حرفه اي صورت بگيرد و براي مواردي مانند سقوط مويك 2 در آب و يا موجه شدن آن با ساختمان و اشياء بتوان آن را مجدد به حركت درآورد.

براي جلوگيري از بروز بيشتر مشكلات و تعميرات مويك 2 اگر در حين پرواز مويك 2 ما به چيزي برخورد كرد ما بايد اهرم قدرت آن را بكشيم به اين صورت موتور مويك 2 خاموش مي شود و از آسيب ديدن بقيه ي لوازم آن جلوگيري مي شود. اگر هم مويك 2 شما داخل آب افتاد بايد موتور ها و برد اصلي را خاموش كنيد و سپس به تعميرات مويك 2 بپردازيد. به اين صورت شما از طريق اين كار ها پنجاه درصد مويك 2 خود را نجات داده ايد. هزينه ي تعميرات مويك 2 بسيار بالا مي باشد ولي شما با مراقبت خوب از دستگاه مي توانيد كمتر به تعميرات مويك 2 نياز پيدا كنيد.

بعد از تعميرات مويك 2 شما بايد ملخ هاي آن را چك كنيد كه شكستگي نداشته باشد و همينطور به باتري نگاهي بيندازيد كه دچار خرابي يا باد كردگي نباشد. زماني كه مويك 2 شما در حال پرواز به يك سمت كشيده شود يعني نياز به تعميرات مويك 2 داريد. همينطور زماني كه باتري آن دچار مشكل شود و يا موتور كار كند ولي عملا پروازي صورت نگيرد نيز به تعميرات مويك 2 نياز داريد. فروشگاه اينترنتي شركت آموت در خدمت شماست تا تعميرات مويك 2 شما را به صورت حرفه اي انجام دهد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

تابلو و تابلو سازي امروزه بسيار مورد توجه قرار گرفته و تقريبا تمامي مكان هاي تجاري داراي تابلو مي باشند. تابلو سازي انواع مختلفي از تابلو ها را توليد مي كند كه هر يك از اين تابلو ها مي تواند كارايي خوبي داشته باشد. براي سفارش تابلو بايد به تابلو سازي مراجعه داشته باشيم و تابلوي مورد نظر خود را سفارش دهيم. براي انتخاب تابلوي مناسب بايد به شغل مورد نظر خود دقت داشته باشيد مثلا براي مكان هاي تجاري و فروشگاه ها از تابلو روان استفاده مي شود و براي مكان هاي اداري از تابلو هاي كلاسيك و ساده تر استفاده مي شود

 تابلو سازي داراي انواع مختلفي مي باشد مثلا تابلو سازي چلنيوم كه در آن از حروف برجسته استفاده مي شود و يا تابلو سازي با فلز كه در اين نوع تابلو سازي مي توان حروف را هم به صورت ساده و هم به صورت برجسته ساخت كه بستگي به نوع درخواست مشتري دارد. تابلو سازي با كيفيت به دليل ايجاد يك نوع بازاريابي بسيار مهم مي باشد. شما با داشتن يك تابلو مي توانيد فروشگاه خود را به ديد تمام عابران برسانيد و مشتريان بسياري را به دست بياوريد.  پس تابلو و تابلو سازي يكي از راحت ترين وسيله هاي تبليغاتي است كه مي توانيد از انواع مختلف آن استفاده كنيد مثلا از تابلو روان در بسياري از فروشگاه ها و رستوران ها استفاده مي شود و مي توان در اين نوع از تابلو سازي متن مورد نظر را با استفاده از برنامه اي وارد كرد و آن را در مقابل ديد همگان قرار داد.

