تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 1394
ديروز : 3224
افراد آنلاين : 11
همه : 1154136
 
نوشته شده توسط : طراح

آموزشگاه آرايشگري كه بسياري از آموزشگاه ها ارائه مي دهند شامل بخش هاي مختلف آرايشي است. برخي از آموزشگاه آرايشگري فني حرفه اي آموزش هاي تخصصي پوست و مو را نيز مانند پاكسازي پوست و صاف كردن مو و... انجام مي دهند كه اين دوره ها كاملا تخصصي بوده و هر جايي نمي تواند اين دوره ها را آموزش دهد و نياز به آموزشگاه آرايشگري فني حرفه اي مي باشد.

آموزشگاه آرايشگري فني حرفه اي آموزشگاهي است كه دوره هاي مختلفي را برگزار مي كند كه براي آقايان و بانوان وجود دارد. سپس پس از پايان دوره آموزشگاه آرايشگري فني حرفه اي به شما مدرك رسمي فني حرفه اي مي دهد.

 شما با در دست داشتن مدرك معتبر راحت تر مي توانيد كار پيدا كنيد. آرايشگري يك شغل محبوب در جامعه است كه برخلاف سادگي ظاهري شغل سختي است  نياز به مهارت و سليقه ي آرايشگر مي باشد. در واقع شايد بسياري از افراد به آموزشگاه آرايشگري فني حرفه اي مراجعه كنند و درصد پايين تري از آنان در كار خود موفق شوند زيرا پس از انتخاب آموزشگاه آرايشگري فني حرفه اي بسيار خوب بايد فرد مورد نظر علاقه و استعداد مورد نياز را داشته باشد تا هم در آموزشگاه آرايشگري فني حرفه اي آموزش ها را به خوبي بياموزد و هم پس از گرفت مدرك و پايان كار بتواند در كارش موفق باشد. زماني كه مي خواهيد آرايشگري را بياموزيد مي توانيد در كلاس هاي آموزشگاه آرايشگري فني حرفه اي شركت كنيد يعني هم مي توانيد در يك گرايش آموزش ببينيد و فعاليت داشته باشيد و هم مي توانيد در چندين كلاس را با هم شركت كنيد. پس براي يادگيري آرايشگري به بهترين آموزشگاه آرايشگري فني حرفه اي مراجعه كنيد كه اغلب داراي سايت هستند و نمونه كار ها را مي توانيد مشاهده كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

براي يادگيري آرايشگري نياز به دوره هاي آموزش داريد. هر بخش از آرايشگري نياز به آموزش دارد مثلا كوتاهي مو از بخش پاكسازي پوست جدا بوده و هر كدام بايد آموزش هاي مربوطه را داشته باشند. آموزشگاه هاي آرايشگري انواع آموزش ها را دارند كه از مهم ترين بخش هاي آرايشگري كوتاهي مو مي باشد. آموزشگاه كوتاهي مو در سطح شهر بسيار است زيرا اين بخش از آرايشگري بسيار مورد توجه قرار گرفته است. آموزشگاه كوتاهي مو بخش اصلي در آموزش مي باشد. در آموزشگاه كوتاهي مو انواع مدل هاي مو آموزش داده مي شود كه در هر كدام از شگرد هاي مختلفي استفاده مي شود.

براي رفتن به آموزشگاه كوتاهي مو در ابتدا تحقيق كنيد تا آموزشگاهي را برگزينيد كه از اساتيد ماهر در آن استفاده مي شود. مسلما اگر در آموزشگاه كوتاهي مو يك استاد ماهر آموزشي را بدهد نتيجه بهتر خواهد بود و شما مي توانيد در اين آموزشگاه كوتاهي مو تمامي دوره هاي لازم را ببينيد و پس از آموزش در آموزشگاه كوتاهي مو به كارتان كاملا مسلط شويد.

