دارامان

سئو-طراحي سايت

سئو-طراحي سايت
نويسندگان
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 420
ديروز : 312
افراد آنلاين : 1
همه : 336359
پيوندهاي روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

كانال سازي كولر معمولا در هنگام ساخت ساختمان در دستور كار قرار ميگيرد. در كانال سازي كولر از ورق هايي استفاده ميشود كه از جنس فولاد گالوانيزه و يا آلومينيوم هستند. كانال سازي كولر در ساختمان هايي كه نياز به انتقال سرما از يك بخش ساختمان به بخش هاي ديگر هستند كاربرد دارد. كانال سازي كولر نه تنها براي ساختمان هاي مسكوني بلكه براي ساختمان تجاري و اداري نيز انجام ميشود. فردي كه كانال سازي كولر را انجام ميدهد بايد به خوبي تشخيص دهد كه به چه ميزان ورق براي ساخت كانال نياز دارد و بايد قبل از هر چيز به خوبي نقشه ساختمان را مورد بررسي قرار دهد. ساختمان ها بر اساس نوع كاربريشان از روش هاي مختلفي براي كانال سازي كولر برخوردار هستند.

هزينه كانال سازي كولر

هزينه كانال سازي كولر به عوامل مختلفي بستگي دارد و هر يك از اين عوامل ميتوانند در تعيين قيمت تاثير گذار باشند. يكي از عواملي كه هزينه كانال سازي كولر را افزايش ميدهد متراژ كانال ميباشد. هر چه متراژ كانال ها افزايش يابد در نتيجه بايد از ورق هاي بيشتري براي ساخت كانال استفاده شود كه در نتيجه قيمت كانال سازي كولر را افزايش خواهد داد. نوع ورقي كه در كانال سازي كولر مورد استفاده قرار ميگيرد نيز در هزينه ها تاثير گذار است و ورق هايي كه از كيفيت بالايي برخوردار باشند در نتيجه در افزايش هزينه ها تاثير گذار خواهند بود.

كانال سازي كولر در شركت تهران دما

از بهترين نوع ورق براي كانال سازي كولر در شركت تهران دما استفاده ميشود و همچنين هزينه ها نيز تا جاي ممكن تنها جهت جلب رضايت مشتري كاهش داده شده اند. كانال سازي كولر در شركت تهران دما زير نظر استاد كاران با تجربه و حرفه اي انجام ميشود كه در نتيجه كانال سازي بدون هيچ نقصي انجام ميشود.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۲۹:۲۶ ] [ طراح ]

از انواع عايق هايي كه  بصورت سلول بسته توليد ميشوند عايق آلاستومري ميباشد. عايق الاستومرياز انعطاف پذيري بالايي برخوردار است كه اين انعطاف پذيري يك ويژگي منحصر بفرد را براي آن پديد آورده است . اين ويژگي باعث شده تا از عايق آلاستومري براي عايق كاري سيستم هاي مختلف استفاده شود. عايق آلاستومري از از جذب بخار آب بسيار پاييني برخوردار است كه ضريب انتقال حرارت را به شدت كاهش ميدهد. همين خاصيت جذب پايين بخار اب باعث شده تا لوله ها و تاسيسات به مراتب ديرتر خورده و فرسوده شوند.

عايق آلاستومري براي عايق كاري تمامي لوله و تاسيسات به كار رفته در ساختمان گزينه بسيار مناسبي محسوب ميشود و همانطور كه در بالا نيز به آن اشاره شد  جذب پايين بخار آب كمك ميكند تا اين لوله ها و تاسيسات فرسوده و خورده نشوند. اما ويژگي هاي عايق الاستومري به اين موارد ختم نميشود و به ديگر ويژگي هاي ايجاد شده توسط اين عايق در ادامه اشاره خواهيم نمود.

ويژگي هاي عايق آلاستومري

عايق آلاستومري از وزن كمي برخوردار است و از عايق هاي سبك محسوب ميشود كه همين موضوع حمل آنرا بسيار آسان كرده است و همچنين وزن لوله و تاسيسات را نيز تا حد زيادي كاهش ميدهد.