تابلو سازي هاي بسياري در سرتاسر كشور قرار دارند كه براي ساخت تابلو بايد از آن ها درخواست سفارش داشته باشيد. در ابتدا بايد نوع تابلوي مورد نظر خود را به تابلو سازي سفارش دهيد كه در انتخاب آن بايد دقت بسياري كنيد و همين طور مي توانيد از پشتيباني تابلو سازي نيز كمك بگيريد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

مويك2 يكي از وسيله هاي مدرن مي باشد كه نام ديگر آن كوآدكوپتر است. در مويك2 از دو دوربين استفاده شده است. مويك2 شامل دو مدل پرو و زوم مي باشد. در واقع مويك2 يكي از پهپاد هايي است كه بسيار پيشرفته مي باشد و مي توان از آن استفاده هاي بسياري كرد. مويك2 وصسيله اي است كه به پرواز درامده و در يك محدوده ي مضشخص2 مي تواند با استفاده از دوربين هايش تصاويري را از محل مورد نظر تهيه كند.

تفاوت هايي كه در انواع مويك2 در تنوع مويك2 پرو و مويك2 زوم است تفاوت در دوربين هاي اين دو نوع مويك است. در مويك2 از نوع پرو از يك دوربين شامل تصوير يك اينچي استفاده مي شود كه تصاوير خوبي را مي تواند تهيه كند. پس تصاوير ايجاد شده با استفاده از مويك2 با كيفيت و طبيعي مي باشد. در مويك2 از نوع زوم مي توان بيشتر از مويك2 پرو زوم كرد و تقريبا دو برابر مي باشد و تصاوير خيلي خوبي را ثبت مي كند.

در صورتي كه مويك2 به خوبي و تماما شارژ شود مي تواند 31 دقيقه پرواز داشته باشد. انواع مويك2 مي تواند در سرعت هاي مختلفي پرواز داشته باشند. همين طور محدوده ي هر يك از انواع مويك2 مختلف مي باشد كه محدوده ي مويك2 تقريبا 8 كيلومتر مي باشد. حافظه ي داخلي مويك2 شامل 8 گيگا بايت مي باشد ولي براي استفاده ي بيشتر مي توانيد تا حافظه ي 128 گيگ رم استفاده كنيد. محور كنترل در مويك2 شامل زواياي 30 تا 90 درجه مي باشد كه كارايي آن را بيشتر كرده است. مويك2 را مي توانيد از شركت ها و مراكز فروش تهيه كنيد ولي در زمان خريد مويك2 دقت كنيد تا مدل اصلي از انواع آن را تهيه كنيد و حتما از مراكز معتبر مويك2 را خريداري كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

تابلو از مهم ترين وسيله هاي تبليغاتي است. تابلو و تابلوسازي در تمامي كشور هاي دنيا مورد توجه قرار گرفته و داراي تنوع بالايي است كه هر ساله نمونه هاي جديدتري از تابلو را مي توانيم داشته باشيم. تابلوسازي انواع تابلو ها نظير تابلوسازي چلنيوم ، تابلوسازي با پلاستيك، تابلوسازي با فلز و... كه هر كدام از اين تابلو ها مزيت هاي خاص خود را دارد. در تابلوسازي جنس مورد استفاده در تابلو ها بسيار مهم است و مي تواند بسيار تاثير گذار باشد مثلا  تابلوسازي با جنس فلز يكي از پر طرفدار ترين نوع تابلوسازي مي باشد زيرا اين تابلو ها با جنس فلز بسيار با دوام بوده و مي تواند سال ها براي ما مورد استفاده قرار بگيرد يعني در واقع اين تابلو تا زماني كه از بين نرود خراب نمي شود زيرا در تابلوسازي با جنس فلز از ال اي دي و چراغ استفاده نمي شود و يك تابلوي كلاسيك و يكنواخت است. در تابلوسازي ساخت تابلو با ال اي دي بسيار جذاب مي باشد و مي تواند مورد توجه بسياري از عابرين قرار بگيرد كه بسياري از فروشگاه ها از اين نوع تابلو استفاده مي كنند.

در تابلوسازي از جنس هاي ضعيف تري مانند پلاستيك نيز استفاده مي شود كه دوام پايين تري دارد ولي ميتواند در طرح هاي جذاب ساخته شود. در تابلوسازي انواعي تابلو را مي توان در تركيب اين ها هم يافت مثلا از تركيب پلاستيك و چراغ هاي ال اي دي و يا فلز و چراغ و... كه هر كدام از اين تابلو ها با توجه به كارايي بايد انتخلاب شوند. 