 

 پس در انتخاب آموزشگاه كوتاهي مو بسيار دقت كنيد. براي انجام كوتاهي مو محيط زيادي را نمي خواهيد شايد يك صندلي براي شما در ابتداي كار در آرايشگاهي كافي باشد. پس شما با يادگيري كوتاهي مو در آموزشگاه كوتاهي مو مي توانيد وارد اين شغل شويد و براي خود كسب درامد كنيد. اگر مي خواهيد در زمينه ي كوتاهي مو فعاليت داشته باشيد بايد دقت كنيد كه هر ساله تعدادي از انواع مدل هاي موي جديد روي كار مي آيند و بيشترين در خواست از مدل هاي جديد مي باشد پس بايد شما هم مدل هاي جديد را در آموزشگاه كوتاهي مو بياموزيد و خود را با مد پيش ببريد تا بتوانيد مشتريان بسياري را داشته باشيد. آموزشگاه كوتاهي مو اولين قدم براي شماست و مراحل بعدي به خود شما بستگي دارد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

آرايشگري داراي شاخه هاي متنوعي است كه هر يك از آن ها مي تواند كسب و كار خوبي را برقرار سازند. براي مثال گرايش كوتاهي مو يكي از بخش هاي آرايشگري مي باشد كه بسيار مورد توجه قرار گرفته است. آموزش كوتاهي مو را بسياري از آموزشگاه ها ارائه مي كنند كه مي توان براي يادگيري در اين دوره هاي آموزش كوتاهي مو شركت كرد. بسياري از افراد به خصوص اقايان سالانه چندين بار به آرايشگاه ها مراجعه مي كنند و كوتاهي مو انجام مي دهند و كوتاهي مو از مهم ترين بخش هاي آرايشگري مي باشد. آموزشگاه ها در آموزش كوتاهي مو انواع مدل هاي مختلف را به كارآموزان خود آموزش مي دهند و آموزش كوتاهي مو را بر اساس شكل و ظاهر صورت مدل هاي بهتر انتخاب كرده و آن را انجام دهند.

 در آموزش كوتاهي مو ارائه ي نكات اصولي بسيار كارآمد است. بسياري از افراد در كلاس هاي آموزش كوتاهي مو شركت مي كنند ولي آموزشگاه خوب آموزشگاهي است كه نمونه هاي جديد آموزش كوتاهي مو را داشته باشد. پس از يادگيري آموزش كوتاه كردن مو مي توانيد در يك آرايشگاه كار كنيد و يا يك آرايشگاه بزنيد كه پس از مدتي ميتوانيد دوره هاي ديگري را علاوه بر آموزش كوتاهي مو از قبيل رنگ مو و يا اصلاح و... را نيز آموزش ببينيد و آرايشگاه خود را گسترش دهيد و يا مانند بسياري از آرايشگاه ها از افراد ماهر در اين زمينه كمك بگيرد و آن ها را استخدام كنيد و به صورت درصدي با آن ها كار كنيد.

آموزش كوتاهي مو در كشور ما هم مانند كشور هاي ديگر براي مردان و زنان گسترش پيدا كرده و مي توانيد آموزش كوتاهي مو در انواع مختلفي از مدل هاي مو داشته باشيد كه در آموزش كوتاهي مو بايد تخصص كافي پيدا كنيد تا در حرفه ي خود موفق شويد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

براي آموزش آرايشگري مردانه بايد در دوره هاي آموزشي شركت كنيد. دوره هاي آموزش آرايشگري مردانه شامل كوتاهي مو، گريم، پيرايش، تاتو و... مي باشد كه هر كدام از اين بخش ها مي تواند در درامد زايي نقش داشته باشد و شما با يادگيري يكي از اين بخش هاي آموزش آرايشگري مردانه مي توانيد مشغول به كار شويد. شغل آرايشگري يكي از شغل هايي است كه اكثر آقايان مدام با آن سر و كار دارند و هر چندوقت يكبار براي كوتاهي مو و هر وقت دلخواه براي بخش هاي ديگر آرايشي به آرايشگاه مراجعه دارند. براي آموزش آرايشگري مردانه در ابتداي كار شما به ذوق و علاقه ي بسيار نياز داريد. آرايشگري يك شغل هنري مي باشد و شما بايد از آن لذت ببريد. پس از داشتن علاقه نوبت به يادگيري مي رسد .

