تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 1407
ديروز : 3224
افراد آنلاين : 9
همه : 1154149
 
نوشته شده توسط : طراح

لودر يكي از ماشين آلات سنگين مي باشد. از لودر براي خاك برداري و انتقال مواد و خاك و.. استفاده مي شود. لودر ها در برند هاي مختلفي هستند كه در اين ميان برند كوماتسو توانسته فروش بالايي را به خود اختصاص دهد. به دليل كيفيت خوب لودر و لوازم يدكي لودر كوماتسو مشتريان بسياري جذب اين محصول شده اند و لوازم يدكي لودر كوماتسو داراي نمايندگي هاي بسياري در اكثر كشور ها به خصوص كشور ما شده است. لوازم يدكي لودر كوماتسو را مي توانيد در قيمت بسيار مناسب در مقايسه با برند هاي معروف تهيه كنيد.

لوازم يدكي لودر كوماتسو داراي انواع مختلفي مي باشد كه براساس نوع لودر مشخص مي گردد. در لودر هاي جديد لوازم يدكي لودر كوماتسو مدرن روي كار آمدند كه مي توانند مصرف سوخت كمتر و كاركرد بهتري را براي لودر كوماتسو داشته باشند. لودر ها به دليل اين كه در شرايط سختي كار مي كنند دچار آسيب هايي مي شوند كه براي برطرف كردن مشكل نياز به تعويض لوازم يدكي لودر كوماتسو دارند كه براي اين كار ابتدا بايد يك فروشگاه معتبر را در اين زمينه بيابيم و سپس با توجه به مدل لودر خود از اين فروشگاه سايز لوازم يدكي لودر كوماتسو مورد نياز خود را تهيه كنيم. استفاده از لوازم يدكي لودر كوماتسو با كيفيت مي تواند كاركرد لودر را بهتر كند و انرژي كمتري را صرف كند. براي نصب لوازم يدكي لودر كوماتسو مي توانيد از يك متخصص در اين زمينه كمك بگيريد تا به درستي و دقت لوازم يدكي لودر كوماتسو را در جاي خودش قرار دهد. در بسياري از نمايندگي هاي فروش لوازم يدكي لودر كوماتسو امكان سفارش دهي آنلاين وجود دارد كه مي توانيد از اين امتياز براي خريد لوازم يدكي لودر كوماتسو اقدام كنيد.

فروشگاه ايران هيدروليك در خدمت شماست.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۰ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

جرثقيل يكي از ماشين هاي سنگين است كه براي بلند كردن و يا جابجايي اجسام بزرگ به كار مي رود. از ججرثقيل در بسياري از راه سازي ها و يا داخل شهر براي بلند كردن اجسام استفاده مي شود. جرثقيل از قطعات جرثقيل مختلفي تشكيل شده است. از انواع قطعات جرثقيل بدنه ي جرثقيل است كه از هيدروليك در اين نوع از قطعات جرثقيل استفاده نشده است. بدنه ي جرثقيل داراي انواع مختلفي مي باشد. از ديگر قطعات جرثقيل وينچ مي باشد. وينچ از پمپ هيدروليكي و بكسل و قرقره تشكيل شده است و يكي از ضروري ترين قطعات جرثقيل مي باشد. قرقره بكسل را به دور خودش جمع كرده و به اين صورت جسم مورد نظر را بالا مي كشد. از ديگر قطعات جرثقيل جك هاي تعادل جرثقيل است. جك هاي تعادل جرثقيل از پمپ هيدروليكي و تلسكوب تشكيل شده است. استفاده از جك به اين دليل است كه در زمان استفاده از جرثقيل جك ها بخشي از بار چرخ ها را مي گيرند و به اين ترتيب جرثقيل با استفاده از همكاري قطعات جرثقيل مي تواند مقدار بار بيشتري را بالا ببرد و جابجا كند. پس جك ها مي توانند از قطعات جرثقيل حفاظت كنند و به نوعي تعادل را برقرار سازند.