انواع تابلوسازي پيشرفت بسياري داشته و توانسته در فروش تاثير بسيار بالايي ايجاد كند. براي سفارش تابلو بايد به تابلوسازي مراجعه داشته باشيم و مي توان به صورت حضوري و اينترنتي تابلوي خود را سفارش دهيم. براي سفارش به سايت مراجعه بفرماييد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

ويدئو پروژكتور جيبي  به نسل جديدي از ويدئو پروژكتور ها اطلاق مي شود، كه كارايي آن ها نسبت به ديگر نمونه هاي اين دستگاه ارتقا يافته است، اما در ابعاد و اندازه بسيار كوچكتر از مدل هاي قبلي هستند، البته نه به اين معني كه در جيب جا شوند، به اين معني كه به سادگي مي توان ويدئو پروژكتور جيبي را حمل و در محل مورد نظر  نصب نمود. قابليت اتصال به شبكه واي فاي، اينترنت و بهره مندي از سيستم عامل اندرويد از مهمترين ويژگي هاي استفاده از ويدئو پروژكتور جيبي است، كه امكان پخش تصاوير سه بعدي و فيلم ها را به صورت مستقيم براي كاربران آن فراهم مي كند. پشتيباني از تمام پورت هاي پر كاربرد سخت افزاري و قابليت نصب انواع نرم افزارهاي كاربردي اندرويد از ديگر صفات برجسته انواع دستگاه هاي ويدئو پروژكتور جيبي است، كه سبب محبوبيت و كاربر پسند شدن ويدئو پروژكتور جيبي در بين كاربران شده است.

در ابتدا ويدئو پروژكتور ها تنها به منظور پخش صدا و تصوير در سالن هاي نمايش و كنفرانس براي تعامل بهتر و آموزش ساده تر به كاربران استفاده مي شود، اما امروزه با روي كار آمدن انواع ويدئو پروژكتور جيبي ،مي توان از اين دستگاه استفاده هاي ديگري هم نظير اتصال به دستگاه هاي بازي، ايكس باكس و پلي استيشن براي تجربه يك بازي جمعي لذت بخش نمو. پشتيباني از پورت هاي ورودي و خروجي متعدد، قابليت نصب نرم افزار هاي كاربردي به روي اين دستگاه و حافظه داخلي از مهمترين ويژگي هاي خريد ويدئو پروژكتور جيبي با كيفيت است، كه به راحتي مي توان آن را به روي ديوار، سقف و يا زمين متصل نمود. ويدئو پروژكتور جيبي نمونه ارتقا يافته ديگر ويدئو پروزكتور ها است، كه روز به روز به گرايش خريداران نسب به انتخاب و تهيه ويدئو پروژكتور جيبي از بين ديگر پروژكتور ها افزوده مي شود.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

ويدئو پروژكتور   ابزاري است، كه به دستگاه هاي پخش صدا و تصوير از قبيل كامپيوتر هاي شخصي، گوشي هاي هوشمند و دستگاه هاي تلوزيون و ويدئو  متصل مي شود، و اطلاعات را با وضوح بسيار بالا، و در اندازه ها و ابعادي بزرگتر به روي ديوار  و يا پرده پروژكتور نمايش مي دهد. امروزه استفاده از ويدئو پروژكتور بسيار گسترده شده است و كمتر سالن كنفرانسي را مي توان يافت كه فاقد اين دستگاه پخش صدا و تصوير باشد.

ويدئو پروژكتور هم مانند ديگر دستگاه هاي ديجيتالي به مرور تغيير كردند و امكانات آن ها به تدريج ارتقا يافت به طوري كه مي توان انواع ويدئو پروژكتور را در دسته بندي هاي متفاوت از قبيل ويدئو پروژكتور هاي جيبي، ويدئو پروژكتور هاي سينماي خانگي ،ويدئو پروژكتور هاي چند رسانه اي و ويدئو پروژكتور هاي بسيار بزرگ قرار داد. براي نمايش بهتر و تنطيم نور دستگاه مي توان ويدئو پروژكتور را به روي سقف، ديوار و يا حتي روي زمين قرار داد، و لنز دوربين آن را با پرده نمايش تنظيم نمود.