براي اجراي عايق الاستومري نيازي به استفاده از دستكش نميباشد زيرا در ساخت اين نوع عايق از موادي استفاده شده است كه به هيچ وجه آلرژي زا و حساسيت زا نيستند.

عايق آلاستومري از مقاومت بسيار زيادي در برابر رشد قارچ و همچنين باكتري بر روي خود برخوردار است و به همين دليل يكي از عايق هاي كاملا بهداشتي محسوب ميگردد.

طول عمر و همچنين دوام عايق آلاستومري بسيار بالا ميباشد و ميتواند تا سالها بدون آنكه نيازي به تعويض داشته باشد مورد استفاده قرار گيرد كه در نتيجه از هزينه هاي نگهداري تا حد بسيار زيادي ميكاهد. شركت تهران دما از جمله توليد كنندگان و اجرا كنندگان اين نوع عايق مي باشد .


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۰۸:۵۱ ] [ طراح ]

كاغذ ديواري ها براي رهايي از يكنواختي رنگ در ساختمان ها مورد استفاده قرار ميگيرند.

در واقع كاغذ ديواري ها نوعي پوشش و تزيين براي اتاق هاي مهم ساختمان محسوب ميشوند. و امروزه از اصول مهم در دكوراسيون داخلي بشمار ميروند.

كاغذ ديواري ها متناسب با مكان مورد استفاده مي توانند داراي طرح ها ؛ مدل ها و حتي متريال متفاوتي باشند.

كاغذ ديواري هايي كه داراي طراحي هايي مشخص شبيه به نقاشي هستند را كاغذ ديواري تصويري گويند و كاغذ ديواريي هايي كه داراي الگوهاي كوچك تكرار شونده هستند نيز كاغذ ديواري گرافيكي محسوب ميشوند كه  اين مدل از كاغذ ديواري با سلايق ايرانيان سازگارتند.

از انواع روش هاي چاپ كاغذ ديواري نيز مي توان به چاپ مسطح ؛ كليشه ايي ؛ سيلك اسكرين و چاپ دوراني اشاره كرد.

كاغذ ديواري ها از نظر جنس داراي انواع مختلفي هستند كه متناسب با قيمت و محل نصب مي توان بهترين گزينه را انتخاب كرد به عنوان مثال كاغذ ديواري هايي كه با پي وي سي روكش شده اند مقاومت بيشتري در برابر رطوبت و لكه دارند و به همين دليل براي تمامي فضا ها حتي آشپزخانه مناسب ميباشند ولي كاغذ ديواري هاي داراي آكريليك سبكترند و در فضاهايي با رطوبت كمتر مانند نشيمن ها استفاده ميشوند.از طرفي كاغذ هاي داراي روكش وينيل سخت ؛ بسيار در برابر رطوبت مقاومند ولي در برابر ضربه مقاومت كمتري دارن به همين دليل استفاده از آن ها در محيط هايي مانند كارگاه ها پيشنهاد نميشوند.

پس از انتخاب كاغذ ديواري متناسب نوبت به نصب اين پوشش تزييني روي ديوارها است. كاغذ ديواري ها در ايران معمولا به صورت رولي عرضه شده و توسط چسب هاي مخصوص كاغذ ديواري روي ديوارها نصب ميشوند.

اغلب كاغذ ديواري هاي مصرفي امروزه قابل شستشو و ضد لكه و چربي هستند به اين معني كه شما مي توانيد در صورت نياز آنها را با دستمال مرطوب آغشته به مواد شوينده تميز كنيد.فروشگاه تزئينات داخلي دكور آفيس از جمله توليد كنندگان و وارد كنندگان كاغذ ديواري مي باشد .