در اين مرحله شما بايد آموزش آرايشگري مردانه را به درستي داشته باشيد. برخي از آموزشگاه ها آموزش آرايشگري مردانه لازم را به افراد نمي دهند و فرد پس از اتمام دوره و حتي با داشتن مدرك آرايشگري هنوز مهارت كار كردن را ندارد، پس بايد آموزش آرايشگري مردانه را در آموزشگاهي داشته باشيد كه معتبر و حرفه اي در اين زمينه باشد حتي اگر مقداري هم هزينه ي پايين تري براي شما داشته باشد از رفتن به كلاس هاي آموزش آرايشگري مردانه سطح پايين خودداري كنيد.

 در زمان آموزش آرايشگري مردانه بايد تمرين بسياري داشته باشيد تا بتوانيد تجربه به دست بياوريد. همين طور مي توانيد مدل هايي را به صورت رايگان و يا با دستمزد كم به كار بگيريد و كار خود را روي آن ها اجرا كنيد. در زمان دوره آموزش آرايشگري مردانه نبايد منصرف شويد و فكر كنيد كه شما آن را ياد نمي گيريد فقط بايد تلاش خود را بيشتر كنيد زيرا هر كاري لازم به گذراندن دوره اي براي آموزش مي باشد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

در طول تاريخ انسان ها به زيبايي هميشه علاقه مند بودند و آراستگي را دوست داشتند.  به همين دليل آرايشگري يك شغلي است كه در رابطه با زيبايي فرد مي باشد و به نوعي فرد را زيبا تر مي كند. خب مسلما همه ي افراد مي خواهند كه زيبا تر باشند. به همين دليل شغل آرايشگري و آموزش آرايشگري رونق بسيار زيادي گرفت و امروزه آموزش آرايشگري گسترده تر از قبل شده است. آموزش آرايشگري توسط اساتيد آرايشگري ارائه داده مي شود كه در اين زمينه ماهر هستند. در آموزش آرايشگري زنانه به رنگ كردن و طراحي ناخن ها و كوتاهي مو و پاكسازي پوست و...

پرداخته مي شود و در آموزش آرايشگري آقايان به كوتاهي مو و رنگ كردن مو و اصلاح صورت پرداخته مي شود. در زمان آموزش آرايشگري بايد علاوه بر فن آرايشگري نكات اصلي را دانست كه شامل شكل ظاهري صورت و تاثير مدل هاي مو يا ابرو براي هر صورت و رنگ موي جذاب تر براي هر رنگ پوست و...

با استفاده از اين نكات در آموزش آرايشگري شما مي توانيد مشتري را زيبا تر كنيد و او هم از شما راضي تر خواهد بود. در آموزش آرايشگري تكرار بسيار مهم است مثلا شما بخشي يا مدلي را ياد گرفته ايد، اگر آن را بار ها و بار ها تكرار كنيد تجربه به دست مي آوريد و آن مدل در هر بار بهتر از قبل انجام مي دهيد پس تجربه ي بعد از آموزش آرايشگري بسيار مهم است زيرا در اثر تجربه تكنيك هايي به دست مي آوريد كه شايد مختص به خودتان است و شما فقط آن را مي دانيد. پس از دوره آموزش آرايشگري بايد به دنبال كار باشيد. به آرايشگاهي برويد و بخواهيد كه آن جا فعاليت كنيد، در ابتدا احتمالا به شما دستمزد كمتري و در حد وردستي مي دهند ولي با گذشت زمان مطمئنا دستمزدتان هم بالاتر مي رود.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

آرايشگري در دو بخش زنانه و مردانه انجام مي گيرد كه در هر بخش گرايش هاي مختلفي را مي توان آموزش ديد. در سطح شهر آموزشگاه آرايشگري مردانه و زنانه ي بسياري وجود دارند كه آموزش هاي آرايشگري را ارائه مي دهند كه براي شركت در آموزشگاه آرايشگري مردانه و زنانه بايد به يك آموزشگاه معتبر مراجعه كنيم. در آرايشگري مردانه گرايش ها كمتر از زنانه مي باشد و در آموزشگاه آرايشگري مردانه انواع آرايشگري از قبيل كوتاهي مو، اصلاح چهره و ريش و بخشي رنگ مو و... آموزش داده مي شود.