از ديگر انواع قطعات موتور آن است كه بايد بسيار قوي بوده و قدرت راه اندازي اين ماشين بزرگ را داشته باشد ، در انتخاب موتور بايد دقت كرد. ستون موجود در جرثقيل نيز قابليت بالا و پايين رفتن را دارد و به اين صورت اجسام را مي توانيم با استفاده از جرثقيل بالا برده و در مكان مورد نظر پايين آورده و قرار دهيم.

فروشگاه ايران هيدروليك مركزي از فروشگاه هاي معتبر و بزرگ در زمينه ي فروش قطعات جرثقيل مي باشد. از سايت اين فروشگاه ديدن فرماييد و محصول مورد نظر خود را سفارش دهيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۰ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

استفاده از ماشين هاي سنگين در صنعت راه سازي بسيار گسترده شده است. در واقع ماشين هاي سنگين جزء اصلي پروژه هاي عمراني به حساب مي آيند. اين ماشين ها از قطعات بسيار مستحكمي ساخته شده اند كه اين قطعات را در انواع برند ها مي توانيم داشته باشيم. لوازم يدكي كوماتسو از برند هاي اول در جهان مي باشد. شركت لوازم يدكي كوماتسو در كشور ژاپن پا به عرصه گذاشت و توانست در مدت كوتاهي پيشرفت بسياري داشته باشد و بتواند طرفداران بسياري را براي خود داشته باشد لوازم يدكي كوماتسو از سال 1917 راهي بازار گشت. لوازم يدكي كوماتسو با كيفيت بالاي خود توانست مورد رضايت مشتريان واقع شود و بتواند كارايي خوبي را داشته باشد. طراحي لوازم يدكي كوماتسو به گونه اي است كه كار كرد راحت تر و بهتر را ايجاد كند و مواد اوليه ي خوب لوازم يدكي كوماتسو موجب بالا رفتن دوام لوازم يدكي كوماتسو شده است.

انواع لوازم يدكي كوماتسو را مي توانيم در سايز هاي مختلف براي ماشين خود داشته باشيم. براي اين كه لوازم يدكي كوماتسو بهتر كار كند و مدت بيشتري را با آن كار كنيد بايد از ماشين خود به درستي استفاده كنيد و آن را در شرايط سخت قرار ندهيد و از لوازم يدكي كوماتسو با كفيت براي آن استفاده كنيد زيرا قطعات بي كيفيت علاوه بر كارايي نامناسب به ماشين شما آسيب مي رساند. تعويض لوازم يدكي كوماتسو يكي از مشكل ترين مراحلي است كه هر كسي نمي تواند اين كار را انجام بدهد و نيازمند تخصص مي باشد . به همين خاطر استفاده از لوازم يدكي كوماتسو با كيفيت كه دوام بالايي دارد مي تواند بسيار شرايط را راحت تر كند و تا مدت ها نياز به تعويض زود هنگام آن نداشته باشيد.

از معتبرترين فروشگاه ها در زمينه ي فروش لوازم يدكي كوماتسو فروشگاه ايران هيدروليك مركزي است كه لوازم يدكي كوماتسو را با قيمت بسيار مناسب به فروش مي رساند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۰ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

ماشين آلات سنگين در طول استفاده نياز به قطعات جانبي دارند كه براي استفاده و كاركرد بهتر آن ها و نيز در زمان خرابي لوازم يدكي مورد استفاده قرار مي گيرد. لوازم يدكي داراي انواع مختلفي مي باشد كه در برند هاي مختلف عرضه مي گردد. از لوازم يدكي خوب و با كيفيت لوازم كوماتسو مي باشد. لوازم كوماتسو در بين قطعات ماشين ها از كيفيت بالايي برخوردار است.