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۵۰:۵۲ ] [ طراح ]

براي شروع يك سرمايه گذاري موفق بايد طرح توجيهي آن را داشته باشيم تا با توجه به آن تصميم نهايي خود را بدانيم و يا در صورت امكان طرح خود را تغيير دهيم. هزينه ي سرمايه گذاري ما بايد صرف درامد بيشتر شود. طرح توجيهي براي احداث يك ساختمان و يا تجزيه و تحليل يك فرآيند اقتصادي است. طرح توجيهي براي هر فرآيند اقتصادي ازقبيل ساخت و ساز و توليد محصولات قابل كاربرد است. طرح توجيهي بايد با توجه به سرمايه و صرف هزينه ي كم و با استاندارد صورت بگيرد. با استفاده از اين طرح توجيهي ما نقات ضعف و قوت كارمان را ميفهميم و مي توانيم شرايطمان را بهتر كنيم. شركت مهندسين مشاور مطصا شما را در داشتن يك طرح توجيهي همه جانبه ياري مي كند.

براي هر تصميم گيري حرفه اي نياز به طرح توجيهي مي باشد. شما وقت و هزينه ي خود را صرف سرمايه گذاري مي كنيد اگر نتيجه ي كار مطابق خواسته ي شما نشود شما را با پشيماني روبرو خواهد كرد پس استفاده از طرح توجيهي براي تصميم گيري درست و بهتر مورد استفاده قرار مي گيرد. طرح توجيهي مي تواند در زمينه هاي توليد و خدمات و كشاورزي نيز باشد. با استفاده از طرح توجيهي هم كار خود را دور نمايي مي كنيد و هم باعث مي شود كه سرمايه گذاراني نيز پيدا كنيد.

در طرح توجيهي بازار در نظر گرفته مي شود و سرمايه ي سرمايه گذاران در طرح توجيهي مورد بررسي قرار مي گيرد و همچنين عوامل فني كار را در طرح توجيهي دخيل مي كنند. يكسري نرم افزار هاي مختلف براي ايجاد طرح توجيهي وجود دارد كه سرمايه گذاران بزرگ مثل بانك ها از آن استفاده مي كنند. طرح پروژه ي ما از لحاظ مالي و امكان بازگشت سرمايه بررسي مي شود. شركت مهندسين مشاور مطصا بهترين طرح توجيهي با توجه به حفظ سرمايه با بازدهي بالا را براي شما طراحي مي كند.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۴۰:۲۰ ] [ طراح ]

روانشناسي از دو واژه ي روان به معني روح كه واژه اي يوناني است و شناسي كه ما در فارسي به آن اضافه كرديم مي باشد. نماد ساي در زبان يوناني نماد روانشناسي است. روانشناسي شامل دانش روانشناسي و بررسي رفتاري و بررسي فرآيند هاي رواني مي باشد. هدف از روانشناسي استفاده از مشاهدات طبيعي، مطالعه و توصيف براي شناخت معني رفتار و اخلاق و موارد مربوط به آن است. در واقع روانشناسي به علمي كه به مطالعه ي ذهنيت و رفتار انسان ها مي پردازد گفته مي شود. مباحثي كه در روانشناسي وجود دارند شامل مهارت هاي اعتماد به نفس، ارتباطي و زبان بدن و... مي باشد. روانشناسي براي اين است كه بتوانيم زندگي ايده آل تري داشته باشيم كه به عنوان مثال در زندگي احساس افسردگي و ياس و رفتار هاي بي اساس نداشته باشيم و در مقابل يك زندگي شاد با اميدواري و رفتار هاي درست با استفاده از روانشناسي داشته باشيم.

 علم روانشناسي بهترين راه حل براي شناختن خود و خواسته هاي خود و ايجاد تاثير خوب در زندگي مي باشد. روانشناسي و داشتن علم آن باعث مي شود به موفقيت هاي زيادي دست پيدا كنيد مثلا شما براي مصاحبه ي كاري شركت كرده ايد زماني كه قوانين روانشناسي را بدانيد و يا از خدمات روانشناسي بهره بگيريد مي توانيد بسيار موفق باشيد و رفتار هاي درستي را داشته باشيد، همچنين زماني كه در ارتباط با شخصي قرار مي گيريد با استفاده از قوانين روانشناسي مي توانيد حس اعتماد شخص مقابل را ايجاد كنيد و در ارتباط خود موفق ديده شويد. در روانشناسي موضوع هاي گسترده اي وجود دارد كه هر كدام علم مخصوص به خود دارند. مثلا ديده ايد كه افرادي در ارتباطات خود موفق ترند در صورتي كه كار خاصي انجام نمي دهند و شايد شما هم آن كار ها را كنيد ولي موفق نباشيد، نكته ي مهم اين است كه در روانشناسي شما يك رفتار مشابه را چگونه بروز دهيد و اين راز روانشناسي است.