آرايشگري مردانه در زمينه ي كوتاهي مو بيشترين مشتري را داشته به طوري كه اكثر آقايان چندين بار در سال براي كوتاهي مو به آرايشگاه ها مراجعه دارند. براي كار كردن در آرايشگاه هاي مردانه بايد يكي از بخش هاي آرايشگري را در آموزشگاه آرايشگري مردانه بگذرانيد مثلا كوتاهي مو و يا تاتو كه امروزه بسيار از آن استقبال مي شود. در صورتي كه شما در كار خود حرفه اي باشد مطمئنا مشتري هاي بسياري را به خود جذب مي كنيد زيرا مشتري هاي آرايشگاه به كيفيت بسيار اهميت مي دهند. آرايشگري مردانه نسبت به آرايشگري زنانه زمان كمتري را براي يادگيري نياز دارد زيرا بخش هاي كمتري را در بر مي گيرد ولي در آموزشگاه هاي زنانه برخلاف آموزشگاه آرايشگري مردانه انواع آرايش و شينيون ها آموزش داده مي شود كه در آموزشگاه آرايشگري مردانه اين موارد وجود ندارد.

پس براي شركت در دوره هاي آموزشگاه آرايشگري مردانه به استعداد و ذوق و هنر و همين طور تلاش نياز است زيرا بخش مهمي از آرايشگري به هنر و سليقه ي شما بستگي دارد. با يادگيري آرايشگري در آموزشگاه آرايشگري مردانه مي توانيد براي خود كسب و كار راه اندازي كنيد و در اين شغل كار كنيد و در صورت كار كردن حرفه اي مشتريان بسياري را داشته باشيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

تاير يا لاستيك از مهمترين اجزاء تشكيل دهنده، تمام خودروها است، كه حركت، و سرعت تمام وسايل نقليه ماشيني به آن وابسته است. لاستيك ها با توجه به كيفيت ساخت و نوع برند آنها داراي طول عمر مشخصي هستند، و بايد در بازه هاي زماني مشخص نسبت به خريد لاستيك جديد مطابق با خوردو مربوطه اقدام كرد. از جمله مواردي كه در هنگام خريد لاستيك بايد به آن توجه كرد مي توان به پهنا، فاق و اندازه رينگ اشاره كرد.

در هنگام خريد لاستيك بايد به اين نكته توجه كرد كه بعضي از تايرها قابل استفاده در فصل هاي خاصي مانند زمستان و تابستان هستند و بعضي ديگر هم قابليت استفاده در تمام فصول سال را دارند كه به آن ها لاستيك هاي چهار فصل مي گويند. قيمت يكي از مهمترين ويژگي هايي است، كه در هنگام خريد لاستيك توسط خريداران مورد ارزيابي قرار مي گيرد، و معمولا عوامل متعددي از قبيل داخلي و يا خارجي بودن، نوع و اندازه تاير، برند سازنده و كيفيت در آن تاثير مي گذارد.

شرايط آب و هوايي، جاده هاي خاكي و يا برخورد اشياء خارجي برنده به بدنه لاستيك از ديگر عواملي هستند كه در كوتاه نمودن طول عمر لاستيك ها تاثير مي گذارند، و شرايط را براي خريد لاستيك و يا در برخي موارد تعمير آن فراهم مي كنند. براي خريد لاستيك خوب بايد به ويژگي هاي آن از قبيل طرح و عمر عاج لاستيك، تاريخ توليد، حداكثر بار مجاز، چسبندگي، اندازه تاير و مقاومت حرارتي آن دقت كرد، و مناسب ترين تاير را از بين صدها برند داخلي و خارجي براي خودرو خود خريداري كرد. همان طور كه قبلا هم به آن اشاره شد، ويژگي هاي بسيار زيادي براي تمايز لاستيك ها از هم وجود دارد و در هنگام خريد لاستيك بايد به همه آن ها توجه كرد. برند هاي بسيار معتبري در صنعت لاستيك سازي در كشور ما فعاليت مي كنند، كه مي توان براي خريد لاستيك به نمايندگي هاي آنها در سطح كشور مراجعه كرد و با مناسب ترين قيمت لستيك مورد نظر خود را خريداري كرد، كه از مهمترين مزاياي خريد لاستيك از اين شركت ها مي توان به تضمين كيفيت آن اشاره كرد. به هر حال خريد لاستيك از جمله ضروريات غير قابل انكار براي تمام دارندگان وسايل نقليه است، كه بهتر است با آگاهي كامل و شناخت دقيق صورت گيرد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