انواع ماشين ها از قبيل ليفتراك، لودر و بيل مكانيكي و.. داراي لوازم مخصوص به خودشان مي باشد كه لوازم كوماتسو براي اين ماشين آلات موجود است. اين ماشين ها به دليل اين كه در شرايط كاري سختي قرار مي گيرند دچار خرابي و يا شكستگي در لوازم يدكي و قطعات مي شوند كه بايد نسبت به تعويض آن اقدام كرد. براي نصب مي توان از لوازم كوماتسو استفاده كرد زيرا اين لوازم كوماتسو داراي عمر بالايي هستند و با داشتن كيفيت بالا كارايي ماشين شما را بالا مي برد. در نتيجه بازدهي كار شما بالا رفته و كار با لوازم كوماتسو راحت تر خواهد بود.

 

شركت لوازم كوماتسو در كشور ژاپن و در شهر توكيو مي باشد كه از سال 1917 فعاليت خود را آغاز كرده و توانسته در مدت كوتاهي پيشرفت چشمگيري را در ساخت لوازم كوماتسو داشته باشد. خريد لوازم كوماتسو را مي توانيد از فروشگاه هاي مختلفي كنيد. نمايندگي هاي بسياري براي لوازم كوماتسو وجود دارد كه مي توانيد در اكثر شهر ها آن را بيابيد. لوازم كوماتسو در مدل هاي مختلف و همچنين در سايز هاي مختلفي ارائه مي شوند.  براي خريد اين لوازم كوماتسو از فروشگاه هاي معتبر خريد خود را انجام دهيد.

فروشگاه ايران هيدروليك مركزي از بهترين و معتبرترين فروشگاه ها در زمينه ي فروش لوازم كوماتسو باشد كه توانسته مشتريان خود را راضي نگه دارد و محصولات با كيفيتي را عرضه كند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۰ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

يكي از برند هاي بسيار با كيفيت در قطعات ماشين آلات سنگين كوماتسو است. قطعات كوماتسو از بهترين متريال و با مدرن ترين دستگاه ها ساخته شده اند. قطعات كوماتسو به صورت بسيار گسترده مي باشد و در بسياري از ماشين آلات صنعتي انواع آن به چشم مي خورد. قطعات كوماتسو شامل قطعات كوماتسو بلدوزر، قطعات كوماتسو لودر، قطعات كوماتسو جرثقيل، قطعات كوماتسو بيل مكانيكي و قطعات كوماتسو ليفتراك و... مي باشد كه هر كدام از اين قطعات كوماتسو كاركرد هاي مخصوصي دارند. از انواع قطعات كوماتسو مي توان انواع بدنه، نگهدارنده ها، چرخ ها و ساير لوازم جانبي را نام برد. قطعات كوماتسو امروزه فروش بالايي را پيدا كرده و توانسته مشتريان خود را راضي نگه دارد. دليل رضايت صاحبان قطعات كوماتسو به دليل كيفيت بالاي اين محصولات مي باشد كه از قيمت مناسبي هم برخوردار مي باشد و مي توان مدت ها از آن استفاده كرد زيرا عمر اين قطعات كوماتسو بسيار بالا مي باشد پس به اين دليل بسياري از افراد از اين محصول با كيفيت استفاده مي كنند.

 انواع متفرقه ي محصولات از قبيل لوازم يدكي ماشين آلات در بازار وجود دارد كه با قيمت پايين تري عرضه مي گردد ولي دوام اين قطعات كم بوده و زود خراب مي شوند و ديگر قابل استفاده نيستند. قطعات كوماتسو داراي نمايندگي هاي بسياري در شهر هاي مختلف مي باشد كه اين قطعات كوماتسو را به فروش مي رسانند. در زمان خريد قطعات كوماتسو آن را حتما از نمايندگي هاي آن خريداري كنيد تا از اورجينال بودن محصول اطمينان حاصل كنيد. براي خريد و نصب قطعات كوماتسو بايد از فرد متخصص در اين زمينه كمك بگيريد زيرا نصب قطعات در ماشين هاي سنگين كاري تخصصي و دشوار است و بايد به درستي انجام گيرد.

قطعات كوماتسو را مي توانيد از فروشگاه ايران هيدروليك مركزي خريداري كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۰ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

شركت هاي بسياري در زمينه ي توليد ماشين آلات صنعتي فعاليت دارند. از معتبرترين اين برند ها نمايندگي هپكو مي باشد. شركت نمايندگي هپكو تجربه ي بالايي در زمينه ي ساخت قطعات ماشين ها دارد و توانسته قطعات ماشين را به صورت با كيفيت و با قيمت بسيار مناسب توليد كند. نمايندگي هپكو خدمات پس از فروشي را براي مشتريان خود دارد كه به اين صورت مشتريان مي توانند به راحتي از نمايندگي هپكو خريد كنند. نمايندگي هپكو در شهر ها داراي چندين شعبه است كه مي توانيد قطعات هپكو را از اين نمايندگي هپكو به صورت اصلي خريداري كنيد. نمايندگي هپكو به صورت مجاز و غير مجاز در سطح كشور وجود دارد براي جلوگيري از خريد محصول بي كيفيت توجه داشته باشيد كه محصولات هپكو را از فروشگاه هاي معتبر خريداري كنيد. محصولات نمايندگي هپكو كاملا اصل بوده و مي توان با خيال راحت خريد خود را از نمايندگي هپكو انجام داد.

 قطعات هپكو شامل بدنه ي انواع ماشين هاي سنگين، چرخ ها، موتور و ديگر لوازم يدكي آن مي باشد. براي تشخيص قطعات اصلي از تقلبي بايد بسيار دقت كنيد كه در برخي از موارد تشخيص آن غير ممكن مي شود ولي در صورتي كه اين قطعات را از نمايندگي هپكو مجاز تهيه كنيد ديگر نگران تقلبي بودن قطعات نخواهيد بود. نمايندگي هپكو قطعات ماشين را با ضمانت به فروش مي رساند. با استفاده از قطعات هپكو به دليل با كيفيت بودن آن و همچنين عمر خوبي كه دارد مي توان مدت زمان بيشتري را از ماشين خود استفاده كرد ولي اگر از نمونه هاي تقلبي و ارزان قيمت استفاده كنيم مطمئنا اين محصولات بي كيفيت بوده و پس از مدت كوتاهي خراب مي شود.

نمايندگي هپكو را مي توانيد در برخي از فروشگاه ها در سطح شهر پيدا كنيد. فروشگاه ايران هيدروليك مركزي نمايندگي هپكو اصلي مي باشد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۰ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

از ماشين آلاتي كه بسيار مورد توجه ساخت و ساز قرار گرفته است بلدوزر مي باشد. بلدوزر ماشيني است كه به عنوان هموار ساز از آن نام مي برند. بلدوزر از يك چنگك بزرگ در جلوي خود بهره برده كه مي تواند مصالح و مواد را به صورت گسترده جابجا كند. بلدوزر ها نياز به لوازم يدكي مخصوص به خود دارند كه از اصلي ترين برند هاي قطعات بلدوزر ، قطعات بلدوزر كوماتسو مي باشد. با استفاده از قطعات بلدوزر كوماتسو بلدوزر به صورت كارا تر كار خواهد كرد. يكي ديگر از مزيت هاي بلدوزر صاف و هموار كردن راه مي باشد كه در راه سازي استفاده ي بسياري از آن مي شود. از قطعات بلدوزر كوماتسو بدنه، سيستم ترمز، موتور و.. مي باشد. قطعات بلدوزر كوماتسو بسيار با كيفيت بوده و دوام بالايي دارد. قيمت قطعات بلدوزر كوماتسو نيز نسبت به نمونه هاي مشابه به صرفه تر مي باشد.