مركز مشاوره و خدمات روانشناسي گروه همراه داراي متخصصين مجرب در روانشناسي مي باشد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۳۳:۵۳ ] [ طراح ]

زندگي ما با پيشرفت ها دچار مشكلاتي هم مي شود مثلا استرس و مشكلاتي كه باعث مي شود ما اخلاق هاي غير منطقي از خود بروز دهيم و يا به افسرگي و... دچار شويم، مي شود. مشاوره خانواده براي حل همه ي اين مشكلات موثر است. مشاوره خانواده مي تواند در بخش هايي كه اختلاف بين فرزندان وجود دارند و يا فرزند با پدر و مادر كنار نمي آيند كمك ويژه اي داشته باشد. رفتار هاي  نا صحيح هر يك از افراد خانواده مي تواند آسيب هاي بسياري در ساير افراد داشته باشد كه بايد فرد دچار مشكل بهمشاوره خانواده رجوع كند كه اين شخص مي تواند مرد خانواده يا زن و يا هر يك از فرزندان باشد. مشاوره خانواده روش هايي را به اعضاي خانواده ارائه مي دهد كه با توجه به سن فرد و مشكلاتش تعيين مي شود.

مشاوره خانواده بايد مورد اعتماد بوده و راز نگه دار باشد. خانواده ي نا آرام فرزندان نا سالمي به بار مي آورد پس در هر مرحله مراجعه به خدمات مشاوره خانواده ضروري است و هيچ وقت دير نشده. شما مي توانيد با كمك مشاوره خانواده انواع مشكلات خانواده مثل نداشتن ارتباط مناسب بين افراد خانواده، نداشتن اعتماد به نفس، اخلاق نا مناسب فرزندان با پدر و مادر و يا با هم و... را حل كنيد. در برخي موارد فردي از خانواده كه مشكل فيزيكي و يا روحي دارد مي تواند به مشاوره خانواده مراجعه كند و مشاوره خانواده از پزشكان مربوطه نيز كمك مي گيرد و با كمك آنان نسبت به رفع حداقل مشكل اقدام مي كند. مشاوره خانواده شرايط را همه جانبه در نظر مي گيرد و طوري مشكلات را حل مي كند كه به ديگر اعضاي خانواده آسيبي وارد نشود.

مركز مشاوره و خدمات روانشناسي گروه همراه در خدمت شماست تا با مشاوره خانواده بتوانيد بهتر زندگي كنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۲۴:۴۳ ] [ طراح ]

براي يك ازدواج سالم به مشاوره ازدواج نياز داريم اين بدين منظور است كه در زمان قبل از ازدواج ما هنوز آشنايي كاملي با فرد مورد نظر خود پيدا نكرديم و بايد كامل او را بشناسيم. گاهي عواطف و يا افكار ما مانع از شناخت دقيق همسر انتخابي مي شود. مشاوره ازدواج ما را با رفتار هاي فرد مقابلمان آشنا مي كند و از خوبي و بدي هاي رفتارات همسر انتخابي به ما مي گويد و مي تواند همه جانبه قضاوت كند و با توجه به اين كه مشاوره ازدواج تجربه ي بالايي در زمينه ي دادن مشاوره ازدواج به ديگران داشته است مي تواند كمك بزرگي به ما كند كه شايد دور و بريانمان هم غير منطقي قضاوت كنند و به اندازه ي مشاوره ازدواج نتوانند به كمك كنند. پس خدمات مشاوره ازدواج از قبل يعني زمان انتخاب همسر تا بعد ازدواج و سال هاي ازدواج مي تواند به ما و مشكلاتمان كمك كند.