نسل جديد ويدئو پروژكتور ها قابليت پخش تصاوير سه بعدي، صدا، تصوير و امكان اتصال به دستگاه هاي بازي نظير ايكس باكس و پلي استيشن را هم براي كاربران فراهم مي كنند، كه عموما تحت عنوان ويدئو پروژكتور جيبي در بين مردم شناخته شده اند. ويدئو پروژكتور ابزاري است، كه بيشترين استفاده را عموما در سالن هاي كنفرانس، موسسات آموزشي، از قبيل مدارس و دانشگاه ها دارد، و در انتقال مفاهيم تاثير بالايي دارند. براي خريد ويدئو پروژكتور خوب، بايد در ابتدا به كاركرد و زمينه استفاده از آن توجه كرد، و سپس ويدئو پروژكتور متناسب با زمينه شغلي خود را انتخاب كرد. وضوح تصوير، پورت هاي ورودي و خروجي متعدد، باطري داخلي، برند سازنده، حافظه ي داخلي و بسياري موارد ديگر از فاكتور هاي مهم تعيين كننده قيمت ويدئو پروژكتور است.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

ويدئو پروژكتور   ابزاري است، كه به دستگاه هاي پخش صدا و تصوير از قبيل كامپيوتر هاي شخصي، گوشي هاي هوشمند و دستگاه هاي تلوزيون و ويدئو  متصل مي شود، و اطلاعات را با وضوح بسيار بالا، و در اندازه ها و ابعادي بزرگتر به روي ديوار  و يا پرده پروژكتور نمايش مي دهد. امروزه استفاده از ويدئو پروژكتور بسيار گسترده شده است و كمتر سالن كنفرانسي را مي توان يافت كه فاقد اين دستگاه پخش صدا و تصوير باشد.

ويدئو پروژكتور هم مانند ديگر دستگاه هاي ديجيتالي به مرور تغيير كردند و امكانات آن ها به تدريج ارتقا يافت به طوري كه مي توان انواع ويدئو پروژكتور را در دسته بندي هاي متفاوت از قبيل ويدئو پروژكتور هاي جيبي، ويدئو پروژكتور هاي سينماي خانگي ،ويدئو پروژكتور هاي چند رسانه اي و ويدئو پروژكتور هاي بسيار بزرگ قرار داد. براي نمايش بهتر و تنطيم نور دستگاه مي توان ويدئو پروژكتور را به روي سقف، ديوار و يا حتي روي زمين قرار داد، و لنز دوربين آن را با پرده نمايش تنظيم نمود.

نسل جديد ويدئو پروژكتور ها قابليت پخش تصاوير سه بعدي، صدا، تصوير و امكان اتصال به دستگاه هاي بازي نظير ايكس باكس و پلي استيشن را هم براي كاربران فراهم مي كنند، كه عموما تحت عنوان ويدئو پروژكتور جيبي در بين مردم شناخته شده اند. ويدئو پروژكتور ابزاري است، كه بيشترين استفاده را عموما در سالن هاي كنفرانس، موسسات آموزشي، از قبيل مدارس و دانشگاه ها دارد، و در انتقال مفاهيم تاثير بالايي دارند. براي خريد ويدئو پروژكتور خوب، بايد در ابتدا به كاركرد و زمينه استفاده از آن توجه كرد، و سپس ويدئو پروژكتور متناسب با زمينه شغلي خود را انتخاب كرد. وضوح تصوير، پورت هاي ورودي و خروجي متعدد، باطري داخلي، برند سازنده، حافظه ي داخلي و بسياري موارد ديگر از فاكتور هاي مهم تعيين كننده قيمت ويدئو پروژكتور است.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]