اگر مي خواهيد در سطح كشور و يا به خارج از كشور به صورت چند روزه سفري داشته باشيم به فكر تور مناسب يا تور هاي پاييز  ميفتيم.  تور ها را شركت هاي مسافرتي بسياري در اختيار ما قرار مي دهند. اين سفر ها مي توانند زميني يا هوايي باشند كه در هر كدام تور پاييز  را مي توانيد پيدا كنيد.

 قيمت تور هاي هوايي و زميني متفاوت است و مسلما تور هوايي گران تر مي باشد. براي پيدا كردن تور هاي پاييز  مي توانيد به سايت هاي مسافرتي مراجعه كنيد و از مزاياي آن بهره مند شويد. تور هاي پاييز  در زمان هاي خاصي صورت مي گيرد مي گيرد. مثلا در زمان هايي كه تقاضا بسيار كم باشد مي توانيد تور هاي پاييز  را به راحتي بيابيد. همين طور تور هاي پاييز به صرفه را مي توان در زمان هاي آخر پرواز و يا حركت ديد كه با توجه به صندلي هاي خالي آژانس هاي مسافرتي قيمت تور را به پايين ترين سطح خود مي آورند تا صندلي ها پر شود و پرواز مثلا خالي نباشد و از بيشترين مسافر پر باشد.

برخي از افراد منتظر تور هاي پاييز  مي مانند مثلا تور خود را از قبل رزرو نمي كنند و در لحظه ي آخر تور خود را رزرو مي كنند و برخوردار مي شوند. تور ها مي توانند مقصد هاي مختلفي داشته باشند كه در داخل كشور و در شهر هاي مختلف باشد و يا به خارج از كشور كه هر كدام از لحاظ قيمتي متفاوت خواهند بود و تور هاي پاييز  در هر كدام از اين ها نيز متفاوت است مثلا براي يك تور ارزان در سطح شهر تور هاي پاييز  به صورت جزئي صورت مي گيرد ولي استفاده از تور هاي پاييز 98 مي تواند يك مزيت براي مسافران به حساب بيايد.

انواع تور هاي پاييز 98 را مي توانيد در مجله ي گردشگري توريستي ها داشته باشيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

بسياري از افراد بعد از چند سال سكونت در يك خانه از محيط خسته شده و نياز به بازسازي منزل دارند. يكي از مهمترين مسائل در بازسازي ساختمان پوشش كف مي باشد. پاركت آرتا از زيباترين پوشش هاي كف مي باشد كه به راحتي مي توانيد آن را با كاغذ ديواري و مبلمان و ساير لوازم خانه ست كنيد و از زيبايي پاركت آرتا در خانه خود لذت ببريد. اگر در انتخاب پوشش كف منزل خود دقت لازم را به خرج ندهيد ممكن است بعد از گذشت مدتي از تغييرات ايجاد شده خسته شويد. علاوه بر زيبايي ، ضد خش بودن و پاكيزگي آسان پاركت آرتا از ويژگي هاي بارز اين نوع از پاركت ها مي باشد. پاركت آرتا بدليل نصب با چسب مخصوص كاملا روي زمين فيكس شده و فاقد هرگونه درز و شكافي مي باشند. به همين دليل تميز كردن پاركت آرتا تنها با يك طي خيس بسيار ساده است. پس از نصب پاركت آرتا روي آن را با يك لايه ي لاك محافظ مي پوشانند كه بعد از يك شبانه روز مي توانيد وسايل منزل را روي پاركت آرتا بچينيد. در توليد پاركت آرتا از فن آوري خاصي استفاده نمي شود، درختان به الوار تبديل شده و سپس در ابعاد مشخصي بريده مي شوند. به دليل همين ويژگي طبيعي بودن پاركت آرتا ، نوع نگه داري پاركت آرتا با كفپوش سراميكي متفاوت است و در صورت جذب رطوبت باعث بالا آمدن و در اصطلاح باد كردن پاركت آرتا مي شود.