مشاوره ازدواج در زمينه هاي نا هماهنگي فرهنگي، خيانت، طلاق، رفتار هاي نا هنجار و... مي تواند ما را از مشكلاتمان رهايي دهد. روش هايي وجود دارد كه مشاوره ازدواج آن ها را در اختيار ما قرار مي دهد شايد ما در روش زندگي با همسرمان دچار اشتباه باشد يا اينكه همسرمان اخلاقي متعادل نداشته باشد در اين گونه موارد ما بايد با همسر به مشاوره ازدواج مراجعه كنيم و در صدد حل مشكلات برآييم. گاهي اوقات ممكن است كه همسر ما از مراجعه به مشاوره ازدواج امتناع كند در آن صورت بايد خود به تنهايي به مشاوره ازدواج رجوع كنيم و مشكلاتمان را يك طرفه حل كنيم و از همسر خود هم كمك بگيريم تا با ما همكاري كند و روش هاي مشاوره ازدواج را انجام دهد.

مركز مشاوره و خدمات روانشناسي گروه همراه بهترين مشاوره ازدواج براي موفقيت شما در امر ازدواج و بعد از ازدواج مي باشد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۲۰:۱۰ ] [ طراح ]

كودكان در سنين خاصي هستند كه سن شكل گيري خلقيات و رفتار هاي آن ها است. مشاوره كودك يعني مشاوره اي كه از قبل به دنيا آمدن كودك تا دوران رشد كودك  ادامه پيدا مي كند. برخي از والدين زماني كه مي خواهند كودكي را داشته باشند هيچ پيش زمينه اي درباره ي كودك ندارند و مي توانند با كمك مشاوره كودك برنامه هايي براي مواجه شدن با تولد فرزند را داشته باشند. مشاوره كودك نكات مهم را به والدين مي گويد و روش صحيح پرورش كودك را به آن ها مي آموزد. مشاوره كودك در زمان رشد و شكل گيري رفتار هاي كودكان مي تواند كمك بزرگي را هم به كودك و هم به والدين داشته باشد.

 بعضي وقت ها كودكان دچار يك معضل اخلاقي يا رفتاري مي شوند در اين گونه موارد والدين سعي به اصلاح آن دارند و زماني ممكن است از پس اين مشكلات بر نيايند در اين صورت بايد به سراغخدمات مشاوره كودك بروند و از او كمك بخواهند. مشاوره كودك آن رفتار نا سالم كودك را مورد بررسي قرار مي دهد و از پيشامد هاي ديگر آن و مسائلي كه به آن رفتار مربوط است به والدين مي گويد و آن ها را آگاه مي كند. معمولا مشاوره كودك از والدين مي خواهد كه وقتي يك چيزي از كودكشان مي خواهند و او اين كار را انجام نمي دهد آن را با بازي به او بياموزند و از ترفند هاي كودكانه بهره بجويند. مشاوره كودك ابتدا سلامت كودك را در نظر مي گيرد و سپس راه حل مشكل را تعيين مي كند پس بايد به مشاوره كودك اطمينان داشته باشيم كه او مي خواهد به ما كمك كند و هيچ ضرري به فرزند ما نمي رساند.

مركز مشاوره و خدمات روانشناسي گروه همراه در خدمت شماست تا با ارائه ي بهترين روش ها در مشاوره كودك فرزند سالمي داشته باشيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۱۳:۳۶ ] [ طراح ]

با شنيدن نام نوكيا خاطره هايمان زنده ميشود و به ياد گوشي هاي قديمي و كيبورد دار اين شركت مي افتيم. نوكيا در حال حاضر گوشي هاي هوشمند زيادي را توليد و به بازار عرضه كرده است كه اين گوشي ها فروش بالايي را به خود اختصاص داده اند. تمامي گوشي هاي نوكيا از قاب هايي به منظور حفاظت از بدنه برخوردار هستند كه بعد از خريد گوشي بايد متناسب با مدل گوشي خود نسبت به خريد قاب بصورت جداگانه اقدام كنيد. قاب موبايل نوكيا ميتواند تا تمامي ضرباتي كه ممكن است تا به دلايل مختلف به بدنه گوشي وارد شود را دفع كرده و ار آسيب رساندن به گوشي جلوگيري به عمل آورد. قاب موبايل نوكيا در انواع مختلفي توليد ميشود كه برخي از آنها با پلاستيك مخصوص و برخي ديگر با شيشه يا فلز ساخته شده اند. هر يك از اين قاب ها زيبايي خاص خود را دارند ولي برخي علاوه بر زيبايي ميتوانند مقاومت بيشتري را براي گوشي به ارمغان بياورند.