بلدوزر ابتدا از روي تراكتور ها الگو برداري شدند و كم كم شكل جديدي به خود گرفتند به طوري كه قطعات بلدوزر كوماتسو نسبت به لوازم يدكي تراكتور تفاوت هايي دارد. طراحان بلدوزر جيمز كامينگز و جي ارل مكلدايت كه توانستند با هم بلدوزر را طراحي كرده و بسازند. اين دو موفق به ساخت بلدوزر در كانزاس شدند.  قطعات بلدوزر كوماتسو محصول كشور ژاپن بوده و بهترين كيفيت را دارد. قطعات بلدوزر كوماتسو كم كم پيشرفت پيدا كرد و به صورت كيفيت بالا تري با كارايي بهتر توليد شد. براي استفاده از قطعات بلدوزر كوماتسو بايد از شخصي كه اطلاعات كافي در اين زمينه داشته باشد كمك بگيريم. براي خريد قطعات بلدوزر كوماتسو بايد به فروشگاه هاي قطعات ماشين اي سنگين مراجعه كنيم.

بسياري از اين فروشگاه ها مانند فروشگاه ايران هيدروليك مركزي داراي امكان سفارش گيري آنلاين نيز مي باشند كه مي توانيد قطعات بلدوزر كوماتسو را به آساني خريداري كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۰ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

گريدر به عنوان يك ماشين سنگين در قسمت هاي راه سازي و ساخت و ساز استفاده ي بسياري دارد. گريدر داراي انواع برند ها مي باشد كه برخي داراي كيفيت بسيار بالايي هستند مانند قطعات گريدر هپكو. هپكو يكي از برند هاي گريدر و قطعات گريدر هپكو مي باشد كه كيفيت بالايي دارد و توانسته طرفداران بسياري را به خود جذب كند. قطعات گريدر هپكو شامل سيستم حركتي، سيستم ترمز، تيغه و هيروليك و... مي باشد كه هر كدام از اين قطعات نقش مهمي را براي كاربردي ساختن گريدر انجام مي دهند. از گريدر براي صاف كردن و هموار ساختن زمين استفاده مي كنيم كه براي راه سازي استفاده بسياري مي شود. براي اجراي آسفالت نيز از گريدر به عنوان زير ساز استفاده مي شود و زمين را به وسيله ي آن يكدست و صاف مي سازند. قطعات گريدر هپكو مي تواند عملكرد بسيار خوبي را براي گريدر داشته باشد.

مورد بعدي كه مي توان از گريدر استفاده كرد شيب دادن به راه است. در گريدر از يكي از قطعات گريدر هپكو استفاده شده كه تيغه نام دارد و از آن براي تنظيم گريدر استفاده مي شود. براي خريد قطعات گريدر هپكو مي توانيد به يكي از نمايندگي هاي قطعات گريدر هپكو مراجعه كنيد و كالاي خود را خريداري كنيد. نمايندگي هاي بسياري براي قطعات گريدر هپكو در سطح دنيا وجود دارند كه انواع قطعات گريدر هپكو را در مجموعه ي خود دارند. در صورت خريد قطعات گريدر هپكو به نمايندگي هاي مجاز آن مراجعه كنيد. نمايندگي قطعات گريدر هپكو داراي سايت بوده و مي توانيد به راحتي به صورت آنلان جنس مورد نظر خود را تهيه كنيد.

فروشگاه ايران هيدروليك مركزي انواع قطعات گريدر هپكو را با بهترين كيفت و قيمت بسيار مناسب به فروش مي رساند، براي ديدن محصولات به سايت فروشگاه مراجعه داشته باشيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۰ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

گريدر يكي از ماشين آلات سنگين است كه براي راه سازي و بخش عمران بسيار از آن استفاده مي شود. گريدر از قطعات گريدر در قسمت زيرين خود كه شبيه به چنگك مسطح است براي پخش كردن خاك استفاده مي كند. معني گريدر شيب ساز مي باشد كه براي ايجاد سطح صاف و يا شيب دار از آن استفاده مي شود. گريدر از قطعات گريدر بسياري تشكيل شده است كه عبارتند از موتور، جك ها، لاستيك و هيدروليك. از مهم ترين جزء قطعات گريدر موتور آن مي باشد. از قطعات گريدر ديگر مي توان به شاسي ها و سيستم كنترل و حركتي اشاره كرد كه هر كدام از اين قطعات گريدر به نحوي كارايي دارند. گريدر ها با استفاده از تيغه اي قابليت تنظيم دارند.

با استفاده از قطعات گريدر مي توان زمين را به خوبي مسطح كرد. يكي ديگر از مزاياي گريدر براي صاف كردن زمين قبل از آسفالت مي باشد. قطعات گريدر در ابعاد مختلفي هستند و با توجه به موتور ابعاد گريدر تغيير پيدا مي كند و مي توانند در قيمت قطعات گريدر مختلفي به فروش برسند. گريدر ها داراي انواع با موتور و بدون موتور مي باشند كه از نوع موتور دار امروزه استفاده مي شود. در واقع نوع بدون موتور گريدر كه از قطعات گريدر اوليه در آن استفاده شده است امروزه استفاده نمي شود و جاي خود را به گريدر موتور دار داده است. قطعات گريدر از نظر ابعاد فرق مي كنند پس گريدر ها مي توانند در وزن هاي مختلف باشند كه هر كدام از اين ها مي توانند در شرايط خاص مورد استفاده قرار بگيرد و كارايي داشته باشد.

براي تهيه ي قطعات گريدر بايد به فروشگاه هاي معتبر مراجعه كنيد و قطعات گريدر را با كيفيت خوب بخريد. فروشگاه ايران هيدروليك مركزي سفارش دهي آنلاين را براي شما فراهم كرده است.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۰ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

بيل مكانيكي از ماشين هايي است كه بسيار در بخش راه و جاده سازي و عمران كاربردي است. كار بيل مكانيكي حفاري و كندن زمين است و همين طور امكان جابجايي مصالح و خاك و... با استفاده از بيل مكانيكي امكان پذير است. بيل مكانيكي مي تواند چندين با استفاده از قطعات بيل مكانيكي اضافه چندين كاربرد داشته باشد. در ابتدا بايد بدانيم كه قطعات بيل مكانيكي شامل چرخ ها، بدنه و اجزاي آن، بيل، ترمز و فرمان مي باشد. در صورتي كه مي خواهيد سنگ ها را خرد كنيد مي توانيد از سري چكش براي بيل مكانيكي استفاده كنيد و يا براي بلند كردن چيزي از چنگك استفاده مي كنند. در واقع اين ماشين با استفاده از قطعات بيل مكانيكي توانسته چندين كاربرد داشته باشد. براي كار كردن با بيل مكانيكي بايد آموزش لازم را ديده باشيد چون قطعات بيل مكانيكي بسيار سخت بوده و در صورت مواجه با چيزي آن را تخريب مي كند و همين طور ممكن است براي افراد مشكلاتي به وجود بياورد.

قطعات بيل مكانيكي مي تواند در انواع مختلف و همين طور سايز هاي مختلفي باشد كه با توجه به سايز بيل مكانيكي شما مي باشد. براي خريد قطعات بيل مكانيكي حتما از يك متخصص در اين زمينه مشاوره بگيريد تا در انتخاب دچار مشكل نشويد. قطعات بيل مكانيكي هپكو، قطعات بيل مكانيكي كوماتسو، قطعات بيل مكانيكي دوسان و... انواع بسيار با كيفيت از قطعات بيل مكانيكي مي باشند كه مي توانيد از اين قطعات بيل مكانيكي براي ماشين خود استفاده كنيد. برند هاي خوب از قطعات بيل مكانيكي مي توانند زمان بسياري دوام داشته باشند و دير تر خراب شوند و همين طور كارايي مناسبي داشته باشند

براي تهيه قطعات بيل مكانيكي با كيفيت بالا و همين طور قيمت مناسب مي توانيد به سايت فروشگاه ايران هيدروليك مركزي مراجعه كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۰ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]