Image result for â?«Ù¾Ø§Ø±Ú©Øª Ù?Ù?Û?Ù?تâ?¬â??

استفاده از پاركت آرتا گرچه ممكن است نسبت به ساير كفپوش ها قيمت بالاتري داشته باشد ولي مي تواند گرما و حس طبيعت را براي شما به ارمغان بياورد. پاركت آرتا عايق بسيار مناسبي جهت كاهش انتقال سرما از كف به پاها و ايجاد انواع درد در بدن مي باشد.

Image result for â?«Ù¾Ø§Ø±Ú©Øª Ù?Ù?Û?Ù?تâ?¬â??

شركت آرتا پرس فروشنده انواع پاركت و كفپوش هاي كف با تنوع فراوان در خدمت شماست.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

آيفون تصويري نوع پيشرفته­تري از آيفون­هاي قديمي به حساب مي­آيند. داراي قابليت و امكانات فراواني هستند و بر اساس همين امكانات قيمت آيفون تصويري محاسبه مي­شود. علاوه بر امكانات، نوع برند، ميزان واحدهاي تحت پوشش و جنس تشكيل دهنده آيفون نيز در قيمت آيفون تصويري تأثير گذار است. بهتر است هنگام خريد به همه فاكتورهاي ذكر شده توجه داشت تا بهترين و با كيفيت­ترين كالا را خريداري كنيد.

شركت­هاي متعددي آيفون­هاي تصويري را طراحي مي­كنند و ايران نيز از مدل­هاي مدرن براي طراحي استفاده مي­كند و امكانات به روزي را در دستگاه­هاي خود تعبيه مي­كند. آيفون­هاي ساخته شده در ايران داراي گارانتي و ضمانت­امه چند ساله است كه اعتبار اين دستگاه­ها را بالا مي­برد. برخي از مدل­هاي اين دستگاه­ها از كارتخوان و يا كدينگ براي شناسايي استفاده مي­كنند. با استفاده ازLED در دوربين­هاي اين دستگاه­ها قابليت ديد در شب نيز فراهم نموده تا توان ديد در تاريكي بالا رود. براي مقاومت در برابر اشعه­هاي نور خورشيد و باران از جنس آلومنيوم براي ساخت اين تجهيزات استفاده مي­شود اين گونه خصوصيات در قيمت آيفون تصويري اثر گذار است . با ورود صفحات هوشمند گوشي­ها، آيفون تصويري­هاي مدرن امروزي نيز داراي صفحه كليد لمسي هستند كه استفاده از آنها را آسان نموده است. با گذر زمان استفاده از اين دستگاه­ها متداول شده و بر اساس امكانات متفاوتي كه در انها قرار داده مي­شود قيمت­ آيفون تصويري مشخص مي­شود برخي از مدل­هاي موجود امكان باز كردن درب پاركينگ را به عنوان آپشني جديد بر روي آنها تعبيه كرده­اند.

اعتبار يك شركت به خدمات پس از فروش جنس فروخته شده وابسته است، هر چه پاسخگويي به مشكلات مشتري در اسرع وقت و درست داده شود، موجب رضايت و خرسند آنان شده و آنها را مشتري ثابت مي­كند به گونه­اي كه آنها خود تبليغ كننده كالاي با كيفيت خواهند شد. در فروش آيفون تصويري هم اين مسئله داراي اهميت بسزايي است. گارانتي كالا بيانگر اعتبار محصول است.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]