براي خريد قاب موبايل نوكيا به دنبال جنس خوب و برند معتبر باشد. برخي از برندهاي قاب موبايل نوكيا وجود دارند كه از لحاظ كيفي در سطح بسيار بالاتري قرار دارند و ميتوانند رضايت شما را به راحتي جلب كنند. اين برندها علاوه بر اينكه به مراتب ديرتر فرسوده و كهنه ميشوند ميتوانند سازگاري و تناسب خوبي را نيز با گوشي برقرار كنند. اين تناسب زماني خود را نمايان ميكند كه شما به راحتي و بدون كوچكترين مانعي خواهيد توانست به پورت هاي گوشي دسترسي پيدا كرده و از آنها استفاده كنيد.

 قاب موبايل نوكيا را گران نخريد. فروشگاه اينترنتي مستر قاب مدل هاي بسيار متنوعي از قاب موبايل نوكيا را با نازلترين قيمت بفروش ميرساند. قيمت پايين قاب موبايل نوكيا موجود در ابن فروشگاه باعث نشده تا از كيفيت قاب ها كم شود بلكه تمامي اين قاب ها با توجه به قيمت پايين خود از كيفيت بسيار بالايي برخوردار هستند.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۲۰:۲۲ ] [ طراح ]

برند اچ تي سي در كنار ساير برندهاي هاي مطرح دنيا داراي طرفداران زيادي مي باشد و به همين شركت هايي كه در زمينه توليد قاب فعاليت مي كنند قاب موبايل اچ تي سي را نيز نسبت به مدل هاي مختلف موبايل هاي اچ تي سي توليد و براي فروش به بازار معرفي كرده اند. قاب موبايل اچ تي سي را بهتر است از فروشگاه هايي تهيه كنيد كه تنها بصورت تخصصي در زميه فروش انواع قاب فعاليت مي كنند. فروشگاه هايي كه بصورت تخصصي در زمينه فروش قاب موبايل اچ تي سي و ساير برندها فعاليت ميكنند مي توانند تنوع بالايي از قاب را در اختيار شما قرار دهند تا نسبت به سليقه خود قاب مورد علاقه تان را خريداري كنيد. فروشگاه اينترنتي مستر قاب امكان فروش اينترنتي قاب موبايل اچ تي سي را براي خريداران فراهم كرده است كه با اين روش ديگر نيازي به مراجعه حضوري به فروشگاه نخواهيد داشت و تمام مراحل خريد بصورت آنلاين انجام ميشود.

با خريد اينترنتي قاب موبايل اچ تي سي امكان مشاهده تعداد زيادي قاب براي يك مدل موبايل به راحتي فراهم شده است و مي توانيد نسبت به سليقه خود بهترين و زيباترين قاب را انتخاب و خريداري كنيد. با خريد قاب موبايل اچ تي سي مي توانيد مشخصات قاب را مشاهده كرده و پس از دريافت مشخصات آن اقدام خريد نماييد. ممكن است قاب از نوع ژله اي باشد و يا شيشه اي كه با مشاهده مشخصات آن ميتوانيد خريد خود را انجام دهيد.

مراجعه حضوري براي خريد قاب موبايل اچ تي سي ميتواند براي افرادي كه امكان خريد حضوري براي آنها وجود ندارد يك مزيت محسوب شود. مطمئنا بسياري از شما به دليل مشغله هاي كاري زيادي كه داريد نميتوانيد براي خريد قاب موبايل اچ تي سي بصورت حضوري اقدام كنيد كه از اين رو قادر خواهيد بود با خريد اينترنتي، قاب مد نظر خود را سفارش داده و در محل تحويل بگيريد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۰۹:۲۸ ] [ طراح ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ]
.: Weblog Themes By bigtheme :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب